Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) Jamboo529 válasza Mcray (#9449) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Ha más tankokon is megvan az a löveg, akkor nem hiszem, hiszen oda már akkor nem kell majd kifejleszteni.

Szerk.:

Bocs, már megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

(#9452) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#9444) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi. :) Igazából minden tankkal alkalmazom ezt a kihajolgatós stratégiát, és mostanában nagyon be is jön városi pályákon. Egy nap alatt leszedtem 23k xp-t a KV-4-ről. Ha KV-4-nél alkalmazom, akkor megmarad kb 75% hp-m a sok pattanó miatt, ha IS-3-nál, akkor annak kb 25%, az már nem mindig pattog (mondjuk a KV-4 sem). Igazából azért sem mentem előrébb, mert tutdtam, hogy kijönnek meghalni, meg másfelől is lőhetnek. A végén aztán elegem lett, amikor befosott a KV-5, kimentem érte, tojtam le magasról az M4 45-öt, mert utána őt is elkaptam. Nem idegesít, hogy nem segített senki, több dmg jutott nekem. :D Grat a tiedhez is, replay-t most nem tudom megnézni géptől távol, de ennyi kitüntetéssel jól néz ki. :K Grat hozzá, szép volt! :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9453) #56230144


#56230144
törölt tag

Amúgy T-43-ról vélemények?

(#9454) AlexWolf válasza #56230144 (#9453) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Halottról jót vagy semmit!

viccet félretéve, szerintem sza...nem jó.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9455) Mcray válasza #56230144 (#9453) üzenetére


Mcray
senior tag

Reménykedek benne, hogy patch után jó lesz, de jelen formában utálom. Lassú, és semmire nem megyek a 100-as löveggel, míg T-34-85-tel szuper az a löveg. Jelenleg a KV-13 a király,de azt meg most herélik ki...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9456) Patrick76496 válasza #56230144 (#9453) üzenetére


Patrick76496
őstag

Amikor nekem volt, akkor úgy emlékszem, hogy szerettem, de múlt héten így haver accountjából nagyon szar volt. :( És ezen még rontanak... Amúgy is volt valamelyik update-nél titkos nerfje, mert biztosra emlékszem, hogy a hull 80/60/60 volt neki, most meg 75/60/60.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9457) Djuree válasza #56230144 (#9453) üzenetére


Djuree
félisten

ritka fos...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9458) #56230144


#56230144
törölt tag

Akkor inkább KV-13?

Más:A T-34-85 85mm D5T 85BM ágyuját érdemes kihúzni?

[ Szerkesztve ]

(#9459) Djuree válasza #56230144 (#9458) üzenetére


Djuree
félisten

az jobb sztem :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9460) Fel válasza Mcray (#9455) üzenetére


Fel
addikt

Nem sok mindenben fog változni.
"Kap" egy gyengébb top ágyút, cserébe lesz egy erősebb motorja.

A képeken mindegyik a top fejlesztésekkel szerelve látható (D-5T-85BM, stb...)
Kapnak egy kis plusz hp-t is. 690-->720; 1050-->1120; 1000-->1100.

Érdekes ez a KV-13 rebalansz is.. Gyk. egy szintre hozzák a T-43-mal. Ezek után édesmindegy lesz melyiket választod.

[ Szerkesztve ]

(#9461) Stauffenberg válasza Patrick76496 (#9443) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem csak az a bajom vele, hogy a képességeihez képest irreálisan drága bele a lőszer. Nem valami nagy az átütő ereje, saját tieremben számos olyan tank van amit nem könnyű vele sebezni. De szerencsére a KV3 alapból masszív felépítmény, egy 1v1 párbajban nem is a lövegemben bízhatok leginkább, hanem a páncélzatomban.

Most szívok csak igazán, hogy nincs Tier5 tankom. Van egy KV2-esem a 152mm-es csővel, azzal lehet menni szépeket, de Tier6 lévén egy kicsit már túl sok a javítás ami a profit kárára megy. Vissza kéne vásárolnom az M4-et szerintem (ahhoz van 100%-os legénységem), mert azt veszem észre az artyval (Grille), hogy mostanában kevesebb pénz jön belőle, pedig nagy DMG értékekkel szoktam befejezni a köröket.

