Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) zodo válasza zodo (#942) üzenetére


zodo
nagyúr

Mindenki, tv-n játszik ? :U

(#952) Gbi82 válasza zodo (#951) üzenetére


Gbi82
tag

Általános Fórum szabályok:

Ha beírtunk egy kérdést és arra nem jön rövid időn belül válasz, nem írjuk be hogy a mi kérdésünkre miért nem válaszol senki. A tagok nem vakok, valószínűleg elolvasták amit írtunk, a hallgatásnak több oka is lehet:

* a kérdés érthetetlen volt és nem lehet rá válaszolni
* a kérdés túl nehéz/értelmetlen volt és senki nem tud rá válaszolni
* a kérdés már milliószor elhangzott és senki nem akar újra rá válaszolni

Azt meg ugye nem várjuk el hogy a kérdésünkre ha nincs válasz, majd minden egyes fórumozó beírja: "én nem tudom".

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#953) k. válasza Gbi82 (#952) üzenetére


k.
őstag

Ez kérlek lényegre törő volt:D

(#954) zodo válasza Gbi82 (#952) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi a szabály ismertetést, amit ismerek.
Viszont nehogy azt mondjátok ( k.-ra értem a többesszámot ) ,hogy 3 nap / 3 kérdésemmel agyon upoltam a topikot.
Mikor is egy " Azonnali kérdések órája " topikban is csak jó pár nap elteltével kap az ember választ.
Mindegy nem is veletek szeretnék szó párbajozni akik több mint 2x annyi ideje regisztráltatok, de ketten együtt sem írtatok annyit az oldalra, mint én.
Viszont, ne adj isten most arra gondolnátok, hogy így gyűjtöttem a hsz.-im számát akkor tévedtek.
Viszont a tied is teljesen felesleges volt, mert ha valakit zavart volna már hívott volna egy Moderátor vagy maga figyelmeztetett volna.

Amúgy, ha nem pocsékoltátok volna ezekre a hsz.-re az időtöket akkor kereshettetek volna nekem megoldást a neten is, hátha ti ráleltek a tuti megoldásra.
Pl.: Ha nem is vagyok épp a téma értője, de legalább megpróbálok segíteni.

(#955) Gbi82 válasza zodo (#954) üzenetére


Gbi82
tag

A tuti megoldás ha veszel egy 5e Ft értékű tv kártyát ,amin vannak szükséges csatlakozók de ezt már leírtam ,lehet elkerülte a figyelmedet.

Ha szerinted a fórumozás arról szól, hogy 2x kérdezed meg ugyanazt pár napon belül ,miközben a választ már megkaptad, akkor rajta hát.

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#956) zodo válasza Gbi82 (#955) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom, hogy megkaptam a választ amire válaszoltam is.

Viszont egy konkrét felhasználói véleményt szerettem volna kapni olyantól aki így használja. Esetleg olyan valakitől aki talált egy alternatívát erre a kérdésre.
Pl.:
Milyen a kártyával, milyen monitoron, milyen felbontásban, milyen kép minőségben, esetleg van-e valami macera a beállítással pl. képarány, van-e késés a hang és a kép között, ilyesmi.

Mindegy, kösz a segítséget, mindkettőtöknek!

(#957) theboobaq


theboobaq
aktív tag

Hello

Szeretnék venni a Ps3 mellé egy Ps2-őt.
Nem szeretném mindig nyúzni a ps3at és szeretnék pár régi játékkal is jártszani újra.
Ha nem a PS3on játszok egyfolytában így az is tovább lesz jó . :)

Szóval használt gépben gondolkodom mivel újra nincs 25-30 ezrem .
Nemtudok dönteni ..... FAT vagy Slim gépet vegyek?
Én a FAT gép fele hajlok mivel a Fat ps3 alatt egy FAT PS2 néz ki jól. De ha minden a Slim gép mellet szol akkor egy olyat veszek.

Előre is köszi a segitséget.

[ Szerkesztve ]

(#958) k. válasza theboobaq (#957) üzenetére


k.
őstag

Alapvetően-ahogy irtad is- a fat ps3 és fat ps2 néz ki jól. DE:
Sajna azok már lehasználtak, meg hát öregebbek.
Nem szeretik annyira a DL-DVDt(pl gt4 is ezen a lemezen van)
A CD-t meg főleg(pár régebbi játék), szóval kicsit problémásabbak. Én tervezem hogy egyet beszerzek a telekre de hogy fő használatra nem vennék az biztos. Te is tegyél igy, vegyél egy slimet jó áron aztán mehet a móka:)

(#959) nokia párti válasza theboobaq (#957) üzenetére


nokia párti
őstag

Én is inkább a slimet ajánlom.
Hozzáteszem nekem is fat PS3-mam van, és ps2 slim igenis jól néz ki mellette. :)
Nagyszerű gépecske nekem a legelső szériából való( scph 70007) van, és még nem volt szervízben. Pedig már min .(4-5 éves lehet)
Ott van a bizonyító matrica.

