2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) bullseye


bullseye
addikt

Én hallucinálok, vagy az új T5 AMXnek durvább ágyúja van, mint a 12-nek?

(tegnap sem hittem a szememnek, mikor végre láttam egy fosch TD-t - közepes páncéllal minden pattant róla (én Ferdivel, egy JT meg valami heavy), ezerrel tép, és gyorsabban fordul mint egy med...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9802) Multikiller


Multikiller
tag

El is felejtettem milyen jó a KV-3!

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. augusztus 1. 15:01:38
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 2 526 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 33 207
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Pusztító, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Pedig nincs is kimaxolva.

(#9803) Djuree válasza bullseye (#9801) üzenetére


Djuree
félisten

a frontpáncélja talán neki a legdurvább a td-k közül :K viszont az oldala, hátulja papír...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9804) Dryman


Dryman
aktív tag

Srácok az imént összefutottam valami kis TD-vel, D-Max volt a kis harkocsipusztító típusa, viszont sehol sem látom...sem a techfreen, sem a boltban, sem a prémium tankok közt....ez csak ugy bepottyant a játékba....én már semmin sem lepődök meg....:)

(#9805) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Nincs itt valakinek régi működő joystickje kölcsön? 1996-os játékhoz (Earthsiege 2)kéne. Max 2 hétre. Budapesti PH's kollégák segítségét kérem ez ügyben.

Ha tudom használni, akár meg is venném.

Előre köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9806) marked one94 válasza AlexWolf (#9796) üzenetére


marked one94
őstag

Ja értem, akkor elnézést az értetlenkedésért. :R Nem szoktam mostanság aranyat venni :B

Djuree: Minden TD-nek papír az oldala hátulja de mindegy... Attól még ezek a francia TD undorítóak, hogy így pörögnek, meg van egy átlőhetettlen frontja és a 9 tdnek a tetején, azt a szart nem is lehet sebezni, mert nyeli a lövéseket.

You'll Never Walk Alone

(#9807) krisss93 válasza Dryman (#9804) üzenetére


krisss93
aktív tag

Benne kell lenni a német TD-k között.
A shop-ban, a tech treen nincs fenn mert prémium.

[ Szerkesztve ]

(#9808) Fel válasza bullseye (#9801) üzenetére


Fel
addikt

A 90-es lövege eléggé durva. 170mm-es átlag pen., 240dmg... Viszont 10s az újratöltés, egy nap mire célzol, hatalmas a szórás, és bónuszként csak korlátozottan forgatható a torony (30 v 35°?).

Dryman: Dicker Max. Prémium T6-os német TD. 3200 aranyért megveheted a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#9809) Stauffenberg válasza tomabear (#9797) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez nem társkereső fórum. Internet van. TeamSpeak van. Miért pont szegedi kell?

(#9810) #56230144 válasza csaabz (#9800) üzenetére


#56230144
törölt tag

Tehát ha én innen az albán teszkóból akarok woton csevegni,akkor ez lehetséges?

;]

(#9811) Skyhunter válasza Mcray (#9795) üzenetére


Skyhunter
senior tag

"Ha ez igaz, akkor velem madarat lehet majd fogatni, vagy kiderül, hogy béna vagyok és 59% győzelmi ráta csak szerencse volt és mindig a random csapat hordozott a hátán..."

Kevés az angoltudásom, miről folyik a szó a topicban.....az új MM nemcsak a tankok szintjét, hanem a játékosok "effjét" is figyelembe veszi sorsoláskor?

(#9812) Skyhunter válasza Atlantis (#9772) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nekem is kellene vagy 10M pénz, nem tudom honnan lesz meg, gondolkozom az E-100 eladásán....reménykedek, hogy javítanak rajta majd 1xer vmit, de szerintem ez csak hiú ábránd....vmelyik este csapatban egy spanommal (ő is E100-al jött) egy csata alatt 15 bounce lövésünk volt összesen IS4-ekről és IS7-ekről, azóta nem játszok vele...:) :) :)

(#9813) Djuree válasza marked one94 (#9806) üzenetére


Djuree
félisten

én csak örülök neki, ugyanis francia td vonalon megyek, ma meglesz a 7-es :C mondjuk én a t95-öt meg az ojjektumot sem tudtam szemből átlőni, csak közelről.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9814) #56230144 válasza Djuree (#9813) üzenetére


#56230144
törölt tag

Azt regélik,hogy a 9-es francia TD rohadt erős.

