Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) Dryman válasza virkir (#10900) üzenetére


Dryman
aktív tag

:) jaja mit keres ott egy 3601H??

(#10902) virkir válasza Dryman (#10901) üzenetére


virkir
veterán

Mivel a németeknél 7-es az első heavy tank nagyon nem tudtak mit csinálni csak kicsit hüjjén adja ki.
Illetve volt régebben szó róla, hogy a 3601 át lesz minősítve heavy-nek csak elsikkadt a dolog.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10903) ollie válasza Dryman (#10899) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam olyan bug szokott előjönni, hogy ha híd alatt álok, a tank tornya automatikusan elkezd hátrafelé forogni, és csak akkor szűnik meg, ha bezoomolok. Ha kizoomolok, akkor megint forog a torony.

***

(#10904) erikke17 válasza Dryman (#10899) üzenetére


erikke17
őstag

Ilyennel már én is találkoztam IS3-ban ültem néztem ez mondom a franc? Olyan mintha a tankom lelassult volna.. Nem tudtam hová tenni én sem.

Más: Ez mi??
Victory!
Battle: Arctic Region 2012. augusztus 10. 12:01:21
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 212 (fine for causing damage to allies: 46; x2 for the first victory each day)
Credits received: 5 872 (fine for causing damage to allies: 11 940)
5872 creditet kaptam?? pedig jópár találatot bevittem volt közötte 2 max dmg is...
Büntetés meg mert okos csapattársam kigurult elém mikor lőttem, azt mondja idiot, mondom neki hamarabb te, minek mész ki elém.. :W

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10905) Atlantis válasza virkir (#10900) üzenetére


Atlantis
veterán

A híres heavy hétvége.... elég soványka lett. Azt hittem, legalább akciós lesz néhány nagyvas.

ollie: Ilyen nálam is van, de pályafüggő. Ahogy megfigyeltem, a néhai Dragon Ridge pályán zakkant meg rendszeresen a torony a vityillók között. Mostani pályák közül Widepark az, ahol a hídnál mindig megőrül a célzás. Bárcsak máskor lenne olyan toronyforgási sebesség, mint ott. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10906) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Vicc ez a hétvége!

Minden alkalommal szembeköpik az europai játékosokat.

Amcsi Arty Party

És gondolom ruszkiknál is lesz valami, de még nincs kiírva.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10907) virkir válasza AlexWolf (#10906) üzenetére


virkir
veterán

Ez mennyiben jobb mint a miénk?
Kevesled az arty-kat a játékban?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10908) Reaper válasza forras2 (#10870) üzenetére


Reaper
őstag

Ha a T-50-nek felfejleszted a legénységét, akkor ügyesen használva elég jó pénzforrás lesz.
Annyit kell csak tenni, hogy kell rá egy álcaháló, meg egy periszkóp, és limitter kikapcsoló., és az elején lapulni, spottolni, figyelni az ellenséges tankokat mikor vesznek észre. Ha észrevettek akkor meg tűnés, domb fedezék, vagy ha már eléggé eljöttek a heavyk az indulási helyről, akkor el mellettük, és irány az artyk.
Ha lapulsz, akkor a limitter kikapcs mindig legyen bekapcsolva, hogy tudj ugrani ha észrevettek.
Én így elég sokat játszottam, és jó is volt, majd megvettem a T-50-2 ami viszont már nagy csalódás volt.

(#10909) vhw válasza virkir (#10900) üzenetére


vhw
addikt

Bocsánat, milyen ARL? Már rég nincs meg. :D
És 6os csatába se kell menni, max a 3001P-vel tudok :P

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10910) AlexWolf válasza virkir (#10907) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Mennyiben is jobb?
EU szerveren négy féle tank dupla lóvét szerezhet. éééés....ennyi

Amcsi szerveren:
Leárazva egy prémium jármű
2 arty dupla lóvét kap
3x-os legénység XP minden tankra
50%-os garázshely ár

Ha nem látod a különbséget, akkor gáz van.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10911) Stauffenberg válasza AlexWolf (#10906) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálunk is vannak Európára szabott eventek. Például múltkor voltak Francia napok az egyik nemzeti ünnepük alkalmából.