Bár, ha Fat-ot veszel akkor se jársz rosszul, csak jól takarítsd majd ki, mert nagyon szívja a port.( tapasztalat)

(#960) theboobaq válasza nokia párti (#959) üzenetére


theboobaq
aktív tag

Köszi a válaszokat.

Slimben gondolkozom mostmár.
Viszont olyan kérdésem lenne hogy HD ready -tvm van szóval nem lenne olyan szép képe a gépnek AV-ben.

Hallotam hogy Component kábellel szebb/élesebb képet lehet elérni.
Persze nem akarok 720i, 1080i-s képet csak legyen kicsit élesebb.

(#961) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Szevasztok !

Szeretném kímélni a PS2-őm olvasófejét ,de gond van.
Ez a gond PS2 és asztali sz.gép (windows 7 ultimate) közötti kapcsolatnál van.A számítógépet egy crosslink kábellel összekötöm a PS2-vel. (SLIM).
Kérdés a következő : szerintetek a sz.gép és a PS2 hibátlanul látja ezek szerint egymást ?
[link]
[link]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#962) Atti1112 válasza theboobaq (#957) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Szeva ! Ha rám hallgatsz,akkor veszel egy SCPH-7xxx3 vagy SCPH-7xxx4 SLIM chippeletlen (!) PS2-őt. (x=bármi). Ha érdekel a miértje,akkor írj egy levelet a címemre : szortelen(kukac)citromail.hu

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#963) szilchi


szilchi
őstag

Üdv.Beszereztem egy 2009-es évjáratú slim PS2-t.A lejátszó belseje kicsit poros volt már,de lemez olvasási gondok nem voltak eddig.Azért óvatosan kitöröltem.Viszont van egy tisztító CD-m hozzá való folyadékkal.Ezekkle lehet tisztítani a PS2 meghajtóját vagy inkább nem kéne?Jó kis gép,de valszeg csak a GTA Liberty city/Vice city storiest játszom ki rajta.Végülis csere-akció folytán került hozzám.Aztán lehet eladom.De a két GTA érdekel,tesóm elvileg jövő héten hozza a Joeystation-ből a LCS-t.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#964) james001 válasza szilchi (#963) üzenetére


james001
veterán

szerintem a tisztító cd jó mert én is azzal tisztítottam régebben és bejött,a folyadékot nem tom,meg kell nézni google-ba vagy youtube-n.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#965) szilchi


szilchi
őstag

Kösz,akkor majd egy tisztítást megejtek.Valahogy elég sok por összegyűlt abban a gépben.Meg kívül is a portoknál.Meg lenne egy-két kérdésem is még

-Láttam vannak netes játékok,mint pl. a Battlefield 2 vagy a SW:Battlefront.Ezekkel manapság játszanak még PS2 tulajok.Szal ha megveszem a játékot és fellépek a netre,lesz ott más játékos?Vagy PS2 játékokat már nem igen játszanak online?

-a másik pedig az lenne,hogy ha esetleg valaki ismeri Joeystation nevű pesti boltot,ahol lehet konzolt és játékot venni,náluk lehet e online rendelni?Lehet a tesóm mégsem ér rá bemenni,ezért jó lenne,ha esetleg elküldenék nekem a játékot.De a honlapon ezzel kapcsolatban nincs infó.

-Meg érdekelne valami jó verekedős játék.Régen Amigán/PC-n csak Mortal Kombat-ot ismertem.Na meg a Street fighter-t.De látom itt van Tekken meg Dead or Alive is.Tekken Dark resurection-t láttam PSP-n,vegyes érzésekkel játszottam.Nem volt rossz,de olyan hűdejó sem.
Ja és kaptam a géphez a Def Jam-et,na az meg valahogy abszolut nem jön be.Lehet mert ez a kemény rapper téma is messze áll tőlem :U .

Hirtelen ennyi,de még lehet eszembe jut pár dolog :).

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#966) janosszilard


janosszilard
csendes tag

Figyeljetek kinek írja ki a PS3-om hogy hiba blablabla 8001050f! Most ez a probléma van a világ összes pontján valaki nem tud valamit?

