Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Ranger^41 válasza homeless09 (#9400) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

meg a torony tetején a kupola

(#9402) Bingisz válasza homeless09 (#9400) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem azért de tier 7-től csak a random lepattanók és a riszálás segítenek rajta. Tier 7-es tankkal nyugodtan át lehet már lőni akárhol ....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9403) Eagle16 válasza Bingisz (#9399) üzenetére


Eagle16
addikt

Kicsit már kezdik túlzásba vinni szerintem, az előző patchben több páncélt kapott most meg ezek...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9404) fsb1000 válasza Arpee78 (#9394) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kösz így már értem. Kár hogy nem lehet táblázat szerűen lementeni, de náhany tank lövegét átnézve úgy gondolom a "nyilvános" pontossági adathoz képest kb 30% adódik hozzá torony forgatáskor.
Menet közbeni érték nincs, a lövés utáni/sérült érték meg szinte mindig 4/2m

(#9405) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elővettem az IS-3-mat újra. Még mindig tetszik! Az elején volt egy kis trollkodás, de kissé felbosszantottak az előzőekben tapasztaltak... Nagy szerencsém volt megint, hogy a KV-4 és a prémium JT nem tudta hová lőjön. Lehetett volna Boelter is, de gondolom hiába kértem volna a többieket nem hagyták volna abba a foglalást (ahogy ez már többször is megesett).

Prémiumos, 4860 sebzés. Visszajátszás.

(#9406) Imilenni válasza Eagle16 (#9398) üzenetére


Imilenni
addikt

A Stug III v SU-85B nem lessz erősítve? :(
Nem tudom..de lehet h rosszul használom de valamiért az M4 sokszor 1 lövése is megöl :s (Stug III-al és nem egészen a hátamat lövi)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#9407) #56230144 válasza Bingisz (#9396) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem.Nvidiás akciót kihasználva csinálok magamnak néhány accot,amin bizonyos ágon indulok el.És igen,élvezem :DDD

(#9408) Bingisz válasza #56230144 (#9407) üzenetére


Bingisz
addikt

Te tudod..... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9409) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Amúgy nem értem mire jó a több acc ,de tényleg . Nekem eggyen is elég a kedvenc tankig elérni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9410) vbbb


vbbb
őstag

Na ez egy k***** jó kör volt! Agresszívan előre!

StugIII, Tiger I, Panther II, T20, AMX 90 megölve és KV-5, SU-152 sérülve.

Ezért már megérte újra játszani. :)

(#9411) #56230144 válasza jozefgucci1 (#9409) üzenetére


#56230144
törölt tag

Régi accon 0 credit,és tier1 tankokkal nem vagyok hajlandó játszani.

Első accom az mindig marad teljes körü acc.

Ez az accom pedig csak fun-ból van,ezzel nem tervezek komolyabb teljesítményt elérni.

(#9412) Dobi 562 válasza vbbb (#9410) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratula!

Visszajátszást nem dobnál föl ide? Szívesen megnéznénk!

(#9413) vbbb válasza Dobi 562 (#9412) üzenetére


vbbb
őstag

Szia!

Köszi!

Ki van kapcsolva a wot replay, szóval sajnos csak az én emlékeim között él tovább. :)

(#9414) #56230144 válasza vbbb (#9410) üzenetére


#56230144
törölt tag

Bárcsak ilyen kört mennék Hetzer-el :D Grat :C

(#9415) vbbb válasza Dobi 562 (#9412) üzenetére


vbbb
őstag

Na ez se volt túl rossz futam. :) De nagyon kéne már az a normális ágyú rá. Most olyan mint egy jobban páncélozott T20. Viszont ha be van kapcsolva a felvétel, egy leheletnyit késik a célkereszt...asszem ezért is kapcsoltam ki.

Győzelem!
Csata: Steppes 2012. július 29. 16:32:20
Jármű: M26 Pershing
Szerzett tapasztalat: 5 295 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 42 369
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

File akit érdekel...

