Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) JonssoN


JonssoN
csendes tag

Üdv Mindenki!

Több mint egy éve már,hogy aktívan figyelem a fórumot de eddig nem nagyon akartam különösebben hozzászólást írogatni de úgy gondoltam,hogy eljött az idő. Ma megérkezett kínából a SATA-s network adapterem de csak holnap tudom átvenni. Egy 500GB-s laptop vinyó fog vele "remélhetőleg" menni. FHDB már a vinyón figyel de holnap felfrissítem a legfrissebb-re, illetve az OPL-t is. Ha esetleg akadna valamilyen kérdésetek az adapterrel kapcsolatban szívesen válaszolok, illetve OPL-el és FMCB-vel kapcsolatos kérdésekre is keretek között. :)

Xiaomi Mi 9T 6/128 GB Flame Red

(#6002) Ganz-[HUN] válasza JonssoN (#6001) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

kompatibilitás. :F

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6003) JonssoN válasza Ganz-[HUN] (#6002) üzenetére


JonssoN
csendes tag

Ha az adapterre gondolsz akkor a minden 2,5 és 3,5 vinyóval kompatibilis.

Xiaomi Mi 9T 6/128 GB Flame Red

(#6004) Ganz-[HUN] válasza JonssoN (#6003) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

természetesen szoftverre

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6005) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok kedves fórumozók! Van még olyan, aki játszik még PS 2-vel? Én arra gondoltam, hogy beszerzek egy ilyen kis masinát. Van még értelme egy ilyen régi konzolt venni? Igazából heti 1x játszanék vele 1-2 órát. Ezért gondoltam erre, mert nagyon alacsony árin hozzá lehet kapni egy ilyen géphez. Nem kell hogy elvigye a legújabb játékokat, csak legyen meg a PS életérzés. Utoljára 5 éve játszottam ilyennel. Jó lenne ha lehetne ketten is játszani vele. tehát a kérdés: Vegyek, vagy ne? Olyan szempontból, hogy mennyire leharcoltak ezek. Vagy lehet találni még megkímélteket, ami nem fog meghalni vásárlás utáni 2. napon? A válaszokat előre is köszönöm!

(#6006) Adam0717 válasza P.mini (#6005) üzenetére


Adam0717
csendes tag

Szia! :)
Igen, még manapság is több százezren játszanak PS2-vel, beleértve engem. Lehet még találni megkímélteket, nekem is szerencsém volt az enyémmel. Viszont javaslom, hogy mielőtt megveszed, valamilyen formában leteszteled, hogy olvas-e CDt/DVDt. Ha tényleg csak heti 1-2 órára használnád, javasolnám a Slim verziót, a FAT az inkább HDD beépítésre és sokórás napi játékra jó manapság. Még ezekből is lehet találni nem leharcoltat, de inkább Slimeket nézzél. Tudni illik, hogy van a régi és az új Slim verzió, az újabb drágább, viszont az ezekben még nagyobb valószínűséggel több tartalék van. Ha megveszed, és karban tartod (néha illik megpucolni a lézert egy kis fülpiszkálóval és alkohollal), nem lesz baja.
És igen... Próbáltam már a PS3-at 4-et, viszont őszintén a legjobb PS érzés az nekem a 2-esnél megragadt, bocsi.
Sok szerencsét a vadászásban :R

[ Szerkesztve ]

My in-use PlayStation® consoles (34 in total): PlayStation® SCPH-1002: FreePSXBoot | PlayStation®2 SCPH-39004: FMCB 1.8 - OPL + ESR - 250 GB IDE HDD, SCPH-75004 Silver: Matrix Infinity FW 1.93 | PlayStation®3 CECHH04#1: OFW, CECHH04#2: CFW 4.90 Evilnat | PlayStation®Portable PSP-1004: CFW

(#6007) P.mini válasza Adam0717 (#6006) üzenetére


P.mini
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszodat, ilyen választ vártam. :)
Le tudnád még írni, hog mire kell még odafigyelni? Illetve, hogy minek kell HDD-t belerakni?

(#6008) seniman válasza P.mini (#6007) üzenetére


seniman
addikt

Hogy ne az olvasófejet nyüstöld.Nekem is egy 320-as Hitachi van benne.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6009) Adam0717 válasza P.mini (#6007) üzenetére