(#9815) Strauss


Strauss
senior tag

A Ferdi Vs JG Panther II - re mi a véleményetek ? melyiket szeressem ? A ferdinek a frontja dupla vastagságu meg az oldala is a többi kb. ua...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#9816) grunge válasza Skyhunter (#9812) üzenetére


grunge
addikt

Azok ellen inkább HE-t tölts be ha jönnek. Én alapból több HE-t viszek vele mint AP-t. :) AP-vel nagyon közelről jó szögből kell próbálkozni csak.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#9817) #56230144


#56230144
törölt tag

T-34-85 csomagot kapott. :D

(#9818) csaabz válasza Strauss (#9815) üzenetére


csaabz
őstag

A JagdPanther 2 messzebbre lát és a videók alapján jóval mozgékonyabb.
Viszont páncélozottság tekintetében nagyon alulmarad.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#9819) bullseye válasza Strauss (#9815) üzenetére


bullseye
addikt

Ferdi valaha félelmetes volt, mára szinte mindenki átlövi már néha T6-ban is.
Most cserélem le Tigerre, de már az sem az a szörnyeteg, mióta mindenki 250 körüli pennel rohangál felsőbb szinteken...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9820) LAJTNING


LAJTNING
tag

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. augusztus 1. 16:10:37
Vehicle: Type 59
Experience received: 2 161
Credits received: 140 724

Egy újabb. Az a baj, hogy a bukott 1000-res körök gyakoribbak.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#9821) #56230144 válasza LAJTNING (#9820) üzenetére


#56230144
törölt tag

Van replay?

(#9822) tomabear válasza csaabz (#9800) üzenetére


tomabear
csendes tag

Van skypom, de ha eljön hozzám gyorsabban tanulok!!! :R :C

(#9823) LAJTNING válasza #56230144 (#9821) üzenetére


LAJTNING
tag

Hát ha szeretnél, akkor van:

Itt az első: http://mwreplays.com/replay/00Z4D3A9ZDK8/

És itt amit az előbb postoltam: http://mwreplays.com/replay/ITV0ASOUO3AQ/

Szerintem semmi extra nincs benne, de nem néztem vissza, hogy kivesézzem, úgyhogy mindenki azt von le magának amit tud. Mindkettőhöz hozzájárult az ellenfél is azért úgy érzem, de ez általában így van az ilyen köröknél.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#9824) #56230144 válasza LAJTNING (#9823) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ok,köszi :) :R

(#9825) Djuree


Djuree
félisten

hát a 7.4-es modpakkal nem megy. a garázs frissítése és ott megáll :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9826) marked one94 válasza LAJTNING (#9823) üzenetére


marked one94
őstag

jajj de profi vagy, hogy egyem a szíved :)) :P

You'll Never Walk Alone

(#9827) LAJTNING válasza LAJTNING (#9823) üzenetére


LAJTNING
tag

A első linket másold, vagy itt van jól: http://mwreplays.com/replay/00Z4D3A9ZDK8/

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#9828) Strauss válasza Djuree (#9825) üzenetére


Strauss
senior tag

Torold ki a premium garazst .. feljebb irtak h az nem compatible :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#9829) Atlantis


Atlantis
veterán

Simán felment a frissítés, free XP is megjött, ahogy kell.

Arcátlanság, hogy a francia vasak most előbbre vannak a felsorolásban, mint a németek. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9830) LAJTNING


LAJTNING
tag

És egy újabb:

Victory!
Battle: Redshire 2012. augusztus 1. 16:34:21
Vehicle: Type 59
Experience received: 2 443
Credits received: 146 385
Battle Achievements: Fadin's Medal

http://mwreplays.com/replay/ZDKH1VG14BMR/

Ezek mellett a win-rate gyönyörűen esik Type-pal.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#9831) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

(#9832) #56230144 válasza LAJTNING (#9830) üzenetére


#56230144
törölt tag

De jó,hogy rendelkezel type-val :) Sajna én lecsúsztam róla :((( :(

Más:Elkezdtem az amcsi TD ágat,wolverine felé rohanok szélsebesen :) Ha valakinek van ideje,és tudna nekem segiteni szakaszban,azt megköszönném,és természetesen tier 1-6 szakasz/századokban (scoutolásban perfekt vagyok) viszonoznám :)

[ Szerkesztve ]

(#9833) vJokka


vJokka
aktív tag

Sziasztok!

Most én vagyok hülye, vagy a tükör görbe? :))
Szóval a KT szerint csíter vagyok, mert kilőttem a szerinte perfektül beforgatott tankját:

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#9834) #56230144 válasza vJokka (#9833) üzenetére


#56230144
törölt tag

Napinoob? :DDD

(#9835) D.Orion válasza vJokka (#9833) üzenetére


D.Orion
veterán

Wotban nincs olyan, hogy perfektül beszögelt tank... Ez meg egyébként is szarul áll, ha szögelni akart.

