Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Atlantis válasza Timyyy (#10648) üzenetére


Atlantis
veterán

:R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10652) virkir válasza KaLeun (#10649) üzenetére


virkir
veterán

Nem gyengébb az ufp és az lfp.
Az E100-on is simán lövik a lfp-t már 200-as pen-től, beforgatva meg már a mostani csoda 10-es ágyúk is átlövik az ufp-t meg kis szerencsével 250-280-tól átüthető.
Az AMX 50 100 meg tud 290-et nagy szerencsével.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10653) KaLeun válasza virkir (#10652) üzenetére


KaLeun
senior tag

Értem, kösz a felvilágosítást.

Cila

(#10654) ollie válasza Patrick76496 (#10638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De lehetetlen megállapítani, hogy ki volt a vétkes.

***

(#10655) csaabz


csaabz
őstag

Mostanság úgy látom, keveseb a francia heavy a játékban. Gondolok itt a tier 8-9-10re. Nekem van 50 100 és 120 is. Szeretek velük játszani, annak ellenére, hogy a vékony páncél miatt könnyen halnak. A nagy francia nerf nem tett túl jót nekik. Főleg az egy táron belüli lövések között eltelt időnek nem...
Sztem nagyobb játéktapasztalat, hozzáértés kell hozzájuk az eredményes játékhoz.
Vannak ilyen tankjaitok? Vélemény?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10656) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hehe, előbb volt 5%-os nyerési esélyünk XVM szerint. Én egyedül védtem a 3 artynkat, és mivel egyszerre hárman támadtak, meg az ellenséges artyk is rámizgultak, pillanatokon belül meghaltam. A mi artyjaink persze a távolba révedtek, nem izgatták magukat, hogy pár méterre van tőlük a támadó csapat.

***

(#10657) AlexWolf válasza csaabz (#10655) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem az összes franszoá vackot ticcsák be! :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10658) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Gyerekek en mar egy hete olyan szopo agon vagyok hogy ihaj. Mar lassan a hajam banja a dolgot, ennyire felidegelni magam egy jatekon. Magam sem hittem el hogy ki tud belolem ilyet hozni egy jatek, aszem pihennem kell :O. Mindenkinek jo jatekot!
Dobilaci: Majd egyszer platoonoznek veled ha belegyezzel? ;) Termeszetessen Aladarral, nekem is az egyik kedvencem.

Miert?????

(#10659) Eagle16 válasza virkir (#10652) üzenetére


Eagle16
addikt

Hát az UFP-t annyival max. akkor ha valami magas helyről lősz rá. Pl. Mines-on csüngsz a domb széléről.

Ez még a 7.4-es séma a toronynál: [link]

De az UFP már ott sem lehetett átlőni 268-as átütéssel, de még BL-10-el sem.

Az a rész effektív 300mm fölött van. És akkor ennyi csak ha egy kicsit sincs beforgatva.

Még teszten ki is próbáltam, az Obj. 268 a HEAT lőszerével ami átlag 450mm-t üt át, 4-ből 1-szer lőtte át csak. Pedig HEAT ellen elvileg 400mm a védelme.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10660) Patrick76496 válasza ollie (#10654) üzenetére


