Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) sith7


sith7
nagyúr

Ez a sorsolás dolog elég érdekes, 3 - as szintű tankkal egybetesz 5 - ös szintűekkel, tegnap kétszer oldalba kaptam egy T-34 - est , rámnézett , 1 - et lőtt , és sanyi volt nekem ... :F

(#10852) Antonius1978 válasza forras2 (#10827) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elarulhatnad, hogy milyen alkatreszekbol.... :DD :R

(#10853) Atlantis válasza sith7 (#10851) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez már a finomított változat, 7.5 előtt még durvább eltérések is lehetettek. Igazából ha könnyű tankkal vagy, akkor most is szembekerülhetsz jóval magasabb osztályú géppel is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10854) ollie válasza D.Orion (#10841) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, az orosz meg a német TD-k többnyire 1000 felett sebeznek, ellenben az amcsik nagyon ritkán (általában 800 körül sebzek a T110E4-gyel).

***

(#10855) Antonius1978 válasza Dobi 562 (#10837) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat lattam egy IS-t is talan a 122-es loveggel a filmben.Azert van logikai bukfenc a filmben, mert megjegyzik, hogy 200mm-es pancelja van a Feher Tigrisnek.
Akkor hogyan akarja kiloni egy olyan loveg, amelyik 1km-en 100-110, 500 meteren meg 140mm pancelt ut at, mondjuk 100 meteren legyen 180mm atutes, de az akkor sem uti at a 200mm-t.A 85mm-es lovegrol van szo.
Tenyleg jobb lett volna ha egy IS2-el probaljak kiloni...
Igen, gondolom a regeny valtozat sokkal inkabb osszefuggo mint a film.
Amugy egyes csatajelenetek jora, masok tul gyengere sikeredtek, eleg furcsa...
A Hitleres jelenet eleg ... olyan fura ...

(#10856) ollie válasza KaLeun (#10849) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az a százas izzó?

***

(#10857) Bingisz válasza virkir (#10847) üzenetére


Bingisz
addikt

Na akkor izzítom a kv5öt.... :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10858) frame>24 válasza ollie (#10856) üzenetére


frame>24
addikt

Detektálták "őtet."
(sixth sense perk)

bug lehet, nálam nem volt ilyen zoomnál.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10859) ollie válasza frame>24 (#10858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jah, de érdekes, mert nekem mindig kigyullad az izzó, ha bezoomolok (belső nézet), és elalszik, ha ki. Ez valami bug lehet akkor?

***

(#10860) sith7 válasza Atlantis (#10853) üzenetére


sith7
nagyúr

Csodás ... és mit tudok ilyenkor tenni ? :F
Felderíteni ? Jelezni ?

(#10861) vhw válasza sith7 (#10860) üzenetére


vhw
addikt

Hát ha sebezni nem tudsz érdemben, mi mást tudsz tenni mint felderíteni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10862) sith7 válasza vhw (#10861) üzenetére


sith7
nagyúr

Ok, értem ......... még új vagyok a játékban, csak érdeklődtem ... :U

forras2

Fúú .. valami pkzw 38t ? :F

[ Szerkesztve ]

(#10863) forras2 válasza sith7 (#10860) üzenetére


forras2
őstag

Attól függ, milyen tankkal mész :))

(#10864) virkir válasza sith7 (#10860) üzenetére


virkir
veterán

Pontosan.
Talán tier4-től a light tankok mind scout besorolást kaptak ami annyit jelent, hogy egy 4-es light megy 4-8-ig csatába egy 5-ös meg már 7-12-ig.
Pölö ilyen szépen lehet keresni ha nem vagy csak alig lősz is igaz ez már T7-es light volt

Vagy itt egy 6-os ahol csak egy lövésem volt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10865) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na most az a 100-as izzó csak a 6th sense esetén világít, ha látnak? Mert nekem tényleg van olyan, hogy ha bezoomolok mindig kigyullad, ha kizoomolok akkor meg elalszik, és nincs is 6th sense kifejlesztve.

***

(#10866) sith7 válasza virkir (#10864) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a választ

Mondjuk ez viszont jól ki van találva, hogy nem csak a kill - ért, meg a sebzésért jár xp, kredit, hanem a derítésért is.

