Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) danilla válasza sowi (#8450) üzenetére


danilla
őstag

Én nem beszélek semmi 550fps-ről (szerintem egy 430fps-es közeli foglövés vagy arconlövés is megteszi a hatását)
Azt meg tartom továbbra is, hogy szerintem, a jövőben biztos szigorítani fognak a szabályokon a szervezők. Egyre elterjettebb lessz az airsoft ... azok körében is akik szerint buli közelről valaki fejbelövöldözni. Ebből kiindulva jobb az óvatosság.
Minden játékon vannak hiányosságok, és nem minden szervezőkön múlik, nem tudnak mindenkire odafigyelni. Egyre több a "vadállat".

Tévedek?

Ne legyen már egymás mellett elbeszélés.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#8452) #40835072


#40835072
törölt tag

valami webshopot tudtok 28-30 körül g36ct?

(#8453) sowi válasza danilla (#8451) üzenetére


sowi
őstag

nem lesz szigoritas, az meg, hogy egyre tobben kezdenek airsoftozni az egy dolog, ez is lecseng majd szepen mint anno a paintball orulet, par eve mindenki paintballozni akart, ma mar alig, ugyanez lesz az airsofttal is

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8454) sowi válasza #40835072 (#8452) üzenetére


sowi
őstag

nem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8455) evilzombie válasza soulreaper (#8446) üzenetére


evilzombie
tag

Ezzel nincs is semmi problema.
Te tudod hogy hasznalni akarod e vagy sem.En annyit irtam hogy en hasznalom mindig.Biztos ami biztos.

Na náááá

(#8456) evilzombie válasza feka007 (#8445) üzenetére


evilzombie
tag

Majd ha leraktad a 8 altalanost, lesz ertelme beszelgetnunk a szovegertesen.
Addig elmagyarazom erthetoen ha ilyen erosen korlatolt emberi leny vagy.Mindegy mennyiert veszed a szemuveged, hasznalat elott teszteld le!
A mostani szemuvegem elott egy 10 euros munkavedelmi szemuveget hasznaltam ami ugyan igy atment a proban!A parasodas mar megint mas tema!
"Nem a te szemedért aggódom, hanem másokéért"
OREGEM :) :) eleg ha mindenki a sajat szemeert aggodik!Egy kicsit eredmenyesebb mintha te figyelnel masokra, mert akkor nem sok embernek lenne kedve airsoftozni az agyon tuningolt szarod miatt(ha mar az en gyari 360-asom az)!
Ha jatszol nem hiszem hogy tudsz arra figyelni,hogy nehogy eltalald a szemüvegét az ellenfelnek!

Egyaltalan nem ertem hogy honnan vetted ezt a 80 000-es arat, mar azon csodalkozom hogy le tudtad irni ezt az osszeget.
223USD+81USD miota 80 000Ft neked?(2 honapja)
Te csak legyel boldog a fegyvereiddel,es cserelgesd 2 havonta,en megelegszem a G36C "szarommal"!
A te ultimate BOYI M4 CQB-d ugy is jobb es szebb :N mindegyik fegyvernel!!(ez a velemeny mar tetszik?) :)

Na náááá

(#8457) danilla válasza evilzombie (#8456) üzenetére


danilla
őstag

Neked véletlenül nincsenek önértékelési problémáid? (nem kötöszködésnek szánom ezt a kérdést...)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#8458) evilzombie válasza danilla (#8457) üzenetére


evilzombie
tag

Szerintem annak az emberkenek vannak ilyen problemai, aki lehulyezi, leparasztozza, a masikat ugy hogy nem is ismeri!
Es azt varja hogy ne reagaljanak ra!

Na náááá

(#8459) Djuree válasza sowi (#8453) üzenetére


Djuree
félisten

a paintball az szar azért nem játssza senki ;]