Patrick76496
őstag

Itt most nem arról volt szó, hogy ki a vétkes, hanem hogy mennyire elcseszett még mindig a kárpótlási rendszer. Az előző hsz-el nem azt akartam mondani, hogy a 40-es lóri volt föltétlen a hibás, lehet éppen nem figyelt, én pedig a lassú dögömmel nehezen kerülöm ki, főleg, hogy kicsit laggosan is játszok vidéken. Néha az én figyelmem sem 100 százalékos, elkalandozok, esetleg felmegy 999-re a pingem. Hátra sohasem figyelek, gondolom a csapattársaim nem szeretnének kárt okozni sem lövéssel, sem ütközéssel. Kedvenc esetem, amikor ülök valamelyik lassú nehéz dögömben, megyek előre, erre jön egy kis gyors valami és végigkarcolja az oldalam. Hiába ő veszít több HP-t, akkor is én szívom meg a levét, mert fizethetek, ráadásul nem neki. Ez a kárpótlási rendszer akkor lenne értelmes, ha nem a levegőbe fizetnék, hanem a sértettnek. Ha én kifizetem a 4x-es szorzót, akkor ne a 8-ad részét kapja meg a sértett, hanem azt is szorozzák meg 4-gyel, ugyanígy, ha én vagyok a sértett. Az a baj az egésszel, hogy túl sok a véletlen eset, amiket nehéz kiszűrni, persze szándékos esetekből is van éppen elég, mint ahogy láttam Fel 7 killes M48A1 visszajátszásában. Más hülye miatt szívjunk, aki direkt lövi a seggünket.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10661) virkir válasza Eagle16 (#10659) üzenetére


virkir
veterán

Azt tudom, hogy eff 300mm de ez ugye gyorsan csökken ha csökken a döntöttség ezért írtam, hogy nagy szerencsével már a 290-es pen is képes vinni.
Nem azt mondtam, hogy az ufp könnyen lőhető papír, de lőhető a mostani 260-280-as átütésű ágyúktól.
Én itt adtam el a francba még decemberben amikor azért nem voltak még ezek az átütések.
Látszik, hogy kettő pattant a hasáról a többi meg átvitte még az ufp-t is meg a tornyot is szembe meg egy is-7 és e-75 volt.

Azt meg mindketten tudjuk, hogy a teszt igencsak halovány támpont a random tényeihez képest. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10662) ollie válasza Patrick76496 (#10660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De arról van szó, hogy ki a hibás. Te írtad, hogy a vétlen félnek kell kapnia kárpótlást, és azt nem lehet megállapítani, hogy ki a vétlen. Ne abból indulj ki, hogy te tudod, hogy te vagy a vétlen, mert más nem tudja.

***

(#10663) Atlantis válasza ollie (#10662) üzenetére


Atlantis
veterán

Így igaz. Éppen ezért a csapaton belüli ütközésekből származó károkért én nem büntetnék/kárpótolnék senkit, csak a lövésből származóért, ahol meg egyértelmű, ki az elkövető.
Az szerintem sem jó megoldás, hogy belém jön egy AMX, lemegy róla ~100HP és a végén én fizetek 7-8k büntetést...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10664) Stauffenberg válasza ollie (#10662) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én már megfigyeltem:

Ha beléd száguld valamelyik barom társad akkor ne nyomd a gázt, hogy "legyere" róla, mert akkor téged is büntet a rendszer. Az idióta algoritmus nem tudja felfogni, hogy te csak szabadulnál a társad közelségétől és nem szándékosan lökdösöd, karcolgatod, vered le a fényezést.

(#10665) Eagle16 válasza virkir (#10661) üzenetére


Eagle16
addikt

A nyomok alapján ez APCR lőszer volt. Az hagy ilyen kis lyukat. Meg a HE persze, de a hangja alapján lehet tudni ha HE volt.

Nekem már 187 csata van az E-100-ban és nem emlékszem hogy egyszer is átütötte volna valami az UFP-t. Az Is-7-esét viszont átlövik 295-300-as átlagátütéssel még úgy is ha teljesen jó szögben áll.

A torony amúgy jóval erősebb már, 260-268-as átütés pattog róla, csak az új Tier X-es TD ágyúk lövik át.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10666) Iron Funeral válasza virkir (#10661) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Eddig csak kétszer lőtték át az UFP-t, kivételesen megbízható pontja a tanknak, de előfordul

A tornyon viszont semmit sem változtatott a +10mm [link], ezt egy E-75 meg talán a Bat lőtte, tehát lehet forgatni továbbra is függetlenül attól, hogy mi lő rád.

