Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) mephi666 válasza kp78 (#1650) üzenetére


mephi666
nagyúr

mindenki szeret játszani :K anyukám sudoku+rejtvény-párti... apukám a kocsmában szokott kártyázni ismerőseivel... (pedig már 70 felé járnak lassan) sógorom a flight simulator-ért van oda és még sorolhatnám... én meg pc-n játszottam rengeteget... újabban főleg csak nosztalgiázok, mert annyira nem kötnek le, amik mostanában megjelennek... csalódások viszont vannak bőséggel :( egyedül a duke4ever, rage, diablo3 az, amiben még bízok... a konzol viszont egyszerűbb: nem kell szívni a telepítéssel, driverekkel, patchekkel és a többivel, csak belökni a lemezt és megy is mint a karikacsapás... nagy pozitívum, hogy normálisan van optimalizálva és bugmentesítve minden játék és semmi probléma nincs velük... pc-n viszont ezt már nem nagyon lehet elmondani... kapkodnak minden játék kiadásával, aztán félkész munka kerül ki... sajnálom, hogy ilyenné vált a pc-s játékpiac...

a 3 nagy konzol közül sokáig wii felé húzott a szívem, de már inkább a ps3 felé kacsintgatok... "rohadt" gt4 megfertőzött és játszanom KELL majd az 5. részével :D de várok én is míg normalizálódik a ps3 ára... 40-50 körül lenne az igazi, mert akkor könnyebb lenne kispórolni... néztem újonnan, csomagban ps3 320gb+gt5-öt, de 100k :O ez rengeteg... az xbox meg a kinect miatt vonz kicsit, de ahhoz kevés lenne már a hely (1szobás panel, 35m2... ebből a szoba bő 20m2... családi ház+nagy nappali kellene hozzá)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1652) kp78 válasza mephi666 (#1651) üzenetére


kp78
addikt

GT4 valóban jó, és Tourist Trophy is nagyon jó motoros, és a Formula1 2005 is :C
Ami nekem még alap, az a Fifa11 és PES11, persze aki nem szereti a focit, azt nem köti le.

(#1653) doc válasza kp78 (#1652) üzenetére


doc
nagyúr

en meg a GT3-at sem jatszottam vegig
ott csesztem el, hogy elvittem a GT Conceptet addig, amikor ad tizmillio USD-t a GT3 menteshez, es onnantol hogy megvettem a legjobb jarganyokat, unalmas :D de ha mar megvannak, nem nagyon akarok massal menni... na majd visszaterunk ra
a Tourist Trophy-ban megnyertem mindent, az nagyon kiraly kis jatek, kar hogy keves moci van benne, azert legalabb egy Kawa ZZR vagy ZXR 250-et beletehettek volna :(

(#1654) matthew94


matthew94
csendes tag

Sziasztok!

Van network adapterem benne egy 60Gigás vincsivel. Nah most az a kérdés hogyan tudok rámásolni játékokat?? a DVD/cd olvasó csak a cd-t viszi :S ehhez kéne segítség!
előre is köszönöm!

(ha lehet akkor privát üziben mert az jobban figyelem, köszi :))

(#1655) matthew94 válasza matthew94 (#1654) üzenetére


matthew94
csendes tag

és van egy soft modos kártyám is 1.8 FMCB al.

(#1656) mephi666


mephi666
nagyúr

na, teszvesz-en lecsaptam egy gow2-re :) 1200ft volt, a lemez hibátlan, csak kiskönyv+borító nincs hozzá... (kicsit sajnálom, de nem azzal játszok úgysem) szerintem megérte... jövő hét végéig a gt4-el elszórakozok még (hosszú futamok kivételével szerintem minden meglesz), aztán rávethetem magam... azért a gt4 2000ft-ért olyan tartalmas szórakozást nyújt, hogy hihetetlen... (mellesleg nem is unom még és szerintem szívesen elő fogom venni évek múlva is... megunhatatlan)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1657) rudymester válasza mephi666 (#1656) üzenetére


