Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) vhw válasza Bingisz (#9249) üzenetére


vhw
addikt

Valahogy nem tudom elhinni, hogy ezek a váratlan dolgok csupán véletlen egybeesések... Csak "tűzoltási akcióknak" tűnnek... Jó lenne már eljutni oda, hogy nem húzzuk fel a közösséget pofátlan lépésekkel, aztán később belátjuk, hogy elk*rtuk. De nem ám bocsánat vagy valami, hirtelen sunyi kis "nyuszikat" húzunk elő a kalapból és várjuk a döbbenetet, hogy mégis milyen f*sza csávók vagyunk.

Ha ezt a két dolgot egybe nyomták volna ki mára, mindenki a földhöz verte volna magát örömében (hát ha még az US vagy RU szervert megközelítő kedvezményekkel együtt) Annyira hihetetlen, hogy ilyen gyámoltalan, szerencsétlen alakok vannak vezető pozícióban az EU szervernél...

bullseye: de látod ez a baj, hogy a kettő együtt még jobb is mint tűrhető, de nem eleve így tálalták nekünk, hanem mikor a sz*r már nyakig ért és már lötyögtetni is kezdték, akkor dobják be ezt a leárazást.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9252) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Végre...

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. július 27. 20:00:31
Jármű: M26 Pershing
Szerzett tapasztalat: 1 296
Szerzett kredit: 35 041
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Így most már teljes a kép:

[ Szerkesztve ]

(#9253) Atlantis


Atlantis
veterán

Szerintem ezen kár rugózni...örüljünk, hogy van valami értelmes akció végre, én nem elégedetlenkedem, nem is gyártok összeesküvés-elméleteket. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9254) fsb1000 válasza Ranger^41 (#9252) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Nagyon szép!
Én is hajtok rá, hogy az első 10 tankom TankÁszos legyen.

(#9255) Bingisz válasza bullseye (#9250) üzenetére


Bingisz
addikt

Ahogy Vhw is írta, pont az a baj, hogy le akartak nyomni a torkunkon, egy olyan eventet, ami a közelébe sincs a többi szerverhez képest. Csak most már annyira megunta a nép, hogy akkora lett a felháborodás, amit valamivel már muszáj volt kompenzálni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9256) Djuree válasza fsb1000 (#9238) üzenetére


Djuree
félisten

t6-nál járok, lassan t7 is megvan, nekem megy velük. amennyire nem ment a német td-kel, ezekkel annyira megy. jó gépek szerintem. igaz én az első 2 td-t átugrottam, azok nemtom milyenek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9257) Djuree


Djuree
félisten

melyik barom találta ki hogy az e-50 med legyen? is-8-al harcolok mindig vele 1v1-ben, így jön ki, egyszer én győzök egyszer ő. a hp is több neki. ágyú kb ugyanannyit sebez, ő is átlő, én is őt...hogy mitől med ez nemtom...sztem sokan nincsenek tisztában egy med tank mitől med....a t-54-et megeszem reggelire, meg a pattont is....de ez az e-50 :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9258) Murder3 válasza virkir (#9233) üzenetére


Murder3
addikt

ahha így lehet e-50-et emgkéne venni mert azért 1 milka az csak 1 milka és most panzer 3-al lehet farmolni.. lesz még más akció vagy várható?

(#9259) Murder3 válasza Djuree (#9257) üzenetére


Murder3
addikt

az e-50 besorolásilag med mert annak lett tervezve, pontosabban egy panther ausf F fejlesztett változata vagy inkább fejlesztése lenne, bár kizárt, hogy ezt a német kar elfogadja ha mondjuk nem vesztesen hanem semlegesen kerültek volna ki a 2.vh-ból és mondjuk 3 hatalom közt indul meg a harcásazti verseny...
a panther 3 eggyik prototípusa lett volna de szerintem az e-75 helyét vette volna át a heavy vonalon(mert, hogy az e-75-ről bebizonyosodott volna h alkalmatlan súlya miatt) és a panther 3 sorozat gyártott típusa más lett volna egy könnyebb és mozgékonyabb tank.
az e-50 egy másabb típusú leopardot vezetett volna el idáig ha játsszuk ezt a mi lett volna ha tipp játékot:)