[ Szerkesztve ]

(#9416) jozefgucci1 válasza vbbb (#9415) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha tier8 ba kerül akkor nagyon lehet vele aratni . A nagy ágyúval mikor meglett csináltam meg a 8 killt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9417) vbbb válasza jozefgucci1 (#9416) üzenetére


vbbb
őstag

Igyekszem, igyekszem...kénytelen voltam még egy hónap prémiumot befizetni (ezt éri meg) mert csak vegetáltam és nem jött ugyan ilyen körök után az xp meg a kredit se. Mindegy, ennyi még belefér...főleg most, hogy 3x-ozás van.

Na jó lett a célkereszt is, kikapcsoltam a 'Tároló' nevezetű akármilyen opciót....

[ Szerkesztve ]

(#9418) jozefgucci1 válasza vbbb (#9417) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te felrakod rá a nagyobb tornyot ,mert ahogy néztem nem különbözik a kettő csak a nagyobbnak jobb a forgási sebessége kettővel ? Amúgy az a gond , hogy a nagyobb nyolcas löveg még a saját tier-ben elég ,de nagyobb csatában már édes kevés . Valahogy olyan mint a T32 volt ,de ott legalább a torony jól páncélozott volt. A Prémium megéri szerintem sokkal gyorsabban lehet haladni és hát kreditben sem mindegy .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9419) #56230144


#56230144
törölt tag

Odaadnám valakinek a fun accom.Kezdőknek/haladóknak ajánlom.

Ami megtalálható:

Tankok:Hetzer,M3 stuart,T2,
Egyéb: Néhány K free xp,300-350 körüli gold,3 nap prémium

ATI-sok előnyben.

PM-ben érdeklődni. :)

[ Szerkesztve ]

(#9420) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na megvettem a churchillt . Eddig két kört mentem vele mindkettő bukó igaz én azért kisedtem akiket kitudtam . Sajna mindkét csatában KV1 ellen rakott be és hát be kell látnom hiába lövök 2,45 sec allat ha pattanok róla és ha át is üti 80 -at sebzek csak. T34 és T1 ellen nem gáz , de a kv1 nagyon kemény . Ja mindkétszer topp tank voltam amúgy . Azért még próbálkozom.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9421) Djuree válasza jozefgucci1 (#9420) üzenetére


Djuree
félisten

az a churchill sztem sokmindenre nem jó, elég gyengusz tank.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9422) Napfénysüti válasza Djuree (#9421) üzenetére

Farmolásra jó annyiért. :K

Més que un club!

(#9423) AlexWolf válasza jozefgucci1 (#9420) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Há', nemtom mit csinálhattok a Churchillel, de egész hétvégén mentem vele és beleszerettem. Megvolt már elég régen, de röhejesnek találtam az alakját.

Kilencven pár százalékos legénységgel és töltésgyorsítóval már majdnem 2 sec-en belül tölt. Úgy számoltam olyan 1,8 körül van a vége.
Eddig, ha KV-1 jött szembe, maximum olyan 2x tudott kilőni. Szembe kell vele fordulni és onnantól kb bekaphatja. Az alacsonyabb vagy vele egyenlő tierek meg nem lövik át, szinte sehol.
Nagy előnye hogy HE-t használ, így az esetek döntő többségében, ha eltalálsz valamit, akkor sebzed is. Nagyon sokszor (szerintem olyan 60-70%-ban) top tier vagy, és alig volt olyan kör, ahol 7 körül volt a top. A maradék részben erős középmezőny, 1-2 tier 6-tal.

Mivel fossa a skulót és majd minden sebez, folyamatosan jönnek a különböző mesterlövész kitüntetések, és baromi sok XP-t termel, mert sebzel.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9424) krisss93 válasza AlexWolf (#9423) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát nemtom én normális Tier IV tankkal (TD-vel főleg) már szét tudtam szedni a churcillt minden gond nélkül.

Ha a KV nemtud kilőni szemből akkor ritka balfasz emberke ült benne, mivel a tornyot csak a hülyék nem lövik keresztül.

(#9425) jozefgucci1 válasza AlexWolf (#9423) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az xp nem érdekel ritkán váltok át ott van még a typ és a t34 erre. Igazából fanolni vettem , mert azt hittem jól lehet vele osztani a népet , de nyilván még ki kell tapasztalnom , hogyan is illik vele játszani .

