Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Dobi 562 válasza saril (#9350) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Itt van színes és kontúros is, azonban csak tier 8-10-ig jelöli meg a gyenge pontokat (+1-2 tier 7).

(#9352) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Na mi az fsb1000 nem megy a KV-4-em tornyának átütése HE lövedék nélkül? :B T30 malinkovka normál csata, emlékszel? Nem bírtatok feltörni, kapták egy 300-ast, de aztán az arty lőtt ki asszem. Döntetlen lett. Köszöntem csata közepén a hegyen, hogy "üdv fsb" lehet nem vetted észre a csata nagy hevében. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9353) #56230144 válasza saril (#9350) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az egy speciális mód:world of tanks hit zone skin így írd be google-ba.

(#9354) saril válasza Dobi 562 (#9351) üzenetére


saril
senior tag

köszi :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#9355) saril válasza Dobi 562 (#9351) üzenetére


saril
senior tag

szinek mit jelentenek?

szerk: bocs már látom,

White - ammunition rack (possibility of explosion).
Red - engine, fuel tanks (possibility of fire).
Blue - the driver.
Orange - commander, gunner, loader (the crew members responsible for shooting and visibility).
Pink - weak armor.
Aquamarine - bad choice for shooting if you can hit other zones (stronger than pink, very high chance of ricochet).

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#9356) homeless09


homeless09
őstag

Na, megvan a torony a T32-re. Kíváncsi leszek. Papíron 2x vastagabb jóformán.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9357) Kelvin válasza saril (#9355) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem a fehér kontúros verzió elviselhetőbb, próbáld ki azt.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#9358) Patrick76496


Patrick76496
őstag

FSB majdnem roncs lett a Ferdidből, érdekes módon ezen a napon másodjára dob be ellenségnek a matchmaking. :K 100 hp-n múlott a tankod élete, a KV-5 mögé bújva könnyű dolgod volt. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9359) fsb1000 válasza Patrick76496 (#9352) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocsi! Nem szoktam olvasni mindig a chetet.
Ha látom, akkor visszaköszönök, de még a játékosneveket sem nézem, úgy van beállítva az ikonlista.

(#9360) Patrick76496 válasza fsb1000 (#9359) üzenetére


Patrick76496
őstag

Semmi baj. :R Ami még érdekesebb, hogy két klántársat is berakott az ellenségbe, de szerintem nem fogunk harmadik csatában is találkozni. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9361) homeless09


homeless09
őstag

Na, azért az új toronnyal ég és föld :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9362) fsb1000 válasza Patrick76496 (#9358) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jah... ez jó volt... már előbb kilöttelek volna ha nem jön be közénk az a KV5.
A 2. csatában sem néztem a csetet... megyek előre sebzek, nem olvasok...

Öncélúnak tünik, de XP és kredit farmnra pont jó.
Tegnap 65% volt a winratióm, ma csak 56%. (JagdTiger + ferdi + T30)

(#9363) Patrick76496 válasza fsb1000 (#9362) üzenetére


Patrick76496
őstag

De szerencséd volt, hogy pattant az utolsó lövésem. :P Nem tudom miért, de eddig a ferdit mindig lent lőttem. Most rájöttem, hogy fent a löveg mellett valahogy egyszerűbb átütni, de ez csak a nagy lövegekre igaz. D-25T-vel is kaptam már hasba egyet, de sajnos nehéz eltalálni, hogy ne a mindig pattanó részt lőjem, viszont 175 mili átütésű löveggel nehéz átütni a 200 milit a löveg mellett. A Tiger P is érdekes járgány 120 milis tornyáról mindig pattanok a 227 penes löveggel is. Lehet inkább azt veszek SU-152 helyett, normál szerveren soha nem volt még Tigrisem, de ha behozzák a Ferdi kifejlesztését belőle, akkor évekbe telik, mire elitre kihúzom. Bár ha tényleg annyira jó tank, akkor nem gond, ráadásul potyára lesz egy T8-as német TD-m. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9364) Fel válasza Patrick76496 (#9363) üzenetére


Fel
addikt

Az a 120mm ne tévesszen meg, az csak egy részleges érték. A Tiger P, a Tiger, és a 3601H esetében is 200+ mm az effektív páncélvastagság. Néha még a 128-as löveget is meg tudja tréfálni...

