Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) Atlantis


Atlantis
veterán

Pontosságot lehet ellensúlyozni jó splash radius-szal, amiben az amerikai arty-k a legjobbak. Én a célzási sebességet nem szoktam stopperolni, GWTiger érzésre egészen gyorsan szűkül és üt is rendesen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10102) L-e-f-i-e válasza AlexWolf (#10095) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Artyban a németek a legjobbak szerintem, pontosabbak mint például az oroszok, és sebeznek amennyit illik, nekem is obj 212-őm volt de nem az én világom, fun néha menni vele, de fő profilban nyomni.. kell hozzá egyfajta elborultság azért :)

=^-^=

(#10103) Djuree válasza Atlantis (#10101) üzenetére


Djuree
félisten

GWTiger az nagyon jó arty :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10104) [HUN]Dani válasza L-e-f-i-e (#10102) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Pont egy pár körrel ezelőtt történt, hogy Airfielden épp egy Grilleben ültem kb 80 élettel kezdőnkön amikor is azt vettem észre hogy sebesen közelít felém egy T1HT. Körülnéztem és mivel körülöttem csapattárs nem igazán volt, gondoltam kézbe veszem az ügyet, max meghalok, de úgy éreztem, hogy kockáztatnom kell. A marhája kb 20 méterről nem talált el, helyette szétbombázott egy házat én pedig szemből belelőttem egyet és fuss 660hp.. :DD

magyarsrac

(#10105) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Helló valaki most egy kis szakaszozás ? Aláírásomban a nickem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10106) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Köcce mindenkinek a választ. Akkor német ág lesz ebből. :R

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10107) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nem tudom volt e már valakinek hasonló csatája ? Elég gusztustalan a rendszertől így összesorsolni a játékosokat. Mondanom sem kell buktuk a kört 1-13 ra . 5% esély a győzelemre

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10108) Atlantis válasza AlexWolf (#10106) üzenetére


Atlantis
veterán

Te tudod, én ha most újrakezdeném az arty-zást, az amerikait választanám. Néha be is lelkesedek, hogy nekiállok, de aztán eszembe jut a rengeteg szívás, amit T5-T6 környékén arty-val elvisel az ember és el is száll a lelkesedésem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10109) AlexWolf válasza Atlantis (#10108) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Német ágon hummelem van, Amcsin priestem, oroszon obj 212 (franciát hagyjuk)

Meguntam obj212-vel, hogy mindig mellé lövök és egy óra a célzás.Hummel meg legalább már megvan, és némi xp is van rajta.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10110) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Németekkel nyomulok, ott most P3/4-em van. Hamarosan vehetnék új tankot, azonban nem tudom, mit érdemesebb:
vk3601 vagy vk3001?

Más: láttam itt pár screenshootot... Azt hogy lehet elérni, hogy a játék kezdetekor kiírja a nyerési esélyeket stb?? :)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10111) csaabz válasza longwild (#10110) üzenetére


csaabz
őstag

3601

xvm mod

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10112) virkir válasza AlexWolf (#10109) üzenetére


virkir
veterán

Ha nem mész klánba CW-re akkor felesleges 6-os arty-nál nagyobb.
A Lorraine155 50 gyorsan lő elég jól sebez, gyors jól lehet vele menekülni meg elkerülni a countert.
A GWPanther szintén elég jó tűzgyorsasággal bír, elég pontos, mozgékony és ami a legnagyobb előnye iszonyat nagy a lövegkitéríthetősége. Egy sarokból a fél pályát be lehet vele lőni anélkül, hogy megmozdulna a test.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10113) AlexWolf válasza longwild (#10110) üzenetére


AlexWolf
senior tag

vk 3601

De azt is vedd figyelembe merre akarsz elindulni. Ha heavy ágon, akkor mindenképpen 3601, mert az után jön egyből a Tigris...
Ha 3001-et választod, akkor meg elsőre 3002, és utána jön csak a tigris (ez kétszer tier 7)

Ha meg medium ágra akarsz menni, akkor 3001 a jobb választás

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10114) Djuree válasza longwild (#10110) üzenetére


Djuree
félisten

virkir mod pakkjában benne van, azt tedd fel, más hasznos mod is van benne :K itt van linkelve előrébb a legfrissebb.

attól függ merre akarsz tovább mennni utána, de a 3601 jobb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10115) Atlantis válasza longwild (#10110) üzenetére


Atlantis
veterán

Mindkettő jó, de szerintem V3601H, igen jó gép, már-már heavy tank, még nagyobb vasak lövései is pattanhatnak róla. Ágyújuk ugyanaz.

