Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Djuree válasza Oriens (#9698) üzenetére


Djuree
félisten

spm fokozat és meg van oldva. t95 eleje lesz a rámpa :DDD egyből az ellen kezdőjére tud ugratni és ott megkavarni a szart, artykat kiszedi, spotol stb.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9702) D.Orion


D.Orion
veterán

Oltári nagy röhögős kör! Csak saját felelősségre! Képzeljétek hozzá Bennyi Hill show zenéjét. :DDD GWPanther-el menekülök a Lorri elől és TD módban osztom az ellenséges arty-t.

A0-ban ért véget a köröm. :))

Djuree: Fejezd már be ezt az offot légy szíves. Egyszer vicces volt mikor még szóba került a T-50-2 kivonása, de most már hónapok múlva uncsi!

[ Szerkesztve ]

(#9703) csaabz válasza Patrick76496 (#9693) üzenetére


csaabz
őstag

Semmi, csak hülyültem. Nem szeretem a scoutokat... :))

Persze, a játék részei, csak nem úgy ahogy a kötőjel2 nyomja...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#9704) Patrick76496 válasza Djuree (#9696) üzenetére


Patrick76496
őstag

Turbó meghajtás. :D SPM fokozatban kb 500-at menne, a Maus-t pedig oneshotolja a rakétájával. :DDD

Balesz1899: egyáltalán nem űrtank, prototípusként megépítettek egyet, olvastam róla és képet is láttam róla, de mobilról linket nem tudok adni. Ha a gúgliban rákeresel találsz szerintem egy fekete-fehér képet a tankról, jobb oldalról lefényképezve. Másik tipp: a wikipédián keress rá a BT tankokra abban a cikkben ha jól emlékszem benne van. :K

Csaabz: okés :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9705) Balesz1899 válasza Patrick76496 (#9704) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem a T-50-2-re mondtam, hanem arra, amit betesznek helyette :)

(#9707) #56230144 válasza D.Orion (#9706) üzenetére


#56230144
törölt tag

Te jó isten,ezmiez? :D Aztán lehet,hogy jó lesz.

(#9708) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ma vettem egy BS-t hogy elkezdem a francia Arty ágat is. Nagyon jó kis gép az eldő öt köröm győztes lettt és ebben nagy szerepem volt .Aztán jött a rémálom két körben iskilőtt kezdéskor a csapattársam .Elszomorító mi megy T2-3szinten .

[inkabb kiszedtem, jobb a bekesseg]

[ Módosította: 7 ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9710) Fel


Fel
addikt

Utolsó csatám a Pattonnel:

Defeat
Battle: Sand River 2012. július 31. 21:26:05
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 1 044
Credits received: 63 519

Sand River, assault, védőként. 4455 sebzés. Kár érte.. Replay: [link]

(#9711) #56230144


#56230144
törölt tag

Na!holnap 1 órát tudok majd gamelni hajnalban :) jóéjt mindenkinek,és jó játékot.

(#9712) tomabear


tomabear
csendes tag

Sziasztok!

Azért keresek szegedi játékost, mert most kezdeném a játékot, s elkelne egy kis segítség. :R

(#9713) #56230144 válasza tomabear (#9712) üzenetére


#56230144
törölt tag

Vegyél fel barátlistára,és tudok neked segiteni,gondolod szakaszozhatunk is.Bár nem vagyok szegedi,de szerintem tudok segiteni.

(#9720) Fel


Fel
addikt

Hihetetlen ez a T30... Ennél szerencsétlenebb, nagyobb rakás fossal még nem volt dolgom.

Defeat
Battle: Westfield 2012. július 31. 22:03:10
Vehicle: T30
Experience received: 859
Credits received: 54 429
Battle Achievements: Sniper

Replay: [link]

Egyszerűen képtelenség vele nyerni. Mikor elkezdtem összeszedni az E4-hez a 211.000 xp-t, akkor valami csoda folytán felkúszott a winrate 55%-ra, majd mélyrepülés 44-re...
211k-ból van eddig ~70k. Lehet összevakarok vele 100k-t, aztán a maradékot free-ből megoldom.

(#9721) AlexWolf válasza Fel (#9720) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Még csaka t25/2-nél tartok, de (ahogy már többször is írtam) ez a forgótornyos td ág (+slugger) jön be a legjobban.

