Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) bullseye válasza Antonius1978 (#10744) üzenetére


bullseye
addikt

memtest x86 mit mondott?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10802) krisss93


krisss93
aktív tag

Mióta megvan az új mm tier 6-7-ben álom a játék.
Nagyon könnyű lett farmolni is :D
Mióta megvan az új MM végre visszatért a játékkedvem :p.

Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. augusztus 9. 18:23:40
Vehicle: KV-1S
Experience received: 2 444 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 30 558
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Prémium nélküli kör. Csak azt csodálom, hogy szutyok 1200 xp-ért már Ace Tankert kapok KV-1S-re.

[ Szerkesztve ]

(#10803) Bingisz válasza Fel (#10799) üzenetére


Bingisz
addikt

Húúú ez nagyon várós.... :))

Végre egy kis lökdösődés......

Ezentúl nem fogom kilőni az agyatlan csapattársakat. Szimplán lelököm őket a p*csába...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10804) krisss93 válasza Fel (#10799) üzenetére


krisss93
aktív tag

A videó a játék megújult grafikáját tükrözi?
Mert akkor nagyon szép lesz. Egyébként én vagyok az egyetlen aki nem rajong túlságosan a realisztikus fizikáért?

[ Szerkesztve ]

(#10805) Kelvin válasza krisss93 (#10804) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem tudom, de ebben nem volt túl sok realisztikus elem....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#10806) [HUN]Dani válasza krisss93 (#10802) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát nem tudom.. Tegnap vettem vk3601h-t. Talán 7 kört mentem vele, de 7-ből 6x tett be t8 csatába úgy, hogy a lista legalján voltam. Ezzel nem is lenne olyan nagy probléma, csak még stock a tankom így kissé nehéz bármit is csinálnom ellenük..

magyarsrac

(#10807) vbbb


vbbb
őstag

12 csata különböző tankokkal....3 győzelem....most attól, hogy szaros 51%-os a nyerési rátám nekem kéne a hátamon vinnem az egész meccset, vagy mi a f*szom van már? Kár, hogy a prémium fiókot nem lehet egy időre felfüggeszteni mert most leraknám ezt a szart a következő rontócsomagig....

(#10808) krisss93 válasza [HUN]Dani (#10806) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nézd a jó oldalát, eddig Tier IX-be tette stockon.
Így már nem kell átélned azt az élményt amikor egy tier7-es arty oneshotol.

Tigrissel nagyon jól lehet így már játszani, a magas pen miatt.
A TigerP-t már tuti kifejlesztem mert annak már páncélja is van ugyan ezzel a löveggel.

A KT hasonló sérülékenységében mint a Tigris?
Kövessem a tigrissel bevált harcmodort vagy lehetek vele kicsit bátrabb?
Valamint KT-ra először a tornyot tegyem fel, vagy a rövid 105-öst?

[ Szerkesztve ]

(#10809) Atlantis válasza krisss93 (#10808) üzenetére


Atlantis
veterán

KT egészen jól bírja a gyűrődést, attól függ persze, milyen szintű ellenfél lövi. Nagyobbik torony jó, mert jóval erősebb a páncélja, de szerintem elsőnek a lánctalp kell, hogy elbírja. Ízlés kérdése, ezzel már nem reménytelen elöl menni, de pontos ágyúi miatt a távolról lövöldözés is jó .

Sokra nem mész a középső ágyúval, úgy rémlik, drága bele a lőszer és ez elviheti, amivel többet sebez. Az alap csúzliba ~250 a töltény, a középsőbe már ~1000. A legnagyobb ágyúja viszont igen jó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10810) vbbb válasza krisss93 (#10808) üzenetére


vbbb
őstag

Szemből hull-on szereti bekapni a 400dmg-s lövéseket (Löwe) szóval azért azt érdemes rejteni....szerintem.

(#10811) Antonius1978 válasza Re-Tech (#10780) üzenetére


Antonius1978
addikt

Renben van, ennek is utannanezek.Remelem, hogy megse a cache szallt el, mert a vinyot Kolozsvarrol rendeltem, amig oda-visszakerul, addig megoszulok, +gepem sem lesz.

Bullseye : nem vagyok benne 100%ig biztos hogy a Memtest86 volt, Memtest volt, de nem emlekszem szamra.Egy darabig engedtem hogy tesztelje, es mivel nem irt ki hibat, lezartam, es le is torultem.