(#10867) vhw válasza sith7 (#10862) üzenetére


vhw
addikt

Nem leszólás volt, csak hát tényleg nem lehet mást tenni, ha olyan tankkal nagy vasak közé kerülsz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10868) sith7 válasza vhw (#10867) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, semmi gond, lehet túlreagáltam, nézd el nekem, kicsit szét vagyok most csúszva :R

(#10869) marked one94 válasza virkir (#10847) üzenetére


marked one94
őstag

háhá szuper :D Majd megbeszéljük ki mikor aktiválja a kódot.

Tegnapi eredményem: [link]
Jó ez a kv1s :)

You'll Never Walk Alone

(#10870) forras2


forras2
őstag

Megvettem a T-50-et nem rég. Mindig is csodáltam, mit össze nem tudnak velük keveregni egyes tagok. Más tankból nézve, szinte repülnek ezek a masinák. Amikor én megyek vele, marha lassúnak tűnik ez az 59 végsebesség :D
És nem is tudom úgy kezelni mint mások. Mindig körberohangáltak, kiszedtek. Tegnap 3× próbálkoztam Hetzerrel, ebből 2× kiszedett mint a sz@rt :DDD 3. alkalommal csak az miatt nem tudott, mert oda álltam közvetlen mellé, és nem tudott elfordulni. De ameddigre kiszedtem volna, löwe kikapott :N

Melyik ágyú ajánlott a T-50-en? :U Én a 3-3-as lövő 37mm-est használom jelenleg, de nem hozta meg a várva várt sikert.

(#10871) virkir válasza sith7 (#10866) üzenetére


virkir
veterán

Itt látod miért mennyit kapsz.
Jár xp/kredit a spottolásért is de a legjobb ha a csapatod sebzi akit te felderítesz mert azért megkapod a sebzésért járó xp/kredit 50%-át.

marked one94
nekem ilyen parádésra sikerült tegnap a platoon
VK 3601 (H) 6 33.33%
T-44 4 25% (ezzel ha jól emlékszem kétszer próbálkoztunk de egy nem jött össze)
IS-8 2 50%
PzKpfw VI Tiger 1 0%
na ennyit arról ha egy ARL-el akarsz együtt menni :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10872) Zeratul válasza Antonius1978 (#10855) üzenetére


Zeratul
addikt

Sok volt a vodka a forgatókönyv írás közben.

(#10873) Jamboo529 válasza ollie (#10865) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Ez akkor fordul elő, ha olyan egyedi célkereszted/ damage panelod van, ami úgy lett programozva, hogy ne a jobb alsó sarokban lévő damage panel körül jelenjen meg a világító sáv, - figyelmeztetve, hogy belső nézetben vagy és vki esetleg seggbe tud durrantani észrevétlenül, valamint nem fog tovább fordulni a tank, csak a cső a maximális kitéríthetőségig, ha csak egérrel követed a célpontot (TD esetén) - hanem azt a bizonyos "6. sense" lámpácskát jeleníti meg.
Azt hiszem nem csak TD hanem arty módban is megjelenik.

És persze ebben a esetben ez nem azt jelenti, hogy megláttak.

(#10874) virkir válasza forras2 (#10870) üzenetére


virkir
veterán

Innen nézegess visszajátszásokat sokat lehet tanulni mások jó köreiből.
A lényeg, hogy a T-50-nél az xp/credit mennyiséget kell figyelni nem a sebzést mint egy med/heavy-nél.
Pl. avgust_z köre ahol sebzett hatalmas 47 hp-t és mégis kapott 908 xp-t meg 33k kreditet és élt 7 percet ami valószínűleg a csata végéig tarthatott.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10875) bullseye válasza sith7 (#10862) üzenetére


bullseye
addikt

ó, hát 38t az teljesen OP felderítő, legtöbben már pattogtunk róla T9-T10 dögökkel is :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10876) marked one94 válasza virkir (#10871) üzenetére


marked one94
őstag

Kv1s+ARL 44 páros legyőzhetetlen mint ahogy látod a tegnapi eredményt :) vegyél te is egyet , 2 kv1s már OP lesz :D

You'll Never Walk Alone

(#10877) sith7 válasza virkir (#10871) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm, meg fogom nézni :R

Én is imádom az Asterix képregényeket :B

bullseye
Ez komoly ?
1 lövés voltam egy T-34 - nek, és totál szembe voltam vele

(#10878) Dudor7373


Dudor7373
csendes tag

Sziasztok!
Lehet nevet változtatni a WOT-ban, és ha igen akkor hogy?
Válaszokat köszönöm! :D

(#10879) ollie válasza Dudor7373 (#10878) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet.

