Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38935) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#38934) jimmy74: Én úgy tudom a Type 59-et már sehol nem lehet megvenni, kivették a játékból a játékegyensúly megőrzése érdekében.

(#38911) fsb1000 : Nekem tényleg akkor kezdett el javulni a statom mikor elkezdtem az orosz TD vonalat, gondolom az iszonyatos sebzések miatt amiket ki lehet osztani vele. Ekkor 6-700 körül volt az efficiency-m, az oroszoknak hála, elkezdett nőni, felment 900 körülig. Most egy ideje pihentetem az orosz ágat és a JagdPanthert hajtottam, valamint a VK 3001(H)-t és 3601(H)-t. Mikor a VK-kat elkezdtem, romlani kezdett a statom, de úgy 100 csata után kezdtem ráérezni a gépekre, egyre jobban megy velük a játék. A 3001(H)-val az efficiency-m 1500 körül mozog és minál többet játszok vele, annál jobban nő az össz efficiency-m. Ma reggel volt 5 csatám a 3001(H)-val, ebből 4 vereség volt. Az eff értékem 990-ről 997-re nőtt ez után az 5 csata után. Tehát az eff értéket tudom növelni a német páncélosokkal is, csak ügyesen kell játszani velük.

Lehet, hogy ha az oroszokkal többet játszanék gyorsabban nőne az eff-em, erről nem tudok nyilatkozni. A KV nekem sem jött be, a trollgunnal is próbáltam de nekem nem tetszik az az iszonyatos lassúság.

(#38929) Atlantis : Én a Pz IV-et eladtam, rájöttem a VK 3001(H) az a tank ami nekem nagyon fekszik, a fürgeségét nagyon jól ki lehet használni ha szívatni akarod a nagyobb heavyket.

Itt vannak különben a statjaim ha valakit érdekel: [link]

Cél: legalább 1300-as effet szerezni (+királytigris, párduc, párduc 2, JagdTiger kifejlesztése :) )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.