Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) szbalogh válasza stefanitsr (#9648) üzenetére


szbalogh
őstag

Én azt a választ kaptam az AK side scope mount utáni érdeklődésemre a kérdés elküldése után egy hétel hogy ma vitték el az utolsót :O
Szóval éppenhogy (egy héttel) lecsúsztam róla :(((
Legközelebb ősszel lesz (az ősz akár 2-3 hónap is lehet).

A rendelésről jut eszembe... BBOne-t kell rendelnem. Ezek viszont pikk-pakk megküldték a BB-ket :R

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9652) stefanitsr válasza szbalogh (#9651) üzenetére


stefanitsr
senior tag

AK oldalszerelék depoban van szerintem. Az enyém is onnét van.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9653) szbalogh válasza stefanitsr (#9652) üzenetére


szbalogh
őstag

Na akkor az is megy hozzá :) Nem látom a honlapon, de írtam nekik.

AEG AK-ba...a 31-es cymába.... milyen BB-t érdemes venni? Jó a 0.2-es vagy ebbe inkább nehezebbet már? 320fps

Nick: HE_Storm

(#9654) HollyBoni válasza szbalogh (#9653) üzenetére


HollyBoni
veterán

Használd a keresőt!

Íme az eredmény.

(#9655) sptkyle válasza szbalogh (#9653) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én erre 0.20-asat mondanék.
De az lenne a legjobb, ha tudnál kérni 1-1 marékkal ismerősöktől 0.20-asból, és 0.25-ösből is, és ki tudnád próbálni, hogy melyik tetszik jobban. Nekem pl a 0.20-asok nem feküdtek. :S
(és persze ne feledjük, hogy a márkák közt is vannak csunya különbségek)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9656) stefanitsr válasza sptkyle (#9655) üzenetére


stefanitsr
senior tag

031-esnek elég karcsú az a 320. Általában 370-380 meg szokott lenni.

350 alá aegbe én .20-ast tennék.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9657) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valakinek van itt JG mp5-je?Most jött meg WD-től,végre jó a hop up állító,de állandóan elállítódik.Másnak is ilyen?Egyenlőre megoldottam egy kis szigszallaggal. :D

(#9658) stefanitsr válasza HollyBoni (#9657) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az állító kar tengelyének túloldalán szokott lenni egy kis átmérőjű, ámde kövér O gyűrű, ami a valamennyire szorosan tartja a kart az állító racsnihoz képest. elképzelhető, hogy ennek hiánya okozza az elállítódást.

Egyébként a JG mp5-ök egyik vacaksága a hopupjuk.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9659) Rübe válasza evilzombie (#9640) üzenetére


Rübe
csendes tag

Mindenki bánt engemet, közben lehet több tapasztalatom van airsoftban mint a jelenlevők között egyeseknek... Azért írtam amit írtam, mert ha már red dotot használsz akkor legyen előtte valami minimális "védelem", legyen plexi, rács, meg elég sok mindent felsoroltak már a srácok. Azt a mai napig nem értem minek olyan 25-30 ezer forintos aeg-re red dot, ami kb 30m-ig visz el, kb szép meg jó, de haszna nem sok van.(Én is vehettem volna ak74-re szereléksínt meg red dotot cirka 25 ezerért, de kb teljesen fölösleges mivel nem visz el odáig, ameddig ellátsz a red dottal). 100 ezer forintos m4a1-re azt mondom vegyél red dotot igen ott már megéri... De alsókategóriájú fegyvernél inkább tuningra értelmes költeni a pénzt... :U

(#9660) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mégegy probléma.A Cyma CM047D-m nem lő,csak mikor rákötöm az akkut kattan egyet és kész.Mi lehet a baj?

