Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Snooker


Snooker
senior tag

Ti betudtok lépni a wot honlapjára???? Engem nem enged be, arra gondoltam rossz kódot írok be, és mikor resetteltem volna a passwordot, ki írta, hogy nincs ilyen email cím... pedig a játékba bejelentkezéskor is az van használva...

sry, vegyétek semmisnek a hsz-t, nem tünt fel h US régióban vok..

[ Szerkesztve ]

(#9552) #56230144 válasza Bingisz (#9546) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ewan ;]

Amúgy nincs már 127-re kód.De ha kell,tudok adni neked egy nvidiás kódot.

[ Szerkesztve ]

(#9553) fsb1000 válasza Antonius1978 (#9550) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért azt szögezzük le, hogy véletlen beKÉKülés nincs, vagy a valószinűsége tart a nullához.
Ahhoz már nagy sutaság kell, hogy valaki egylövésezzen csapattársát a kezdőkörben, vagy hármat kilőjön késöbb. Az ellenséget nem nagyon tudjuk 1 lövéssel elintézni, a több lövés meg szándékosság... nem beszélve arról, hogy kezdőkörben miért is kell lövöldözni az első 60 secben?

Aki "véletélen" kékül be az már elöző csatákban is nyomta a nagyfiús stílust, osztotta a csapatsebzéket okító céllal vagy csak viccből "mert ő csak viccel". Valószinűleg a véletlen kékülő azon nagyszámú tuskóhoz tartozik, akik a Wot-ban növesztik egójukat és itt probálják meg kompenzálni amit máshol benyelnek.

Figyeld meg az effrétingjüket... magas effel nagyon ritka az ilyen TK tulok, legalább annyira mint az okoskodó fajta, aki taktikát oszt a csata első percétől. A legszebb az a lightankos aki védelmi játéknál folyamatosan nyomatja hogy deff, és ne menjenek távol az induló helytől.... és jól elbujik, még lőni sem tud. Nobozza azt aki lemegy a hegyről spottolni és meghal... de közben a spotjából 3 kill-t érünk el... és igy tovább..

(#9554) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos az enemy arty triumvirátusnak rossz napja volt.

Victory!
Battle: El Halluf 2012. július 30. 19:35:06
Vehicle: GW Panther
Experience received: 729
Credits received: 18 079
Battle Achievements: Reaper

Ma lett meg a nagy ágyú, eddig nem kedveltem a gépet, de most elég pofás ezzel a 77%-os nullskill legénységgel is. :DDD Mazohista vagyok, replay. Remélem ez nem számít offnak, régen voltam itt.

[ Szerkesztve ]

(#9555) #56230144 válasza D.Orion (#9554) üzenetére


#56230144
törölt tag

Üdv újra itt. :)

(#9556) vhw válasza fsb1000 (#9553) üzenetére


vhw
addikt

Olyan nem fordulhat elő, hogy az ellenség foglalókörében, a foglalókra támadó ellenséges tank lövöldözgetése közben egy saját low HP-s tankot véletlenül telibenyom valaki? Instant kékülés.

Mégsem esett nekem a csapat, bizonyára a 3-4 szerzett kill a név mellett azt sugallta talán nem egy mezei tulok TK-s vagyok.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9557) Antonius1978 válasza fsb1000 (#9553) üzenetére


Antonius1978
addikt

Pedig velem egyszer elofordult...mar nem tudom pontosan hogyan, de a masik belemaszott a lovesembe, asszem utanna meg tavolra lovoldoztem a Parduccal es eltalaltam a masikat is, akinek mondjuk 50 elete volt.Valami ilyesmi tortent es bekekultem, de asszem WOT-os palyafutasom soran legtobb 3x, 9000 csataval a hatam mogott.

Amugy a kezdokoros dologgal egyetertek, aki ott kezd lovoldozni, az megerdemli hogy kilojjek, meg az altalad vazolt vezeri stilus sem ismeretlen elottem :DD

(#9558) fsb1000 válasza vhw (#9556) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bármi elöfordulhat.... csak az nem mindegy milyen valószinűséggel.

Az elv a lényeg. Ha nem lenne ez a TK rendszer, akkor biztos többen "játszanának" így. Valószinüleg nem volt beépítve eredetileg, legalábbis bétában én nem találkoztam ilyesmivel. A beépítésének meg oka volt. Nagy valószínüséggel nem az olyan ritka esetek amit ellenpéldaként hozol.

