Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) szbalogh válasza stefanitsr (#10796) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja ettől tartottam :F Nem akartam azokat a füleket hajlítgatni míg meg nem kérdezem.
Te mivel szoktad kihajlítani??

Nick: HE_Storm

(#10802) Hurkaleves válasza szbalogh (#10801) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ami elég erős és odafér...
mert irgalmatlan erős az a két fül. más néven a motor váza... jó vastag..

szétkaptam e boxot és sajnos (megint) levált a cilinder fejről a csillapító gumi... :(((
pedig már felcsiszoltam majd zsírtalanítottam és jól odaragasztottam, de nem segített... azaz egy darabig..

konkrétan erről van szó..

milyen alternatívák jöhetnek szóba ami bírja is a "kiképzést"?

[ Szerkesztve ]

(#10803) sowi válasza Hurkaleves (#10802) üzenetére


sowi
őstag

masik dugfej/hengerfej, lehetoleg nem ez a hulye silent verzio...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10804) szbalogh válasza Hurkaleves (#10802) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem értem miért jó a silent cuccokat beletenni. Szerintem az a jó ha minél hangosabbat csattan :DDD Legalább a GB hangokat elnyomja.
Vettem fexentos alucsövet hangtompítónak a pdw-re amúgy 30x1.5-es és 30cm hosszú. 250Ft volt. :DDD Nem teszek bele hangfogó szivacsot vagy ilyesmit. Rá fogom tenni de meghagyom a rövid csövet hogy megmaradjon az erős hang... sőt lehet hogy hangosabb is lesz tőle :DDD

Nick: HE_Storm

(#10805) rainmen válasza Hurkaleves (#10802) üzenetére


rainmen
aktív tag

Valami irgalmatlan erős 2K-s ragasztó. De a legbiztosabb az lenne, amit sowi kolléga mond...

(#10806) HollyBoni válasza szbalogh (#10804) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hangosabb lesz.ilyen hülye csattogó hangja lesz.BB-vel elviselhetőbb.Tapasztalat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10807) stefanitsr válasza szbalogh (#10804) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Inkább azon agyalj hogy lehet belerakni 4 AAA-t meg egy sorozat erős UV ledet és egy kapcsolót ! És mindezt úgy hogy közben hangtompítónak hasson. :)

Silent fej szett szopó. Nekem csak egyszer fordult keresztben a hengerfej szivacsa egy element szettből azonnal dugódara lett a vége. Ment is szépen vissza a gyári szett.

Jé ez a szett pont olyan mint az Eriké volt. Felejtős. Ragaszd vissza azt kínáld softairen, hátha valakinek megtetszik. :DDD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10808) HollyBoni válasza stefanitsr (#10807) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tényleg!Én is csináltam hangtompítót,brutális nagy az átmérője.Abba tuti hogy elfér..Kössz az ötletet.Gondolom a tracer hangtompítók úgy működnek,hogy egy kapcsoló felkapcsolja mikor áthalad a bb.Ilyet honnan lehet szerezni?

Szerk:Kipróbáltam,kényelmesen elfér benne 4db AAA elem.Már csak arra a kapcsoló dologra vagyok kiváncsi..

[ Szerkesztve ]

(#10809) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

aham. értem. akkor "simára" vadászok.
thx!

(#10810) szbalogh válasza stefanitsr (#10807) üzenetére


szbalogh
őstag

Esti játékra nem hiszem hogy eljutok de jó ötlet.
Viszont olyat láttam valahol neten hogy magát az aeg-et hajtó aksit pakolták bele :Y

Nick: HE_Storm

(#10811) rainmen válasza szbalogh (#10804) üzenetére


rainmen
aktív tag

Tegyél bele egy perforált belső csövet, úgy elvileg mélyebb hangja lesz.

HollyBoni: mehet direktbe is a LED, annyit nem fogyaszt, hogy lemerüljön.