Apropó .: Nem akar valaki szakaszozni ? Tier6- Tier10 ig minden van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9426) Atlantis


Atlantis
veterán

Maradék hajam kihullott ugyan a 13 90 miatt, de meglett a Lorraine. Fene gondolta volna, hogy előbb lesz T9-es francia gépem, mint amerikai. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9427) jozefgucci1 válasza Atlantis (#9426) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig a 1390 nagyon jó med én megtartottam . Mai napig megyek vele mert imádom , nagyon jól lehet vele szivatni a népet. Arty nem nagyon szeretnek és ha van T50-2 az ellennél akkor ő sem él sokáig :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9428) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#9425) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Prémmel a jó csaták 50K felett hoznak. Átlagban 30K felett termeli a kreditet.
Nem egy type59 szint, de az ára sem.

(#9429) Atlantis válasza jozefgucci1 (#9427) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudom, mi a jó benne, talán az, hogy gyors. Viszont lassan indul meg, páncélzata nincs, menet közben pontatlan, lassan céloz, ágyú nem kitéríthető...ja és nem med. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9430) vhw válasza AlexWolf (#9423) üzenetére


vhw
addikt

A Churchill épp az hogy nem HE-t használ, pont ez a lőszertípusa nincs, így ha effektív 110mm páncélnál többel találkozik reszeltek neki.

A gyors töltéssel meg az a baj, hogy nem tud újracélozni mire betölt az ágyú, így csak közelre jó.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9431) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#9427) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mostanában sokat megyek JagdTigerrel meg ferdinánddal. JT-re a 13-90 a legveszélyesebb. Ha van az ellenél, akkor az rámszál, és lehet nem is lő ki, de 80%-ban kilőnek a támadása következtében.
---
(#9430) vhw
Csak megjegyezném, hogy az alap töltési idő és a célzási idő azonos: 2,3 sec.
Azért rakok rá töltésgyorsítót és célzás gyorsítót, hogy közel azonosak maradjanak.
Egyébként meg nem olyan tragédia kivárni azt 0,1-0,2 seccnyi eltérést. Babonás játékos távoli lövéseknél úgy is vár picit a teljes becélzás után is.

[ Szerkesztve ]

(#9432) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Győzelem!
Csata: Widepark 2012. július 29. 20:49:22
Jármű: КV-4
Szerzett tapasztalat: 1 364
Szerzett kredit: 43 615
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Acélfal, Top Gun
Egyedül voltam top tier KV-5 ellen, tier 7-es-ből is csak egy-egy volt csapatonként, szóval nem volt nehéz dolgom. :K Arty végre meg sem karcolt. :P

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9433) jimmy74


jimmy74
őstag

sziasztok!
szerintetek van a BIA képességnekértelme ha már igy is 115%-on van a legénység?
Tiger 2-n a 2-dik képesség kb 50%-on van mindenkinek és azon gondolkozok hogy eldobom majd kiválasztom mindnek elsőre a BIA-t,2-nak meg pl:javitás vagy ilyesmi.
egyáltalán ti mire esküsztök heavykre mi ami jó.?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#9434) #48613632


#48613632
törölt tag

Hopp, ilyen népszerű ez a game? Másfél hónapja játszom kb, de nem gondoltam volna, hogy ekkora tábora van itthon.

(#9435) fsb1000 válasza jimmy74 (#9433) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem ez jó ötlet. Én is ezt csinálom.

(#9436) vhw válasza fsb1000 (#9431) üzenetére


vhw
addikt

Várni persze lehet, én is azt csinálom, ha nagy ritkán előveszem, de így már rögtön nem olyan magas az a dpm.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9437) csaabz válasza #48613632 (#9434) üzenetére


csaabz
őstag

Egy 50.000 hozzászólásos topic már be is zárt... :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#9438) fsb1000 válasza vhw (#9436) üzenetére


fsb1000
nagyúr

100m-en belül simán lehet teljes beszükűlés nélkül is használni.
Az ellenfél moráljáról nem is beszélve, mikor 2 seccenként kap találatot.

