Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Kobe válasza Djuree (#8048) üzenetére


Kobe
veterán

youtube on volt fenn egy videó, ahol a cyma cm048at tesztelgették.Fél napra elásták a földbe, amire még az eső jól rátett, utána az egészet állóvízbe merítették, slaggal verték, stb, meg egyéb hülyeségeket csináltak vele, és minden próba után vígan használható volt. Az a puska valami nagyon durva, az állóképessége a többi airsoft puskához képest az igazi AK-éhoz hasonlítható, azt is igen nehéz elgyötörni

[ Szerkesztve ]

(#8052) Djuree válasza Kobe (#8051) üzenetére


Djuree
félisten

ja tudom, az én jg ak-m is mindent látott már, és mégis működik mindig :DDD
olyanokat estem már vele, leesett betonra 4 méter magasból, dot letört, de a fegyó működött :C
volt olyan is hogy szaladtam rohamoztam egy pala fedezéket, felbuktam, fejjel előre bele a pala fedezékbe, ripityára törte a palát kis 100 kilós testem, a bent lévők jobban megijedtek mint én :DDD nade fegyverem sehol, 10 méterrel arrébb találtam meg a betonon, semmi baja :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8053) Kobe válasza Djuree (#8052) üzenetére


Kobe
veterán

nem rosszak az AK-k ilyen szempontbol, csak nekem tul tucatfegyvernek tunik....ami igazan tetszetos darab, fa-fem, a cyma cm048 ugye, az meg eleg huzos, valami 5060 kozott volt normalisabb euro arak mellett.

Gondolkozom, hogy nyaron talan megerne egy sajat fegyoba ruhazni, valami g36 felebe, nagyon megtetszett, csak JG nem a legtutibb osszeszerelesben ahogy olvasgatok rola. Bar a hon ahitott kiszemelt az egy fem m4 vagy hk416 lenne, csak kar kar hogy ilyen nem nagyon van kinyaiba :) No, azert a cyma cm048ra is beneveznek,c ska eleg huzos msot az ara

(#8054) evilzombie válasza Kobe (#8053) üzenetére


evilzombie
tag

Nezd meg a 8010-es hozzaszolast!

Tudom nem nagyon olcso de nem is naon draga,kozepar szerintem.Japan es Taiwani gyartmany.Jo par tesztet,es velemenyt olvastam rola.Mindenki azt irta hogy nagyon jol ossze van rakva, jol meg van erositve mindene!
Az egyik legjobban attekintheto teszt rola!Ha G36C Tokyo Marui G36K az utobbi naon draga,csak erdekesseg kepp linkeltem.

Na náááá

(#8055) Djuree válasza Kobe (#8053) üzenetére


Djuree
félisten

valóban sok ak van, de olyan mint a harley motorok, nincs két egyforma :K
nekem is fa -fém van, igaz nem cyma hanem jg, de ugyanaz lényegében. nem is volt olcsó, most meg még drágább, én még az erős forint árfolyamnál vettem jó 2 éve...el is akartam egyszer adni, de amennyiért kínáltam a kutyának sem kellett, pedig bőven megérte volna az árát. mostmár örülök hogy nem adtam el, egy valóban egyedi ak-m van, már a szivemhez nőtt :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8056) #40835072 válasza soulreaper (#8050) üzenetére


#40835072
törölt tag

kösz:R

valaki 40 ért m733 kiegészítőket:S? :F

[ Szerkesztve ]

(#8057) evilzombie válasza #40835072 (#8056) üzenetére


evilzombie
tag

Miert ragaszkodsz a belfoldi boltokhoz?

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#8058) #40835072 válasza evilzombie (#8057) üzenetére


#40835072
törölt tag

mert nem szeretnék külföldről rendelni hanem magyarországról vagy elmenni érte boltba! csak valami olcsó webshopot vagy annak örülnék a legjobban ha konkrétan linkelnéztek 6500 körül reddotot, maszkot, mellényt, stb. m733 hez!

(#8059) sowi válasza #40835072 (#8058) üzenetére


sowi
őstag

itthon vehetsz szart dragan vagy hongkongbol normalis cuccot jo aron

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8060) evilzombie válasza sowi (#8059) üzenetére


evilzombie
tag

Ugy nez ki nem "LEHET" mindenkinek segiteni.

Na náááá

(#8061) sowi válasza evilzombie (#8060) üzenetére


sowi
őstag

ugy nez ki, ebben az esetben el kell menni az airsoftgunba vagy a nowarba es 2x aron meg lehet venni azt amit az ebayen is feleannyiert

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8062) Peti567 válasza #40835072 (#8058) üzenetére


Peti567
aktív tag

[link]Red-dot 5000-ért! Softairen 3-4e.-ért is láttam már, csak hamar elkapkodják!
Nekem is ilyen van 4,5-ért vettem, alsó kategóriás termék, de használható, fém ház, állítható pont...

maszk - 1000Ft
maszk2 - ilyen van softairon 6000-ért postával!
maszk3 - nekem ilyen van, jónak tűnik, de még éles játékon nem voltam vele! Ahogy itt ajánlották a fiúk furtam jukakat a szemüvegre körbe!