rudymester
senior tag

Én is nagyon szerettem a GT4-et, de olyan 60% kérnyékén egyszerűen meguntam, pedig már 3 endurance futam megvan (6-7 óra/futam), de nem visz rá a lélek. A GT1 viszont sokat pörög a kis szürke masinámban és nem zavart a kezdeti kudarc sem, mert rossz autóval kezdtem.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1658) jookomak válasza mephi666 (#1656) üzenetére


jookomak
őstag

Úgy látszik téged is magával ragadott a ps. Ki ne hagyd a gépre megjelent többi nagy játékot sem, mint pl. Ico, Shadow of the colossus, Metal gear solid sorozat, Black, Killzone, Resident evil 4. Aztán ha megvoltak, akkor jöhet a ps3, és ezeknek a folytatásai ;]

(#1659) kp78


kp78
addikt

Tudtok olyan játékot ajánlani PS2-re, amit lehet egyszerre ketten is játszani?
Vmi mászkálós, vagy bármilyen lehet. :U
Legjobb lenne vmi olyan, mint a Little big planet PS3-ra.

[ Szerkesztve ]

(#1660) rudymester válasza kp78 (#1659) üzenetére


rudymester
senior tag

Kicsit más műfaj, de pl a Kuri Kuri Mix-ben 2 nyúllal kell ügyeskedni. Kifejezetten ketten jó. Most hírtelen nem ugrik be más, de rengeteg ilyen játék van. LBP szerű most nem ugrik be.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1661) kp78 válasza rudymester (#1660) üzenetére


kp78
addikt

Köszönöm, megnéztem, csak egyelőre helyet nem találtam, ahol meg lehetne venni.
Előbb-uóbb csak lesz vhol.
Esetleg ha vkinek van még ötlete kimondott 2 személyes játékra, előre is köszönöm! :R

(#1662) rudymester válasza kp78 (#1661) üzenetére


rudymester
senior tag

Eszembe jutott még pár. Nem tudom milyen korosztálynak szánod, de pl a Lego Star Wars, Indiana Jones és Harry Potter játékok ketten nagyon jók. Kicsiknek és nagyoknak is lehet ajánlani. Érdemes használt boltokba benézni, ahol van választék.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1663) doc válasza kp78 (#1661) üzenetére


doc
nagyúr

en epp most rendelem ebayrol, kimondottan olcso (mondjuk egy Crash-hez hasonlitva)
errol jut eszembe: a Crash Bash nagyon jo ketten, asszony imadja, bar az PS1 jatek, nem PS2 (ettol meg nyilvan mukodik, csak a grafikaja gyengebb mint egy PS2 jateke)

(#1664) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A hétvégén a picur jól rámijesztett. Játszottunk egy játékkal, egyszer csak hangos, monoton fejkerregés, előbb hang, majd kép el, és a fej tovább kattog...

Aztán egy lemezt sem olvasott be. Egynél csak kattogott tovább, kettőt beolvasott, de kérte, hogy PlayStation lemezt tegyek be...

Nemá, gondoltam, ennyitől most nem adhatja be a kulcsot... Így csináltam rajta egy jó alapos, alkoholos fejtisztítást - hogy mi szmötyit szedtem le a lencse széleiről - aztán pikk pakk minden ment utána rendben. Elsőre olvasott ismét minden lemezt, gyötörtük szegényt utána hosszú órákon át, semmi gond. Kellett neki egy jó alapos fejtisztítás...

