Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) marked one94 válasza ollie (#10950) üzenetére


marked one94
őstag

Szerintem azok a T10es heavyk akarnak lenni. Más tippem nincs, érdekes egy térkép jelzés de ha úgy nézzük hasznos :)

You'll Never Walk Alone

(#10952) Dobi 562 válasza ollie (#10950) üzenetére


Dobi 562
addikt

A 10-es nehéz tankokat jelzi azzal.

Innét van, módosított minimap ikonok 7.5.

(#10953) Atlantis


Atlantis
veterán

Megnéztem egy rakat Lorraine replay-t...azért nagyobb ágyúval nem lehet rossz...ehh, nem tudom, mihez kezdjek vele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10954) mynames


mynames
senior tag

Na nekem mára is elég volt: 9 ből 2 győzelem...az M18 meg mintha nerfelve lenne. És elegem van a szellem lövésekből amik sehol se csapódnak be...meg a folyton lepattanókat is unom.képes lepattanni az M18 90 milise egy D2 ről is...szánalmas. A 7.5 egy ritka szar lett.
Inkább nézek vmi filmet.

(#10955) Imilenni


Imilenni
addikt

A Type 62 mit fog keresni ebben a játékban?
Azért 1965-ös tank mit keres itt?

Press "F" to pay respects.

(#10956) Fel válasza Imilenni (#10955) üzenetére


Fel
addikt

Pénzt...
Jó sok dollárt és eurót a WG-nek.
Aki megveszi, annak meg jó sok kreditet.

Lesz itt még AMX 30 és Leo 1 is. Majd lehet akkor is sírni.

[ Szerkesztve ]

(#10957) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Csak én nem látok sehol sem 176 milit? Na köszi WG... :W

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10958) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tudom láma kérdés, de nekem valahogy nem egyértelmű:

A 100%-os legénységnél kiosztható általános képességek (pl: javítás) csak akkor érnek valamit ha a legénység összes tagja tudja?

Eddig én tartottam magam ehhez az elvhez, de azért gondoltam rákérdezek. :)

(#10959) Eagle16 válasza Patrick76496 (#10957) üzenetére


Eagle16
addikt

176mm az a rész amire 144 van írva.

Valószínűleg folyamatosan nagy átütést adott be ezért csak 144 van oda írva. De az ott elvileg 176mm.

Itt nézd meg: [link]

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10960) Snooker válasza Dobi 562 (#10945) üzenetére


Snooker
senior tag

De statisztikában nem a prémium nélküli megszerzett xp mennyiséget tünteti fel ?? (a max xp-nél)

(#10961) Dobi 562 válasza Snooker (#10960) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem. Ott nem veszi figyelembe, hogy prémiummal vagy anélkül csináltad a max xp-s kört. Viszont a Tank Ásznál igen. Ezért lehet, hogy valaki (normál felhasználói fiók) 1300 körüli xp-vel tank ász egy járgánnyal, míg a prémium felhasználónál figyelembe veszi a 50% xp szorzót, tehát neki már 1900 körüli xp-t kell produkálnia.

(#10962) Fel válasza Stauffenberg (#10958) üzenetére


Fel
addikt

A szerelés, tűzoltás, álca skilleknél az átlag tudás adja meg a skill hatékonyságát. Magyarán, ha valakinek nem osztod ki, akkor az 0-ként fog számítani, és lehúzza az átlagot.

(#10963) Bingisz


Bingisz
addikt

Gyors kérdés:

Másnak is behalt az XVM? :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10964) Patrick76496 válasza Eagle16 (#10959) üzenetére


Patrick76496
őstag

De még így is olyan nagyszerű, hogy az a 176 mili ekkora területet foglal el. :K Ennyi erővel miért nem rakták be az egyik periszkópra a 176 milit, ezek után arra is nyugodtan rá lehetne mondani, hogy 176mm... Tök kamu az egész tank :W

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10965) Stauffenberg válasza Fel (#10962) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tehát érdemes a szerelést mindenkinél kiosztani és második skillel specializálni a legénység tagjait?

(#10966) mynames


mynames
senior tag

13-ból 3-at tudtam megnyerni...pedig kétszer mesterlövészt is kaptam és mindig volt 2-4 killem is...letörlöm a francba ezt a szart...

Sajnos ma még az is porondon van, hogy mikor indul a játék jó a pingem semmi gond nincs, de mikor az AI-nak be kell raknia az ellenséget felém akkor megakad, ping 999-re is felugrik és ugye addig irányíthatatlan. Ez mitől lehet?

(#10967) krisss93


krisss93
aktív tag

A prémium chuchillel mi lesz ha kijönnek a brit tankok?

