Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Kobe válasza rainmen (#8100) üzenetére


Kobe
veterán

persze....csak egy olyan gyártónak, akinek arra sincs kapacitása, hogy a viszonteladókat ellássa, nem hiszem, hogy arra volna szabad embere hogy just in time rendszert vezessen be és saját webshopot, logisztikai hálózatot, stb-t fejlesszen. Nézegettem hirdetéseket, elég sok magpult keresnek itthon is (sztem csak airsofton fut 7-8 hirdetés egyszerre) akkor gondolom más honlapon is akadhat, plusz külföld ,illetve gunneren ehobbyasian stb n is állandóan csak előjegyezni lehet a fegyvert. Ha sikerül egy olyan termelőkapacitást kiépíteniük, hogy elegendő a bolti kereslet kielégítésére, akkor persze, had szóljon a saját terítés, de ilyen körülmények között csak olaj lenne a tűzre, mert egy helyett két helyen úsznának el.

(#8102) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Eladó vagy cserélném AS cuccra!: [link]

(#8103) Kornel213


Kornel213
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok ilyen pólót hol tudok venni, vagy csak rendelni tudnék?[link] :D De lehet csináltatni fogok!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8104) Kornel213


Kornel213
tag

Van egy eladó magyar terepmintás gyakorlóm zubbony és nadrág! 180cm 74kg vagyok rám jó(1-szer volt rajtam és 1-szer kimosva) ! Ha érdekel valakit írjon PM-et! Köszi

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8105) Pikkolo^^ válasza Kobe (#8097) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A játékokon szerintem a következők az előfordulási sorrendek: AK (X), M (X), MP5 (X/2), G (X/2), Aug (X*0,02), Scar (X*0,02), P90 (X*0,01).

(#8106) sowi válasza Pikkolo^^ (#8105) üzenetére


sowi
őstag

legutolso hatvani jatekon szinte csak m4est, scart es masadat lattam, AK joval kevesebb volt, egyebkent vannak nepszeru idoszakok minden evben, tavaly egy idoben mindenki scart es masadat akart, utana jott az m14 socom hullam, aztan taktikai AK, MP5K, ahogy a divat lecsengett tele a softair ugyanolyan hirdetesekkel

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8107) rainmen


rainmen
aktív tag

Megjöttek végre a cuccaim a kicsi kínai emberkéktől. :C
Így el tudtam kezdeni az AK-t építeni. Egyenlőre az új hopup kamra van benne, meg kihézagoltam a csövet, hogy ne lötyögjön a külsőben. Holnap egy kis maszek testátalakítás melóban, oszt ha hétvégén is ilyen "jó" idő lesz akkor megcsinálom a gearboxot, kábelezést és készre is szerelem.
"Szerelem utolsó vérig" :DD :DD :DD

Nálunk a csapat több, mint fele AK-s, kettő-három G36, én meg MP5. M-széria asszem nincs is.

[ Szerkesztve ]

(#8108) soulreaper válasza Pikkolo^^ (#8105) üzenetére


soulreaper
tag

és akkor mennyi lehet egy SS556? :U

olyan pólót meg pl. [link] én anno elküldtem nekik hogy milyen képet akarok a pólóra, milyen feliratokat, milyen betűt stb. és a hosszú ujjú pólóra valami 5k-t mondtak(rendes nagy kép, egy Dr.House-os volt színes stb)

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#8109) Kornel213 válasza soulreaper (#8108) üzenetére


Kornel213
tag

Köszi az ötletet :R

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8110) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Vettem új O-gyűrűt a CA nóziba, tettem pár O-gyűrűt a hopup házat a gearboxhoz feszítő rugó elé is, szemre előkerült minimum 100fps. Mostmár a gearbox levegős része 100%-os.

