Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1033) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Én még elég láma vagyok PS2-ben. Nemrég kaptam egy barátomtól egy régifajta PS2-t, és elkezdtem hozzá játékokat letöltögetni. Ment is minden szépen eddig, de most találtam egy olyan image-t, amit nem tudok kiírni lemezre. A legtöbb író program azt írja, hogy ez egy Mode2/Form1/2352 formátumú image és amire meg írni akarom az Mode1/2048 (DVD Decrypter és Image Burn) ha tovább lököm, akkor lesz egy rossz lemezem, amin látszólag rajta van minden, de mégsem működik. Az image .bin kiterjesztésű.

Mivel kell ezt az image-t kiírni, vagy milyen lemezre?
Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.