de az e-50 inkább már egy korai mbt-nek kéne lennie mert a panther is az volt lényegébe a panther 2 egy picit jobb de az e-50 már azért fél mbt:)

ha az E-50m-et átneveznék panther 3-ra és mondjuk picit vennék a fáradságot, hogy változtatnak rajta, formába h legalább máshogy nézzen ki mint a sima e-50 az jó lenne és ha nem kapna ilyen ágyúkat.
speciel miért nem lehet neki német ágyút adni?
zavar ez...amúgyis van egy csomó fantasy gun a játékba akkor meg ez miért nem lehet.

erről amúgy mi a véleményetek?
Logikusan követve eggyértelmű h az e-50 ha eljut sorozatgyártásig az a panther 3 nevet kapja..
Miért nem kapja az a nyavalyás m verzió akkor már meg a p3 nevet?
E-50 mondjuk a panther 3 prototípusa tehát még bele is illene..

(#9260) Napfénysüti válasza #56230144 (#9168) üzenetére

Sorstársak vagyunk. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#9261) hemaka


hemaka
nagyúr

tegnap vettem meg a t54-et, fail

(#9262) Fel válasza vhw (#9248) üzenetére


Fel
addikt

Nem írtam én, hogy a patch előtt adnám el őket. Azt írtam, az lenne gáz, ha még az akció ideje alatt adnák ki a 7.5-öt, mert akkor nem tudnám eladni őket.
Ahhoz, hogy meg tudjam venni az M48/E-50M párost meg kell szabaduljak mindkettőtől. Bár amúgy sem akaródzik megtartani egyiket sem, mert nem tetszettek a teszten.

Viszont abból kiindulva, hogy az akció szerdáig tart, biztosra vehető, hogy nem is fog megjelenni a lejártáig a 7.5. Ezek a kedvezmények a mostani árból vannak számítva, ha jönne a patch pl. kedden, akkor már nem stimmelnének.
Úgyhogy patch leghamarabb szerdán..

[ Szerkesztve ]

(#9263) vhw válasza Murder3 (#9259) üzenetére


vhw
addikt

Hisz épp a háború végén kezdték el ezt az "E" nevesítést, nem a WG találta ki, ez volt a hivatalos megnevezésük.

Szóval változtassanak rajta, rajzolják át... máskor meg az a baj, hogy sose létezett fantázia tankokat húznak elő a kalapból, amik még papíron sem léteztek.

Egyébként így is van némi különbség a kettő között, az M-nél előrébb van kicsit a torony, hátra került a nagy meghajtógörgő, előre kisebb, és maga az egész páncéltest mintha kicst laposabb lenne. Legalábbis a láncot fedő kis kötényezés közel vízszintes rajta, míg a mostanin hátrafelé "lejt".

Ezt a nem német ágyút nem értem, a neve "10,5 KwK 45 L/52 ausf. B" ez miért nem elég német?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9264) Djuree válasza Murder3 (#9259) üzenetére


Djuree
félisten

ezzel egyetértek :K p3 lehetne...

hemaka: nem tartom sokra azt a tankot. annyira nem félek tőle h lényegében bármivel nekimegyek. sztem a leggyengébb t9 med.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9265) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kicsit szomorú, hogy Jagdtigerrel kell felderitenem Malinovkán. Félidő után...

(#9266) #21346560 válasza fsb1000 (#9265) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szomorúnak biztos hogy szomorú, de nem szokatlan.... sajnos nem 1x jártam már én is így....

(#9267) krisss93


krisss93
aktív tag

Annyira az egekbe magasztaltátok a Churchillt, hogy megvettem...
Eddig sem volt túl nagy véleményem róla, (igaz csak ellenfélként találkoztam vele) de ezek után szerintem nem érte meg még ezt 750 aranyat sem...

