Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) soulreaper válasza stefanitsr (#9150) üzenetére


soulreaper
tag

ha megunod a BAR-10-t akkor PM nekem :-)

nekem anno Tibi(alias usmchun avagy hawk) festette le k.rva jóra kb. 10min alatt

Private Military Contractor

(#9152) stefanitsr válasza soulreaper (#9151) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ok, megjegyzem. Mondjuk nyilván nem azért fektettem bele ennyit mert el akarom herdálni, de ki tudja mit hoz a jövő... :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9153) soulreaper válasza stefanitsr (#9152) üzenetére


soulreaper
tag

válság van :) a pénz meg amúgy is vagy úr :-) nameg a működése ugyan az egy alapnak is :C :))

amúgy, ghilliezel? vagy úgy csinálod ahogy én akarom(farmer, póló baseball sapi azt gyííí)

Private Military Contractor

(#9154) stefanitsr válasza soulreaper (#9153) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jaja, akkor nem lesz hátrányod abból ha veszel egy alapot. :DDD És sokkal olcsóbb is. 120-150k + a befektetett munka mire egy ilyen stukker összeáll.

Nem, marpat cuccom van, azt használom. Ghillie talán egyszer majd.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9155) soulreaper válasza stefanitsr (#9154) üzenetére


soulreaper
tag

nade úgy gondoltam, hogy nem ghilliezel hanem csak "simán" mész...

VSR-re pályázok, nincs kedvem pöcsölni berendelni +kamrát meg a csövet, a 140megvan a puskára csak ugye alap vagy komplett kéne eladóba...

utána jöhet a MOE M4 project :D

Private Military Contractor

(#9156) stefanitsr válasza soulreaper (#9155) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem kell berendelni a kamrát meg a csövet, nem kell lesajnálni a gyárit a BAR-10-esben - no meg pláne nem kell azt hinni, hogy a marui féle precíziós hopup kamrát + csövet azért gyártja a marui, hogy a BAR-10-esbe legyen mit rakni. :DDD

Ugye nem kell rámutatnom ez mit jelent ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9157) sowi válasza stefanitsr (#9156) üzenetére


sowi
őstag

milyen az m14esed lotavja? softairen volt egy kis vita rola, amikor az egyik arc aztmondta, hogy 90m koruli...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9158) stefanitsr válasza sowi (#9157) üzenetére


stefanitsr
senior tag

90 métert sokallom. Sokat fölé tartva 68-75 méter elképzelhető (Lemérve).

Softair G&G topikban egyébként egy egészen csoda M14 scoutról is olvashatsz tündérmeséket.

Illetve WD vagy Beszerző és épített egy Cyma M14 - g&p hibridet, 160 körüli rugóval, abból kinézem a 80 métert is...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9159) sowi válasza stefanitsr (#9158) üzenetére


sowi
őstag

igen, az alapjan kerdeztem, a 100 metert lovo g&g m14, privatban is irt nekem a srac, hogy de tenyleg ennyit lo....megmondom oszinten eleg nehezen hiszem el

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9160) rainmen válasza stefanitsr (#9156) üzenetére


rainmen
aktív tag

Tehát egy alap JG BAR 10-es simán használható sniper fegyver? Tuningolni csak a lőtáv növeléséért kell, vagy a belseje kacat?

(#9161) soulreaper válasza rainmen (#9160) üzenetére


soulreaper
tag

én még mindig azon a véleményem vagyok hogy sniper fegyver jelenleg
VSR/BAR10 laylax/pdi/beszerző tuning 560-580fps a többi csak mókázás...

a simán használható alatt mit értesz? tuning->lótáv, szóráskép, megbízhatóság, élettartam a sniper fegyvernél

Private Military Contractor

(#9162) rainmen válasza soulreaper (#9161) üzenetére


rainmen
aktív tag

Azt értem, hogy több tízezres tuning nélkül is használható a fegyver? Vagy jó dísznek, mert annyi a lőtávja, mint egy gépfegyvernek, ergó nagyon jól kellene rejtőzködni és precízen "dolgozni", hogy tényleg sniper legyél, ne csak rugós puskás céltábla. :)

(#9163) stefanitsr válasza rainmen (#9160) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Alap JG BAR-10-esben érdemes cserélni a hopup gumit és kezdésnek venni bele egy element 125-ös rugót, pár helyen letömíteni és ~430 fps körül fog teljesíteni. KA gumi 2500-3000 Ft, 2250 az element 125. Ezzel már meglepően ütőképes lesz, megfelelő BB-vel, pl BBone .28 és madbull .40, és nekem elég sokáig húzta a gyári elsütőszerkezettel. Az elsütőt szétszedés után szemrevételezve nem volt rajta látható kopás. A KA gumi pediglen alkalmas arra, hogy jóó nagyot emeljen akár a 40.esen is.