Ez vajon kompatibilis az én RK-5-ösömmel? [link]

Lesz eladó X47 tűzváltókarom ill. tárakasztóm, ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

(#8111) sowi válasza BaKeSZ87 (#8110) üzenetére


sowi
őstag

ranezesre igen, amugy is ezek a p&j cuccok altalaban boyik

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8112) BaKeSZ87 válasza sowi (#8111) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ja, én is így sejtettem, kösz a megerősítést :R

(#8113) Pikkolo^^ válasza soulreaper (#8108) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kb., mint a P90.

(#8114) Peti567


Peti567
aktív tag

Kezd kialakulni a fegyverzetem! Csináltam egy faszányos tartót is... :)
A red-dotot szerintetek előre tegyem az előagyra vagy jó az ott ahol most van?

[ Szerkesztve ]

(#8115) sowi válasza Peti567 (#8114) üzenetére


sowi
őstag

eloagyra szoktak rakni, nem tavcso az :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8116) rainmen


rainmen
aktív tag

A jó időnek köszönhetően benti munkára voltam ma kárhoztatva. Így csinálgattam az AK-t meg a pisztollyal is foglalkoztam kicsit. Az előző tulaj csinált rá egy házi hopupot. Ami szerintem többet ártott, mint használt. A héten meghozta a kolléga a karboncsövet, itt volt a lehetőség a beépítésre. :) Volt egy kis átmérőkülönbség, ezt zsugorcső rámelegítéssel oldottam meg.

Íme a felszerelt cső:

Kb. 5 tekerés kellett rá a 0,08 mm-es teflonszalagból. Megfújtam szilikonspray-vel, utána szép húzósan lehetett feltekerni rá a végét.

Már csak a teszt van hátra.

(#8117) rainmen


rainmen
aktív tag

A képek sorrendben:

(#8118) sowi válasza rainmen (#8116) üzenetére


sowi
őstag

milyen cso ez?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8119) rainmen válasza sowi (#8118) üzenetére


rainmen
aktív tag

Karbon nyílvessző. A kolléga lenullázta a tollas végét, poénból kipróbálta fúvócsőként BB-vel és marha jól bevált. Kisebb volt a fényrés a BB-nél, mint a gyári alucsővel, a pontos belső átmérőjét nem tudom.

(#8120) feka007 válasza sowi (#8024) üzenetére


feka007
nagyúr

Most cseréltem el az ebayről 6500-ért vett taktikai mellényemet egy KJW 1911-re, és jobb mint a másik Bell ami van. 2 tárat adott hozzá, egyik sem ereszt vagy enged el, míg a Bellnek az is ereszt amit küldtek bannedről (habár az első vhogy beállt és már jó, de akkor is elég gagyi tárak..). A Bell jobban néz ki (gravírozott a felirat, KJW-n csak firkantott), meg anyag is érezhetően több van benne (bár a KJW-n nem láttam még sorját), de sajnos a KJW tárak nem teljesen jók bele (5-öt lő ki kb velük), szval valószínű, hogy a Bellt fogom eladni, mivel nem képesek normális tárat gyártani hozzá a kínaiak.. Ez az első KJW-m, de ez a darab nekem tetszik, főleg ennyiért. :D A Bell táraival annyit cseszekedtem, hogy legalább a fél green gas palack elment már ré

[ Szerkesztve ]

(#8121) sowi válasza feka007 (#8120) üzenetére


sowi
őstag

volt nekem is kjw 1911-em, nem szar a kulseje mert tenyleg van benne anyag, de ha belso alkatresz kell hozza az eleg maceras mert nem TM kompatibilis, ha most kene pisztolyt vennem akkor Army Glock-ot vennek, full Tm kompatibilis, a TM tarak is jok hozza es rogyasig van hozza alkatresz

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8122) feka007 válasza sowi (#8121) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát igen, az kár hogy ez nem TM koppintás. De a Bell mondjuk hiába az, ha ilyen szar tárakat csinálnak hozzá. Mondjuk vehetnék TM-et, az biztos nem ereszt, de az már kicsit drága úgy, szval sztem most a KJW fog maradni.