(#9836) D.Orion


D.Orion
veterán

Na ez a kemény! Alig 6 órája jött ki a a patch, a srác tartalékolt némi free xp-t. :C

[ Szerkesztve ]

(#9837) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Valaki itt írta, hogy gond van a premium garázzsal, ha nem az eredetit használjuk.
Én anno a res\packages könyvtárban található hangar_premium.pkg fájlt megnyitva, a benne található content\Inteface\shells\Hangar_premium-ban található fájlokra rámásoltam az általam választott prémium hangár fájljait.
Ez még a 7.4 alatt történt. Most a frissítés után egyből az általam választott hangár jött be, nem nyúlt hozzá a program patcheléskor.

Valószínűleg, ha valakinél még a régi könyvtár struktúrás felépítése van, annak is működni fog.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9838) Dobi 562 válasza D.Orion (#9836) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem kellett hozzá free xp, elég volt ha kikapcsolta a JagdTiger-en a gyorsított képzést. Nekem is van rajta 100k xp, de én csak a napi duplázókat szoktam megcsinálni vele. (Már ha a JagdPz E-100-ra gondolsz.)

(#9839) LAJTNING válasza D.Orion (#9836) üzenetére


LAJTNING
tag

Miért kéne ehhez free xp? A Jagdtigerre is gyűjthette, sőt még az elite Ferdiről is átkerült az xp.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#9840) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Atya ég mi a fux ez a elc amx...a garázshely miatt érte meg egyedül.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9841) virkir válasza AlexWolf (#9837) üzenetére


virkir
veterán

Nem a könyvtárstruktúra változott hanem a prémium hangár fájljai illetve most már nem 1 hanem 2 könyvtárba vannak rakva.
És csak az fagyasztott amit én raktam a pakkba mert az még egy ősöreg módosítás volt.
Ja azt el ne felejtsem, hogy nem turkálunk a res\packages-ban mert 1: felesleges, 2: ha elbaszik valamit a júzer akkor mehet egy teljes reinstall.
Nem ok nélkül lett kitalálva a mod könyvtár, azon ritka esetként amikor valami értelmeset raktak bele a játékba.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9842) D.Orion válasza Dobi 562 (#9838) üzenetére


D.Orion
veterán

Ja bocs, elnéztem. Igaz gyűjthette úgy is.

(#9843) virkir válasza D.Orion (#9836) üzenetére


virkir
veterán

Halkan súgom, hogy a szerver indulás után az első körökben már volt minden új tankból. Mivel nem új ágak jöttek volt ideje azoknak összeszedni a szükséges xp-t creditet akiknek megvoltak a 9-es tankjaik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9844) D.Orion válasza virkir (#9843) üzenetére


D.Orion
veterán

Már 10 perccel előtted is leesett a tantusz, két oktató hsz is elég volt. Sőt egy is! Csak halkan súgom meg. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9845) AlexWolf válasza virkir (#9841) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ha elszúrja a júzer, akkor télleg gáz van. De ha nem, akkor kényelmes.

amúgy mindig érdemes egy biztonsági másolatot készíteni a piszkált fájlokról. így megúszható a reinstall, ha valamit mégis elqr az ember csak visszamásolja.

mondjuk egy mezei júzernek lehet télleg nem evidens.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9846) LAJTNING


LAJTNING
tag

Purchased:
'E-50 Ausf.M' purchased successfully. You have spent credits: 6 100 000.

Negyedjére még duplázni is sikerült...

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#9847) #56230144


#56230144
törölt tag

Angol tankok 8.0-ban várhatóak?

(#9848) D.Orion válasza #56230144 (#9847) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen! Továbbá az alábbi apróságok már most szivárognak!

8.0-ról hírecskék:

1

2

[ Szerkesztve ]

(#9849) Atlantis


Atlantis
veterán

Eddig - lekopogom - bejön ez a patch. Tiger II-vel egyből meglett a Tankász és a 8 kill-es rekordom is 9-re nőtt. Végre nem T10-es csatába kerültem vele. Elsőre meglett a dupla a VK4502A-val is, azzal sem T10-be kerültem végre. Summa summarum: eddig tetszik.

Azt viszont szomorúan tapasztalom, hogy az átütő, de sebzést nem okozó találatok megvannak még mindig.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9850) #56230144


#56230144
törölt tag

Egyébként csak szerintem rohadt drága az arany? :((( Főleg jövedelem nélkül.. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.