Közben meg lehet gyűjtögetni a különféle tuning cuccokra, amiből általában nem lesz elég a "szükséges minimum" beszerzése, az optimális teljesítményhez és működéshez számos-számtalan plusz próbálgatás árán jut el az ember, csakúgy mint az aegek esetében. És itt is kiemelném, hogy nem, nemcsak az FPS-től válik jóvá egy spring sniper.

Ha kedvező áron tudsz szerezni egy Marui G-Spec-et, akkor természetesen válaszd a japánt a kínai helyett. Szerintem az áráért tökre élhető a BAR-10-es is, pláne hogy egy airsoftra tökéletes távcső jár hozzá, méretében is tök használható és a képe is szép.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9164) soulreaper válasza stefanitsr (#9163) üzenetére


soulreaper
tag

igazad van, mert X fps fölött nemnyersz igazából semmit max. 1-2méter lőtávot, de ezzel meg az élettartam csökken...egy sniper-t jobban kell szeretgetni mint egy aeg-et

annyiban szerencsésnek mondhajuk magunkat hogy beszerző csinál már komplett tuning készletet, igen baráti áron és minősége megüti a színvonalat, sőőt...ezáltal meg nemfontos megvenni a 2-2,5-3x annyiba kerülő laylax/pdi-t ami 3x annyiért nemfog neked 3x többet is adni, és van még pár apróság amit érdemes belerakni(pl. Silent Damper->halkabbá teszi a fegyvert és kíméli az alkatrészeket)

BB-ből No1 a 0,29es SGM annál jobb nincs, csak kár hogy 10ft körülre jön ki darabja(ha nem több most ilyen árfolyam mellett), Madbull 40eset szokták még használni

Annyit javítanék, hogy "Ha kedvező áron tudsz szerezni egy Marui G-Spec-et, akkor..."
ezt inkább úgy hogy "Ha kedvező áron tudsz szerezni egy Marui VSR-t, akkor..."

VSR és BAR között annyi a differencia hogy komplett rendes tuningnál még a BAR-ban cserélni szokták a kamrát és a csövet, azon kívül méretben, súlyban ugyan az és 100%ban kompatibilis a laylay/pdi/beszerző/tm dolgokkal
(sima vsr vagy bar-om lenne nem g-spec akkor én vennék még hozzá egy laylax felhúzókart, mondjuk k.va drága)

Private Military Contractor

(#9165) stefanitsr válasza soulreaper (#9164) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egy kicsit a Trasher féle VSR iskola olvasott megnyilvánulásait vélem itt felfedezni. Alapvetően érdemes őket egészséges kétellyel kezelni.

Tehát ha az olvasottakra alapozod, hogy az SGM az az über, a firefly hard a totál tuti, a beszerző féle alkatrészek meg 2-2.5x olcsóbbak mint egy full laylax tuning akkor ezeknek fuss neki személyesen is, és próbáld végig magad.

Érdekességképpen beszerző pl nem a firefly hardot favorizálja, hanem a KA-t. Én a nineballt és a KA-t. Ahogy korábban említettem a firefly hard nem minden konfigurációban teljesít jól, és az anyaga nagyon puha, az első verziós beszerző féle hengerfej elszaggatta, és lövésről lövésről deformálta. De van még egy sor érdekesség...

A .40-es után az ember már nem szívesen áll vissza könnyebb lövedékre...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9166) szbalogh válasza rainmen (#9160) üzenetére


szbalogh
őstag

Csak vettem 3 tárat :DD

Nick: HE_Storm

(#9167) soulreaper válasza stefanitsr (#9165) üzenetére


soulreaper
tag

Trasher-ről mi a véleményem azt nem egy nyilvános fórumon fogom leírni, de legyen elég annyi hogy nem pozitív :))

SGM-nél nincs jobb ez tény, az megint más hogy 0,29lehet kevés, bárcsak lenne 0,36os belőle

Ha azt nézem, hogy 200$ egy laylax ami 200*225*1,28=57600 míg az imis 25k, az 2,3al olcsóbb

de remélem az tiszta hogy nem vitatkozni vagy lenézni vagy bármi ilyet akarok, csak én így tudom...mindig tanul az ember :))

Private Military Contractor

(#9168) stefanitsr válasza soulreaper (#9167) üzenetére


stefanitsr
senior tag

"Ha azt nézem, hogy 200$ egy laylax ami 200*225*1,28=57600 míg az imis 25k, az 2,3al olcsóbb"

Ha ez a Zero trigger, akkor laylax féle egy csomagban annyi a dugattyúval, míg az imi féle mezítelenül.