Taktikai mellény is van vaterán is, és softairon is kb. 3000Ft-tól!

Ha mindenből a legolcsóbbat feszed megvan 10e -ből a három termék!

Én sem szeretek külföldről rendelni, jobban bízok a hazai boltokban/emberekben!

Ja és itt van olcsón, jó minőségű BB is: 20-as 0,6Ft /db Ingyenes házhozszállítással! Ajánlották nekem ezt az oldalt, én még nem rendeltem innen, Debrecenbe egy csapat innen szokott rendelgetni!

[ Szerkesztve ]

(#8063) evilzombie válasza Peti567 (#8062) üzenetére


evilzombie
tag

En pont a magyar boltokban nem biznak!Na mindegy!

A BB-rol annyit hogy en maradok az olcso es jo minosegu marui es guarder termekeknel!

Nem lovok en annyit, hogy az a kis arkulombseg, az idohoz merten mervado legyen.

Na náááá

(#8064) macilaci78 válasza Peti567 (#8049) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jól láttad. :) Viszont azt a szart nem tudod hajligatni, mert öntvény. El van fáradva az anyag, el is fog törni.
A Redwolfon van hozzá alkatrész, csak drágán. Hozzám is hoztak ugyanezen hibával pisztolyt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8065) sowi válasza evilzombie (#8063) üzenetére


sowi
őstag

pedig a BBone tenyleg jo, en a mult heten rendeltem belole es nagyon bevalt, raadasul ingyen hazhoz hozzak

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8066) Peti567 válasza macilaci78 (#8064) üzenetére


Peti567
aktív tag

Vissza tudtam hajlítani mert már meg is volt/van repedve!
Remélem bírni fogja az is és a csövecske karimája is!

(#8067) #40835072


#40835072
törölt tag

szerintetek m733 vagy g36c jobb? sig sauerről lemondtam :O

(#8068) Mcray válasza #40835072 (#8067) üzenetére


Mcray
senior tag

A G36 tartósabb, ha nem vágod földhöz (kínaiak nem szeretik, CA, Marui bírja), a ver3-mas box egyszerűbb, a hop up mérföldekkel jobb. Könnyebben szállítható. Egyértelműen G36

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8069) #40835072 válasza Mcray (#8068) üzenetére


#40835072
törölt tag

mire jó a hop up?

csak az a bajom a g36c vel hogy túl kicsi!

(#8070) macilaci78 válasza #40835072 (#8067) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én G36C-t vinnék. Ugyanúgy kisakkus mindkettő, a G36-nak tán rövidebb a csöve, míg M733 fém testtel még nem nagyon lelhető fel. Akkor ha már műanyag, akkor G36, Sportline szintű M szériás testek nem jönnek be. Az M733-ra optika sem illik, nem leszerelhető a hordfogantyú, nem illik rá RIS sem. A lehetőségeidhez, igényeidhez mérten a G36 autentikusabb választás és amennyire értesz az AEG-ek szereléséhez, a G36 üzembiztosabb is.

A G36C megközelítőleg akkora, mint az M733 betolt, vagy középállású tussal.
A hop-up az, ami a gömblövedéknek ad ballisztikát, mi által az egyenes - célozható lőtáv nő. Mindkét fegyverben állítható ennek a hatásnak mértéke, a G36-ban található hop-up egység konstrukciójánál fogva nem állítódik el, beállítani is kevesebb vesződség.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8071) Mcray válasza #40835072 (#8069) üzenetére


Mcray
senior tag

Van "K" és van normál 36 is. Mi kicsi rajta?

Nem értem ez a logikát, már bocs :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8072) #40835072 válasza Mcray (#8071) üzenetére


#40835072
törölt tag

m733 nél kisebb!

(#8073) Mcray válasza #40835072 (#8072) üzenetére


Mcray
senior tag

És G36K-val mi van? Nem tetszik?

Ugyanakkora és szállításnál meg 25 centivel rövidebb...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8074) #40835072 válasza Mcray (#8073) üzenetére


#40835072
törölt tag

a g36k drága és nagyon nem tetszik! vagy G36C vagy m733 vagy SS 556 ed azn sajna nem lessz......:O

mi az az aep? miben más mint az aeg? és a hopup mi?

