Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) HollyBoni válasza stefanitsr (#9950) üzenetére


HollyBoni
veterán

:D Most már kicsit átalakítottam,valamivel szebb,nem az a tactical tár van benne,más markolat,tokfedél,tűzvált,lángrejtő.Most néztem tájvángánon elég olcsók a cuccok.Szállítanak magyarországra?

[ Szerkesztve ]

(#9952) sptkyle válasza HollyBoni (#9951) üzenetére


sptkyle
senior tag

Szállítanak. És gyorsan is ittvan. Mi szoktunk onnan rendelni.De egyedül nem nagyon éri meg. Sok a shipping sztem.
Össze kell állni többen. Ugy okés. :)
És mikor leadod a rendelésed, zlotyi-ban tedd mindezt, ne euróban. Nem ugyanugy számolják át, mert más az árfolyam, és igy lehet még spórolni kicsit.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9953) HollyBoni válasza sptkyle (#9952) üzenetére


HollyBoni
veterán

Okés.Szólj ha akartok rendelni. :) Nézem,tök állat taktika mellény 5000ft..itthon újonnan 9-ért láttam ilyet,tudom csak 4 ezer de akkoris. :D

(#9954) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Néztem ezt a LiPo-t:
[link]
Szerintem nem is olyan drága.Szerintetek jó?Bár néztem pár videót jutyubon,de annyira nem nyűgözött le a 7,4-es LiPo tűzgyorsasága.Kb szeretnék annyit mint a mostani 9,6-os NiMH,de néztem ROF testet(chronóval csinálták)és ott a LiPo nem volt annyira gyors.Most meg nem nagyon találtam 9,9 vagy 11-es LiPo-t softair-en. :(

Szerk:Sowi,nem ilyet kerestél?[link]

[ Szerkesztve ]

(#9955) mykos válasza szbalogh (#9947) üzenetére


mykos
aktív tag

Ha úgy csinálod, hogy legyen két vékony papír(pausz, telefonkönyv lap stb) x méter távolságra egymástól közé a mikrofon, akkor marha könnyű kiszúrni a két hangot. Ezen az elven megy pendra cronoja is.
Viszont ezek a módszerek nem számolnak a hangsebesség változásával a különböző hőmérsékletű közegekben és határfelületeken...szóval hőmérő, zárt szoba és úgy már jó lesz.
5méteren sokat veszít a BB a sebességéből, persze a papíron is. A BB-k tömege elég nagy szórást mutat egy preciziós mérlegen, szóval a rendes crono se az igazi.
ROF-ban az enyém pont a tied ~dupláját hozza(1300), végtelen nyomatékú szettel és 120-as rugóval.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#9956) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Helló!

Nincs kedve egy aktív softair fórumozónak feldobni egy hirdetést az elérhetőségemmel oda ;-D? Ugyan regisztrált tag vagyok ott, de gyakorlatilag read only üzemmódban működöm mivel nincs mondanivalóm, és nem nagyon akarok (nem is nagyon tudok) most odaböfögni fölösleges dolgokat csak azért, hogy meglegyen a hirdetéshez elég hsz. mennyiség, ellenben pénz hiányában jó lenne megválnom a Cyma 040d fegyveremtől.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9957) stefanitsr válasza Cthulhu Dawn (#9956) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aki ilyet tesz legalább hirdetést bant kockáztat.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9958) sowi válasza Cthulhu Dawn (#9956) üzenetére


sowi
őstag

pont ilyet keresek :) kar, hogy megvan meg a magpul m4esem :(

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9959) sptkyle válasza stefanitsr (#9957) üzenetére


sptkyle
senior tag

Tele van ilyennel a az adásvétel topic, hogy "haveromnak hirdetek", meg "csak ezen az elérhetőségen érdeklődjetek".. stb. Eddig még nem láttam ez miatt moderálást.
De persze attól a kockázat meglehet.
n se irogatok oda szinte soha, így én is szivtam amikor hirdetni kellett volna. :(

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9960) evilzombie válasza sptkyle (#9959) üzenetére


evilzombie
tag

Ha egy kitiltott emberke hirdeteset rakod fel, es kiszurjak te is BAN-t kapsz. :DD

Es ez igy jo!

Na náááá

(#9961) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

13.000-ért AK ß softair-en...

(#9962) HollyBoni válasza BaKeSZ87 (#9961) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azta! :Y Azért kiváncsi lennék hogy ennyiért normális fegyvert kapsz e.Barátom pont most akar átmegenetileg egy AK ß-t. :DDD

(#9963) evilzombie


evilzombie
tag

Muanyag vagy fekete fem csatokat honnan lehet rendelni?Mellenyhez es ovhoz kellene.Guglizok mar fel oraja de nem talaltam semmi normalis online shopot.

