Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) sptkyle válasza stefanitsr (#9247) üzenetére


sptkyle
senior tag

Boyi Mp5-el van tapasztalat berkeken belül. Több volt vele a nyűg, mint a haszon. Mindig volt vele valami macera, és a végén még a test is elkezdett repedni. Bár nem szeretek soha 1 fegyver alapján általánosítani, de ezt erősítetted meg most. Ezt a továbbiekban is el fogom kerülni akkor.
JG viszont van a csapatban jopár, személy szerint én is azt használtam joideig, és nem huznám le annyira mint te. Bár elhiszem, hogy több fegyvered volt, de szerintem ez is valamennyire szubjektív dolog. Ha körbeolvasol a neten, ott is nagyon eltérő véleményeket lehet hallani. Jó, nem fogom isteníteni, de sztem az árát nagyon is megéri.
A használt drágább fegyverrel annyi a bajom, hogy oké, megveszem, kipróbálom, jonak tünik, aztán lehet 1 játék után megadja magát , mert annyira el voltak kopva a fogaskerekek, vagy mittomén. (mert ugye nem fogom szétszedni ott helyszinen, hogy pl mennyire van elégve az elektronika) Ha meg ujat veszek, és abban cserélgetem ki a dolgokat, akkor legalább tudom, hogy ami belekerül, az uj, és az amit megvettem.
Azért a rossz dolgokat amiket felhoztál.. hát a csapágyak filléres kérdés, rugovezető csere igyis ugyis lenne, a kábelezés is biztos hogy mindegyikben cserélve lenne ha már fet kerül bele, a müanyag testet JG-nél meg nem mondanám negatívumnak. Egyrészt mert ugye g36 minden gyártónál müanyagtestű :D másrészt mert a tapasztalat azt mutatja, hogy elég masszív testeket tudnak csinálni.
Ne érts félre, nem kötözködni akarok. Köszönöm szépen, hogy leírtad a véleményed/tapasztalatod.. figyelembe fogom venni vásárláskor. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9252) soulreaper


soulreaper
tag

tök értelmetlen bármit is írni Stefa :))

akkor a JG a király és vedd meg azt és kész :D na mind1

Private Military Contractor

(#9253) sptkyle válasza soulreaper (#9252) üzenetére


sptkyle
senior tag

Pont azt mondtam, hogy nem fogom isteníteni a JG-t.. tudom én hol a helye.
Ha tehetném megvenném én az Ares-t is, vagy akár pont egy CA-t. Sok jobb márka van mint a JG. Csak azt vontam kétségbe, hogy egy használt CA egy uj JG többszöröse árban. És akkor is egy használt fegyverről beszélünk.(amivel sajnos fenntartásaim vannak egy balul sikerült vásárlás óta)
És lehet nyugodtan a torkomnak ugrani mert leírtam a saját érveimet is kedves kolega. Még azt is elhiszem, hogy te is jobban értesz a témához. Csak azt már nem, hogy mire fel a beszólás (méginkább mivel félreértelmezésből adódik.. azt hogy szándékos e, vagy csak véletlen , nem tudom).. én eddig is többet olvastam mint írtam, és mindenkinek meghallgattam a véleményét. Ha kérdeztem,vagy a tapasztalatomat írtam le (reakciódból itélve ezt nem lehet itt, ugyhogy elnézést) érzésem szerint akkoris kulturáltan tettem.Cserébe kulturált válaszokat is kaptam, mint fentebb a kolegától, amit meg is köszöntem.
De ahogy látom kár volt megszolalnom.
Én kérek elnézést, és sziasztok.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9254) sowi válasza sptkyle (#9251) üzenetére


sowi
őstag

Boyi MP5 tapasztalatotok ha van az engem is erdekelne, mert a boyi nem gyart mp5-ot :) amugy nekem 2 boyi m4-essel is van tapasztalatom, de a lotyogesek kikuszobolese utan nem sok gond van vele, persze nem kell 3millio fps-es rugot belevarazsolni
abban meg igazad van, hogy a g36 minden gyartonal muanyag, csak muanyag az ABS es muanyag a fiberglass is, taperolj meg egy JG-t es utana egy CA vagy Marui g36-ot, erezheto a kulonbseg
fogaskerekek nem nagyon kopnak el a markasabb fegyverben sem, mert azokban is acel van, mint manapsag a fegyverek 99%-aban, normalis helyrol meg olcson lehet barmit venni a GB-be, nem kell egybol systema cuccokkal telepakolni

