Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) mynames válasza AlexWolf (#10346) üzenetére


mynames
senior tag

lemaradtam vmiről rendesen? :D melyik játéktípusban lehet 16-17 ellent kilőni?

(#10352) Sanya válasza mynames (#10351) üzenetére


Sanya
nagyúr

kiszedsz vagy 6 sajátot, majd jön sorba az ellenfél :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10353) ollie válasza tomabear (#10350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdezz bátran.

Áááá, ilyen az én formám. Van több mint 500 játék a Steam accountomon, de persze csak a WoT-tal van kedvem játszani...

[ Szerkesztve ]

***

(#10354) LAJTNING válasza mynames (#10351) üzenetére


LAJTNING
tag

Assault módban mostmár 2 tankkal több van támadó oldalon, hogy balanszosabb legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10355) longwild


longwild
aktív tag

Sracok!

Melyik a jobb lovedek, amit nem aranyert lehet venni? En eddig szinte 100%-ban a normallal mentem, de mindig volt nalam ~20db robbanó is. Ti mit használtok?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10356) longwild válasza L-e-f-i-e (#10349) üzenetére


longwild
aktív tag

Itt mindenkinek szerencseje volt, csak en estem ki a csapatbol 4. kilott tankkent 0 fraggel, amikor megallt a szerver :D

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10357) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

van pár oldal ahol egész jól utána lehet nézni a dolgoknak. PL a legelső hozzászólás ebben a topicban tartalmaz ilyeneket, vagy a a wot wiki vagy még ezer hely, ahol lehet olvasni a játék mechanizmusáról. Szerintem tök felesleges itt most oldalakat azzal tölteni, hogy mi a különbség a HE és az AP között és hogy mikor melyiket kell használni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10358) Timyyy


Timyyy
őstag

Megy a szerver. :)

(#10359) longwild válasza AlexWolf (#10357) üzenetére


longwild
aktív tag

En inkabb a szemelyes hasznalati statokra lettem volna kivancsi... en is talaltam sok leirast a skulokrol ;)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10360) mynames válasza longwild (#10355) üzenetére


mynames
senior tag

csak a simát használom szinte és minden tankon úgy van beállítva, hogy robbanó csak 1-2 legyen max... De pl M18-on egy se.
--

Nálam is ok most!

[ Szerkesztve ]

(#10361) ollie válasza LAJTNING (#10354) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én ezt nem vettem észre.

***

(#10362) bullseye válasza ollie (#10353) üzenetére


bullseye
addikt

I Know That Feel Bro

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10363) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

(#10364) sutyi^ válasza Imilenni (#10348) üzenetére


sutyi^
senior tag

Majd hightierben rájössz, hogy milyen jó is mikor a csapattársaid egy krumpliszsák szellemi kapacitásával rendelkeznek. Akkor aztán csinálhatsz ám bármit, mert az esetek többségében még golyófogónak se jók...

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#10365) LAJTNING válasza ollie (#10361) üzenetére


LAJTNING
tag

(Én sem.)

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10366) D.Orion válasza D.Orion (#10339) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem kaptam meg! :W

WOT Armory: Köszönöm. :R

(#10367) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ilyen jók ezek a francia arty-k? Ahogy nézem a leggyorsabbak, jók a páncéljuk... oroszok a közelükbe sem érnek :(

(#10368) Sanya válasza KaiotEch (#10367) üzenetére


Sanya
nagyúr

remélem majd jól lenerfelik őket :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10369) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezt nem hiszem el komolyan mondom, ez már kb a 10. kör zsinórba, hogy idiótákhoz rak ba... Tőlünk ~5 heavy tank rámegy 1 mediumra.. fasza taktik a többi meg hátbatámad minket, és hiába pingelsz...

[ Szerkesztve ]

(#10370) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Meglett végre a T28 Prot. közepes ágyúval.
Első körömben 4 kill, pattogott mint a fene, nagyon übernek éreztem magam. Na második körnek már úgy mentem neki, hogy ami szembejön meghal!
Ez az első Pantherig be is jött, aztán szétkaptak, mint a pinty.

Ennek ellenére még mindig azt mondom, hogy amcsi tornyos TD a legjobb!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10371) Atlantis


Atlantis
veterán

Én mára megint abbahagyom...anyósnál voltam ma, hazaérek, mondom játszok kicsit...kár volt nekiállnom, már lassan kettécsapom a billentyűzetet, olyan a felhozatal.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10372) KaiotEch válasza Atlantis (#10371) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja ezt mondom én is... ha kicsivel megyek, ha naggyal... kilövök 3-4-t, és kb annyi is az egész kör, mert már talán ha 1-et leszed... de aláznak minket, előkerültek a 10 évesek.

