Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) Multikiller


Multikiller
tag

Challenge accepted! :D

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. augusztus 7. 15:38:00
Jármű: E-75
Szerzett tapasztalat: 1 440
Szerzett kredit: 62 733
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#10602) marked one94 válasza virkir (#10596) üzenetére


marked one94
őstag

hmm akkor majd máskor. talán hétvégén :) Nagyon én se játszok mostanság pár csatát lenyomtam és kész. Nincs időm meg ha van akkor se wot-al nyomom :B Hív a Zóna :))

You'll Never Walk Alone

(#10603) Stauffenberg válasza virkir (#10596) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszönöm a tippet, a kártyajátékokat nem csípem, a sakk viszont jó játék. De mivel nem ülök minden nap a kocsmában, ezért a kevés szabadidőmet hagy töltsem ki egy kis WoT-al! :)

Oké, hogy casual vagyok, de már az elején is rengeteget utána olvastam használható taktikáknak, tankok gyenge pontjainak, helyes rejtőzködésnek, stb. De a mai napig is igyekszem ésszel játszani. Lehet nincs mögöttem 10-20k csata, de azért tudja cseszni a csőröm ha valaki még magasabb tierben is egy barom és simán hagyja veszni az egész csatát akkor is ha lehetősége lenne megmenteni az egész csapatot, de inkább leáll pofozkodni egy utolérhetetlen scout-al. Sajnos az ilyenek még tier 7-10 körül is tömegével fordulnak elő.

(#10604) ollie


ollie
MODERÁTOR

Van a 008 nevezetű játékos. Egy igazi barom. IS-4-gyel játszik, ahogy elindul a csata közli, hogy ő akkor most nem játszik, mert az IS-4 úgy sz@r, ahogy van. És tényleg nem játszik, csak áll egy helyben. Sajnos tenni nem lehet ellene, mert a kilövése nyilvánvalóan nem fogja jobb belátásra bírni, de mindenképpen reportoljátok, ha egy csapatban lesztek vele.

***

(#10605) [HUN]Dani válasza ollie (#10604) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez normális? Van az IS-4-en kívül egy rakás tankja, miért nem játszik azokkal? :W

magyarsrac

(#10606) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Ma hívtak 1 klánba. A srácnak 1 kikötése volt, hogy az íratlan szabályokat tartsam, tartsuk be.
Gondolom mint ahogy minden játékban, vannak íratlan szabályok.
Klánoknál mik azok az íratlan alapvető szabályok? :U

(#10607) KaiotEch válasza forras2 (#10606) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát szerintem az, hogy ha kinyírnak ne anyázd le egyből(csak 2-ből :D), meg segítsd a társaidat. Illetve ha hajnali 3kor felkeltenek, hogy CWar van akkor te legyél fitt!

Egyébként itt a WoT oldalán nem lehet úgy playerre keresni, hogy tankra adom ki a keresőszót?

[ Szerkesztve ]

(#10608) modzso2 válasza ollie (#10604) üzenetére


modzso2
csendes tag

Tegnap a top tankunk az XVM által jósolt 5%-s nyerési esély láttán mondta, hogy good bye.
Sokat segített az esélyeinken :o

(#10609) Napfénysüti válasza modzso2 (#10608) üzenetére

Én is bírom azokat akik xvm alapján már a csata kezdése előtt temetik a csapatot. :((( Semmi értelme de legalábbis meg kell próbálni akkor is nyerni. AMúgy se 100% hogy az lesz amit az xvm jósol... :U

Més que un club!

(#10610) #21346560 válasza Napfénysüti (#10609) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát igen, nyertünk már meg simán 12%-os csatát, és vesztettünk el 92%-ost is :DDD

(#10611) Atlantis válasza Napfénysüti (#10609) üzenetére


Atlantis
veterán

ÓÓÓ, ezeket én is szeretem. Tegnap két 80%-os és két 65%-os csatát buktunk el,ellenben nyertünk egy 8%-ost és egy 20%-ost....szerintem se kell temetni elsőre a dolgot, meg aztán engem az se érdekel, ha veszítünk, ha a saját teljesítményemmel elégedett vagyok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10612) Napfénysüti válasza Atlantis (#10611) üzenetére

Ez az xvm amúgy is inkább csak egy előzetes kalkuláció. Max egy kis támpontot ad de nem szentírás.

Més que un club!