Az eddigi tapasztalatok alapján azt hiszem az lesz majd a gond (illetve szerintem pont az a bajod Neked is), hogy T25/2-vel bezárólag gyors és pontos td-vel lehet tolni. Ehhez a gyorsasághoz meg könnyű hozzászokni. T28 meg baromi lassú és a t30 sem gyorsul fel egy t49-m18-t25/2 szintjére...ami baromi frusztráló. Nem tudod azt csinálni amit jó pár száz csatában megszoktál a gyors td-kkel. Szerintem

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9722) Mewryck válasza Fel (#9720) üzenetére


Mewryck
tag

7.4 megjelenése ota egy csatám se volt,amire azt mondtam volna,hogy ez igen,ez már valami...mindegy milyen tankkal toltam,tegnap ota viszont megtáltosodott a t30: ~800-900xp körönként 40-50k kredittel(nem premiumos eredmények),többet nem tudok kihozni belöle,ahhoz már növelni kellene a rof-ot...ha gondolod tolhatunk pár kört,még ~90k xp kell az E4-hez

szerk.:1 hsz-ben megtalálod a wot nicket

szerk2.:
Alexwolf: 7.4 ujitásaként mégjobban odab@sztak az amugy sem túl acélos T30-nak az M103-al és T110-el eggyütt,utobbi két tankkal már csak a duplázókat tolom le,de azt se mindig....kb használhtatlanok lettek

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#9723) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hát ezt imádom. Napi első köröm T20-al. Bázist kell foglalnunk a pálya közepén, én kimegyek szélre, hogy felderítsek/fedezzek. A csapatunkból 8 tank bevonul a semleges bázisra és mielőtt feltűntek volna az én oldalamon az ellenséges tankok már véget is ért a kör a győzelmünkkel.

Napi első kör dupla XP-vel egy T20 fedélzetén:

XP: 166
Kredit: 3200 (aminek a jó részét levonta, mert belém száguldott egy idióta T-50-2, de mivel mozgásban voltam, ezért engem büntetett).

Vicces. Ez a duplázás a semmire ment el. A csapattársam által okozott modulsebzés javítása is többe került... :D

(#9724) Fel válasza AlexWolf (#9721) üzenetére


Fel
addikt

Ezt kaptam. Tier X heavyként volt meg, a közvetlen elődök nincsenek meg. T49 van, M18-at még nem vettem meg.
Játszok a Ferdinanddal is, az is lassú és még tornya sincs. Az sem tud rejtőzni. Mégis nagyon jókat lehet vele csatázni. Ezzel a T30-cal az a baj, hogy ez biza T9 szinten kevés. Van egy jókora alpha sebzése, de több semmi. Pontatlan*, de legalább lassan célzó löveg. A DpM röhejes, 2217. Az Obj. 704 2625-öt tud, a JT még többet (nincs garázsban, nem tudom mennyi). Az említett Ferdi T8-on tud 2450-et... Ez egy rakás fos, ahogy van, csak ennyi a baj vele.

*Még most is emlékszem egy esetre, mikor Ruinberg Encounter csatában két JT-re volt lehetőségem lőni, szemből, kb. 20-30-m-re. Mindkettőnél a hull közepére céloztam, és az egyiknek a jobb, a másiknak a baloldali láncát sikerült leverni...

(#9725) AlexWolf válasza Stauffenberg (#9723) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Mai első 4 csatám nekem is bukó volt...ki is léptem egy órára. Aztán hála égnek helyreállt a világ rendje.
Ráadásul t25/2-vel volt az első köröm, ami úgy kezdődött, hogy egy Su-85B blokkolt. Bármerre indultam gyorsan elfordult és megakasztott.. fél perc után belelőttem, kb maradt 100 HP-ja. Elindultam gyorsan és beslisszoltam egy ház mögé. Kikukucskáltam, elkezdtem lőni egy T-29-et, tolatnék vissza erre kis g*ci áll mögöttem és nem enged. Meguntam, kilőttem.

