Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) Fandango válasza KaLeun (#10250) üzenetére


Fandango
veterán

Hogy hogy a sebzesere se lehet alapozni?'

(#10252) Snooker


Snooker
senior tag

Az ilyen dupla kredites akciókra, mint ami most is van mely(ik) tankot érdemes megtartani? Pz4? ez aránylag sokszor szerepel az akciókban, igaz?

(#10253) Timyyy válasza Snooker (#10252) üzenetére


Timyyy
őstag

Szerintem igen, a pz4 elég sokszor benne van az eventekben. ;)

(#10254) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Imádom az ilyen profi játékosokat...

(#10255) Snooker válasza KaiotEch (#10254) üzenetére


Snooker
senior tag

Legalább a platoont te lőtted ki ? :))

Timmy, köszi a választ. A mostani event alkalmára a Wolverine-t vettem meg (pz4 nem volt fejlesztve, igaz ez sem, de freexpből kiváltottam)

(#10256) marked one94 válasza Snooker (#10255) üzenetére


marked one94
őstag

T5ös tankot vannak a legtöbbször dupla credit eventekor, meg a Tigris. Meg 1-2 t6os :) Én a t-34et hagytam meg de majd a pz4et vissza veszem még.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#10257) vepe


vepe
senior tag

én miért kapok ha kilövök 1-2 tankot is 10-20 TP-t?

(#10258) Snooker válasza vepe (#10257) üzenetére


Snooker
senior tag

Ha jól tudom a bevitt sebzés mennyiségét számítja, tehát hiába lősz ki két tankot, ha mindkettő életereje 10% alatt van ( főleg egy alacsony szintű tanknál)

(#10259) vepe válasza Snooker (#10258) üzenetére


vepe
senior tag

tp-t aranyért nem tudod lehet szerezni?

(#10260) Snooker válasza vepe (#10259) üzenetére


Snooker
senior tag

Lehet, de csak a tankjaid xpjét válthatod át, pl ha össze gyűjtöttél egy tankkal 500xp-t akkor azt átválthatod free xp-be. 1 arany=25 xp A free xp-ből bármelyik tankot fejlesztheted

Mi az a Christie tank???

[ Szerkesztve ]

(#10261) vepe válasza Snooker (#10260) üzenetére


vepe
senior tag

értelek...azt tudod a premium felhasználót aktiválni kell?, vagy ha veszek azzal kész?

(#10262) ollie válasza Snooker (#10260) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#10263) vepe


vepe
senior tag

skacok, ha kifejlesztek egy hetzer tankot, akkor az miért nincs a garázsban?, vagy ezt elő kell varázsolni?

(#10264) KaiotEch válasza vepe (#10263) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Meg is kéne venni... :D

(#10265) vepe válasza KaiotEch (#10264) üzenetére


vepe
senior tag

:U , nem a meglévőket fejleszti?mindig meg kell venni?és akkor a 2-es 3-as szintű cuccokat meg adjam el?

(#10266) KaiotEch válasza vepe (#10265) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:K

(#10267) ollie válasza vepe (#10265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért kéne eladni a régieket? A lényeg, hogy meg kell venni a kifejlesztetteket is. Persze kell hozzá üres garázshely.

***

(#10268) vepe válasza ollie (#10267) üzenetére


vepe
senior tag

értem..köszi mindkettőtöknek a választ.. :R

azt hittem a meglévő tank fejlesztés után átvált a kifejlesztettre...de, akkor ez nem így működik...

(#10269) Murder3


Murder3
addikt

most néztem, kb 1 millió kreditet adtam el a depómbólXD

Így már hirtelen lett 3,5 millió kreditem, most a kv és pz4-el még kifarmolom 4 millióig kb és még ott van a t1 heavy és m6 heavy a hónap végéig.