(#9462) #56230144


#56230144
törölt tag

Köszi mindenkinek a segitséget.

(#9463) Mcray válasza Stauffenberg (#9461) üzenetére


Mcray
senior tag

Megsúgom, hogy KV-13-mal keresek a legjobban tier 7-ben. Átlagos kor +15, jobb kör +30 ezer pénz. Wotdb.info is írja, hogy magasabb a pénz hozama, mint más tankoknak...

És ez Tier 7... :)

Fel
Köszönöm szépen! Akkor még nem temetem a KV-13-mat...A 120 front páncél még mindig teszi a dolgát szépen, és a löveg is jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9464) Patrick76496 válasza Stauffenberg (#9461) üzenetére


Patrick76496
őstag

Pontosságát leszámítva jó az a löveg, rendesen oldalba lehet vele kapni a 9-eseket. :K Ha arty-val szeretnél farmolni, akkor inkább a Hummel-t ajánlom alap löveggel, egy azért, mert sokkal pontosabb, a másik, meg, hogy a lőszer is olcsób darabonként 700-al. Végül is nyert csatáknál hozott 20 ezret levonások nélkül. :) Amúgy meg a KV-3 is nagyon hozza a kreditet, ha a levonásokat nem számítjuk, legalábbis nekem nagyon sok 20-30k-s köröm volt vele, úgyszintén az IS-sel is (azzal inkább). KV létére jó a páncélja, forgasd be egy kicsit, KV-4-nél beválik, annak idején a 3-mast vezetve nem próbálkoztam ilyenekkel, kíváncsi vagyok mennyit ér. :U Kitartás, a KV-4 nagyon jó lesz, prémium nélkül is hozza a temérdek xp-t, tegnapi csatáim nagy része 600 felett volt, de egy-kétszer felment 1000 felé is. :P

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9465) Stauffenberg válasza Mcray (#9463) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem KV3-al egy jobb kör jelent eleve 30-40k kreditet, de ehhez elég nagy mennyiségű lőszert kell kiköpködnöm aminek darabja 1000 kredit felett van. Ha ebbe beleszámoljuk, hogy randomban a csapattársak képességei eléggé szerteágazóak na meg én is casual és nem pro játékos vagyok akkor a javítás is nagy összeg. Egy ilyen kör még plusszos, de jellemzőbb az, hogy kb 20k kreditet kapok a kör végén (ha átlagolom az elcseszett köröket és a jó körökkel) és itt ha 15 lövésem volt az már -15k kredit a pótlásnál és még nem javítottam ami 10k ha teljesen tropára megyek.

Szóval nekem a KV3 egy nullszaldós vállalkozás. Alapvetően nem veszteséges de nem is nyereséges. Nyilván ezen tudnék javítani ha sokkal jobb játékos lennék, de... de egyszerűen nem izgat annyira. Munka után esténként van időm 1-2 órát játszani, ettől nem leszek jó farmer. :)

Inkább (vissza)veszek egy bevált tankot, mert az M4-et szerettem, azzal jól lehet profitálni.

patrikgtaivs: Az oké, hogy a KV3 szépen hozza a kreditet levonások nélkül. De ha a profitról van szó akkor azt is bele kell kalkulálni. Ha lősz 15-öt a 122mm-es csőből akkor 16-17k kredit lejön a kör végén kapott pénzedből. És nem javítottál tankot. Szóval leírtam mindent már fent is.

