Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Azt mondjátok meg nekem, hogy az amx40 miért kapott könnyű tank besorolást? Olyan lassú mint a tetű és elég jó a páncélzata is. Pár körrel ezelőtt 12 lövést adtam PzIV-el egy amx40 front páncéljára. 12 lövésből 1 azaz 1 sebezte meg a többi lepattant. Ezzel nem is lenne semmi baj ha nem a PzIV top ágyújával történt volna az eset..

magyarsrac

(#10452) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Fel, ollie: Pedig ez karbantartás, nem a magyar fordítással van a baj. Az a poén az egészben, hogy az elején úgy olvastam, hogy előre "nem" tervezett karbantartás, mert ugye így lenne értelmesebb a mondat, de előre tervezett karbantartás van oda írva. Az kit érdekel, hogy előre tervezték, ha nekünk egy szót sem szóltak róla, hogy b*sznák meg. :O

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szerk.
Beengedett a szerver, ezek szerint megint van. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10453) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok a Dicker.Max mennyit hoz körönként, van valakinek??

(#10454) #35692544 válasza [HUN]Dani (#10451) üzenetére


#35692544
törölt tag

fogadjunk hogy kikaptatok 15-5re :U

(#10455) vhw válasza [HUN]Dani (#10451) üzenetére


vhw
addikt

Nem mindegy, hogy hol lövöd, de azért a PzIV legjobb ágyújával már átkéne. A Marderek-Hetzerek (és a többi T4 TD) a leghatékonyabb ellenfeleik a T4 csatákban, azoknak meg azért nincs 130as penjük.

GaburroSan: a D.max-al az az egy probléma, hogy drága a lőszer (800 credit), amúgy viszonylag jól keresne.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10456) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Köszöm...az komoly.... :D Akkor nem veszek.

(#10457) [HUN]Dani válasza #35692544 (#10454) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Fogalmam sincsen, mert kiléptem garázsba.

vhw: Lőttem én több helyen is, de sehol nem ment át. :DDD

magyarsrac

(#10458) jahrn válasza [HUN]Dani (#10451) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha a PzIV+7.5 L70-el nem tudod atloni az AMX 40-et az user error. De alacsonyabb tier-u jarmuvekkel (persze nem minddel) is siman loheto. Teny h jol pancelozott tier 4 letere, de vannak egyertelmu gyenge pontjai.

[ Szerkesztve ]

(#10459) [HUN]Dani válasza jahrn (#10458) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Akkor én voltam a pancser. Ettől függetlenül még mindig nem értem miért kap light tank besorolást..

magyarsrac

(#10460) Fel


Fel
addikt

Végre ez is összejött:

Victory!
Battle: Murovanka 2012. augusztus 6. 16:21:26
Vehicle: Lorraine 40 t
Experience received: 5 628 (fine for causing damage to allies: 16; x3 for the first victory each day)
Credits received: 60 193 (fine for causing damage to allies: 6 210; compensation for damage caused by allies: 290)
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay itt: [link]
Annyira nem volt nagy szám, de az ellen T110E5 játékosa feldobta kicsit :) Ekkora gyáva senkiházit sem nagyon láttam még...

[ Szerkesztve ]

(#10461) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megdöntöttem a kredit rekordomat:

Prémiumos, 6500 sebzés. Szegény E-100 mennyit kapott... Visszajátszás.

Gyors tankkal ezen a pályán mindig próbálok a sziklafal alatt elhelyezkedni, eddig bejött.

(#10462) ollie válasza Dobi 562 (#10461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik sziklafal mellett?

***

(#10463) Dobi 562 válasza ollie (#10462) üzenetére


Dobi 562
addikt

Támadó/védő csata volt, védő csapatban voltam. E7-F7 tájékára szoktam menni, ahonnan oldalba lehet lőni a magaslatra igyekvő ellent, illetve spottolni őket az artyknak.

(#10464) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ezt a képet láttátok már?

magyarsrac

(#10465) ollie válasza [HUN]Dani (#10464) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez igazi kép, vagy photoshopolt?

***

(#10466) LAJTNING válasza [HUN]Dani (#10464) üzenetére


LAJTNING
tag

Mostmár... igen. :D

Az a T-50-2 alig előny, ha értelmes volt.

Ha PS ha nem, én kinézem a mostani MM-ből.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10467) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na ez a durva:

Erre figyeltem fel a csatában:

Adatlapja:

(#10468) [HUN]Dani válasza ollie (#10465) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem hinném, hogy szerkesztett kép lenne. Egyébként a wotinfo oldalon találtam.

(#10467) Dobi 562: Durván keni a srác.. :DDD

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10469) ollie válasza Dobi 562 (#10467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T-50-2? Hogy a francba gyűjtötte az XP-t hozzá? Az a 150 meccs nem elég a KV-5-tel.

