Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Chris0321 válasza AlexWolf (#10748) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, e fölött elsiklottam. Azt ne tudod véletlenül megmondani, hogy az XVM-en meg van fordítva az ellenséges tankok az ikonjai azt hogyan lehetne megfordítani? Eléggé zavar, hogy visszafele kell olvasnom. Régebben írták már itt de most nem tudtam rákeresni.

(#10752) Chris0321 válasza Chris0321 (#10751) üzenetére


Chris0321
addikt

Kitöröltem azokat amiket átmásoltam most és újra bemásoltam de még mindíg nem jó. Ezeket: BattleMessenger, DamagePanel, TankIndicator
Lehet valamit még törölnöm kellene?

(#10753) Jamboo529 válasza Chris0321 (#10751) üzenetére


Jamboo529
senior tag

mirrored vehicle icons:
ilyet sort kell keresned, és átírni true-ra (az ellenkezőjére, mint amin van. :) )

Egész pontosan ezt :

"mirroredVehicleIcons": true,

[ Szerkesztve ]

(#10754) vhw


vhw
addikt

Murder kolléga figyelmébe ajánlom:

link

A használhatatlan és értelmetlen VK 3001P.
Ma vettem vissza, 75%-os legénység, 2-dik csatára Böelter.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10755) joergie válasza vhw (#10754) üzenetére


joergie
őstag

Vk3001P nagyon állat, pattog az eleje mint a tigerPnek, és emellé az ágyúja is átviszi amit át kell, nem pattan amikor sebezhetne, és nincs 0-ás hit se. és downhill megy 60at :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#10756) Chris0321 válasza Jamboo529 (#10753) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Felírtam, ha legközelebb kellene. Már csak a papírra kell vigyáznom ne keverjem el. :)

(#10757) forras2


forras2
őstag

Ezt a százalékosdit honnan lehet leszedni? :U Arra gondolok, ami kiírja csata előtt, hogy melyik csapatnak mennyi esélye van a nyerésre.

(#10758) AlexWolf válasza Chris0321 (#10752) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az lehet a gond, hogy a régi paneled elképzelhető, hogy ezen a 3 fájlon kívül is használt még valamit.
Meg kéne keresned, hogy régen mit használtál. Kikeresni azokat a fájlokat, amiket az használt és törölni mindet. Aztán az új damage panel fájlait is töröld biztos, ami biztos alapon, majd rakd fel újra az újat.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10759) D.Orion válasza vhw (#10754) üzenetére


D.Orion
veterán

A faszom, idióta ph motor miatt nem lehet leírni parancssorral, hogy hogyan kell linkelni. :W

[ Szerkesztve ]

(#10760) Chris0321 válasza forras2 (#10757) üzenetére


Chris0321
addikt

(#10761) Jamboo529 válasza Chris0321 (#10756) üzenetére


Jamboo529
senior tag

karcold bele a monitor szélébe:)

(#10762) virkir válasza vhw (#10754) üzenetére


virkir
veterán

Vazze szabin vagy?
Egész délelőtt itt pöcsöltem a gép előtt de mondom úgy se játszik senki én se kínzom magam.
Délután 3-tól?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10763) Sanya válasza Jamboo529 (#10761) üzenetére


Sanya
nagyúr

vagy alkoholos filccel írja rá a képernyőre.

Vagy ti hogy raktátok oda a célkeresztet? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10764) forras2 válasza Chris0321 (#10760) üzenetére


forras2
őstag

Letöltöttem, kicsomagoltam. És ezt simán a WoT gyökérkönyvtárába kell másolni? :U

(#10765) Chris0321 válasza AlexWolf (#10758) üzenetére


Chris0321
addikt

Virkir mod pakkját használom, abban a damage panelhez csak egy fájlt ír(DamagePanel : DamagePanel.swf). Előtte a gyári panelt használtam, csak a damage panelt tettem hozzá.
Kitöröltem mind a 3 fájlt amit felülírtam és újra beillesztettem de nem akar működni.

(#10766) Chris0321 válasza Jamboo529 (#10761) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem rossz ötlet, de ha mindent így írnék fel hamar megtelne a monitor. :D

(#10767) ollie válasza D.Orion (#10759) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vhw egyszerűen csak beillesztett egy képet, nem linkelt. A motor nemrégiben fejlesztett funkciója, hogy a kilógó képeket automatikusan lekicsinyíti, mert nagyon zavaróak voltak a scrollozandó képek. Így annyit kell tenni, hogy jobb klikk a képen, és show image (persze böngészőtől függ, hogy mi van oda írva).

***

(#10768) Chris0321 válasza forras2 (#10764) üzenetére


Chris0321
addikt

A res_mods csak be kell másolni, ha mást nem használsz. Az xvm-doc/samples/Full config EN-ben lévő XVM.xvmconf fájlt a res-mods/0.7.5/gui/flah fájlba az előzőek mellé kell bemásolni és a wot-xvm-proxy és wot-xvm-proxy.exe fájlokat a játék könyvtárába. Az exe fájllal kell ezentúl indítanod a játékot, hogy működjön.