Adam0717
csendes tag

Mire kell odafigyelni? Fontos dolog, hogy megtudd, a gép már fel volt-e már nyitva vagy nem. Ezt a régi, kövér PS2 esetén a gép hátulján jobb oldalt, a Slim esetén a PS2 alján tudod megnézni, ha a garancia matrica meg van sértve (azaz az illesztés mentén szétvágva vagy leszakítva), biztos lehetsz benne, hogy a gép már volt felnyitva. Persze ez nem azt jelenti hogy rossz a gép, viszont szerintem így kockázatos megvenni. Rosszabb esetben, lehet hogy a gazdája már b@szakodott a lézerrel, mert nem működött, aztán gyorsan meg akar szabadulni tőle, persze az is lehetséges hogy egy zsír új lézer van a gépben. Mindenesetre, ha a gép mindent simán olvas, nincs baj. Igazi PS2 megszállottak körében szokás a HDD beépítése, ezzel a módszerrel merevlemezről, sokkal gyorsabban és az olvasófej koptatása nélkül élvezheted a játékot, viszont szükséges hozzá a Network Adapter, meg egy régi, kövér PS2. Az adapter nem olcsó mulatság, viszont ha megszerzed a HDDvel együtt, korlátok nélkül játszhatsz. Másik dolog, a PS2 sorozatszáma. Fat PS esetén hátul, találsz egy nagy matricát a bal oldalon, ezen láthatod a sorozatszámot mely egy "SCPH" felirattal kezdődik. Namost a régimódi PS2kből következő szériák jöttek ki: SCPH-30000 (első széria Európában) / SCPH 39000 (nekem van, nincs gondom vele, nagyon bevált)/ SCPH 50000. Slim gépek esetén ezek a számok a következők: SCPH-70000 / SCPH-77000 (van ilyenem, a lézer 6 év után megadta magát) / SCPH-79000 / SCPH-90000. Magyaroszágon ezek a számok azt hiszem 4-gyel végződnek (pl. SCPH-77004) Megoszlanak a vélemények a különböző tipúsokról, de ebbe nem akarok belemenni. Egyet tudok, az SCPH-39000 nekem bevált, és még az eredeti lézer muzsikál benne. Ha mélyebben bele szeretnél merülni a PS2-vel való játszásba, ajánlom a FMCB-t ami nagyon kiszélesíti a lehetőségeket a konzollal kapcsolatban. Pl. írott CD-ről, HDD-ről vagy akár USB-ről való játék. Remélem mindent elmondtam és segítettem. Odafigyelj, nehogy "átb@sszanak", mostmár tudod mire kell figyelni. (Tapasztalat, engem már sokszor át akartak verni) És mégegyszer, sok szerencsét. ;)

My in-use PlayStation® consoles (34 in total): PlayStation® SCPH-1002: FreePSXBoot | PlayStation®2 SCPH-39004: FMCB 1.8 - OPL + ESR - 250 GB IDE HDD, SCPH-75004 Silver: Matrix Infinity FW 1.93 | PlayStation®3 CECHH04#1: OFW, CECHH04#2: CFW 4.90 Evilnat | PlayStation®Portable PSP-1004: CFW

(#6010) P.mini válasza Adam0717 (#6009) üzenetére


P.mini
aktív tag

Az általam kinézett slimről azt írja a tulaj, hogy a gyorsan írt DVD-ket nem nagyon viszi, akkor az a gép hibája, vagy csak az írási sebesség a hiba? (Chippelt a gép)

[ Szerkesztve ]

(#6011) M0ng00se válasza P.mini (#6010) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Én annyira nem vagyok benne a témában, de olyanokat olvastam ,hogy érdemesebb a leglassabb sebességgel írni.

V6

(#6012) sugarforce válasza M0ng00se (#6011) üzenetére


sugarforce
őstag

Mindenképp lassan, bár az az érdekes, pár hete fedeztem fel, azt a jelenséget, hogy kiírtam ugyanazt a játékot 1x-esen, meg 4x-esen is. 1x-es sebességgel írt lemezről a játék videói szaggattak, a 4x-essel levő meg nem.

(#6013) Faterkam válasza sugarforce (#6012) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez a téma a fórumon tiltva van, csak szólok ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#6014) P.mini


P.mini
aktív tag

Képminőség javításon lehet valahogy tenni? Egy 42"-os LED F-HD LG-n van jelenleg összekötve komponenssel. Nyílván nem HD képet akarok kapni csak valami 21. századit. ;)
Más: elég könnyen bele megy a tápcsatlakozó meg a komponenskábel a konzolba, szó szerint lötyög. Ha nem mozgatom nincs baja, csak elég zavaró, hogy szinte 0 ellenállással be lehet őket dugni. :/ ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#6015) M0ng00se válasza P.mini (#6014) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Komponens vagy kompozit kábel? Mert ha komponens, akkor tudomásom szerint az a legjobb, bár még sosem használtam. SCART-tal használtam az azért sokkal jobb volt mint egy kompozit kábel. Egyébként upscale-errel lehet hogy jobb képet lehet elérni de ehhez annyira nem értek. Itt beszélnek róla részletesebben.

