Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) macilaci78 válasza rainmen (#8592) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az AGM egyik legrégebbi modellje az MP40-es. Ha nem frissítettek rajta, akkor sem olyan rossz 40k-ért, mivel MP40-ben a TOP a következő árkategória 100-140k-ért. :D
Alien576 rakott össze egy AGM MP40-et, kicsit szidta 3 éve, mert akkor még nagyon nem volt vele tapasztalat. Ma már kis odafigyeléssel jó pufkává válhat. Tárakat a Nowar is tart hozzá nem is vészes áron. Az egyedüli hibája a mini type akku, dehát a lipo korát éljük, vagy belegyógyítasz a testbe két db akkut párhuzamosra kötve. Alien576 ezt a megoldást választotta. Az AK47S-sel szemben ennek masszívabbnak tűnt a válltámasza, de ugyanaz a megoldás, szóval egy idő után kilötyögösödhet, eltörhet nagyonn erőbehatásoknak, szal erre érdemes odafigyelni. Az AGM akkori motorjairól jót nem lehetett elmondani általánosságban, dehát erre is van olcsón megoldás.

Egy jól összerakott Systema M150-es Ver 2-es GB is kimegy a világból egy Systema Turbo motorral, dehát ez még külföldről is 60k. :N A tapasztalatok alapján bármely Ver2/3/7-es alapfegyver GB-tól elvárható, hogy a 120-as rugót (430 fps-ig) üzembiztosan vigye törés nélkül, az ettől erősebb, sniper/DMR kategória már zsebbenyúlósabb történet. Ott jöhetnek a Guarder, King Arms, HurricanE, és a kínai kistigrisek minőségi megoldásai. Phoenix önhézagoló fogaskerékszettek, Prometheus 8mm-es GB-ok, fém hop up kamrák, stb. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8602) Kobe


Kobe
veterán

M4-es fronton történt valami olyan változás, mint ami az AK-replikáknál az tóbbi 1 évben ? Úgy értem egyre több a minőségi fullfém fegyó AK-ból, és ki lehet fogni bestbuyok darabokat, amiknek minimális nyűgje van. M4-nél ez hogyan változott, ha változott egyáltalán ? Anno arra panaszkodtak sokan, hogy a boyi fullfémek kívülről jók ugyan, de vásárlás után érdemes belül cserélni kb mindent....hopupgumit, rugóvezetőt, csapágyakat, motort.....míg ugye AK-nál cyma cm036tól és felfele, kalashnál az újabb rk szériában gyakorlatilag minimális tételeket kellett cserélgetni

(#8603) sowi válasza Kobe (#8602) üzenetére


sowi
őstag

meg kene nezni egy uj APS m4-et, eddig egesz jokat irtak rola...ha lesz egy kis penzem es belevagok az m4 projektbe akkor szerintem ilyet rendelek

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8604) #40835072


#40835072
törölt tag

a g36c mből kicsit enhéz kiszedni a tárat.... mi a teendő? vagy be kell járatni?

meg néha nem lövi ki a golyót:S ha fejjel lefelé álla fegyver és úgy teszem bele a tárat....:S

[ Szerkesztve ]

(#8605) szbalogh


szbalogh
őstag

Megkaptam Kornéltól a 2 Glockot :C
Van 4 db akksi + egy 250mA/8.4V adapter. Feszültsége jó a töltőnek, az akksik 5V-tól egész 6.8-ig, mind NiMH. Most rátettem a 6.8-ast és 10perc után már 7V, talán feltölti :B
Most rajta hagyom 3 órát és meglátjuk.
Amúgy most fogtam először a kezemben AS fegyót :C
Végigpróbáltam az összes akksit mindkét glockban. AZ egyikkel az egyik mintha megmoccant volna.
Gondolom az volna a szerencsés ha nem is próbálnám ki még ha fel is töltődik az akksi, hanem nézzem át mindkettőt az utolsó csavarig :F

Nick: HE_Storm

(#8606) sowi válasza #40835072 (#8604) üzenetére


sowi
őstag

most mondjam, hogy azert mert "uj, hianytalan, olcsobb" ? :))

at kell nezetni szerelovel, uj hopupgumit kell bele rakni, also hangon 5-6k ha normalisabb archoz viszed

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8607) rainmen válasza szbalogh (#8605) üzenetére


rainmen
aktív tag

Emlékeim szerint 500mAh-s az akksid, a töltő 250mAh-s, ami azt jelenti, hogy kisütött akksinál 3 óra a töltési idő. Az 5V az eléggé necces, pont a mélykisütés határán van.