(#10912) AlexWolf válasza Stauffenberg (#10911) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ah, ezek szerint Amerikában most van az Arty-k ünnepe és ez nem a szokásos hétvégi event?!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10913) forras2 válasza Reaper (#10908) üzenetére


forras2
őstag

Ezt a periszkópot egyszer megveszem rá 500k-ért, és amíg el nem adom a tankot, megmarad? :U

(#10914) virkir válasza AlexWolf (#10910) üzenetére


virkir
veterán

A négyféle tank lefedi a játékosállomány nagy részét ergo majd mindenki tud farmolni és +1 nap ajéndékprémmel elég jól.

A prémiumtank és garázshely aranyért vehető tehát sokaknak nem játszik, lényegesen kevesebben izgulnak ilyenre.
Garázst meg lehetett bővíteni folyamatosan ingyen, akik nem éltek a lehetőséggel megérdemlik. Ha később kezdték akkor meg sorry így jártak.
Két artyval lehet csak famolni ami valljuk be nem igazán hiányzik senkinek a tulajokon kívül.
A 3x xp a legénységnek meg jó ha van de nem létkérdés.

Tehát ha lehetne választani akkor inkább a miénk bár nekem az aty-val farmolás is mehetne.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10915) virkir válasza vhw (#10909) üzenetére


virkir
veterán

Jaj mikor sikerült eladni? Egy órája?
Most már várd meg az M4-el a leárazást tuti lesz megint azt akkor lehet én is megveszem. Szopjunk tandem. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10916) Reaper válasza forras2 (#10913) üzenetére


Reaper
őstag

Elég 1x megvenni, majd mielőtt eladod vedd le róla. Lehet, hogy csak nálam, de ha bármit rajtahagyok eladáskor, akkor hiába jelölöm ki, hogy felszerelés eltávolítása, megy a levesbe a tankkal együtt.
Mindenesetre a periszkóp is átrakható másra, szerintem felderítőnél létfontossággú :)

(#10917) vhw válasza virkir (#10915) üzenetére


vhw
addikt

Még tegnap délután.
Már megvettem, ~3k xp és rajta a nagy torony meg a top ágyú.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10918) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Elég jó kis kör PzIV-el. Marhára tetszik ez a tank.:D replay itt akit esetleg érdekel.

magyarsrac

(#10919) forras2 válasza [HUN]Dani (#10918) üzenetére


forras2
őstag

Legeslegjobb tank a játékban :K Tegnap léptem túl vele az 500 csatát, és azzal tartom a kill/kör rekordomat, 9 kilőtt tankkal. De ahogy nézem, most ezzel a 7.5-ös pöccsel valamit csináltak vele, mert sokkal többet hoz a konyhára. 7.4-es pöccsel 8 kilőtt tank meg 3 sebzett tank mellett prémiummal kaptam 36k kreditet, vmelyik nap, 3-at lőttem ki, 3-at sebeztem, és kaptam érte 32k kreditet.

(#10920) [HUN]Dani válasza forras2 (#10919) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem még csak a 80. csatám lesz vele lassan és csak 7 kill volt a legtöbb, de remélem lesz egyszer több is. Hétvégén volt duplakredit hozam amibe a PzIV is benne volt. Volt olyan kör ahol 80k kredit is összejött prémiummal.

magyarsrac

(#10921) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Valaki segítene nekem ezt lefordítani úgy nagyjából? Az angol nem az erősségem. :))
[link]

magyarsrac

(#10922) joergie válasza [HUN]Dani (#10921) üzenetére


joergie
őstag

"What’s more - the number of winners is unlimited. All those who manage to hit every enemy will win!"
Az a lényeg, hogy minden ellenséges tankba bele kell lőnöd, és kapsz 1000goldot. nincsenek helyezések, aki meglő(vagy kilő) minden ellenséges tankot, az kap 1000goldot. töltsd HE-val a t50-2-t és mehet a móka. kb :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#10923) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Úgy gondoltam délután gyorsan összeszedem a hiányzó 20k xp-t az IS-7-hez, hát nehéz dolgom lesz, eddig 5-ből 3 csatában 10-20% esély volt nyerni, a maradék kettőben 51 és 52%, itt nyertünk is...

