Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Lenne egy kérdésem, ami már lehet többször is elhangzott, de ha nem haragszotok meg nem keresem ki. Szóval, az efficiency ratingot hogyan lehet javítani? Több elképzelésem is van, de inkább hozzátok fordulok segítségért.

magyarsrac

(#10302) AlexWolf válasza [HUN]Dani (#10301) üzenetére


AlexWolf
senior tag

qrta egyszerűen lehet javítani: jól játszol.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10303) jozefgucci1 válasza [HUN]Dani (#10301) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lentebb írták , de pl sokan kis tankal mennek.sokat foglalnak ,mert a sok cap nagyon nyomja az eff- et.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10304) Chris0321 válasza [HUN]Dani (#10301) üzenetére


Chris0321
addikt

Próbálj minél többet sebezni. Kb. annyit amennyi a tankod hp-ja.

(#10305) [HUN]Dani válasza Chris0321 (#10304) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi a válaszokat.

magyarsrac

(#10306) tomabear


tomabear
csendes tag

Sziasztok!

Úgynézem sajnos a magyar WOT clánok, egy - két kévétel persze akadhat, elég furcsa hozzáállással rendelkezik. Az ujjoncokkal senki sem akar foglalkozni. Csak ilyen meg olyan szinttel lhet jelentkezni. Aki most kezdi az meg le van sajnálva. Persze ez mindig is jellemző volt a Magyarokra. Kapja be az összes ilyen klán!!!

(#10307) L-e-f-i-e válasza tomabear (#10306) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez rossz általánosítás azért, nagyobb klánok nem engedhetik meg hogy kezdők csatlakozzanak épp azért mert komolyan klánoznak, és ahhoz kell egy szint. Fun klánhoz kell csatlakozni ott jó a hangulat (normális esetben) vagy egyedül gyakorolni, nem feltétlen kell klán az eredményes játékhoz...

=^-^=

(#10308) vJokka válasza vepe (#10300) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nincs bekapcsolva a legénység gyorsított képzése? Mert akkor nem a tankon halmozódik az XP, hanem a "leggyengébb láncszem" kapja meg.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#10309) Joe.36 válasza tomabear (#10306) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez azért nem teljesen igaz....

[HAC-S] Hungarian Armored Company - Seletchi Division

Ameddig a lőszer és a jókedv kitart.

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:
-minimum 9-es heavy, vagy 8-as TD, vagy 7-es arty
-legalább betöltött 16. életév
-TeamSpeak 3 használata

Aki online kötelező felnézni CW-re, hogy szükség van rá, vagy sem. A vulgáris beszéd kerülése.
Ha mindez tiszta és elfogadható számodra keresd: dordzse5 vagy Purutttya nevű toborzótisztjeinket.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10310) jozefgucci1 válasza tomabear (#10306) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért vannak klánok ahol direkt van tanuló alcsapat ,akadémia kettő is. Oda bevesznek ha látnak benned fantáziát . Az a kérdés ,hogy hol tartasz most mi a célod ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10311) D.Orion válasza Joe.36 (#10309) üzenetére


D.Orion
veterán

A HAC-S pont rossz példa. Az akadémiák vannak a full kezdőknek akik szeretnének valamit elérni.

(#10312) Joe.36 válasza D.Orion (#10311) üzenetére


Joe.36
addikt

Mit értesz full kezdőknek ? Azt aki ma kezdett el játszani ? Mert akkor igazad van.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10313) paleinho


paleinho
senior tag

Nem szoktam replayeket feltenni, de ez most vidámra sikeredett :C
arctic

(#10314) D.Orion válasza Joe.36 (#10312) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen. full kezdő alatt azt a játékost értem aki nemrég telepítette a játékot és alig alig van benne tapasztalata, de alapvetően tetszik neki és érti a célokat és szeretne egyszer akár egy T10es tankot is. Csupán csak tanácsokra van szüksége, hogy jobb játékos legyen. Erre valóak az akadémiák.

(#10315) Joe.36 válasza D.Orion (#10314) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen ha eléri a fent leírt feltételeket felveszik, utána már csak rajta múlik

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10316) longwild


longwild
aktív tag

Na most a dontes kovetkezik:
vk3601 vagy vk3001? Melyik agon induljak?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10317) Eagle16 válasza longwild (#10316) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha szereted a gyors tankokat akkor VK3001H, ha inkább a nehéztankos harcmodor tetszik akkor VK3601. A 3001H gyorsabb, cserébe fele annyi frontpáncélzata van.

3001-esem nem volt, de a 3601 egy nagyon jó tank azt tudom ajánlani.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10318) D.Orion


D.Orion
veterán

Most én maradtam le nagyon az új német tech tree-ről vagy ez tényleg új?