(#10373) vhw válasza longwild (#10359) üzenetére


vhw
addikt

Na akkor egész röviden;
- AP-t használ az ember alapból (kivétel a kifejezetten HE ágyúk) az AP addig jó, amíg van akkora átőtése, hogy átlődd velük az ellenfelet. De ha vastagabb a páncéljuk, vagy rossz szögben lövöd meg őket, akkor lepattan-> nulla sebzés.
(Ha nem tudod átlőni az ellen akkor tölthetsz HE-t, hogy valamit tudj sebezni rajta.)

- HE-t alapból csak a HE ágyúkkal használj (rövid, viszonylag nagy kaliberű ágyúk, amiknél rendszerint igen kicsi az AP átütése, pl; 10,5-ös ágyú a hetzeren.)
Ezeknek a lövedékeknek lényegesen kisebb az átütése mint az AP-nek, de akkoris sebeznek, ha nem ütik át az ellenség páncélját, bár sokkal kisebbet mint egy átütő AP lövedék.
HE-t egy bizonyos kaliber alatt értelmetlen használni, mert mind pattog, csak mondjuk 75mm felett.
Ha nem kifejezetten olyan ágyút használsz, ami HE-t igényel, akkor csak 5-10 darab ilyen lövedéket tegyél be, arra az esetre, ha foglalnák a bázisotokat és kockázatos lenne AP-val lőni (ha lepattan, nem nullázod a foglalást, ami ugye bukta). Ha nulláztad a foglalást mehet megint AP, hogy pusztoljon is az ellen, ne csak 20-30 HP-k repkedjenek :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10374) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Atlantis és Kaito mester: üdv a klubban! :)

(#10375) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
A pz IV-el most nagyon jól lehet keresni,ez most valami akció mert nem találtam erről semmit hogy lenne?
de béna vagyok nem vettem észre...200% credit4 :B

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#10376) AlexWolf válasza jimmy74 (#10375) üzenetére


AlexWolf
senior tag

worldoftanks.eu
Olympic Gods weekend

update: ezek szerint közben meglett

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10377) Atlantis válasza Dobi 562 (#10374) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha nem haragszol meg, nem vágyom túlságosan erre a klubtagságra. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10378) KaiotEch válasza Dobi 562 (#10374) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szép nők vannak a klubban? ;]

(#10379) Atlantis válasza KaiotEch (#10378) üzenetére


Atlantis
veterán

Nős ember vagyok, engem még az se marasztalna... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10380) KaiotEch válasza Atlantis (#10379) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tudod mit én nem, sőt bnőm sincs, de nem is érdekel, inkább nyerjünk azon a kurva csatán! ;] ;] ;]

Amúgy SU-14-et érdemes kifejleszteni? Ahogy láttam statokból, kb már nem is fog forogni az az ágyú...

[ Szerkesztve ]

(#10381) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem akarom elkiabálni, de mintha lefektették volna az ovisok egy részét...kezdenek jobbak lenni a csaták.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10382) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát nem tudom mitévő legyek arty oldalon. Maradjon az orosz vagy érdemes lenne váltani? Sok idő volt prémium nélkül felhúzni SU-14-ig, de ez egy nagyon lomha dög. :(

Valaki tanács, aki artyzik?

(#10383) Timyyy válasza KaiotEch (#10382) üzenetére


Timyyy
őstag

Szerintem a német arty-k a legjobbak minden téren, de ha már eljutottál a su14-ig, akkor elég nagy plusz meló újrakezdeni egy másik nemzetet. Azért a top arty-d jó lesz majd :))

(#10384) Iron Funeral válasza KaiotEch (#10382) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kifejleszted a top löveget rá és ugyanaz lesz a 212-n is. Ezen a szinten elég erős az a löveg

OP

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10385) D.Orion válasza KaiotEch (#10382) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha van egy lassan mozgó-töltő-célzó arty-d, akkor egyetlen egy dolgot tehetsz és tenned is kell: A pályán lévő ütközőpontot kell nézned történjék bármi. Türelem, türelem, türelem. Nem szabad elfordulni egy kósza ellenfélért.