[ Szerkesztve ]

(#10812) Napfénysüti válasza Antonius1978 (#10811) üzenetére

Én most jósokáig kiszálltam a WoT-ból. Kiderült hogy nem az inverterem a hibás, lehet az egész háttérvilágításom elszállt. :O

Més que un club!

(#10813) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Feher Tigris :

Epp most neztem meg, nos, lehet bennem van a hiba, de nem ajultam el tole.
Vagy csak epp nem ertettem meg, hogy mit is akar a film mondani, mi a mondanivaloja.
Ez a kergetozes a szellemtankkal elegge gyerekes a szamomra.
Persze lehet, hogy az iro meg a rendezo olyan harckocsizok leszarmazottai, akik sokszor bevertek a fejuket a tankban ulve, igy mar ertem, hogy miert nem ertem :DD

Remelem, a Draga Elza nem ilyen mesevilagban jatszodik majd.

UI : azert az tetszett, hogy megemlitik a magyarokat, es tokaji bor is van benne :C

[ Szerkesztve ]

(#10814) Antonius1978 válasza Napfénysüti (#10812) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nna, akkor amint mindkettonk cucca megjavult, egyutt kell nyomuljunk az uj 7.5-el, oksa ?

(#10815) Napfénysüti válasza Antonius1978 (#10814) üzenetére

Lehet nekem mire ezt sikerült megoldanom már 8.0 lesz... :U
Még az is előfordulhat hogy új gépet kell vennem mert lehet az alaplapom hal be. De most nincs zsebből 200k-m egy gépre. :(

Més que un club!

(#10816) Cooper911 válasza ollie (#10781) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ezt a játékban már nem tudod megvenni, ha jól emlékszem 750 arany volt. Jó kis fun tank.

A videoban szereplő célkeresztről tudja valaki melyik mod? Video

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10817) forras2 válasza Napfénysüti (#10815) üzenetére


forras2
őstag

Rakj össze 1 rendes PC-t, az meg van 60-70k-ból teljesen normális :K

(#10818) Antonius1978 válasza Napfénysüti (#10815) üzenetére


Antonius1978
addikt

Miert kell 200k ? Az egyik haveromnak elszallt az alaplapja, es kb 20k-ert rendeltem neki Kolozsvarrol.Persze lehet hogy nem kimagaslo teljesitmenyu, de legalabb van gepje, es tud Stalkerezni....

(#10819) Napfénysüti válasza Antonius1978 (#10818) üzenetére

Ezért mert ez notebook. :D
Amúgy egy Thinkpad T400-am van inkább nem is mondom hogy egy ilyenből mennyi lenne egy új. :B

forras2: PC-m már elég régóta nincs és nem is igazán vágyom rá hiába olcsóbb. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10820) Antonius1978 válasza Napfénysüti (#10819) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez olyan erintokepernyos szamitogep vagy mi a szosz ? epp a tegnapelott lattam egyet...
Latod en epp hogy a laptopokat nem allhatom, csak a PC-t. :D

(#10821) Cooper911 válasza AlexWolf (#10791) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem. Csak a gift shopban tudod ezeket megvenni amig tart az ajánlat. Utánna ott sem.
Igen tudsz magadnak ajándékot küldeni.

Szerintem a gift shopot azért csinálták, mert mindenki feltankolt a kódokból aranyat és nehogy már abból vegye meg a prem tankot, fizessen azért újra.

A Type 59-en gondolkodom.... :F

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10822) Napfénysüti válasza Antonius1978 (#10820) üzenetére

Dehogy az. :N
Ilyen: Thinkpad T400
Csak business class gép abból se egy gyengébb darab így új korában elég horror áron adják. De nagyon megszerettem rettentő jó masina. :K
Mondjuk a WoT elég soványan fut el rajta. :DDD

Més que un club!