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9255) sptkyle válasza sowi (#9254) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hmm.. akkor max DBoys lehet. Ezeket keverem.. de már egy cég nem?(a Boyi/DBoys hátterét nem ismerem)
Vagy itt valami nagy átverés volt, és valójában cyma :DD
Jogos. Olvastam hogy lényegesen más müanyagot használnak a gyártók. Én csak azt mondtam, hogy nem törik. Legalábbis még nálunk nem tört semmi. De elhiszem hogy sokkal másabb.Nem volt még a kezemben. Egy jópár éves TM FAMAS volt, de az nem volt tul jo. Bár a korához képest...:)
A fogaskerék dolgot csak példának írtam, hogy bármi lehet egy használt fegyveren belül. És ha a használra is költeni kell, meg az ujra is..
De szép lassan csábulok azért a CA felé. :)
Na mindegy. Ne menjünk bele, mert Soulreapertől megint megkapom a magamét.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9256) sowi válasza sptkyle (#9255) üzenetére


sowi
őstag

dboys/boyi/kalash egy es ugyanaz a ceg, az akkor cyma volt valoszinuleg, a muanyag test valoszinuleg nem fog torni, de egeszen mas a texturaja es a merevsege egy fiberglass egy egy ABS testnek :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9257) stefanitsr válasza sptkyle (#9255) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Győrben a depóban van bizományosi értékesítésen egy CA M4 fix hordfogantyús, teli tusás, normál m4 előagyas 9,6v nagy subc akkuval és egy ilyen automata nimh töltővel mint a fentebb linkelt darab mindösszesen 40k-ért. Megkímélt állapot, alig van rajta kopás, még a pisztolymarcsa sincs felfényesedve.

Ha az asszony épp nem akarna kitenni, lehet megvenném, mert ezért az árért nem rossz. egy SP110 +1 guarder vagy SHS acél csapágyazott rugóvezető, hézagoló szett (van itthon), O gyűrű, tömítések, acél egyeslövés alkatrész (mert maximalista vagyok), systema hopup gumi + element H lenyomó, azt mehet is bérfegyvernek. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9258) stefanitsr válasza soulreaper (#9250) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Köszönöm, a BAR-10-essel én is elvagyok. Egy dolog miatt aggódom, igen fogy a .40-es bb-m. :)

Sivatagi szín magyarhonban nem praktikus, nem is erőltetem.

EBR nehéz, nem futkosós puska.

Alkalomadtán körbefotózgatom őket.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9259) soulreaper válasza stefanitsr (#9258) üzenetére


soulreaper
tag

az hogy nem praktikus és hogy jólnéz ki 2külön dolog :D

ez a bajom nekem is, hogy 6-8kg-s dmr-el nemszívesen mennék 2napos 30-40km-t gyaloglós milsimre :S

40es BB-t meg rendelsz ingyen házhozszállítással a bbone-ról

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#9260) rainmen válasza szbalogh (#9235) üzenetére


rainmen
aktív tag

Van olcsó pénzért Turnigy LiPo softairen, igaz 11,1 V-os. De kiveszel egy cellát és máris 7,4-es. :D

sptkyle: Nekem JG MP5SD6 van, negatívumot nem tudok mondani a már többször kitárgyalt hopup-állítón kívül.

(#9261) stefanitsr válasza rainmen (#9260) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Borzasztó körülményes szétszedés, alulméretezett biztosíték (házzal együtt kidob, átforraszt), gyorsan kopó egyeslövés alkatrész, tűzkapcsolót jellemzően szétnyomják rajta igen gyorsan; a billentyű ezután lötyögni kezd, de legalább működik, néha eltűnik a biztosított állás.

Többé kevésbé ezeket a puskákat bizonyos időközönként le kell szervizelni és a jg féle mp5-ösöket tokától bokáig szét kell szedni egy egyszerű hopup cseréhez is, ráadásul a test abs, és ketfelé kell feszegetni...

Ha már Mp5 akkor új genes cyma inkább. Egyrészt realisztikusabb mert a felhúzókar nyitja a boltot, másrészt a hopup kar a fakebolt alatt van (menet közben nem tudod elnyomni) és ak-hoz hasonló rendszerű (előre tolva emel, míg az ak hátrahúzva, és fokozatmentesen, finoman állítható, ennyi a difi). Két csap kihúzása után gyakorlatilag az alsó receiver a gearboxsszal együtt kiemelhető...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9262) rainmen válasza stefanitsr (#9261) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az alapnál semmi ilyesmit nem tapasztaltam... :DD

(#9263) kop8 válasza stefanitsr (#9230) üzenetére


kop8
őstag

Mondtam én hogy 65métere lövök emberre a puskámmal?
Csak ott esnek le a bb-k!!
Maxx 50-55méter célozva!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9264) kop8 válasza Djuree (#9237) üzenetére


kop8
őstag

(#9237) Djuree:
"célzott lövést te le nem adsz 65m-re"

Én ilyet egy szóval sem írtam hogy 65métere adok le célzot lövést!!!