Az ágyú elég semmire való :S

(#9268) AlexHerceg válasza krisss93 (#9267) üzenetére


AlexHerceg
tag

Szia,

Ezen az oldalon...
http://worldoftanks.eu/news/3230-tier-ix-dispatch/
...található tankokat ebben az időközben ennyiért lehet megvenni?

kredit=játékpénz?

Köszi a segitséged!

Hominem te esse memento...

(#9269) Murder3 válasza vhw (#9263) üzenetére


Murder3
addikt

olyan h e-50 ausf M olyan nem volt ezt csak a wg találta ki.
speciel meg ne jöjjenek olyan realitásokkal egy olyan tankal kapcsoaltba ami nem is létezett, hogy ez lett volna mondjuk a hátsóváltós változat..és a váltós baromság megint csak a nerfelés miatt került hátra.
ergó az E-50 csak papíron létezett msot h egy papíron létező tervből egy fejlettebb változatnak miért kéne teljesen ugyan úgy kinézni ne papoljon senki.
Eleve nem létezett vagyis semmi akadálya h máshogy nézzen ki az e-50-től.

E nevesítés csak a kódja vagy sorszáma nem is tudom hogy hívják, de a sorozatban gyártott tankoknak van rendes neve a prototípusoknak meg az itt megrekedtek a vk-k, meg az e akármicsodák.

ehhez nem feltétlen kell sok logika, ha eljut gyártásig h másnak hívták volna.
mint az összes többi tankot ami eljutott.

Szóval változtassanak rajta, rajzolják át... máskor meg az a baj, hogy sose létezett fantázia tankokat húznak elő a kalapból, amik még papíron sem léteztek.
ez eggyáltalán nem baj, speciel engem nem érdekel létezett-e vagy csak egy modellező agymenése vagy csak propaganda..tessék megnézni Maus sem több ócska használhatatlan propagandától speciel az megépült és már ott a helye a játékba de mondjuk egy pzX,IX-nek meg nem mert az csak egy propaganda célú rajz?
Na azért nézzük már meg hol állunk.
Ott van E-90 meg E-100 krokodil meg az ilyenek, modellező kreálta őket?ok lexarom rakják be ezen en múljon, de speciel az senkit nem zavar, h soha nem létező papír tankok vannak a játékba amiről egy nyamvadt teszt nincs h na ez eggyáltalán használható lett volna bármire is vagy egy csomó annó megépült de semmire nem jó tank na azoknak aztán marhára több helye van a játékba,
meg eleve mit csinálnak?jobb fegyvert kap mint valójában vagyis lényegébe ugyan úgy egy nemlétező tankmodifikáció kerül be a játékba..

(#9270) krisss93 válasza AlexHerceg (#9268) üzenetére


krisss93
aktív tag

Igen, ennyiért lehet, ha ki vannak fejlesztve.
És igen az a játékbeli pénz amit a csatákban szerzel.

(#9271) #21346560 válasza krisss93 (#9267) üzenetére


#21346560
törölt tag

Csak meg kell tanulni játszani vele, nem rossz tank, majd ráérzel! ;)

(#9272) krisss93 válasza #21346560 (#9271) üzenetére


krisss93
aktív tag

Egyszerűen a sebzést olyan kevésnek érzem, valamint egy élelmesebb PzIV játékos röhögve kinyír, semmi elrettentő hatása nincs, míg a KV-1 től szétspriccelnek a kisebb tankok. Mivel a sebzése nagyon gyatra, ezért igen sokat kell puffogtatni, hogy normálisan termelje a kreditet.

Egyszerűen a bődületes ROF nem pótolja nagyobb sebzést :(

[ Szerkesztve ]

(#9273) AlexHerceg válasza krisss93 (#9270) üzenetére


AlexHerceg
tag

köszi
kifejlesztésben a környékén nem vagyok még...max. tier6.
nah mindegy..azért tényleg kösz.

Hominem te esse memento...

(#9274) Bingisz válasza Murder3 (#9269) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor mi legyen Murder? Tartson a német ág tier 8-ig?