[ Szerkesztve ]

(#10812) HollyBoni válasza rainmen (#10811) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen,mélyebb lesz.Én most beleteszek egy AK74u lángrejtőt,sokkal mélyebb és szebb hangja lett. :)

(#10813) HollyBoni válasza rainmen (#10811) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ahha értem.Elég lesz 1 led?

[ Szerkesztve ]

(#10814) stefanitsr válasza HollyBoni (#10813) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szvsz egy olyan ledsort kellene összehozni mint ami az ultimate hopuphoz jár, vagy vehető hozzá, de azon van vagy 8-12 db smd led...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10815) stefanitsr válasza stefanitsr (#10814) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Valami ilyesmire gondoltam:

(madbull ultimate)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10816) szbalogh válasza stefanitsr (#10815) üzenetére


szbalogh
őstag

Hány nm-es kell?

Nick: HE_Storm

(#10817) stefanitsr válasza szbalogh (#10816) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azt passzolom, hogy hullámhossznak milyennek kell lennie, ha arra gondolsz, de valami ilyesmi panel nem lenne rossz kiindulásnak. Valami hotglue-val berögzíted a bb alá + az elemek vagy akkuk meg egy kapcsoló valahol az alján.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10818) HollyBoni válasza stefanitsr (#10815) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hú,szerintem bele sem kezdek. :D

(#10819) szbalogh válasza rainmen (#10811) üzenetére


szbalogh
őstag

Úgy gondoltam hogy a lángrejtőre applikálom ás akkor gyorsan lehet cserélni. Az is megfelel perforált belső csőnek? :B

Ilyen

Nick: HE_Storm

(#10820) rainmen válasza stefanitsr (#10815) üzenetére


rainmen
aktív tag

Magasfényű fehér LED talán bírná, esetleg szög alatt kéne beépíteni, akkor hosszabb ideig világítaná meg a BB-t.

szbalogh: hát nem egészen ilyenre gondoltam. Perforált lemezt meghengerled kb. 8-10 mm belső átmérőre. Beleteszed az általad vásárolt csőbe központosan és a végét lefenekeled. Persze fúrsz rá egy akkora lyukat mint a perforált cső belseje. :D

[ Szerkesztve ]

(#10821) stefanitsr válasza rainmen (#10820) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ugye azért kellene UV, hogy ne virítson a setétben a tompító vége.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10822) szbalogh válasza stefanitsr (#10817) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaja Nem vészes megcsinálni és nem is drága. 100mA-t eszik egy db 5mm-es. Ha aksival akarjuk táplálni ami AAA-ban olyan 800-1000mAh akkor nem fog valami sokág világítani. Nyilván több db kell talán két sorban a BB két oldalára hogy röptében jól megvilágítsa. 10-20db? A ravasszal kéne kapcsolni valami pici mikrokapcsolóval.
Aksiból meg nem kéne nagyon sokat beletenni mert túl nehéz lesz az eleje.

Mondjuk ez is 100mA-t eszik de csak 1.8mm-es :DDD

Lehet hogy szerencsésebb lenne a tárba építeni... persze akkor mindegyikbe meg kll csinálni de a hatás biztos lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#10823) stefanitsr válasza szbalogh (#10822) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én uv-ban gondolkoztam mert valahol azt olvastam hogy a gyári tracerek is azt használják. A méret (magasság) miatt úgy gondolom, hogy smd kivitel lenne egy panelre forrasztva az üdvös megoldás, és azt meleg ragasztópisztollyal rögzíteném a tompító belsejébe, persze akkor marad még az akku problémája, elemek, akkuk, kívül, belül, stb... Szép lassan eljutok oda hogy 8k körül nem is sok egy gyárilag összerakott, jól működő tracer unitért postával...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10824) rainmen válasza stefanitsr (#10821) üzenetére


rainmen
aktív tag

Jogos. :D

szbalogh: 5V-os, négy akksi sorban az 4.8V, viszont 3200-4000 mAh-d lesz.Namármost 100mA áramfelvétellel 32-40 órát elüzemel, ha jól számolom. És az nem kevés, mehet direktben folyamatosan. :P