(#8608) soulreaper válasza #40835072 (#8604) üzenetére


soulreaper
tag

lehet hogy nem ez az isten tudja milyen G36t kellett volna megvenni ami szerintem arra jó hogy a falon lógjon...bár néztem képeket róla...az egész fegyó vagy 4féle feketéből áll meg mittom én...szal lehet arram sem jó :-)

Private Military Contractor

(#8609) szbalogh


szbalogh
őstag

Juppiiiiiííí működik mindkettő! :C
Bár a töltő szar volt, de van egy 500mA-es adapterem amin van 9 és 7.5 V is. Először 9-en próbáltam, de tölt 7.5-ön is, szerintetek melyikkel ajánlott inkább?
Az erejéről ne beszéljünk inkább.... az alu sörösdobozt épp hogy meghorpasztja.
Érdekes, hogy az egyik csövéből 1-2 másodperc alatt pottyan ki a goló amásikból úgy 3-4 másodperc alatt, gondolom az utóbbinak kopottabb lehet a csöve :B
Az egyik putyi csak autón megy.
Vissza az eredeti töltőre.... csoda hogy nem okozott eddig tüzet :Y
Belül el volt szenesedve :Y
A használtabb nem veszi be a bogyókat, nem lő ki egyet sem. :F
Mielőtt eljöttem melóhelyről nyomtattam egy céltáblát, valahogy sejtettem, hogy ma szükség lesz rá :C
Automatán nagyon durva :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8610) rainmen válasza szbalogh (#8609) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nekem a 8,4V-os akksihoz 8,4V-os a töltő, akkor a 7,2V-os akksihoz 7,2V kell. Vagy amelyik közel van. :D
Mind a kettőt szét kell szedni, kipucolni, rendbe tenni, letömíteni. Utána eldöntöd, melyik a jobb. Az ereje 200 fps körül van ezeknek. Szerezzél be 100-as tárat és mehetsz CQB-ra. :))
Ja és a töltőddel értelemszerűen max. 1,5 óra a töltési idő!

[ Szerkesztve ]

(#8611) szbalogh válasza rainmen (#8610) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát pár tár még nem ártana az biztos :K
Meg bogyók is kellenek, a felét ellődöztem amit kaptam kis tasiban.
Most hűtőben vannak az aksik, hétvégén nem leszünk itthon :((( alig várom a hétfőt :C
Akkor a 7.5-el fogom tölteni 1.5 órát 500mA-el. :R
Az normális, hogy 1 tár ellövése után felmelegszik az akksi? A töltésnél szinte semmit se melegszik.

Nick: HE_Storm

(#8612) rainmen válasza szbalogh (#8611) üzenetére


rainmen
aktív tag

Sztem nem normális...
Mondom, szétszed, átnéz, kipucol-beken, letömít oszt hajrá!

(#8613) Kornel213 válasza szbalogh (#8609) üzenetére


Kornel213
tag

Na örülök hogy mennek :DD Aztán ahogy rainmen mondta: "szétszed, átnéz, kipucol-beken, letömít oszt hajrá!" :))

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#8614) evilzombie válasza #40835072 (#8604) üzenetére


evilzombie
tag

Szerintem itt mindenki tudja hogy nagyon nehez turelmesen varakozni az elso fegyveredre, de addig mig kivalasztasz egy jo fegyvert megeri varni (kozben sokat sokat olvasni)!

Nagyon gyorsan add vissza azt a fegyvert, ha lehetoseged van ra!

Nem vagyok kepben az ilyen dolgokban ,de ugy tudom hogy egy vagy ket heten belul mindent vissza lehet cserelni.
Mar ha nem tortent a fegyverrel semmi!

De mondom megegyszer hogy ez nem biztos!