[ Szerkesztve ]

(#9466) Patrick76496 válasza Stauffenberg (#9465) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, a javítás árára nem nagyon emlékszem mennyi volt, de néztem a wotdb-n az átlag 3000 valamennyi. Próbáld meg a Hummel-t is, ha jól tudsz arty-zni, akkor alap löveggel jól keres.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9467) Mcray válasza Stauffenberg (#9465) üzenetére


Mcray
senior tag

Félreértesz. Én KV-13-mat írtam nem KV-3-mat. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ezzel a Tier 7-tel is lehet szépen keresni, mert olcsó bele a lőszer és más közepes tankokhoz mérten erős a front páncélja. Néha még pattan is róla lövés :) Nem kell feltétlen tier 5 Sherman vagy T-34 ami nálam érezhetően kevesebbet hoz a konyhára.

KV-3-mal 40 000-res köröket menni (Ha nem prémiumos kör), szép teljesítmény. Nekem ha jól emlékszem 36000 a rekordom vele és valóban kb 15 000 haszon maradt lőszer és javítás után.

Más: Ki van fejlesztve a KV-4, de nem merem megvenni :DDD Van aki nagyon érzi azt a tankot és sokan vannak akik csak "Punching bag"-nek jók KV-4-ben...

Már csak a KV-1S(hot) és a KV-4 hiányzik és megvan az egész KV család a garázsban :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9468) Stauffenberg válasza Mcray (#9467) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ne, értettem félre semmit. Csak kiegészítettem, hogy KV3-al nem ilyen rózsás az üzleti élet.

Punching bagről jut eszembe: Tegnap beírtam a chatbe, hanem a T95 = Batmobil. Erre egy hülyegyerek a T34-85 mögött beszólt, hogy "KV-3 = Frag". Persze aztán mikor megkínáltam egy lövéssel és elhalálozott, akkor megkérdeztem tőle, hogy mi a véleménye az előbbi kijelentéséről, erre elkezdett kurvaanyázni... :D Imádom a crybaby típusú játékosokat.

(#9469) #56230144


#56230144
törölt tag

Ez a 85mm D5T egy sz*r...Semmit nem visz át,és a 0,38-as pontosság is fake. :(((

(#9470) fsb1000 válasza Stauffenberg (#9468) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A csapattársad volt?
--
(#9471) Atlantis: Én nem lennék ennyire biztos abban hogy szétcseszik az orosz Med ágat. A fórum-sirások felerősítik azt ami várható vagy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9471) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem az orosz ágyúkkal az a bajom, hogy iszonyat lassan céloznak + veszettül pontatlanok. Mire ezzel beszűkül a célzó, addigra egy más nemzetiségű tank már lőtt és elkezdett visszahúzódni is. Ezt leszámítva a KV-1S tetszik, sőt az IS is egészen tűrhető, úgy látszik, a KV-5 lejjebb vitte a lécet nálam, hogy mi számít jónak...mert pár hónapja még utáltam mindkettőt, azért is adtam el.

Elszomorít, hogy pont most cseszik szét az orosz med ágat, mikor jobban neki akartam állni. KV-13 nemsokára meglenne, de azt is butítják, T-43 meg ahogy írjátok eleve hulladék. Így nehéz ügy lesz...

KV-4: ha nem ez lenne az ST-1 előtt, nekiállnék annak az orosz heavy ágnak a med helyett, de a KV-4 szerintem rettentő tohonya. Biztos, hogy utálnám...szívesen odaadnám az IS-8-at a másik orosz ágról az ST-1 ért cserébe, mert az még szemre is szép és elég kellemetlen ellenfélnek is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9472) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Én csak két típust szoktam kilőni direkt. Aki 60-nal belerongyol a tankomba a kis vackával és ő sebesül meg, én meg nem (esetleg leveri a láncomat) vagy direkt blokkol.

Ilyenkor beírom, hogy akkor már inkább azért fizetek, mert kilőttem, mint a hülyesége miatt.

Általában csendben maradnak ezután.

