Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) KaiotEch válasza ollie (#10499) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nemtudom... már építem az időgépet, hogy megnézhessem :P Amúgy az SU-14-nél van lomhább állat? :D

(#10502) mynames válasza Dobi 562 (#10480) üzenetére


mynames
senior tag

Telepítése, hogy megy?
---
TURKS klán: elég sokat látok belőlük és tényleg nem muzsikálnak vmi jól emlékeim szerint.
---
(#10500) Stauffenberg: nekem M18-cal van a legjobb statom, jelenleg 61 %. nagyon jó kis vas, de főleg sniperkedni jó.

[ Szerkesztve ]

(#10503) #48613632 válasza Chris0321 (#10498) üzenetére


#48613632
törölt tag

75-ös legénységet veszek, legalábbis most már, kb T4 óta

(#10504) #21346560 válasza mynames (#10502) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem muzsikálnak valami jól?! Én ha velük vagyok, csak imádkozni szoktam, hogy ne engem lőjjenek :DDD

(#10505) mynames válasza #21346560 (#10504) üzenetére


mynames
senior tag

Na majd figyelni fogom őket én is. Emlékeim szerint mindig szakaszban láttam őket. Most így végiggondolva furcsa de a HAD/HAC klánon kívül egynek sem jegyeztem meg a nevét csak nekik... :D

(#10506) Bingisz válasza #21346560 (#10504) üzenetére


Bingisz
addikt

Nálam ban listán van az egész pereputty ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10507) ollie válasza KaiotEch (#10501) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég ha utánaolvasol.

***

(#10508) #21346560 válasza Bingisz (#10506) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát akkor max nem látod ha beszélgetnek.. sajna másra nem jó....

(#10509) mynames válasza Bingisz (#10506) üzenetére


mynames
senior tag

hogy tudod bannolni őket? ha letiltok valakit attól még ugyanúgy összerak vele a MM, csak lesz rajta egy piros x . Ebből tudom, hogy egy idiótával van dolgom.

(#10510) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Imádom amikor komplett idiótákkal kerülök egy csatába. Artyval mennék, nap első csatája, még mindig 3x-os XP mennyiség jár. Elindul a kör és 40 másodpercen belül az összes (4db) arty halott, mert egy AMX 12t berongyol közénk és mindenkit szétcsap.

Aztán megnyerjük a kört, bár elég kalandosan, mert ez az AMX 12t utána 80%-ig elfoglalta a bázisunkat mielőtt valaki hajlandó lett volna visszafordulni és leszedni.

Kaptam 210 XP-t... háromszorozva. :)

(#10511) Atlantis válasza Stauffenberg (#10510) üzenetére


Atlantis
veterán

Többek közt az ilyenek miatt utálok arty-val menni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10512) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Amúgy mi a tosz van a szerverekkel? Nekem az update óta nem áll meg a pingem 150 alatt, de szeret magasabbra is felugrani. Most is csak nézek, mint egy hülye, hogy KV-3-al sikerrel kilőttem egy csapattársamat aki egészen biztosan nem volt a célkörben amikor lőttem.

A netkapcsolatom amúgy stabil. Ha direkt mérem magyar, UK, USA, stb szerverek között a pingem akkor is stabil és jó. Más játékkal nincs gondom.

Egyébként vicces volt a szitu. A csatából mikor kiléptem (mert ki lettem lőve) akkor éppen 12>-1 volt az állás. Tök gáz, hogy a csapatom által egyetlen kilőtt tank egy baráti tank és nekem sikerült elkövetnem... :(((

(#10513) D.Orion válasza #48613632 (#10490) üzenetére


D.Orion
veterán

:)) ROFL? :DD Már bocs, de egy árva szóval nem írtad szerintem, hogy mi a problémád az arty-val, csak annyit kérdeztél, hogy melyik a jobb, meg melyik milyen szögben lőőőőőőő. Azt valahogy meg se említetted, hogy nem tudo előhozni a műhold/isten nézetet. :D Ez a te user fail-od volt, nem pedig a mi hülyeségünk. Egyébként a hivatalos oldalon még tutorial videó is van. És még te noob-ozol le minket? Álljon már meg a hadigépezet! :DDD

(#10480) Dobi 562: Köszi, már hiányoltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#10514) #48613632 válasza D.Orion (#10513) üzenetére