Na náááá

(#8615) evilzombie


evilzombie
tag

Valakinek van tapasztalata az ELEMENT cylinder/piston head parositassal?

Silent nevet kapta de az angol nyelvu tesztek alapjan nem csokkent a hangon.
Az en csuzlimban egy szimpla muanyag piston head van,se levegozteto furatok, se csapagy.

Gondoltam hozza vagom a rendelesemhez mert csak 13 USD.
ELEMENT SET

Azt hiszem SOWI ajanlotta ezt kb 2 honapja.

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#8616) mykos válasza rainmen (#8610) üzenetére


mykos
aktív tag

"Nekem a 8,4V-os akksihoz 8,4V-os a töltő, akkor a 7,2V-os akksihoz 7,2V kell. Vagy amelyik közel van. :D"

Ne keverjük össze az akkutöltőt a feszültséggenerátorral. 8,4V van írva a töltődre, de elég ritkán jön ki belőle annyi, töltés közben folyamatosan változik(visszahúzó karakterisztikájú áramkorlát).
szbalogh, ha jót akarsz,akkor azzal a "töltővel" nem bántod az AEP akkut.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#8617) #40835072


#40835072
törölt tag

vaterán vettem még blockot sem adtak: :F a golyó már nem marad bent, de a tárat elég nehéz kiszedni... mi a teendő?

(#8618) Kobe válasza #40835072 (#8617) üzenetére


Kobe
veterán

élből nem szoktam első nekifutásra leoltani embereket, de remélem, azzal, hogy most megteszem, többet használok mint ártok, mert egy ideje érdekesnek tartom amit csinálsz

1, 10 ember javasolgatott itt neked mindent, de kb mintha a falra hánynák a BB-t, úgy pattan rólad vssza minden. Megkérdezik: mennyi az idő? Erre te:-Igen, valóban szép napunk van. Értő olvasással gondok tényleg gondok lehetnek (ez az első eset, amikor tényleg olvasási nehézségekre tippelek itt a fórumon)

2, 10 ember javasolja, hogy ne vegyél újonnan fegyvert, pláne ne kínait. Te megteszed. Azért külön plusz piros pont jár, hogy az egyik legdrágább, legátverősebb helyről (vatera). Ki tudja, lehet azért szorul, mert tárkioldó helyett a papi hózentrogerja van benne.

3, csodálkozol, mint az a bizonyos bornyú az újkapura, mikor valami nem smakkol.

4, 5-en elmondják, mi lehet a probléma, mit kell csinálni - szét kell szedni és rendbe kell rakni belülről a fegyvert és a selejt alkatrészeket cserélni - erre te ötödször is megkérdezed, hogy mit kell csinálni, mi lehet a baj. Elárulom, ha hatodszorra kérded meg, akkor sem fog magától meggyógyulni, lesz valami nyűgje.

Személy szerint azt javaslom,

A, vagy emészd meg agyilag, hogy a puskát meg kell fogni, szét kell csavarozni, be kell kenni kenőanaggal, teflonszalaggal, stb. Ha ez megvan, döntsd el, hogy ezt el tudod e végezni magad, ha nem, akkor vidd el valakihez.

B, add el a fenébe. Ha agyilag lefagysz egy egyszerű "If....then...else" algoritmustól, akkor nem biztos hogy az airsoft neked való.

[ Szerkesztve ]

(#8619) evilzombie válasza #40835072 (#8617) üzenetére


evilzombie
tag

A elado gondolom hallani sem akar a visszavasarlasrol. :((
?

Na náááá

(#8620) sowi válasza evilzombie (#8619) üzenetére


sowi
őstag

vateran? viccelsz?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8621) #40835072 válasza Kobe (#8618) üzenetére


#40835072
törölt tag

1. MIre szóltak hogy a kínai szar addigra megvettem! (sajnálom) az volt odaírva hogy jing gong gyártója

2. új fegyvert mért ne vennék? mért ti mindannyian használtat vesztek? valakinek emgkell veni újan hogy más használtan vehesse :U

3. "bornyú" ? :U

4. Az az 5 az mindössze 1 ember..... Én nem értek hozzá, nem tudom szétszedni de elsem tudom hova vinni mert nem ismerek semmi szerelőt... ha valakit du adja meg légyszi az elérhetőségeit...!