az AS-t azért jóval többen tolják majd a jövőben is. sokkal egyszerűbb. mármint nem maga a játék, hanem a környezet. nem leszel tökig festékes, nem kell 100k-ért fegyvert venned, nem csak 3 pálya van az országban, nem 10-14 fős meccsek vannak...és mivel szennyezi a környezetet erdőben nem is lehet(ne) tolni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8460) macilaci78 válasza boogie84 (#8443) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Leírom még egyszer azoknak, akiknek elkerülte a figyelmét.
A fegyverbevizsgálás, így a légfegyereké, azon belül az AS-fegyvereké is állami monopólium, a Polgári Kézilőfegyver- és Lőszervizsgáló Kft. jogosult rá egyedül, azt is csak BP-en a Gyöngysor utcában. Szóval Győr legszűkebb környezetében leghamarabb BP-en tudod bevizsgáltatni a fegyvered. A mellékelt linken van árlista és kontakt is, hogy időpontot is kérhess.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8461) macilaci78 válasza soulreaper (#8446) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én voltam, Szentesen. Írásban nyilatkoztam, hogy saját felelősségemre teszem és sem a játékszervezőt, sem a játékostársakat nem terhel felelősség 6mm BB lövedék által okozott sérülésemért.
8mm-es BB nem volt a pályán, egyébért meg had üssek már vissza... :D
Nem lőttek azon a játékon fejbe, mert vagy magasabban volt a vártnál (196 cm magas vagyok), vagy alacsonyabban (guggoltam, feküdtem).

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8462) soulreaper válasza Djuree (#8459) üzenetére


soulreaper
tag

nem mert az airsoft fegyóra(és felszerelésre) a 100k-nak a többszörösét baszod el :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#8463) macilaci78 válasza evilzombie (#8456) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na jó, ideje lenne befejezni az emelkedett hangvételű személyeskedést, vagy hívok egy modit takaríttatni a topikot. Nem csak Neked szól, hanem mindenkinek, aki felveszi Veled a kesztyűt ebben a stílusban. Ez a topik nem erről szól, van külön beszólok a másiknak topik és káromkodok topik is, meg külön ring is, ott folytassátok a szájkaratét!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8464) Djuree válasza soulreaper (#8462) üzenetére


Djuree
félisten

az is igaz :DDD de kis hazánkban mindenkinek pénz van még a bőre alatt is nemtudtad? :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8465) sowi válasza Djuree (#8459) üzenetére


sowi
őstag

pedig eppenhogy nem, a paintballt nyugodtan jatszhatnad az erdoben mivel a bogyoban etelfestek es olaj kevereke van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8466) soulreaper


soulreaper
tag

ez a paintball/airsoft téma meg részemről ennyi:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#8467) Djuree válasza sowi (#8465) üzenetére


Djuree
félisten

viszont kegyetlen ragacsos, ha valahova odatapad az le nem jön :N
van pár pálya ahol paintballosok is szoktak lenni, nekidőltem a falnak ami tiszta festék volt, alig tudtak levakarni róla, mint a légypapír, aztán szép lett a hátam, nem volt nehéz kiszúrni a bokorban :DDD muter is örült mikor ki kellett mosni :C
szerinted szépek a rózsaszín kék zöld sárga fák? sztem nem :) játék után meg biztos nem mossák le a fákat :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8468) soulreaper válasza Djuree (#8467) üzenetére


soulreaper
tag

az esső csodákra képes :))

Private Military Contractor

(#8469) Djuree válasza soulreaper (#8468) üzenetére


Djuree
félisten

esső :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8470) szbalogh


szbalogh
őstag

Wow PH-n airsoft topic... dejó :DD
Keresek DE M56 C, DL vagy A-t.
Mennyire játszható az airsoft a festékes BB-vel? Ok hogy drágább, de fele annyi mint a PB bogyó. Mennyire jellemző hogy összetörik a csőben?

Nick: HE_Storm

(#8471) boogie84 válasza macilaci78 (#8460) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi. Előtte is meg volt a link, de azt hittem h győrben is be lehet vizsgáltatni. Ezért viszont nem megyek fel pestre. Inkább szépen elteszem a csomagtartóba a pityut, ahogy kell... és nem tartom az anyósülésen :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8472) sowi válasza szbalogh (#8470) üzenetére


sowi
őstag

semennyire, granatokhoz van masban nem tudod hasznalni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8473) feka007 válasza evilzombie (#8456) üzenetére


feka007
nagyúr

Sajnos te vagy az, aki még mindig nem fogta fel miről beszéltem, de azért lökjed csak ha többet nem tudsz.. :D
És a kit érdekel, hogy te mennyiért vetted a szemüveget ami bírja az óccáötven fps-t, akkor is betörheti a gagyi szemüveget, és akkor elég nagy szarban leszel, mert magyarázhatod majd a rendőrnek, hogy a tiéd bezzeg bírta otthon.. De úgylátszik te ezt úgyse fogod fel.