Megy egy bónusz kép az átlőhetetlen E-75-ről, hátha tetszik valakinek

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10667) virkir válasza Eagle16 (#10665) üzenetére


virkir
veterán

Azt tudjuk, hogy ha te kapnál egy bevásárlókocsit csapágygolyós csúzlival neked azzal is jól menne. :D

r1E3S3E7T
De vigasztaljon, hogy nem gyulladtál ki.
Mostanában már az is eredmény az E-75-el, hogy rogyjon rá a kertibudi aki kitalálta a váltó áthelyezést.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10668) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Én ezt nem értem. Láthatóan tök inkompetens, noob idiótáknak, hogyan lehet E-50, M103 meg ilyen nagy tankjaik? Ezek vagy nagyon kitartóak, hogy 2-300 xp-nként összeszedték, vagy nem tudom.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10669) jozefgucci1 válasza AlexWolf (#10668) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem kitartóak inkább és " élvezik a játékot. Már T9-ben azért több az elviselhető játékos , de pl Tier7 és alatta ma szinte csak " piros " azaz 500-és 850 EFF-es játékosokkal küzdöttem a szó szoros értelemben minden oldalon :DDD Nem is kezdek bele , mert csak felhúzom magam ,de 11 kor inkább kiléptem mert nem bírtam tovább. Délután kicsit ráérek ha kar valaki szakszozni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10670) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ollie: Én csak a kártérítésre szerettem volna kitérni, de ha félreérthető voltam, akkor elnézést. :B

Atlantis: Ez a megoldás nekem is nagyon tetszik, aki meg abban találja az örömét, hogy saját csapattársaival roncsderbizik, az elmehet a pi*ába.

Stauffenberg: Kipróbálom, kíváncsi vagyok tényleg ér-e valamit, ha nem mozdulok meg. :K Bár én most kis Tier-ben nyomom, itt full nyugis minden, eddig még egyszer nem csaptam le a laptop fedelét, és kibírtam kiabálás nélkül is. :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10671) forras2 válasza Patrick76496 (#10670) üzenetére


forras2
őstag

Én is kicsivel nyomom most.. T18-al meg M2MT-vel, de többet anyáztam ezzel a kettővel 40 csata alatt, mint párduccal 100 csata után, vagy a PzIV-el 500 csata után :DDD

(#10672) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Hát nem tudom de én ezzel a churchillel nem tudok megbarátkozni . Sehogy sem megy vele . Eddig 18 csata 33% győzelem és 21 kilőtt tank . Nagyon gáz a statom talán a legroszabb eddig ezzel . Lassú alig sebez , jó 2,5 ms-ként lő de KV1 -et pl alig tudom átlőni ő meg három lövésből kiszed. Napi duplát sem csinálom meg vele mert csaK szopok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10673) Patrick76496 válasza jozefgucci1 (#10672) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mostanában valahogy nekem sem megy vele, pedig 100-zal több kilőtt tankom vele, mint csatám, 500 csatával, 6 top gun. Valami titkos nerf-et kapott a matchmaking-je, mindig berak Tier 6-ba. Ráadásul ez már nem nagyon elég az ST-1 fenntartására sem...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10674) vbbb válasza Dobi 562 (#10641) üzenetére


vbbb
őstag

Én otthoni idő szerint éjfélkor mentem még hármat az utolsó 3 tankkal amiket nem sikerült duplázni. Mind a három nyertes lett. Fene se érti ezt az egészet...az AMX 90-el sikerült átmennem az egyik új pályán (North America) az artykhoz....nem is nagyon örültek nekem szerintem, majd ketten befoglaltunk....jó kör volt!

Egyébként nálam T8 a legnagyobb Tier, és csak nemrég kezdtem el a francia SPG ill. TD ágat.

Tegnapi:

[ Szerkesztve ]

(#10675) KaLeun válasza Eagle16 (#10659) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az AMX50 100 lövéset kicsit jobbról jött és sík területen volt, egész pontosan Sigfried Line-on a városban.