Mindegyik szettnek meg van a maga előnye és hátránya. Az imi félének az ára mellett az, hogy a dugattyú és a rugóvezető minimális alkatrészből épül fel, nem tud szétcsavarodni, majd törni mint a laylax féle és az anyagválasztás is ok. Én sem biztos hogy megvenném a laylax féléből pl a hengert, vagy a rugóvezetőt. Most hogy van mindkét féle hengerfejem, már abból sem szeretnék laylaxot, de az egy biztos tudat lenne, ha tudnám hogy a beszerző féle szett korlátok nélkül mixelhető a PDI vagy Laylax alkatrészekkel...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9169) rainmen válasza szbalogh (#9166) üzenetére


rainmen
aktív tag

:D

Csak nem bírtad...

(#9170) rainmen válasza szbalogh (#9166) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha még mindig kell sín a Glockra: RIS

(#9171) szbalogh válasza rainmen (#9170) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaj, most ezt nem kellett volna belinkelni. Nem fogok tudni pelenkát venni a gyereknek :DDD
Közben rájöttem, hogy ilyen fegyóhoz nem kell célzókészülék :)) Amilyen kicsi a lőtávja azon belül nem nehéz egy emberalakot eltalálni :R (már gyakoroltam :P )
Inkább ezzel szemezek. 3000-ből lenne mindkettőbe LiIon elem. Igaz ezt nem tudnám cserélni szétszedés nélkül, csak a cső alá fér be, de 1000mAh gondolom bírná elég sokáig :C
Ja, augusztus 1-én megyek első játékomra :C

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9172) rainmen válasza szbalogh (#9171) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem lenne egyszerűbb venni egy LiPo-t egy töltővel? Azt később is tudnád használni AEG-hez.
Ezekről a CR123 akksikról egyszer rég már beszélgettünk itt a srácokkal, asszem...
Mintha nem lett volna a legpozitívabb a hozzáállás, valami nyűg miatt. Továbbra is LiPo-t javaslok. Viszont egy új, hozzávaló akksival szerintem jó sokáig bírná, lehet, inkább azt kellene beszerezni. Esetleg veszel egy olcsó, GNB-s gázos pisztolyt. Amennyit harcolsz ezekkel, már simán meglenne. :D

(#9173) szbalogh válasza rainmen (#9172) üzenetére


szbalogh
őstag

Természetesen az lenne a legjobb :R De csóró vagyok :B
A két rossz aksit próbálom élesztgetni, formázom őket, de sokáig tart. Egy nap töltés 1/10C-vel aztán kisütöm kismotorral végül gyorstöltés.
A jó aksival 10 tárat lehet kilőni :C
És már mindkettő szépen lő :C

Nick: HE_Storm

(#9174) boogie84 válasza szbalogh (#9171) üzenetére


boogie84
veterán

2010.08.01.Battle Royale 2.0 Hajmáskér II 80 fő 1000 Credit. Ide mész elsőre?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9175) szbalogh válasza boogie84 (#9174) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaja :K

Nick: HE_Storm

(#9176) szbalogh válasza boogie84 (#9174) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja nem bocs,
2010-08-01 - Eight Sea Bandits 2 - Bloody Hell - Hajmáskér I.
erre.

Nick: HE_Storm

(#9177) soulreaper válasza boogie84 (#9174) üzenetére


soulreaper
tag

annak a filmnek az első része nagyon kemény, imádom :)) könyvbe betegebb :C

Private Military Contractor

(#9178) kop8


kop8
őstag

Mennyire kell egy AEG-et megtuningolni hogy olyan 80m legyen a lőtáva?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9179) sowi válasza kop8 (#9178) üzenetére


sowi
őstag

semennyire

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9180) soulreaper válasza kop8 (#9178) üzenetére


soulreaper
tag

AEG célzott lőtávja nemlesz neked 80m

Private Military Contractor

(#9181) kop8 válasza soulreaper (#9180) üzenetére


kop8
őstag

Nem lehet?
Ha egy sniper puska tudja ezt akkor egy AEG-nek is kellene megfelelő tuning esetén nem?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9182) soulreaper válasza kop8 (#9181) üzenetére


soulreaper
tag

jézus szent nemiszerve, uram mit vétettünk? :W :Y :W

adok egy tanácsot, ha arra sem voltál képes hogy utána olvass hogy inkább vegyél egy jobb videókártyát és modern warfare 2 stb-t tudom ajánlani

bár végülis egy aeg nem célzott lőtávja is lehet 80m ha jó a hátszél

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#9183) HollyBoni válasza kop8 (#9181) üzenetére


HollyBoni
veterán

Minek neked 80 méter lőtáv?