(#9559) Antonius1978 válasza fsb1000 (#9558) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat persze, kicsi az en peldam valoszinusege, de megeshet.
Amugy en is lottem csapattarsba, most 2 esetre emlekszem, egyszer az egyik tokfilko nekem jott, odalett valamennyi elet es serult a lanctalp.Valami gyenge jargannyal voltam, mert neki a nemet 105 rovid loveg volt es oldalrol belem lott viszonzasul, fel is robbantam.
Masik eset Malinovkan volt, allok a bokorban a JT-vel , es az IS3 hatulrol belem lott, nem tudom miert, lehet rossz volt az egere, vagy akkor tert vissza valamilyen netes bongeszobol, vagy csak simman szandekosan.Elment mellettem es azonnal kapott is egyet a seggebe es raaltam oldalrol neki, mert visszatolatott.Aztan elnezest kert, es elfogadtam, sot mindezek ellenere hogy mindketten sebzodtunk, nyertunk.

(#9560) Atlantis


Atlantis
veterán

Így stock állapotban nem túl meggyőző a Lorraine....és akkor most finom voltam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9561) Djuree válasza Atlantis (#9560) üzenetére


Djuree
félisten

úgy egy rakat szar. én megvettem free-ből az ágyút rá, nem bírtam kivárni...de az a 3 motor soha nem lesz meg....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9562) Atlantis válasza Djuree (#9561) üzenetére


Atlantis
veterán

Előbb kell a lánctalp, nem?
No mindegy, duplákat megcsinálom fele, de most csak a megszerzése volt a cél, mielőtt megdrágul. Amúgyse biztos, hogy érdemes fejlesztgetni most, hogy megszűnnek benne elemek.

Visszateszem a hangsúlyt a fő vonalamra, a német gépekre.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9563) #56230144


#56230144
törölt tag

Kezd elegem lenni a Lengyel játékosokból..Annak ellenére,hogy beszélem a nyelvüket.

itt debilke játszik...

Itt próbálok a saját nyelvén beszélni vele...

Döntetlen lett... :((( :W

[ Szerkesztve ]

(#9564) Fel válasza Atlantis (#9562) üzenetére


Fel
addikt

Nekem annyiban jó dolgom van vele, hogy heavy ágon eljutottam az 50 100-ig, és így nem kellett a Lórira löveget fejleszteni, és az első fejlesztett motor is megvan.
Eddig kifejlesztettem a lánctalpat hozzá és most csak gyűjtöm az xp-t.

Ilyen most, a 7.4-ben:

És ilyen lesz a 7.5-ben:

A harmadik motort szerintem most felesleges kifejleszteni, mert az ápdét után az lesz a stock, így csak xp pazarlás lenne.
Az egy szinttel feljebb kerülés azért jár némi statjavítással. Javulni fog a tűzgyorsaság, kicsit a mozgékonysága, kisebb lesz a lövegek szórása, gyorsabban fordul majd a torony.
Viszont teljesen alapként nem lesz egy élmény T9-en az az F3 löveg, ami nem is pontos, de legalább lassan céloz, és emellé még gyenge a páncélátütése is.

(#9565) #21346560


#21346560
törölt tag

Srácok, isten bizony nem dicsekedni akarok ezzel a visszajátszással, de majd beszartama röhögéstől a végére :DDD

AMX-13 F3 AM pár mákos lövés, elmentem foglalni mert nagyon más lehetőség nem volt, bár az ellennél még 2 db T30 meg egy GWPanther....
Ők nekiülnek foglalni.... próbaképp odalőttem, hátha resetelek.... ellenfél arty visszalőtt, ezzel elárulta a helyét.... egyik T30 elindul vissza, hogy szétkenje a pofám..... visszalövök, eltalálom az arty-t, reseteltem.... bőszen foglalok egyedül.... visszaér a T30.... kicsit cicázunk egy roncs körül, mindketten mellélövünk+ arty is mellém lő és nyertem :DD

Ha ott marad a T30, ha nem lő vissza az arty.... simán nyernek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9566) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Még pár nap biztos van a 0.7.5 peccsig. Van még idő XP-t és kreditet farmolni:

E-50 Ausf.M = 183,010 xp / 6,100,000
T-62A = 200,000 xp / 6,100,000
M48A1 = 160,000 xp / 6,100,000 (+ löveg)
Bat Chat 25T = 200,000 xp / 6,100,000 (+ löveg)

JagdPZ E-100 = 210,000 xp / 6,100,000
Object 268 = 301,000 xp / 6,100,000
T-110E4 = 211,000 xp / 6,100,000
T-110E3 = 241,000 xp / 6,100,000
AMX-50 Fouch (155) = 290,000 xp / 6,100,000

-------------------------

Legolcsóbb lenne most megvenni a BatChatot, de letettem róla. Inkább a két Német tank.