Jah, PS1 (9002)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1665) rudymester válasza mrlujoak (#1664) üzenetére


rudymester
senior tag

Az enyém olyan (7002), hogy csak az oldalára állítva olvassa a lemezeket... :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1666) mrlujoak válasza rudymester (#1665) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igazi Home Made... :B

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1667) mephi666


mephi666
nagyúr

nem tudtok valami jó platform játékokat javasolni ps2-re, amit párosban is lehet játszani? ilyen sonic-hoz hasonló dolgokra gondoltam, de ebből csak a sonic heroes-t találtam, ami nekem annyira nem jött be :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1668) Viktor77 válasza mephi666 (#1667) üzenetére


Viktor77
titán

Unokaöcsémnek inkább "verekedősek" vannak, de az összes Lego játékot, a Marvel szuperhősös játékait is lehet ketten játszani. (Azért az idézőjel, mert ugyan bunyózni kell mindegyikben, de nem a klasszikus értelemben.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1669) rudymester válasza mephi666 (#1667) üzenetére


rudymester
senior tag

Metal Slug széria. Igaz, abban lőni is kell, de hatalmas poénok vannak benne.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1670) jookomak válasza mephi666 (#1667) üzenetére


jookomak
őstag

Jak and Daxter, Ratchet & Clank, Crash Bandicott egyes részei talán amik koop, és ugrabugra. Pontosabbat ne kérdezz, mert nem tudom.

(#1671) mephi666 válasza rudymester (#1669) üzenetére


mephi666
nagyúr

+1668+1670: köszönöm :K ...ez a metal slug tetszik, barátnőm meg a crash bandicoot-ért volt még oda... ezek közül valamit be kell szerezni... igazából ilyen mario/sonic szerű 2d-s, scrollozós játékból nem sokat találtam, amit coop-ban lehetne játszani :( (pedig szerintem pár régi, hangulatos darabért biztos nem kérnének sokat)

pár nagyobb címet beszereztem már ps2-re, de az a bajom, hogy nem tudok annyit játszani, amennyit szeretnék: most a god of war2 megy már 1 hete, de szerintem kb. felénél járhatok és 9 órát már beletettem :B ...ott van még ezen kívül a resident evil: code veronica és a gt4 is (ebben 65% körül vagyok, de ezt most pihentetem) ...meg beszereztem az nhl2006-ot, amit időnként előveszek... nagyon le tud kötni mindegyik és már a god of war első részén gondolkozok, hogy megszerezzem valahonnan :O

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1672) Gabor970


Gabor970
addikt

Sziasztok!

Van egy PS2-m, amit swap magic lemezzel vásároltam. Sajna a lemez végleg elhalálozott. Tudtok adni infót, hol lehetne beszerezni? Tulképp csak a lemez kellene, a műanyag biszbaszok benne vann a gép megfelelő lukaiba, azzal nincs gond.

Köszi!

ui.: políroztatni próbáltam, de nem lett sikeres, kb 10 alkalomból egyszer tudunk vele bootolni.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#1673) tomgabor


tomgabor
senior tag

Szisztok! Újra itt, elvileg most PS2 a következő kiszemeltem. Mennyire érdemes használtan venni:SCPH-7700x 20e-ért használtan vagy SCPH-9000x 35e Ft-ért újonnan. Xenosaga és Persona véget kellene. Chippelve hogy vigye ezt mert EU-ban nem jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#1674) doc válasza tomgabor (#1673) üzenetére


doc
nagyúr

20ert hasznaltam, 35-ert ujan? :Y
en odaadom neked az en chipelt 70004-esemet 20-ert ;)

(#1675) tomgabor válasza doc (#1674) üzenetére


tomgabor
senior tag

Személyesen hol lehetne kipróbálni? Wii-vel ráfaragtam mert nem próbáltam ki, szerencsére kicserélték egy újra.

(#1676) doc válasza tomgabor (#1675) üzenetére


doc
nagyúr

Noszlop, Veszprem megye :)

(#1677) tomgabor válasza doc (#1676) üzenetére


tomgabor
senior tag

Kicsit messze vagy 170km-re :U , szerintem marad a vaterán a pesti.

(#1678) doc válasza tomgabor (#1677) üzenetére


doc
nagyúr

merre laksz bpesten?

(#1679) tomgabor válasza doc (#1678) üzenetére


tomgabor
senior tag

Pest megye, Solymár.

(#1680) doc válasza tomgabor (#1679) üzenetére


doc
nagyúr

hat oda nem fogok kimenni :)
azert ha meggondolod magad, es a Deli PU-nal jo az atadas/atvetel, keress meg :)

(#1681) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Sziasztok!

