Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) nokia párti


nokia párti
őstag

k!
Blazsey!
Mi van veletek?
Mért nem írok? :(

Ma egész nap ps1-eztem.
Azt hiszem nyugodtan kilehet jelenteni, hogy a ps1 az az egyetlen gép amit a sony tökéletesre csinált.
Komolyan mondom a nyomába sincs a ps3- meg a 360 a ps1-nek.
Egyszerűen unalmas a ps3 is meg a 360 is.
Jaj istenem jobb a graikája sokra megyek vele. :C
Meg van benne hdd.
A konzolt arra találták ki, hogy játszak vele.
Nem azért, hogy filmet képeket meg zenéket hallgassak rajta. :W
Attól még, hogy jobb a grafikája nem lesz jobb, csak a kép márpedig élvezhetőség szempontjából annyira alul van maradva a ps3 meg a 360 is.
Egyszerűen unalmas. :W
Vagy komolyan én vagyok ennyire retro?

(#352) Bencexp válasza nokia párti (#351) üzenetére


Bencexp
tag

szerintem nem te vagy ennyire retro. a grafika tényleg hű meg ha, de játékélmény egyszerűen semmi. ezért vettem 3 hónap után a psp helyett egy DS-t. sokkal jobban elvagyok vele. és ezért akarok wii-t vagy ps2-t mert a 360 és a ps3 szerintem inkább média center mint játékkonzol, arra pedig ottvan a PC.... már csak azt sajnálom hogy ezek miatt nincs új játék a "régi" gépekre...

Jako vážně?

(#353) blazsey2 válasza nokia párti (#351) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én úgy vagyok vele hogy a maga idejében mindegyik konzol szenzációs volt.Haladni kell a korral mégha az ember vissza is sír egy pár szenzációs játékot.Úgy veszem észre hogy az alkotók egyszerűen kifogynak az ötletekből vagy a jól beváltat próbálják erőltetni.A Sony mindig híres volt az exklúziv játékairól de a multiplatform miatt ebből is egyre kevesebb van.Én ebben látom a Ps3 vergődését,de ennek ellenére a GT5,GOD OF WAR3,HEAVY RAIN,METAL GEAR miatt én is benevezek egyre :K Sajnos a Ps2-vel idő hiányában már régóta nem játszom :B Becsomagolva pihen a dobozában.

PSN ID:blazseydr

(#354) k. válasza nokia párti (#351) üzenetére


k.
őstag

No para nemsokára irok.Csak lett egy szürke dögöm-hála osztálytársamnak ingyen-És majd lefotozom és jönnek ide a képek:)

(#355) nokia párti


nokia párti
őstag

Ja igazatok van nektek is!
Nem a ps3 al van a baj meg a 360 al hanem a játékokkal, mert le a kalappal a ps3 előtt is meg a 360 előtt is, de ahogy mondjátok játékélmény 0.

Holnap meglesz az én kis gépem most már biztos 15-ért veszem, de nagyon megéri. Szurkoljatok!!!!! :DDD :DDD

K!
Mit is kaptál? :F :F

(#356) Bencexp válasza nokia párti (#355) üzenetére


Bencexp
tag

csak nehogy valami baja legyen, de szurkolok

Jako vážně?

(#357) k. válasza nokia párti (#355) üzenetére


k.
őstag

Az egyik barátom-aki egyben osztálytárs is- adott nekem egy PS1et(Eredeti forma de a legutcsó széria,chippelt).Kicsit tatarozni kellett(ugyan az volt a baja mint a te ps1ednek.) de egyébként állat.Majd a kontrollert is elvisszük a konzolstudiohoz mert kipucoltam összeraktuk de nem jó-elötte se nagyon volt az :D -szoval nem mi rontottuk el.Igyhát majd azt is megcsináljuk.Aztán jövöhéten irány a net és keresni hozzá eredeti tartozékokat-a zöld utángyártott memkaritól agyfaszt kapok.
Csomagba adta adott hozzá:
A gép
1 Dualshock Sony kontroller
Egy utángyártott kontroller
Tv kábel-kicsit szakadt majd ujat kell vennem-
Meg egy stukker:D(Namco)
4 játék CD.
Szóval nagyon rendes volt töle de én gyári buzi vagyok igy a tartozékok azok lesznek majd:)
Ma GT1et toltam vele-egyelőre másolt de hamarosan levadászok egy eredetit- hát nagy élmény bár nagyon basztatja a szemem a grafikája.De hatalmas élmény :K .
Egyébként annyit pucoltam a gépet hogy csak na.Az elején akadt a kinyitó gomb-simogatásra jött vissza:D- A fedél kinyitáskor nyikorgott.Ma minden pöccre működik.Szóval nagyon állat.