Én ezt írtam pontossan:
[link]

Azt nem tudom ti mit olvastatok :F

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9265) rainmen válasza kop8 (#9264) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na akkor most már én sem értem... :F
Kérdésed volt először a 80 m-es lőtáv AEG-gel. Mivel az airsoftot tudtommal találatra játsszák, ezért a kérdés lényege a 80m-es HASZNOS lőtáv volt. Szerintem.
Utána a felhördülésekre volt a válaszod a te fegyvered 65 m-es lőtávja, amire nem mondtad, hogy NEM HASZNOS lőtáv, és ami már lecsökkent 50-55 méterre... :Y
Ahogy az általad említett fórumtárs is megjegyezte, az övé is elvisz 65 métert a megadott módon.
De mivel még mindig találatra játszunk, így nehéz lesz sikeresnek lenni. Maximum talpas gránátvetővel lehet próbálkozni, amit a vietnámban harcolok témájú Norris filmekben látni.
De ez csak az én véleményem. Viszont válaszadás előtt érdemes lenne megrágni meg párszor átolvasni. Tudod, csak a félreértések elkerülése végett...

(#9266) soulreaper válasza rainmen (#9265) üzenetére


soulreaper
tag

a célzott 50-55métert még még mindig sokallom azért(mondjuk imi m14e lehet de egy átlag nem)

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#9267) stefanitsr válasza soulreaper (#9266) üzenetére


stefanitsr
senior tag

50-55 méter az EBR-nek illetve a kis socomomnak szerintem nem probléma de egyszer kimérve kipróbálom most már. Egyébként nekem a fő problémám a "távolról akarom lelőni az embereket". Erre ezek és a BAR-10 alkalmasak.

A legutóbbi játékon ennek az ellenkezőjét gyakoroltam, a 3 killemből 2 a cyma glockommal esett meg. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9268) rainmen válasza stefanitsr (#9267) üzenetére


rainmen
aktív tag

Értem én mindkettőtöknek, csak nem nekem kellene... :O

(#9269) soulreaper válasza stefanitsr (#9267) üzenetére


soulreaper
tag

és a tanakád nem? :D

Private Military Contractor

(#9270) stefanitsr válasza soulreaper (#9269) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Csekkold magad :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9271) kop8 válasza rainmen (#9265) üzenetére


kop8
őstag

Na mindegy kár ezen vitatkozni!
Én is szeretek airsoftozni, minden héten megyek mikor van időm, itt a forumon vannak airsoft egyesültek?
Én a delta airsoft team-el szoktam játszani Kalocsán, de nem vagyok csapattag!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9272) evilzombie válasza sptkyle (#9244) üzenetére


evilzombie
tag

Neked most a G36K kellene vagy a G36?

Na náááá

(#9273) szbalogh válasza stefanitsr (#9267) üzenetére


szbalogh
őstag

Jók is ezek a Cyma Glockok :DD :DDD :))

Nick: HE_Storm

(#9274) sowi válasza szbalogh (#9273) üzenetére


sowi
őstag

csak egyszer probalj ki egy minosegi GBB pisztolyt... ;]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9275) stefanitsr válasza sowi (#9274) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Télen. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9276) soulreaper


soulreaper
tag

nincs vkinek eladó gp 4-e? :))

Private Military Contractor

(#9277) soulreaper


soulreaper
tag

M4-e sorrcsika :))

Private Military Contractor

(#9278) stefanitsr válasza soulreaper (#9277) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nowarnál volt valami rwc custom sentry.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9279) soulreaper válasza stefanitsr (#9278) üzenetére


soulreaper
tag

igazából sznob pöcs vagyok azért kell alapnak g&p :))

ilyesmi lesz majd olyan 2hét múlva [link]

Private Military Contractor

(#9280) stefanitsr válasza soulreaper (#9279) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rút egy állat. :D :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9281) stefanitsr válasza soulreaper (#9279) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként az közelmúlt tök alap boyi m4-eit szervizelve messze nem sznob pöcs dolog egy G&P vagy CA M4-et vásárolni helyettük. Összességében olcsóbb, főleg ha nem értesz a szereléshez...

