Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) AlexWolf válasza Fel (#10200) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Gondolom ez innen szedted. Há' én azért ezt nem merném hivatalosnak mondani. De legalább is elég kétséges, hogy mennyire fedi a valóságot. Én abban hiszek, amit a WoT-ban belül látok.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10202) paleinho


paleinho
senior tag

Előre is bocs a noob kérdésért :B
Ferdire kell az erősebb motor, vagy hagyjam a francba és fejlesszem a JT-t?

(#10203) Mcray


Mcray
senior tag

Vent on

Tier 7-ben mindent elveszítek. A tier 10 tankjaink 2 perc alatt meghalnak és vége. Platoon társam közölte hogy kapjam be, Ő nem szarozik, megy Tier 10-zel. Vittem az IS-8-at Ő meg hozta a T-54-et és mindent megnyertünk 7 játékból...

Ennyit számít ha azzal, hogy mi viszünk nagy tankot, kitoljuk a játékból a sok kretén 400 Eff ratinges tier 9-est és ránk már számíthat a csapat, hogy megütközünk az ellenséggel és nem a tier 7 medium mögött bújkálunk...

És még csak nem is sebeztem sokat. 2300 és 3800 között körönként.

Vent off

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10204) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy kicsit OFF:

Elkészült a Fehér Tigris c. orosz film, ami pár hónappal ezelőtt volt már linkelve. Az előzetese alapján jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#10205) Atlantis válasza paleinho (#10202) üzenetére


Atlantis
veterán

Kell! Még úgy is egy tetű marad, de azért jóval mozgékonyabb lesz. Plusz ha érdekes lehet, az a motor jó a VK4502-es nehéz tankokhoz is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10206) sutyi^ válasza Dobi 562 (#10204) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ennek nem Május 2-án volt a premierje?

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#10207) Dobi 562 válasza sutyi^ (#10206) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom, lehet. Én most fedeztem fel, hogy megjelent és mivel itt nem olvastam, gondoltam megosztom.

(#10208) Antonius1978 válasza ollie (#10194) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem tudom, kozbe kozbe kiirta az Eset Smart Security hogy kapott valamit, de gondoltam ujrainditas utan kinyirodik, es mar van vagy 1 honapja hogy nem futtattam le a viruskeresot, mert unom, 2 es fel ora alatt vegez, annyi allomany van a gepen...
Tuzfal : melyikre gondoltal, pl a Zone Alarm megfelelne ?

VBBB : az a szitu, hogy mostmar idoszeru lenne az egesz merevlemezt leformazni, csak epp van meg egy rakas kiirnivalo rola es nincs penzem most DVD-re.
4 eve hogy megvan a gepem, azota nem volt leformazva, es a Defragment progi is csak a kissebbik particion volt lefuttatva.
Windows ujrateves mindenkepp szukseges...

(#10209) Antonius1978 válasza Dobi 562 (#10204) üzenetére


Antonius1978
addikt

Engem erdekel ez a dolog, legyszi majd szolj ha koveted a dolgokat, hogy honnan lehet majd leszedni.
Ugy emlekszem, te emlitetted a Draga Elza cimu magyar haborus filmet is.Majd arrol is tajekoztass, az is erdekel nagyon.
Koszi.

(#10210) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Hehe.. na végre
Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: JagdPanther II. Elköltött XP: 54 970. Elköltött szabad XP: 22 530.
Megvásárolva:
JagdPanther II' vettél. Elköltöttél kredit: 2 570 000.

(#10211) Dobi 562 válasza Antonius1978 (#10209) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Drága Elzát nem én linkeltem, de küldtem privátot. :)

(#10212) #48613632 válasza GaburroSan (#10210) üzenetére


#48613632
törölt tag

fú bakker, tudsz ám élni :DDD

(#10213) vbbb válasza Mcray (#10203) üzenetére


vbbb
őstag

Igen pontosan ez a bajom nekem is...mivel a legtöbb tankom T7-T8-as és majdnem mindig alulra-középre rak be egyszerűen nem tudok mit kezdeni ezzel. Főképpen, hogy többnyire egyedül szoktam játszani és nem platoonba.