Annyiszor le lett írva hogy nincs olyan német tank ami a többi nemzet 9-10-es tankjainak a fejlesztésével egy időben készült volna. Egyedül a Leo1 az ami ilyen, de az jönni is fog...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9275) fsb1000 válasza krisss93 (#9267) üzenetére


fsb1000
nagyúr

User error-ra tippelnék a te esetedben.
T5 és alatta majdnem mindent átvisz az a 75mm-es pen, még a gyenge pontokat sem kell ismerni, csak ne tornyot lőjj szemből.
Kv az nehéz dió, de nem kell szemből letámadni. A közelharc sem erőssége egy ekkora lomha HT-nek, azokat a szitukat is kerülni kell.

(#9276) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Látom , rutinosak vagytok..én csak napi 10-15 meccset játszom..melyik ágat tartjátok hasznosnak?
orosznál a 4-es szinten, németnél az 5ösön vagyok.
valami hasznos tank?

Hominem te esse memento...

(#9277) krisss93 válasza fsb1000 (#9275) üzenetére


krisss93
aktív tag

Az átütésével nincs gondom, kifejezetten jó, még a T6-os tankok ellenében is.
De nehéz vele például a sarkon is kifordulni anélkül, hogy a láncot ellőjék, azok miatt az érdekesen 3 kilóméterre előrenyúló futógörgők miatt.

Na sebaj, ha már megvettem majd hozzászokom.

(#9278) fsb1000 válasza AlexHerceg (#9276) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a környékeden a Tiger (P) és KV-1 lehet egy jó cél.
--
(#9277) krisss93 : Azért az elég hatékony mikor 2 seccenként beviszel 70 dmg-t.
Nem sokat bújocskázok a Churchillel, elindulok az artyért és akivel ütközben találkozok azt lövöm. Az esetek felében el is jutok a célig....

[ Szerkesztve ]

(#9279) Tesi


Tesi
tag

Győzelem!
Csata: Live Oaks 2012. július 27. 19:44:14
Jármű: Churchill
Szerzett tapasztalat: 7 473 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 54 525
Csatában elért Achievement: Top Gun
Szerintem nem olyan rossz.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#9280) fsb1000 válasza Tesi (#9279) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Te jó ég! Ezzel nem lettél TankÁsz???? (vagy már megvan?)
2500 XP az nem semmi. Még prémmel sem, igaz akkor csak 1860-nak számít, de szerintem 2 hónapja elég volt 1200 is a TankÁszhoz.

(#9281) Tesi válasza fsb1000 (#9280) üzenetére


Tesi
tag

Már volt egy párszor Tank ász vele...De ő a csúcstartó az összes tankom közül.De ez csak a 2.legjobb vele. 2916 a rekord. :C

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#9282) AlexHerceg válasza fsb1000 (#9278) üzenetére


AlexHerceg
tag

köszi..megpróba.

Hominem te esse memento...

(#9283) Murder3 válasza Bingisz (#9274) üzenetére


Murder3
addikt

ezért kell balancolással kompenzálni a hiányosságokat, ahogy azt mmo-kba vagy multi vagy akár single játékokba is csinálják.

(#9284) vhw válasza Murder3 (#9269) üzenetére


vhw
addikt

Az amerikai tankoknak divat volt tábornokok nevét adni, amiket elkezdtek gyártani/használni, a T29 és egyéb T"X" tankok nem kaptak ilyet, mert prototípusok voltak, így történetesen nem is kaptak ilyen menő tábornok megnevezéseket -> az E50 is E50, mert a kutya sem tudja mit álmodtak volna meg neki keresztnévnek. Tehát ebben a szindrómában sem szegény szerencsétlen német tankok szenvednek egyesegyedül.

Egy fejlettebb változatnak azért kell hasonlóan kinézni, mert hirtelen a németek sem találtak fel teljesen új kialakítású tankokat. Eddig nem nagyon túrtak elő egyetlen wunderwaffe tankot sem, aminek korszakalkotó lenne a kialakítása. Tehát elfogadható, hogy úgy adják elő nekünk az E50M-et mint a sima E50 egy kicsit átdolgozott itt-ott módosított kiadását. Mert ez lett volna a legvalószínűbb, ez a módszer jár a legkevesebb hozzáköltéssel. (PzIII Ausf. A -> PzIII ismerős?)