(#9184) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

80m célzott lőtáv még az eléggé megtuningolt spring snipereknek is necces.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9185) rainmen válasza stefanitsr (#9184) üzenetére


rainmen
aktív tag

De mennyivel egyszerűbb kilőni úgy az ellent, hogy még a sniperük hatótávján is kívül vagy. :DD Miért nem gondol egyikőtök sem az ilyen kézenfekvő dolgokra, nem értem... :))

(#9186) stefanitsr válasza rainmen (#9185) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként hétvégén egy egész raj olyan profi módon kapott el miután leesett nekik hogy sniper vagyok és egyedül vagyok, hogy csak lestem. :D Iskolapéldaszerűen, gyorsan, szép akció volt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9187) stefanitsr válasza rainmen (#9185) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként hétvégén egy egész raj olyan profi módon kapott el miután leesett nekik hogy sniper vagyok és egyedül vagyok, hogy csak lestem. :D Iskolapéldaszerűen, gyorsan, szép akció volt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9188) sowi válasza szbalogh (#9173) üzenetére


sowi
őstag

nem b@szogataskepp, de felevente felbukkan valaki aki meg akarja reformalni az AEG ipart, hogy majd o ezt meg azt meg amazt belereszel es az mennyire jo lesz, aztan eltunnek a sullyesztoben....ki van ez talalva mit mivel lehet, egy egesz szep piac megel mindenfele kiegeszitobol meg tuningcuccbol...

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9189) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Festett már valaki airsoftot sima fújós festékkel?Fújós festék + lakk kombó vajon milyen tartós?

(#9190) boogie84 válasza szbalogh (#9176) üzenetére


boogie84
veterán

Há bakker, én meg néztem, akk épp Siófokon csücsülök :D Pedig kiszemeltem magamnak egy meccset 08.01-re :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9191) kop8 válasza rainmen (#9185) üzenetére


kop8
őstag

Rátapintottál a lényegre!

Én nem tudom hogy találkoztatok e már olyanokkal akiknek olyan jó és erős puskáik voltak hogy akikkel én játszok mindig, azok nem bírták megközelíteni őket mert kiszedték őket 80méteről!!

Játékos társaim puskái meg nem is vittek el odáig!!
Pedig van akinek 400fps felett van a puskája jóval.

Azt hogy kik voltak nem írom le...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9192) kop8 válasza soulreaper (#9182) üzenetére


kop8
őstag

Nem tudod én milyen vagyok!
Én kihozom a maximumot mindenből, kezdve a számítógéptől a légpuskától és a g36-omtól:)

De látom vannak it okos emberek...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9193) sowi válasza kop8 (#9192) üzenetére


sowi
őstag

"De látom vannak it okos emberek..."
ahogy elnezem veled az elen...

ha kicsit is utanaolvastal volna tudnad, hogy mukodik egy AEG es nem tennel fel hulye kerdeseket azzal kapcsolatban, hogy tudod szazmillio FPS-re felhuzni a puskadat mert attol fog 100 meterre loni...tudok neked olyan jatekost mutatni aki 300fps ereju fegyverrel korberohogne a 450-500fps erossegu csodatuning nagyonmesszelovo puskakkal ugyeskedo rambokat

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9194) kop8 válasza sowi (#9193) üzenetére


kop8
őstag

Utána olvastam nem is keveset, tudom hogy nem az fps nagyságán múlik a csak a lőtáv.

Mikor kicseréltem pár alpvető dolgot a puskámban akkor tudott 400fps-t 0.2-es bb-vel előtte meg csak 320-at de 400-al sem vitt messzebbere max pár méterel.

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#9195) rainmen válasza kop8 (#9194) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor vagy valamelyik alapvető dolgot nem cserélted ki vagy valami nem jól lett beállítva. 25% erőtöbbletet kellene észlelned lőtávban...

(#9196) HollyBoni


HollyBoni
veterán

A nagy nyomatékú és a magas nyomatékű illetve a magas sebességű motor között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#9197) rainmen válasza HollyBoni (#9196) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ezt komolyan kérdezed vagy csak játszol az idegeinkkel??? :W
Mert az, hogy valaki nem érzi az árnyalatnyi különbséget a magas és a nagy nyomaték között, az még hagyján, de a magas sebességű motor fogalmát nem érteni... Kérek egy kötelet meg egy stabil lámpavasat. :O

(#9198) HollyBoni válasza rainmen (#9197) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem vágom a nyomaték mit jelent motoroknál..Ha nagyobb nyomatékú egy motor az miért jobb?(inkább így kérdezem)

(#9199) rainmen válasza HollyBoni (#9198) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mert fel tudja húzni azt a rugót is, aminél az alap motor sírógörcsöt kap és kileheli a lelkét. Motoroknál a nyomaték ugyanazt jelenti mint minden másnál, ahol nyomatékról beszélünk. Erő szorozva az erőkarral. Egy kis alapképzés.

(#9200) rainmen válasza stefanitsr (#9187) üzenetére


rainmen
aktív tag

Biztos nagyobb volt a lőtávjuk, mint neked. Így könnyű. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.