(#10214) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Közel 6000 sebzés már megint nem volt elég a győzelemhez. Természetesen.

(#10215) vbbb válasza Dobi 562 (#10214) üzenetére


vbbb
őstag

You welcome in the Club....

Én is gurultam 3at reggeli előtt...nem kellett volna....

(#10216) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

[link]
ilyenre kellett volna kimenni!!

(#10217) Atlantis


Atlantis
veterán

T7-es gépem most csak az IS van, azzal nagyon jól megy, már lassan kedvelem annyira, mint a Panther II-t. Szerintem T7-nek nagyon jót tett az új MM, nem rakja T10-es csatába, ez nagy segítség. T8-ban már mindegy, ugyanolyan vacak, mint volt, legfeljebb ritkábban akadok össze T8-as arty-val.

A GWT az, amivel nagyon nehéz mostanában...teljesen elmegy a kedvem a tüzérkedéstől. Általában egysejtűekkel rak csapatba és esélyem sincs komolyat alkotni, pedig a GWT még így alap ágyúval is egészen jó.

Egyébként én bevezetném, hogy platoon-társak között se lehessen 2 osztálynál nagyobb különbség. Baromi jó, mikor T8-as csatába valami idióta behoz egy T1-T3 gépet...én nem vettem észre, hogy az MM ezt megpróbálná egyensúlyozni azzal, hogy több nagy gépünk van, pedig papíron illene neki.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10218) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Francia oldalon van vmi jó tank? Alapvetően arty-s vagyok, de már másikat nem akarok felhúzni, hacsaknem jobb, mint az orosz oldal. Köszi!

(#10219) AlexWolf válasza KaiotEch (#10218) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nincs, de én elfogult vagyok.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10220) marked one94 válasza KaiotEch (#10218) üzenetére


marked one94
őstag

A TD-k elég erősek szerintem :U De ott vannak a medek az autoloaderrel ami néha jó néha meg fejemet a falba verem tőle. Ha jó tankkal akarsz játszani amcsi oldalt ajánlom ;)

You'll Never Walk Alone

(#10221) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekes mentalitású játékos:

A játékos neve: tordivel97

Malinovka támadás mód, mi voltunk a támadó csapat. T62A-val volt, a csata elején közölte, hogy ő nem fogja fizetni a nagy javítási költséget és kempelt végig hátul. Ha segít, akkor persze nyertünk volna, mert így is az ellenfélnek egy TD-je maradt (lesebezve) meg 2 tüzére, nekünk meg volt 6 tankunk (ebből 2 tüzér+ ő 100% élettel). Kifutottunk az időből, pedig már szorongattuk őket a dombon...

Nyilván ő is úgy gondolkodott, hogy csak "sunnyog" mert úgyis bukó a csata. Pedig ez a bukás az ő sara lett végül.

Ha valaki azért marad passzív egy csatában mert nem akarja fizetni a javítási költséget az minek játszik 10-es tankkal?!

Én sem szoktam adni magunknak sok esélyt a győzelemre ha a támadó csapatban vagyok ezen a pályán, de azért megyek előre és teszem a dolgom. IS-8-al voltam, 4800 sebzést kiosztottam, 2 kill, 2 felderített tank, +30000 kredit bevétel (lőszer pótlás és javítás beleszámolva)...

Dühítő, az ilyenek miatt megy el a csaták egy jó része...

[ Szerkesztve ]

(#10222) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na itt is volt egy érdekes játékos. T29 csapattársam a csata végén belém lőtt 2-őt... Az elsőnél azt hittem véletlen volt, a másodikat viszont akkor kaptam, mikor már nem volt élő ellenfél... Biztos így büntetett a sok killért, de nem tehetek róla, hogy mindig nekem jutott a végzetes lövés.