(#10386) KaiotEch válasza Iron Funeral (#10384) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát lehet, csak lassú és 12 töltet van csak? Hát az nem sok mindenre elég... :(

(#10387) Iron Funeral válasza KaiotEch (#10386) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nagyrészt nem fogod ellövöldözgetni szerintem, meg amúgy is az 12x1850dmg.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10388) KaiotEch válasza Iron Funeral (#10387) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az az 1850 közel sem annyi én úgy vettem észre. Ez a telibe célzod a hátulját, rálövöd és "this was closed" és sebzek 1-et, na ilyenkor a programozónak a fejét tudnám a falba verni... Most 24 van az SU-8-ba ez olyan kb korrekt. Néztem a fritz-eket, hát ott GwPanther-nél 30 és még jól is néz ki(igaz arty-val sokat nem látom a tankot), nagyobb a pajzs, gyorsabb. Beszarok, hogy nekem pont a vodkásokkal kellett kezdenem(mondjuk kedvenc piám). Franciák meg hát azt néztem statok alapján, hogy iszonyat gyorsak, gyorsabban forog a turret(vagyis a tank, mert itt ugye az egész forog), egész jó a pajzs, a sebzés, csak hát rohadt spiclik a franciák amúgy.

SU-5-nél sűrűn előferdült, hogy OOM volt.

[ Szerkesztve ]

(#10389) bullseye válasza KaiotEch (#10388) üzenetére


bullseye
addikt

hát én a 3x örömére előástam az M7-t, és rájöttem miért raktam félre.
beszűkölve majdnem 15% találati arány, akkor 50-90 között sebez - Type59-be... csoda hogy nem röhögött ki az áldozatom :)
ja, végül 3-4 találat után (legalább gyors, és van bőven lőszer) vesztésnél 150 XP, győzelemnél 300+ prémiummal! :(

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10390) KaiotEch válasza bullseye (#10389) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Amcsi jól néz ki, de az sosem érdekelt :)

(#10391) D.Orion válasza KaiotEch (#10388) üzenetére


D.Orion
veterán

Francia arty jó? :DDD Én most kezdtem el, de eddig T3-nál járok. Eddig csak olyan just for fun, mintsem jó. Igaz ez majd T5-T6-ban válik érdekessé.

(#10392) KaiotEch válasza D.Orion (#10391) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én most annál a lorel*fasznál vagyok és egész jó. Amúgy haveromnak van nagy és azt mondja hogy a francia artyk a legjobbak.

(#10393) Imilenni


Imilenni
addikt

"Az Elit járművekkel szerzett tapasztalati pontot át lehet konvertálni szabad tapasztalati pontá."
És ezt hogy lehet?
előre is köszi a válaszokat :)

Üdv: Imi

Press "F" to pay respects.

(#10394) #21346560 válasza Imilenni (#10393) üzenetére


#21346560
törölt tag

Aranyért...

(#10395) Imilenni válasza #21346560 (#10394) üzenetére


Imilenni
addikt

Zsear...megint a *** ^^
Azért köszi :)

Press "F" to pay respects.

(#10396) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ezzel is meglennénk. :))

Győzelem!
Csata: Mines 2012. augusztus 6. 6:26:49
Jármű: Leichttraktor
Szerzett tapasztalat: 3 630 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 12 558
Csatában elért Achievement: Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

magyarsrac

(#10397) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Első csatám PzIV-el kissé jól sikerült. :C 6kill

Győzelem!
Csata: Fjords 2012. augusztus 6. 7:45:01
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 4 500 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 59 672
Csatában elért Achievement: Top Gun, Leclerc Kitüntetés III Osztály, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10398) vhw válasza KaiotEch (#10388) üzenetére


vhw
addikt

Hm... ez érdekes... pedig általában azt állítják az artykról, hogy lézer célzás, milliméter pontosság, ha netán mellé megy akkor is stabil ~1000 dmg. :U
Hogy lehetséges, hogy ez a vélemény megalapozatlan?! :F

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10399) KaiotEch válasza vhw (#10398) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nemtudom, jól szoktam célózni, de van hogy egy KV-1-be sebzek oldalról 80-at, de van, hogy egy Löwe-be 1200-at. No ezt mivel lehet magyarázni? :F

(#10400) D.Orion válasza vhw (#10398) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt mondja mindenki aki még nem arty-zott soha életében. Egy nagyon pro arty-s találati pontossága sem éri el az 50%-ot.

Ha már arty:

Victory
Siegfried Line 2012. augusztus 6. 8:00:27
Lorraine39 L AM Experience received: 1 707 (x3 for the first victory each day) Credits received14 145
Battle Achievements: Mastery Badge: "1st Class"

Ez 14 lövés volt, 4 találat. Pedig a célpont sík terepen állt jó szögben, minden esetben. A 4 telitalálat 4 kill-t is ért. Volt még kettő so close sebző, a többi csak úgy elment árkot ásni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.