( nem csak a fegyver kínai hanem az eladó is :) )

A. megemésztettem elviszem ha megmondja valaki hogy hova!

B. valahogy csak kibírom :)

evilzombie:, sowi: : a Hardveraprón nem találtam pedig fent volt hirdetésem hogy keresek g36c t , írtam egy honlapot ahol 30 ért volt teljesen új, garival, csak azt leszaroztátok (pedig Jing Gong) airsoftgunon, keleti fronton kb 45 K softairen meg nem találtam csak most azt amtit mondtatok de az már késő volt :/

vatera: ott van ismerősöm M733 (JG) és semmi baja nincs vele.....:S én is sok olcsó jó cuccot találok, ott de airsofthoz nem értek....!

[ Szerkesztve ]

(#8622) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Elromlott a CA hk33-am szétszedtem és leesett róla két cucc + fura hangja van és nagyon gyorsan pörög a motor.Csináltam videót róla: [link]

(#8623) sowi válasza HollyBoni (#8622) üzenetére


sowi
őstag

bazzeg, letort a gearbox eleje :Y
szokasos v2 GB tores...

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8624) HollyBoni válasza sowi (#8623) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hopszi.Mennyibe fájna megcsináltatni?Új GB?

sowi: így keressek rá hogy gearbox ház?És milyen gearbox ház?hk33-hoz való? :D
Bocs,én ehhez hülye vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#8625) sowi válasza #40835072 (#8621) üzenetére


sowi
őstag

szerintem amikor itt kerdezted belinkeltuk neked paran azt a bizonyos CA g36ost...amugy meg erdemes lenne lefujni valami festekkel legalabb a csillogo reszeket, elegge elut a matt fekete testtol

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8626) sowi válasza HollyBoni (#8624) üzenetére


sowi
őstag

az, uj gearbox haz kell, softairen szokott lenni neha, parezer forint, barmilyen v2 GB jo bele

[link]

[link]

a masodik egy komplett cucc, csak be kell tenni a mostani helyett es GO

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8627) HollyBoni válasza sowi (#8626) üzenetére


HollyBoni
veterán

Kösz.Nehéz betenni az új gb-t?

[ Szerkesztve ]

(#8628) sowi válasza HollyBoni (#8627) üzenetére


sowi
őstag

nem igazan, csak kiveszed a mostanit es ugyanugy berakod a masikat

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8629) HollyBoni válasza sowi (#8628) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát igen ezt gondoltam. :DD

(#8630) #40835072 válasza sowi (#8625) üzenetére


#40835072
törölt tag

Ha elviszem egy szerelőhöz és kikupálja a fegyvert és lefújja akkor jó lesz? vagy akkor is marad béna....

Nekem egy szimpla egyszerű airsoft kéne párszor elmenni a haverokkal,!

ha rendesen kikupálják akkor jó fegyver lesz, vagy el kell adni? (lehet e ebből csinálni valami jót?)

(#8631) sowi válasza #40835072 (#8630) üzenetére


sowi
őstag

1:1 JG masolat, talan meg ugyanabban a gyarban is keszul, a test texturaja pl. eleg jol nez ki csak a markolatok extrem benak ezzel a fos csillogo feketevel, ha atnezeted es kicsereled a hopupgumit akkor kb. ugyanazt fogja tudni mint egy ugyanolyan JG

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8632) #40835072 válasza sowi (#8631) üzenetére


#40835072
törölt tag

hova vigyem?
kb mennyi lesz? és ha hopup gumit cserél akkor jobban kijün a tár?

vagy azzal mit lehet kezdeni?
mert nagyon zavar..... alig tudom kiszedni

(#8633) boogie84


boogie84
veterán

Vmi frankó szemüveget keresek! Nem tudom pontosan a napszemüveg design-ban mi az ami jó márka, és kitűnő védelmet biztosít. Bollé-t néztem, és Guarder-C4-et. Nem tudom h ezek megbízhatóak e. Közelről kibírhatják az erős lövéseket?