(#10319) longwild válasza Eagle16 (#10317) üzenetére


longwild
aktív tag

Na ja.

Csak egy a problemam: jelenleg p3/4-ben rengeteg csataban tudok ellent kiloni, de a vk3601-el is így lesz?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10320) Djuree válasza D.Orion (#10318) üzenetére


Djuree
félisten

ezt még nem láttam. 2. med ág?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10321) Eagle16 válasza longwild (#10319) üzenetére


Eagle16
addikt

A 3001-esen is meg a 3601-esen is ugyanaz az ágyú van, szóval ilyen szempontból mindegy melyiket választod. 132-es átütés elég kevés egy olyan csatában ahol sok a Tier 7-8-as tank, de még mindig jobb a helyzet mint patch előtt, mikor Tier 9-esekkel is találkozhatott.

Az egyik legjobb játékélményt a Tier 5 adja, afölött sajnos egyre kevésbé lesz élvezetes a játék, egyrészt a sok SPG-k miatt, másrészt a javítási költségek és a lőszerárak is az egekbe szöknek.

D.Orion: már egy ideje lehet tudni hogy ez lesz a második közepes ág (2-3 hete kb.), lehet hogy az EU oldal még csak most rakta ki.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10322) longwild


longwild
aktív tag

A boltban van kina és UK kategoria is!

Ez valami fejlesztés előszele?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10323) longwild válasza Eagle16 (#10321) üzenetére


longwild
aktív tag

Thx!

3601 lesz, belekostolok a nehézségbe ;)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10324) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Keresd a hibát! bal felső sarok

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10325) ollie válasza [HUN]Dani (#10324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem látok hibát. Vannak tankok, melyeknek más a besorolása, mint az átlag tankoknak, azért kerülhetett előre a listában egy tier 2-es. Amúgy az egy prémium tank.

***

(#10326) vbbb


vbbb
őstag

Győzelem!
Csata: Redshire 2012. augusztus 5. 15:56:33
Jármű: Lorraine39 L AM
Szerzett tapasztalat: 2 934 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 19 621
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Első csata....kíváncsian várom a többit.

(#10327) vhw válasza longwild (#10322) üzenetére


vhw
addikt

A kínai a Type 59 miatt van ott, az UK meg valamelyik következő patchel jön (esetleg ha késnek, akkor bedobják a angol premium matildát)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10328) [HUN]Dani válasza ollie (#10325) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Tudom, hogy az egy prémium tank, de ettől függetlenül sosem láttam még t3 csatában.
Más: Kezdtem egy új felhasználót. 3 ágat tolok egyszerre. Egy németet illetve 2 amerikait. Egyik artys másik td-s. Végre meglett a pz38na tank ász. :C
Győzelem!
Csata: Arctic Region 2012. augusztus 5. 17:21:23
Jármű: PzKpfw 38 nA
Szerzett tapasztalat: 1 195
Szerzett kredit: 24 109
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Carius Kitüntetés III Osztály, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

magyarsrac

(#10329) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Rajtam átok ül, ez már biztos. 4 különböző tankkal 4 egymást követő csata nyerési esélye xvm szerint: 19%, 22%,38%,28%... És a top tankok húzzák le ennyire... De ma volt több 10% körüli és egy 5%-os is...

Haver hívott szakaszba, mondtam neki, hogy nem akarja ő azt. :DDD

(#10330) longwild válasza Dobi 562 (#10329) üzenetére


longwild
aktív tag

A szakasznak mi ertelme?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10331) bullseye válasza longwild (#10330) üzenetére


bullseye
addikt

kb. mint a való életben, együtt mentek jóbarátokkal, jobb az esély az összmunkára mint idegenekkel...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10332) L-e-f-i-e válasza longwild (#10330) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Jó eséllyel össze dolgoznak nő az esély a győzelemre...persze ehhez kell az is, hogy aza 2-3 ember ne full gyökér legyen ugyebár :D

Hányszor láttam már olyat hogy egyik oldalon vagy 5 szakasz másikon nulla és 10-0-ára nyert ahol nem volt egy szakasz sem...

=^-^=

(#10333) Dobi 562 válasza longwild (#10330) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az én esetemben semmi, mert már napok óta csak veszítek, bármivel megyek.

Egyébként annyi, hogy ugyanabban a csatába kerültök csapattársként és hanggal tudtok kommunikálni.

Az 1. hsz-ben találsz hasznos linkeket.

(#10334) Motyi


Motyi
senior tag

Titeket is kidobott a játék?Úgy tűnik szerverleállás van :(
Pedig pont kilőttem volna egy IS6-t, 1 hp-ja maradt és a seggét mutatta felém...