(#9567) Dryman válasza fsb1000 (#9566) üzenetére


Dryman
aktív tag

Lenne rá idő de kedvem az nagyon nincs....
állandóan szopó ágra tesz a játék...mindenféle faßfej arty-s közé....a tököm tele van a francia csoda-artytól ettől a szájba*urt bat-ból fabrikált rövidtestű szartól...kilőni nem lehet még 122-es löveg is kevés hozzá, ha meg közelebre merészkedem 10másodperc alatt 3-at lő a tankomba...hogy hogyan, hát azt hiszem itt hagyom abba ha ennek a fostalicskának is revolvertára van.....Eddig is utáltam az összes francia revolver-táras alkotást, mert ugye nem nagy vitézség egy gyorslövetűvel aprítani, de könyörgöm az ilyen faszfej menjen inkább diablózni, vagy cod-ozni, vagy csak vegyen egy thomsont és élje ki az anyján ezen ámokfutási vágyait.....El van szarva az egész játék ezektől a francia fosoktól......

[ Szerkesztve ]

(#9568) fsb1000 válasza Dryman (#9567) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kétsegtelen, hogy a francia vonal elött kissé archaikusabb volt a játékélmény.
De, nem a játékosok hibája, hogy beülnek a kényelmes artykba, hanem a fejlesztőké illetve játéktervezőké, hogy ilyen nagy számban beengedik a csatákba az önjárólövegeket és aránytalanul nagyobb a harcértékük is mint a többi tanknak

Egyébként igen, a legnagyobb Fr. arty forgótáras.
Most jó kondiciókkal lehet új nicket indítani.... nem véletlen alacsony tierben játszom a csatáim felét.
Max 2 arty, kevesebb okoskodás, kevesebb anyázás... több győzelem.

(#9569) coolmpi válasza AlexWolf (#9537) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Király ez az oldal :) Végre kiderült, több mint 9600 dmg sikerült az arty-s körömben :)

http://mwreplays.com/coolmpi

(#9570) Patrick76496 válasza csaabz (#9549) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ezt sajnos szomorúan hallom, mert számomra az ST-1 egy régóta várt tank. Amikor én mentem vele 7.5 teszt szerver 1-en, akkor egészen tetszett. Megesett, hogy zsinórban 3 pattanást kaptam: elsőt egy IS-7-től, másodikat Object 268-tól, harmadikat megint IS-7-től. Én viszont boldogat ütöttem át őket úgy, hogy még csak BL-9 volt rajta, persze nagy toronnyal. :K Nem egy olyan visszajátszást láttam MWR-en is, ahol 20 találatos acélfalakat gyűjtött. Igazából kipróbáltuk IS-4-en megint csak 7.5 teszt szerveren, hogy mit ér IS-3 ellene. A levélbedobót röhögve átvitte a BL-9. :( Ezek szerint ST-1-nél még rosszabb a helyzet. Ha lazán át is ütik (nem csak a postaládánál) akkor is meg kell tanulni játszani vele, erre is biztos rá lehet érezni, mint az IS-3-ra, utóbbi időkben azt is szinte minden átviszi. IS-8-nál már annyival jobb, hogy a tornyát nem viszik át annyira könnyen szemből, viszont marha nagy weakspot az oldala és a hátulja. Egyébként az IS-8 tornyát még a ZiS-24 is átviszi, akár szemből is.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9571) .mf


.mf
veterán

Ez a játék most nagyon durván kisorsolta nekem a szopóágat...
Az eleje jól indult, 10-ből 8 győzelem. Utána vegyesebb, kicsivel jobb, mint fele-fele. Aztán a végére az IS8-cal sorban volt 10 vereség, de úgy, hogy akár 2-4 kill, akár 3-4000 sebzés is volt, de mégis... csupa hülye, haszontalan játékossal tett egy csapatba, vagy eleve úgy osztotta ki a csapatokat. Egy időre most hanyagolom ezt a szart.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9572) Murder3