(#10924) Oriens válasza [HUN]Dani (#10921) üzenetére


Oriens
tag

Röviden: ha minden (15) ellenséges tankot megsebzel egy csatában akkor elküldheted a replayt és a csata végi képernyőről a screenshotot a megadott emailre és kapsz 1000 aranyat.

(#10925) marked one94 válasza vhw (#10909) üzenetére


marked one94
őstag

Mindegy akkor holnap hozod azt az izét, nekem most kell a credit :P :)) vennem kell melléd egy T7es tankot, farmolni kell :D T34hez nincs kedvem.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#10926) [HUN]Dani válasza joergie (#10922) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi!
(#10924) Oriens: Köszi!
Úgy érzem ez a jelenlegi tankjaimmal kb. esélytelen. :B

magyarsrac

(#10927) ollie válasza joergie (#10922) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Beizzítom a T-50-2-t. ;]

De az is lehet, hogy a T-50-nel is megyek pár kört.

***

(#10928) Murder3 válasza AlexWolf (#10906) üzenetére


Murder3
addikt

miért?
200+-os crediten van az m6,vk36 ezekkel elég jókat lehet keresni+van még hozzá 1 napos ingyen prémium kód is.

az amcsi arty party meg egy rakás szar mit érnél ezzel?
több arty a hétvégén max.

(#10929) marked one94 válasza Murder3 (#10928) üzenetére


marked one94
őstag

Most egyet értek veled :R Kv1s-el prémnélkül mentem 30-40k köröket, most dupla credittel+prém, egy kis szerencsével lehet 100k kört is menni. Akinek megvan veheti úgy, hogy ez egy kihívásnak ;] :P

You'll Never Walk Alone

(#10930) Murder3 válasza virkir (#10902) üzenetére


Murder3
addikt

majd heavy lesz vmikor...
gondolom addig még lenerfelik ahogy azt egy német heavynél kell, nehogymár érjen vmit is a heavy címke a dísz rangon kívül...
nem mintha eddig olyan különlegesnek tartottam volna a vk36-ot..
kb néha képes érthetetlenül pattogni, máskor meg nem..kb mint a type 59 csak gyengébb összvédettséggel.

eleve nem értem miért nem keresnek vmi más tankot heavynek t6-ra pl ott van a vk6501H az nevéből adódóan eleve heavy az célszerűbb lenne heavynek.
meg aztán t5-re sem ártana egy heavy...ott is érdekes hogy a jövőbeli t5 heavy is prémiumokhoz van sorolva...

de inkább nerfelik a pz4-et, nem mintha azon lenne mit nerfelni...

(#10931) ollie válasza Murder3 (#10930) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megint kezdődik az összes német tank sz@r monológ? :)

***

(#10932) Murder3 válasza marked one94 (#10929) üzenetére


Murder3
addikt

ja hát 390-es sebzés...

múltkor a pz3-al is elég jókat mentem, t1-el msot nem nagyon hát elég kevés volt a sebzés és csak 125%+, majd az m6-al ez is jobban fog hozni.

de hétvégén tudom pörgetni őket így jobb..monjduk amúgy is tudnám a t25 miatt, de azzal is sokszor inkább szenvedés menni ahova berak..