(#358) nokia párti válasza k. (#357) üzenetére


nokia párti
őstag

Ja már azt hittem ps3at. :DD
De bizony a ps1 is megteszi.
Nekem is megvolt a gt1 sőt megvan is csak már annyira karcos,hogy be nem olvassa sajnos.
Nagyon jó játék a gt1 nekem jobban testzik az 1 mint a 2.
További jó gépezést. :R
Én is most nyomatom a gt2 már annyira idegeskedtem,hogy földhöz ba**tam a kart. :D
Várom a képeket. :R

Bencexp!
Feljön hozzám a csávó holnap így jól kipróbálom hogy nincs e vele semmi ugy,hogy nem tudnak átverni.
Lekopogom.
Kop-kop. ;)

[ Szerkesztve ]

(#359) nokia párti


nokia párti
őstag

Megvan az én kis gépem.
Jajj nagyon fasza!!!!!!!
16-ért.
Két eredeti játék gt4 persze. :C
És valami háborús.
A gép meg szuper nem találok rá szavakat.
Persze nincs olyan jó mint a legelső ps2 slimem, de ez is isten király.
Jönnek majd róla képek meg majd a ps1 ről is.
Üdv. :R :R :C

(#360) blazsey2 válasza nokia párti (#359) üzenetére


blazsey2
senior tag

Gratulálok hozzá :K .A GT4-el el leszel egy darabig az biztos,100%-ig meg se álljál benne :D

PSN ID:blazseydr

(#361) nokia párti válasza blazsey2 (#360) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi!
Csak kicsit karcos a gt4 ezért nem mindig elsőre olvassa be a gép,de a gépnek semmi baja, mert kipróbáltam más jobb állapotú játékokat azokat simán olvassa elsőre. :)

[ Szerkesztve ]

(#362) k. válasza nokia párti (#361) üzenetére


k.
őstag

Gratula hozzá!Oszt gran turismot tolni ezerrel:)
És hogyhogy nem olyan mint a régi slimed?

(#363) orkester válasza nokia párti (#351) üzenetére


orkester
senior tag

"Egyszerűen unalmas a ps3 is meg a 360 is."

Volt mindkettő (jelenleg Ps3), de most visszatérek Ps2-re, mert meguntam őket. Pár játék kivételével egyszerűen nincs kedvem játszani. Ps2-vel sokkal jobban elvoltam, már bánom, hogy anno olcsón eladtam. Ha jönne a ps2 játék támogatás, akkor meggondolnám, de ki tudja lesz-e egyáltalán. :( Na meg hiányoznak az RPG-k.

Komponens kábelt érdemes hozzá venni plazmához, vagy nem sok előnye van az RGB-vel szemben?

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#364) nokia párti válasza k. (#362) üzenetére


nokia párti
őstag

Úgy, hogy a régi slimem jobb volt.
Mármint maga a gép.
Például az a legkarcosabb kopottabb cd-ket is beolvasta és picit gyorsabb is volt, de ezelőtt is le a kalappal. :Y

(#365) nokia párti válasza orkester (#363) üzenetére


nokia párti
őstag

Na nem a levegőbe beszélek én.
Sajnos egyre modernabbak a konzolok és a játékok ez leginkább a grafikán látszik meg.
Ami nem is lenne baj, de a játékélmény mint mondtam, egyre rosszabb. :( :(
Én nekem meg sokaknak sztem is inkább a játékélmény a fontos nem a grafika. :K