Szerk: stefanitsr: az UV fény is látszik sötétben... :U

[ Szerkesztve ]

(#10825) szbalogh válasza stefanitsr (#10823) üzenetére


szbalogh
őstag

És ha hopup ba tennénk házilag mint abban az ultimate kamrában? Egy ak kamrának elég hosszú az az alsó csöve.
Lehet hogy infra nem is jó. Szerintem UV kell nekünk :K

rainmen: A kapacitás nem 4xereződik ;) sorban a fesz, párhuzamosan a kapacitás sokszorozódik.
Meg egy led valószínűleg nagyon kevés lenne. Viszont a hopkamrában jóval tovább világítaná.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#10826) HollyBoni válasza szbalogh (#10825) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor átlátszó hop up kamra kell nem?

(#10827) rainmen válasza HollyBoni (#10826) üzenetére


rainmen
aktív tag

Elég lyukat fúrni az oldalára...
Bár nem biztos, hogy elég hosszú.

[ Szerkesztve ]

(#10828) szbalogh válasza rainmen (#10827) üzenetére


szbalogh
őstag

A kamra és a miaz tárfenék vagy mi (az enyémban van még az a lemez) vastagsága + amennnyivel fentebb van a kamra ettől a lemeztől oda beférne 2 led egymással szemben. talán
Mindjár kimegyek megkukkolom... csak már kipakoltam a holnapi zúzáshoz :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#10829) stefanitsr válasza szbalogh (#10828) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az eddig weben összegúglizva olvasottak alapján tracernek a tompító a legmenőbb, több ok miatt is.

Minden bb akkor megy át rajta (és figyelj mert itt most két dolognak is jelentősége volt) és kapja meg a megvilágítást, mielőtt elhagyja a fegyvered.

Namost. Mikor egyest lősz, akkor 1 bb már bent van a hopgumiban és vagy 2-3-4-5 a kamrában. Tehát csak a 2-3-4-5 lövésed lesz (ledek helyétől függően) világítva, míg tompítóból már az első is. Sorozatnál nyilván nem számít. Illetve ez nyilván függ attól is mikor világítódott meg és milyen hosszan tartja azt.

Van még valami de azt elfelejtettem.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10830) rainmen válasza stefanitsr (#10829) üzenetére


rainmen
aktív tag

Logikus, amit mondasz. Ráadásul sorozatnál a hopkamrán áthaladó BB-k igen rövid ideig "élveznék" a fényben fürdést. :))

(#10831) szbalogh válasza stefanitsr (#10829) üzenetére


szbalogh
őstag

A kamrásnál egszerűbb lenne a megvilágítás kapcsolása meg a táplálás is akár a nagyaksiról. És ha a hopkamra tetején lenne a led? A kamra tetején két oldalt és mindig csak az első BB-t világítaná. Bár úgy látom pont ott van a rögzítőcsavar.
Na mnidegy elteszem magam holnapra.

Nick: HE_Storm

(#10832) stefanitsr válasza szbalogh (#10831) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah megvan mi volt a harmadik dolog a tompító mellett. Igen gyorsan átrakható egyik stukkeről a másikra... :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10833) rainmen válasza szbalogh (#10831) üzenetére


rainmen
aktív tag

600-as rof-nál 0,1 mp-ig világítaná meg a BB-t, 100m/s kezdősebességnél, a 200 mm-es hangtompítót figyelembe véve 0,005 mp-ig a tompítóban. Akkor viszont egyértelműen a hopkamra a jobb megoldás töltésidőre vonatkozóan.

(#10834) szbalogh


szbalogh
őstag

Kicsit keresgéltem és hoppá
:DDD

Nick: HE_Storm

(#10835) rainmen válasza szbalogh (#10834) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na ebbe mehet még a magasfényű fehér LED is. :DD Gratula! :C

(#10836) HollyBoni válasza szbalogh (#10834) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azta!

