Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) AlexWolf válasza Djuree (#9038) üzenetére


AlexWolf
senior tag

gondolom elfogytak...most néztem a zavvi-n out of stock :(

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9052) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Kiváncs vagyok mennyi Szado-Mazo vesz majd Szuper Pershinget! :D :DD

(#9053) InHell


InHell
senior tag

Én úgy vagyok ezzel a prémium-nem prémium account dologgal, hogy én amikor kezdtem, nem tudtam mennyire fog tetszeni, ezért csak 1-1 hétre fizettem be, aztán legutóbb egyhavit vettem.
Összesen tehát 2x1 hét + 1 hónapra fizettem be, ami 3 nap múlva fog lejárni. 24 euróba fájt, de megvan a Tier 10.
(persze ha nem veszek egy KV-5-öt akkor még most is farmolnám a pénzt kb. az E-75-re.)

A maradék 3 nap alatt az E-100-as nagy löveghez azt a ~60k XP-t simán kifarmolom, (átlagosan esténként 40k XP megvan) aztán szerintem nem is újítom meg ismét a prémium accountot, mert nem húzok még egy ágat az tuti. Pont elég volt ezt is elérni, ~1900 csatával.
Élvezem végre a T10-es tankomat, aztán ha ráunok mondjuk egy hét után, abbahagyom az egészet, vagy max. csak az esti CW-kre megyek és kész. :)

< béna duma helye >

(#9054) vhw válasza Djuree (#9050) üzenetére


vhw
addikt

Kb. 10k csata, mióta megjelent élesben a játék tavaly áprilisban.
Napi átlag 21 csata, nem egy extrém mennyiség szerintem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9055) Zadia válasza vhw (#9054) üzenetére


Zadia
senior tag

Én annyinak is szoktam örülni,ha végig tudom vinni naponta a 2x szorzót.Marha sok a meló.
Majd télen behozom a lemaradást,de addig jó lenne eljutni legalább az első T9-es tankig.

(#9056) vhw válasza Zadia (#9055) üzenetére


vhw
addikt

Én nem különösebben foglalkozok a duplázásokkal, mostanában is csak 3-4 tankot szoktam. De ha olyanom van, akkor csak azokkal a low tier tankokkal játszok amiket szeretek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9057) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Végre meglett a Typ-al az Ace Tanker .:

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. július 26. 15:12:10
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 2 026
Szerzett kredit: 128 124
Csatában elért Achievement: Védő, Szárnysegéd, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9058) Zadia válasza vhw (#9056) üzenetére


Zadia
senior tag

Ilyen formában én is szoktam.
Nagy kedvenceim KV-1;KV-3;Tiger-P ezeketől nincs szivem megválni.

(#9059) fsb1000 válasza vhw (#9054) üzenetére


fsb1000
nagyúr

10K csata 4,8M XP = 480 átlag XP.
És akkor most nézd meg, hogy mennyi a Wot átlag (amiben benne vannak a prémesek is.)
200? 250? Ennyit a nem prémesek lehetőségeiről.

Múltkor megbeszéltük, hogy min. 2000 csata kell egy t10 eléréséhez egy átlag wot játékosnak. 3 db t10-es tankhoz min.6000 csata kell.
És akkor most nézd meg hány játékosnak van 6000+ csatája. (benne a prémesek is)
És ebből hánynak lehet 400+ az XP átlaga
Na ennyit arról hogy a játékosok hány% juthat el t10-es tankokig.

---
A te eseted inkább a kivétel, én meg az átlagról beszélek, azokról akik nem használnak prémet, nem kiváló játékosok (1000 eff és alatta), de szeretnek játszani. Na... közülük csak nagyon keveseknek lesz t10-es tankja, nemhogy 2-3 db.

(#9060) Zadia válasza fsb1000 (#9059) üzenetére


Zadia
senior tag

Meg tudod mondani nekem,hogy hol tudom megnézni,mennyi az eff értékem?