"mert akkor nem sok embernek lenne kedve airsoftozni az agyon tuningolt szarod miatt"
Látom már nem nagyon tudod követni hogy mit beszélsz.. Épp nekem van mindegyik fegyverem 400 fps alatt, ennyi a limit nálunk, meg úgy minden normális helyen. + eddig te beszéltél agyontuningolt szarokról..

Ha ráfizetnének 50 ezret akkor se kéne a KWA G36-od, hidd el. :) TM-et veszek olcsóbban, ami azért nem kicsit jobb, mégha alapból nem is tud 400 feletti fps-t.. (persze ez csak az ilyen fps huszárkáknak hátrány mint te)

Na részemről ennyi

[ Szerkesztve ]

(#8474) soulreaper válasza szbalogh (#8470) üzenetére


soulreaper
tag

shoti-hoz shellt asszem tudok neked szerezni ha kelleni fog :-)

Private Military Contractor

(#8475) mityku válasza #40835072 (#8452) üzenetére


mityku
aktív tag

Bár ez 36k
[link]

Egyébként kérdés mindenkihez!
MI a véleményetek a linkelt fegyverről? Érdemes első fegyvernek megvenni (alapokat elsajátítani)?

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#8476) soulreaper válasza evilzombie (#8456) üzenetére


soulreaper
tag

tőlem meg is ölhetitek egymást, de arról akadjunk már le hogy ki mennyit költ a fegyverére, felszerelésére cuccaira

amúgy meg 223+81=304$ 2hónapja a dollárt a paypal mondjuk 185ön váltotta akkor 304*185=56240*1,28=71987 és erre jön még a vámkezelési költség...ha nemértjünk hogy jön ki az összeg akkor olvassunk utána vagy ne okoskodjunk vele :-)

Private Military Contractor

(#8477) soulreaper válasza mityku (#8475) üzenetére


soulreaper
tag

ez nem K hanem C :)) a nevében is ottvan Jing Gong G36 C

a kérdésedre a válasz meg igen, bár már ennyiért kilehet fogni CA-t is

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#8478) szbalogh válasza soulreaper (#8474) üzenetére


szbalogh
őstag

Az lehet hogy kellene majd, főleg ha újat veszek külföldről. Apropó, nem akar valaki tapasztalt külföldről rendelő nekem is behozni ? :C
Sajna amiket itthon láttam hirdetéseket már el vannak adva :(

Nick: HE_Storm

(#8479) mityku válasza soulreaper (#8477) üzenetére


mityku
aktív tag

Bocs benéztem! :(((
Még nagyon az elején vagyok az airsoft-nak, egyenlőre csak információ gyűjtés / szabályok / alapfogalmak megértése van folyamatban.

A fegyverválasztásra adott választ pedig köszönöm. Mindenképpen egy német fegyvertípusban gondolkodom, az amcsi kézifegyverek kevésbé tetszenek ( nem kövezzen meg senki sem! ;] ), végső esetben egy AK klón lesz az áldozat.

[ Szerkesztve ]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#8480) sowi válasza mityku (#8479) üzenetére


sowi
őstag

jo iranyba haladsz :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8481) soulreaper válasza mityku (#8479) üzenetére


soulreaper
tag

alap szabály: olyat vagy azt vedd meg ami neked teccik
G36-esetedben a C-az compact, jó kintre -bentre, pontos, jó a hopup egység(de ezt érdemes kicserélni egy Pro-Win vagy 5KU alu kamrára) és nemvészes az ára(persze azért figyeld az eladó Normal topicot hátha kifogsz egy CA-t annyiért amennyiért JG van :D)

De ha mindenképpen németet akarsz akkor csakis Sig Sauer :))