Hát KV-4 akkor meglesz és talán még a t8-as td-met is sikerül megvennem.
bár jp2 még messze van.
ferdit meg nem akarom, bár annyi kreditet nem tudom kifarmolok-e h jp2,ferdim is legyen, bár sokat nem kéne rá fejleszteni egymásra semmitXD

(#10270) Atlantis válasza KaLeun (#10250) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem meg brutális lett az a gép....öröm nézni, ahogy 1200-akat sebez. Mindenképpen szeretnék majd eljutni addig, bár tuti, mire meglesz, kap majd nyilvános vagy rejtett nerf-et.

vepe: bárcsak úgy működne, aT8 felé majd az fog gondot okozni, hogy meglegyen a kredit a következő gépre, a kifejlesztés előbb megvan.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10271) Dobi 562 válasza Atlantis (#10270) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hát... ha megnézed az mwreplay.com-on a JagdPz E-100 eredményeket, látható, hogy JagdTigerrel sokkal többet sebeznek, mint azzal a monstrummal (persze az E-100 TD még csak most került be a játékba). Én még nem játszottam vele, de személy szerint én maradok a JT-nél, onnét nem fogok továbblépni. Furcsa lehet az egyik legjobb tűzgyorsaságú 9-es TD után egy olyan lassú melákra váltani.
----------------------------------------------
Más:

4 arty 6 ellen, 24% esély és megnyertük. A 2 T62A-val a bal felső sarokban áttörtünk, elintéztük az ellen E-100-át, T110E5-ösét, aztán irottuk az arty-kat. Illetve ők irtották, én rohadt béna voltam, folyton mellélőttem, meg HE-t töltöttem egyszer AP helyett... :B

A mi E-100-unk meg nagyon jól védte a jobb oldali feljárót a bázisunkhoz. Egyedül az Amx 12t piroskánk lógott ki a sorból, ő akkor hagyta abba a kempelést amikor már csak 1 arty volt az ellenfélnél életben. Nyilván nem akarta fizetni a bődületes javítási költségeket, ezért "sunnyogott" és nem segített a csapatnak.

[ Szerkesztve ]

(#10273) D.Orion


D.Orion
veterán

XVM és Hardicon telepítésében kéne segítség, hogy mit hova kell másolni, mert ez a cirill betűs readme nekem nem mond semmit. :F

(#10274) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

van már vmi tapasztalat, hogy melyik t10 med a legjobb, melyikre érdemes gyúrni?

- no es importante -

(#10275) Cooper911


Cooper911
senior tag

Ha egy tank legénységét átrakom egy másik tankba (átképzés nélkül) akkor -25% ot kapnak.
Kipróbáltam, irja is a statnál pirossal 100-25%. Valamint az emberkék mellett a 100% pirosan jelenik meg.

Ehhez képest a KV1 legénységét beraktam a Churchillbe és nincs -25% uk! A 100% sem piros hanem normál fehér, csak az emberke statján jelzi, hogy KV1 es legény.

Akkor ez most hogy van? Kapni fognak rendesen xp-t?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10276) Cooper911 válasza Sixkiller6 (#10274) üzenetére


Cooper911
senior tag

Keresd vissta Diegho hozzászólásait, ő kipróbálta őket teszt szerón és leirta a véleményét. Asszem US>German>USSR volt, de inkább keresd meg.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10277) D.Orion válasza Cooper911 (#10275) üzenetére


D.Orion
veterán

A Churchill prémium tank és a prémium tankokba nem kell ráképezni a legénységet.

Dobi 562: Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10278) Murder3 válasza Atlantis (#10270) üzenetére


Murder3
addikt

nekem is ez a véleményem róla, végre egy német tank ami a rohadt sok hátrány amellé kapott egy élvezetes fícsőrt.

pár ilyen tankot alacsonyabb tiereken is szívesen látnék.

nem tudom tök jó lenne pl t6,t7,t8-on orosz sebzésekkel megáldott néemt masina, ha már az oroszok is kapnak pontosságot,gyors rofot magas tiereken a németekkel szembe akkor ez is lehetne.
egy harmadik heavy ág pl követhetné ezt a modellt.

(#10279) Dobi 562 válasza D.Orion (#10273) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az xvm-doc könyvtárban van angol leírás, de itt van magyarul is a telepítés menete.