(#10823) vbbb válasza Napfénysüti (#10819) üzenetére


vbbb
őstag

(#10824) Napfénysüti válasza vbbb (#10823) üzenetére

Ez pont nem jó. 2765-TDG típusom van ami a komolyabb ATI+Intel VGA-s. a 6xxx-es széria meg a csak Intel vezérlős. De mondom még nem 100% hogy alaplapos. Egyelőre inkább a CCFL csövek elgyengülésére utaló jelek vannak. Mondjuk eleinte meg inverterre tippeltünk és az mégse jött be. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10825) Cooper911 válasza GaburroSan (#10783) üzenetére


Cooper911
senior tag

A dixi-vel lehet jól keresni ha időben odaérsz ahova kell.

Kép (teszt szerós tehát osztva 10el.)

És élvezetes vele játszani. Átlagban 13k-19k között kerestem vele a lőszer ár 800/db 4k körül jött ki nekem átlagban. Tehát szerintem kb annyit hoz mint a Churchil és fele annyiba kerül mint a T62.

Szerk: Ja, nem szabad sokat lőni vele, csak biztosra lőni.

Hardveres témával nem lehetne hardveres topicba vagy off topicba vagy privátba vonulni?

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10826) vbbb válasza Napfénysüti (#10824) üzenetére


vbbb
őstag

Na igen, majd többet tudsz ha megnéztétek tüzetesebben....sok sikert! :)

(#10827) forras2 válasza Napfénysüti (#10822) üzenetére


forras2
őstag

60k-ból raktam magamnak össze PC-t, és 1600×1200-ban magas beállításokon megy a game, nesze neked 200k-s laptop :DDD

(#10828) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Aki vásárolt már gift shop-ból, az le tudná írni, hogy hogy működik ez? Mennyi idő, amíg megjön a tank? Volt már, aki nem kapta meg sohasem? Type 59-et kérek 16. szülinapra. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10829) vhw válasza Cooper911 (#10821) üzenetére


vhw
addikt

Nem csak kódokból, CW aranyból. Így a kemény mag top klánosoknak is csengetni kell ha ilyen új/kivont prem tankra vágynak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10830) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Vettem ma prémiumot (először amióta játszom, ami az elmúlt 1 - 1,5 évet jelenti).

De nem érzem túlzottan az előnyét. Azt érzem, hogy ma nagyon nem megy, mert túl hosszú napom volt és kissé lassú a reakcióidőm, de én nem +50% XP és kredit mennyiséget érzek ma, hanem -50%-ot... :D

Amúgy a prémium kihatással van a matchmakingre is? Mert ma mintha az esetek többségében jó helyre osztana be.

#patrikgtaivs: Én ma vettem először WoT cuccot (a fent már leírt prémiumot, jobban mondva aranyat amit prémiumra váltottam). PayPal-el fizettem és azonnal megvolt. Ahogy levette a pénzt, Alt+Tab-al visszaléptem a játékba és már ott is volt a vásárolt arany.

Viszont Type 59 csak pár nap múlva lesz megint vásárolható.

[ Szerkesztve ]

(#10831) Patrick76496 válasza Stauffenberg (#10830) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tudom, 24-31. Egyik ismerős azt mondta, hogy amikor májusban vette a Type-ot, akkor neki hajnalban jött meg, bár neki meg másik ismerős küldte gift-tel...
Már csak vegyem rá az öregeimet. A Churchill-nél még nem volt gond, de itt végig azt mondják, hogy láthatatlan dologért ne fizessek. :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10832) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#10831) üzenetére

El kell menni dolgozni és arra költöd a kereseted amire csak akarod. ;]
Persze tudom fiatal vagy de esetleg diákmunka? ;)

krisss93: van hogy diákot előbb alkalmaznak. :K Még nálunk is volt diák aki besegített pedig nem olyan munkakörben dolgozom ahol 1 nap alatt betanul az ember. :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10833) krisss93 válasza Napfénysüti (#10832) üzenetére


krisss93
aktív tag

Felnőtt ember nem kap normális munkát, nemhogy diák.

(#10834) marked one94 válasza Napfénysüti (#10832) üzenetére


marked one94
őstag

Lehetett volna menni Címerezni, jó kis munka az. 3 nap alatt egy Löwe árát is megkeresed :D

You'll Never Walk Alone

(#10835) Stauffenberg válasza Napfénysüti (#10832) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na ez az. Én mikor kezdtem a WoT-ot még a szakdolgozatomat írtam az egyetemen, meg készültem a záróvizsgára. Most meg working man vagyok és igazából az a havi 2700 Ft a prémiumra már nem egy komoly tétel.