[ Szerkesztve ]

(#8075) Mcray válasza #40835072 (#8074) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha te magad sem tudod hogy mit akarsz akkor nem tudunk segíteni. Egyértelműen ki lett fejtve hogy miért a G36 az egyetlen járható út: mert mindenben jobb a másiknál amit írtál. Ha ezek után neked mégis az kell akkor a te döntésed.

A G36 egy sokkal modernebb konstrukció minden téren. Nem lötyög, nem lóg rajta semmi, max a műanyag ropog, de a másik is ropog, viszont nem mondható el róla, hogy 1-2 év intenzív játék után is egyben van.

Mindkettű műanyag testtes darab. Ha M4/M16 család én nem vennék műanyagot, ha már van 600 féle fém 60 gyártótól kb ugyanannyiért a Softair-en.

G36-ból meg kezdésnek jó a JG, de úgy is rájössz hogy CA vagy Maruit akarsz és buksz egy rakás pénzt a váltáson...

bla bla bla :))

Ha én most kezdenék játszani és hallgatnékaz öregekre AHOGY ÉN SEM TETTEM, akkor élből kihagynám a kínai fegyverekkel való kezdést és minimum Maruival vagy CA-val kezdenék játszani.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8076) #40835072 válasza Mcray (#8075) üzenetére


#40835072
törölt tag

kös!
akkor szerintem JG G36C lesz belőle :DDD

(#8077) evilzombie válasza macilaci78 (#8070) üzenetére


evilzombie
tag

KWA/KSC G36C nagy aksis!Sinekkel szerelve.

tankagogy egy kicsit olvasgatnod kellene mielott veszel egy fegyvert!

Kicsit furcsa hogy airsoftozol vagy csak szeretnel de meg azt sem tudod mi az a hop up!?

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#8078) Mcray válasza #40835072 (#8076) üzenetére


Mcray
senior tag

Látom nagyon figyeltél :C :N ;)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8079) sowi válasza Mcray (#8075) üzenetére


sowi
őstag

vagy fullacel kalash VFC kopi AK-val :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8080) #40835072 válasza Mcray (#8078) üzenetére


#40835072
törölt tag

mi az a hopup? aep? (amúgy végigolvastam mindent amit nekem írtál... figyeltem -.-)

(#8081) Mcray válasza #40835072 (#8080) üzenetére


Mcray
senior tag

Nyugi, én is csak a saját hülyeségemben hiszek és bízom meg teljesen. A többiekét fenntartással kezelem... :K

Sowi, mesélj, hogy áll az M4 tus project?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8082) evilzombie válasza #40835072 (#8080) üzenetére


evilzombie
tag

8046!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha mar ennyire erdekel!!AEG MUKODES

HOP UP

HOP UP LEIRAS(magyar)

A GOOGLE hasznos dolog.

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#8083) sowi válasza Mcray (#8081) üzenetére


sowi
őstag

alakul, talan a jovo hetre keszen van....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8084) #40835072 válasza evilzombie (#8082) üzenetére


#40835072
törölt tag

az AEG et tudom az AEP et nem :)
hop uopt kerestem nem találtam!

azért kösz:R

(#8085) Kornel213 válasza #40835072 (#8084) üzenetére


Kornel213
tag

Már belinkeltem neked a MASZ-t elkéne olvasni az egészet és szinte mindenre választ találsz #7994 Leírja benne az AEP-t is: "AEP (Automatic Electric Pistol) - elektromotorral meghajtott, önműködő airsoft légpisztoly" Tehát egy elektromos pisztoly olyan mint egy kicsi aeg.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8086) Pikkolo^^ válasza Mcray (#8075) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én megvettem a JG-t és lényegesen jobban jártam, mint a CA v. TM fegyverrel rendelkező társaim akiknak egy rakás szar az M szériás fegyverük. Már mind a ketten JG-t használnak :)

(#8087) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Az RK-05-ösömben kicserélte az előző tulaj a nózit, emlékeim szerint a lila CA AK nóziban nincs O gyűrű, ebben van, és szét van barmolva szegény. Vett mostanában valaki ilyen nózit? Újabban van O gyűrű, vagy ez qrvára nem AK nózi? Tömítés lehetne jobb is, az O gyűrű miatt sem tökéletes a tömítettség, de gyanakszom, hogy nem is AK nózi.

(#8088) Mcray válasza Pikkolo^^ (#8086) üzenetére


Mcray
senior tag

Konkrétan a 36-os típusra gondoltam. Az M családról én sem láttam sok jót amikor a márkásak széthullottak játékon

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8089) rainmen válasza BaKeSZ87 (#8087) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az AK-mban lila nózi van, amiben található belül "O" gyűrű. Sowi szerint CA a nózim, tehát van benne "O" gyűrű. Plusz most vettem Element hopup kamrát (pirosat), amivel a legjobb párosítás.