Na náááá

(#9964) HollyBoni válasza HollyBoni (#9962) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ha valakinek VFC rendszerű AK -ja van és éppen pont szét van szedve és épp pont van nála egy mobil körbefényképezhetné hogy is néz ki a felhúzókar.Marui rendeszűbe akarnám átbarkácsolni,a mostani nagyon ratyi.

(#9965) sowi válasza HollyBoni (#9964) üzenetére


sowi
őstag

valaki, aki tudja hasznalni a google kereses funkciojat biztos rakott mar fel kepeket rola, amugy nem fog mukodni marcsak a ket teljesen eltero rendszer miatt sem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9966) HollyBoni válasza sowi (#9965) üzenetére


HollyBoni
veterán

Francba. :O

(#9967) szbalogh válasza mykos (#9955) üzenetére


szbalogh
őstag

A Glockra így 5fps-en belül jó eredményt kaptam :K
A papírost kipróbálom holnap ha lesz időm.

stefanitsr: A Glock 3-5 lövésből szakítja át a dobozt az AK meg mindegyikkel :K
Az alját is átlövi.. még 3 méterről is belyukasztja
Meg a 8cm-es polisztirol lapot is átlövi.. a Glock meg max félig lővi bele a BB-t.
Remélem nem több azért 430-nál, nehogy elmenjek a játékra azt ne használhassam :Y

Ehobbyasia-ról ha rendel valaki beszállhatok? Mid-cap tárat meg ki tudja még mit akarok venni :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9968) sptkyle válasza evilzombie (#9963) üzenetére


sptkyle
senior tag

Softair-en éppen árul valaki müanyag csatokat. Projektből maradtak. Ruházatnál asszem megtalálod.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9969) HollyBoni válasza szbalogh (#9967) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akitől vetted nem azt írta hogy 320?Bár ha gyári,akkor tényleg nagyon kevés neki 320..

(#9970) szbalogh válasza HollyBoni (#9969) üzenetére


szbalogh
őstag

Háát.... azt mondta :DDD

Nick: HE_Storm

(#9971) stefanitsr válasza szbalogh (#9967) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha rákeresel a poor man's chrono stringre google-n kapsz egy értelmezést amivel kb megsaccolhatod a puskád erejét a sörösdoboz módszerrel.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9972) stefanitsr válasza HollyBoni (#9964) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A VFC/Boyi felhúzó kar alapvetően más mint a marui. A marui féle ugye egy műanyag alkatrész a boxra/hopkamrára/tokra felültetve, csavarozva, míg a boyi féle az acél tok egy befelé hajlításán nyugszik (klasszisokkal egyszerűbb kialakítású is)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9973) evilzombie válasza sptkyle (#9968) üzenetére


evilzombie
tag

Lattam.De nekem 50cm-es ov merethez kellenek, ami neki nincs igazan jo.

Na náááá

(#9974) rainmen válasza evilzombie (#9963) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ez a baj a mai kényelmeskedő fiatalokkal. Méghogy online rendelés, meg google meg satöbbi... :D

No harag, de nem lehetett kihagyni. Könnyen vagyok, utca végén van egy méterárubolt ott van mindenféle földi jó. :))

Viszont softairen hirdetnek, íme: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9975) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#9961) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én már nem találtam. :))

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9976) HollyBoni válasza stefanitsr (#9975) üzenetére


HollyBoni
veterán

Basszus tényleg!Pedig megvettem volna..Na mindegy jó lesz az a 20 ezres is. :D

(#9977) evilzombie válasza rainmen (#9974) üzenetére


evilzombie
tag

Ha Mo-n lennek megvennem egy meteraruban, de kulfoldon vagyok, igy az ilyen cuccokat kikuldom az eppen hazalatogatokkal.
.Itt meg hulyenek neznek ha ilyet akarok venni,ha valami nem tetszik vesznek masikat!

Na náááá

(#9978) HollyBoni válasza HollyBoni (#9976) üzenetére


HollyBoni
veterán

[link]

[link]

Nem is rossz!Ráadásul ak-n elég jól néz ki.

(#9979) rainmen válasza evilzombie (#9977) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor könnyen vannak arra, gondolom nem a szájától veszi el a hobbija a pénzt.
Így marad a dolog akkorra, mikor hazajössz.

(#9980) szbalogh válasza stefanitsr (#9971) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem így mértem. Lefogtam a dobozt. De ha az alját átvitte akkor 350 fölött lehet :DDD
Viszont azt biztos hogy nálunk a Coca-s és néhány sörös doboz vasból, míg a Pepsi-s és legtöbb sörös alumíniumból van! Mágnessel kell ellenőrizni.
A leírás alapján alut kell használni.