Beírta, hogy most azonnal reportoljon mindenki (nem lettem kék). Visszaírtam neki, hogy "Sajnos te nem vagy elég okos ehhez a játékhoz, légyszi töröld le a csata után" és, hogy "Ha legközelebb is direkt blokkolsz valakit, ne csodálkozz, ha kilőnek"...mindezt úgy hogy az ellenfél is lássa. Ezután kussban maradt...szerintem senki nem reportolt...mondjuk nemtom mennyit tudott angolul, mert a kilövése után kb ennyit írt be..."report t25"

Rühellem a blokkolókat, és sajna egyre több van belőlük. Úgy látszik ez valami új divat a gyerekek közt.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9726) AlexWolf válasza Fel (#9724) üzenetére


AlexWolf
senior tag

*Még most is emlékszem egy esetre, mikor Ruinberg Encounter csatában két JT-re volt lehetőségem lőni, szemből, kb. 20-30-m-re. Mindkettőnél a hull közepére céloztam, és az egyiknek a jobb, a másiknak a baloldali láncát sikerült leverni...

Nalátod, de legalább nem fordultak utánad :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9727) Mewryck válasza Fel (#9724) üzenetére


Mewryck
tag

+1 ,a t30 a leggyengébb t9 td a játékban
pontosság:"papiron" 0.38-0.39, de a játékban ez böven többnek érzödik

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#9728) L-e-f-i-e válasza Mewryck (#9727) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azért az Object704 ágyúja is elég mese kategória, álompen és álom sebzés, de olyan pontatlan néha, hogy azt gondolná az ember, tutira nem egyezik a valósággal...mostanában hanyagolom is, nem vonz a t10 td sem, sokkal élvezetesebb a játék egy Is4-ben ülve. :)

=^-^=

(#9729) jozefgucci1 válasza L-e-f-i-e (#9728) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem egyszer előfordúl a BL10-el az Tuti , hogy valami scout-ról pattan vagy estleg leláncolja. Pont ma volt egy csatám amiben 30méterről lőttem oldalba a GwP-t és csak láncolta. Arról már nem is beszélve , hogy a 900-as sebzést nagyon ritkán kapom meg.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9730) marked one94 válasza Fel (#9710) üzenetére


marked one94
őstag

Én is most megyem utolsó csatáimat a jó kis Patton-al :O Hiányozni fog a mostani állapota.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#9731) #56230144


#56230144
törölt tag

Egyébként van arra esély,hogy 7.5-höz hozzá csapják az új fizikát?

(#9732) Eagle16 válasza #56230144 (#9731) üzenetére


Eagle16
addikt

Nincs.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9733) Fel válasza #56230144 (#9731) üzenetére


Fel
addikt

El lehet mondani a wg-sekről, hogy szeretnek összecsapni dolgokat, de azért ennyire ők sem lazák. Jól haladnak vele - azt írták - úgyhogy valószínű a következő update-ben már benne lesz, a 8.0-ban, szeptemberben.

---------------------------------------------------------

A 7.5 EU update már letölthető!
Teljes 7.5 EU kliens
Gondolom szerver majd csak délben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9734) Atlantis


Atlantis
veterán

Miért temetitek a Patton-t? Azért olyan sokat nem nerfelik+ a többi T9 med is kap egy kis butítást.

Érdekes, amiket a T30-ról írtok, én nem szeretek szembetalálkozni vele. Amúgy az "isteni" Ferdi 12,8-as ágyúja is sokkal többször produkál szellemlövéseket és lepattanókat, mint eddig bármelyik TD-é, ami megfordult nálam. Kicsit el is ment a kedvem a TD-ktől, mert ha mindegyik nép TD-in az erős ágyú ilyen, akkor azzal nem lesz túl jó játszani.

Amúgy van arról infó, hogy a 7.4-es modok működni fognak 7.5 alatt?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9735) #56230144


#56230144
törölt tag

Köszönöm a válaszokat.

(#9736) Timyyy válasza Fel (#9733) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszönjük a linket!

Server maintenance begins at 06:00 CEST (04:00 GMT)
Server opens to players at 12:00 CEST (10:00 GMT).