(#967) szilchi válasza janosszilard (#966) üzenetére


szilchi
őstag

A hiba már régen is előfordult.A mostanira azt írják,hogy állítólag a Sony lelőtte a PSN-t karbantartás végett.Meg valaki azt is írta az egyik topikban,hogy a problémák 2008 nov 28-án kezdődtek,majd 2009 február 28-án megint és most 2010 február 28-án ismét.A topik vége felé egy Sony arc?? azt írta,hogy "nyugalom,tudunk a problémáról,pár napig foglaljátok el magatokat mással,majd szólunk ha ok megint".Ha ez igaz,neked is várni kell valószínüleg pár napot.Ja és nekem nincs PS3 :U Csak google :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#968) janosszilard válasza szilchi (#967) üzenetére


janosszilard
csendes tag

Azért kérdeztem itt meg ezt a témát mert 1. A google-n reggel még nem találtam megoldásra utaló jeleket , vagy lehetőséget " 2.itt hemzsegnek az olyan intelligens emberek mint amilyen te is vagy ! :-) És köszönöm szépen !

(#969) james001 válasza szilchi (#965) üzenetére


james001
veterán

hát ne nagyon számíts online-n társaságra :( én szerintem nem nagyon járkálnak már fel,de nemtom,ki kell próbálni!én a múltkor a Timesplitters-el léptem fel online-n de csak egyvalaki volt fenn,az meg le is lépett 2 perc után...
verekedősként én csak a Tekken-t ajánlom,egyik kedvencem :D de pl. Soul Calibur 3,Dead or Alive 2 és Virtua Fighter 4 Evolution is bejövős.Mortal Kombat-ból pedig az Armageddon :)
(ja és ajánlom még a God Of War 1 és 2-őt,kötelező darab!)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#970) szilchi válasza janosszilard (#968) üzenetére


szilchi
őstag

Névrokonnak mindig szívesen :) .Meg ahogy néztem most itt a Ph-n is megjelent egy cikk ezzel kapcsolatban.Hát ahhoz képest,hogy globális probléma,a Sony eléggé "flegmán" áll hozzá a dologhoz.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#971) szilchi válasza james001 (#969) üzenetére


szilchi
őstag

God of War-t is láttam PSP-n,nem volt rossz.Akkor lehet nem lesz onlány játék,kár.Mondjuk egy fps-t azért megnéztem volna.De ha mondjuk a kezem közé kerül egy ilyen,próbaképpen felnézek.Meg majd megnézem ,lehet e valahol olcsón kapni MK:Armageddont

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#972) james001 válasza szilchi (#971) üzenetére


james001
veterán

végülis fps-t ma már csak pc-n jó nyomatni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#973) szilchi válasza james001 (#972) üzenetére


szilchi
őstag

Tudom,de kiváncsi lennék rá milyen PS2-n.Mondjuk ezt még a héten kiderítem,mert jön a Medal o Honor (1 ezres volt).De az is érdekelt volna,hogy online milyen mások ellen.Olvastam,hogy valaki egér+joypad combóval játszotta a PS2-n a Quake 3-at. :U

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#974) james001 válasza szilchi (#973) üzenetére


james001
veterán

az szép, mondjuk hallottam már a ps2-es egér és billentyűzetről de az csak online-on használható,asszem(?)
de a Medal of Honor mellett jó még a Call of Duty is :)
ja közben lenne egy kérdésem így mindenkihez hogy az évben várható valami ps2 játék?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#975) szilchi válasza james001 (#974) üzenetére


szilchi
őstag

Silent Hill: Shattered Memories,ez még a héten megjelenik Európában.Az USA-ban meg 1-2 sport játék jön ki.

Meg még sztem lesz pár játék,a Gamepod-on benn szokott lenni a heti játék megjelenésekben.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#976) szilchi válasza szilchi (#975) üzenetére


szilchi
őstag

Meg lesz 2010 őszén The Lord of the Rings: Aragorn's Quest.Érdekes módon máshol meg 2010 áprilist írnak.De mindenesetre lesz ilyen is PS2-re idén :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#977) james001 válasza szilchi (#975) üzenetére


james001
veterán

a silent hill már megjelent,nem?igaz nekem warez útján lett meg :DDD :B
a fifa 11 biztos lesz majd ősszel,az általában minden géptípusra megjelenik.
ja és hallottam hogy az új Tomb Raider is lesz ps2-re...de az is csak ősszel.
de majd megnézem a Gamepod-on! :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#978) SÜN!