#48613632
törölt tag

Persze, hogy nem mondtam, mivel nem is tudtam, hogy van olyan. Csak megnéztem egy tutoriált a YT-on, és akkor esett le. De nem értem, mi nem volt egyértelmű, hogy jópáran beszéltetek itt össze-vissza mindenről?
Végül is mindegy, most már tudom :DDD

szerk:
ezt írtam, nekem ha ezt a kérdést felteszik, tuti vágom, hogy a shiftet keresi ... :D

"Valamint, ha tereptárgy van a célpont és köztem, akkor a célzórendszer hogyan működik?
Csak mert láttam olyat már külső szemlélőként, hogy domb mögé lőttek. Ezt hogyan kell? Köszi"

[ Szerkesztve ]

(#10515) Imilenni válasza Dobi 562 (#10480) üzenetére


Imilenni
addikt

Alacsonyabb Tier-ekhez nincs? v csak én nem találtam?

Press "F" to pay respects.

(#10516) ollie válasza Imilenni (#10515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alacsony tierekhez minek?

***

(#10517) D.Orion válasza Imilenni (#10515) üzenetére


D.Orion
veterán

Általában nincs, de tudom ajánlani a youtube-on TheRiisingSun csatornáját és videóit. Én minden egyes videóját megnézem, mert mindig tud valami újat mutatni.

Vannak összefoglaló weakspot videók és vannak külön tankokra is. Új tankokról is mond ezt azt. Mindenképpen érdemes nézelődni.

(#10518) Imilenni válasza ollie (#10516) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát nekem eddig a KV-1S a legnagyobb tankom..meg az alatt...pl M6-ot hol lőjem? ARL44,Tiger,VK 3601 (H), VK 3001 (P),T-34-85,Matilda Ezekkel van csak problémám a többi az megy...

Press "F" to pay respects.

(#10519) D.Orion válasza Imilenni (#10518) üzenetére


D.Orion
veterán

Dobok még egy hasznos oldalt. Bár egy része fizetős, de sok tankot meg tudsz rajta nézni. Modell szinten, mi hol található a tankban, hol vannak a gyenge pontjai.

Szerk.: Pfuuj milyen lett már ez az oldal. :W Régen mindne tank úgy nézett ki rajta, mint a kezdőoldalon. :W

[ Szerkesztve ]

(#10520) Imilenni válasza D.Orion (#10519) üzenetére


Imilenni
addikt

Köcce..Pont kitölti az űrt :D

Press "F" to pay respects.

(#10521) Dobi 562 válasza mynames (#10502) üzenetére


Dobi 562
addikt

(#10522) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Megint nincs srv?

(#10523) [HUN]Dani válasza KaiotEch (#10522) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nagyon úgy tűnik.. Nem láttam semmiféle felhívást a leállással kapcsolatban, szóval lehet, hogy valami nem tervezett leállásról van szó.

magyarsrac

(#10524) longwild


longwild
aktív tag

Megy!

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10525) KaiotEch válasza longwild (#10524) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nemondjad már SU-14-el nagyon nem! :DD :W

(#10526) longwild válasza KaiotEch (#10525) üzenetére


longwild
aktív tag

Pedig gamelek...

MEgy a szerver nalam :p

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10527) Sanya válasza [HUN]Dani (#10451) üzenetére


Sanya
nagyúr

a rá következő ELC meg miért kapott könnyá tank besorolást? tény, hogy finbg a páncélja, és gyors, de a tornya csak pár fokban mozog és nagyon erős az ágyúja, néha még a tier 7-es német ágyúk sebzését is felülmúlja.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10528) D.Orion válasza Sanya (#10527) üzenetére


D.Orion
veterán

Este pont megnéztem egy ELC gameplay-t. T7 csata volt, csávó a T6 T7 tankok oldalába sorozatban küldte be a 220hp+ sebzéseket. Érdekes egy tank.

(#10529) csaabz válasza Patrick76496 (#10488) üzenetére


csaabz
őstag

ST-1 front hull armort úgy lövi át mindenki, hogy csak nyekkensz... :((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10530) vhw válasza #48613632 (#10514) üzenetére


vhw
addikt

Normál tankokkal hogy játszol? :U Semmi sniper mód? Csak pew-pew menet közben?
Ha meg ott előjön a sniper mód (s-h-i-f-t) (egyébként a controls-ban megtalálható a billentyűkiosztás, érdemes játszás előtt megnézni bármilyen játéknál).
Ezután nem magától értetődő, hogy az artyknál is lenyomom? Voilá lehet lövöldözni a domb mögé...
Erre tényleg magától rá szokott jönni az ember.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10531) LAJTNING