Cila

(#10676) Skyhunter válasza AlexWolf (#10668) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Rettentő kitartó hülyegyerekek is vannak, látni ilyen "12k battle - 700 eff - 42%winratio" -os emberkéket IS7-el, megnézed az adatlapját, kiderül a hitratio is 36% , meg kb minden 6.-ik csatában lő ki egy tankot.....kérdem én ezen mit élvez? Azt, hogy ül egy bazi nagy tankban és ha nyomja a W betűt, a tank dübörög előre? 12k csatához egy 4-8 éves kissrácnak nem hiszem hogy van türelme, ezek csak vmi degenerált b**mok lehetnek.....elnézést ha vkit megsértek a gondolatmenetemmel. :(

Azonkívül vesz egy Löwe-t, a crediten kívül farmoltatja vele a free xp-t is, amit aztán goldért átvált, és nagyobb léptekkel fejleszti ki a következő tankot...

[ Szerkesztve ]

(#10677) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nagyon elszaporodtak a tarackok a játékban .

Mondanom sem kell ezt a csatát elbuktuk . Van egy két map ahol ezt az új támadás modot kivehetnék , mert aki támad hiába ad xvm 50% felett ha a modot nem kalkulálja bele és hátrányból indul .

Skyhunter .: Nem is hinnéd a gyerekek mennyire kitartóak , ha egy játékrol van szó . Mivel 7+-os játék így van bőven gyerek. Van azért pozitív példa is pl századba szokott jönni egy 10 éves srác csak tarackal és nagyon ügyes. Már ment vagy 12 K csatát és valami 1100-1200 között van az eff-je nem emlékszem .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10678) Fel válasza Skyhunter (#10676) üzenetére


Fel
addikt

Hehe..

Nemrég egy oldalra kerültem vele egy csatában. IS-7-tel volt. Miután egy GW T agyonvágott maradtam megnéztni a produkcióját, mert már előtte is szimpatikusan sunnyogott egy E-100 elől. Nem csalódtam... Felemelő látvány volt, mikor a kb. 380 hp-s E-100-zall felvette a harcot, szigorúan csak az oldalát mutatva és természetesen csak HE-t lőve... Neki volt vagy 1700hp-ja. Az E-100 nyert.

(#10679) Atlantis válasza Fel (#10678) üzenetére


Atlantis
veterán

A találati aránya és a túlélési százaléka jobb, mint az enyém... :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10680) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Egy nagy kérdés előtt állok. Vajon a PzIV-ből melyik tankot fejlesszem ki. A VK3001P vagy VK3601H tankot? A VK3601H jobbnak tűnik adatok alapján. Több hp és nagyon páncél, ugyanakkor lomhább. Az ágyújuk ugyan az, szóval az nem kérdés. Az a para, hogy figyelembe kéne venni t7-en a 2 fajta tigrist is. A TigerP nekem jobban tetszik és jobb is szerintem mint a sima Tiger, viszont később a TigerP után egy kevésbé jó tank jön míg a sima Tiger után a KT, arról nem is beszélek, hogy az ág végén ott az E100 ami szerintem jobb mint a Maus, bár ez még fényévekre van. Az lenne a kérésem, hogy akinek vannak ilyen tankjai az írjon róluk pár szót, esetleg összehasonlítást. A személyes tapasztalatokra többet adok mint a papíron leírtakra. :) Elsősorban a VK3001P, VK3601H, Tiger, TigerP, VK4502P Ausf.A érdekelnének. Remélem nem nagy kérés. :B

magyarsrac

(#10681) Dobi 562 válasza Snakeiboy (#10658) üzenetére


Dobi 562
addikt

Persze, majd tolhatjuk. Jelenleg sajnos nincs sok időm játszani, úgyhogy az IS-8 élvez elsődleges prioritást, de ha lesz több szabadidőm, akkor simán!

(#10680) [HUN]Dani: A 6-os VK szériából szerintem a 3001P a leggyengébb. A 3601H-nák tényleg elég jó pattogós a páncélja, képes benyelni a legnagyobb lövegek lövéseit is. A 3001H az meg egy jó kis fürge gép, én nagyon szerettem. A 3001P az meg a kettő között van, nekem valahogy nagyon gyengének tűnt.