Na itt van előttem a játék.
Neve: gran turismo 4
Na ez a tökéletes játék grafika fantasztikus játékélmény is.
A Ps1-nél és a ps2-nél sosem csinál jobban se a sony se a microsoft :( .
De még a nintendo se. :DDD
Nekem annyira megfelel a ps1 és a ps2, hogy azt el se tudom mondani egyiket jobban imádom, mint a másikat. :R

(#366) k. válasza nokia párti (#364) üzenetére


k.
őstag

Sajnos ez nem jó gép rossz gép dolog.A ps2 olvasó fejei nem a legtartósabbak-ahogy az összes konzolé sem mivel akkora tételben gyártják öket.Szimplán annyi van nálad hogy ebben a fej többet dolgozott.Ami nekem van az a nagyon karcos lemezeket is beolvassa.Szóval klassz.
Tehát ez az állapot majd csak rosszabb lesz:(
Az eladót ne hibáztasd ha jó állapotu akkor nincs mit tenni.
Jah mégvalami:
Szoval az alján lévő modell számot nézd meg.Valszeg a tied ujabb lehetett mint ez és az már kicsit "fejlettebb" volt mint ez.Ergo gyorsabb is.
Na mégvalami:Ha a gt4 tul hosszu-nekem az volt- akkor a gt3at ajánlom.Álladfaszodottmarad:D
Barátom minden hétvégén átjön és olyanokat zuzunk hogy csak na.

[ Szerkesztve ]

(#367) nokia párti válasza k. (#366) üzenetére


nokia párti
őstag

ÁÁÁ nem hiszem, hogy rosszabb lesz, mert tényleg látnod kéne az a cd-t.
Örülök, hogy 2-3 hadjára beolvassa de ez csak a gt4-nél van.
A tööbinél mindent 1-re olvas.
Szval nincs ennek semmi baja.
Nem mind a 2 scph-70007. Ez is.
Egyébként 3 volt.Kb ez az új mostani gépem olyan, mint a 2.
De az első volt a legkirályabb. :R

Egy jó kérdés:
Mennyiért lehet venni hozzá pedált meg kormányt?
Jól jönne a Gt4-hez.
Ismerem a gt3-at.
Az volt a legelső játékom ps2-re. :K :K

[ Szerkesztve ]

(#368) k. válasza nokia párti (#367) üzenetére


k.
őstag

Igen fincsi cucc a gt3:)
A széria számoktól meg jól meglepödtem.Azok 2004es gépek:D.
Az enyém száma:75003 tehát kb 2005 első félévi a gép.
A ps1em pedig utcsó szériás-a ps one elött a száma 9002:) és mint megtudtam 99ben vették.

(#369) nokia párti


nokia párti
őstag

Lenne egy kérdésem.
Ps2-höz akaork venni kormányt meg pedáélt, de nem horriblis áron.
Nem tudom- e jó bele az utángyártott?
Mert memóriakártyát azt nem ismeri fel, de a joystickot azt igen.
Ez a kormánynál meg a pedálnál hogy van?
Előre is kösz a válaszokért. :)

[ Szerkesztve ]

(#370) blazsey2 válasza nokia párti (#369) üzenetére


blazsey2
senior tag

Árban meddig mennél el?Egyébként van most akciósan [link],PS2 és PS3-ra is jó.

PSN ID:blazseydr

(#371) nokia párti válasza blazsey2 (#370) üzenetére


nokia párti
őstag

Húú hát nem akarok mondtam horriblisat nekem még a használt is jó csak működjön :DD
max 5ezer.

(#372) blazsey2 válasza nokia párti (#371) üzenetére


blazsey2
senior tag

Bocs de 5 ezerért nem ajánlanék semmit,használtan meg végképp nem.Ki tudja hogy mennyire gyűrték meg?De ez csak az én véleményem.