Előbbieket megveszed, CA-ba beleteszel egy rugót + vezetőt, hopgumit, G&P akár maradhat alapon is + akksi azt játszol vele és kész.

Boyiban eltörik a visszaforgás gátló rugója, gyengusz alapból, mindenhol műanyag alkatrészek, elfekszik az egyeslövés alkatrész, szeretnél bele egy kis tuningot az egész bele cserés, stb...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9282) soulreaper válasza stefanitsr (#9280) üzenetére


soulreaper
tag

neeeeeeem is :( :W :))

Private Military Contractor

(#9283) sptkyle válasza stefanitsr (#9281) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ha nem haragszol , ezt a postodat már idéztem is. Csapattárs pont egy Boyi M4-esről érdeklődött saját fórumunkban. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9284) stefanitsr válasza sptkyle (#9283) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Épp összeraktam egy gearbox töréses boyi m4-est, CA boxxal. Nincs egyeslövés és nem működik a visszaforgásgátló. Szedhetem apróra újfent...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9285) soulreaper válasza stefanitsr (#9284) üzenetére


soulreaper
tag

tanakát nemviszik így megy az ebr is a levesbe? :( mondjuk piszok jól néz ki csak kár hogy a kép a gripoddal és nem a bipoddal van :-)
instant megvásárlás lenne ha nem lenne piszok nehéz

Private Military Contractor

(#9286) szbalogh


szbalogh
őstag

MP5 PDW-re lehet tenni betolható válltámaszt? Arra gondoltam ami a J-n van.

Nick: HE_Storm

(#9287) soulreaper válasza szbalogh (#9286) üzenetére


soulreaper
tag

szerintem nem

Private Military Contractor

(#9288) rainmen válasza szbalogh (#9286) üzenetére


rainmen
aktív tag

A test ugyanolyannak néz ki a PDW-n, mint a 6-os szérián. Ha a test záróelemét is cseréled akkor fel fog rá menni a betolható tus. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9289) stefanitsr válasza szbalogh (#9286) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én is úgy tudom hogy nem megy rá fel.

No meg galaxy esetében nem is erőltetném mert eléggé gyenge anyaga van a tok hátsó felének és a csapoknál el szokott törni. Épp ezért azt sem javaslom hogy a válltámaszra, vagy a szíjakasztó karikára fűzött szíjon lóbáld ezeket az aegeket, mert a csapokkal együtt leszabhatja a tok hátsó részét a saját súlya...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9290) sowi


sowi
őstag

a receiver elvileg ugyanaz, az mp5k-n is megvan a bemaras 2 oldalon a betolhato tusnak, mas kerdes, hogy a kollega altal elobb emlitett csodas galaxy muanyag mit szol ehhez

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9291) rainmen


rainmen
aktív tag

A Galaxy az micsoda? Az is gyárt fegyvereket? :D
Nekem JG van, annak a teste eléggé masszívnak tűnik.

(#9292) szbalogh válasza rainmen (#9291) üzenetére


szbalogh
őstag

Épp kérdezni is akartalak, hogy Neked milyen van! SD6 tetszik a legjobban, de most van egy szép Galaxy PDW. Ha elviszik az egyik pisztolyom megveszem :K
Azt olvastam dobozból jobb mint a JG :D .... amennyiben a műanyagtokosról beszélünk.

Nick: HE_Storm

(#9293) rainmen válasza szbalogh (#9292) üzenetére


rainmen
aktív tag

Egy full alap SD6-osom van, a mindenki által kedvelt hopup-állítási lehetőséggel. :))
A most piacon lévők 370 fps körüliek. A PDW kihajtható tusos, ha jól tudom. Hogy mennyire bírja az igénybevételt, arról gőzöm sincs.

Valami fps-huszár érdeklődött az AK-m iránt. Konkrétan csak azt kérdezte, hogy "Mennyi fps? Más egyenlőre nem érdekel." :D

[ Szerkesztve ]

(#9294) stefanitsr válasza rainmen (#9293) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én azt bírom mikor az átlag fps matyi fogja magát, megvesz újonnan egy akármilyen fegyvert, de jellemzően boyi m4-est.

A korábban említett dolgok szerint nem lesz ugye túlzottan erős, de ha jól választ 370 fps-t lőni fogja az meg untig elég, némelyiknek a hopup kamrája is egészen használható és nem is feltétlen kell cserélni, jó ahogy van. Én egy évet lenyomtam a CA M120-as tuningos (~SP110) A&K M4-esemmel (370-380 fps volt, de észveszejtően pontos, imádtam), gyakorlatilag minden helyzet megoldható volt vele.