***

(#10470) sith7


sith7
nagyúr

Rep file - okat hova kell bemásolni ?
nem találok rep könyvtárat :(

ollie
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#10471) ollie válasza sith7 (#10470) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell bemásolni sehova, csak duplaklikk rajta, és a WoT automatikusan megnyitja. Ha nem, társítsd a WorldofTanks.exe-hez. Ja, és ne fusson közben a játék.

***

(#10472) Dobi 562 válasza ollie (#10469) üzenetére


Dobi 562
addikt

KV-5-öt vett először és azon gyűjtötte az XP-t, amit aztán átváltott aranyért. :)

(#10473) AlexWolf válasza ollie (#10469) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Átváltott aranyért XP-t freebe

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10474) Chris0321 válasza #48613632 (#10420) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt még senki nem írta, gondoltam én megteszem. Az arty akármi felett át tud lőni de nem biztos, hogy pont mögé is.
Az artys úgy céloz, hogy a bal shift-el átvált felülnézetbe és csak azokat a tankokat látja amit a csapatának tagjai is. Szóval nem kell közvetlenül látnia az ellenséget, akár a pálya másik végéből is tud dolgozni, segíteni a csapattársait.

(#10475) mynames


mynames
senior tag

Na mára elég volt! mentem kb 8-at és a MM mindig vérlázítóan osztott... :((( , és engem mindig a gyengébbik csapatba...nekünk KV2, meg Tiger ellennél meg T29 és IS nem is egy...
Még a topra fejlesztett Tiger is lepattan az IS-ről, sokszor jártam már így....mára elég..

(#10476) KaiotEch válasza Atlantis (#10441) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Deee ha én Su-8-ból elküldöm őket barackba és SU-14-be belerakom, akkor az SU-8 legénység nélkül marad és az elején az SU-14 eléggé szar lesz szerintem, akkor nem fogok tudni mivel pénzt szerezni.

(#10477) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Az effi ratingot milyen időközönként frissítik?

magyarsrac

(#10478) Atlantis válasza KaiotEch (#10476) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez már csak ilyen...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10479) ollie válasza KaiotEch (#10476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én soha nem teszem át a legénységet a következő tankba, mindig 75%-ossal kezdek. Gondolom ez meg is látszik a statomon.

***

(#10480) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elkészült a Korean féle weak spot skin csomag a 7.5-höz, kontúros és színezett változatban is, tömörített textúra pakkhoz is!

(#10481) KaiotEch válasza ollie (#10479) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azt nem lehet, hogy megveszem 75%-al és átcserélem a 2 tank között?

(#10482) Atlantis válasza ollie (#10479) üzenetére


Atlantis
veterán

De miért? Így soha nem lesz jól képzett legénységed...

Más: ez az E-50 így stock állapotban eléggé költséges hobbi. :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10483) ollie válasza KaiotEch (#10481) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek semmi értelme, mert akkor is át kell képezni az összeset. Akkor már a régibe vegyél 75%-os legénységet.

***

(#10484) Dobi 562 válasza Atlantis (#10482) üzenetére


Dobi 562
addikt

A 10,5-ös löveg nélkül elég szenvedős. Aztán jobb lesz. Bár peccs előtt még jobb volt, most kapott egy kis nerfet hálistennek. Így jártam különben az E-75-el is, mire kifejlesztettem rajta minden modult, kapott az elejébe egy jó nagy gyenge pontot. :)

(#10485) bullseye válasza Atlantis (#10482) üzenetére


bullseye
addikt

az, és panther 2 ágyúval ritka nehéz xp-t szerezni...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10486) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A TURKS klántól óvakodjatok! Már rengeteg tagjával találkoztam de még nem volt közöttük épkézláb játékos!

Ez legalább nem szakaszban nyomta...

(#10487) Atlantis


Atlantis
veterán

Hát igen, P2-n még jó volt az az ágyú, de itt nem akar működni. Két 65%-os csatát buktunk zsinórban, nem tudok vele nyerni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10488) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ez a szöveg mostanában nem nagyon hangzott el, csak régebbi olvasók tudják, ki mondta mindig. :P

E-Penis növelés:

Mert ugye:

Kicsit hiányozni fog a KV-4, megvártam, hogy meglegyen vele a kerek 400 csata, csak aztán adtam el. Így összességében tetszett, jó acélos, pontos a lövege is aránylag. Egész jól játszható tank, olcsó a kifejlesztése is. Így a buffal, elég HP-ja is lesz. :K Remélem az ST-1-ben sem fogok csalódni. :B

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10489) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az előbb egy 10-es Batchat szakasz elé kerültem IS-8-ban. Elég gyorsan kivégeztek, egyet azért tudtam lőni az egyikbe... Szakaszban félelmetesek lehetnek ha rászállnák valakire...