Viszont annak ellenére, hogy megtehetném, nem veszek 50 EUR-ért egy hülye tankot. Ha ilyen 15 EUR körül lenne egy értelmesebb prémium tank akkor arra azt mondom, hogy oké. Más játéknál ennyibe kerül egy DLC. Na de 50 EUR annyi pénz, hogy frissen megjelent top kategóriás videojátékot veszek belőle (vagyis vesz a franc, ha a béna árfolyam miatt sokkal olcsóbb a dobozos).

Szerintem ez túl van árazva nagyon csúnyán.

(#10836) .mf


.mf
veterán

Na végre egy jól sikerült kör... igaz az ellenfélnek is kellően bénáznia kellett hozzá és a csapattól is kellett egy kis (nagy) segítség :) A vicc, hogy a csata közepén még vagy 3-4-gyel vezettek, s a jobb oldalon a gleccser alatti völgyben egy gyorsan elhalálozott T32 után egyedül voltam, 6-7 tank ellenében.

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. augusztus 9. 20:48:12
Vehicle: IS-8
Experience received: 1 451
Credits received: 50 773
Battle Achievements: Bölter's Medal, Steel Wall, Top Gun

Dmg: 6109, kilőve 8 tank: ELC, 54, 44, 2 Tigris, T30, GwP, Hummel.
Replay kívánságra, lusta vagyok regelni :DDD

Érdekes, hogy elvileg 50m-en belül minden tank megjelenik, akár látod, akár takarásban van. Namármost láttam egy Tigrist bejönni tőlem 20m-re, bebújt egy roncs mögé, épp készültem lőni rá, és eltűnt. Csak miután a híd alól támadókat kilőttem, akkor tudtam újra előremenni, s amikor ott volt 10 méterre tőlem, csak akkor jelent meg. Nem mondom, jól elbújt nagy benga dög létére :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10837) Dobi 562 válasza Antonius1978 (#10813) üzenetére


Dobi 562
addikt

Valahogy nekem sem jött át a film mondanivalója, pedig igen nagy reményeket fűztem hozzá...

Azt meg nem igazán értettem, hogy 44-45-ben miért T-34-85-el kergetik a Fehér Tigrist, mikor rendelkezésre álltak már akkor a JSZ-2-esek is...

Lehet, hogy könyvben egy remek mű, de így filmes változatban elveszik a mondanivaló... Nem értettem a végén minek mutatják meg a német delegáció kapitulációját valamint Hitler párbeszédét azzal a homályos alakkal (az ördög akart lenni?)... Az egész olyan kusza, lezáratlan, homályos.

A harci jelentek viszont látványosak, azok tetszettek, meg az a néhány magyar vonatkozás is.

(#10838) krisss93 válasza Dobi 562 (#10837) üzenetére


krisss93
aktív tag

Mert JSZ-2 esből nem volt sok T34-85-ből meg igen :P

(#10839) kugli81


kugli81
aktív tag

Srácok pls help .... Paypalon vettem az elöbb 5500 aranyat ,de még nem kaptam meg .Várni kell ???

Megkaptam.Sorry :C

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#10840) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#10832) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nyári szünetben inkább pihenek, bár volt már, hogy megfordult a fejemben. :DDD

Marha jó tank ez az ST-1. Nem mindig, de néha szeret pattogni, cseppet KV-4 feeling. :B Sikerült már magamról pattintani Maus-ot, KT löveges E-75-öt, csőszájfékes M103-mat is. Most is csata végén csak néztem, ahogy láttam a 3 karcolást a tank hasán. :D Csak egy lövés ment be, az viszont rögtön vitte is a sofőrt, persze nem láttam, hol lőtték át, pedig rögtön megnéztem a tankot, miután visszamentem a fedezékbe, de csak a sok pattanás látszott. :)

Újabb 7.5-ös hülyeség, hogy hiába pattan a lövedékem, mégis azt mondja a rádiós, hogy penetration.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10841) D.Orion


D.Orion
veterán

Ooo jaj, lesznek itt még bajok a T10-es TD-k miatt. Az előbb két Maus volt a csatában a mi oldalunkon. Ellenfélnél meg a t10es obj(268?) és a jgpze100.... Konkrétan úgy szétkapták a két Maus-t f2f-ben 100 méterről, hogy szerintem a Holdon se esett le még a két egérke tornya. :( 1300 és 1600 között vertek a Maus-okba szemből. :Y