A Bolléra hasonlító szemüvegre mondta azt a pápai játékon egy kolléga h az a szemüveg kibírja a közelről leadott 550fps-t. Nem tudom h ebből mi igaz, de vmi komolyat szeretnék venni. Fő a biztonság!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8634) sowi válasza boogie84 (#8633) üzenetére


sowi
őstag

tankagogy: azon maximum egy reszelo segithet...hopupgumi csere utan lehet, hogy el is losz viszonylag ertelmes tavolsagra, keresd WD-t a softairen

boogie84: guarder egy fos, szetesik ha ralonek valami combosabb fegyverrel, ha napszemuveg design akkor csak ESS ICE

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8635) rainmen válasza #40835072 (#8632) üzenetére


rainmen
aktív tag

A hopup guminak nincs sok köze a tár be-kirakáshoz...
Javaslom az alábbi oldalak beható tanulmányozását, sok minden benne van:
[link] és [link]. A második oldalon a sok cikk között van hopup gumi cseréről is.

(#8636) soulreaper válasza boogie84 (#8633) üzenetére


soulreaper
tag

Guarder-nek gyenge a kerete, szar....

ha szemüveg akkor csak ESS ICE semmi más, pont. tapasztalatból mondom, hatalmas látótér, semmi sem zavar, egész napos viseletnél is olyan mintha nemlenne rajtad semmi, nemmozog, bukfencezhetsz akkor sem esik le, teljesen arcformára szabható szár, 2,4mm vastag ballisztikus(repeszálló) lencse, kapsz füst, sárga, víztiszta lencsét, jelenleg is rendszeresített szemüveg(US. ARMY, USMC, különleges alakulatok, tűzoltók, stb), Mil Spec, nempárásodik soha, 100% UVA/UVB szűrés

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#8637) evilzombie válasza sowi (#8634) üzenetére


evilzombie
tag

GUARDER egy fos?????? :W

Nekem ez van.C5-os
Nem esik le a fejedrol(gumi pant tartja rajtad), nem parasodik, nem esik szet ha ralonek(SOWI)es sajat magam probaltam egy M700-al 3m-rol 550FPS-el semmi baja nem lett! :DD

Mondjuk az ESS csucsminoseg. :) (es a sarga lencse igen jol johet freeland jatekon)

[ Szerkesztve ]

Na náááá

(#8638) soulreaper válasza evilzombie (#8637) üzenetére


soulreaper
tag

nem leoltás képp de olvasd már el miről beszéltünk :D napszemüveg szerű védőszemüvegről :-) és a guarder ilyen tipusú szemüvegeinél gyenge a keret...ESS ICE és pont, ez ellen tök fölösleges bárkinek is vitatkozni mert nincs jobb

amúgy ami neked van, ilyen taktikai szemüvegek(búvárszemüveg feeling) azoknak általában vastag a lencséjük(2,4mm asszem bár nem ballisztikus) szal az nem is fog eltötni 600fps-től sem

Private Military Contractor

(#8639) #40835072 válasza rainmen (#8635) üzenetére


#40835072
törölt tag

sowi ajánlotta a hop up gumi cseréjét....!

Azt meglehet oldani ezen a fegyveren hogy normálisan kijöjjön a tár?

Mennyibe kerül megcsináltatni a hop-up gumicserét, meg a tárkidobót?

(#8640) Kobe válasza #40835072 (#8639) üzenetére


Kobe
veterán

khm

kicsit utánanéztem vaterán a dolognak, és az a sejtésem kezd beigazolódni, miszerint át lettél kurelva a palánkon.

Már eleve gyanús volt, hogy JG G36-on milyen 3 színű feketéről beszélnek, hiszen az JG G36ok igen jó kis cucok mind külsőre, belsőre, és esztétikailag sincs velük probléma, pláne nem az, hogy 3 különböző színű, hol matt, hol fényes anyagból rakják össze.

2 perc alatt vaterán rátaláltam egy hirdetésre, és egy hozzászólásodra, éppen egy 3 színű fekete, már kinézetében is gyanús G36nál.