(#8123) feka007


feka007
nagyúr

(#8124) Peti567 válasza feka007 (#8123) üzenetére


Peti567
aktív tag

Ez marha jó .... hehe :C :DD :DDD

(#8125) Kobe


Kobe
veterán

no, asszem reszemrol eldolt a dolog, G36 helyett nagy valoszinuseggel egy kalash AK-t szerzek be, egesz pontosan a kalash rk-06s all steel verziot. Azert dontottem inkabb AK mellett, mert azzal mindig lehet butykolni valamit, csinositgatni, en meg szeretem ha a asarlas utan nem all meg az elet ilyen szempontbol. G36nal meg egy festes es reddot utan megall a tudomany sajna.
Gunneren most 130 dolcsi (kb 30e huf) dobaljak. vammal szallitassal is boven megvan mint itthon (asszem keletibe 46 most, de ketlem hogy az az all steel verzio lenne). Szerintetek erdemes gunnerrol berendelni, vagy kaphato itthon is valahol az all steel, vagy valami kozelebbi boltba (taiwangun pl)?

(#8126) sowi válasza Kobe (#8125) üzenetére


sowi
őstag

inkabb a gunnerrol vedd, lengyelekkel erdekes tapasztalatok vannak....(rairjak, hogy fullsteel aztan amikor megjon nem az...)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8127) Djuree válasza Kobe (#8125) üzenetére


Djuree
félisten

gunneren hol látsz te kalasht :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8128) macilaci78 válasza feka007 (#8122) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mondjuk vehetnék TM-et, az biztos nem ereszt

Had ne mondjam: 10 TM tárból 4 ereszt, Hi-Capa széria tolja el nagyon ezt az arányt. Szerencsére azok a tárak könnyen szerelhetőek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8129) sowi válasza Djuree (#8127) üzenetére


sowi
őstag

[link] itten van e, kalash/dboys/boyi ugyanaz, csak dboys neven futnak a kiegeszitok, boyi az m4 szeria es kalash az AK

pofatlanul jo aron mennek a fullacel kivitelek...meg ha rajon az afa akkor is megeri inkabb onnan rendelni

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8130) Kobe válasza Djuree (#8127) üzenetére


Kobe
veterán

linkelni most nem tudom, mert itt le van tiltva az oldal, de bemesz az AEG szekcioba, kivalasztod a DBoys-Boyi markat es ott vannak, rk-06s, aks74u, stb.

(#8131) Djuree


Djuree
félisten

jah látom már, thx. lehet be is nevezek valamire. többi oldalon ki van fogyva a kalash...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8132) sowi


sowi
őstag

ujabb lepessel kozelebb az m4 tus fele vezeto rogos uton, holnap mar talan kepek is lesznek

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8133) Peti567


Peti567
aktív tag

Van nekedm egy WE1911 pisztolyom aminek eddig tökéletes volt a tárja, nem eresztett majdnem 2 tárat tudtam kilőni egy feltöltéssel!
A hétvégén végeztem egy kis ápolást a pisztolyon, és fújtam egy kis szilikon sprayt a tégalalp alakú tömítésbe, a szelep benyomásával az O gyűrűre is egy kicsit, és a adagolópályára!
Most lövöldöztem vele és 1 tárat éppen hogy kilő egy feltöltéssel, a utolsó golyóknál már érezni hogy gyenge!
Mi lehet a gond?
Nem hallok szivárgást!
Az számít hogy most csak 13 fok van, akkor meg 20 volt amikor legutóbb lövöldöztem vele??!! Ennyit számítana?

(#8134) rainmen válasza sowi (#8132) üzenetére


rainmen
aktív tag

AK-ra akarsz felrakni M4 tust?

(#8135) sowi válasza rainmen (#8134) üzenetére


sowi
őstag

aksu-ra egesz pontosan

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8136) rainmen válasza sowi (#8135) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hogyan oldod meg? Esetleg kimondott átalakítóval, mint ez?