Eddig nem foglalkoztatott,de azért kiváncsi lennék rá.

(#9061) fsb1000 válasza Zadia (#9060) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ide írd be a neved: [link]
Aztán [Load data], majd [Calc Eff].

(#9062) jozefgucci1 válasza Zadia (#9060) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Itt tudod megnézni. Beírod a Wot-os felhasználó neved és kidobja Wot Eff

Fsb megelőzött

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9063) grunge válasza GaburroSan (#9052) üzenetére


grunge
addikt

Nem igazán értem hogy az miért medium tank...lassabb mint a löwém, 500 loeró come on :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#9064) grunge válasza fsb1000 (#9061) üzenetére


grunge
addikt

Nekem ennyi: 1637.26. vistvan83. Most akkor ez jó, vagy mi? :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#9065) Fel


Fel
addikt

Na végre Ace Tanker AMX 13 90-nel is:

Victory!
Battle: Sand River 2012. július 26. 16:07:34
Vehicle: AMX 13 90
Experience received: 2 119
Credits received: 52 881
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay itt: [link]

Hmm... Nem lenne rossz, hogy ha csak a jövő héten adnák ki nálunk a 7.5-öt... Addig még összeszedhetném az xp-t a Lorraine 40t-re.

(#9066) fsb1000 válasza grunge (#9064) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, ez jónak mondható. Főleg a "védelmi" értéked nyomja fel, de akkor is.
(azaz gyakran resetels foglalást, amiből azt lehetne gondolni hogy védekező játákos vagy, de ennek ellentmond a magas dmg átlag -- persze lehet főleg artyzol és/vagy TD-zel)

(#9067) grunge válasza fsb1000 (#9066) üzenetére


grunge
addikt

Se-se. Leginkább Heavy ill med-el megyek német/ami, kevésbé orosz. Artyval a zárt béta óta egyet nem mentem, nem tud érdekelni a legkevésbé sem. a védésnek az az egyetlen oka hogy általában elsőnek érek vissza védeni mert a többi le se sz*rja ha foglalják a báztist...Sokat megyek picikkel is PzII és T15 is van a garázsban. TD fronon a JT van csak ami méltatható valamire, erre kicsit ráfekszem, azért megnézem majd mit tud a 17 centis téma a Jpz E100on :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#9068) fsb1000 válasza grunge (#9067) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy ezzel az eredménnyel (5K csata viszonylatában) meg a nagyon szép 56%-os winratióval nagyon eredményes játékos lehetsz. Grat!
Ha jól látom a klánodban is a legerősebb játékos vagy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9069) Zadia válasza fsb1000 (#9061) üzenetére


Zadia
senior tag

Köszi.
Gondoltam,hogy átlagos játékos vagyok.

(#9070) fsb1000 válasza Zadia (#9069) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nézd... csak néhány fórumtársunk írogatja gúnyosan a gyengébbekről, hogy "csak játszani szeret". Ha egy kicsit megkaparjuk eme "prok" statját, játék előéletét található lesz benne hiányosság.
A többség csak játszani szeret, aki meg a WoT-ot tekinti az önértékelés- és személyiségfejlesztés terepének azzal úgysem lehet mit kezdeni.

Átlagos játékos... mit számít ez? Egy játékról van szó, ahol egy számítási módszer szerint átlagos játékos skatulyába sorolódtál. Az életben is átlagosak vagyunk, mégis éljük az életünket. Jó és gyengébb pillanatokkal.
Megyünk a WoT-ban 100 kört és abból egy jól sikerül, talán még TankÁszos is, persze hogy megosztjuk az eredményt a hasonló érdeklődésű fórumtársakkal... a replay meg mellékes, mert nem az átlag játékos 100/1 jólsikeredett csatájából fogunk tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#9071) Zadia válasza fsb1000 (#9070) üzenetére


Zadia
senior tag

Ez igaz.Végül is a magam szórakozásáért játszom a játékkal.