(#10968) babferi válasza [HUN]Dani (#10941) üzenetére


babferi
tag

Mivel egy nagyon jo gep (egyik kedvencem ) , ill. ha meg akarod hagyni akkor en azt mondanam toltesgyorsito + venti + periszkop .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#10969) Murder3 válasza ollie (#10937) üzenetére


Murder3
addikt

franciákat nem tekintem heavyk közé,
vagyis az arl44,b1 és bdr-t+amx40-et igen azok a maguk módján nagyon is jók tierükön...kivéve a bdr az gyenge t5 hevynek a t1 és kv mögött...
de ettől felfele én azokat nem tekintem heavynek... ;)

(#10970) Joe.36


Joe.36
addikt

AMX 50 B nekem bejön, csak az máshogy jó, más taktikával, persze a kedvencem az IS7

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10971) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Szerelmes vagyok. Ez lesz az a TD amit sosem fogok eladni.

Több mint 7500 csata után ez volt a (szerintem) legizgalmasabb.

Victory!
Battle: Port 2012. augusztus 10. 22:47:05
Vehicle: T28 Prototype
Experience received: 1 807
Credits received: 57 472
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

Itt a visszajátszás

Ilyen közelharcom szerintem sosem volt még.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10972) Fel válasza Stauffenberg (#10965) üzenetére


Fel
addikt

Valahogy úgy.
Én mostanában úgy szoktam, hogy elsőként végigviszi a banda a szerelést (vagy álca, attól függően miről van szó), majd gyűjtögetem a következőre az xp-t. Majd ha már megfelelő szintű a következő ahhoz, hogy a skill reset után is maradjon belőle valami, akkor 90%-osan visszaállítom. Kiosztom elsőnek a BiA-t (így az 100%-os lesz), majd utána a szerelést (v. álcát). A második még aránylag tűrhetően tempóban fejlődik. Harmadikként pedig jöhetnek majd a specifikus skillek.

(#10973) Murder3


Murder3
addikt

Na megvan a KV4, 6 csatából 1 winn, full stock..
nagyon látványosan vissza van szorítva ez a tank, gondolom azért, hogy a WG-nek legyen szép oka halálra buffolni rögtön mienst a játékosok sírnak, hogy mi az h őket van tank ami átlövi...

6 csata alatt kb 65 lövést kaptam...és ez alábecslés mert minden csatába többbet kaptam 10-től..
eggyikbe 24 volt 14-es,11-es a többit nem néztem de azok is 10-en túl vannak.

mivel eddig csak német hevyvel mentme így eléggé tiszta összevetésem van azzal kapcsolatba h azokba mikor kapok ennyit...
minden 2-3. csatába, de ugye sokszor 3-4 lövés a nagyobb tankok miatt...

és akkor még ezt szidták meg sírtak érte.

és ami a legunfairebb h itt megsem kell ezért "dolgozni" csak menni kell bele a vakvilágba oszt kész, a lövések fele úgyis el lesz nyelve meg még pattanni is fog jópár...
gondolok itt arra h a turretem hova,merre néz le sem kell szarnom azzal se nagyon kell foglalkoznom, ha az oldalam mutatom, illetve elkezdhetek fordulgatni azzal úgyis le lehet pattintani az oldalra jövő lövéseket is de rengeteget csak úgy elnyel a tank...
+még 100 tonna így rammolásből is előnyöm van.

legutóbbi szitu be vagyok szorítva egy kt és egy is3 szendvicsbe.
az is3 kb 3-4-et lőtt rám szemből ami lepattant/elnyelt a kt hátulról pattant..
majd mikor már hotdog virsli voltam még ezután a kt 2 lövéstől közvetlen közelről pattintottam az is3-ét meg elnyeltem és csak ezután sikerült 2jüknek nagy nehezen megölni.
és ilyenek zömével fordultak elő.
kilőni,kilőnek főleg h vesztes oldalra kerülgettem, de h meddig bírom az eggyáltalán nem mind1.

na de ezzel legalább van 1 másik nemzetből való t8-am és a kv2-es majmokat bedohattam ide..

Ferdinand,Jagpanther2,VK4502P(B)...td-re hajlok, de lehet mégis rámegyek a vk45-re...
bár 2 t9 heavy..nem tudom már van med t9-em is csak tdből még 8-as sincs..

Képesség újraosztásnál menyit veszítenek az emberek a második skilljükből?
vagyis úgy kérdem inkább h mennyi százalékon kell állnia a második skillnek h 100%-ot rögtön újra tudjak osztani?