(#8137) sowi válasza rainmen (#8136) üzenetére


sowi
őstag

ha ilyen egyszeru lenne:D sajnos az aksunak behajthato tusa van, ugyhogy hazi fabrikalas lesz belole

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8138) Djuree


Djuree
félisten

akkor ha valaki rendel gunnerről írjon pü-t. vennék egy kalash papát :D

jó lenne ha vagy 3-4 felé oszlana a psota :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8139) Djuree


Djuree
félisten

azt nem lehet valahogy megoldani hogy vennék egy fa tusos ak-t és megcsinálni valahogy behajthatóra a fa tust?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8140) macilaci78 válasza Peti567 (#8133) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, számít.
Ahogy a gáz expandál a tárból lövéskor, hőt von el a rendszerből, ezért hűl le és romlik a gáz hatásfoka. Nagyon nem mindegy, hogy milyen melegben lődözöl.
Mínuszokban nem is fog működni a fegyver, azt a 3-5 lövést fogja csak engedni, ami pusztán a tárban lévő túlnyomásnak köszönhető.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8141) Kobe válasza Djuree (#8139) üzenetére


Kobe
veterán

akkor mar inkabb veszel egy behajthato tusost, a hajlithato tus keretet a vegenel elflexeled, es felrogzited egy fa tusra. Szvsz konnyebb, mint az amugy sem hajlithatot buvolni

(#8142) Djuree válasza Kobe (#8141) üzenetére


Djuree
félisten

igen, erre is gondoltam, lehet ez az egyszerűbb, csak akkor egy fa tust kell majd szerválnom :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8143) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok!
Tapasztaltabb kollégáktól kérdezném h minőségi különbség van e JG M4 S-system és JG M4 CQB-R között. S-system-re egy hónapot kellene várnom, CQB-R-t tudnék venni jó áron. Igazából egy árkategória, 153 €.
S-systemről csak jót olvastam, CQBR-t nem ismerem annyira. kevesebb a teszt is. CQBR-is lehet 400FPS körüli?
Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8144) sowi válasza boogie84 (#8143) üzenetére


sowi
őstag

cqbr-t vegyel, minosegi kulonbseg nincs, az s-system eloagyanak egy resze uvegszalas muanyag a cqbr fem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8145) boogie84 válasza sowi (#8144) üzenetére


boogie84
veterán

Nem tudom pontosan melyik részére gondolsz, h műanyag. Ebben a tesztben leírják h melyik alkatrséz milyen anyagból van: [link].

Igazából mind2 tetszik. De nekem ezen teszt alapján nagyon bejön a System (pontos, jó, anyagok is jók), sajnos a tesztek között nincs CQBR.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8146) sowi válasza boogie84 (#8145) üzenetére


sowi
őstag

ez alapjan muanyagtestu, ez el is dontotte a kerdest, nyeklo nyaklo szart ne vegyel szerintem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8147) boogie84 válasza sowi (#8146) üzenetére


boogie84
veterán

Ezek szerint azt javaslod h inkább a CQB-R? Hasonló lehet a távolság amire ellő, ill a célzás is hasonló lenne?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8148) sowi válasza boogie84 (#8147) üzenetére


sowi
őstag

semmi kulonbseg nincs a ketto kozott lotavban de a cqbr egy joval masszivabb fegyver marcsak a femtest miatt is (szerintem szebb is :) )

dboys-t nem tudsz venni?

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8149) boogie84 válasza sowi (#8148) üzenetére


boogie84
veterán

Na úgy néz ki h egyik sincs a boltban. Nem akarok Boyi-t venni:
"A Boyi hasonló termékénél sokkal masszívabb, jobb fegyver. Végeredményben egy Marui klónt kapunk lényegesen jobb minőségű RIS-sel és nem utolsósorban alacsonyabb áron."
Ezt a Systemre írták :K
Uh marad a JG.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8150) sowi válasza boogie84 (#8149) üzenetére


sowi
őstag

ez igy ebben a formaban nem igaz, az uj Boyi m4-esek sokkal jobbak mint a JG-k

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.