Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) stefanitsr válasza HollyBoni (#9097) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Burst fet már általában a tűzvezető computer kategóriája. 6-8-20k között kapható. Egy magyar fejlesztésűt bele akartam próbálni az EBR-be de azzal sajna voltak gondok, igaz prototípus stádiumban van még...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9102) HollyBoni válasza mykos (#9099) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az 50-es hop-up gumi puha?

[ Szerkesztve ]

(#9103) sowi válasza HollyBoni (#9102) üzenetére


sowi
őstag

elegge

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9104) szbalogh


szbalogh
őstag

Tényleg! Ezek a hop-up gumik szabványosak? Mármint akármelyiket veszem jó lesz a kis AEP-embe is?

Nick: HE_Storm

(#9105) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ezeket találtam.Érnek valamit?Illetve jobbak mint egy gyári JG mp5 belseje?

A fogaskerekek CA-k,a motor egy Marui EG 1000 S(ez az ak-ban lesz).
A rugóvezető guarder.A többit nemtudom.

[ Szerkesztve ]

(#9106) HollyBoni válasza HollyBoni (#9105) üzenetére


HollyBoni
veterán

Egy cyma cm 047d sima ezüstszürke rövidnyakú motorjánál jobb a marui eg 1000s?+ olvastam hogy jó lenne a rugóvezetőt is kicserélni,ez pont jó rugóvezető.A fogaskerekeket és a hengert át rakjam szerintetek?

(#9107) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ma szédszedtem az ak gearboxát hogy kicseréljek pár cuccot,de összeraktam és mikor lövök akkor nem kap bele a dugattyúba a fogaskerék szerintem és nem lő.

KÉP:[link]

[ Szerkesztve ]

(#9108) AdamX3


AdamX3
csendes tag

Sziasztok!

Azt ugye jól képzelem h 40 e. alatti blowbackes m4-et nem lehet kapni.(A blowback mennyivel nagyobb visszarúgást produkál, mint a sima?)

Ádám

(#9109) evilzombie


evilzombie
tag

Sowi az a magpul sling a tied amit arulsz?

Na náááá

(#9110) rainmen válasza AdamX3 (#9108) üzenetére


rainmen
aktív tag

Szerintem a blowback-et felejtsd el. Jó pár hozzászólással ezelőtt szó volt a hátrányairól, amik nem kicsik. Olvassál vissza!

HollyBoni #9107: Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, de mintha hiányozna az a stift, ami mozgatja a tappet plate-et, valamint nincs alaphelyzetbe a dugattyút mozgató fogaskerék (selector gear? :F ), lehet, pont emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#9111) sowi válasza evilzombie (#9109) üzenetére


sowi
őstag

igen

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9112) evilzombie válasza sowi (#9111) üzenetére


evilzombie
tag

kuldtem neked a softairen privit.

Na náááá

(#9113) stefanitsr válasza szbalogh (#9104) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem, Aegben eléggé speckó a gumi. De a gyárija sem rossz, nem cserélném, pláne hogy elég nehézkes beszerezni és drága is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9114) szbalogh válasza stefanitsr (#9113) üzenetére


szbalogh
őstag

Ok :R csak azért kérdeztem mert az egyik úgy lő mint az álom a másik pedig szanaszéjjel. Valószínűleg akkor olaj kerülhetett bele mert sérülés nincsen benne és ugyanúgy raktam össze mindkettőt.

Nick: HE_Storm

(#9115) stefanitsr válasza stefanitsr (#9113) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pff, nem AEGben, AEPben.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9116) soulreaper válasza evilzombie (#9109) üzenetére


soulreaper
tag

attól függ melyikünkre gondolsz :)) én a feketét árulom

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#9117) feka007


feka007
nagyúr

Végre kész az M4-em, megtekinthető itt: [link] :) M4-hez mérten atom pontos lett.
Ezt a fegyvert sztem már csak akkor adom el, ha szétesik