PSN ID:blazseydr

(#373) nokia párti


nokia párti
őstag

Hát most nézem a gran turismo 5 bemutatókat.
Így videóról veri az összes autós játékot. :))
Grafika ha tényleg ilyen lesz, akkor meglesz a siker.
Messz fogja ütni a többi autós játékot! :R
Bár nem is csodálom, hogy ilyen a grafikája hisz csak ps3-ra fog megjelenni. :U
Ps3 meg, mint tudjuk a legjobb konzol. :P
Kiíváncsi vagyok, hogy vissza adja a gt5 a gt1 és gt2 játékélményét?(nem hiszem). :O
A ps1 még mindig az igazi! :R

[ Szerkesztve ]

(#374) k. válasza nokia párti (#373) üzenetére


k.
őstag

Szerintem kicsit tulzásba viszed ezt a PS3 szidást.Én igen is váltani fogok ha anyagilag ugy állunk.Mert jobb lett.Lehet hogy nincs annyi játék rá de amik érdekelnek mind kijöttek az ujra.Félreértés ne essék imádom a PS1et és a Ps2t de azért az hogy a 3 már nem élvezetes azt ne ird le mindig mert bosszantó. :)

(#375) nokia párti válasza k. (#374) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem akartalak felbosszantani.
Én nem azt írtam,hogy nem élvezetes.
Én is rohadtul oda vagyok a ps3-ért hidd el. :R
Én csak azt mondom,hogy a ps1 meg a 2 sokkal élvezetesebb volt...
és még 1szer sorry. :R
azt a csúfolódo jelet csak úgy odaraktam.
Nem azért raktam oda, mert nem élvezetes a ps3.

[ Szerkesztve ]

(#376) k. válasza nokia párti (#375) üzenetére


k.
őstag

Jah semmi gáz, nem bosszantottál fel.Csak ugy sokszor irtad hogy nem olyan jó és ezért irtam.
Egyébként azért is szeretnék 60gbos-ps2 játékokat vivő- ps3at hogy azokat is tudjam játszani amik nem a ps3ra jelentek meg-ps1 is pl:D-.
Nekem a ps3 elsősorban blu-ray lejátszó lenne egyébként.Mert hétvégén játszom hétközben ritkán de azért 1-1 este azért megnéznék valami filmet blu-rayről.
Szoval no para nem történt semmi:)

(#377) nokia párti válasza k. (#376) üzenetére


nokia párti
őstag

Okés.
Végül is igazad van, ha jobban megnézem újonnan már kapsz 70-ért és azt tényleg nem drága. ;)
Például ha már azt nézed,hogy mennyi egy blue-ray olvasó akkor bizony tényleg nem is olyan drága.
Meg hardveresen is a legerősebb konzol.
Én is vennék,ha gazdag lennék,de csak slimet. :DD
Ez a blue ray olvasó ugye azt jelenti viszi a duplarétegű dvd-ket.
Akkor mondjuk egy játék drágább rá, mint xbox 360 anra?
Például egy gta 4 ?

[ Szerkesztve ]

(#378) k. válasza nokia párti (#377) üzenetére


k.
őstag

Tehát:
Amit újonnan találtam 60gbosat az 100 ropi.Épp ezért kell majd eldönteni hogy megére 3at a ps2 kompatibilitás a memkari olvasó és a linux.
A játékok pedig nem drágábbak ps3ra mégha az alapanyag drágább is.Ugyan annyiba kerülnek hála égnek.De a használt piac megoldja ezt is:)

(#379) nokia párti válasza k. (#378) üzenetére


nokia párti
őstag

Húúha 100. :Y
Mért nem veszel slimet?
Annál sehogy nem lehet megcsinálni,hogy vigye a ps1 ps2-es játékokat?

(#380) k. válasza nokia párti (#379) üzenetére


k.
őstag

De.Lesz-állitolag- majd netes letöltésre lehetőség.De a faxom fogja megvenni ujra netröl azokat a cuccokat amik a polcomon pihennek.Emellé nekem jobban bejön a 60gbs fat.De mondom ez még a jövő zenéje.3 hete néztem-2 éve ottvan legalább- a ps3at a boltban szoval el is vihették.De max én vagyok az az őrül aki plusz 30at kiad érte.
És hogy érsd miért azt néztem:
Szóval elég pici a szobám-10nm körül- és hát az a jó nekem ha egy eszközben több minden van.Mivel a ps2re van pár játék ami érdekel igy jó lenne olyan ps3 ami tudja azt is igy kevesebb helyet foglal.
És a ps1-ps2 meg menne ki a telekre házi mozi céljából.Kintre amugy is vennék majd ps2t tehát minimum 13 ropi amugy is lenne akkor hogyha nem vennék 60gbos ps3at és megmaradna a ps2.Tehát alapjába kb-bár ez is relativ uj ps2nél 5 ropi- 10 ezer forint az a plusz amit ahhoz ki kell adni.És ez igy NEKEM megéri.
Végiggondoltam én ezt már több 100× elhiheted:D