***

(#10880) vhw válasza marked one94 (#10876) üzenetére


vhw
addikt

Igazából a 3001P megvételétől ívelt meredeken felfelé a tegnapi eredmény :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10881) Skyhunter válasza Dudor7373 (#10878) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nekem is volt ilyen kérésem, de hiába írtam a supportnak....azt válaszolták, mivel a nicknevem "szabályos", tehát nem sértő, alpári, vulgáris, rasszista stb, ezért nem áll módukban megváltoztatni....:D

(#10882) vhw válasza Skyhunter (#10881) üzenetére


vhw
addikt

Szal megéri valami gyökér nevet választani kezdésül, hogy aztán legyen lehetőséged a változtatásra :D (lehetőleg akkoris valami burkolt sértés legyen az újban, biztosítva a jövőbeni változtatások jogalapját :D)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10883) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez mennyire normális? 13kill 15spot Sajnos a replay fájlt nem tudtam megnézni eltérő verziószám miatt, pedig jó lett volna látni mit darált a srác..

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10884) ollie válasza [HUN]Dani (#10883) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semennyire. Írja is a feltöltő a commentben, hogy valami bug miatt történt.

***

(#10885) AlexWolf válasza Dudor7373 (#10878) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Néha szoktak "akciókat" hirdetni a fórumon, hogy "most épen pár napig lehet név változtatást kérni". Van amikor megkötés nélkül, van amikor megkötésekkel (pl hogy a nevedbe beírt klántagot töröljék, vagy elírásokat javítják). Érdemes a fórumot nézegetni. Amúgy itt a hivatalos hirdetmény.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10886) [HUN]Dani válasza ollie (#10884) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azért én is átélnék egy ilyen bugot, nagyon szívesen. :DDD

magyarsrac

(#10887) marked one94 válasza vhw (#10880) üzenetére


marked one94
őstag

háháhá jó vicc :D

Valaki játszik most a T-43al? Mennyire borzalmas rajta az a 85mm ágyú? Most úgy is kell egy T7es tank így gondoltam vissza veszem de nincsenek szép emlékeim róla :)

You'll Never Walk Alone

(#10888) virkir válasza marked one94 (#10876) üzenetére


virkir
veterán

Nehéz kérdés.
Kipróbálnám de nincs az az isten, hogy a KV-1-et én visszavegyem az összekuporgatott free xp-m meg sajnálnám rá elkölteni. A T-54 is még csak porosodik a garázsban arra van szánva.
Hamár akkor lehet inkább a 3001P-t kéne nekem is megvenni mert arról legalább tudnék tovább menni a ferdi felé.

Vazze sikeresen megszopattad vele magad. Miét nem húztad ki a 44-et amíg volt rá normálisabb ágyú? Most szívhatsz a 85mm-es megymagköpködővel mikor az a tank még flankolni se az igazi.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10889) forras2 válasza bullseye (#10875) üzenetére


forras2
őstag

Azt megnéztem volna. Még a régi rendszerben is max 6-osok közé dobta be :N

(#10890) virkir válasza forras2 (#10889) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz keveri az 38nA-val.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10891) ollie válasza marked one94 (#10887) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, néha megyek vele duplázót, de nem szeretem. A lövege szerintem elég jó a tierjében, de tank lomha, szinte már heavy érzés, de ahhoz meg nincs elég páncélja. Nekem nem igazáén sikerül vele a klasszikus med szerepet hozni.

Izé, most olvasom, elvették tőle az eddigi ágyúját? Mondjuk olyan keveset megyek vele, hogy fel sem tűnt.