(#9118) stefanitsr válasza feka007 (#9117) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én most a BAR-10 G-Spec-et tákolgatom. Megjött hozzá a laylax 190-es rugó és egy pár Barrel spacer + elvileg kifizettem (és talán már úton is van :))) egy CNC hopup lenyomó kar + egy módosított hengerfej is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9119) szbalogh


szbalogh
őstag

Szép darab :C

Nick: HE_Storm

(#9120) feka007 válasza stefanitsr (#9118) üzenetére


feka007
nagyúr

190-es rugóval nem MASZ-os játékokon akarsz majd játszani vele gondolom. :D
szbalogh: :R

(#9121) stefanitsr válasza feka007 (#9120) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Spring sniperek 190-es rugóval még épp masz kompatibilisek begyengülés után, de majd lekronózom összerakás és némi használat után. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9122) feka007 válasza stefanitsr (#9121) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát egy ideig gyengítheted majd sztem. :))

[ Szerkesztve ]

(#9123) stefanitsr válasza feka007 (#9122) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elméletben 590 környékén lesz frissen összerakva, majd valamit gyengül. A benne levő O gyűrű is kopott már, szóval nem hiszem hogy 600 fölé menne... De rövidesen összeteszem és bemérem, oszt kiderül.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9124) soulreaper válasza stefanitsr (#9123) üzenetére


soulreaper
tag

nemhogy inkább ezt árulnád :)) :DD

Private Military Contractor

(#9125) stefanitsr válasza soulreaper (#9124) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Első mérés 499 FPS. .40-essel. :DDD

.20-assal 656. Affranc. No még lesz egy két köröm. Lehet kicserélem a hopup gumit meg pár apróság még. Ehhez képest vagy 40 fps-el gyengébb volt firefly harddal... (és vagy 40-el erősebb KA-val)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9126) soulreaper válasza stefanitsr (#9125) üzenetére


soulreaper
tag

akarooooooooooooooooooooooom /hiszti
majd én megoldom hogy 600alá mennyen :))
btw, most nem firefly hard van benne? ehhez már azt kell

Private Military Contractor

(#9127) stefanitsr válasza soulreaper (#9126) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem minden esetben jó a firefly hard.

Nekem van most négyféle vsr gumim, a gyári, a KA, a Nineball (laylax - ez van benne most, szvsz az egyik legjobb), meg firefly. A fireflynak sem a pontossága, sem a tömítése nem az igazi szvsz. De az adott rendszernek a függvénye is melyikkel teljesít a legjobban. A KA guminak a "csöcse" is nagyobb picit, sokkal kevésbé kell "ráhúzni" a hopupot hogy szép egyenesre emelje a .40-est, míg a firefly és nineball, valamint a gyári esetében nem tudsz húzni eleget, hogy egyenes legyen a lőkép.

A nineball speckó lenyomója miatt, ha valahol nem 100%-os a lenyomó rendszere, vagy picit el van fordulva a gumi vagy valami nem tökéletes, akkor lesznek olyan lövéseid, amik csúful elmennek a susnyásba. A hagyományos lenyomójú gumikat ilyen szempontból konzisztensebbnek, megbízhatóbbnak tartom. De most hogy erős FPS többletem van lehet meggondolom és visszateszem, mert a tömítettsége vacakabb volt mint eddig bármelyiké, és most arra van szükségem. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9128) evilzombie válasza soulreaper (#9116) üzenetére


evilzombie
tag

Igen a feketere gondoltam!
Csak hat sowi nev alatt van azert kerdeztem tole!mindenesetre kuldtem privit.

Na náááá

(#9129) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Júli végén egy izbégi (Szentendre mellett) háború? :K

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#9130) stefanitsr válasza soulreaper (#9126) üzenetére


stefanitsr
senior tag

2 centit vágtam a rugóból, 592 fps.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9131) soulreaper válasza stefanitsr (#9130) üzenetére


soulreaper
tag

tökéletes, gratula...benne mi van? laylax/pdi/beszerző féle tuning?
nekem a pénz megvan már csak egy alap kéne, utána kompletten megy bele a tuning, én 570-580ra tervezem belőni...

még nemtudom mennyi lesz az M40A3as test amibe átültetem de rajta vagyok a dolgon :))