[ Szerkesztve ]

(#10974) csaabz válasza Murder3 (#10973) üzenetére


csaabz
őstag

KV-4 most volt másodjára buffolva. Legutóbb egy kis extra élet pontot kapott.
Én továbbra is azt mondom, hogy hulladék, de lehet csak én nem éreztem rá. Meg a front páncélja... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10975) AlexWolf válasza Murder3 (#10973) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az én tapasztalatom az volt a Löwémnél akik ígyálltak (az első az alap skill) volt 100% + 2x100% + 62%

Ha kipengettem a 200 aranyat értelemszerűen maradt ahogy volt.
20k pénzért 50 %-ra dobta le az utcsó skillt (tehát 62-ről)
ha nem fizettem semmit akkor 1%-ra dobta le az utcsó skillt (62-ről)

a másik 2x100 végig maradt.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10976) Joe.36 válasza Murder3 (#10973) üzenetére


Joe.36
addikt

Minél több skill van annál többet vesztenek resetnél, idővel érdemes már aranyért resetelni, nekem a 4 skill 50 százalékon volt resetlve max ezüstért lement 3 skill 98 százalékra

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10977) Fel válasza Murder3 (#10973) üzenetére


Fel
addikt

A másodiknak kb. 40%-on kell lennie, ahhoz, hogy 90%-os resettel 100%-on maradjon az első.

(#10978) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Imádom az olyanokat akik a kör elején előre szaladnak fedezet nélkül, kilövetik magukat és utána percekig bőgnek a chaten, hogy mennyire retardáltak vagyunk, idióták vagyunk, semmi csapatszellem nincs bennünk és különben is, biztos értelmi fogyatékosok is vagyunk és miért nem játszunk Sims-et, az való nekünk.

Aztán a kört megnyertük 2<15 veszteség arányban. Valamiért arra a kérdésre nem válaszolt, hogy mire alapozza, hogy hülyék vagyunk... :D

(#10979) AlexWolf válasza Stauffenberg (#10978) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ne aggódj addigra már nincs ott...akkor már a második vagy harmadik csatájában ossza megint a csapatot, hogy milyen hülyék....:D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10980) Stauffenberg válasza AlexWolf (#10979) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Direkt azért írtam neki, mert 9>2 körül is még azt írta, hogy veszíteni fogunk... :D Gondoltam rögtön írok neki, hátha látja még. Szerintem látta, de nem csoda, hogy nem írt vissza.

(#10981) Murder3 válasza csaabz (#10974) üzenetére


Murder3
addikt

mire kell ezen ráérezni?

mivan a frontjával?
speciel százszor erősebb mint mondjuk a tigeris 2 vagy vk-nak van de az is3-tól is jóval jobb.

Fel: hm.... akkor nem feltétlen éri meg a bia miatt resetelni.

[ Szerkesztve ]

(#10982) Murder3 válasza Fel (#10977) üzenetére


Murder3
addikt

....

[ Szerkesztve ]

(#10983) ollie


ollie
MODERÁTOR

Áááá, én meg beleszerettem a KV-1S-be. Első* csatám vele, és nem is voltam top tank:

Victory!
Battle: Widepark 2012. augusztus 11. 1:58:27
Vehicle: KV-1S
Experience received: 3 062 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 38 092
Battle Achievements: Mastery Badge: "1st Class"

*első csata: legalább fél éve nem játszottam vele

***

(#10984) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Találtam egy jó kis helyet Sirene Coast-on (az összes AP-t ellőttem):

Prémiumos, 5900 sebzés. Visszajátszás.

(#10985) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez pedig egy 9 killes kör JT-vel, amit természetesen buktunk (javarészt piroska csapat):

Prémiumos, 7500 sebzés. Visszajátszás.

(#10986) forras2


forras2
őstag

Nahm, meg a lónak a nemi szervét már!
Tigris 1 lövésre kiszedett úgy, hogy elvileg a tornyomat találta el, és semmilyen modul sérülést nem okozott. 1047-et sebzett rám, párduccal voltam. Nahm meg a randomos istenbe bele tehetnék ezek az orosz vodka vedelők

(#10987) Chris0321 válasza forras2 (#10986) üzenetére


Chris0321
addikt

Vizes lőszerrekesz. Nekem mióta megvettem a Párducom rajta van és nem emlékszem egy esetre sem, hogy felrobbantam volna. A Párduc II-e is érdemes lesz felrakni, olyat is láttam már felrobbanni full életről. E-50, E-50M-ről nem tudom.

(#10988) Dobi 562 válasza Chris0321 (#10987) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is használtam Párducon vizes lőszerrekeszt, Párduc II-őn már nem érzem szükségét. A Párduc az nagyon szeret elszállni lőszerrekesz robbanással full életről is...

(#10989) Chris0321 válasza Dobi 562 (#10988) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak abból gondoltam, hogy láttam már Párduc II-est felrobbanni full életről. Nekem még nincs meg bár ki van fejlesztve mert most a T110E5 kifejlesztésén dolgozom még kell 16.000 xp és 1.000.000 kredit.