Soha nem volt PS2- őm, persze alkalomadtán havernál stb. játszottam már vele, de érdekelne, hogy mai, 2011- es szemmel nézve tud újdonságot, élvezetet nyújtani egy PS2 használata? Gondolkozom 1db vásárlásán, kb 16-18ezerért vennék egyet, de ahhoz, hogy használjam, kell egy külső TV tuner, mert csak monitorom van, s azon is akarom használni, ami még kb ugyanennyi költséggel jár.
A fenti esetben viszont egy X360 használtan csak 20ezerrel volna drágább, így kicsit bizonytalan vagyok :/
Szóval összességében van értelme beruházni egy PS2- re sok szép emlékkel, kismillió (exklúzív) játékkal, vagy inkább várjak picit, hogy legyen egy naprakész, hangos, de HD játékdobozom?
Bocs a hosszadalmas értelmetlennek tűnő gondolatmenetért :B De azért köszi a válasz(oka)t, ha vannak! :R

Üdv,
Marci

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1682) doc válasza Mákos7észta (#1681) üzenetére


doc
nagyúr

attol fugg, mit varsz tole
en tavaly vettem eloszor PS2-t, es imadom, a Gran Turismo sorozat, a Tourist Trophy, Crazy Taxi, egyebek iszonyu jok. nekem a grafika is teljesen eleg, aki Crysis-en nevelkedett, annak lehet hogy keves :)
ha tudod, probald ki ismerosnel hogy milyen, aztan gyorsan el tudod donteni hogy kell-e vagy sem

(#1683) Viktor77 válasza Mákos7észta (#1681) üzenetére


Viktor77
titán

A PS2 meg a tuner együtt szerintem már nem éri meg. Arról nem is beszélve, hogy monitoron valamivel rondább a kép, a PS2 CRT tv-n mutat jól.

Viszont játékügyileg kár lenne kihagynod, hatalmas klasszikusok vannak rajta, én a mai napig tökéletesen tudom élvezni a játékokat. CRT tv-n a grafika is nagyon rendben van, még mai szemmel is.
Tudom, nem sokat segítettem. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1684) tomgabor válasza Mákos7észta (#1681) üzenetére


tomgabor
senior tag

Hello! Én használtan biztos nem vennék Xboxot. A Wii-met használom ezzel a tunerrel FullHD-s monitoron 1,5m-ről egész jó a képe.

(#1685) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Köszi a segítő válaszokat!

Sajnos a CRT nem megoldás, mert egész egyszerűen nincs :) Xbox- ot elvetettem, mert sok stressz volna a megbízhatatlanságából. PS2 maradt talonban, jövő hónapban be is ruházok egyre, addigra teszek félre egy külső tunerre, addig nem is tudnék játszani sajnos :/
Még egyszer köszi a segítséget, nemsoká beszámolok az új PS2- es élményekről :R

Marci

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1686) rudymester válasza Mákos7észta (#1685) üzenetére


rudymester
senior tag

Azért a 360-ok megbízhatósága sokat javult, de csak új példányt érdemes venni minden moddolás nélkül. 2 és fél éve megy az enyém (kopp-kopp). Az új gépek semmivel sem rosszabb, mint bármelyik mai konzol.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1687) olbaidhun


olbaidhun
őstag

up a topicnak, hogy visszataláljak!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1688) Viktor77 válasza olbaidhun (#1687) üzenetére