------------------------------------------------

Meglett a Lóri! 2. csatára összejött egy győzelem is:

Victory!
Battle: Malinovka 2012. július 28. 21:59:42
Vehicle: Lorraine 40 t
Experience received: 3 267 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 30 844
Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "III Class"

Pech, hogy annak ellenére, hogy rátehetném a 100mm-es SA 47-et, gyk. mégsem tudom... Ha felteszem, nem tudok mellé semmi egyebet rakni. Így most a DCA 45 van rajta, a 750 LE-s motor (2.), és venti. 82%-os legénységgel 41s töltési idő... A 100-assal lenne egy perc is tuti...

(#9365) Patrick76496 válasza Fel (#9364) üzenetére


Patrick76496
őstag

Először is grat a Lórihoz. :K Azután sajnos igen, van ilyen "csoda" páncéljuk a németeknek, és még az oroszok az ópék... Churchillben lehet is szívni, amikor 6-os VK-val találkozok, nincs kicsit sok HP-ja annak a 3601H-nak? :) Azt fogom mostantól csinálni, hogy a 200 HP alatti ferdiket (mint pl FSB-t a múltkor :D ) HE-vel fogom a mennybe küldeni, ki akarja, hogy lepattanjon az ellenségre lesújtott kegyelemdöfés? :U

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9366) Fel válasza Patrick76496 (#9365) üzenetére


Fel
addikt

Amcsi tankoknál is előfordul (pl.: M26).
A baj nem a csodapáncéllal van, hanem azzal, hogy a WG-sek nem adják meg értelmesen a páncélzat adatait, csak ilyen leegyszerűsített formában. Persze nem is lenne egyszerű belesüríteni a GUI-ba. Esetleg jó lenne valamiféle modell nézet...
Talán volt már arról szó, hogy majd később módosítják a mostani egy terület-egy érték kiírást, és lesz helyette egy tól-ig intervallumos megoldás.

(#9367) Iron Funeral válasza Fel (#9366) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elsőnek az is előrelépés lenne ha a soft statokat lehetne látni...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9368) Kelvin


Kelvin
őstag

Eddig csak közepes tankokkal mentem, kezdek ráérezni az orosz IS-ágra. Tetszik a mobilitásuk és tűzerejük.

Győzelem!
Csata: Sand River 2012. július 29. 0:18:40
Jármű: KV-1S
Szerzett tapasztalat: 1 647
Szerzett kredit: 42 439
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun, Mesterlövész, Pusztító

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#9369) fsb1000 válasza Iron Funeral (#9367) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mi az a soft stat?

(#9370) Fel válasza Iron Funeral (#9367) üzenetére


Fel
addikt

Játékon belül talán nem is lenne szükséges. De ha elérhetőek lennének wotwikin, vagy a tankopedya-ban, akkor az azért hasznos lenne. Na de ezek szigggorúan titokzatosak... Még előfordulna, hogy a játékosok jobban megértik melyik tank miben igazán jó, és úgy kezdik el használni... Jobb a boldog, gondtalan tudatlanság.

fsb1000: Magyar megfelelőt még nem nagyon láttam...
Azok amelyek megadják a:
- camo; mozgásban, állva;
- passability (terepjárás?) szilárd, közepes és lágy talajon;
- a löveg szórása mozgáskor, löveg mozgatáskor;
- kredit faktor értékeket.

Ezekről mindig infóznak amikor jön valami nagy tank rebalansz, de ugye csak a százalékos változást láthatjuk. Az, hogy mennyiről változik mennyire, ne érdekeljen senkit...

[ Szerkesztve ]

(#9371) madstunt válasza Patrick76496 (#9365) üzenetére


madstunt
addikt

gyönyörűen kifüstölhető a vk36 akár m10-el is. igaz nem oneshot

(#9372) Patrick76496 válasza madstunt (#9371) üzenetére


Patrick76496
őstag

Avval lehet, de 110 mm átütésű löveggel nem olyan egyszerű. Amikor kisebb tankom volt, pl KV vagy T-34-85, akkor nem féltem tőle, most meg még amúgy nem, lassan tier 9-es tankban ülve. Talán csak azért annyira kilőhetetlen, mert naggyarészt, amikor vele találkozok 1v1-ben, mindig kisebb tankban ülök.

Nem lenne rossz a részletesebb tank adat mutatás. Régebben volt egy normálisabb weakspot skinem, teljesen beszínezte a tankot, nem csak körvonalakból állt, ennél fogva már messziről is lehetett látni, hogy hol lőjem az ellent, nem úgy, mint ebben a fehérben is.