(#9439) Djuree


Djuree
félisten

ehh e-50 megint kipicsázott (igaz neki is csak 1 lövés kellett volna már). ez a szar a mumusom is8-ban ülve :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9440) fsb1000 válasza Djuree (#9439) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnos lerontják a tulajdonságait, pedig kezdek vele egyre jobban menni.
Nyomulni kell vele, korábban meg sznájperkedtem.

(#9441) Djuree válasza fsb1000 (#9440) üzenetére


Djuree
félisten

még a t10-esektől sem tartok ennyire :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9442) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Teljesen megérte kifejleszteni KV3-ra a nagyobbik 122mm-es löveget. Csak 19000 XP kellett hozzá és nyertem vele -1 másodperc töltési időt (ami tekintve az amúgy sem gyors töltést kb a "kösz a semmit" kategória).

Inkább toltam volna bele azt az XP mennyiséget a KV4 kifejlesztésébe...

(#9443) Patrick76496 válasza Stauffenberg (#9442) üzenetére


Patrick76496
őstag

Meg is éri, mert gyorsabban is céloz egy cseppet, de ami a legfontosabb, hogy KV-4 nagy lövegéhez kell a D-25T is, inkább itt szenvedj meg vele, mint ott. :K Semmi 54 000 egy T8-as nehéz tankért, ráadásul egy ilyen erősért meg mégamúgy kevés, eszméletlen miket lehet vele művelni. :P

ST-1 17,5k XP, ezt már az update-tel megkapom. :U

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9444) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#9432) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratula! Megnéztem a csatát, jól csináltad. Én bátrabban előrementem volna ott az alagútnál, beálltam volna a jobb szélső helyre. Az ellenfeleidnek fogalmuk sem volt, hol lőjenek téged.

Mikor az AMX M4 45 átjött a ti oldalatokra és hátulról lövöldözött, akkor lett volna sanszuk ellened ha a KV-5-el összehangolják a támadásukat két oldalról, de a kommunikáció hiánya ezt nem tette lehetővé.

A legszebb az a KV-1S csapattársad volt aki az utca végéből, a sarok mögül nézte végig, hogy az AMX téged lő hátulról és nem csinált semmit, csak akkor merte kidugni az orrát mikor már nem maradt komoly ellenfél... Rühellem az ilyen hasznavehetetlen kempereket.

(#9445) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Munka előtt egy gyors csata 8 killel, 6200 sebzéssel. A szerver oldali célkeresztet csak vissza fogom tenni, most éreztem a hiányát.

Visszajátszás.

(#9446) Djuree válasza Dobi 562 (#9445) üzenetére


Djuree
félisten

azt hogy kell feltenni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9447) AlexWolf válasza vhw (#9430) üzenetére


AlexWolf
senior tag

jogos. télleg AP van írva hozzá. Ennek ellenére sűrűbben ütöm át t7-ig a tankok páncélját ezzel, mint bármely más t5--sel. Bár lehet ez csak azért tűnik így mert kb 2-5-öt lövök, mire más tier 5-ös 1-et, így ha az 5 lövésből csak 3 megy át, akkor is többet sebzek. Főleg ha mondjuk az az egy le is pattan.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9448) Fel válasza AlexWolf (#9447) üzenetére


Fel
addikt

Churchillel már jóideje csak max Tier 6 tankokkal találkozhatsz. De az igaz, hogy a KV-1S átlyukasztása sem kihívás vele, ha a megfelelő helyen lövi az ember. A T-150 már problémásabb.. Na meg azokat a 600 körüli hp-kat leszedegetni 85-ös átlaggal...

(#9449) Mcray


Mcray
senior tag

Van valakinek információja arról, hogy a T-34-85 kap e free XP kompenzációt az elvett lövegért?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9450) Fel válasza Mcray (#9449) üzenetére


Fel
addikt

Úgy tudom igen, és az Su-85 is a ZiS-6s-ért.

---------------------------------------------------------

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy a Lorr. 40t-nél mi történik a két motorral? Mert ugye csak a legerősebb marad meg neki, de ha addig ki van fejlesztve a két köztes is, akkor azok úgy is maradnak, nem?

És itt a DCA 45-ért nem jár free xp?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.