(#381) GabrielX


GabrielX
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Egy apró problémával küzdök már napok óta, és remélem, hogy tőletek választ kapok a problémámra!
Van egy PlayStation 1-em (SCPH-1002 .. csippelt).A problémám a következő lenne: nemrég vettem egy új kontrollert (mivel az egyik régi eredeti sony-s kontroller megadta magát). Az új kontroller (Fanatec Motion G Controller ) és a régi nem "viselik" el egymást. Ezt úgy kell érteni, hogy mikor játszunk pl a tekken-el állandóan visszalép a menükben (olyan mintha folyamatosan nyomkodnám a start gombot). Külön külön használva a két kontroller tökéletesen működik. A portok is jók a ps1-en (teszteltem).
Ha valaki esetleg tud valami megoldást az írjon!

Előre is köszönöm a segítséget,
Üdv Gabriel!

(#382) nokia párti válasza GabrielX (#381) üzenetére


nokia párti
őstag

Szerintem vegyél inkább egy eredti sony-t.
Vagy én ilyet használok:konig gaming és működik együtt sony karral ps1-en is meg ps2-n is.
Nem tom, ha pesti vagy, akkor a konzolba kapsz 3 ezerért.(újonnan!)
Amúgy a ps-ek sohasem szerették az ilyen utángyártott szarokat. :(
Mondjuk ezt a kart kivéve ami nekem van.
Mert az nem rossz.
A slim Ps2 fel sem ismeri az utángyártott memóriakártyákat. :K (hál Istennek)

(#383) nokia párti


nokia párti
őstag

Most nem rég kb 1hete, hogy megszereztem a Gt1-t.
Nagyon király játék. :K
Azóta folyamatosan játszok.
A ps2 már majdnem 1hete nem volt bekapcsolva...

(#384) k. válasza nokia párti (#383) üzenetére


k.
őstag

Sikerült eredetiben megszerezni?
Vagy másolt lett?-csak érdekel nekem is ugy van még meg-
Bár nekem még igy a ps2 után iszonyat szemcsés kell egy kis idő még megszokom de igazán majd ha a gt3at végigtoltuk akkor fogom végigvinni.

(#385) nokia párti válasza k. (#384) üzenetére


nokia párti
őstag

Most kivételesen eredeti. :P
500ért megvolt...
Nagyon kicsit karcos.
De beadja semmi baja. Én nekem most megvan az összes gt rész a 3 kivételével.
De az is meglesz hamarosan.
A Gt5-re ngayon kíváncsi lesezk majd...
Lehet és is beruházok majd 1-2 év múlva ps3-ra.
Ha ilyen 40-50 körül lesz.
Éreztem, hogy lesz ps3-mam csak nem most, mert én 70et nem adok érte.
Ez igaz,hogy a ps3-at csak lcd illetve plazma televíziókra lehet rákötni?
Nem tudom valaki mondta.
Azt meg valahol olvastam, hogy hamarosan esik az ára a ps3-nak.Remélem így lesz tényleg. :K
Amúgy én slimet fogok venni.
A 60 gigás ugyan beadja a ps1-es ps-es gameket, de a slim elegánsabb és 120gigás vinyó van benne. :K
A ps1 ps2 kompatibilisság nem fontos, mert van ps1-m is meg ps2-m is.Hál istennek. :R

[ Szerkesztve ]

(#386) k. válasza nokia párti (#385) üzenetére


k.
őstag

A ps3 bármire ráköthető.Gyárilag ugyan az a kábel jár hozzá mint ami ps2 és ps1hez.Csak te döntesz hogy akarsz e jobb kábelt a jobb tvhez de ha alap a tvd akkor nem kell.
A ps3 egy ideig biztos nem lesz olcsobb 1,5 hónapja volt az árcsökkentés.
A kompatibilitás nekem azért jó mert a ps1-ps2 kimenne a telekre mint telki szórakoztató központ és itthon is meglennének csak egy házban a ps3al:)