[ Szerkesztve ]

***

(#10892) sith7 válasza virkir (#10890) üzenetére


sith7
nagyúr

Lehet ... :B ... a héten kezdtem a játékot, ez az első , 3 -as szintű tank a tech tree - n

(#10893) bullseye válasza virkir (#10890) üzenetére


bullseye
addikt

Most hogy mondod, tényleg.
Mégsem kellett volna olyan korán kelnem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10894) forras2


forras2
őstag

T-82-n megéri kifejleszteni a 105-ös vagy az 57-es ágyút?
Vagy azok nem olyan jók, és az alappal menjek egyből az M8A1-re? :U

(#10895) Chris0321 válasza forras2 (#10894) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha nem fejleszted ki akkor a következő tank alap ágyújával kell összehoznod rá az xp-t ami mivel nagyobb tier nehezebb lesz. Én kifejlesztek a tankjaimon mindent.

(#10896) marked one94 válasza virkir (#10888) üzenetére


marked one94
őstag

Nem fejlesztetted ki a régi KVn? nagy hiba volt. Majd most lesz prém, akkor tolhatjuk a Patton+T54et, meg stieger hoz valami szutyok tankot :) nekem is kéne már az M48. Jaj neee te is azzal a 3001P-vel akarsz játszani? :O

Tudom már megbántam hogy nem csináltam meg :W

ollie: Köszi :R Még annyit, hogy az új motorral mennyire szeret kigyulladni? Ja és az ágyú mennyire pontos? Lehet vele Patnher-ként játszani?

You'll Never Walk Alone

(#10897) ollie válasza marked one94 (#10896) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ágyúja elég pontosnak tűnik, ha nem is annyira, mint a Pantheré, szerintem nincs ok a panaszra. Megpróbálkozhatsz vele a Panther stílussal is szerintem.

***

(#10898) virkir válasza marked one94 (#10896) üzenetére


virkir
veterán

Nem. Örültem amikor meglett a KV-3 gyorsan el is felejtettem. Nekem a régi KV nagyon nem tetszett, közelítette a játékélményem vele az ARL44-ét.
A Patton+T-54(stock) meg nem hiszem, hogy annyira jó ötlet lenne, a patch óta nem merem csatába vinni nehogy nagy csalódás érjen. :D
A P meg azért lenne jobb választás mert az legalább nem zsákutca nálam onnan van hova tovább menni de ha hatos kell lehet inkább a SU-100-at kéne visszavenni mert abból meg lassan jön a második TD ág.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10899) Dryman


Dryman
aktív tag

Tegnap Malinovkán összefutottam egy Tiger P-vel.....egy az egy ellen maradtunk a végére én IS-el és a nagyobbik 122-es löveggel..... ha közel mentem a sziklához ami mögött megbújt a TigerP, akkor érdekes módon leállt a toronyforgatásom...ha eltávolodtam újra működött, de irdatlan lassan...behátráltam egy épület mögé, ekkor utánam jött a TigerP és a toronyforgatásos mizéria kezdődött elölről, lesebesztem az ellent 8%-ra, úgy hogy a tankkal próbáltam ráfordulni, mert a torony abszolúte nem forgott, erre ő bevitt egy 300-as találatot és kilőtt...
Bosszankodtam és anyáztam rendesen, mert el se akartam hinni hogy van ilyen "bug"
a torony a csata közben sohasem kapott találatot, a lánctalp volt megsérülve a tankomon, többször akartam javítani a toronyforgatást, de nem volt mit javítanom, mert a játék nem jelezte hibásnak...viszont mégse működött..... a fene se érti ezt.....azt meg pláne hogy csak akkor nem működött amikor igazán közel jött a TigerP.
utálom az ilyen harripotter nagyvarázslós bug-okat.....mintha valaki blokkolná a lehetőségeimet.....
számomra hihetetlen volt a jelenség, igazából nem is találok rá ésszerű magyarázatot....
internetes kapcsolat rendben...mégis megtörtént.. a toronyforgatás áll, szinte tehetetlen vagyok, az a kis köcsög meg csak lődöz kedvére......ÁÁÁÁÁÁ, kezd elegem lenni a WG-s meglepetésekből!

(#10900) virkir válasza marked one94 (#10896) üzenetére


virkir
veterán

Na a hétvégére jó lesz az a KV-1S/ARL44/VK3601 szakasz :D
Hétvégi akcijjóóó...

Mondjuk a jóképességű oroszok beraknak egy medet a Heavy Tanks Weekend-re

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.