Private Military Contractor

(#9132) szbalogh


szbalogh
őstag

Csináltam egy 8.4V-os NiMH pakkot a rossz laptopomból :) Toshiba akkuk :C Nincsen ráírva hogy mennyi mAh 3/2A-s, 1 perc 12V 500mA töltés után 2 tárat vitt AEP-ből :Y Vettem egy 2 eres spirálkábelt. Ezen keresztül fogom táplálni az övre tett pakkból. A gyorscsatik nagy jackdugók lesznek, ezt kaptam a spirálkábelhez :K
Viszont egy olyan megoldás is jó lehetne normális akura, hogy 2db 2/3A-s LiPo/LiIon cella sorban a cső alá. Így nem lehetne sétszedés nélkül cserélni aksit, de nagyon bírná. Hallott már valaki ilyen méretű lítium aksiról?

Nick: HE_Storm

(#9133) stefanitsr válasza szbalogh (#9132) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Létezik beleférő 800 mAh 7,4v lipo is. Sokan arra állítják át. Én elvagyok benne a gyári akksijával is.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9134) stefanitsr válasza soulreaper (#9131) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A bele többé-kevésbé folyamatosan változik.

A lényege a beszerző féle szett (elsütőszerkezet (zero trigger kópia) és hengerszett, dugó, rugóvezető, henger, kétféle, eltérő kivitelű hengerfej), kiegészítve egy PDI barrel spacer párral, laylax 190 sp rugóval, négyféle hopup gumival, beszerző féle hagyományos lenyomóval.

Most a hengerfej-hopup gumi, lenyomó szentháromságot próbálgatom oda és vissza, remélhetőleg a szombati tinnyei játékra már valamennyire összeáll a jószág.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9135) soulreaper válasza stefanitsr (#9134) üzenetére


soulreaper
tag

a dual lenyomó amit csinált az állítólag igen mókás :-)
olyan forrásból aki használt már laylax zero-t meg beszerző félét is aztmondta hogy differencia nagyon nincs miőségben, árban fele...többi alkatrészéről nincs infóm

cső gyári 6,08?

Private Military Contractor

(#9136) stefanitsr válasza soulreaper (#9135) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Igen.

Csövet szerintem nem érdemes bizgetni. A puska így is igen hatékony.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9137) szbalogh válasza stefanitsr (#9133) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja nekem is 4 aksi volt hozzájuk. Az egyikben volt egy rövidrezárt cella, kuka. Az egyikkel 1-2 sorozatot tudtam lőni és a maradék kettő jónak tűnik. Most ezeket formázgatom. Sajnos ez a művelet eltart pár hétig :O
Nekem úgy tűnik. hogy 7.2V pakkal eléggé nyűglődik a motor. Még nincsen teljesen lemerülve az aksi, de már nem tudja felhúzni ls ilyenkor rövidzár és melegedés. Nem egészséges az. Sokkal szimpatikusabb a 8.4V-os pakk.
Ja, meg a gyári töltője is 8.4V-os pakkhoz való :Y
Neked hány tárat visz az egy töltéssel?

Nick: HE_Storm

(#9138) stefanitsr válasza szbalogh (#9137) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem fő fegyver, de két egymást követő játékon (két hét időköz a kettő között, önkisülés szempontjából lényeges lehet) nem volt probléma kilőni 1 töltéssel 3-5 tárat (összesen tehát 8-10 tár - 3 db 30-as táram van hozzá). Shimán el merem vinni előzetes töltés nélkül játszani, mindössze annyit szoktam vele tenni, hogy itthon megpörgetem sorozatban és ha nem nagyon lustán viszi a sorozatot akkor nem töltök rá.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9139) soulreaper válasza stefanitsr (#9136) üzenetére


soulreaper
tag

jaja, teljesen tökéletes az alap TM cső, én ha cserélném is az is egy PDI 6,01-es az olyan 20-23+ körül jönne be

Private Military Contractor

(#9140) Djuree


Djuree
félisten

asszem eladók lesznek az AS cuccaim.

