Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) soulreaper válasza macilaci78 (#8700) üzenetére


soulreaper
tag

így van, ár/érték arányban teljesen jó kis pisztoly, pláne hogy mindennel TM kompatibilis, alkatrész/kiegészítű hegyek vannak Glock-hoz

Private Military Contractor

(#8702) sowi válasza HollyBoni (#8699) üzenetére


sowi
őstag

az AEG-jeik szarok a glock es az 1911 pisztoly jo toluk, mind2 marui koppintas

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8703) Kornel213


Kornel213
tag

Elkezdtem keresgélni érdekességből vaterán és találtam egy Glock 18 AEP-t 14000-ért! Villámáron 18 :DDD Azt írja az eladó hogy teljesen fém :C és alul ahol lehet kérdezni nem tudja mi az a hop-up :D kihagyhatatlan ajánlat [link]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8704) HollyBoni válasza Kornel213 (#8703) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez nagyon komoly. :D

(#8705) sowi válasza Kornel213 (#8703) üzenetére


sowi
őstag

azert ezt a gyongyszemet nem tudtam kihagyni belole:

"Ne haragudj de mi az a hop-up?"
"Amikor rúg a fegyver."

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8706) Kornel213 válasza sowi (#8705) üzenetére


Kornel213
tag

ezt nem is vettem észre :DDD

Venni szeretnék valami jófajta kényelmes bakancsot! Lehetőleg feketében 10, maximum 20ezer ft-ért! Olvasgattam softairen, a magnumot sokan dícsérik, de ha jól emlékszem valaki itt mondta hogy nem is olyan jó.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8707) Mcray válasza Kornel213 (#8706) üzenetére


Mcray
senior tag

Én is nézelődtem, majd vettem 27-ért egy Magnumot. Utána tudtam meg hogy amit én vettem MÁRKABOLTBAN az HAMISÍTVÁNY és máshol 8-12 Ezerért van...

8-12 ezret szerintem megér, ha ritkán hordod, mert könnyen szétesik belűl. A Külső nem akar szétjönni de a a műbőr iszonyat rondán kopik. Legalább kényelmes és jól tapad minden felületen.

27 ezerért meg úgy jártam vele mint Tankagy a G36jával :C :C :C :C :DD :DD :DD :DD Bocsi Tankagy de ezt nem hagyhattam ki. Te itt már legenda vagy és én csak erős közelítés :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8708) sowi válasza Kornel213 (#8706) üzenetére


sowi
őstag

en egy 5e forintos magasszaru turacipot hordok a decathlonbol, csapattarsam mar egy eve ilyenben jatszik, kenyelmes, olcso, strapabiro...ilyen: [link]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8709) szbalogh válasza Kornel213 (#8703) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért elég sokan érdeklődnek :DDD
Lehet, hogy nekem is el kéne adnom .. 16ért villámáron :DD 2x16=1 M4 GBB
Komolyra fordulva, elemlámpát nézek hozzá, találtam egy 1W-os LED-est. A taktiaki lámpák 10nél kezdődnek, ez 1600 lenne, csak egy gondom van vele, hogy 9cm hosszú. Szerintetek ha levágom az elem részét és megtáplálom a glock akksijáról akkor lövés közben is világítani fog :F

Nick: HE_Storm

(#8710) Kornel213 válasza Mcray (#8707) üzenetére


Kornel213
tag

Én nem láttam sehol 27-ért :)) csak ahogy mondtad 8-12 között! Ez a baj hogy szétesik belül :((( Honnan tudtad meg hogy hamisítvány volt?
Meg vannak még a Panama bakancsok azokról valakinek valami vélemény?
sowi: Köszi, most jelenleg nem érhető el az oldal, de kíváncsi vagyok hogy néz ki! és az ára is teljesen jó!

szbalogh: "Azért elég sokan érdeklődnek" hát aki nem olvas utána meg nincs képben az így járt! Erre szokták mondani hogy nagy az Isten állatkertje :)

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8711) Mcray válasza Kornel213 (#8710) üzenetére


Mcray
senior tag

Onnan hogy szétesik. A Régi Magnumokat elnyűhetelennnek írták le.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8712) sowi válasza Mcray (#8711) üzenetére


sowi
őstag

a regiek meg varrva voltak az ujak meg asszem ragasztva, valami ilyesmit meselt az egyik cimboram

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8713) Kornel213 válasza Mcray (#8711) üzenetére


Kornel213
tag

Ja így már érthető!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8714) petho0506 válasza Kornel213 (#8706) üzenetére


petho0506
tag

Nekem egy katona ismerősöm szerzett új Haix bakancsot 16000ft-ért. Ez van most a katonaságnál rendszeresítve. Tudom ajánlani, kényelmes jól fogja a bokát.