Mondjuk a több mint 7 k csatámból olyan 3-4x volt, hogy így lőttem ki barátot ( a belerohanósra gondolok).
2x azért lőttem ki valakit, mert direkt blokkolt (ugye a TURK vagy milyen klánosok), 4-5x pedig azért, mert véletlenül begurult elém amikor lőttem. Ez utóbbiakat sajnálom egyedül.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9473) Sanya válasza Atlantis (#9471) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem a német ágyúk meg amiatt nm tetszenek, hogy bár elég türhető a penetrációjuk, de míg egy kv-3 átlagos sebzése 390dmg, addig egy tigris, vagy tigerP csak olyan 240-et sebez. igaz plusz penetráció, de töltési időben nem rokkal rosszabb egy kv-3 (11,7 másodperc gyorsított töltés, bia, mentor, elit alakulat nélkül, 100%-os legénységgel)

Egy tier7-es PZV párduccal, ami kapott átlag 200 pen-t, mellé egy 150 körül sebző ágyút, amit ismét aránytalannak érzek. lehet, hogy "pontos", de amikor egy KV-5-öt kell sebezni és cannot penetration, meg csak 120-akat sebez, akkor picit dühítő tud lenni

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9474) #56230144 válasza Sanya (#9473) üzenetére


#56230144
törölt tag

Viszont a német ágyúk pontosabbak.

(#9475) Atlantis válasza Sanya (#9473) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, ez igaz, a sebzése kisebb, cserébe messziről is jó eséllyel eltalálod. Nem sokkal rosszabb? Egy tigris 7,5s alatt újratölt minden cullang nélkül és azért 4s különbség szerintem érezhető. Persze a nagy RoF-nak meg az a hátránya, hogy többször kell kibújni a fedezékből és sérülésnek kitenni a nem túl acélos páncélzatot. Valahogy mégis a pontos, gyors ágyúkat jobban kedvelem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9476) Patrick76496 válasza Atlantis (#9471) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ember, a KV-4 az egy kiba*ott jó tank, szerintem fel sem használom azt a 18 ezer xp-t az ST-1-re, amit update-tel kapok. Így is 13 ezer xp már csak. Az a tank már Most jó, és Még ezután is fogják buffolni. 1v1-ben IS-3-mak 90%-ban elhullanak, annyira papírok, lassabban töltenek nálam, egy cseppet pontatlanabb is, viszont már az is elégge pontos a maga 0,4-ével. Hidd el ez nem olyan mint a KV-5, azok is hullanak el 1v1-ben. Ne vegyetek rossz példát rólam, ne bíráljátok ezt a tankot, amíg nincs meg a garázsban fullosra kihúzva, mint én az IS-3-mal tettem. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9477) bullseye


bullseye
addikt


nem tudja a wot kéz, hogy mekkora bal...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9478) #56230144 válasza Patrick76496 (#9476) üzenetére


#56230144
törölt tag

KV4 nekem kinézetre nem tetszik,pedig szerintem se lehet rossz.Ha 1v1 van,1 lövés vagyok. :D

(#9479) Stauffenberg válasza fsb1000 (#9470) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Természetesen nem a csapattársam volt. Közös csatornára írtam.

(#9480) fsb1000 válasza Stauffenberg (#9479) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, csak nehéz volt kihámozni a szövegkörnyezetből.

(#9481) Atlantis válasza Patrick76496 (#9476) üzenetére


Atlantis
veterán

Értelek, Ember! :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9482) Patrick76496 válasza #56230144 (#9478) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kinézetre tényleg nem a legszebb a nagy toronnyal, az elsővel még viselhető. KV-4 - ST-1 csúnya hernyóból gyönyörű pillangó. :B

Atlantis: :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9483) InHell válasza AlexWolf (#9472) üzenetére


InHell
senior tag

Legutóbb a Churchillel mentem felfelé a dombra, egyik csapattárs meg ok nélkül beállt elém blokkolni.
Kilőttem, erre jött a haverja akivel egy platoonban voltak, az is elkezdett blokkolni gondolom bosszúból. Kilőttem őt is, aztán kaptam egy nap szünetet. :D
Az ilyeneket ha felidegesítenek kilövöm a francba.
Tegnap pl. egyik csapattárs kétszer lőtt hátba véletlenül, egymás mellett álltunk, ki-kibújva lövöldözve, hát neki sikerült kétszer is a tornyomat hátulról eltalálni.
Bosszantó, de hát megesik az ilyen. Igaz lehetett volna figyelmesebb is, de eszembe sem jutott, hogy kilőjem.