Ha mindkét ágon tovább akarsz menni, akkor szerintem kezdj a Porsche féle Tigrissel, jól beforgatva a 200mm-es frontpáncél nagyon tud pattogni! Azon kifejleszteni a modulokat szerintem könnyebb, mint a Tigrisen.

8-as szinten a Királytigris legnagyobb lövege nagyon pontos, de maga a tank lomha és sérülékeny (elöl van a váltója). Én képtelen voltam vele az átlagosnál jobb győzelmi arányt produkálni, ezért csalódás volt, el is adtam. Az Aladár (VK4502 ausf A) nekem az egyik kedvencem, neki nincs elöl a váltója, nehéz tankhoz képest fürge és a dombot is elég jól mássza, lehet közepes tankként használni, valamint kicsit beforgatva az elejét elég jól pattog.

9-es szinten csak E-75-öm van, szintén nagy kedvenc, brutális ágyú (ez az ágyú kerül az E-100-ra és Maus-ra), jó páncélzat, csak ugye elöl van az a fránya váltó... Volt már párszor hogy egymás után kétszer gyújtottak fel és szeret jó kövér lángokkal égni. Ő is elég lomha, de a legfejlettebb motorja lesz az E-50 legjobb motorja is, ezt is könnyebb itt kifejleszteni, mint az E-50-en.

Én innen nem tervezem a továbblépést, az E-75, olyan játékélmény a KT után, hogy szerintem kötelező kipróbálni! Ha meg az E-100 a cél, akkor úgyis muszáj lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10682) Atlantis válasza [HUN]Dani (#10680) üzenetére


Atlantis
veterán

3001P: alapon lassú, de a legnagyobb motorral már egészen jól mozog. Páncélzata nem valami ütős, ágyúja jó.

3601H: igen jó tank, már-már heavy, sokan pattannak róla még magasabb osztályú géppel is. Lassabban mozog, de szerintem bőven elfogadható. Ágyúja ugyanolyan jó.

Tiger: én szerettem, viszonylag mozgékony, ágyúja remek, pontos, inkább messziről célszerű lövöldözni vele, mert a páncélzata nem a legjobb saját osztályában.

TigerP: erős frontpáncél, sokan pattannak róla, ágyúja jó. Én nem különösebben voltam oda érte, olyan "se hús-se hal" tank volt számomra.

VK4502A: ez a kakukktojás, nem bírok ráérezni, vagy nagyon megy vele vagy nagyon nem. Saját osztályában mozgékony,, de páncélja nincs, eléggé sérülékeny a gép. Én nem szeretem, ennek ellenére az XP-rekordom ezzel van. Kár, hogy a KT legjobb ágyúja erre nem megy rá, ámbár ami van neki, az se vészesen rossz.

KT: Nagyon jó tank, kedvelem. Nem valami fürge, de páncélja ravasz, pattogós. Ágyúja szerintem igen jó, pontos, jó pen-nel.

A TIgerP-t és a VK3601H-t leszámítva ezek tipikus második vonalbeli tankok, gyér/közepes páncélzattal, de pontos ágyúval, ezért inkább sniperkedni jó velük. 3601-gyel és a P-vel azért lehet menni előre is. Akár a KT-val is, de függ attól, milyen összetételűek a csapatok és milyen szintű a csata.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10683) forras2 válasza [HUN]Dani (#10680) üzenetére


forras2
őstag

Én jó pár csatát nyomtam a VK3601H-val.
Nekem nem jött be. Szerintem lomha. Sebessége elég tűrhető, de a gyorsulás még az erősebbik motorral is rossz volt érzésem szerint. Előttem szólóval ellentétben, nekem az a tapasztalatom, hogy minden átlövi, ahol csak akarja. Egyik legjobb példa erre, hogy a Pz38NA scout tank körözött körülöttem. Szemből átlőtt.
Tornya lassan forog. Szerintem nem jó tank, és szenvedés vele a játék.
Én nem is bírtam vele sokáig, nem egész 200 csatát nyomtam vele, de inkább elmentem a VK3002DB fele, hogy meglegyen a párduc.