[ Szerkesztve ]

(#8715) szbalogh


szbalogh
őstag

:DDD Na ellőttem pár tárat... 2-3 méterről ha elém kerül az ellen annak heccsát :DD
Nekem a jó öreg régi világosbarna műanyagtalpbetétes katonai bakancsom van :DDD

Nick: HE_Storm

(#8716) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Nekem ilyen van:

8.900 volt axiósan :)

(#8717) evilzombie válasza Kornel213 (#8706) üzenetére


evilzombie
tag

Nekem irish setter shadow trek-em van.Nem csak airsoftra hasznalom.Lehet viszont hogy nem fer bele a 20 000Ft-ba.Ide olcsobban jott mert itt ruhazatra es jatekra nincs semmilyen plusz teher.

Szigeteles nelkuli valtozatot vettem hogy nyaron is hasznalhassam, hidegben meg vastagabb zokni kell es kesz.Eleg jo vizallo.
Jo kis bakancs 80 ojuroert!

Na náááá

(#8718) Kornel213 válasza petho0506 (#8714) üzenetére


Kornel213
tag

Jól néz ki és olvastam róla pozitív véleményeket! Nekem is tud szerezni? :D
BaKeSZ87: Gondolom ez is kényelmes? Meg eléggé olcsó.

evilzombie: ilyesmi? [link] igen ez tényleg nem fog beleférni a keretbe.

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8719) evilzombie válasza petho0506 (#8714) üzenetére


evilzombie
tag

En is nezegettem regen de naon draga volt nekem, 16 000-ert ajandek volt!

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#8720) rainmen válasza Kornel213 (#8718) üzenetére


rainmen
aktív tag

Egy hat éve vásárolt és utcára már nem hordott Shellys Rangers-t használok, 14 sorosat. Nagyon jó a cucc, tartja a bokát, acélorrú és acéltalpú. Ez utóbbi miatt viszont nem ment múltkor a fáramászás... :B Viszont újonnan eléggé kifut az általad megadott keretből. :D Esetleg használtat, ami még nincs hülyéretaposva.
Nyugodt szívvel javaslok jobbfajta, min. 3/4-es szárú munkásbakancsokat. Az életemet ilyenekben élem és nem feltétlenül a Beta a legjobb! :))

(#8721) petho0506 válasza Kornel213 (#8718) üzenetére


petho0506
tag

Nem tudom mekkora méretben keresel, de ez is jó áron van.

(#8722) szbalogh


szbalogh
őstag

ÁÁÁÁsoftair-on van egy DE M56AL eladó.... de már kiköltekeztem, meg asszony is kirúgna ha mégegy mordályt is vennék :F ....csába

Nick: HE_Storm

(#8723) rainmen válasza szbalogh (#8722) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem fog, hidd el, tapasztalatból mondom. :D
Én eggyel indítottam, aztán lett kettő, három, négy, öt. Majd egyet elboltoltam, így most négynél tartok. És még a házban alszok, nem a kutyával. :))
Viszont valamitől lehet meg kell válnom. Az autót nem viszik el, lóvé meg kellene. :O

(#8724) szbalogh válasza rainmen (#8723) üzenetére


szbalogh
őstag

Sajna most zs sincsen :(
Inkább veszek elemlámpát meg BB-t :D
Aztán ki tudja mi kell még a két szöcskefütyihez ...
Azt tudom, hogy a cső mindkettőben lötyög előre-hátra 1mm-t, pl teflonszalagot kell vennem. Ma hoztam haza kis szilikonolajat, 350-es viszkozitásút, remélem jó lesz.
Az egyik fórumon olvastam, hogy lehet ilyen dróthálóból maszkot készíteni, F-es szemüveget tudok szerezni, de a maszkot hogyan kell csinálni? Hol lehet elolvasni egy készítési leírást?