XVM-mod az, amivel a győzelmi esélyeket ki lehet íratni, Google-ban keress rá. Iránymutatásnak jó, de nem ritkán nem jön be a "tippje".

virkir: nem értünk egyet, a T7-T8 arty a jutalom azért a szívásért, amit T5-T6-ban elviseltél. Azokat a nagy dögöket, amiket ott csak karcolni tudtál, T7-ben már jelentősen lehet sebezni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10116) virkir válasza Atlantis (#10115) üzenetére


virkir
veterán

Te tudod neked mi a jó.
Nekem többet ér a GWPanther nyújtotta mozgékonyság és lövegkitéríthetőség mint a GWTiger nagyobb elméleti sebzése.
Arról nem beszélve ha betalálsz. De a parádés lövegmozgás miatt a Tigrisnél már nagyon prónak és/vagy látnoknak kell lenni, hogy a keresztbe menő tank hogyan fog viselkedni.
Ha nem ütöd át a célpontot akkor meg elenyésző a különbség a sebzésben a 0.58/0.43-as pontosságról nem is beszélve.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10117) D.Orion válasza AlexWolf (#10100) üzenetére


D.Orion
veterán

Nincs sok arty tapasztalatom, pHeetr a nickem a játékban egyébként. A tech tree adatok 100% os legénységgel, kiegészítő modulokkal, csokival, kolával, stb stb, minden pluszt megvévé értendőek.

(#10118) AlexWolf válasza D.Orion (#10117) üzenetére


AlexWolf
senior tag

a tech treeben lévő adatok 100% legénységgel értendőek, ventri, csoki, skillek nélkül.

"Characteristics for a vehicle with basic configuration and a crew with 100% qualification." - a WoT oldaláról.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10119) ollie


ollie
MODERÁTOR

sziasztok, már egy hete a balatonnál vagyok (most is mobilról netezek). légyszi mondjátok azt, hogy jó lett az új update...

***

(#10120) Djuree válasza ollie (#10119) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nincs vele gond :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10121) jozefgucci1 válasza ollie (#10119) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Elég dúrva kérés , hogy hazugságra kérsz minket . :N

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10122) virkir válasza D.Orion (#10117) üzenetére


virkir
veterán

A francnak nem olvasok végig minden hsz.-t.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10123) Atlantis válasza virkir (#10116) üzenetére


Atlantis
veterán

Tény és való, hogy a GWT egy tohonya dög az elődjéhez képest, de a pontosságot a kétszeres splash radius simán ellensúlyozza. Utóbbi miatt a keresztbe menő tankot is jó eséllyel elkapod, ámbár a RoF miatt én is megfontoltabban lövöldözök a GWT-vel, mozgó célpontra pl.: nagyon ritkán lövök rá vele.

ollie: szerintem jó lett, egyszer sem fagyott ki azóta, ping is rendben, MM olyan, amilyen. A játékosállományon meg egy patch nem javít. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10124) longwild válasza virkir (#10002) üzenetére


longwild
aktív tag

Ez lenne az a mod az orosz oldalrol?

Miket tud ez még?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10125) AlexWolf válasza ollie (#10119) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Elég annyit mondani, hogy a tankokat nem lehet látni 100 méteren belül, amikor mozog és lő rád, aztán egyszer csak előbukkan 20 méterre tőled?

Oké tényleg nem dobál ki csata után, nem kétszer játssza le az intró videót. De ezek olyan problémák voltak, amik a játékélményt nem befolyásolták nagyon.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10126) Atlantis válasza AlexWolf (#10125) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez a feature a patch előtt is megvolt... :) A hatodik érzékedet te is fejleszd ki, ne csak a tankparancsnokod. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10127) AlexWolf válasza Atlantis (#10126) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Folyamatban van kifejlesztése :D Csak sajna még nincs meg 100%-on így nem kapcsol be.