(#9661) sptkyle válasza Rübe (#9659) üzenetére


sptkyle
senior tag

Senki nem bántott ahogy én visszaolvastam.. de persze ahogy érzed.
Elhisszük, hogy übermájerkirálygyerek vagy a témában. A gond max azzal van, hogy (rajtad kívül) itt senki nem szokott ezzel felvágni.. sőt, nem csak itt, hanem szerintem általánosságban sehol AS körökben. Ha erre még nem éreztél rá, akkor sajnálom.
Azzal, hogy azt mondod, hogy "ha már red dotot használsz akkor legyen előtte valami minimális "védelem", legyen plexi, rács" pont azoknak adsz igazat, akik azt mondták, hogy mindenki saját felelősségre használja a dotot. (és hogy ha kilövik, nem illik megfizettetni az illetővel) , és jelen esetben ezekre az emberekre mondtad, hogy "bántanak" most akkor hogy is van ez? :DDD
30k-s aeggel sztem egy 40-45m reális táv 30 helyett, de erről már volt itt vita, ne menjünk bele. Ezt a mondatodat szimplán nem értettem: "teljesen fölösleges mivel nem visz el odáig, ameddig ellátsz a red dottal"
Nincs olyan, hogy ameddig ellátsz a dottal :D Max addig látsz el vele, ameddig szabad szemmel. És persze hogy nem visz el addig az aeg. De még a 100k-s m4-se. :D
Ezek fényében ennek a mondatnak semmi értelme nem volt.
Vagy most csunyán keversz egy mezei dotot egy scope-al. De akkor viszont megkérdőjelezem a fentebb kiosztott "übermájerkirálygyerek" rangot. Bár természetesen vannak olyan dotok amik nagyítanak is , de alapesetben egy dot 1x-es,:P
És még azt is el tudom képzelni (mert én már csak ilyen hiszékeny vagyok), hogy igazad van, és AS fegyverre felesleges a dot, akkor viszont én tévedek. (néhány millió sorstársammal, akik szintén használják eme szerkezetet)
Én például azért használok dotot, mert nekem kényelmesebb, mint a nyílt irányzék.
És mielőtt megszólsz, nem.. nem bántalak. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9662) stefanitsr válasza Rübe (#9659) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Red dot lényege nem feltétlen a lőtávban vagy a gazdafegyver árában keresendő, hiszen néhány ritka kivételtől eltekintve nem nagyítja a látott képet.

Egész egyszerűen nem kell össze rendezned a nézőkét a célgömbbel, és a célponttal, elég a pontot rátenned a célodra, ergo sokkal gyorsabb és magabiztosabb a célzás. Persze embere válogatja kinek mi jön be.

Egy megfelelően beállított aeg meg elég szépen 30 méter fölé tud lőni. Egy jobb m14-es a dupláját is hatásosan meglövi sorozatban.

Én a marui M14-esemen egy éles fegyverre való 3-9-es leapers távcsövet használok. Páratlan. A bokrot és a növényzetet pásztázva a rejtőző ellenség részletei is árulkodóak, mert olyan képet ad. A puska 65-70 méterig hatásosan ellő, és még az a gonosz képességed is meglesz egy távcsővel (nem red dot tehát), hogy a lövedék becsapódását, vagy elcsavarodását is biztosan meg tudod állapítani (egy-kétszer játszol így később hiányzik majd !) :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9663) szbalogh válasza HollyBoni (#9654) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaaa én a BB depót néztem :B

Nick: HE_Storm

(#9664) szbalogh válasza Rübe (#9659) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem azért kell dot, mert nem tudok célozni az AK ironsight-jával.
Egy iraki katonai vezető nem azért panaszkodott hogy AK-kkal kell harcolniuk M4 ellen hanem azért mert ironsight-al kellett red dot ellen.
Amúgy teljesen igazad van...védeni kell :R 3500 a sín és 4-5 ezer a dot. Nekem ennyit megér a 20000-es AK-ra. A 320 fps megnövelését első körben lehet hogy egy 1000Ft-os rugó megoldja. De lehet hogy CQB-ra megyek vele :K oda meg elég az is.