Nick: HE_Storm

(#8725) rainmen válasza szbalogh (#8724) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hát maszkban talán Djuree tudna segíteni...Valakivel épp múltkorjában tárgyalták ki a dolog csínját-bínját. De asszem arra jutottak, hogy érdemesebb venni. :)
Az előre-hátra lötyögés nem biztos, hogy hiba. Szilikonolaj helyett inkább spray-t használj, adagolhatóbb. Ha beáztatod, attól nem lesz jobb... :DD
A GB szereléshez meg egy kis segítség itten.

[ Szerkesztve ]

(#8726) boogie84 válasza Djuree (#8691) üzenetére


boogie84
veterán

Legutóbbi és legelső meccsünkön Danillának mesélték h 800ropiból csinálták meg az emberke szemét, mert levette a szemüveget. A maszkom olyan h akarva v akaratlanul is , ha inni akarok akk bizony fel kell hajtanom + amikor a légszomjtól küszködök akkor is. Kényelmes, és ha jó akk jó.

soulreaper: Kérhetnék linkeket, hol is lehetne kapni a szemüveget. Több méret is létezik belőle vagy a kis fejemre is jó az összes? :B

sowi: Ebay-t nem ismerem, ezért tartok is tőle... ilyen olyan költségek.. stb. + ahogy nézegettem nem olcsóbb mint itthon. Lehet h nem kerestem eleget....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8727) szbalogh válasza rainmen (#8725) üzenetére


szbalogh
őstag

Tényleg, ha a pisztolyom mondjuk 0.5J erős 0.12-es BB-vel akkor 0.25-össel is olyan erős lesz? Úgy értem a nehezebb golyóval kevesebb lesz az fps de vajon a súlynövekedéssel fordítottan arányosan, vagy azért az energia növekszik valamennyit?
0.2-es vagy 0.25-ös bb-t vegyek?

Nick: HE_Storm

(#8728) szbalogh válasza boogie84 (#8726) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem én ha kijutok egy játékra felveszek egy szemüveget a maszk alá :D

Nick: HE_Storm

(#8729) rainmen válasza szbalogh (#8727) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az energia nem vész el, csak átalakul. :D
Nehezebb BB-vel csökken a lőtáv, főleg kis teljesítménynél lehet nagyon észrevenni. Én 0,20-nál nagyobbat semmiféleképpen nem vennék bele, de inkább próbáld ki először, nehogy az is sok legyen. Aztán mit csinálsz a maradékkal...
Vagy elmagyarázod asszonynak, hogy ezért kell egy komolyabb, ne maradjon a nyakadon a BB. :DD

(#8730) szbalogh válasza rainmen (#8729) üzenetére


szbalogh
őstag

:D
Akkor 0.20

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8731) Kornel213 válasza rainmen (#8720) üzenetére


Kornel213
tag

Ismerem a márkát :K De a talpáról csak rosszakat hallottam, nagyon hamar lekopik! Nekem egy Red Roosterem van 10 soros acélbetétes, 4.5 éve használom ahhoz képest egész jó állapotban, csak ha sokat megyek benne baromira fáj benne a talpam :(

petho0506: 42-43-as méretben kéne! Igen ez se rossz!

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8732) rainmen válasza Kornel213 (#8731) üzenetére


rainmen
aktív tag

Mostanra lett sima a talpa. Aszfalton gyaloglásban sem kényelmetlen, sőt, minden felületen kényelmes. Öcsémet viszont a világ végére tudod kergetni a Red Rooster-rel. Fél év alatt hármat kapott garanciában. :D

(#8733) Kornel213 válasza rainmen (#8732) üzenetére


Kornel213
tag

Ez érdekes :D pedig nekem semmi bajom nem volt és nincs is vele, csak fűzőt kellett cserélni meg talpbetétet!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8734) evilzombie válasza evilzombie (#8717) üzenetére


evilzombie
tag

IRISHSETTER

Na náááá

(#8735) szbalogh


szbalogh
őstag

Innen szedett adatokból és az itt található számoló segítségével csináltam egy kis táblázatot.


Az energia picit növekszik, kérdés megéri-e?

Nick: HE_Storm

(#8736) soulreaper válasza boogie84 (#8726) üzenetére


soulreaper
tag

ment a PM

am, hogy mindenki tudja mit tud ez a lencse

[link]
[link]

Private Military Contractor

(#8737) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!

Jing Gong M733 ba keresek póttárat de nem tudom milyen jó bele , és nem találtam keletifrontonmeg 6mm en meg airsoftgunon , és aki tud linket valami nem olya drágáról (max 7 K) de nem gagyiról az küldjön légyszi linket, és ugyan z G36C ről!