(#10684) Atlantis válasza forras2 (#10683) üzenetére


Atlantis
veterán

200-at? Mi lett volna, ha még szereted is? :) Én csak 160-at, pedig az egyik kedvencem volt a P2-ig. Nem egy rakéta, az tény, de a páncélja tényleg jó. Átlőtt a Pz38na...nabumm, de gondolom nem rendszeresen...most mondjam azt, hogy rólam még KT is pattant vele....nyilván az sem rendszeresen.

Amúgy én még 2-3 patch-csel ezelőtt használtam, azóta nem tudom, mit változott (suttyomban vagy nyilvánosan "á la WG").

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10685) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

utálom, utálom, utálom ezeket a francia tankokat! Egyszerűen nem valóak ebbe a játékba. A 2. vh-s francia tankokat max az összeurópai techtree-be raktam volna bele, de tök fölösleges volt csinálni nekik egy saját fát és teleb*szni modern tankokkal, meg forgótáras ágyúkkal.

Ezzel az erővel akkor rakjanak már be M1A1 Abramsot, meg Leopárd 2-est is.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10686) ollie válasza Fel (#10678) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

marcsimens

Most voltam vele egy csatában (25% esélyünk volt amúgy), végig AFK volt.

***

(#10687) Chris0321 válasza [HUN]Dani (#10680) üzenetére


Chris0321
addikt

Én mindent kifejlesztek a tankjaimon mivel volt olyan, hogy meggondoltam magam és mégis ki akartam fejleszteni olyan ágat is amit előtte nem és ezért nem egy tankot kellett visszavennem ami elég költséges volt. Plusz így mivel tovább használom a legénységet fejlettebb lesz mikor átteszem a következő tankba.

(#10688) Bingisz


Bingisz
addikt

Győzelem!
Csata: Widepark 2012. augusztus 8. 18:39:33
Jármű: IS-8
Szerzett tapasztalat: 1 041
Szerzett kredit: 31 987
Csatában elért Achievement: Felderítő :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10689) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Sziasztok.
Olyan gond van a gepemmel, hogy a jatekokat nem csomagolja ki (telepitesnel CRC error, 7zip error stb).
Olyan jatekokat sem csomagol ki melyek regebb tutira mentek az XP-n.
Valahogy tettem ra 7es windowsot, es semmit sem hajlando kicsomagolni, ezert nem tudok jatszani a WOT-al mar 1 hete.

Ha valaki talalkozott ezzel a hibaval es tud ra megoldast, kerem jelezze. Koszonom es jo jatekot.

(#10690) forras2 válasza Antonius1978 (#10689) üzenetére


forras2
őstag

tegyél vissza xp-t. Azon minden ment, a win7-en meg semmi, akkor a gond egyértelmű sztem :))

(#10691) jahrn válasza AlexWolf (#10685) üzenetére


jahrn
senior tag

Te mirol beszelsz/mit szivtal? A jatekban levo high tier francia tankok az otvenes evek elso felebol szarmaznak.
Ha jol remlik a legmodernebb jatekban levo tank a T-62A, ill kesobb majd a Leopard 1 meg az AMX 30 lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#10692) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Csupa piroska csapat, Murovanka, az új játékmód, amiben 1 zászlót kell foglalni. Az ellen foglalja a zászlót, hőseink a mágikus erdőben kempelnek, 3-4-en próbálkozunk a foglalót kilőni, de hiába, mert őt fedezik kis társai. 60%-nál áll a foglalás, pingeljük a kempleőket, hogy segítsenek.

AC MLE frenszia TD beszól, hogy mindenki maradjon az erdőben! És a kempelő 3db IS-3 marad is szépen ott... És az ellen behúzza a zászlót.

(#10693) Timyyy válasza Antonius1978 (#10689) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha nekem valami ilyen hibát ír, akkor megyek total commanderbe és ott tuti ki tudom hámozni belőle az ép fájlt. Próbáltad már?