V6

(#6016) P.mini válasza M0ng00se (#6015) üzenetére


P.mini
aktív tag

Bocsi, elírtam. Kompozittal használom jelenleg. :)
Szóval akkor komponens a legjobb? Hallottam olyat, hogy HDMI konverter. Az mennyire megbízható?
A másik kérdésre is tudnál válaszolni? köszi .. :)

U.I.: Az normális, hogy DVD olvasáskor néha kattog a konzol? Nem nagyon, csak csendben észrevehető, miután betöltötte a játékok, elhallgat.

[ Szerkesztve ]

(#6017) Ganz-[HUN] válasza P.mini (#6016) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Egy esetben: Berakod, egyet-kettőt kattan felpörgés elött vagy közben. Játék indulása után már TILOS kattannia. Első két kattanás nem baj, kideríti hogy DVD vagy CD van -e benne. Viszont ha többet, akkor a lézer döglik.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6018) M0ng00se válasza P.mini (#6016) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Igen, komponens a legjobb ha jól tudom. Abban nem vagyok jártas hogy európai PS2 mennyire tudja a komponens kimenetet, mivel azt hiszem usa szabvány. Konvertert még nem használtam sajnos :(

V6

(#6019) Faterkam válasza P.mini (#6014) üzenetére


Faterkam
addikt

A legegyszerűbb szerintem egy Ps2 Scart kábel! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#6020) Alastair' válasza Faterkam (#6019) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Komponens kábellel sokkal jobb a kép mint a scart-al.

Alister from Hell

(#6021) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

RGB206 :: Getting the Best Picture from your PlayStation 1 Games - MY LIFE IN GAMING

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6022) Faterkam válasza Alastair' (#6020) üzenetére


Faterkam
addikt

Ugyan azon TV-n nézem a Wii-t Komponensen, és a Ps2-t Scart-tal. Én nem sok különbséget látok a felbontáson.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#6023) Alastair' válasza Faterkam (#6022) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Szerencsére ez nem Wii topik, és a PS2 képe 10x jobb komponens kábellel led tv-n mint scrat-al, és ez már kb 100x ki is volt tárgyalva.

Alister from Hell

(#6024) P.mini válasza Alastair' (#6023) üzenetére


P.mini
aktív tag

És a kompozit vs scart?

(#6025) Faterkam válasza Alastair' (#6023) üzenetére


Faterkam
addikt

De ki mondta, hogy Wii topik? :F Én csak azt írtam, amit látok! Nem kell ennyire mellre szívni!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#6026) Ganz-[HUN] válasza P.mini (#6024) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

A kompozit videó egy rakás [négy betűs szó].
RGB Scart az CRT tévékhez jó.
Komponens (YPbPr) kábel adja a LEGJOBB képet.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6027) seniman válasza Ganz-[HUN] (#6026) üzenetére


seniman
addikt

A gond ott kezdődik,hogy szerintem sokan keverik a kompozit és komponens kábeleket. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6028) sugarforce válasza seniman (#6027) üzenetére


sugarforce
őstag

Igen, más topikokban is azt vettem észre, hogy keverik a kettőt. Baromi zavaró, mert sok esetben elbeszélünk egymás mellett.

(#6029) P.mini


P.mini
aktív tag

Ha már itt tartunk. :)
Megvehetem-e ezt a komponens kábelt (Kb. 700 Ft), vagy vegyek konzol boltban 3000 forintért? :F

(#6030) M0ng00se válasza P.mini (#6029) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

szvsz ugyanaz a kettő, csak az alisra többet vársz.bár én scartot vettem, az működött a tv-mmel (lg crt) de volt hogy havernak két tévén sem működött a kínából rendelt cucc, vagyis működött, csak folyt a kép brutálisan átlósan.

V6

(#6031) P.mini válasza M0ng00se (#6030) üzenetére


P.mini
aktív tag

Köszi, akkor szerintem megrendelem. Nekem egy 42''-os FullHD Led TV-hez kellene, a kompozit kábel borzalmas minőségű. :/

(#6032) Ganz-[HUN] válasza P.mini (#6031) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

jó döntés :)
Szebb lesz sokkal a kép, de mivel csak 360p a legtöbb játék, ne várj nagy durranást. :N

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6033) P.mini válasza Ganz-[HUN] (#6032) üzenetére


P.mini
aktív tag

És mely játékok azok amik nem 360p? FIFA 14, GT4?

(#6034) shenmuedc válasza P.mini (#6033) üzenetére


shenmuedc
tag

Azért van pár.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_2_games_with_alternate_display_modes

(#6035) shenmuedc válasza P.mini (#6033) üzenetére


shenmuedc
tag

A gt4 kivételesen 1080i ben is tud futni

(#6036) M0ng00se válasza shenmuedc (#6035) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Ennek én is utánaolvastam sokszor, de európában is működik az 1080i?