(#10990) Atlantis válasza Dobi 562 (#10988) üzenetére


Atlantis
veterán

Én a Panther-re nem tettem fel, a Pershing volt az első, aminél szükségét éreztem...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10991) Dobi 562 válasza Chris0321 (#10989) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én már IS-7-et is láttam elszállni full hp-ról, egy T95-ös szörnyeteg volt a tettes. :DDD Párduc II-őn is sérülékeny a lőszerrekesz, de közel 350 csata alatt nem lőttek még ki full hp-ról. E-50-el sem kaptam még végzetes lőszerrekesz találatot.

-----------------------------------------------------------
Más: az IS-7-esem legénysége jelenleg így néz ki:

Kérdés: Ki milyen skilleket használ, illetve a parancsnoknál érdemesebb lenne-e mentor skill helyett a hatodik érzéket felvenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#10992) LAJTNING


LAJTNING
tag

Na meglett:

Victory!
Battle: Serene Coast 2012. augusztus 11. 9:51:00
Vehicle: E-50 Ausf.M
Experience received: 3 582 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 88 888
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun, Sniper, Mouse Trap, Mastery Badge: "Ace Tanker"

9 kill, 34 találat 37 lövésből, amiből persze voltak lepattanók sajna.
http://mwreplays.com/replay/RPGFE8G77NS5/

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#10993) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Tiger II-re melyik lenne a jobb választás vertical stab ami a pontosságot növeli vagy az aiming speed ami a célzást?

=^-^=

(#10994) Dobi 562 válasza LAJTNING (#10992) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! Megnéztem a visszajátszásod, akár oktató videó is lehetne. Gyakorlatilag egyedül lehoztad a csatát, a végén mikor 4-en voltatok a csapatodban, nem értettem hogy a maradék 3 miért nem változtat pozíciót, szépen egyesével megvárták a halát...

Ezen a visszajátszáson is látható, hogy mennyire fontos a manőverezés a csatákban, ha egy kulcspozícióban elfogytak az ellenfelek, lehet menni másik helyre, legszívesebben megnézetném ezt a videót az összes mániákus kemperrel, hátha ragadna rájuk valami.

(#10995) virkir válasza Dobi 562 (#10991) üzenetére


virkir
veterán

Szigorúan szvsz amíg a BIA szerintem a felesleges kategória addig a Sixth Sense kötelező minden maradó tankon.
Én úgy próbálom osztani, hogy első a Repair/Cammo járműfüggően, aztán a parancsnok kapja a Sixth Sense-t a többiek meg ami valamit is érhet adott tankon harmadiknak meg jöhet a BIA

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10996) Atlantis válasza Dobi 562 (#10984) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez nem semmi, látom, sikerült meggyőznöd a Ferdit, hogy rosszul ítélt meg. :) Egyébként a végén nem lett volna ideje a KT-nak cap-elni, szerintem jól tette, hogy elment tücsköt keresni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10997) Dobi 562 válasza virkir (#10995) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi a választ!

A camo mennyire hasznos nehéz tankokon? Most egyenlőre kipróbálom a hatodik érzéket a mentor helyett, én a BiA-at minden tankomra felraktam, a hatodik érzéket eddig csak közepes tankokon, illetve páncélvadászokon használtam.

(#10996) Atlantis : elhiszem, hogy ideges volt szegény, a haszontalan kemperek engem is felmérgelnek. Csak ő nem láthatta, hogy én onnan meglövöldöztem a fél ellenséges csapatot. A végén az nagyon necces volt, ha az utolsó arty inkább elbújik hősködés helyett, akkor döntetlen lett volna csata. Lehet, hogy tényleg nem tudta volna a KT befejezni a foglalást, de akkor már bennem is dolgozott egy kis adrenalin, úgy nem könnyű tisztán értékelni. :)

(#10998) virkir válasza Dobi 562 (#10997) üzenetére


virkir
veterán

Nehéztankon semennyire azt a TD-k arty-k kapják elsőnek mert ugye azokon ritka, hogy keljen javítani arty legtöbbször egylövés a TD-n meg ott a javítócsomag.
Tankra csak a scout kap esetleg de a cammo skill-nek is vannak furcsaságai így ha van jobb akkor inkább a hálót használom ahelyett is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10999) [HUN]Dani válasza Bingisz (#10963) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem is halott. Jó volna tudni mitől..

(#10968) babferi:Semmiképpen sem fogom eladni, nagyon szuper kis tank. :DDD

magyarsrac

(#11000) Atlantis válasza virkir (#10998) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem a T8 vagy afeletti TD-ken felesleges a camo, inkább a szerelés kell, mert azokkal támadóbban játszik az ember és gyakrabban sérül. Arty-n van nálam is, nem tudom, ennyit ér rajta.

Dobi562: hát igen, azt a Grille eltolta rendesen, nem tudom, mit hitt. Amúgy asszem 1,5 perc kell egyedül a cap-hez, a KT meg 55s körül állt neki.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.