Murder3
addikt

Miért op a kv3?
ITT a válasz

(#9573) Sanya


Sanya
nagyúr

nekem egy olyan addon kellene, amely a panther 2-ről azonnal lelöki a láncot, ha elenfél érkezik a közelbe és úgy hagyja kb 30 másodpercen át. Akkor is, ha nem lőnek. Van ilyen? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9574) Atlantis válasza Fel (#9564) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, úgy könnyebb, nekem a francia HT-ág kimaradt, nem is nagyon érdekel (most még, de amilyen hülye vagyok, előbb-utóbb nekiesek annak is :) ).

Nem fogom használni a patch-.ig a Lorraine-t, így most siralmas, nem is az ágyú, inkább a sebessége, még menekülni se nagyon lehet most vele.

sanya: Nem tudom, nekem a P2 az eddigi legjobban működő tankom, a Pershing elbújhat mögötte (és nem csak azért, mert nagyobb méretű a német gép :) ). Ez az egyetlen, amit (még) nem adtam el az utódja megvételét követően azonnal.
Szerintem nem gyakrabban esik le róla a lánc, mint a többi gépről. Ha leesik, szereld vissza. :) 70% körül van a legénység átlagos szerelési skill-je és egészen gyorsan dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9575) AlexWolf válasza Sanya (#9573) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Csak ilyen van :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9576) vhw válasza Dryman (#9567) üzenetére


vhw
addikt

Zsebkendőt ne adjak?

Murder3: na ettől aztán tényleg marha OP a KV3... Arról nem kéne vidi, mikor az E100 oldala nyeli be a lövéseket? Vagy a GW E Typ a legnagyobb kaliberű ágyúkat is szemből? Esetleg mikor az M6-ban tűnnek el nyomtalanul AP lövedékek?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9577) L-e-f-i-e válasza Murder3 (#9572) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ebben semmi extrém nincs, az a pár lepattanó bármely tankkal előfordulhat, az sem mindegy milyen löveggel lövöldöztek rá, ha egy Is4 vagy t110 pattogna 10-ből-8szor akkor aztmondom ok de így csak sima mák hogy nem lőttek ki azonnal.

=^-^=

(#9578) Timyyy


Timyyy
őstag

(#9579) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok. Nem akar valaki bevenni egy aránylag kezdő klánba? Nem vagyok dedós, csak nem rég kezdtem, kellene némi harcelméleti alap is, nyilván a gamera kihegyezve, meg sok közös harci óra esténként, mikor van időm.

(#9580) AlexWolf válasza Timyyy (#9578) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Örülök, hogy végre normálisabb statisztika lesz. Viszont a 8.0 előtt nem lesz még 7.5-7.9-ig? 7.5 után egyből 8.0 jön majd?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9581) vhw válasza AlexWolf (#9580) üzenetére


vhw
addikt

Igen, azok kimaradnak jelen állás szerint.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9582) Djuree


Djuree
félisten

20.0-ra remélem lesznek már repülők, hajók is. mekkora über játék lenne! soha többet nem játszanék mással. akár több órás csatákkal, hatalmas területeken.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9583) Sanya válasza #48613632 (#9579) üzenetére


Sanya
nagyúr

gamera?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9584) #56230144 válasza Djuree (#9582) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az kemény lenne,van már Arty,akkor miért ne lehetne hajó,meg repülő.Csak egy kicsit vaskosabb gép kéne már hozzá,ami nekem nincs ínyemre... :(

(#9585) #48613632 válasza Sanya (#9583) üzenetére


#48613632
törölt tag

ezt hogy érted? WOT-os klánt keresek, magyarokkal lehetőleg, kezdő vagyok, most gyúrok 5-ös tankra, meg lennének kérdéseim is harci taktikákkal, főleg célzással kapcsolatban.

(#9586) #48613632 válasza #56230144 (#9584) üzenetére


#48613632
törölt tag

mert azt már úgy hívnák, hogy Battlefield ;]

(#9587) D.Orion válasza Djuree (#9582) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem lesz soha egy hadszíntéren a három játék.