(#9072) emerico2004


emerico2004
aktív tag

üdv pz4-re mit érdemes venni ? már minden ki van fejlesztve egész jó a tank...

(#9073) emerico2004


emerico2004
aktív tag

álca mennyit segít ?

(#9074) #21346560 válasza emerico2004 (#9072) üzenetére


#21346560
törölt tag

Töltés gyorsító, célzás gyorsító, Venti.

(#9075) Zadia válasza emerico2004 (#9073) üzenetére


Zadia
senior tag

Sokat,és később is felhasználhatod,ha megválsz tőle.

Runo: Személy szerint én ennyit nem költenék egy 5-ös med tankra.Ez így felsorolva 1,5 milla.

[ Szerkesztve ]

(#9076) #21346560 válasza emerico2004 (#9073) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem nem sokat.

(#9077) emerico2004


emerico2004
aktív tag

na ettől nem lettem okosabb

(#9078) AlexWolf válasza Zadia (#9075) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én ennyit költöttem a T1 Cunnighamra, az MS-1-re és a Loltraktorra is...de én nem vagyok százas. :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9079) #21346560 válasza Zadia (#9075) üzenetére


#21346560
törölt tag

Át lehet rakni majd másra, az anyag nem vész el :)

(#9080) jozefgucci1 válasza emerico2004 (#9072) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szentelt vízbe mártott keresztet amit kilógatsz a csőre :)

Amúgy viccet félretéve én töltésgyorsítót raktam csak rá , de így is útáltam nagyon .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9081) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#9080) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sok gyakorlószobás teszt bizonyítja az userek szerint, hogy a kis rejtőző képességű tankoknál az álcaháló nem sokat számít.

Ehhez én két dolgot tennék hozzá.
1. A szakvélemények előtt meg kéne nézni, hogy adatott tanknak milyen az alap camo képessége.
2. A gyakorló pályás teszteket több helyszinen és szituban is le lehet folytatni és eltérő eredmények kaphatók.

(#9082) Djuree válasza AlexWolf (#9051) üzenetére


Djuree
félisten

akkor is várni kellett 1 hónapot mikor én vettem, kapós volt, mert jó áron volt. többet kellett volna vennem akkor.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9083) mozesapo válasza AlexWolf (#9051) üzenetére


mozesapo
tag

Nézd itt [link]

3130 pénz, 2000 arany, 1 hét prém, valami t2 tank, garázshely.

(#9084) Atlantis válasza Fel (#9065) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép menet volt. Ilyen eredményekhez kell azért mák is, ebben is voltak olyan esetek, ahol csak szerencse volt, hogy nem találtak el.

Én meg várom a 7.5-öt, minél előbb eladnám a francia vackokat. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9085) vhw válasza fsb1000 (#9059) üzenetére


vhw
addikt

Jó legyek én a kivétel, lehúztam 2-3k csatát a bétában, nem analfabétaként indultam az éles játékban.

De úgy gondolom, aki kellően tankbuzi, el fogja érni azt a 2-3-4-5 ezer csatát, mert magával ragadja a játék. Akit nem ragad magával, nem ad neki ennyi élvezetet, hogy több ezer csatát lehúzva is kedvenc maradjon és kellemes időtöltést biztosíton, annak miért kéne elérni T10 tankot?

Egy T10 tank elérése nem "jár" mindenkinek, ez nem jog, ez egy lehetőség, egy "jutalom" (még ha egy bizonyos szemszögből azt is jutalmazza mekkora függő kocka a játékos). Na és persze "átok" is, ha a javítási/lőszer költségeket nézzük (sokan, a "wot átlag" már egy T8 tankot sem tud nullára kihozni prem nélkül, nekik minek T10 tank? csupán ingame anyagi szempontból is?).