Más.
Lehet még meg kell szoknom a lomhaságát, meg hogy szinte soha nem érek oda időben sehova, de Tier 10-es ellenfeleihez képest eléggé le van maradva az E-100-as.
IS-7-et az E-75-el a kisebb löveggel szinte mindig tudtam sebezni, ez meg a nagy löveggel 16 sec újratöltéssel tegnap pl. 6 lövésből 1-szer tudott sebezni. Egyszerűen nevetséges.
Oké az jó érzés, mikor oldalról valakibe beleeresztek egy 900-as lövést, de szemből nem tudok vele átütni T10-es tankokat rendesen. Szóval csalódás.

< béna duma helye >

(#9484) fsb1000 válasza InHell (#9483) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezekben a sztorikban egy közös van: Mindig a gyengébb tankot büntetik meg a TK-zók.
Olyanról még nem hallottam, hogy valaki t3-t4 tankból jól meg akart volna büntetni egy Churchill-t.

Egyébként megesik, hogy az olyan idióta TK-zót aki nem kékül be elsőre azt kicsit bosszantom, mire kilő engem is, ettől bekékül és remélhetőleg kap 1-x nap letiltást.

(#9485) Djuree válasza Atlantis (#9471) üzenetére


Djuree
félisten

kv-4 írtózatosan jó tank :K még átlőnöm sem sikerült semmivel, igaz nem sokszor botlottam belé.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9486) #56230144


#56230144
törölt tag

Egyébként a fejlesztett fizika a 7.5-el jön a játékba?

Itten

[ Szerkesztve ]

(#9487) #21346560


#21346560
törölt tag

Még soha nem vártam ennyire, hogy vége legyen a nyári szünetnek.... ennyi okoskát még nem láttam ebben a játékban, mint mostanában....

Artyzok, segítséget kér, mondom neki jöjjön kicsit hátrébb... nem jön.... kilövik... ki a hibás? Én, mert nem segítettem... :DDD

(#9488) #56230144 válasza #21346560 (#9487) üzenetére


#56230144
törölt tag

Azért nem minden 10-16 éves hülye...15 vagyok,és normálisan tudok csapatban játszani,ez az osztálytársaimról már nem igazán mondható el. :K

(#9489) #21346560 válasza #56230144 (#9488) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sajnálom, hogy a hsz-ből azt szűrted le, hogy szerintem minden 10-16 éves hülye....

Egyébként a 21 éveseknek is most van nyári szünet :P

(#9490) #56230144 válasza #21346560 (#9489) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az emberek 90%-a mindig a korra fogja azt,amit az illető tesz..Sajna így könnyű félreérteni a HSZ-ed. :)

(#9491) AlexWolf válasza fsb1000 (#9484) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azért azt beláthatod, hogy a direkt blokkolók, belédrohanók sosem nagy tankban ülnek. Szerintem ez azért van, mert
1. tudják, hogy amúgy is olcsó lesz a javítás, és nem egy E-75 ülve fognak emberkedni,
2. vagy sosem jutnak el magas szintre, mert amúgy is hülyék a wothoz, és ebben merül ki minden tehetségük,
3. levezetés gyanánt ülnek kis tankba/accba és szívatják a népet.

Személy szerint a direkt nekem jövő/blokkoló E100-ba is belelőnék. Vannak emberek akik nem értenek a szép szóból, ilyenkor sajna a saját nyelvükön kell megszólítani őket.

Életemben eddig 3x kékültem be, de egyszer sem kaptam kitiltást, a következő csatára már megint normál színem volt.