Viccet félre téve, sokan panaszkodnak csaták közben is, hogy valami nem kóser.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10128) virkir válasza longwild (#10124) üzenetére


virkir
veterán

Nem amit te találtál az a WoTLogger ami a pillanatnyi és összesített statisztikáidat mutatják.
Keress visszább ott lesz a teljes pakk amiben benne van.
Itt a hivatalos fóruma kuglifordítóval értelmezhető.
Lényegében a csata közben kapsz egy elfogadható statisztikát a csapattársak/ellenfél tagjainak képességéről illetve egy közelítő tippet a nyerési esélyre.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10129) virkir válasza Atlantis (#10123) üzenetére


virkir
veterán

A teszten visszavettem és hamar meggyőződtem róla, hogy jó döntés volt eladni félúton a TypeE-hez. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10130) Rém


Rém
tag

Valamit reszeltek a Type-on! :D

Győzelem!
Csata: Mines 2012. augusztus 3. 12:44:08
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 2 235
Szerzett kredit: 132 888
Csatában elért Achievement: Acélfal

(#10131) Timyyy válasza Rém (#10130) üzenetére


Timyyy
őstag

Elvileg semmit, csak a matchmaker-t vették le egy szinttel, tehát ha egyedül mész, nem platoonban, akkor 10-es tankkal nem találkozhatsz.

(#10132) vJokka válasza virkir (#10116) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én sem léptem tovább GWP-ről, egyszerűen túl jó az a dög :). Igaz a sebzése nem túl acélos, ha kemény páncéllal találja szembe magát (pl T95nek simán lövöm a 100-200 közötti sebzéseket, ha az elejét találom el), de pl egy korábbi csatában Erlenbergen védtünk, az ellen E-100a olyan 6-7 telibeverés után megkért, hogy sniperezzek már mást mert alig maradt élő legénye :DDD Amúgy T8-ig lehet vele 1shotolni is, csak egy kis szerencse kell hozzá.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#10133) AlexWolf válasza vJokka (#10132) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Most, hogy mondjátok a német artykat a múltkor fordult elő, hogy a fullos IS-4-emet egy gwtiger meglőtte és egyből kipusztult a full legénység pedig csak 5-600 körül sebzett.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10134) Atlantis válasza virkir (#10129) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, a GWE-nek semmi értelme nincs, nem sebez jobban, még papíron se túl nagy a különbség a GWT-hez képest, gondolom gyakorlatban még kisebb. Az még nekem is igen messze van, szerintem idén meg se lesz, annyira sokat nem tüzérkedem.

GWP-t amúgy én nem szerettem, örültem, hogy megszabadulhatok tőle.

macipajti: Miért? Talán mert durván OP volt az úgy T5-ben? Nem mondom, élvezetes volt vele, de én megértem, hogy elvették. Azt már nehezebben, hogy a T-43-tól miért vettél el a D10-T-t, így eléggé küzdelmes lesz majd vele menni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10135) macipajti


macipajti
tag

Bucsut kell mondanom a su-85-nek a zis-6 nélkül elég siralmas :O
Miért kellet elvenni :(((

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#10136) virkir válasza Atlantis (#10134) üzenetére


virkir
veterán

Az E-nek annyi az előnye, hogy mozgékonyabb, jobban páncélozott és az oldala nyeli a splash-t. Ezért szeretik a CW-n.
A GWP meg szerintem a legkirályabb arty az egész mezőnyben a francicákat nem számolva.
Azzal is meg lesz az 1k kör mint a Hummel-el. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10137) marked one94 válasza virkir (#10136) üzenetére


marked one94
őstag

Inkább kezdjed elfele az amcsi med-eket mert sose lesz értelmes tankod :P

You'll Never Walk Alone

(#10138) Sanya válasza vJokka (#10132) üzenetére


Sanya
nagyúr

meg végső esetben TD-nek is használható, így volt olyan meccs, hogy 3 tankot szedtem ki TD módban, de akkor is vesztettünk :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10139) Fel


Fel
addikt

Elkészült az új szovjet tech tree: [link]
Remélem frissítik majd a többit is előbb-utóbb.

Mikor először megláttam, hogy a 8.0-ban a második TD ág jön, és, hogy a felsőbb rész nem T7-essel indul, hanem T6-tal, azt hittem már megint feleslegesen gyűjtögettem az Su-100-zal.. Na de így jó, hogy mégis abból indulnak majd az újak és nem kell visszavenni az Su-85-öt.

(#10140) Atlantis válasza virkir (#10136) üzenetére


Atlantis
veterán

1k csata ugyanazzal a géppel? Az igen, elismerésem. Annyi idő alatt én tízszer megunnék egy gépet...

Hát, nem vagyunk egyformák, engem az ágyúkitéríthetőség és a mozgékonyság nem érdekel arty-nál. Üssön nagyot, nagy szórással, de viszonylag pontosan. Ha észrevesznek és menekülni kell vele, úgyis tökmindegy.