V6

(#6037) taki01 válasza M0ng00se (#6036) üzenetére


taki01
őstag

Csak az usa kiadásban működik az 1080i.

(#6038) Ganz-[HUN] válasza M0ng00se (#6036) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

ebben nem vagyok biztos, de NTSC-s játék PAL-os gépen megy, és így megy az is. Asszem' Lord topiktárs számolt be róla.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6039) sugarforce válasza P.mini (#6029) üzenetére


sugarforce
őstag

Én ebayről rendeltem hasonlót, teljesen jó.

(#6040) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Vettem egy használt FAT PS 2-t. Előfordul hogy nem olvas/válogat. Segítséget szeretnék kérni hogy mennyi egy fej csere ,és hol csinálnak ilyet? A controllerek is elég megviseltek,azokra is ráférne egy csere. :-/

XBOX ID: GoTReX #4839

(#6041) seniman válasza GoTReX (#6040) üzenetére


seniman
addikt

Fejcsere talán a konzolokszervize.hu-ban.Mi baj a kontrollerekkel?

------------------------------------------

De ha már itt vagyok kérdeznék is.Mitől válhat egy slim ps2 képe fekete-fehérré?LCD tévén használják RCA kábellel.Szerintem a tévé beállításait nyomhatták el a gyerkőcök(csak lehet nem merik bevallani),mert amikor a gép utána nálam járt sofmodoláson,nálam ugyanazzal a kábellel színes volt a kép,igaz CRT tévén.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6042) GoTReX válasza seniman (#6041) üzenetére


GoTReX
őstag

Retro hangulat miatt vettem barátnőmmel való kétjátékos dolgokhoz. Egyik eredeti Dual Shock full szétkopva no gumi az analogon, okádék kézbefogni...Másik az nem eredeti és az analog nem áll vissza kezdőpozícióba. Utóbbival az is gond volt ,hogy sok Single player játék nem fogadja el,mert nem Dualk Shock. Eddig csak Xbox Classic majd X360 volt nekem, nem tudtam hogy ilyen hiba is lehet. Kaptam hozzá kb 400Lemezt, ami pozitívum...A gép rendben van, bár nekem furcsa hogy emberek hogy vigyáznak a dolgaikra,ha régi ha nem...

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#6043) seniman válasza GoTReX (#6042) üzenetére


seniman
addikt

Hát eredeti DS2-őt már nagyon nem fogsz kapni. :( Sűrűn kell a bolhapiacokat látogatni és felvásárolni,bár 500Ft-nál többet nem adnék darabjáért.Az analóg kart szervíz alkatrészként lehet külön kapni,mellesleg megegyezik az XBOX360-éval.Analóg kupakot is hirdetett valaki régebben az aprón.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6044) Aramir válasza GoTReX (#6040) üzenetére


Aramir
őstag

Fejcsere előtt én megpróbálnám az itt leírtakat: [link]
Volt már akinek bejött a tárcsák állítgatása, mivel még olvas a fej, nem reménytelen.
Az utángyártott joypadod meg PS1-es eredetileg (sima DualShock-os, nem DualShock 2-es), azt nem kezeli pár játék, pl a NFS Most Wanted is ilyen így hirtelen fejből, reklamál, hogy neki DualShock 2-es kell.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6045) GoTReX válasza Aramir (#6044) üzenetére


GoTReX
őstag

Sajnáltam,mert annyira elment tőle a kedvem,hogy gondoltam veszek inkább egy Classic Xboxot,az sokkal stabilabb szerkezetnek tűnik.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#6046) Aramir válasza GoTReX (#6045) üzenetére


Aramir
őstag

Annak is vannak nyűgjei, bár nem annyi, mint a FAT PS2-esnek, a lemez nélkül beragadó tálráca figyelj majd, csapkodni kell a gép tetejét, hogy kiadja :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6047) GoTReX válasza Aramir (#6046) üzenetére


GoTReX
őstag

Anno volt. Zsir új állapotban eladtam mert már jött X360. Utólag belegondolva jónagy hülye voltam

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#6048) shenmuedc válasza seniman (#6041) üzenetére


shenmuedc
tag

Ha kompozit kabellel hasznalod es a menuben atalutod komponens kimenetre. Azthuszem akkor fekete feher lesz

(#6049) shenmuedc válasza GoTReX (#6045) üzenetére


shenmuedc
tag

A classic xboxban rutka szar dvd meghajtok voltak. Azok aztan megcsak fejhibasak lesznek. Ki lehet mondjuk pcs re cserelni de a meghajto firmwarejet is at kell irni. Vagy duplan hasznalni a benne levovel

(#6050) seniman válasza shenmuedc (#6048) üzenetére


seniman
addikt

Átrakták most egy CRT tévére,azon meg jó.Valamit szerintem elnyomkodtak az lcd tévéjükön szerintem.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.