Egy vagy több T10 tank elérése azt jelenti, hogy a játékos rajongó, "elkötelezett" a tankos-lövöldözős szimulátorok felé. Így hát ő eléri azt a szintet. Aki hetente 2-3 alkalommal leül egy félórára puffogtatni kicsit miért kellene, hogy elérje fák csúcsát? Szerintem neki tökmindegy mivel játszik, tank, lánctalpa van egy cső áll ki a tetejéből ennyi...
Csak azért, hogy megkapja azt az élményt, hogy mindig ő van a lista tetején, ezért butítsuk le az előrelépési-fejlesztési rendszert, hogy ő is kipróbálhassa? Te mondtad, hogy nincs semmi különös a T10 tankokban, ugyanúgy kell/lehet velük játszani, akkor mire fel legyenek ~600-700 csata alatt elérhetőek?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9086) AlexWolf válasza mozesapo (#9083) üzenetére


AlexWolf
senior tag

köszi, nézem

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9087) #56230144


#56230144
törölt tag

Valakinek volt hasonló problémája?

A probléma:1 ideje már első indításkor folyamatosan 9 fps-em van,de ha újraindítom,akkor 40-50...Na,apám ezt akarta a BIOS-on keresztül megoldani..természetesen sikertelenül (Hiába mondtam,hogy NEM KELL...)...Most még rosszabb,minden indításkor 1-2 fps-em van :(((

Valaki tudna segíteni? :(

[ Szerkesztve ]

(#9088) Flatron710


Flatron710
tag

Óvakodjatok a TURK klán tagjaitól. Az előbb 3 db KV-5-el a mi oldalunkon nagy mészárlást rendeztek... a saját csapatunkban. :W
Csak személyt lehet feljelenteni? ( az megtörtént ) Esetleg klánnak nem lehet fekete pontot adni? :) :DDD
Mondjuk egy replay-t elküldeni valahova?

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#9089) #21346560 válasza Flatron710 (#9088) üzenetére


#21346560
törölt tag

A turk klánra már nem 1x volt panasz hogy miket csinálnak...
Én meg egy magyar klántaggal futottam össze, aki - miután benyomtam a toborzó szöveget (szigorúan csak 1x) - a következővel köszöntött:

Megköszöntem neki a szívélyes üdvözletet és írtam a klánvezérnek, hogy nagyon kultúrált tagok lehetnek náluk.

(#9090) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

A TURK klán minden tagja paraszt (legalább is akikkel eddig találkoztam). Ők azok, akik folyamatosan blokkolnak, jelentgetik az ellenségnek, hogy ki hol van, saját csapattagokat lőnek ki. Szerintem ilyen 8-10 éves hülyegyerekek gyülekezete.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9091) đe$|re


đe$|re
senior tag

A GLA klánra ez a jellemző. :D Régebben sokszor összefutottam a tagjaival...hasonló színvonalat képviseltek. :U Legutóbb pont CW-n kerültünk össze velük, ott lehet az értelmesebb tagokat fogtuk ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9092) fsb1000 válasza vhw (#9085) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, korrekt vélemény, nem is vitatható.
--
(#9089) Runo
Bocs... lehet kicsit finomabban, de én is elutasítanám, ha valaki többször is beírja toborzási szándékát, főleg egy "PINA" elnevézésű 6 fős klán nevében. [link]
Elsőre poénos névnek tünhet, de másodikra már inkább arra gondol az ember, hogy kultúráltság szempontjából alul reprezentált játékosok gyülekezete és akadjon már le a toborzó.