(#8738) soulreaper válasza #40835072 (#8737) üzenetére


soulreaper
tag

jézusom...ezt a hsz-t ugye te sem gondoltad komolyan :Y
talán jólesz bele egy M4tár? 7k :C azaszépbaleset :D 1200ért vettem a KA midcap tárjaim :))

Private Military Contractor

(#8739) #40835072 válasza soulreaper (#8738) üzenetére


#40835072
törölt tag

ismerősöm mondta hogy ezt írjam mert neki kell! m4 tár hol van:S

(#8740) macilaci78 válasza #40835072 (#8739) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Google. :U Meg a korábban egy csokorba összeszedett magyar és külföldi webshopok, airsoft fórumok.

soulreaper: Szvsz nem az AS-os teszteket kéne erőltetni egy ESS-nél, hanem a komoly ballisztikai teszteket, mondjuk a 12-es söréttel kapcsolatosakat. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8741) soulreaper válasza macilaci78 (#8740) üzenetére


soulreaper
tag

[link] amikor az ürge a végén végighúzza az újját látni hogy nemment át 1sörét sem

Private Military Contractor

(#8742) macilaci78 válasza soulreaper (#8741) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem nem kell bemutatni, tucatszám tudok ESS tulajokat felsorolni. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8743) szbalogh


szbalogh
őstag

Ilyesmit használ valaki? Nem olyan vészesen drága és hát GBB-s :D
Mit lehet tudni ezekről?

Nick: HE_Storm

(#8744) sowi válasza szbalogh (#8743) üzenetére


sowi
őstag

nagyon jo a GBB :U

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8745) soulreaper válasza szbalogh (#8743) üzenetére


soulreaper
tag

azt hogy a GBB-re vigyázni kell, szeretgetni, hőmérséklet befolyásolja a dolgokat, drága a tár, cserélni kell a fegyóba dolgokat stb

Private Military Contractor

(#8746) szbalogh válasza soulreaper (#8745) üzenetére


szbalogh
őstag

Én a két kis glockot is szeretgetem. Már tocsog az olajban annyiszor olajoztam :DDD De most már legalább jobb kézben tartva is vissza tudom peckelni auto-ba :)
Mondjuk a videók alapján 1 tár (30bb)/töltésnek tűnik a dolog. De a fíling obadasz az AEG-hez képest.
Nemtom engem kicsit zavar, hogy ha végre sikerült céloznom akkor ha meghúzom a ravaszt tuti elmászik a célkereszt mire felhúzza a rugót :F
Azért auto-n tolja rendesen :DDD
Mi van akkor ha egyszerre húzzuk meg a ravaszt és az ellennek springes cucca vagy GBB-je van? :Y
Nem tudjátok véletlenül, hogy a CM030 akksija milyen méretű cellákból van összerakva? Csak saccolni tudom, szétszedni meg nem akarom :F
Ja, ragasztottam a tár aljára ilyen öntapadós gumipöttyöt, olyat amiket az ajtóra szoktak, hogy ne csapódjon olyan hangosan. A tár alja egy síkban vana a markolat aljával így ha a tenyerem közepén (ahogy kényelmes) fogom a tárat akkor alig lehet kattanásig tolni. Ezzel annyit magasodik, hogy kényelmesen be tudom tenni és ha leeseik (ami már megtörtént párszor :D ) nem a fémre esik.
Ja még egy. Hol lehet ehhez a glockhoz tömítőgyűrűket venni? Melyik boltot kérdezzem meg amelyikben nagy eséllyel lesz?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8747) rainmen válasza szbalogh (#8746) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha egyszerre húzzátok meg a ravaszt, akkor az nyer, aki talál. :D
7,2 V-os az akksi, egy cella 1,2 V, ergó 6 cellából áll a rendszer. 7,4-es LiPo tökéletes lesz bele. :))

(#8748) szbalogh válasza rainmen (#8747) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja azt tudom, a fizikai mérete érdekelne, illetve hogy milyen kóddal jelölik... pl. AA vagy AAA

Nick: HE_Storm

(#8749) rainmen válasza szbalogh (#8748) üzenetére


rainmen
aktív tag

Fizikai méretét megméred. Jelölést én nem tudok, talán valami stick akksi lehet.

(#8750) macilaci78 válasza szbalogh (#8748) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Beviszed egy modellboltba, ott ránézésre megmondják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.