SÜN!
tag

Sziasztok!

Valaki tud linkelni valamit, ahol meglehet hallgatni, hogy milyen hangot ad a gép? Mert szerintem az enyémnek valami baja van....

Amúgy HDTV-nél, meg SDTV--nél is ugyanúgy néznek ki a PS2-es játékok?

(#979) szilchi


szilchi
őstag

Hi.Ma megnéztem két játékot a gépen.A MoH:European assault és az Age of Empires 2.Hát,Fps egyenlőre nem megy nekem joypaddal :D.Annó PsP-n egy Call of duty-t próbáltam,szintén kevés sikerrel.Valahogy nagyon hozzászoktam az egérhez.Az AoE tetszett,mint ahogy régen PC-n is,viszont nekem hiányzik a kép bal fele.Ha pl. rákattintok egy épületre,nem látom azokat az ikonokat,amivel egységek gyártását kezdhetném.Vagyis pl. rákattintok a városházára,de nem tudok munkásokat gyártani,mert azt az ikont nem látom.Az LCD képtipusát is hiába változtatom(16:9,4:3,zoom,stb..),nem jönnek elő a hiányzó ikonok.A screen adjustment sem segít játékon belül.A képet eltolja,de ennyi.Nem lesz jobb.

Sün!: Bár csak nemrég vagyok PS2 tulaj,de az enyémnek a DVD-lejátszó halk duruzsolásán kívül nincs hangja.Sztem ha ezen kívül más hang is van,ott lehet van valami gebasz.És a képminőség főképp a kábel fajtájától függhet,ahogy hallottam/olvastam.Asszem csak XBox 360 és PS3-nál van különbség képminőségben HD és SD TV esetén.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#980) SÜN! válasza szilchi (#979) üzenetére


SÜN!
tag

Ahamm... köszi! Majd csinálok valami felvételt, aztán feltöltöm valahova...

(#981) SÜN!


SÜN!
tag

Na, felvettem. Azért telefonon hangosabbnak hallatszik, meg nem is teljesen olyannak, mint amilyen igazából, de hasonlóakat kattog.
(a végén az a hangos hang az az, ahogyan felveszem a telefont a ps2 mellől)
szerk.: ja és a link is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#982) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném: (kis láma kérdés :B )
Havernak szeretnék írni Ps2 letöltött játékokat.
Chippelt a PS2-je, és olyan kérdésem van, hogy:
- ti melyik progival szoktátok kiírni, és hogyan?
- Verbatim Tayo-s DVD- lemez jó lesz hozzá?

Köszönöm. :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#983) SÜN! válasza SÜN! (#981) üzenetére


SÜN!
tag

az előző nem működik, közben találtam másikat: [link]

Szerk.: Sziszifeca: szerintem itt nem fognak erre választ adni...

[ Szerkesztve ]

(#984) k. válasza SÜN! (#983) üzenetére


k.
őstag

Pont hogy az előző megy:D
Meghallgattam:
Hát kattog rendesen, nem tudom eldönteni hogy most a ventillátornak annyi vagy az olvasófej döntött ugy hogy aludni tér.
De szerviz ready a cucc.

(#985) SÜN! válasza k. (#984) üzenetére


SÜN!
tag

Ha az olvasófej dögledezik, akkor nem kéne olvasnia, nem?

[ Szerkesztve ]

(#986) sasa134


sasa134
addikt

sziasztok,

a baráti társaságunk vett közösen egy PS2-t a közös esték kellemes eltöltésére. A fő attrakció a Guitar hero, ehhez van gitár, programok stb, amikkel remekül szórakozunk.
A kérésem az lenne, hogy tudnátok-e ajánlani olyan ügyességi, logikai vagy sport programokat, amiket társaságban egymás ellen lehetne tolni, és mondjuk lányok is élveznék?
Fifa , NBA megvan, azon kívül kellene vmi. Vmi jó tenisz cucc például? Sajna nem vagyok otthon a konzolvilágban, mindeddig PC-n toltam/tolom csak társaságban egyszerűbb egy ps2-t hozni/vinni, ezért kellene pár jó cím. thx!