(#9093) LAJTNING válasza fsb1000 (#9092) üzenetére


LAJTNING
tag

miután benyomtam a toborzó szöveget (szigorúan csak 1x)

Bocs... lehet kicsit finomabban, de én is elutasítanám, ha valaki többször is beírja toborzási szándékát,

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#9094) Atlantis


Atlantis
veterán

Mekkora egy sérülékeny fos ez a Pershing...amennyire eleinte szerettem, annyira kezdem most megutálni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9095) L-e-f-i-e válasza LAJTNING (#9093) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

asd :DDD :DDD

=^-^=

(#9096) #21346560 válasza fsb1000 (#9092) üzenetére


#21346560
törölt tag

"miután benyomtam a toborzó szöveget (szigorúan csak 1x) - a következővel köszöntött:"

Nem az a gond ha elutasítják, nekem is vannak klánnevek, amik nem tetszenek, mégsem küldöm el az anyjába.
Szíve joga, hogy hirdessen, hisz a szabályzat is engedi.
Az meg, hogy ki mire gondol, legyen az ő személyes ügye. Nekünk tetszik, mert poénosnak tartjuk és kész.

(#9097) #21346560 válasza fsb1000 (#9092) üzenetére


#21346560
törölt tag

Apropó!
Amikor csináltok egy klánt ahova jókedvű emberek lépnek be, akkor 3 nappal a készítése után mégis hány fő lenne a "normális"?

(#9098) Fel válasza Atlantis (#9084) üzenetére


Fel
addikt

A jó eredményhez mindig kell mák :) Is.
Azért próbálok vele mindig úgy haladni, hogy az ellen nehezen tudjon eltalálni. Amíg lendületben vagyok, addig nem is szokott probléma lenni, viszont ha pl. dombnak felfelé kell megkerülni valakit, akkor szívom a fogam... Az meg a non plus ultra ha ellövik a láncot.. (A Siegfried Line-os csatában van is erre egy jó példa.. Képzelem mit összekáromkodhatott a T95 player :DDD )
Raktam fel még két 13 90-es replay-t: [link]

Már a héten tuti nem jön a 7.5 hozzánk, úgyhogy lesz időm grindelni. Ma eddig 31.224 xp-t kapartam össze a kis idegbajos franciával :)

-----------------------------------

SerB-es interjú következő része (a legutóbbi folytatása): [link]

---------------------------------------

nekem ezekkel az in-game toborzókkal az a bajom, hogy kevés rájuk a napi 3 jelentési lehetőség... Ha valaki egy csata alatt 1-nél többször benyomja az egyenrizsáját, azt tuti bemószerolom "Spam" címen.. Lehet szart se ér, de azért hátha. Úgy tudom régebben chatban járt a játékon/általános chaten való toborzásért.

[ Szerkesztve ]

(#9099) fsb1000 válasza #21346560 (#9096) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igazad van, nem helyén való a durva szöveg, csak tudod mikor már szinte minden csata elött meg közben jönnek a toborzók (és nem egyszer...) akkor már kezd kicsit uncsi lenni.
Persze a többsége német meg lengyel klán, de akkor is.

Én el nem tudom képzelni ki az aki csata előtti toborzó szövegre dönti el melyik klánba menjen, ha egyáltalán menni akar. Én mindig úgy gondoltam, hogy elsődlegesen bartáti vagy internetes kapcsolatokon keresztül bővül egy klán, illetve a tagjai jó teljesítménye és a klán oldalon lévő ismertető vonzza oda a játékosokat.
A leghatékonyabb pedig a nyilt századszervezés. Legalábbis én így gondolom.

---
(#9097) Runo
Nem tudom, eddig csak két kán alakulásánál voltam jelen. Mindkettő meghaladta a 20 főt 1 hét után, mindkettő meg lett hírdetve ezen a fórumon. Egyiknél sem játszot szerepet a csatán belüli hirdetés.
Persze a parancsnok neve sem volt "faszakasza" [link] A klánnévvel együtt együtt már több mint véletlen vulgarítás.

[ Szerkesztve ]

(#9100) Imilenni válasza #21346560 (#9089) üzenetére


Imilenni
addikt

Én sose látok ilyen "toborzó szöveget" pedig jó lenne :D
Magyarokkal alig találkozom..

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.