Nick: HE_Storm

(#9981) stefanitsr válasza szbalogh (#9980) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Cocás tuti alu... :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9982) Kornel213 válasza szbalogh (#9947) üzenetére


Kornel213
tag

Húú köszönöm a segítséget :R Majd kipróbálom én is! :))

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#9983) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Még mindig nagyon randa?

[link]

Szerintem már jobb mint az előző verzió. :) Majd még kap egy kis bandázsszallagot a feeling kedvéért. :D Meg eléggé elüt a tus és az előagy színe,azt még megoldom valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#9984) szbalogh válasza stefanitsr (#9981) üzenetére


szbalogh
őstag

Én ami cocás meg sprite meg ilyesmivel találkoztam az vas volt ... nézd meg azért ha van kéznél. Nekem csak sörös van :DDD

Nick: HE_Storm

(#9985) szbalogh válasza Kornel213 (#9982) üzenetére


szbalogh
őstag

Közben az jutott eszembe hogy alufóliával is kipróbálom. Az jó vékony

Nick: HE_Storm

(#9986) stefanitsr válasza HollyBoni (#9983) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az az RPK tusa tehet mindenről. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9987) HollyBoni válasza stefanitsr (#9986) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szegény tus.. :O Szerintem nem rossz.Na mindegy majd idővel lecserélem. :)

(#9988) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Nahm, elvitték az AICS-et. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9989) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ha valakinek van ilyen lángrejtőre azt elcserélném,adok érte 2 AK lángrejtőt.Egy egyedileg esztergáltatottat,meg egy AKS74u gyárit.

(#9990) rainmen válasza szbalogh (#9984) üzenetére


rainmen
aktív tag

A dobozokon jelölni szokták az anyagát, általában az újrahasznosító jelbe festik a vegyjelet.

[ Szerkesztve ]

(#9991) sowi válasza HollyBoni (#9989) üzenetére


sowi
őstag

Ak74 kompenzator? nekem van eppen, de aksu gyarim is van, meg masmilyenek is :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9992) stefanitsr válasza sowi (#9991) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aksu gyári érdekelné egy ismerősömet.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9993) Streky89


Streky89
csendes tag

Sziasztok!
Én majd mostanában szeretném elkezdeni az Airsoft-ot, de nem akarok úgy belevágni, hogy halvány lövésem sincs dolgokról.
Először is milyen típusú, felszereltségű fegyvert érdemes vásárolni. Másodszor pedig miket kell figyelembe venni a fegyver vásárlásakor?

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban. Az optimista a fényeket az alagút végén.A realista a vonat közelgő lámpáit. A mozdonyvezető meg három idiótát..

(#9994) stefanitsr válasza Streky89 (#9993) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Védőfelszereléssel kezd, megfelelő szemüveg, maszk, kell egy gyakorló ruha (BDU).

Kezdő fegyvernek egy JG AK beta vagy CM028-031-es tökéletesen megfelel alap állapotban.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9995) sptkyle válasza Streky89 (#9993) üzenetére


sptkyle
senior tag

Irányelveket itt is olvashatsz : [link]
Annyit hozzátennék, hogy kezdőként az uj fegyverek közül nézegess, Tapasztalat híján könnyü "félrenyulni" egy használt fegyver vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9996) Streky89


Streky89
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban. Az optimista a fényeket az alagút végén.A realista a vonat közelgő lámpáit. A mozdonyvezető meg három idiótát..

(#9997) soulreaper válasza HollyBoni (#9983) üzenetére


soulreaper
tag

igen még mindig az :-)

Private Military Contractor

(#9998) szbalogh válasza HollyBoni (#9989) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem ilyen van az AK-n és nagyon nem tetszik :(((
Viszont kicsit mintha ferde lenne a fegyón, lehet hogy ezért visz jobbra. Ha hazamegyek ez lesz az első amit leveszem és kipróbálom úgy is. Azt nem tudom hogy a fegyveren ferde a menet vagy a lángrejtőn :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9999) HollyBoni válasza szbalogh (#9998) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én ezt a problémát hogy olyan mintha jobb oldalon jönne ki a golyó úgy oldottam meg,hogy az irányzék jobb oldálhoz betuszkoltam két hézagoló alátétet,mostmár tökéletes.

(#10000) HollyBoni válasza HollyBoni (#9999) üzenetére


HollyBoni
veterán

:O :O Pont most nem találok AK fa tust,pedig kb 2 hete volt fennt 2-is. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.