A kegyelemdöfésre visszatérve BL-9-es IS-3-ban ülve nem bírtam egy lövéssel elintézni egy Grillét! :C Láncoltam, éppen sikerült betölteni, mire "tracks up, let's go!"-t jelzett neki, csak közben a Hummelnek is volt ideje belém TD-znie egyet...

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9373) Arpee78 válasza Fel (#9370) üzenetére


Arpee78
senior tag

A WG-nek is meg kellene hirdetni a glasznoszty és peresztrojka korszakát. :)

A camo elég jól átlátható itt, ez a tábla egyébként a wikin is linkelve van. A löveg szórása meg itt

Nekem is úgy tűnik titkolóznak, de arról is szó lehet, hogy lusták felvinni az adatokat wikire/tankopediára/játékba.

Ha minden adat elérhető lenne, akkor a jobb összehasonlíthatóság végett automatikusan a jobb tankok felé orientálódna mindenki. Mivel ez nincs, találomra kell választani, vagy ki kell próbálni. A végeredmény: többet játszanak az ügyfelek, több pénz a WG-nek, plusz nagyobb változatosság a csatamezőn.

[ Szerkesztve ]

(#9374) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most mégsem bánom, hogy megtartottam az Aladárt. Megdőlt az XP rekordom. :DD

Prémiumos, 6300 sebzés.

Visszajátszás ha valakit érdekelne.

(#9375) madstunt válasza Patrick76496 (#9372) üzenetére


madstunt
addikt

nem lehet, hogy a többi nem op és a churchill underpowered? ;-)

amúgy az teljesen természetes, és ezt képtelenek sokan felfogni, hogy mindenben van egy erősorrend, de a sorrend elején állónak is megvannak attól még a gyengéi

[ Szerkesztve ]

(#9376) Rém


Rém
tag

A következő pachben akkor is átkerül a Ferdiről az Xp a Jgdtigerre, ha csak ez utóbbi van a garázsban? Tehát a Ferdi elitté van kifejlesztve, de nem áll a garázsban.

(#9377) saril válasza Rém (#9376) üzenetére


saril
senior tag

nem

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#9378) Patrick76496 válasza madstunt (#9375) üzenetére


Patrick76496
őstag

Van benne valami. :U Lehet ez a tank a legkeményebb a tier 6-os medek közül, viszont imádom nézni amikor ég, így egyet értek veled. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9379) vhw válasza Fel (#9370) üzenetére


vhw
addikt

Ami a wotinfo-n található pár, főleg régebbi tanknál a "more info" fül alatt, az azokból az időkből származó adat, mikor valakiknek sikerült megfúrni a játékot és kibányászták őket? (na és ilyen okból nincsenek az újonnan jövő tankok adatainál ezek megadva, mert hogy azokról már nincs ilyen tudás?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9380) bullseye válasza Dobi 562 (#9374) üzenetére


bullseye
addikt

Szép volt, amikor a bázisuk előtt belementél a kereszttűzbe, az olyan filmes pillanat volt: nyugi nem fog meghalni, még nincs meg a böllér...

Tulképp kicsit irigykedem is, mert szép együttállás volt: nincs arty, top tank vagy, az ellenfél egyik fő ereje (IS3) egy idióta... és a csapat egy része szépen alád dolgozott, az AMX a hegyi zordakkal, a többiek felderítéssel, golyófogással. És még szebb, ahogy éltél a lehetőséggel és egyedül hoztad a csatát, ráadásul úgy, hogy nem a kicsiken hajtottál át, hanem a legerősebbek zömét Te nyírtad ki. <tótisz>Jól átsütve</tótisz>

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9381) Dobi 562 válasza bullseye (#9380) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! Az, hogy nem volt arty tényleg nagy segítség volt. Top tankként pedig mindig törekszem rá, hogy az ellen top tankjaival kerüljek szembe. Az IS-3 annyi lepattanót lőtt rám, hogy ha a fele áthatoló sebzés, akkor nekem annyi. :)

A bázisuk előtti akció az kicsit átgondolatlan volt, de jól jöttem ki belőle és a szerencse is mellém állt és a csapattársak is segítettek!

[ Szerkesztve ]

(#9382) #56230144


#56230144
törölt tag

Valaki meg tudja mondani,hogy van-e még az az nvidia akció,hogy 500 goldot ad meg T2 tankot?Haver most kezdené a játékot,és gondoltam meglepem egy kóddal.