(#10769) virkir válasza Chris0321 (#10765) üzenetére


virkir
veterán

Ha csak 3 fájllal variálsz akkor már régen rossz.
Mind a 4 kell a bionick féle damage panelhez.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10770) AlexWolf válasza Chris0321 (#10765) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hát sajna, megállt a tudományom. Próbáld meg azt, hogy leszeded a összes mod-odat, és csak ezt a damage panelt rakod fel, és úgy mész egy kört. Úgy mindenképpen jónak kell lennie, ha csak az van a "World_Of_tanks/res_mods/0.7.5/gui/flash" könyvtárban

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10771) Stauffenberg válasza ollie (#10767) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

/OFF

Építő jellegű kritika: Mennyivel lenne bonyolultabb, ha a leméretezett kép alapból kattintható lenne és új fülön megnyílna a teljes felbontású? A user friendly index kicsit megugrana.

/ON

(#10772) ollie válasza Stauffenberg (#10771) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó ötlet, továbbítom lezsónak, de én nem ígérhetek semmit.

***

(#10773) Chris0321 válasza virkir (#10769) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. A TL nevű szöveges dokumentumot nem másoltam be, gondoltam csak valami leírás. Most már működik rendesen.

AlexWolf: Köszönöm neked is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#10774) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek erről!
[link]
5500 HUF! Majdenhogy jobb az ágyúja mint a Super Pershingnek!
Ja új cuccok vannak a Giftben, és megint van Type (mind a 2ő)

(#10775) ollie válasza GaburroSan (#10774) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit szólnánk hozzá? Ez egy light tank, nem egy kategória a Type 59-cel. Az utóbbinak ráadásul a lövege is jobb, mitn ennek (persze nem meglepő, mert 2 tier különbség van).

De nem lehet hasonlítani a kettőt, mert egyik light, a másik meg med, teljesen különböző szerepekkel. Ez a tier 6-os Type szerintem nem egy nagy szám, mert túl lassú ahhoz, hogy jó felderítő legyen, akkor már inkább játszok a T-50-2-vel. Ennek hiába jobb az ágyúja, ha 1-2 lövéssel bármi megöl.

Egyébként a super pershingnek jóval jobb az ágyúja.

[ Szerkesztve ]

***

(#10776) Chris0321 válasza GaburroSan (#10774) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal az csak Kínában elérhető. Megnéztem a gift shopot, de egy Type-ot sem láttam.

(#10777) AlexWolf válasza Chris0321 (#10776) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Úgy van sajna csak kici kína ócó. :(

Jelenleg egyik kínai tank sem elérhető a gift shopban, sem a játékon belül.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10778) ollie válasza AlexWolf (#10777) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, én elérem a Type 59-em. :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#10779) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Augusztus 31-ig lehet megvenni újra Eu-s szerveren az 59-est és most a 62-est is. Farmolásra nem jó a 62-es szerintetek??
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10780) Re-Tech válasza Antonius1978 (#10744) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Nekem akkor vették vissza végül a winyót, amikor ott elöttük a boltban is sikerült ezt az előzőleg vázolt kitömörítős hibát reprodukálni, de addigra már kb 3szor vittem vissza gariba, mert random pár hetente elszállt a windows és telepíthettem újra. Javalslom próbáld ki kis és nagy méretű csomagokkal is, hátha. Esetleg a winyód gyártójának support oldalán valami szuper tesztelő alkalmazás ami ezt is csekkeli, de annó ilyen még nem volt.

(#10781) ollie válasza GaburroSan (#10779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aha, de azt elfelejtetted leírni, hogy 24-től.

Hmm, ez most mennyi arany a játékban?

PzKpfw 38H735 (f)

Mert hogy van egy ilyen pack is:

PzKpfw 38H735 (f) + Garage slot + 2050 gold = 12.29 EUR/9.65 GBP

[ Szerkesztve ]

***

(#10782) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Lesz megint Type59 a boltban.

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Type 59 + garázshely = 30 EUR

3 hónap prémium = 30 EUR

Én inkább a prémium felé hajlok, mert akkor nem csak a kredit jön jobban, hanem a tankjaim is gyorsabban fejlődnek. Na meg most 8k HUF egy hülye tankra nekem sok, akkor is ha fossa a kreditet. Illetve nekem havi ~2500 HUF még belefér, hogy cserébe gyorsabban fejlődjek és kicsit jobban farmoljak a sima tankjaimmal.

(#10783) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Mert szeretnék venni a Csörcsil mellé 1 másikat is farmolni! Type 62 és a Dickermaxon gondolkodom, de azt monta itt valaki hogy a Dickerrel nem lehet farmolni mert magas a skuló ára!

(#10784) ollie válasza GaburroSan (#10783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy itt senkinek nincs tapasztalata arról, hogy a Type 62 mennyi pénzt hoz, így hiába kérdezed.

***

(#10785) Chris0321 válasza GaburroSan (#10779) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, XVM-ről indítom a játékot. Szerintem biztos nem hoz annyit mint az 59-es. A farmolásra mindíg a T8-as prémtankok a legjobbak.