Private Military Contractor

(#8482) Djuree válasza mityku (#8475) üzenetére


Djuree
félisten

én azt szoktam tanácsolni, hogy kezdő fegyvered úgyis 90,45634% hogy lecseréled, tehát valami használt és olcsó modellt nézz :K persze ami azért működik is. azért is jobb a használt egy kezdőnek mert már be van járatva, hop-up be van állítva, valszeg az alap dolgok ki vannak cserélve, át lett nézve, zsírozva, hézagolva stb. nem neked kell ezekkel is szarakodni :K persze egy új fegyver "íze" azért igen jó tud lenni. végülis te tudod. anno énis újat vettem első fegyvernek (5 játék után cseréltem), de ma már nem vennék újat :N

soulreaper: sztem felesleges cserélni a hop-up kamrát :U főleg nem kezdőként. szeretem mikor azt tanácsolják egy kezdőnek hogy: prec cső alap, egyből cseréld ki, gearboxot egyből cseréld ki ez is alap stb. minek? egy kezdőnek tök felesleges...majd ha úgy látja hogy esetleg megtartja a kezdő fegyverét és esetleg nem jó majd akkor. eleve sem biztos hogy javul valamit. a műanyag hop-up kamra meg sztem teljesen jó. minek fém :F elkopik? nem, igénybe van véve? nincs...akkor?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8483) macilaci78 válasza mityku (#8479) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha német vonalon akarsz menni,m akkor G36-ok, Mp5-ök, G3-ak, SIG-ek, esetleg AUG. Van köztük Ver2, Ver3-as GB, fix tusos, betolható, behajtható, szereléksínes, rögzített optikás, nyilt irányzékos, high-mid-low cap táras. Mindhez kapni kiegészítőket, táraik kommerszek, az alap horvát tatmellénybe is belemennek. Javaslom, menj ki egy-egy játékra csak nézőnek, vagy boltba, próbálj fel minél több fegyvert, emyik áll a kezedben a legjobban, melyik a legkényelmesebb. 400 fps alatt kb hasonló költségből lehet üzembiztosra megcsinálni mindkét GB-ot, az meg kínainál lutri jószerével, hogy az adott GB-ra mennyit kell költeni.

Nekem a felsoroltakon belül az AUG a személyes kedvencem, a G3 SG1 nagyon tetszik, egy G36 E előmarkolatos, markolat alól induló 20-25mm átmérőjű hangtompis, rövid, vietnámi M4 formályú midcap táras, hordfoggantyúba épített 3× optikával rendelkező belső akkus fegyót még szeretnék építeni. Pénz függvényében akár DMR-nek, vagy inkább snipernek.

Djuree: A G36-os hop up kamra több részes, a részek között szelelhet. Ezt egy fém kamra jó eséllyel orvosolhatja. Persze csak akkor, ha a gyári műanyag szelel egyáltalán. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8484) soulreaper válasza macilaci78 (#8483) üzenetére


soulreaper
tag

Azért ha kimegy játékra Sig-et nemmindenhol tud tapogatni (főleg nem 556os) de a többit igen, AUG-hoz mondjuk macerásabb midcap-et szerezni...

Prec cső totál felesleges enyim be sincs, majd ha lesz nagyon sok felesleges pénzem akkor rakok bele egy 6,01es PDI csövet

A hop-up egységet rögzítő bajonettzár szokott eltörni, ezt orvosolja, illetve a sokkal stabilabb teljesítményt kapsz

Private Military Contractor

(#8485) szbalogh


szbalogh
őstag

Most nézem, hogy az előbb linkelt oldalon van DE soti, de vajon ez egyenlő ezzel ??? Csak mert más nevet írtak ki. :B
Azt írja csak egyes lövés, pedig ha ugyanaz akkor 3bb/lövés

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8486) Djuree válasza szbalogh (#8485) üzenetére


Djuree
félisten

ugyanaz a kettő, nekem pont ilyen volt, jó kis gép :K
azért írja hogy egyes lövés mert minden lövés előtt fel kell húzni ;) de attól még 3BB-t köp ki...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8487) szbalogh válasza Djuree (#8486) üzenetére


szbalogh
őstag

Ahha, csak mert a másiknál kiírja hogy 3bb/lövés. De akkor ennek örülök, máre csak az asszonyt kell meggyőznöm, hogy ez kell nekünk :D

Nick: HE_Storm

(#8488) sowi válasza szbalogh (#8487) üzenetére


sowi
őstag

rainmen is igy kezdte :))

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8489) szbalogh válasza sowi (#8488) üzenetére


szbalogh
őstag

Az kicsoda? :B

Nick: HE_Storm

(#8490) Mcray válasza szbalogh (#8489) üzenetére


Mcray
senior tag

Sig mióta német? Én úgy tudom hogy Svájci

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8491) sowi válasza szbalogh (#8489) üzenetére


sowi
őstag

o is csak egy shotgunt akart venni az elejen... :D
amugy a JG sig552 is faszanyos kezdofegyver