így már reálisabb h kv4-ferdi meglegyen és a hónap végéig még összeszedjen a jp2-re is a pénzt...

bár így már szorosan fogynak a helyeimXD

van még egy francai t3-as td kb jóideje csak csúfításnaka garázsomba és egy néha-néha kiszenvedett duplázó m3 az usankák medium vonalának..
franc td-t dobom, hiába tetszett amúgy t5,t6-os franc td de itt is kb a t3-t4-el megakadok..nem elég nagy a motivációm ezekhez.

mondjuk közbe jött a nemtervezett e-50 és nem tudom a t29-el mit kezdjek majd de az még csak alig fejlesztett...
jöhetnének már a britek mert kéne az a+1 garázshely. :DDD

(#10933) Murder3 válasza ollie (#10931) üzenetére


Murder3
addikt

hát ha egy heavynek előnyére válik a papír jellege akkor nem, de én ebbe nem látom a logikát... :)
különben is azt sose állítottam, hogy az összes német tank szar,csak több hátrányuk van pl a szovietekkel szembe és az amcsikkal szembe bizonyos helyeken.
na most aminek több előnye van vmivel szembe az jobb, védelem szinterén pedig jóval több előnye van a szoviet countereknek illetve néhol az amerikaiakank is, bár nekik nem annyira mint a szovjeteknek.az ágyú egy tényező, de sajnos a pontosság is sokszor randomitás kérdése.főleg olyan tankokon ahol kb úgy van h 1 lövés=1 modul..pl Tigris2-hát ott ez megy, arról még álmodni se álmodhatok h megúsznám modul sérülés nélkül,
általába 1 lövés rögtön kvisti az ágyúm legalábbis az leggyakoribb első lövéses modul...persze auto aim viszi ki, mert sokszor olyan helyzetekből találják el pontosan ott a csövem részét amit normális esetbe nem is lehetne csak auto aimal.

de ebbe mondhat bárki bármit nem fog az ellenkezőéjéről meggyőzni, ;)

[ Szerkesztve ]

(#10934) forras2


forras2
őstag

T-50-el mentem az előbb.
6-ot felderítettem. Megyek tovább, valaminek neki ütköztem a bokorban, tolatok hátra, meghaltam. Su-152 kiszedett. Miután meghaltam, elő is villant a térképen, hogy ott van a bokorban. De amikor neki mentem, még akkor sem láttam :DDD Nah ez mia faszom? :C
Hogyan lehet replayt csinálni? Az ilyeneket szívesen elküldeném ezeknek a russki csodatervezőknek :DDD

(#10935) LAJTNING válasza forras2 (#10934) üzenetére


LAJTNING
tag

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10936) mynames válasza forras2 (#10934) üzenetére


mynames
senior tag

Van amikor a szerver nem tudja lekövetni azt amit látnod kellene. Nekem sokszor van úgy, hogy látom egy adott helyen az ellenséges tankot ami áll (!) , de a mapon jobb alul meg látom, hogy ezerrel mozog!!! Az'tán egyszercsak hopp, és megjelenik ott ahol a map szerint is lennie kell...és nem magas pingnél ám!
Legközelebb majd rányomok egy prtscr-t , hogy lássátok.
---
Más: milyen kanyarokat lehet menni most? mert ez a hét csak lehúzta a statomat eddig. Sokszor a duplázó is csak 3-4. próbálkozásra lett meg. És este 10 után meg katasztrófa ami lenni szokott...

(#10937) ollie válasza Murder3 (#10933) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A francia heavyk még inkább papírból vannak. Akkor egál? ;)

***

(#10938) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekes, hogy még mindig vannak több ezer csatás játékosok akik makacsul ragaszkodnak a kempeléshez a mágikus erdőben... Az mindegy, hogy közepes tankban, nehéz tankban, páncélvadászban ülnek...

Képesek voltak úgy végignézni, ahogy lerohannak minket a jobb oldalon, hogy a fülük botját sem mozdították...