Nick: HE_Storm

(#9665) sptkyle válasza szbalogh (#9663) üzenetére


sptkyle
senior tag

A zöld fórumon most hirdet valaki egy AK Infrabakot. Az kell neked nem? 1300-ért árulja a srác.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9666) stefanitsr válasza sptkyle (#9665) üzenetére


stefanitsr
senior tag

infrabak elvileg az ami a tok oldalára rögzíthető és arra csúsztatható rá az oldalszerelék.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9667) szbalogh válasza sptkyle (#9665) üzenetére


szbalogh
őstag

Infrabak elvileg lesz rajta. Melyik hirdetés az? :B

Nick: HE_Storm

(#9668) sptkyle válasza stefanitsr (#9666) üzenetére


sptkyle
senior tag

Elhiszem, nem értek az AK-khoz. Csak így olvasva ugyanannak tünt, mint amit HollyBoni linkelt.
A zöldes hirdetés.
De akkor nem ez kell, nem szoltam.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9669) szbalogh


szbalogh
őstag

Azért a BBDepo visszaírt hogy bár nincsn nekik de 6000-ért hoznak ha kell :C Egyenlőre nem veszek...
Felkerült az új játék Blackwaterre :C

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9670) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Utálom az mp5-öt! :((( :(((

(#9671) sptkyle válasza szbalogh (#9669) üzenetére


sptkyle
senior tag

Legalább visszaírtak.. Örülj ennek. :)

Uj kérdés. Kinél kallódik feleslegbe egy normális 350-es belső cső? Az olcsóbbnál is olcsóbban persze. :C

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9672) Rübe válasza sptkyle (#9661) üzenetére


Rübe
csendes tag

Istenem te olyan hülye vagy hogy az hihetetlen... Kiforgatod más szavát és akkor már neked van igazad, én egy szóval se mondtam hogy überfaszacsászárgyerek vagyok, hol írtam én ilyet?

Szerk Inkább ne is válaszolj, sőt ne is reagálj a kommentjeimre, megkímélsz hogy elpusztoljon a maradék szürkeállományom is.

[ Szerkesztve ]

(#9673) HollyBoni válasza sptkyle (#9671) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem van 110mm-es,óccsón.Minek 350mm? :D

(#9674) sptkyle válasza Rübe (#9672) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ha én nem hülyéztelek le téged, akkor megkérnélek hogy ezt te se tedd. Mondjuk a kultúrált fórumhasználat jegyében.
Ezt a megtisztelő rangot azért kaptad, mert 2x is kihangsúlyoztad, hogy te már bizony 2 éve airsoftozol, (bár ettől függetlenül tudsz értelmetlen dolgokat írni, mint a fenti példa is mutatja) és hogy itt sokan nem. Ez ugyan bizonyára igaz, viszont aki pl 5-6 éve játszik, az se néz le téged a 2 éved miatt. Nem kiforgattam, de rajtad kivül senki nem vagánykodik azzal, hogy mióta játszik. Pedig többen megtehetnék.
De mivel ez már a torkomnak ugrás, így elég off.. ha dühöngeni szeretnél még, azt kérlek privátban tedd, nagyon szivesen válaszolok.. de ez már nem ide illik.

@HollyBoni : Hát nem tudom.. tervezőket kellene megkérdezni minek csináltak ekkorát. :C
110 az kicsi :B

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9675) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Befosok..Most jött vissza WD-től a JG mp5-öm,kapott fém testet és új tűzváltókart mert a régi letört.Lövök lövök,jön a második tár,az egyik tűzváltó leesik..Olyan gyenge volt az anyag(mint az előzőben) hogy a csavar ami rögzíti hogy ne essen le,na ez átfúrta az anyagot és letört..Nem tudom hol szerezzek egy JÓ tűzváltókart,ez már idegesít..

(#9676) Rübe válasza sptkyle (#9674) üzenetére


Rübe
csendes tag

Sajnos válaszoltál, pedig kértelek hogy ne tedd, azt írsz amit akarsz, ha neked ettől lesz rendben az egod, akkor legyen úgy ahogy te akarod.

(#9677) stefanitsr válasza Rübe (#9676) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Rübe, baráti jótanács, nem erőszak, nem muszáj megfogadni.