Hát igen... a Maus megépült, kézzel fogható, a többi "csodatankról" meg csak képregény minőségű kis rajzocska készült. Az egyik egy komoly kísérlet volt megépíteni-létrehozni egy szuper heavyt, a másik gondolata meg csak egyszerű megtévesztés céljából jött létre. Nem érezhető az árnyalatnyi különbség? Ezért a többé-kevésbbé megvalósult kísérletért igen, a Maus egyből bekerülhet a játékba.

Én nem szívesen látom a játékban a fantázia tankokat, mint pl.: T28 TD és a proto változata is, mert az ilyen formában-kialakításban nem létezett, és minél kevesebb ilyen WG kreálmány tank van a játékban annál jobb. Mert én szeretem legalább a valósághűség látszatát, hogy valami korhű, nem echte fantázia. És ilyen tekintetben több helye van a csak papíron tervrajzként létező tankoknak is, mert azokat legalább akkor alkották meg, nem egy kortárs tankfanatikus lázálma csupán.
(mellesleg az ilyen E90 és társai kreálmányok jelenkori valakik "szellemiterméke" tehát valószínűleg nem lehet csak úgy instant lemásolni őket)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9285) Murder3 válasza vhw (#9284) üzenetére


Murder3
addikt

e-50 p2 továbbfejlesztése lett volna, ezért lett volna Panther 3, nem kell ide ördöngős logika.

igen csak az e-50 egy kénszerhelyzetbeli fejlesztés, speciel azért kapta a p2 dizájnját mert úgy volt egyszerű és lett volna egyszerű, de egy későbbi hidegháborús fegyverkezésben eggyáltalán nem biztos sőt kizárt, hogy megtartsa azt a dizájnot egy med tank.
sőt az e-50 átvette volna a heavy fejlesztési ágat és az e-50 vagyis a panther 3 már egy előnyösebb med/mbt dizájnot kapott volna.

Nem nem érezhető, mind2 hasztalan volt,értelmetlen csak az eggyikre elpazaroltak x nyersanyagot másik meg csak tisztán propaganda.
ennyi erővel a wowp-ba meg követeljük a német ufót mert azt is megépítették éppenséggel.

szerintem a fantázi és történelem keverése sokkal izgalmasabb és célszerűbb.
sokkal nyitottabb az út egy tank szerepkörszerinti kifejlesztésére,betierezhetőségére és érdekesebbé tételévé.
meg speciel ha amcsiknál lehet modellező által kreált cucc a németeknél miért nem?

(#9286) Djuree


Djuree
félisten

na ez nem semmi meccs volt, 15:0-ra hoztuk, kb. 5 perc alatt.
nézzétek meg a 2. tiger II-őt, 1990 eff, 67% winrate
[link]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9287) #56230144 válasza Napfénysüti (#9260) üzenetére


#56230144
törölt tag

Már nem ;] :P

MS Live update 5 i love you :DD

[ Szerkesztve ]

(#9288) joergie válasza Atlantis (#9222) üzenetére


joergie
őstag

3001P nekem is feküdt :)) Amúgy az E100 alapvetően randomba nem rossz, csak aki tudja hol és hogy kell lőni, annak elég nagy a sweetspot hogy távolabbról is be lehessen lőni. Arról nem szól a fáma, hogy az E100 tulaj tudja e használni a vasat vagy sem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#9289) Atlantis válasza joergie (#9288) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, de szigorúan kell a legnagyobb motor a 3001-be, anélkül a döglött csiga hamarabb megindul, mint az. E100 egyelőre nekem is rejtély, hasát ha tudom, lövöm, egyébként igen kellemetlen ellenfélnek tartom.