A WoT láthatósági rendszeréről meg annyit, hogy érdekes jelenet volt, mikor hirtelen felvillant az ellen E-75-je pár méterre az erdőben kempelő IS-7-től... Lehet ő is egy olyan szellemharckocsi, mint a Fehér Tigris? :DDD

Nézzétek meg a képen a csapataink elhelyezkedését, ugye ahhoz nem kell stratégának lenni, hogy lássuk, a jobb oldalunk megszűnt létezni?! És akkor mi lehet a megoldás? Hát tovább kempelünk és várjuk a halált... :C

(#10939) Snooker


Snooker
senior tag

Az hogy lehet, hogy nekem a jgpantherrel a max xp 1527 amit összehoztam, ismerősömnek pedig 1423, és neki megvan hozzá a tank ász, nekem meg csak az 1. osztályú jelvény? Nem mintha sokat számítana, de azért furi

(#10940) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

(#10941) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

A PzIV-re érdemes venni valamilyen modult? Amennyiben érdemes akkor mik azok?

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10942) forras2 válasza Snooker (#10939) üzenetére


forras2
őstag

A tankász nem attól függ, emnnyi xp-t szerzel. Hanem attól, hogy a csatában lévő jgpantherek közül Te vagy-e a legjobb, avagy sem. Ha egyedül vagy adott tankal, akkor nem is tudod megszerezni ezt a jelvényt.

(#10943) Snooker válasza forras2 (#10942) üzenetére


Snooker
senior tag

Aha, értem. Ezt nem tudtam.

(#10944) marked one94 válasza forras2 (#10942) üzenetére


marked one94
őstag

Ez hülyeség... XP-hez van viszonyítva csak ez miden héten (vagy hónap? ezt nem tudom) változik, hogy mennyi kell az ACE tankerhez.

Pl.: lehet amikor ismerősöd játszott elég volt egy 1400xp-s kör is a ace-hez mert akkor kevesebb xp-s kört mentek. Mikor te nyomtad akkor meg lehet már 1600xp kellet mert több játékosnak sikerült magas xp-s köröket menni.

Na meg a prémium is számít ;)

Ha nem így van akkor elnézést de én így tudom. :R

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#10945) Dobi 562 válasza forras2 (#10942) üzenetére


Dobi 562
addikt

Remélem csak viccelsz. :)

Bár egy másik fórumon egy felvilágosult kolléga megmagyarázta, hogy ezeknek a sofőr jelvényeknek nincs köze az XP-hez, hanem ahhoz, hogy "milyen ügyesen" irányítod a tankokat...

(#10939) Snooker: Lehet haverod prémium nélkül csinált annyi xp-t, te meg prémiummal. Nekem az az 1500 körüli kevésnek tűnik prém nélkül a tank ászhoz.

[ Szerkesztve ]

(#10946) forras2 válasza Dobi 562 (#10945) üzenetére


forras2
őstag

Hát, nekem ebből pont az jön le, hogy neked kell a legjobbnak lenned az adott tankok közül :U

(#10947) bullseye válasza forras2 (#10946) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem nem kell másik ugyanolyan tank a csatába, volt olyan, hogy még az ellenségnél sem volt olyan, amire kaptam. Valószínűleg a max XP számít, szerver szinten, és hetente nullázódik (de a plecsni megmarad persze)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10948) Dobi 562 válasza forras2 (#10946) üzenetére


Dobi 562
addikt

De nem a csatában, hanem globálisan. Tehát a szerver adatokat figyeli, nem az adott csatán belül hasonlítja össze az azonos típusú tankokat.

(#10949) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Az előbb az xvm szerint 5% esély volt a győzelemre mégis simán nyertünk. Igaz nagyban nekem köszönhető a 6 killemmel. Sajna se képpel se replayel nem szolgálhatok, mert a meccs végén amikor printscreent nyomtam ledobott az egész játék..
Egyébként 1700xp és 40k kredit lett a vége.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10950) ollie válasza forras2 (#10946) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Oda van írva, hogy az XP alapján kapod, és a szerver adatokat nézi.

(#10938) Dobi 562:a 4 rombuszos heavy jelzés micsoda a térképen? Én még soha nem láttam olyat.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.