Ne ásd magad mélyebbre...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9678) sptkyle


sptkyle
senior tag

Vágott már méretre valaki belső csövet? Flex meg némi finom utóreszelés, vagy mi ennek a módja? Nem gáz az, hogy nem gyári vágás a vége?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9679) szbalogh válasza HollyBoni (#9670) üzenetére


szbalogh
őstag

Add nekem! :DDD

Nick: HE_Storm

(#9680) HollyBoni válasza szbalogh (#9679) üzenetére


HollyBoni
veterán

Kő?Öccá. :D

(#9681) sptkyle válasza HollyBoni (#9680) üzenetére


sptkyle
senior tag

Olcsón adod azt az MP5-öt :C
Zöld fórumon te hirdeted az 500-as CA csövet?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9682) HollyBoni válasza sptkyle (#9681) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hoppáka,azt hittem a cső kell neki. :D

Jaa én hirdetem,most jut eszembe hogy ma vitték el szóval le is veszem. :D

(#9683) sowi válasza sptkyle (#9678) üzenetére


sowi
őstag

levaghatod siman, nem lesz gond

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9684) sptkyle válasza sowi (#9683) üzenetére


sptkyle
senior tag

Oké. Köszi, megnyugtattál. Egyből könnyebben nézelődök. :)

@HollyBoni : Gondoltam, hogy benézted. :D
Kár.. na mindegy.

Ez a festés amugy csak szerintem bűn ronda? Velem van a baj?[link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9685) stefanitsr válasza sptkyle (#9684) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem.

Az összes barnás összhatású festés egyébként itthon nem szerencsés, beleértve a kutyabarnát és a homokszínt is.

Ennél jobban egyébként csak az ACU (másik nevén emo kamó - az viseli aki meg akar halni :DDD), meg a sivatagi ruhás embereket komázom. Igyekszem úgy helyezkedni, hogy az ellen csapatában legyenek, így sosincs gondom azzal, hogy kiszúrjam őket a zöldben.

Egyébként van egy eset amikor acu jól rejt itthon és ez pedig a behavazott táj.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9686) sptkyle válasza stefanitsr (#9685) üzenetére


sptkyle
senior tag

Köszi.. Ez utóbbi miatt szoktuk mi is kapni az ívet. Nálunk ACU a csapategyenruha. :DDD
A tapasztalat szerint (legalábbis én ezt vettem észre) nálunk pl a pályán a susnyában a BW a leghatásosabb. (bár ettől még csúnya marad :) )

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9687) HollyBoni válasza sptkyle (#9684) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én is ezt néztem ma,nekem sem tetszik nagyon... :D

(#9688) sowi válasza sptkyle (#9686) üzenetére


sowi
őstag

marpat sem rossz itthon vagy a cadpat, de az ACU rettentoen rikit meg a multicam is, egy sima OD cucc jobban rejt mint ezek

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9689) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Woodland hogy rejt itthon szerintetek?

(#9690) stefanitsr válasza sptkyle (#9686) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Itthonra szerintem a legjobb lenne a CADPAT, aztán a MARPAT, és talán elmegy még a multicam, meg a többi zöldben domináns terepminta. Acut egyébként ahogy elnézem főleg azért veszik mert vesz hozzá egy fekete mellényt azt jól néz ki a fotón.

No igen, végül is az EBR, meg a BAR-10 célkeresztjében is jól mutatnak: indítsd el a vizuális fantáziád, hasalok, vagy térdelek valahol, csend.

Zizegnek a szúnyogok, meg-megkóstolnak. A szemüveg enyhén párásodik, a kesernyés-sós izzadságom már mindenhová folyik az arczomon. A rajommal egy tereptárgyat oltalmazunk.

Szemben mintha megmozdult volna valami, átpásztázom a távcsővel. Hoppá, megint egy ACUs emberke, aki a pizsamája miatt képtelen észrevétlenül jönni.

A szálkereszttel követem a mit sem sejtő emberünket, mígnem egy olyan területre nem ér ahol egy fél-háromnegyed mellalak célfelületet nem ad... EBR-en ilyenkor mutatujjal kibiztosít, pár egyeslövés - megvolt...

Sárga kendő, sutyorgás - MESTERLÖVÉSZ VAN A BOKORBAN OTT !!!