Más: megvan végre az első T9 gépem az E50-es "személyében". :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9290) #56230144 válasza Atlantis (#9289) üzenetére


#56230144
törölt tag

Grat hozzá,én tier6-nál tartok. :D

(#9291) Patrick76496


Patrick76496
őstag

fsb1000, krisss93: Churchillnél inkább az átütéssel van a gond, nem a dmg-vel, azt tudja osztani rendesen ha nem sok a pattanó meg a 0dmg-s. Prém nélküli 1800-as nekem is volt már 10 killel, de az csak 2-vel lett megszorozva. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9292) Atlantis válasza #56230144 (#9290) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszi, még egy darabig nem használom, még a P2-ben húzom kicsit a legénységet, de az akció keretében ezt most meg kellett venni. Lorraine így nem biztos, hogy meglesz szerdáig, de sebaj...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9293) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem akarom elkiabálni, de a vizes lőszertartó segített a Pershingen...az elmúlt 2 napban egyszer sem sérült meg az ammorack.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9294) homeless09


homeless09
őstag

Ugyanolyan fos páncélja van a T32-nek mint a T29-nek. Minden gagyi t5ös hülyére lőtt.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9295) Atlantis válasza homeless09 (#9294) üzenetére


Atlantis
veterán

Megint csak egyet kell értenem. Én se kedveltem a T29-et emiatt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9296) homeless09 válasza Atlantis (#9295) üzenetére


homeless09
őstag

Amikor meg én mentem ellene mindig pattogtam róla....:DDD

Még az előzőhöz....az ágyú hatékonyságáról nem is beszélve....pontatlan, pattog, lassú.

Konklúzió: Csak az álljon neki az amcsi heavy ágnak, aki tényleg nagyon akarja az m103-ast meg a T110E5öt. A T29 T7-ben megállja a helyét, de a T32-nek adok egy hatalmas mínuszt. A többi T8-as tank mérföldekkel jobb.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9297) #21346560 válasza homeless09 (#9294) üzenetére


#21346560
törölt tag

Valamit nagyon rosszul csinálsz vele, mert ha normálisan játszol, akkor még a Maus-sal szembe is oda lehet álni.
Az alját mindig takarni kell. Kár, hogy letöröltem azt a replay-t, amikor a tornyomat mutattam csak a Mausnak és 4x lepattant....

De találtam egy visszajátszást, T20, ISU-152, KV-4, JgPanther jött szembe, és a végén egy Pershing is közelharcba szállt velem.
8 találatot kaptam 261 sebzéssel. Ha érdekel.

(#9298) homeless09 válasza #21346560 (#9297) üzenetére


homeless09
őstag

Rejtem én az allját, de átlőnek szemből, nem is akárhogyan. Kevésszer úszom meg úgy, hogy az egyik crew membert vagy modult ne érje sérülés.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9299) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Főleg aki a tesztszerveren kipróbálta, mondhatna pár infót és benyomást a BatChatről. Én is kipróbáltam de nehezen tudom megitélni milyen lett, mert előtte nem volt csak Lorraine.

Most csak 3,1M lenne megvenni, patch után 6,1M (tankot nem szoktam eladni)
Tehát 3M-et spórolnék, ha most megveszem, de akkor a JagdPz E-100 projekt tolódik, az E50 pedig messzire kerül, a T30 utódjáról már nem is beszélve, mert ez összesen több mint 20M kredit. (typpal farmolva is min. 400 kör - rémálom)

Vajon az a 3M nyereségért megéri előre sorolni? Eddig a lista hátulján volt, de a Lórival jól ment a játék és dölt az XP:
JagdPz E-100 kell, mert német TOP tank, a játék TOP lövegével.
E50 M jó lenne, mert E50-el is jó játszani, agilis erős med. (de lerontják...)
T110E4 - tesztszerveren ezzel voltam a legeredményesebb... jó kis tank
BatChat - Azt hittem gyorsabb, gyilkosabb. Kell ez? Francia post-war

A t10-es orosz és amcsi medtől nagyon messze vagyok, sok száz csdata míg elérem.

(#9300) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Jó gép ez a batmobil,ha vigyázzol rá lehet vele gyilkolászni,nem rossz az új ágyú-jobb gép mint a T-62 az tuti-legalábbis azok elhullanak ellene :DDD

Origin:Memphis79HUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.