(#10694) vbbb válasza Antonius1978 (#10689) üzenetére


vbbb
őstag

"I believe I've solved the problem of people getting CRC Errors. First of all, don't waste money getting windows 7 or anything else and absolutely don't download the game on this web site as it will only do the same thing. The download from this site hits you with all the data at once and isn't broken up into different installs at the intervals it should be. Doing what I've done, at this time, brings the data from this site in installment intervals, as it should be. There's nothing at all wrong with your computer even though you're getting a CRC error, so don't freak out. Follow these steps for a successful installation. First of all, you're going to have to delete your old version completely from your computer and also delete your temp files. Second, go to "search" on your computer and type the word, Tanks. If you see anything that pertains to World Of Tanks, delete it. This is just to make sure that you've gotten rid of the game entirely. Second, go to google and do a search for same version game you just deleted on your computer and download it. After the download is finished, then click on the file and let WOT install. It will bring up the WOT interface and will go through a process of installs. If at any time you see an HTTP error, (time out) simply click on X in that box and click on the retry tab and the data will come again. This is due to the server being very busy and is not an error. It's long an tedious, but it works. I'm on my last install of 849 MEGS and it's doing great. It works, and I'm playing the game now, however, I had to re-register and lost everything I had before, that's the draw-back."

Törölj mindent ami WoT-al kapcsolatos és a teljes verziót szedd le. Lejött normálisan a játék amúgy? Szedd le újra torrenten és ellenőriztesd le a torrent cliens-el.

(#10695) Murder3


Murder3
addikt

Ez a mondat tetszik:)
"
Really that is SOOOO unnecessary...just like the "historical" resizing of the King Tiger line, or putting the transmission in the front of the fantasy E-series just because there is no way a piece of fantasy-equipment would have fitted into a fantasy-tank-design."

(#10696) AlexWolf válasza jahrn (#10691) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azért azt ugye te is érzed, hogy majd az összes francia tank bőven a 2. vh után lett kifejlesztve, amikor erősebb, jobb áttétellel rendelkező motorok voltak, jobb anyagtechnika, jobb ágyúk.
Kb ez olyan mintha egy autóversenyes játékba bepakolnák a Dodge Vipert, hogy versenyezzen egy 50-es évek béli Volga ellen. Annyi a hasonlóság, hogy mind a kettő autó.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10697) Atlantis


Atlantis
veterán

Emberek, ez a Lorraine egy rakat fos így stock állapotban, ráadásul egy nagy talicska XP kell hozzá, hogy legyen belőle valami. Már a 13 90-et is utáltam... ezennel a francia projekt nálam felfüggesztve. A hátamon futkos a hideg, ha rágondolok, hogy menni kéne vele. Most is 5 zsinórban bukott csata...mondjuk egyikben én is elég balfék voltam. :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10698) Bingisz válasza AlexWolf (#10696) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt azért nem szabad elfelejteni, hogy ez nem egy 2. világháborús játék :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10699) #21346560 válasza Atlantis (#10697) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerencsére én vittem a többi francia ágat is, ezért amikor megvettem akkor már nem stock volt :)

(#10700) virkir válasza AlexWolf (#10696) üzenetére


virkir
veterán

1.
Azt ugye te is érzed, hogy ez a játék nem csak a 2. vh. tankjairól szól?
Mert akkor ugye mi a füttyöt keres az IS széria a 3-tól felfelé a T széria a 43-tól felfelé, hogy a rakat amerikai prototípust, blueprint tankot ne is említsem.
2.
Tessen kifejleszteni őket aztán eredményt felmutatni és akkor elmondhatod, hogy egy szemét ópé az összes.
Senki nincs letiltva egyik ágról sem.
3.
Aztán ha mentél vele majd meglátod mennyire fun amikor a hatos tárból 2 pattan 1 nullás hit és amit úgy gondoltál, hogy jól kivégzed rádmegy amikor ott állsz épp letolt gatyával vagy elég ha láncol és egy utolsó grille egyhitel a 10-es tankodból.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.