Prémiumos, 8 kill és 3000 sebzés. Visszajátszás.

[ Szerkesztve ]

(#10223) vJokka válasza Antonius1978 (#10209) üzenetére


vJokka
aktív tag

Privi ment; egyébként nekem is felkeltette az érdeklődésem. Imdb-n egész jókat írnak róla.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#10224) coolmpi válasza Djuree (#10151) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Tessék nézd meg saját szemeddel :)

videó

(#10225) Dobi 562 válasza coolmpi (#10224) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha mindenki ennyit sebezne arty-val csatánként, már rég abbahagytam volna a játékot! :P Majd 10000 sebzés, nagyon durva!

(#10226) coolmpi válasza Dobi 562 (#10225) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Azért az látszik, hogy borzasztó bénák voltak a heavyk :)

Amúgy én ezért kezdtem el artyval játszani, mert gyűlöltem őket :) Viszont úgy lehet igazán megtanulni úgy mozogni heavyvel és med-el, hogy ne tudjanak belőni...

Szóval hasznos :)

(#10227) Djuree válasza coolmpi (#10224) üzenetére


Djuree
félisten

nem gyenge :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10228) Snooker válasza Fel (#10200) üzenetére


Snooker
senior tag

Ezek tutire befognak kerülni a játékba?? Gondolok itt pl a német 2. td ágra, illetve a Leopard-1 medre

(#10229) erikke17


erikke17
őstag

Ha volt már linkelve akkor bocsi :D
[Render2]
Szerintem egész szép lesz, bár remélem azért optimalizálják is, nem kell alá majd atomerőmű.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10230) Dobi 562 válasza Atlantis (#10217) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Egyébként én bevezetném, hogy platoon-társak között se lehessen 2 osztálynál nagyobb különbség. Baromi jó, mikor T8-as csatába valami idióta behoz egy T1-T3 gépet."

Egyet tudok érteni veled. Egyébként ez egy tier 10 top tankos csata volt...

(#10231) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok

Lenne pár kérdésem:

Van magyar csapat, ahová belehetne szegődni?, illetve priviben megköszönném, ha segítenétek, hogyan lehetne gyorsan fejlődni..

Bocsi a buta kérdésekért, de elég új vagyok a játékban..

(#10232) Dobi 562 válasza vepe (#10231) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Az 1. hozzászólásban találsz hasznos linkeket, azokat érdemes elolvasgatni.

Gyors fejlődés=prémium felhasználói fiók.

(#10233) Atlantis válasza vepe (#10231) üzenetére


Atlantis
veterán

Az 1.hsz-ben szereplő anyagok tanulmányozását javaslom, utána ha lesz még kérdésed, szívesen látunk.

ehh, megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10234) vepe válasza Atlantis (#10233) üzenetére


vepe
senior tag

;) ..köszi

(#10235) Dobi 562


Dobi 562
addikt

23%-ra adta nekünk a csatát az xvm mod és ez lett belőle:

Kicsit kacsavadászat szerű volt, sorban gurultak elő az ellen tankjai, nekem csak tüzelnem kellett. Prémiumos, 5000 sebzés. Visszajátszás ha valakit érdekel.

(#10236) vepe válasza Atlantis (#10233) üzenetére


vepe
senior tag

na, ha bevesztek 1-1 akcióba, azt szívesen venném...a nevem 0vepe0

(#10237) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Csak panaszkodnom kellett és megtáltosodott a paripa. Ráadásul az E-75-el is sikerült nyernem (igaz ott csak egy sebző találatom volt).

Prémiumos, 5400 sebzés, visszajátszás.