A Hardicon telepítése: kiválasztod, hogy neked melyik tipusú ikonok kellenek, én a Type 1-et használom.

Belépsz tehát a Type-1 mappába, itt belépsz a Base mappába. Ennek tartalmával ami egy res_mods mappa, felülírod a WoT kliensed res_mods mappáját.
Ugyanezt megcsinálod az LT_base, ST_base, TT_base mappa tartalmával is.

Én így használom, aztán ha te azt szeretnéd, hogy más színűek legyenek mondjuk a medek ikonjai, akkor ne a _base mappát másolgasd, hanem a _red végűt és így tovább. Megmondom őszintén nem tudom melyik mappa melyik járműtípushoz tartozik, nekem így megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#10280) Cooper911 válasza D.Orion (#10277) üzenetére


Cooper911
senior tag

Hm, ezt nem is tudtam. Köszi.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10281) Joe.36


Joe.36
addikt

Tud valaki hasznos tanácsot hogy mit lehet kezdeni olyan elmebeteg vadbarmokkal akik azzal kezdik hogy a játék elején a saját csapat társukat kezdik el lőni randomban ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10282) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekes. Mai mérleg: 11 csata, ebből 9 vereség. Biztos elfelejtettem játszani. Ja a legjobb győzelmi arány 35% volt, de volt egy 5%-os is... Én ezt nem értem... A peccs óta ez van...

Tegyük fel, hogy nem nyúl bele a WG az MM rendszer működésébe, akkor tehát mennyi az esély rá, hogy valaki egyfolytában bukjon, úgy hogy nem afk, hanem aktív résztvevője a csatáknak? Nem vagyok nagy matematikus de nyilván nem túl sok. Lehet el kéne kezdenem lottózni. :)

A 12. csata sem hozott sikert, bár az MM mindent megtett ,hogy kiegyenlítse az esélyeket, elég csak szemrevételezni a csata top tankjait:

[ Szerkesztve ]

(#10283) paleinho válasza Dobi 562 (#10282) üzenetére


paleinho
senior tag

Ma velem is ez van, nem számoltam, de kellett vagy 10 csata a 3szorozáshoz(x3)

(#10284) L-e-f-i-e válasza Joe.36 (#10281) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Reportolni kell és kapnak néhány nap bann-t.

=^-^=

(#10285) Joe.36 válasza L-e-f-i-e (#10284) üzenetére


Joe.36
addikt

Reportolni ? az mit jelent ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10286) Dobi 562 válasza paleinho (#10283) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tankonként kellett 10 csata? Szerintem estére sem fogom tudni megcsinálni a triplázókat, arról nem is álmodom hogy IS-8-al gyűjtögetem tovább az xp-t...

Ezt a csatát úgy is buktuk, hogy az ellenfélnél volt egy TK is...

12 vereség: 3 győzelem. Érdekes.

(#10287) Chris0321 válasza Joe.36 (#10281) üzenetére


Chris0321
addikt

Ma jó napom van. T-150-el mentem, már alig volt hp-m és lőttük egymást egy vk3001p-vel. Én álltam nyerésre, mozdulatlanul álltam amikor kilőtt a csapattársam aki rajtam keresztül akarta kilőni az ellenséget. Persze piros volt az eff-je. Pár csatával később T34-el mentem, kedves csapattáram IS-el szintén üvegnek nézte a tankom(hasonló eff.-el), ő már kapott egyet. Nem vagyok csapattárra lövöldözgető típus, de azért ami sok az sok.

(#10288) AlexWolf válasza L-e-f-i-e (#10284) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Van olyan, aki ilyenért már kapott ban.t?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10289) vepe


vepe
senior tag

az mitől van, hogy átakarom váltani a TP-t és csak egy tankot lát...PzJgI..?

(#10290) Dobi 562 válasza vepe (#10289) üzenetére


Dobi 562
addikt

Csak ez elit tankokról tudod átváltani. Azaz azokról amin minden modul és jármű ki van fejlesztve.