[ Szerkesztve ]

(#9383) Dobi 562 válasza #56230144 (#9382) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, augusztus 9-ig tart az akció: http://www.geforce.co.uk/landingpage/world-of-tanks

(#9384) homeless09


homeless09
őstag

Remélem jó lesz ez a Stug:) Pz3.al brutális ütemben lehet farmolni a lóvét.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9385) Fel válasza Rém (#9376) üzenetére


Fel
addikt

Igen.
Nem kell visszavenned a Ferdit, ahhoz, hogy a rajta lévő xp átkerüljön a JT-re.

(#9386) #56230144 válasza Dobi 562 (#9383) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszönöm :R

(#9387) Fandango válasza homeless09 (#9384) üzenetére


Fandango
veterán

Pz3-al most event miatt dupla kredit jon, ezt ne feledd!

(#9388) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy T29-es vicces gyerek elkezdi kilőni a csapattársakat, amx megfékezi és ő kékül be...

Ja és megnyertük így is... Érdemes még megnézni az ellenfél soraiban az IS-8 - KV-1 szakaszt is, szerintük ekkora szintkülönbséggel szakaszozni jó ötlet.

(#9389) homeless09 válasza Fandango (#9387) üzenetére


homeless09
őstag

Tudom, azért vettem meg :D Plusz még van pár napig prémiumom is :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9390) fsb1000 válasza Fel (#9370) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm! Gondolom a "hard stat", meg a páncél, löveg, tömeg stb adatokat tartalmazza.
---

(#9391) fsb1000 válasza Arpee78 (#9373) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem rossz linkeket adtál meg vagy csak nekem jön le más...

Az elsőn camo érték helyet "Spotting Range" adatok vannak
A másodikon pedig nemhogy lövegszórás, de semmilyen löveg adat nincs

(#9392) Rém válasza Fel (#9385) üzenetére


Rém
tag

Köszönet!

(#9393) fsb1000 válasza fsb1000 (#9391) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs! Közben megtaláltam: át kell kattintani alul a másik fülre, hogy a camo-t lássuk.
A másikon még mindig nincs meg a löveg szórás

(#9394) Arpee78 válasza fsb1000 (#9393) üzenetére


Arpee78
senior tag

A turrets(tornyok) adatainál van egy "more" felirat. Rákattintasz, kinyílik részletesebb adatokkal. Köztük ott lesz az gun(ágyú) is. Az ágyúknál is lesz egy "more" felirat, rákattintasz, kinyílik részletesebb adatokkal. Az adatok között ott van az "Accuracy factor of turret rotation" és "Accuracy factor after shot".

Nekem semmitmondó adatok, de a többivel összehasonlítva ki lehet okoskodni mennyi az annyi, én nem vettem erre a fáradtságot.

Szerk.: Accuracy factor of turret rotation: Ez talán hozzáadódik az alap értékhez, tehát pl Lorri 100mm: 0,34+0,08=0,42 Ez ugye a torony forgatásra vonatkozik.

Accuracy factor after shot: A Lorri 100mm esetén ez a 3m szerintem a pontosság közvetlenül lövés után. Elég khm, pontatlan. Feltételezem, full gázon haladva is ez lehet érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#9395) #56230144


#56230144
törölt tag

Csíter lettem.

(#9396) Bingisz válasza #56230144 (#9395) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem azért,de nem lenne egyszerűbb csak egy accon játszani?

Más: Végül is akkor lesz kv5 buff?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9397) Kokuszkocka válasza #56230144 (#9395) üzenetére


Kokuszkocka
csendes tag

Ahogy elnézem troll is :))

(#9398) Eagle16 válasza Bingisz (#9396) üzenetére


Eagle16
addikt

Lesz.

KV-5

Increased accuracy by 10% when moving
Increased accuracy when traversing by 10%
Increased durability by 100 HP
Increased the turret rotation speed by 1 degree per second

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9399) Bingisz válasza Eagle16 (#9398) üzenetére


Bingisz
addikt

Röviden:

Faxa :DD

Mondjuk teljesen fölösleges rá, de ők biztos jobban tudják.....

Nekem csak jobb lesz :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9400) homeless09 válasza Eagle16 (#9398) üzenetére


homeless09
őstag

Azt aztán erősíteni kell. Jóformán az egyetlen gyengepontja a kistorony elől.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.