Fel: ezek forgótornyos gépek lesznek vagy miben lesz más a meglévő TD-ághoz képest?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10141) AlexWolf válasza Fel (#10139) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Újabb TD ág, na bravó!
Én meg már azt hittem, hogy 8.0-ban végre jönnek az angol tankok.
Az ad reményt, hogy az új td ág mellett (ami szerintem nem akkora dobás) végre jön a fizika (ami viszont nagy dobás lenne).

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10142) Eagle16 válasza Atlantis (#10140) üzenetére


Eagle16
addikt

Erre én is kíváncsi lennék.

Most ezek vagy papírból lesznek nagy ágyúval, vagy erősen páncélozottak nagy ágyúval és lassúak.

Papír széria nagy ágyúval már van, ezek a mostaniak. Szóval úgy lenne értelme ha ezek lennének a lassabbak de erősebben páncélozottak.

Ha ilyenek lennének akkor érdekelne, de ha ezeken se lesz páncélzat csak dísznek akkor nem látom értelmét.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10143) longwild válasza marked one94 (#9861) üzenetére


longwild
aktív tag

Hogyan lehet ezt kiválasztani, hogy a legénységre termeljem az xpt?

Eleve: én a p3/4-nél mindent kifejlesztettem és mégsincs elit státusz...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10144) ollie válasza longwild (#10143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

csak akkor lesz elite, ha az összes, belőle kifejleszthető tankot is kifejlesztetted, vagyis az S51-et is.

***

(#10145) Atlantis válasza longwild (#10143) üzenetére


Atlantis
veterán

Csak elit gépnél lehet, ha tényleg minden ki van fejlesztve, értsd ez alatt az összes lehetséges következő tankot is (tehát PzIII/IV-nél a Hummel, a 3601H és a 3001H is kell).
Ebben az esetben kapsz is figyelmeztetést, hogy elit a gép és akkor be lehet pipálni a fokozott legénység-képzést is.

ollie menj inkább fürödni, ha már a Balatonnál vagy :) , itt a cégnél olyan meleg van, hogy folyik minden nemes és kevésbé nemes alkatrészemről a víz. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10146) AlexWolf válasza ollie (#10144) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nem kevered véletlenül a német tankokat az orosz artykkal :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10147) Djuree válasza ollie (#10144) üzenetére


Djuree
félisten

pz3/4-ből s-51? te mivel játszol? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10148) Fel válasza Eagle16 (#10142) üzenetére


Fel
addikt

Ezek annyiban különböznek a most meglévőktől, hogy a felépítményük hátul van.*
És az Obj. 263 kivételével, mind közepes tankra épülnek (T-34, T-44, T-54), így biztosra vehető, hogy nem lesz über páncélzat, hanem mozgékonyak, gyorsak lesznek.
Gondolom a 263-as sem lesz lomha, mert az IS-7 sem az (bár igaz, hogy ez a TD inkább a O. 261-hez áll közelebb). Az S-70 TD verziója is biztosan fel lesz tuningolva. 550-600 dmg, magas RoF... és a páncélátütés sem maradhat 260mm.

*Illetve.. Az Su-122-54-nek nem. Annak elől van. De régebben ez lett volna a top a második ágon,úgyhogy tekinthetjük a fő profiljuknak a mozgékonyságot. Szerintem hasonlóak lesznek a francia TD-khez.

[ Szerkesztve ]

(#10149) Iron Funeral válasza virkir (#10136) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem nagyon nyeli a splasht, vagyis nem annyira mint gondolná az ember, 10-50 sebzés csökkenés van, mint E-100 esetében, leginkább azért jobb mint a GWT mert több élete van ezért nehezebb kilőni.

Illetve kicsit gyorsabban fordul, plusz le lehet vinni az ágyúját, szóval közelharcban nem vagy teljesen védtelen. Randomokra tök felesleges vinni egyébként, csak a fenntartása miatt fog fájni az ember feje mert a csapatok nem képesek megvédeni.

(#10150) coolmpi: ugyanazzal a löveggel+lőszerrel mitől nagyobb a spalsh?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10150) coolmpi válasza Atlantis (#10134) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Igenis van értelme GWtype-E-nek! Sok-sokkal jobb. Az csak egy dolog, hogy 3 mp-vel hamarabb tölt be, de gyorsabban szűkül, nagyon a slpash, kevésbé lő mellé, sokkal mozgékonyabb...

Sebzése teli találatnál hasonló, de érzésre sokkal jobb vele játszani. A GWP sebzése kiábrándító hummel után... Nekem olyan volt mintha nem is változott volna...

Orosz vonalon ilyen különbség van az s51->obj212 között...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.