(#10842) AlexWolf válasza Patrick76496 (#10840) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ez azért van mert a rádiósod nrm ért hozzá. Legközelebb a tüzért kérdezd. ;)

Amúgy nekem a 7.5 óta, amiben elvileg javították a 0 sebzést, mintha sokka több olyan hit meg penetration van amitöl csak felvillan az ellen de nem történik semi baja. Monfjuk a lövéseim 30-35%a ilyen

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10843) erikke17


erikke17
őstag

Ajajjj de sok a síkhülye ilyen időtájban, pedig jó köröket szoktam futni..
Csak a lista aljára pakol tökmindegy mivel megyek.. BL9-el 15m-re artytól akkor lukat ütött rajta recsegett ropogott csilingelt hát persze hogy 0dmg.. Marhára javitották.. Ha nem csal az emlékezetem már 7.4-ben is volt valami irva. Mese habbal..
Meg a 30 méterre előttem lévő ELC AMX eltűnik? Rosszabb mint a mesékben.. :W
Ott hagytam a francba az egészet mindent a x2 szorzóval, nem lehet nyerni egyszerűen :(((

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10844) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tegnap végre jól ment a játék, csak IS-8-cal játszottam +1-1 csatát IS-3-mal és E-75-el.

Remélem ma is ilyen eredmények születnek, még 20k XP kell az IS-7-hez. A kredit már bőven megvan rá, van 50k free xp-m is, de azt sajnálom erre áldozni (majd inkább modulokat fejlesztek belőle). :)

(#10845) freelancer


freelancer
tag

Lenne egy gyors kérdésem, tapasztal laggot más is mostanában a játékban?
Kizárólag a WOT-al van problémám 40, 45 ms latency melett berángat a cucc (Warface, Star conflict laggmentes).

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#10846) AlexWolf válasza freelancer (#10845) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Jep, vannak laggspike-ok, de ez szerver oldali probléma.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10847) virkir


virkir
veterán

Na megint lehet a szegényházi tankosoknak is hármas platoon-t menni.
Happy Tanks Day bónusz kód

zsóti még ne vegyél prémiumot a hétvégére :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10848) bullseye


bullseye
addikt

Megérte korán kelni, láttam egy okos csapatot (persze ellenem volt...) Szépen áttörtek egyik oldalon, majd a négy T9-10 továbbnyomult a bázison, hogy feltartsa a visszaérkező 4-5 védőt, miközben egy T49 elfoglalta a bázist...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10849) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap, a 47. JgPz E-100 körben végre lett egy prokhorovkai normál csatám. Elmentem a bokros részre, előttem/mellettem csörtet a csapatunk fele. Erre elkezd égni a százas izzó... Záporoznak a lövések, persze csak rám (1/3-ad hp huuussss)...

Felveszem a pozíciómat, nem mozgok és nem lövöldözök. Százas izzó újra támad.... Jóval előttem (2 egész négyzetrácsra), 3 t10 nehéz (Maus, E-100 és T110) már tüzelt (mozog) egy Bat.Chat-ra és én kapom a lövéseket, pedig vagy 200 bokor van köztem és a nehezek közt.

Marad 200hp-om, oldalról jön egy scout..... Mérleg: -25k kredit és 0 lövés...

Még mentem két kört aztán, eltettem. Bánom, hogy eladtam a JT-t. Ez a td annyit tud, hogy kioszt max 1-2 baromi nagy maflást. Csata többi részében meg kapaszkodhatsz (főleg ha vesztésre áll a csapat), hogy legyen legalább 4-5 sebző lövésed, hogy kigyere nullszaldósra.

Nem hittem volna, hogy a Lóri után ezzel még rosszabb, az utóbbi idők legszarabb statját hozom össze.

Cila

(#10850) Atlantis válasza Dobi 562 (#10844) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó neked, én tegnap is szívtam, alig 1070-es átlagsebzéssel zártam napot. Lorraine-nel be se tudtam duplázni. Ma még kap 2 csatát, aztán ha nem sikerül vele alkotni valami maradandót, akkor eladom. Kell a kredit olyan gépekre, amiket akár használni is lehet talán.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.