A.C.M. K306 G36C

ugye nem ebbe ugrottál bele ? :U
Ha igen, légyszíves, tedd emg azt a szívességet magadnak, hogy sürgősen emgszabadulsz tőle minimális bukással, mert mire azt az újracsomagolt valamit használható állapotba hozod, többe fog kijönni, mint egy tuningolt CA.

az eladó kiemeli, hogy ugyanaz gyártja, mint a JG-t....ergo minimum nem JG, de inkább valami átcsomagolt bóvli.

ezek után, még mindi jó ötletnek tartod a vaterát ? :)

[ Szerkesztve ]

(#8641) soulreaper


soulreaper
tag

lehet még mindig jobb mint egy "régi, használt, "hiányos" CA" :DD :C

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#8642) #40835072 válasza Kobe (#8640) üzenetére


#40835072
törölt tag

egy kínai volt az eladó..... átb@szott akkor..... és blokkot sem adott..... és csak azt megoldani hogy rendesen kijöjjön a tár a mennyibe fáj?

TALÁLTAM JELENDKEZŐT ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8643) soulreaper válasza #40835072 (#8642) üzenetére


soulreaper
tag

ezért nem vásárolunk vaterán :-)

nemaz a kérdés hogy mennyibe fáj(valószínű többe mint amennyit egy normális ember rászánna egy szarhalomra) hanem az hogy egyáltalán meg lehet e csinálni :))

Padavan, dont be so f#cking noob, and listen to the experienced and older masters :DD

Private Military Contractor

(#8644) #40835072 válasza soulreaper (#8643) üzenetére


#40835072
törölt tag

a vatera nem rossz.... csomó jó cucchoz hozzá lehet jutni ha valaki szemfüles, de ré is lehet b@szni rendesen ha valaki amatőr, naív esetlen gyökér mint én :O :W

de valószínüleg el lesz adva van már rá jelendkező! :C

(#8645) soulreaper válasza #40835072 (#8644) üzenetére


soulreaper
tag

hát ha egy kicsit utána nézel, megkérdezed a váleményünk(szerintem valaki tuti linkelte korábban is azt a CA-t) akkor éppen nem szopsz hanem happy lennél a CA g36oddal :-) dehát tanulópénzt megkell fizetni :))

Private Military Contractor

(#8646) #40835072 válasza soulreaper (#8645) üzenetére


#40835072
törölt tag

találtam a vaterán (:DDD) egy új Classic Army akció! CA M15A4 SL (FÉM/ABS) airsoftot!

Ő lenne az!

ez jó?

(#8647) soulreaper válasza #40835072 (#8646) üzenetére


soulreaper
tag

eddig még G36volt a mánia, mostmár jó az M széria is? :F amúgy ez megint egy nagy átbaszás mert ez SL nem pedig PL

amúgy meg hogy használható legyen egy M széria(14kivétel) kell bele egy 60$-os(+posta) hopup kamra

/én személy szerint SEMMIT sem vennék vateráról/

jah és hogy a kérdésedre is válaszoljak amit linkeltél az szar

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#8648) #40835072 válasza soulreaper (#8647) üzenetére


#40835072
törölt tag

csomó dolgot vettem 1ft ért :C ph sok is sokan föntvannak! oda is bárki beregelhet nem általánosíthatjuk a vaterát szarnak!

(#8649) Kobe válasza #40835072 (#8644) üzenetére


Kobe
veterán

vatera nem rossz, ha az igényeid a béka segge alatt vannak. Airsoft szempontból éppen a bolhapiac színvonalát súrolja, szar cuccokat adnak de legalább jó drágán.

vatera.hu ....ez 9 karakter.....softair.hu....ez 10....6mm.hu ...ez meg 4...plusz 1-2 kattintás a hirdetésekhez és meg is vagy....halálkomolyan kérdezem: ennyire fáj az a plusz 1 gombnyomás, vagy tényleg ilyen kibaxott sötét vagy hogy a 10edik tanács után is mg azt a szart nézegeted ?????

[ Szerkesztve ]

(#8650) soulreaper válasza Kobe (#8649) üzenetére


soulreaper
tag

:C :C :C

Private Military Contractor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.