(#10488) patrikgtaivs: általában kimagasló eredményekkel szoktunk e-péniszt növelni, nem jármű kifejlesztéssel. Azért gratulálok, nekem is tervbe van véve az IS-4 ága! :)

[ Szerkesztve ]

(#10490) #48613632


#48613632
törölt tag

Köszi srácok a sok értékes hozzászólást az arty ballisztikával kapcsolatos kérdésemre, de annyit kellett volna mondanotok, hogy nyomj egy shift-et célzás közben. :W
Most vagy ti sem tudjátok, hogyan kell rendesen artyval célozni, vagy csak dübörög a jóindulat????

(#10491) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#10489) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi, amivel lehet dicsekedni, azzal próbálom növelni az E-Péniszt. :D De ha te mondod, akkor legközelebb csak a sikereim írom ki, azt is csak ritkán, ahogy szoktam. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10492) Dobi 562 válasza #48613632 (#10490) üzenetére


Dobi 562
addikt

Többen is válaszoltak neked. Az szerintem senkinek sem fordult meg a fejében a kérdésed alapján, hogy azzal az alapvető dologgal nem vagy tisztában, hogy shift-et kell nyomni Isten-nézethez... :U

(#10491) patrikgtaivs: tőlem nyugodtan kiírhatod, engem nem zavar, csak helyesbítettem amit mondtál. Egyébként azt hiszem pont a te egyik KV-4 visszajátszásod hozta meg a kedvem, hogy majd elinduljak azon az ágon is. :)

[ Szerkesztve ]

(#10493) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Költői kérdés, de azért várnék rá választ: S-51-es kacsába egyébként a legénység hol van? Rajta állna tök nyitottan?

(#10494) Stauffenberg válasza KaiotEch (#10493) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hát valahogy így. De a játékban lévő S-51-en van egy nagy védőlemez is. Pontosabban szólva ezen a fotón lehajtott állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#10495) Chris0321 válasza #48613632 (#10490) üzenetére


Chris0321
addikt

Már bocs én írtam.

(#10496) KaiotEch válasza Stauffenberg (#10494) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát az a lemez egy háborúban semmit nem ér kb :D SU-14-ben elfér egy kisebb kínai falu :DD

[ Szerkesztve ]

(#10497) #48613632 válasza Chris0321 (#10495) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igazad van Te írtad, bocsesz akkor, bár azt már nem olvastam, mert azóta nem voltam bent.
:R

(#10498) Chris0321 válasza #48613632 (#10497) üzenetére


Chris0321
addikt

Semmi gond. Sok sikert az artyzáshoz. Ajánlatos felfejleszteni a legénységet 75%-ra, sokkal jobban teljesítenek artyn mint az 50%-os.

(#10499) ollie válasza KaiotEch (#10496) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de nehogy azt gondold már, hogy a valóságban úgy harcoltak az artyk, mint a játékban. Az artyk feladat az volt, hogy belőjenek egy területet nagy tömegben. Egyszerre nem 1 arty volt, hanem több tucat, vagy akár több száz, és egy területet bombáztak folyamatosan. Gyakorlatilag szinte semmit sem találtak el, hacsak nem mondjuk egy várost lőttek, arra szinte semmi esély nem volt, hogy eltaláljanak egy tank méretű célpontot. Amit te a játékban látsz az artykról (hogy ennyire célzottan lőttek célpontokat), az 40-50 évvel a 2. VH után következett be.

Aztán még lehetne beszélni a francia csodatankokról, azok a valóságban csak egyszer tudtak újratölteni, mert csak annyi lőszer fért a tankba, aztán irány a bázis. Csak hát ki játszana francia tankokkal, hacsak 10 tölténye lenne az egész játékban (mint a valóságban), vagy az artykkal, ha nem lenne esélye eltalálni egy tankot (mint a valóságban).

[ Szerkesztve ]

***

(#10500) Stauffenberg válasza KaiotEch (#10496) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezeket a vasakat kilométerekkel az arcvonal mögött helyezték el. Nem arra tervezték őket, hogy szemtől-szemben harcoljanak harckocsikkal.

De ott van a Marder II ami ugye ehhez hasonlóan nem sok védelmet biztosított a személyzetnek, de a maga idejében meglehetősen sikeres páncélvadász volt. Amikor jöttek a nehezebb ellenfelek akkor meg egyszerűen kivonták a frontról és leselejtezték vagy lepasszolták a szövetségeseknek, vagy szétszerelve hasznosították újra. De ott van az M18 Hellcat ami szintén egy elég gyenge páncélvédelemmel ellátott és felül nyitott páncélvadász volt, de a sebességből adódó előnyt kihasználva sikerrel vette fel a harcot a Tigrisekkel és a Párducokkal szemben.

Szóval ne becsüljük le még az ilyen minimális védelmeket sem. Gyalogosként még az is több a semminél és növeli a túlélési esélyeidet ha csak 30cm mélyen be tudod ásni magad.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.