(#8090) soulreaper válasza Mcray (#8088) üzenetére


soulreaper
tag

meglehet csinálni az M szériát is "jóra" nameg gyönyörűre(Magpul) de horror összeg

Private Military Contractor

(#8091) BaKeSZ87 válasza rainmen (#8089) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én annak idején a CYMA CM.031-be vettem CA AK nózit nowar-ban, abban nem volt O gyűrű, és az a CYMA hopup házzal nagyon jó volt. Lehet venni kéne egy CYMA hopup házat, és belerakni a Kalashba. Az element nem jött be.

(#8092) sowi válasza BaKeSZ87 (#8087) üzenetére


sowi
őstag

van benne O gyuru, a bore-up CA nozikban nincs, nalad van valami bibi, mert eddig ahany AK megfordult nalam kek CA nozi+piros element kamra komboval mind jo volt

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8093) BaKeSZ87 válasza sowi (#8092) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Az element hopup ház azért nem jött be, mert öntéshibás a lenyomó része, visszaraktam a gyári hopup házat, kéne venni egy guarder hopup gumit bele, meg nem feszül neki eléggé a hopup ház a gearboxnak, az első lövésnél eltávolodik kb 0.5mm-re, és a rugó nem nyomja vissza. Vettem egy gyári hengerfejet így a levegős rész a nózi kivételével tökéletes a gearboxban, csak nem volt alkalmam elmenni még a csapágyboltba, hogy utána járjak tudnak e adni másik O gyűrűt a nóziba. Ha O gyűrű- és hopupgumicsere után jó lesz a tömítettség akkor örülés lesz :), ha meg nem, akkor valamit megint ki kell találni.

(#8094) sowi válasza BaKeSZ87 (#8093) üzenetére


sowi
őstag

reszelo meg erosebb rugo olcsobb

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8095) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#8093) üzenetére


macilaci78
nagyúr

2 féle nózi van már egy ideje a CA-nál Nowar szinten. Az egyikben van O gyűrű, a másikban nincs. Ezeken felül vannak a bore up-ok. Követhetetlen. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8096) rainmen válasza BaKeSZ87 (#8093) üzenetére


rainmen
aktív tag

Én beraktam egy vékony "O" gyűrűt a hopup ház és a gearbox közé. Szvsz jobb is lett a lőtáv, nem csak placebo-hatás. Ezért az Element kamránál is be fogom rakni az "O" gyűrűt.

(#8097) Kobe válasza soulreaper (#8090) üzenetére


Kobe
veterán

en is pont valami nyugati fegyot szeretnek nyarra szervalni, de nem M4est (szinten masik tucatfegyver) de a lehet kapni ugye mar a Magpul fele Masada-t is....az mekkora zsivany fegyo mar ocsem....kar hogy rohadt draga es sehol nincs keszleten kulfoldon sem, nemhogy itthon. Igy valszeg marad egy JG G36 amit kicsit egyedire tud butykolni az ember, de az anyaghasznalataval nem vagyok kibekulve, elso fegyvernek emg CA TM kurvadraga ugyanabbol....emlkeszem tavaly volt hogy 40ert dobaltak CA G36K t nem is egyet, na azok az idok is elmultak sajna.....bar lenne valami normalisabb masada ithton is :)

(#8098) sowi válasza Kobe (#8097) üzenetére


sowi
őstag

nemsokara kozvetlenul lehet rendelni az a&k-tol minden fegyveruket, egy m4-est is meg lehet csinalni nagyon faszanyosan, csak baromi sokba kerul....en inkabb egy Real Sword puskara palyaznek, az nem jon szembe veled minden nap es baromi tartos cucc

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8099) Kobe válasza sowi (#8098) üzenetére


Kobe
veterán

hat szerintem akkora valtozast nem fog hozni, gondolj csak bele, valoszinuleg azert nincs keszleten egy masada sehol, mert korlatozott a gyartokapacitas. Gondolom elonyben fognak reszesiteni olyan viszonteladokat kik direktbe rendelnek toluk tucatszamban, en legalabbis nem foglalkoznek az egyeni vevovel, mert csak ramegy a profit nagyresze az egyenkenti kiszolgalasra....

(#8100) rainmen válasza Kobe (#8099) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha hosszútávon gondolkozol, akkor kell foglalkozni az egyéni vásárlókkal is. Drágábban tudod eladni a termékeidet, mint a kiskereskedőknek, akik tartják a markukat a saját 20-30-40% kedvezményükért. Ráadásul a jó híredet nem a kiskereskedők viszik tovább, hanem az egyéni vásárlók. Az egyesével eladott cuccoknál a csomagolási költségen tudsz bukni valamennyit, mert nem ládaszámra hanem dobozolva fogod eladni. A fuvarköltséget viszont úgyis kifizetik.
De ez csak az én egyéni véleményem-tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.