A közelmúlt két történése. Hív egy haverom hogy bevállalom e XY fegyverét péntek-szombatról vasárnapi játékra mert megállt neki. Hát, az ember megvette újonnan a fegyvert, és AZONNAL nekiállt szétszedni, majd tuningolni de olyan szinten, hogy pl a v2 gearboxban futó vezetékelés szétszedéskor a box mögött ment el a markolatba, a hézagolást mint olyat nem ismerte (szektor keréknek vagy 1,5 mm oldalirányú játéka volt (!!!)) teflonszalag hegyek mindenhol. Tetejébe a tűzkapcsolója csak egy bizonyos ponton érintkezett, előbbre nyilván nem, azon túlhúzva pediglen szintén nem. Összeraktam neki vasárnapra, megmértem, mondom a benne levő cuccokkal 380 fps. Tudod mit mondott ? "CSAK ?"

A másik, volt nálam egy m4 mindenféle cuccokkal, szintén boyi, szintén ilyen m4sd. A srác érzéssel rátolta a crane stockot a tube-ra, de olyannyira érzéssel, hogy elnyírta a vezetékelést, de ez még önmagában nem lett volna para, ha a lehántolt vezetékek miatt rövidre zárt akksit észreveszi. Persze az akksi megfikkant. Behozza, hogy "letettem azt ez lett" Átforrasztottam a csatit, vezetékelést lejavítottam azt visszadtam a fegyvert.

Látom második látogatásom alkalmával a boltban, a srác bőszen válogat rugót, dugattyút (!!), csapágyat, miegymást. Mondom, jé, akksit vettél ? Büszkén mutatja a firefox crane akksit. Ofkorz, mondom jó, de minek a rugó meg a többi ? Hát mert akkor 430 plusz lesz mert ő olvasta tudja, stb, épp csak ki nem röhögött. Mondom jólvan (Mondtam azt is hogy 370 most, és szerencsésen kifogta mert boyikhoz képest igencsak és meglepően pontos, nem kellene bántani), Tomi épp kiment egy cigarettával, letarháltam mert akkoriban igen jólesett, és el is felejtettem a dolgot - csak lazán félvállról megemlítettem, hogy a gyerek magára rántja a harcibrével teli fedél nélküli rekeszt a kétméteres polcról...

Nem telik bele egy hét a boltban fogad a doboz atomjaira szedett m4sd-vel. Mondom ok, összerakom, de HOL VANNAK A GYÁRI alkatrészek ? Azok nincsenek meg ezekkel kell összetákolnom... Mondom jól van. Belementek a "válogatott" dolgok, kemény 300 FPS... :DDD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9295) soulreaper válasza stefanitsr (#9294) üzenetére


soulreaper
tag

valamilyen szinten örülök ennek, hogy azért még vannak(és sajna k.rva sokan és talán egyre többen? :Y ) ilyen emberek mert addig lesz sok sok cucc olcsón softair-en(persze csak azután miután rájött hogy az új ár 2x-eséért senki nemfogja elvinni) :))

Private Military Contractor

(#9296) sowi válasza stefanitsr (#9294) üzenetére


sowi
őstag

nagy FPS nagy lotav :W meg jo, hogy az ilyen idiotak csak a tanyasi airsoftjatekokra jarnak sajat hazi szabalyzattal....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9297) stefanitsr válasza sowi (#9296) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azért ez sem feltétlen igaz. Ismerek pár embert, aki felelősségteljesen tudja használni az erős aegeket is. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9298) mityku válasza stefanitsr (#9297) üzenetére


mityku
aktív tag

Csak sajna ebből van kevesebb!
Én most egy sima 310 fps-t tudó fegyverrel fogom kezdeni airsoft-os tevékenységemet ( JG G36C). Ha belejövök és úgy érzem, hogy nem elég, akkor max 340-350-re fel lesz húzva ( szerintem az bőven elég).

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#9299) Kornel213 válasza stefanitsr (#9294) üzenetére


Kornel213
tag

Hogy tudta úgy válogatni hogy 300fps legyen? :D Ennyire nem érteni hozzá :C
Nekem jelenleg 380 körül van az M4 S-system-em, bőven elég

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9300) soulreaper válasza Kornel213 (#9299) üzenetére


soulreaper
tag

360-370körül lesz nekem is az Magpul MOE M4 ha kész lesz...nem is vágyom többre

Private Military Contractor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.