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8492) szbalogh válasza sowi (#8491) üzenetére


szbalogh
őstag

Láttam nemrég 8-ért, de nem tetszik.
Hát úgy vagyok vele, hogy csak MP5SD6-ot tudok elképzelni AEG-be. A valósághű hangja miatt :D
Tényleg, a fix válltámaszos sotiknak le lehet szedni a támaszát ha esetleg később másodlagos fegyvernek akarom?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8493) Djuree válasza szbalogh (#8492) üzenetére


Djuree
félisten

nem lehet leszedni :N vegyél válltámasz nélkülit :K vagy kihajtható válltámaszos TM spas 12-őt. nekem ez az álmom, csak nagyon ritka a válltámaszos és nagyon drága :O

nem valóságosabb a hangja az mp5sd6-nak mint pl egy ak-nak... :U az én ak-mnak elég durva hangja van, mindig elküldenek melegebb éghajlatra hogy ne a közelükben lövöldözzek már :DDD épületben meg a visszhang miatt tök olyan mint az eredeti, még énis megijedek néha :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8494) szbalogh válasza Djuree (#8493) üzenetére


szbalogh
őstag

Úgy érettem a hangot, hogy a hangtompító miatt a valódinál sem hallani a robbanást :B
Ha az m56c-t sikerülne megvennem akkor annak le lehet ugye szerelni a támaszát?

Nick: HE_Storm

(#8495) Djuree válasza szbalogh (#8494) üzenetére


Djuree
félisten

nem lehet :N
én is le akartam de nem lehet. ill. le lehet nehezen. egy hatlapfejű imbusz csavar tartja a tust, ami bent van egy hosszú üreges vascsőben. olyan hosszú imbusz csavarhúzóm meg nem volt. esztergáltatni lehetne olyat (kb. 15-18 cm-es kéne) és akkor ki lehet csavarni a csavart és lejön a tust tartó vascső. vagy van boltban olyan hosszú szárú imbusz csavarhúzó, de van vagy 5000ft. ahogy láttam 6-os imbusz van benne...

ill. a tust le lehet szedni, de ott marad az a hosszú vascső ami a tust tartja, tehát olyan mintha le sem szedted volna :D ha szerzel olyan csavarhúzót akkor a vascsövet is ki lehet szedni...én ezért is adtam el, maszkkal nem lehetett célozni, nem tudtam ráhajolni a tus miatt...persze ha nem maszkban játszol nincs ilyen gond...meg jó lenne rá egy ris sín, hogy valami reflex/reticle sightot lehessen rá tolni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8496) szbalogh válasza Djuree (#8495) üzenetére


szbalogh
őstag

Értem, nekem is a rögzítősin hibádzik rajta egyedül. Azét csak lehet rá barkácsolni valahogy :F
Na majd meglátjuk...
:R

Nick: HE_Storm

(#8497) #40835072 válasza sowi (#8454) üzenetére


#40835072
törölt tag

Mert én EZT találtam csak ittelvileg nincs raktáron...!

(#8498) sowi válasza #40835072 (#8497) üzenetére


sowi
őstag

nem is lesz ;)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8499) evilzombie válasza soulreaper (#8476) üzenetére


evilzombie
tag

"amúgy meg 223+81=304$ 2hónapja a dollárt a paypal mondjuk 185ön váltotta akkor 304*185=56240*1,28=71987 és erre jön még a vámkezelési költség...ha nemértjünk hogy jön ki az összeg akkor olvassunk utána vagy ne okoskodjunk vele :-)"

Nem kotozkodni akarok de mi az a 1.28-as szorzo?
Masik az hogy nem MO-n elek, es szerencsere nem kellett,se vamot se kereskedelmi adot fizetnem.
Regen rossz lenne ha nem tudnam mennyibe kerult a sajat fegyom.De nem tartozik senkire ezert nem is irom le.FEKA okoskodott az osszegen, mivel o mindent tud, csak melle lőtt!

Na náááá

(#8500) Djuree válasza evilzombie (#8499) üzenetére


Djuree
félisten

25% az áfa, 3% a vám, gondolom ez lenne az 1,28 ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.