LAJTNING
tag

http://worldoftanks.eu/community/accounts/501404652-mokus77/

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10532) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Pár napja játszom újra a régi accountommal, amin kemény 470 volt az efficiency rating. Az efficiency rating calculator szerint már közel 1000-re sikerült javítani kb 2 nap alatt, de az xvm mod szerint még mindig csak 470. Egy egészen egyszerű kérdésem van. Hány naponta frissül az efficiency rating xvm modban?

magyarsrac

(#10533) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Az MM nagyon szivat most a Pershingel szinte csak Tier10-es csatába dobál be ott pedig nyolcas ágyúval nem sokat tudok kezdeni . Végre kifarmoltam S34 CA-ra anagyobb ágyút és hát így nagyon brutál . Van olyan jó mint anno a SU85 volt szerintem .

Nincs valakinek kedve délig szakaszozni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10534) Atlantis válasza [HUN]Dani (#10532) üzenetére


Atlantis
veterán

Pontosan nem tudom, szerintem durván hetente.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10535) Stauffenberg válasza jozefgucci1 (#10533) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én most elkezdtem egy amerikai TD ágat (tegnap előtt) és baromira élvezem az M8A1-et, de szinte mindig csak olyan csatába tesz ahol a lista legvégén vagyok. Szerencsére Tier 5-6 tankok nem okoznak gondot ha csak hátulról csipkedek.

De azért az MM beoszthatna sűrűbben olyan csatákba is ahol azért lehet pusztítani rendesen.

De USA med ághoz: Most a T20-nál járok, végre meglett a fejlesztett torony, le tudtam cserélni a 76mm-es meggymag köpködőt (ami semmire sem jó, sokszor alacsonyabb tierű tankokat sem lehet vele megkarcolni). Most a 105mm-es cső van fent ami már az M4-en is volt. Rögtön első körben kiszedtem egy D.Max-ot, JagdTigert meg egy IS-3-at. Persze azért igyekeztem a nagyobb dögök mögött maradni és onnan csipkedni. A társaim nagyon örültek neki, hogy egy hülye szaros T20 veszi el előlük a frageket... :D

(#10536) jozefgucci1 válasza Stauffenberg (#10535) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem tudom én alig vártam , hogy eladhassam végre a T20-at nem szerettem. A nagyobb ágyú is igen vékonyka már azon a szinten , de még Tier7-ben elmegy csak sajna simán berakott T9 be is . Pershing nem lenne rosz ha csak T8-9 be rakná mert ott szépen lehet vele csipkedni fullosan már nagyon jól mozog . Amúgy gondolkodom , hogy elmegyek én is a másik TD ágon Halicat ig legalább . Most a T28 -at próbálom nyúzni tegnap vettem meg eddig jobb mint az ISu volt az alap löveggel csak hát itt is 50 K XP a nagyobb ágyú .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10537) Atlantis válasza Stauffenberg (#10535) üzenetére


Atlantis
veterán

Legyen vele szerencséd, én nem rajongtam annyira a T20-ért, bár azért nem volt rossz, nem is utáltam. A Pershing-ből néha már visszasírom, már látom, hogy hosszú távon nem fogom szeretni ezt a gépet, túl sérülékeny, plusz annyira nem is indul meg gyorsan. P2 is lassan indul meg, de legalább van némi páncélzata. Papíron nincs nagy különbség, de gyakorlatban mégiscsak van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10538) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

VK3601-re, amig a 8.8-at nem tudom feltenni, melyiket érdemes addig is az alábbiakból?

V 10,5 cm KwK 42 L/28 42 350/350/410 HP 64/150/53 mm 7 r/m 0.55 m 2.29 s -6°/+17° 3,800 28,000 2,100 kg

VIII 7,5 cm KwK 41 L/58 konisch 68 65/165 HP 167/225 mm 11.67 r/m 0.34 m 2.29 s -6°/+16° 1,500 9,150 1,620 kg

A 7,5cm-esnek létezik, hogy nincs sebzése hátulról??