Húzós csata volt, az elején túl kevesen voltunk a faluban. A végén pedig majdnem sikerült a bázisfoglalás az ellennek. A mi 2 heavynk akik eljutottak az ellen bázisáig, nem foglalkoztak vele, hogy egy arty-juk még él, így nem volt elég a bázisunkat foglalókkal fogócskázni, még az arty is lőtt közben... Szerencsém volt, nagy-nagy szerencsém!

[ Szerkesztve ]

(#10238) Atlantis válasza Dobi 562 (#10237) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam dél előtt volt egy óra, mikor nem szívattak, most megint nekiültem, hát ismét csak szopóág...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10239) Atlantis


Atlantis
veterán

Megvettem a KvV13-at, egész jó kis gép lenne, ha nem mindig egysejtűek közé sorolna be vele a rendszer. Egészen jól használható a 85-ös ágyú is rajta, már-már németesen pontos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10240) Cooper911 válasza Fel (#10200) üzenetére


Cooper911
senior tag

Köszönöm!

Su85 új ágyujával elég jól el tudtam pukkantani pár tankot, de a kreditet azt nem hozza :(

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10241) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekiültem én is du a dupláknak de nem volt sok sikerem . Sajnos nagyon sok még tier 7 ben a 600-700 eff es játékos . Ezek pedig nem sokat tudnak a csatába beletenni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10242) Dobi 562 válasza jozefgucci1 (#10241) üzenetére


Dobi 562
addikt

(#10243) Cooper911


Cooper911
senior tag

Itt egy jó kis Churchilles kép.

Amugy nekem bejön a Churchill, viszonylag jól lehet keresni vele. Én álltalában egy másik heavy után megyek és amig az ellen el van foglava vele addig hátulról apritom. (Mármint az ellent :D)
Számomra az egyszemélyes kommandózás nem szokott bevállni vele.

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10244) Cooper911


Cooper911
senior tag

Találtam képeket a készülő Brit tankokról: [link]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10245) #48613632 válasza Cooper911 (#10244) üzenetére


#48613632
törölt tag

Egyébként van itt egy kis keveredés tankügyilet, mert pl az M2 Stuart amerikai harckocsi, ettől függetlenül az alapküldetés végigjátszása után oroszt struktúrában kapod.
A Churchill meg pl eleve Britt, szóval nem pontosan értem a sztorit.

(#10246) Dobi 562 válasza #48613632 (#10245) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Szovjetunió háborús segélyként kapott tankokat a britektől és amerikaiaktól, ezért vannak szovjet felségjelzés alatt.

De ha jól emlékszem a szovjet tech tree-n van Párduc is, az pedig úgy kerül oda, hogy a szovjetek annyi Párducot zsákmányoltak a németektől, hogy több harckocsi századot is fel tudtak állítani belőlük.

(#10247) Oriens válasza #48613632 (#10245) üzenetére


Oriens
tag

A világháború alatt az oroszok egy csomó angol/amerikai felszerelést kaptak. Gondolom volt köztük Stuart meg a Churchill.

(#10248) AlexWolf válasza Oriens (#10247) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Tájékoztatásul közlöm, hogy a játékon nem csak a tankok statisztikáit lehet elolvasni (akár magyarul is), hanem az egyes tankok történetét is. Ennek a különleges lehetőségnek az előhívása igen egyszerű: vagy jobb klikk a tankon a store-ban vagy a research képernyőn jobb klikk a tank képén és a "Vehicle details" menüpont. És voilá máris ott a tank története.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10249) vbbb válasza Dobi 562 (#10242) üzenetére


vbbb
őstag

Úgy látom te is elégedett vagy az új javítócsomaggal...a pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el... :DDD

(#10250) KaLeun


KaLeun
senior tag

E-100 és a JT negatívumai, plusz egy lassan töltő ágyú és a sebzésére se lehet alapozni a JgPz E-100-nak. Olyan random csatába kerülni ahol ki is lehet használni, nekem spec még nem sikerült. Késett kb. 1 évet.

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.