Muhahah, és mégis beszél a hulla ! :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9691) sptkyle válasza stefanitsr (#9690) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igazán üdítő kis írás volt. De tényleg. :)
Valóban jol nézett ki képeken. És mikor szavazásra került a dolog, a marpat-acu viszonlatban, sajnos az árakat is figyelembe kellett venni. Egy marpat szerkó kb 2x annyi. (legalábbis tavaj még így volt)
Most már lehet késő bánat.:( Ez van.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9692) sowi válasza sptkyle (#9691) üzenetére


sowi
őstag

en egy level5 PCU-ra vagyom...de ez meg a jovo zeneje

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9693) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Uhh..

Brutális!

Nagyon szép..Bárcsak lenne ennyi pénzem. :D

(#9694) sptkyle válasza HollyBoni (#9693) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én régebben láttam ugyanitt egy Inokatsu m60-es, vagy 249-est komplett gb nélkül , és az is 100 fölött volt. Arra jobban csorgott a nyálam. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9695) sowi válasza sptkyle (#9694) üzenetére


sowi
őstag

250k volt egesz pontosan :)
jok ezek az ino cuccok csak egy poppet tularazottak

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9696) stefanitsr válasza sowi (#9695) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Volt egy Mk43-asom is, nemrég adtam el.

Megvolt a maga hangulata, dehát, őő, azért végigcipelni x játékon az üresen 7 kilós jószágot, aminek még a fogása sem 100%-os. :)) Oszt az Mk43-nak legalább a tárja fő akksiról ment és a tűzkapcsoló indította, nem úgy mint az m249-nél 2 AA + hang aktivált, vagy kézzel indított...

Amúgy géppuskást mint olyat általában először lövik ki.

Meg a hopupja sem volt kifejezetten díjnyertes konstrukció, szvsz összességében egy jó aeg hatékonyabb, vagy egy jó aegből készült támogató, pl RPK vagy MG36.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9697) rainmen válasza sptkyle (#9684) üzenetére


rainmen
aktív tag

A cső belsejét vágás után rózsafúróval törd ki kb. 0,5*45°-ban. Ha nagyon precíz akarsz lenni, akkor ráhagysz a hosszra és egyeslövésekkel teszteled a szórást. Csodákat lehet művelni 1-2 mm hosszváltoztatással. :K

(#9698) sowi válasza stefanitsr (#9696) üzenetére


sowi
őstag

jah, szerintem is egy RPK vagy MG36 az idealis tamogato, ezeket a 8-10 kilos szarokat keves ember cipelgeti, inkabb fix objektumvedelemnel latom elonyet, ahol lerakod, leulsz melle es akki kozeljon azt megszorod, ennyi

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9699) sptkyle válasza stefanitsr (#9696) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ááá.. Annak feelingje van sztem. Nekem legalábbis nagyon bejött eddigis.
Az meg hogy kit mikor lőnek ki.. szerintem ez kicsit olyan mint a sniper poszt. Ücsörögsz,fekszel, gubbasztasz, sunnyogsz.. néha lősz egyet. Miközben egy aeggel a társak sokkal eredményesebbek. Több ellenfelet lelőnek. Ilyen posztokon szerintem a feeling miatt játszik az ember. Persze hasznos hogy ha van hozzá egy megfelelő raj is.
MG36-os projektem készül, mert tetszenek nagyon a G36-osok, de bármikor elcserélném egy 249-esre. :D (egen.. cipeltem már fél napon keresztül.. igen, dögnehéz..igen, nap végére majd leszakadt a kezem...igen, jo érzés volt.. és igen nem sok embert lőttem le vele.. de nekem az is élmény amikor azzal segítem a csapatot, hogy éppen fedezőtüzet adok amíg ők pozíciót váltanak:) Nekem nagyon tetszik maga a poszt. Bár még van mit gyakorolnom...

@rainmen Köszönöm.. hasonlóra gondoltam én is. Így fogok tenni.

Apropó az nem probléma, hogy ugyanahhoz a belsőhöz hosszabb csövet akarok használni? Mármint hogy ha hosszabb a cső, akkor a levegőnek több ideig kell benne préselni kifele a BB-t. Nem okozhat ez gondot?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9700) stefanitsr válasza sptkyle (#9699) üzenetére


stefanitsr
senior tag

SR36 MG

Ha elmegy pár apróság egy ilyet tervezek támogatni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.