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10539) Sanya válasza longwild (#10538) üzenetére


Sanya
nagyúr

a 7,5-ös nagyon rossz, szinte alig sebez, igaz, hogy gyors, nagy penetration, de ez sokszor semmit sem számít :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10540) jozefgucci1 válasza Atlantis (#10537) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tény hogy vannak körök a Pershingel mikor három javítócsomag is kevés lenne hozzá és nyílván itt nem a láncolásra gondoltam . Nagyon sokat kell vele menni a Pattonhoz és Diegho -n kívül itt nagyon még nem dícsérték azt sem . Amúgy a legtöbb esetben megvan vele elsőre a dupla , szóval a statot nem rontja annyira .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10541) Fel válasza longwild (#10538) üzenetére


Fel
addikt

Hopp.. Ezt a hibát már egyszer elkövette valaki...

Kevered a lövegeknél felsorolt adatokat a páncélzatéval.
Az ágyúknál a különböző értékek a használható lőszertípusokra vonatkoznak, ezért van 2-3 belőlük. Rendszerint AP/HE/APCR v. HEAT sorrendben van az átlag átütés és a sebzés felsorolva. A konisch ágyúhoz nincs HE lőszer ezért van csak két-két adat, AP és APCR lőszerre.

A sebzés és a páncélátütés értéke +/-25%-os határon belül ingadozik, nem atttól függ, hogy melyik oldalról lövöd a tankokat.

Az első kérdésre pedig: 7,5 cm KwK 42 L/70-et. A konisch csak arany lőszerrel ér valamit, amúgy fölösleges addig xp-t pazarolni rá, míg nincs meg minden más egyéb (hogy elit legyen).

[ Szerkesztve ]

(#10542) #48613632 válasza vhw (#10530) üzenetére


#48613632
törölt tag

Normál tankokkal? Semmi "pew-pew" menet közben, ne aggódj, van ilyen, hogy egérgörgő, azt használom. :C És igen, tudtam a shift-ről, próbáltam is normál tanknál, de mivel ugyanaz volt, mint az egérgörgő, nem használtam :)
Ennyire egyszerű. :B

szerk : csakhogy artyknál az egérgörgő csak simán zoomol, (pew-pew módba) :DDD oda tényleg a shift kell. :K

[ Szerkesztve ]

(#10543) Atlantis válasza jozefgucci1 (#10540) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, a dupla megvan vele, de nem mindig sikerül túl sokat hozzátenni a csapat játékához. Majd alakul még, eleinte a P2-t se kedveltem, de arra sikerült ráérezni, remélem, erre is meglesz a recept. Küzdeni kell ezzel is, az összes med ágat végig akarom vinni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10544) longwild válasza Fel (#10541) üzenetére


longwild
aktív tag

Nos a 10.5-ot megvettem de akkora kalap szar, hogy ilyet meg nem lattam...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10545) Bingisz válasza longwild (#10544) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nem is ajánlotta neked senki...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10546) AlexWolf válasza #48613632 (#10542) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én is egérgörgőt használok normál tanknál és tdnél, egyedül artynál shiftelek

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10547) [HUN]Dani válasza Fel (#10541) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát ez nem semmi. Ez az információ nekem új. Köszönöm szépen. :R

magyarsrac

(#10548) Atlantis válasza AlexWolf (#10546) üzenetére


Atlantis
veterán

Én mindenhol SHIFT-et használok, szerintem gyorsabb, mint a görgő és a kisujjam úgyis rajta van mindig a gombon. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10549) #21346560 válasza Atlantis (#10548) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha alapot használsz akkor igen, de nekem fent van egy mod, amivel minden tanknál "műhold" nézetig lehet menni, itt viszont kell a görgő, hogy a nekem megfelelő távig menjek csak...

(#10550) #48613632 válasza AlexWolf (#10546) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na az van, hogy én nem rég kezdtem játszani, T4-T5 járműveim vannak. Az elején volt egy bisonom, de nem tetszett, így az artykat ki is hagytam. A bisonnál meg kimaradt a shift, mivel ritkán használtam, a normál tanknál, meg a td-nél néha használtam a shiftet, de kikerült a látószögemből, mivel a görgő kényelmesebb. És el is feledkeztem róla, mármint a shiftről, pont mert ott a görgő.
Néha elővettem a bison-t, de teljes sikertelenség, találatom sem volt, tudjuk miért. :DDD Ekkor tettem fel az ominózus kérdést :B
De nincs ebből baj, ti azt hittétek én tudom, én meg nem tudtam. Ez ennyi. Na peace :R

Atlantis : De a Shiftnek nincs teljes zoom átfogása, vagy ha maxra zoomolsz vele, akkor nem ugrik vissza valós nézetbe, próbáld csak ki :K (vagy én nem tudok megint valamit :F )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.