Viktor77
titán

Up a jobboldali "Elmentem ezt az oldalt" feliratnak, hogy visszatalálj. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1689) mephi666 válasza Mákos7észta (#1685) üzenetére


mephi666
nagyúr

most láttam az "irományod": én 2 hónapja kezdtem el ps2-n játszani, sajnos nincs sok időm, de pár napja vittem végig a god of war2 sztori módját, előtte meg folyamatosan gran turismo4-gyel szórakoztam (meg keveset resident evil code veronica és nhl2006-tal is)

szerintem játékélményben ez a néhány többet adott ezalatt a pár hét alatt, mint az elmúlt évek pc-s termése összesen :K egy fullhd tv-n használjuk a ps2-t és hiába nem a legszebb, leköt engem nagyon... már azon gondolkoztam, hogy milyen konzolt kellene még szerezni... box-on is gondolkodtam (forza3, alan wake miatt főleg), de inkább a ps3 felé húzok (god of war3, gran turismo5, stb)

hack n slash játékokból én nagyon ajánlom a god of war2-t :K szerintem baromi hangulatos játék lett... itt-ott felidegeltek az analóg karral való "kombózások", de ezt leszámítva nálam 10/10-es a játék (ugyanúgy, mint a gran turismo4 a maga műfajában)

(ui: fene vinné... most már a devil may cry sorozaton gondolkozok, hogy be kellene szereznem :B ...addiktív a ps2 nagyon)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1690) olbaidhun


olbaidhun
őstag

A gow bizony hamar beszippantja az embert.. és ismeritek a Kevin Butler kampányvideókat?
God of War III "Dear PS" TV Commercial

Férfiasan bevallom, itt és most, hogy a gow3 miatt vásároltam meg a ps3at.. Ez van, nem bántam meg :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1692) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

reggelt :R

pár buta kérdést, ha szabad...
-Slim PS2-t lehet 2 TV-re kötni? (pl osztott képernyős autóversenynél igen jól jönne)
-adott 2db slim PS2...összeköthetem hálózatba őket? ( láttam a kábelnek a helyét, és gondoltam, ... öcsém egyik szoba, én a másikban, és agyj neki...)
köszönöm :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1693) doc válasza - = Zk = - (#1692) üzenetére


doc
nagyúr

1) a PS arrol szol, hogy TV-re kotod, anelkul csak a lemez forgasat hallgatod, szoval nem ertem a kerdest...
2) igen

(#1694) - = Zk = - válasza doc (#1693) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1) lehet 1db PS2-t 2db TV-re kötni? ...
2) köszönöm :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1695) doc válasza - = Zk = - (#1694) üzenetére


doc
nagyúr

ehh, nem tudok olvasni koran reggel, sry :)
gyarilag szerintem nem, de muszaki boltokban/online shopokban talalsz video splittert
persze ettol az osztott kepernyo meg nem ket kuon kepernyo lesz, hanem ugyanaz lesz a 2 tv-m, ami neked kell ahhoz 2 playstation kell

[ Szerkesztve ]

(#1696) - = Zk = - válasza doc (#1695) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R...

az osztott képernyőt szeretném meghekkelni, és 2 külön TV-n "játszani"... jelenleg elég a 74centis TV-m, de annyira nem. anyámékét+az enyémet ha megtudnám hekkelni, akkor lennék csak boldog....
szal jobban járok ha veszek egy második Slim PS2-t, és rá a másik TV-re. majd ezt a két gépet egy UTP (?) kábellel összekötöm?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1698) rudymester válasza - = Zk = - (#1696) üzenetére


rudymester
senior tag

Biztos van a PS2 slimen UTP csati? Régen volt valami külön link kábel, nem tudom hogy ez a csatlkaozó még van-e, de játéknak is támogatnia kell ezt az üzemmódot.

Esetleg van egy olyan "hekkelés", hogy a PS2 jelét egy scart elosztóval 2 tévére lövöd ki és az osztottképernyő nem használt felét valamivel kitakarod. Így nem látjátok a másik művészkedését, cserébe csak fél képen játszol.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1699) TIT


TIT
veterán

Üdv.
Ps2 scarttal philips lcdre kötve nincs rgb jel de thomson crt-re kötve van :W

(#1700) rudymester válasza TIT (#1699) üzenetére


rudymester
senior tag

Lehet, hogy a tévén kell beállítani a scart típusát! Bizonyos modelleknél külön kell kapcsolni az rgb módot, illetve nem biztos, hogy minden foglalaton fogadja. ÉRdemes a tévé leírását elolvasni ezügyben.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.