[ Szerkesztve ]

(#10335) ollie


ollie
MODERÁTOR

Meghalt a WoT?

***

(#10336) Chris0321


Chris0321
addikt

Tudja valaki mi történt a szerverrel?
Behalt a játék közben és csatlakozáskor kiírja a W.O.T. szerver foglalt.
Úgy látszik egy ideig ennyi volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#10337) Mewryck


Mewryck
tag

mást is kidobott a játék?elöször lagg,majd hálozathoz valo csatlakozás nem lehetséges

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#10338) LAJTNING


LAJTNING
tag

Véletlen lekapcsoltam a főkapcsolót, de dolgozok rajta.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10339) D.Orion


D.Orion
veterán

Remek! :W

M7 Priest X3-mas köröm, 4 killem volt meg vagy 20 sebző találatom és a csata végén megáll a WOT szerver! Pont megtalálták és kilőtték az utolsó ellent! :W Kilőtték az ellent majd 15 másodpercig ott álltunk az ellenfél nélküli pályán! Ekkor a számláló 0:44re váltott és kibaszott a csatatérről! Most meg nem tudok belépni! :W Ez lett volna vagy 3K xp standard acc-al! :W Erre leáll a szerver!

(#10340) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na jó, elárulom nektek, épp most hekkelem meg a wot szervert. Mivel aljasul elcsavargatták a potmétereket a bevodkázott fehérorosz fejlesztők, ezért átvettem az irányítást. Hamarosan újra jelentkezem. ;]

(#10341) Memphis79


Memphis79
aktív tag

THX WG! :((( :(((
MI a f*sz van már a lekvár szerverrel?Már majdnem sikerült a 3X szorzót összeszedni mikor kibasz! :W :W :W :W

Origin:Memphis79HUN

(#10342) L-e-f-i-e válasza D.Orion (#10339) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem megkapod érte az xp-t, de globális leállás van, és nem olvastam hogy bejelentett lett volna, szerintem gyorsan helyre áll...

=^-^=

(#10343) mynames


mynames
senior tag

Most játszanék amjd kezdés után 5 mp-vel kidob! Gondolom, gyorsan újra csatlakozom, de erre kiírja , hogy a szerver foglalt és várakoztat!!!! :Y Majd nem lép be és kiírja , hogy a hálózathoz való csatlakozás nem lehetséges!!! :Y

Ti láttatok már ilyet? Létezhet olyan prg amivel kitudnak dobni?
szerk.:
most nézem, h más is írta h, a szerver szabadságra ment...mondjuk nekem 18.15 -ig ok volt

[ Szerkesztve ]

(#10344) Chris0321 válasza Dobi 562 (#10340) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha már úgyis benn vagy a rendszerben igazán beállíthatnád, hogy ne tudják átlőni a tankjaimat én viszont mindíg találjak és sebezzek maxon. :D

(#10345) LAJTNING


LAJTNING
tag

Átérzem... 13. kill után mentem T30-al. Addig minden lövésem talált és sebzett átlagon felül. Erre mikor bespotolom az utolsó arty-t és megnyomom a gombot semmi nem történik. :W Talán még 3000 xp is meg lett volna, de nagyon jó...

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10346) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Én éppen a 16. vagy 17. ellent lőttem volna ki éppen full HP-ról, amikor egyszer csak leállt a szerver. Gondoltam "vazz de jó vagyok", aztán mégsem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10347) D.Orion válasza AlexWolf (#10346) üzenetére


D.Orion
veterán

Mesedélután. :P Visszanéztem az m7 priest replay-em, 1027dmg-m volt ezzel a kis pöcsköszörűvel. :P

Szerk.: No megyek tekerek egyet, mármint kerékpározom.

[ Szerkesztve ]

(#10348) Imilenni


Imilenni
addikt

Hy ^^
Valaki megtudná nekem mondani hogy T-150 vagy KV-1S-t fejlesszem ki? :U
Egyébként emberek ez játék xD Nem értem hogy miért vagytok stat huszárok..(kinek mennyi az eff.-értéke meg ilyen cuccok..kit érdekel? xD az a lényeg hogy jól érezd magad :) )

Press "F" to pay respects.

(#10349) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

De fura, hogy épp mindenki pályafutása épp legjobb körét futotta, engem pont bedobott kis tankként t10-esek közé pont indult volna a meccs mikor ledobdták a giga-meg a bombát.. :D

=^-^=

(#10350) tomabear


tomabear
csendes tag

Hát én FULL kezdő vok. De a segítség az jól jönne, de ..... Na mind1.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.