(#10786) jimmy74


jimmy74
őstag

ez?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#10788) jimmy74


jimmy74
őstag

egy pár ismerős gép fellelhető :D

WoT:jimmbo

(#10789) virkir válasza GaburroSan (#10774) üzenetére


virkir
veterán

Érdekes lesz mivel a jelenlegi MM szerint hetes tanknál kisebbel nem találkozhat tizesel viszont sűrűn mivel scout besorolású.
Namost t7-8-nak lazán két lövés 9-10-nek meg 1.
Nem lesz egy nagy kreditfarmoló mivel azt ugye elsődlegesen a sebzésre adják.
Kipróbálni nem lehet, én személy szerint egy fillért nem adnék érte. Mondjuk másik prémium tankért se.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10791) AlexWolf válasza ollie (#10784) üzenetére


AlexWolf
senior tag

gondolom meg lehet majd venni játékon belül is valamennyiért vagy nem? egyáltalán az ember küldhet magának ajándékot?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10792) babferi válasza GaburroSan (#10783) üzenetére


babferi
tag

Hat en lattam egy Type 62 gameplayt a youtubeon . Ott 17 loves , 13 talalat 2 kill es gyoztes csataert kapott az illeto ~1800 xp-t es 67k kreditet ! De ez rohadtul sok szerintem , szoval meg lehet emelett meg prem is van , nem tudom . Video : ITT

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#10793) ollie válasza babferi (#10792) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezért Type 59-cel a dupláját kapod creditben.

(#10791) AlexWolf: vehetsz magadnak ajándékot a gift shopban. Amúgy végül is nem feltétlen rossz annak, aki csak scoutkodni akar, és esetleg lövöldözgetni is kicsit. De scoutnak jobb a T-50-2, lövöldözni meg bármelyik tier 6-os med.

[ Szerkesztve ]

***

(#10794) vhw válasza virkir (#10789) üzenetére


vhw
addikt

Az én 7.5-ös táblázatom szerint spec MM-je van és még 7es tankokkal sem találkozhat. (ugyanaz a beosztás mint a Churchill-T14-Matilda stb.)

Szerk; mégse igaz, ezek szerint egy korábbi 7.5 táblám van.

Mozgékonyságra meg így saccra (tömeg-lóerő-fordulékonyság alapján) kb, pont egy elit PzIII szintjén lesz, ami azért annyira nem rossz.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10795) AlexWolf válasza ollie (#10793) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Akkor jó. A gyűjteménybe kell ;) ezt Te igazán megértheted :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10796) ollie válasza AlexWolf (#10795) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már vettél T34-et meg IS-6 ot is? Sőt, mintha lenne még valami azóta...

Apropó... Skype.

[ Szerkesztve ]

***

(#10797) AlexWolf válasza ollie (#10796) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Már eljöttem a munkahelyről, holnap skájpolunk.

Nem még nincsenek, de typeot mindenképpen meg kell venni, amíg a store-ban van. A többi meg még lesz egy darabig, azok ráérnek.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10798) Fel


Fel
addikt

Ezzel a csatával egy korszak lezárult:

Defeat
Battle: Fjords 2012. augusztus 9. 16:42:08
Vehicle: T30
Experience received: 474
Credits received: 41 670

Ezután úgy döntöttem ennyi elég volt a T30-ból, ideje túllépni rajta, úgyhogy...

Researched:
T110E4 researched. Undistributed experience spent: 184 485. Free Experience spent: 26 515.

Elhasználtam egy kis free xp-t, de nem bánom. Majd visszajön.

Sold:
Vehicle 'T30' sold successfuly. Received credits: 1 928 950. Spent gold: 30.
Purchased:
'T110E4' purchased successfully. You have spent credits: 6 100 000.

Hail to the King!

Victory!
Battle: Ensk 2012. augusztus 9. 17:21:21
Vehicle: T110E4
Experience received: 1 438
Credits received: 44 823
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Reaper, Mastery Badge: "2nd Class"

Második próbálkozásra egy ilyen jött össze. Az első is győztes volt, de semmi extra.
Replay itt: [link].

-------------------------------------------------------

joergie: Én is hasonlóan fejeztem be vele:

Kezdetben nekem is nagyon döcögősen indult, máig sem értem miért.. Rögtön minden fejlesztéssel el volt látva, 100%-os legénységgel (+ a bónuszok), és ráadásként még kapott egy kis nerfet is később.
Kb. 1,5 hete, hogy elkezdett javulni a legtöbb mutatója. 44%-os wr-ről sikerült felkúszni 54-re.. Meg nem kedveltem, nem bánom, hogy eladtam.

Maximum sebzés: 8646. Emlékszem, ez egy vesztes körben jött össze. :)
Érdekes, hogy a találatonkénti átlag sebzés csak 480.. Hiába a jó páncélátütés, ha mégis sokszor lepattan, vagy 0-s sok lövés.

[ Szerkesztve ]

(#10799) Fel


Fel
addikt

Már lejárt a szerkesztés, úgyhogy sorry a dupláért, de...

8.0 Teaser

(#10800) [HUN]Dani válasza Fel (#10799) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Na erre kíváncsi leszek..

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.