Avanti Roma

(#987) szilchi válasza sasa134 (#986) üzenetére


szilchi
őstag

Hát csoportos játéknak,amit lányok is játszanának,az estleg a Singstar.De ahoz kell mikrofon is,asszem 5 ezer két miki.Meg csoportos játéknak tudnám még ajánlani a Buzz! játékot.Az egy vetélkedő,csak nem tudom(nem hiszem),hogy van magyar nyelven.Lehet csak angol vagy német.Esetleg még a mászkálós játékokat is lehetne ajánlani,mint pl. a Sonic,Ratchet & Clank.Asszem ezek is mennek 2 játékos üzemmódban és eléggé szórakoztatóak.Így hirtelen ennyi jutott az eszembe,ha valaki még tud valamit,biztos ideírja.

Ja meg mivel teniszt is kérdeztél,a Hot shots tennis-re jókat mondanak,lehet azt is érdemes lenne kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#988) sasa134 válasza szilchi (#987) üzenetére


sasa134
addikt

köszönöm, megnézem ezeket a jutyubon!

Avanti Roma

(#989) zoliaz


zoliaz
csendes tag

üdv
van egy chippelt ps1 em.
van ugyebár a tekken 3 és ki akarom cserélni a háttérzenéket sajátra.
azt tudom hogy *.xa a hangformátuma
egy PSXmc programmal analizáltam és pc kijelzi hogy mi van a lemezen az össze hangfile-t,és meg tudom nézni a tekken videokat is .
kellene segitség hogy hogyan lehetne kicserélni a xa filekat mert simán a lemezen nincs xa file de a psxmc kiolvasta
milyen pr-mal tudnám modósítan a lemzt?
pr-m van ami mp3,wav-ból xa csinál.
VÁLASZOKAT ELÖRE IS KÖSZÖNÖM :R

(#990) bubu 100 válasza zoliaz (#989) üzenetére


bubu 100
csendes tag

szerintem sehogy :(

A telefon mindig gyorsabb...

(#991) james001 válasza zoliaz (#989) üzenetére


james001
veterán

:Y ezt nem is tudtam hogy lehet music-ot rakni a tekken-be...
egyébként eléggé kínaiul írtad le :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#992) SpZ


SpZ
senior tag

van egy PS2 itthon és érdekelne hogy tudom a képét rávarázsolni Samsung 931c típusú monitoromra? van erre valami átalakító vagy egyéb?

(#993) nokia párti válasza SpZ (#992) üzenetére


nokia párti
őstag

Ha nem D-SUB féle csatija van a monitorodnak, akkor szerintem HDMI kábel a megoldás.

(#994) nokia párti válasza SpZ (#992) üzenetére


nokia párti
őstag

Most nézem van rajta DVI bemenet, akkor pedig HDMI-DVi a helyes.

[ Szerkesztve ]

(#995) Gbi82 válasza nokia párti (#994) üzenetére


Gbi82
tag

Próbáltad már, Ismersz valakit aki próbálta és működik?
Ha igen ,melyik kábelt hova kell dugni?
Én úgy tudom ,hogy valamiféle VGA átalakító kell hozzá, nem elég csak egy kábel.
Ami tuti működik az a PC-vel, TV kártyán keresztüli összekötés.

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#996) djg


djg
aktív tag

Sziasztok!

Ugyan a téma nevében nincs benne a ps3, úgy láttam ez a közös topic az általános dolgokhoz.
Egy kis segítséget kérnék.

Életemben nem volt még konzolom. De tényleg, PC-s vagyok régóta, de most elgondolkoztam egy ps3-mon. Főleg a heavy rain miatt, nagyon kipróbálnám, de van még rá pár exkluzív, ami szimpi.

A kérdés (abszolút szakavatatlan vagyok): mire érdemes figyelni vásárláskor?
Mit jelent, amikor egy online üzletnél ezt látom a ps3 vásárlásnál: Kód: CECH-2003B

Hogy viszi a blu-ray filmeket?

Mi a különbség funkcionalitásban, tudásban a slim és a sima közt? A slim újabb, de valamivel gyengébb kivitel esetleg?

És úgy általában bármi, amit fontos lehet egy ilyennel kapcsolatban...
Azt se bánom, ha linkeltek valami olvasnivalót, de jól esne egy kis support, mert tényleg kezembe nem fogtam még azt a bumerángot, amivel irányítani kell a játékokat.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#997) SÜN! válasza djg (#996) üzenetére


SÜN!
tag

Szia!

PS3 topik erre: [link]

(#998) djg válasza SÜN! (#997) üzenetére


djg
aktív tag

Kösziii!

(#999) netelek


netelek
csendes tag

ha valaki tud elfogatható áron gitárt a ps2 höz akkor szóljon mert kellene nekem 1db.

Esetleg valaki nem adná el?

ÜDV

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.