Eszerint délben lesz indítva, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#9737) Eagle16 válasza Timyyy (#9736) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9738) #48613632 válasza Timyyy (#9736) üzenetére


#48613632
törölt tag

Magyarország GMT +1 zónában van (Greenwich Main Time +1) ami azt jelenti, hogy Budapest helyi idő szerint, délelőtt 11 órakor indul a server.

szerk : de mondjuk ez érdekes, mert tudtommal a GMT és a CEST között egy óra eltérés van. Én itt Norwichban ezt a bejegyzést 07:56-kor írom, azaz reggel 8 előtt 4 perccel, otthon most 9 előtt 4 perccel van ... :F

szerk2 : de lényegtelen, a server két óra múlva indul - elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#9739) D.Orion válasza Atlantis (#9734) üzenetére


D.Orion
veterán

Amúgy van arról infó, hogy a 7.4-es modok
működni fognak 7.5 alatt?

virkir az ügyeletes ebben a témában, ha jól emlékszem még. Pár modot csak át kell rakni a 7.4 mappából a 7.5be és menni is fog.

(#9740) Timyyy


Timyyy
őstag

Ez mit jelent?
Rosszul telepítette fel, vagy csak azért nem okés még, mert áll a szerver, és nem tud csatlakozni hogy ellenőrizze a verziót?

(#9741) #56230144 válasza Timyyy (#9740) üzenetére


#56230144
törölt tag

Szerintem vard meg amig elindul a szerver es aztan patcherrel telepitsd a 7.5t.Multkor enis igy szivtam meg.

(#9742) Fel válasza Timyyy (#9740) üzenetére


Fel
addikt

Utóbbi.
Ha elindítod a wot.exe-vel a klienst, akkor láthatod, hogy 7.5 a verziószám.
Majd ha már megy a szerver, akkor még szöszöl kicsit a launcher és jó lesz.

(#9743) diegho válasza #48613632 (#9738) üzenetére


diegho
nagyúr

CEST=Central European Summer Time, vagyis konkrétan 12:00-kor indul a szerver, mivel nyáron nálunk is a CEST szerinti idő van.

(#9744) Timyyy válasza Fel (#9742) üzenetére


Timyyy
őstag

Okés, köszi, reméltem hogy csak ennyi, mert általában én is launcherrel töltök és frissítek, de megőszülök mire úgy végez. :)

Szerk.: amúgy tudtommal a CEST időt kéne most nézni, amúgy meg gmt+1 vagyunk, de igazából sose értettem meg pontosan ezeket az időzónákat, gugli is ennyit talált, hogy cest van nálunk. :F A többihez viszonyítva meg pláne nem értem. :U Nembaj, majd úgyis meglátjuk, mikor indul. :D

[ Szerkesztve ]

(#9745) #48613632 válasza diegho (#9743) üzenetére


#48613632
törölt tag

jó, de akkor 10GMT nem stimmel, mert az 11GMT helyesen.

(#9746) tibi206


tibi206
tag

Nem mert a GMT és a CET között 1 óra eltérés van viszont a GMT és a CEST között már 2.

(#9747) diegho válasza #48613632 (#9745) üzenetére


diegho
nagyúr

Nyári időszámítás miatt az eltérés 2 óra, az óraállításnál a GMT nem változik, de hozzá képest minden más állítódik, így télen +1 (CET), nyáron +2 (CEST) óra az eltérés.

(#9748) sutyi^ válasza Atlantis (#9734) üzenetére


sutyi^
senior tag

A Patton húzópontja a menetközben történő puffogtatás volt. A T-54 példának okán nem kap semmilyen nerfet mert azt már hónapokkal korábban tönkretették. Ezzel csak annyi a baj hogy az ebben a formában elég szar és a többi Tier 9 medet meg pláne nem kellett volna ugyanarra a trágyasági szintre süllyeszteni. Mondjuk így legalább kibalanszolták a 9-es medeket, mert mostmár egyforma szar összes...

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#9749) Djuree


Djuree
félisten

na a t30 megőrült. eddig ha szembejött mindig! csak ilyen max 500-akat sebzett. na tegnap is-8-ban kaptam tőle két 700+ os találatot :Y titkos buff forjeva :C :W ((vagy gold ammo?))
ezekután félhetek ettől a szartól is, marhajó :O

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9750) Eagle16 válasza Djuree (#9749) üzenetére


Eagle16
addikt

Vagy csak meg kéne nézni hogy milyen ágyú van a T30-ason és az mekkorát tud sebezni...beletelik vagy fél percbe és akkor nem írsz ide ilyen hülyeségeket.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.