Olyat viszont sosem lőnék meg, aki dumál, bunkózik, káromkodik stb., arra ott az ignore.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9492) Spori85


Spori85
csendes tag

Sziasztok. Tapasztalt játékosok segítségét kérném. Nem kis részben a 3x-es hétvégének, és egy kevés free xp-nek köszönhetően, meglett az AMX12t, de még nem mentem vele egy kört sem.
Egyrészről azt szeretném megtudni, hogy a top lövege revolvertáras-e már, vagy az csak a későbbi AMX-ek valamelyikén lesz? (Ha igen, melyiken?)
És a fontosabb. Mi a követendő taktika az AMX12t-vel általánosságban? Light tankokban nincs nagy tapasztalatom (T-50-em volt csak idáig ebből a fajtából, annak viszont a nagy sebesség mellett szerintem lighthoz képest is kiugróan gyenge a tűzereje).
Csak scoutolásra - spotolásra alkalmas az AMX12t, vagy megpróbálkozhatok komolyabb arty vadászattal, esetleg szólóban kódorgó nehéz tankok vagy TD-k körbekerülős módszerrel történő idegesítéséhez?
És végül azt szeretném kérdezni, hogy a top lövege mennyire mondható jónak.

Előre is köszönök minden választ és segítséget.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#9493) AlexWolf válasza Spori85 (#9492) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az én véleményem/tapasztalatom AMX 12t-ről:

minden lövege forgótáras
eladásra való

De várj míg tier 6-os lesz az AMX12t, mert akkor egyből 2 francia tankot tudsz eladni, és még bónusz garázshelyed is lesz!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9494) fsb1000 válasza AlexWolf (#9491) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Erre 2 dolgot tudok mondani.

a. kb. 15.000 csata után is előfordul, hogy véletlenül belemegyek valakibe.
b. fórumtárstól láttam olyat hogy egy véletlen ütközés miatt kezdte el löni a csapattársat.

Aki önbíráskodik, egy idő után átlépi a saját határait is.
--
És még valami: A szándékos TK-zóknak nagyon nem tetszik, hogy a KÉK-et mindig kilövőm, sőt erre buzdítok mindenkit. Nem egyszerű bekékülni.... véletlen TK-k mindig vannak, de én még sosam kékültem be.

(#9495) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Oroszéknál milyen ágyúkért fog járni kompenzáció? Csináltam egy új accot, amivel orosz ágon indultam el, ott mivel lehetne jól farmolni? Kv1?

(#9496) #56230144 válasza fsb1000 (#9494) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én egy TK-tól is bekékültem már,véletlen mentem neki egy low hp-s IS-nek.

[ Szerkesztve ]

(#9497) fsb1000 válasza #56230144 (#9496) üzenetére


fsb1000
nagyúr

max. ha cap körön belül.... vagy elötte csináltál pár disznóságot.
Az a bekékülés jól ki van találva.

(#9498) #56230144 válasza fsb1000 (#9497) üzenetére


#56230144
törölt tag

4tk-m volt életemben,abból 3 véletlen,1 hirtelen felindulás.

Az elleség bázisa előtt volt ez az eset,véletlen T-34-85-el harcoltam 1 kv ellen,és nem tudtam odafigyelni.

[ Szerkesztve ]

(#9499) Kelvin válasza fsb1000 (#9494) üzenetére


Kelvin
őstag

Akkor kékülsz be ha többen is jelentenek. Én ezidáig egyszer kékültem be, egy idióta Grille belém jött kezdés után, egy nehéz tankba. Majd még belém is lőtt. Még szép, hogy megöltem. Ezután a kedves csapattársak akik csak a végét látták engem is kilőttek. Elképzelhető, hogy köztük voltál és ön bíráskodtál....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#9500) Djuree válasza Kelvin (#9499) üzenetére


Djuree
félisten

minek ölöd meg? hányszor belém lőnek direkt és én mégsem lövöm ki aki meglő. kell egy kis önuralom :K sőt volt már hogy én is bele lőttem valakibe direkt. kibírja, majd rájön h miért kapta és jó esetben rájön hogy fasz volt és többet nem csinálja. így tanul az ember, saját kárából :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.