Ilyet lehet csinálok..

(#10837) stefanitsr válasza szbalogh (#10834) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nekem a boyi aksu kamrája amúgy átlátszó anyagból van szóval elég lenne ráhekkelni a ledeket kívülről.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10838) HollyBoni válasza stefanitsr (#10837) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mázlista. :D

(#10839) evilzombie


evilzombie
tag

Ha mar szetkaptam a kaveat gondoltam kicserelem(butitom) a rugot 100-asra mert hogy itt az engedelyezett.
De az SHS 100as rugo hosszabb joval mint a gyari 120.Es ko kemenyen elofesziti a levegos reszt a GB-ben.
Ez igy OK?

Na náááá

(#10840) stefanitsr válasza HollyBoni (#10838) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Van valahol egy másik ilyen transzpi kamrám, de ezeknek általában az a gondja hogy nem tömítenek túlzottan jól. Boyi aksuból van az is szal boyikba fasza lehet. Egyébként annyiban különbözik a normál ak kamrától, hogy az állító kar pöckét nem lehet leszerelni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10841) evilzombie válasza stefanitsr (#10837) üzenetére


evilzombie
tag

Itt rengeteg (szinte mind az) az ejszakai jatek es legtobben a traceres tarakat szeretik.
Nem tudom az okat, de a szemelyes velemenyem az hogy ez a traceres cuc nem sok mindenre jo!
Vagyis egy dologra tuti hogy jo, felfedd hogy hol vagy.

Na náááá

(#10842) stefanitsr válasza evilzombie (#10839) üzenetére


stefanitsr
senior tag

KWA-khoz elvileg járnia kellene egy 100-as meg egy 120-as rugónak is. Amúgy sajna a hosszból nem lehet az erőre következtetni, illetve lehet, csak bőséggel lehet belőle hibás következtetést levonni. Pakold össze és a kronó megmondja majd a frankót.

Hol vagy ahol csak a 100-as a legális, britanniában ? :) (mert tudtommal ott 1J alatti aegek mehetnek csak az meg 330 fps alatt van ahhoz meg elég a 90-es rugasz is)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10843) evilzombie


evilzombie
tag

Ma vettem egy TM MP5K. Igen jol muzsikal, a kis muanyag DB.Nagyon tetszik a merete is, igy aztan gyorsan meg is valok a GBB M9-tol, mert teljesen felesleges!

Na náááá

(#10844) evilzombie válasza stefanitsr (#10842) üzenetére


evilzombie
tag

CORK .IR koztarsasag. 1J a max.Kis elterest azert engednek megaztan eddig is 380-al jatszottam es jatszanak meg sokan.Csak jobb a beke.

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#10845) HollyBoni válasza stefanitsr (#10840) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az RK-03-ban sajna nem átlátszó a kamra.Nembaj,majd kifúrom. :)

(#10846) stefanitsr válasza evilzombie (#10844) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Felénk az éjszakai gémen kötelező a lámpával lövéskor villantás, vagy a tracer. A lámpát szeretném ezzel kiváltani mert az is elárulja hol vagy.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10847) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Aeg motor összhasonlítósdi

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10848) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ha a motort a csapágynál beolajozom,az árt neki?

(#10849) evilzombie


evilzombie
tag

Total kesz vagyok ettol a g36-tol! :O
Osszerakom 2 bb-t lo ki egyszerre hatotav 2 meter.Mintha a nozi mozgasa kisebb lenne.pedig direkt g36c-hez valo shs nozit raktam bele.Jovoheten megprobalom a gyari alkatreszekkel.
Hatha nem csak szerelesi hiba. :DD

Na náááá

(#10850) evilzombie


evilzombie
tag

A nozi es hop up koze beejtem a bb-t elosszor csak egy picit eloretolja es csak masodikra lovi ki.(egyes loves)

Na náááá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.