(#387) nokia párti válasza k. (#386) üzenetére


nokia párti
őstag

Aha értem. :R
Hát most néztem a ps3 slim használtan már van 50-ért.
Ami kurvára megéri.
Lehet beruházok egyre talán még ebben a hónapban is.
Mondjuk ugy is lesz valami plazma vagy lcd tv-énk.
Azon meg fasza lesz játszani.
Azt akarom még kérdeni,hogy a ps3 csak a duplarétegűt viszi?
Sima cd-t dvd-t nem?
Remélem nem így van. :(

Annyira fikáztam a ps3-at,hogy már veszek is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#388) k. válasza nokia párti (#387) üzenetére


k.
őstag

A ps3 legjobban a blu-rayt szereti ugye:D de természetesen megeszik DVDt és CDt is.Minden fajtájukat-talán SVCDt nem visz.
Szoval nem lesz baj vele.
Ha fikázással veszel cuccot akkor mondjuk kezd most el anyázni a Sony TVket.Mondjuk azok elég jók ha azokra állsz rá talán ugy megutálod hogy másnap mész is érte.

(#389) Bencexp


Bencexp
tag

kezdünk átmenni kicsit PS3 topicba, de nembaj, mert én is gondolkozom egy ps3-on és sok hasznos információt tudtam meg :DD

Jako vážně?

(#390) nokia párti válasza Bencexp (#389) üzenetére


nokia párti
őstag

Ja nem baj.
Nem tom minek kellett külön tenni a ps1,ps2,ps3 topikot.
:(

(#391) Bencexp válasza nokia párti (#390) üzenetére


Bencexp
tag

ha nem lenne külön akkor a sok ps3-as "marhaság" miatt nem maradna hely a ps1-2-nek

Jako vážně?

(#392) Symbi


Symbi
tag

hellotok azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet rákötni a ps2őt pc re, vagy egyeltalán rá lehet e, és azt hogy bedugtam a pendrivét a usb portba van rajt 3 zene de nem csináll semmit nem tőlti be lécci segitsetek! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! előre is kössz[B][/B]

[ Szerkesztve ]

(#393) Bencexp válasza Symbi (#392) üzenetére


Bencexp
tag

minek kötnéd te rá a pc-re? a pendrive-osban nem tudok segíteni mert még nem próbáltam.

Jako vážně?

(#394) ppetike


ppetike
csendes tag

üdv mindenkinek!

én még elég mazsola vagyok ps2 -ben (most vettem) és ezért szeretném a segítségeteket kérni!
biztos hallottatok már soft módról.
az lenne a kérdésem, hogy tudom feltenni magamnak a szükséges dolgokat.
Ps2 soft mod pack-ot sikerült letöltenem.

PLS Help

Kösz mindenkinek előre is

(#395) gilgammes


gilgammes
csendes tag

sziasztok lenne 1 kérdésem elcseréltem a psp met a 1 ps2fat ra és slimra az 1iknek nem jó a tápja a másik nem akarja forgatni a lemezeket a slime meghajtója jó aa fatba? :F

(#396) gilgammes


gilgammes
csendes tag

ha tudtok helpelni akkor vegyetek fel msn re pls dj-zsolt220@hotmail.com v írjátok ide le

(#397) nokia párti válasza gilgammes (#395) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem jó bele.
Teljesen más a 2 gép belseje.

(#398) gilgammes


gilgammes
csendes tag

és ha a slimbe rakok külső tápot ugy müködne?

(#399) gilgammes


gilgammes
csendes tag

ezé lehet megölnétek de én a ps1 be olyat rugtam h a fal adta neki a másikat és szegény eltört :W :(( :O :(

(#400) nokia párti válasza gilgammes (#398) üzenetére


nokia párti
őstag

Alapból külső táp jár a slim ps2-höz nem értelek? :F
Mi a száma ps2-dnek?
Scph?xxxxx

Egy jó tanács:számolj el 13ig lassan magaban aztán higgadj szépen le!
Vagy ha már nem bírsz lehiggadni, akkor a a joystickot vágd földhöz ne a gépet.
Én azt szoktam,ha nagyon ideges vagyok. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.