(#10291) ollie


ollie
MODERÁTOR

Gondoltam megosztom az általam használt XVM beállításokat (én módosítottam egyet), hátha valakinek ez tetszik. A képen látszik, hogy mit mutat.

Életerő csíktól felfele a járgány típusa van.
Balra a HP, jobbra ugyanez százalékkal.
Alatta sorrendben a játszott meccsek száma, az efficiency, és a nyerési aránya az adott játékosnak. Ennek a sornak a színe az efficiencytől függ.
Altot nyomva ez úgy változik, hogy a tank típusa helyett a játékos neve jelenik meg, valamint az alsó sor színe a nyerési százaléknak megfelelően változik. A klánikonok nem jelennek meg, mert nekem túl zavaróak voltak (csak a 2 oldali listáknál látszanak).

Itt a config file: [link]

E mellett a képen élvezhetitek egyik hazánkfia, a chatben elkövetett művészi teljesítményét is. ;]

***

(#10292) Joe.36 válasza AlexWolf (#10288) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos én .... folyamatosan leláncolt a két köcsög, nem hagytak játszani az egyik kis vacakra vissza lőttem végül valami loltraki volt... persze bahalt, de a másik továbbra is szívatott, próbáltam odébb menni de nem hagyott békén, végül dühömben azt is kiszedtem, erre bekékültem és el lettem tiltva 1 napra....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10293) vepe válasza Dobi 562 (#10290) üzenetére


vepe
senior tag

elég hülyeség..nincs is ilyen tankom...

(#10294) paleinho válasza Dobi 562 (#10286) üzenetére


paleinho
senior tag

Ferdivel igen, tigrissel gyorsan megvolt elég szép kör sikeredett, de még inkább így mint elsőre sikerül egy nyertes kör amiben gyorsan kilőnek, és triplázva kapok mondjuk 1000xp-t :)

(#10295) ollie válasza vepe (#10293) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd lesz.

Azt is megcsinálhatod, hogy veszel prémium tankot (ha már goldért akarsz XP-t váltani), az eleve elite. A low tier prémiumok nem drágák, bár kérdéses, hogy megérik-e. Utána kéne nézni, hogy vannak-e még ingyenes kódok, melyek ilyen prémium tankokat adnak.

***

(#10296) Dobi 562 válasza ollie (#10295) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap írta, hogy ki van neki fejlesztve a hetzer... Akkor elvileg volt neki PzJg I-ese is... :U

(#10297) Fel válasza Dobi 562 (#10286) üzenetére


Fel
addikt

Nekem tegnap jó napom volt. 44 csata, 65,91%-os győzelmi arány, 1 döntetlen.[link]
Próbátam minél több tankkal menni a 3x-os szorzó miatt. Nem jött össze mindennel, de nem estem kétségbe. Na majd ma... biztosan meglesz a böjtje :) .

---------------------------------------------

Most tűnt fel, hogy ebben a planetwotos statisztikában van már egy ilyen rész is: Victory ratios by type/nationality/tier

[ Szerkesztve ]

(#10298) L-e-f-i-e válasza AlexWolf (#10288) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Van, elég komolyan ráálltak erre, ha van bizonyítékod, 10-20 percen belül letiltják pár napra az illetőt, attól függően milyen súlyos a vétség.

=^-^=

(#10299) Dobi 562 válasza Fel (#10297) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem így sikerült a tegnapi napom. 2100 átlagsebzés és még az 50%-ot sem éri el a győzelmi arányom...

Na mindegy, nem adom fel. Túl sok jelentőséget tulajdonítok a statjaimnak, meg kell próbálnom csak simán élvezni a játékot, vagy keresni más elfoglaltságot.

Jó sok tankod van egyébként, nekem harmad ennyi van körülbelül :)

Viszont a T-25-öt már nem rakja 8-asokkal össze lehet vele mókázgatni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10300) vepe válasza ollie (#10295) üzenetére


vepe
senior tag

T34-est sem látja...pedig az elite

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.