(#9588) sutyi^ válasza Timyyy (#9578) üzenetére


sutyi^
senior tag

Jók ezek az UI fejlesztések, de szerintem sokan jobban örülnének az ezer éve beharangozott fizika mihamarabbi implementálásának, vagy az új render motornak...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#9589) #56230144 válasza sutyi^ (#9588) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én annak örülnék,ha nem 1 magot használna a játék a procimból,hanem mondjuk 2-t. :K

(#9590) sutyi^ válasza #56230144 (#9589) üzenetére


sutyi^
senior tag

Az új motor többek közt ezt is orvosolja, ha igazak a hírek.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#9591) Sanya válasza #48613632 (#9585) üzenetére


Sanya
nagyúr

de mi az a "gamera kihegyezve"?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9592) #56230144 válasza #48613632 (#9586) üzenetére


#56230144
törölt tag

Gondolod,századozhatunk.Ha minden igaz,akkor énis a közeljövőben klánba fogok kerülni,majd beajánlak téged is :) Dobok rád egy PM-et.

[ Szerkesztve ]

(#9593) #48613632 válasza Sanya (#9591) üzenetére


#48613632
törölt tag

Tehát kellene némio harcelméleti alap, a gamera, azaz erre a játékra kihegyezve.
Szal nyilván nem általános harcászatot akarok tanulni, hanem ezzel a játékkal kapcsolatos taktikákat, technikákat.
pl: nálam sokszor előfordul, hogy szimplán befogom a célkeresztbe a tagot, rázoomolok, táz, és baszik sebződni, pedig egyforma szinten vagyunk.
Azt pl nem tudom, hogy számít e, hogy melyik részét lövöm a tanknak? ha igen, hol van erről info? meg ilyen, vagy hasonló kérdések, amik most nem jutnak eszembe, de játék közben meg igen.
Pl, láttam mot itt fentebb egy taktikai térlépet, felülnézetből ábrázolta a tájat, az épületekkel, na ilyet pl nem tudom, hogy lehet előhívni.
Lényeg, van egy csomó dolog, amit tudni szeretnék. És erre mondtam, hogy nem vagyok 14 éves értetlen dedós :))))

(#9594) #56230144 válasza #48613632 (#9593) üzenetére


#56230144
törölt tag

Felülnézetezni csak az arty-k (önjáró lövegek) tudnak.Az csak az ő "térképük" :)

Igen,számit hova lősz,kis tierbe elég,ha az alját,vagy a kupolát lövöd (francia tankoknál a testet kell,ott is középen,ahol nincs annyira döntve).Nagyobb tierben már az oldalak,vagy a kupola hátulja (ammo rackot kap,ilyenkor 1 lövésből meghal,de a német tankoknál az oldalakban is lehet ammo rack).

Nem minden 14-15 éves értetlen dedós :((( (15 vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#9595) Sanya válasza #48613632 (#9593) üzenetére


Sanya
nagyúr

értem, játékra kigyezve! :) Ha tudsz magyarul beszélj úgy, mert a gamera az nem tudom micsoda. "game-ra" a helyesen leírt formája amit te szerettél volna, de a játékra semmivel sem hosszabb, valamint többen megértjük :)

tanulni pedig inkább szakaszban tud az ember, egy-, vagy prémium esetében 2 barát társaságában. klánban ilyet nem tudsz megtanulni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9596) #56230144


#56230144
törölt tag

Peti,írtam,hogy ha akarsz,akkor szakaszozhatunk.

Más:Újabban nem csilingel,és nem is mond semmit a "kommentátor" ha kritikus találatot viszek be.Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#9597) AlexWolf válasza #56230144 (#9596) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ugyan azért, amiért "hit" illetve "penetration" esetén 0 sebzést oszt a játék...vagyis mert szar.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9598) #56230144 válasza AlexWolf (#9597) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ja értem :((( :(

(#9599) Sanya válasza AlexWolf (#9597) üzenetére


Sanya
nagyúr

az de idegesítő tud lenni, amikor a pontos német ágyúval 10-ből 4 átmegy, de nem sebez semmit :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9600) #48613632 válasza Sanya (#9595) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ja bocsesz, nyilván magyarul érthetőbb lett volna :B

Danielssss

Okkse, nekem belefér, lenne még egy haver, aki szintén játszana, ha úgy van, mindketten pro csomagosok vagyunk, szóval akár többen is nyomtahatjuk. Mikor lenne jó neked? valami rádiós kommunikáció mehet közben? Pl skype?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.