kis ízeltíő:

fémszánas gbb-s kjw glock + lézer és lámpa egyben (profi cucc) + majdnem teli gázpalack. kb. 3 tár lett vele ellőve otthon. egy 20-asra gondoltam érte....

aztán full-os orosz erdei terepszínű ruha, alsó-felső-mellény, jó nagy méret, 190cm-es emberre öntötték :) ezis egy 20-as mondjuk. én 30-ért vettem, eredeti orosz ruha, nem volt használva. majd lövök képet otthon...

aztán 3lityós camelback, olivezöld, nem volt használva, legyen 3k

ak chestrig, olivezöld, nem volt használva, 5k

3db full fém 150-es classic army ak tár. 2 nem volt használva, 1 igényesen koptatott. 2500/db

van még full arcot védő rácsos maszk is, fület is védi, nagyon jó kényelmes, használt de tökéletes, csak karcos. erős kis mértékben rugalmas ráccsal, nem törik rajta a BB, hanem lepattan. sisakhoz meg bonnie-hez is ideális, pont passzol hozzá, nem marad rés a homloknál. 2 éve használom, teljesen jól bevált, legyen 4k

fekete ujjatlan műbőrkesztyű 1000ft

olivezöld téli kesztű 1000ft

geologic fekete kemény fegyvertáska, ak47 simán elfér benne. 6k

egyenlőre ennyi...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9141) Djuree


Djuree
félisten

még ilyen is van, zsír új:
red-dot
4-féle célkereszt, 3 féle erősség, zöld vagy piros célkereszt. nagyon jól használható, nem takar ki semennyi látómezőt mint a zárt dotok..
legyen 5k

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9142) stefanitsr válasza soulreaper (#9139) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sokan igen jónak találják ezeket a csöveket, de szvsz pont a csővel tudod összehozni a legrosszabb cash/élmény arányt.

Én egy 303mm-es laylax csövön agyalok még.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9143) soulreaper válasza stefanitsr (#9142) üzenetére


soulreaper
tag

ez is olyan lehet mint a "kinek milyen hopup gumi vált be" van aki madbull kékre esküszik van akinek pont az szar...

az mondjuk megint más kérdés hogy 20-30ezres cső javít-e annyit - egyáltalán javít-e - hogy megérje kifizetni

Private Military Contractor

(#9144) szbalogh válasza Djuree (#9141) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaj én úgy szeretnék egy ilyet de nincsen mire tenni :B

Nick: HE_Storm

(#9145) Djuree válasza szbalogh (#9144) üzenetére


Djuree
félisten

tudok hozzá sínt is adni, ha ak-d van arra jó :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9146) szbalogh válasza Djuree (#9145) üzenetére


szbalogh
őstag

AEP-re? :D
DE M56DL-t nem tudsz eladót? Csere lenne jó CM.030-ra, akkor megvenném rá a dodót is.

Nick: HE_Storm

(#9147) Djuree válasza szbalogh (#9146) üzenetére


Djuree
félisten

jah :DD
nem tudok eladót sajna :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9148) stefanitsr válasza soulreaper (#9143) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Van egy Marui M14-ben egy prometheus csövem, és van egy alapcsöves cyma M14-esem. Nagyon nagy rokonok, ismerem mindegyiket tokától-veséig, és azt kell mondjam, hogy nem érte meg az aegek között legjobbnak mondható csőre cserélni a gyári maruit.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9149) soulreaper válasza stefanitsr (#9148) üzenetére


soulreaper
tag

AEG-en én sem cserélnék csövet, hogyha nem hibás...

de ez a 6,01es PDI felkeltette az lérdeklődésem, utána olvasok majd...amúgy lefújod majd a jg-t?

Private Military Contractor

(#9150) stefanitsr válasza soulreaper (#9149) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egy helyi srác megvásárolt valami festő technológiát amiről ódákat zeng, azt lehet kipróbálom rajta, de alapvetően nálam a replikák főleg azért vannak ilyen nagy számban, mert a szerelésük, és a belső felépítésük érdekel, nem azért mert olyan nagyon mélyen szeretnék elmerülni pl a sniperkedésben...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.