(#10613) Flatron710


Flatron710
tag

Ha valakit érdekel... :)

[wargaming-acquires-bigworld-middleware-firm-for-45m $]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#10614) Skyhunter válasza Napfénysüti (#10612) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Malinovkán szombat este 95%-ról buktunk egy csatát, pedig csak védekezni kellett (volna)....:)

Arra is jó az XVM, hogy kiszúrd ha vki nagyon OP. Aztán menet közben - pl ha egy jó kis 2 arty 1 medium szakaszban vagy - akkor megbeszélhetitek, hogy a tank amint fel van derítve, minden össztűz azonnal és prióban csak rá hulljon...:)

(#10615) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Az xvm nem szentírás ,de mikor. 50. + ,- 25%al jósol akkor azért be szokott jönni ,meg csak szét kell nézni milyen játékosok vannak. Arról nem is beszélve ,hogy milyen kitartóak .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10616) Patrick76496 válasza sutyi^ (#10595) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azigen. :B Próbáltam ezeket a tankokat a teszt szervereken, és azt kellett észrevennem, hogy eléggé papírok. :( Nekem még csak T-44 van, de lehet a T-62A-t már nem veszem meg, mivel 7.5CT-n is a T-54 tetszett sokkal jobban, plusz kisebb a költsége is. Ezt lehet megcsinálom az IS-4 ST-1 párossal is. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10617) Timyyy válasza virkir (#10591) üzenetére


Timyyy
őstag

Mentem 5 kört, 3 nyert, 2 bukta.
Igazából túl sokat nem tudtam próbálgatni, mert mindegyikbe retardált volt a csapat, és 1 perccel a csata indulása után ott villogott a bat chat az arcomban, és azonnal kilőtték mind a 6 arty-nkat. Aztán a többi 4 kör is ebből állt, de volt,a holazért 3-4 percet éltem, mielőtt 2 scout kinyírt. Párat azért lőttem, és így ennyiből, nem vészes. A GWP-nek pont a nagy kitéríthetősége miatt marha tágról indult a kereszt, megőszültem, mire beszűkült, itt úgy látom, sokkal kisebb, szerencsére, forgolódásnál sem ugrik szét univerzum méretűre, mint a GWP.
Nem tűnik ez olyan rossznak. :)

(#10618) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A 7.5 után a 8.0 jön? Vagy lesz még addig 7.x update?

Most néztem a friss videót az új rendering motorról. Fasza lesz. Bár a fizikát bemutató videóra még várni kell... kíváncsi leszek, hogy tényleg olyan együgyű lesz-e, mint a korábbi videókon.

(#10619) #21346560 válasza Flatron710 (#10613) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát érdekelne, de nem található :DDD

(#10620) mynames


mynames
senior tag

Üdvözlet!

Árulja el valaki , hogy ezt , hogy kell telepíteni.

Köszönöm!

(#10621) Dobi 562 válasza #21346560 (#10619) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rossz a link, itt van helyesen: Wargaming acquires BigWorld middleware firm for $45M (exclusive)

----------------------------------
Meglett E-50-el a tank ász. Megint sikerült ellopnom csomó frag-et.

Prémiumos, visszajátszás van.

----------------------------------

(#10620) mynames: már egyszer elárultam.

[ Szerkesztve ]

(#10622) vbbb


vbbb
őstag

Ma megint idióták napja van....3 nyertes 15vesztes kör....mmmm....i wish you a big ***** in your ****** wot!

[ Szerkesztve ]

(#10623) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most találkoztam a legnagyobb idiótával a játékban . IS7 -el mentem Himmelsdorf az új modban. Elég sokan ott maradtak a hegyen míg én és egy másik IS7 elindultunk a foglaló kör felé . Mikor meglátt az IS7 hogy csak ketten megyünk azt mondta ő így nem játszik és killépett. A Srác 12K csatával 1350 EFF-el ilyet csinálni és persze buktuk.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10624) Fel válasza Snooker (#10600) üzenetére


Fel
addikt

2. német TD ág lesz, de abban nem lesz benne a JP II. Az a mostanihoz tartozik. [link]

(#10625) mynames válasza Dobi 562 (#10621) üzenetére


mynames
senior tag

köszi! :R

más: M18 mióta nem sebzi még oldalról sem a t5 S35-öt???? oldalról , 10-20 méterről még az IS3-at is átlövöm!

(#10626) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Egész hétvégén az E50M-re gyúrtam, alig vártam hogy meglegyen, még az E75-emet is eladtam...és milyen jól indul ma vele a csatározás, eddig 5 meccs 5 vereség. :)

(#10627) Atlantis válasza mynames (#10625) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez ilyen. Mikor szívóágon vagyok, a KT nem bír átütni egy álló AMX-et oldalról, teljesen beszűkült célzóval. Mintha el se jutna oda a lövedék...ha meg nyerőszéria van, elég csak nagyjából az ellen felé lőni egyet, az is sebez. Amit még megfigyeltem, hogy ha éppen 1 lövés kell az ellennek a pusztuláshoz, akkor tuti lepattan vagy szellem lesz a töltényed, pedig előtte többször átütötted. Érdekes játék ez, random faktor az van benne bőven...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10628) Stauffenberg válasza Atlantis (#10627) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ma szopóágon vagyok. Az összes lövésem mindig a célkör LEGSZÉLÉRE megy, de mindig csak oda ami egyetlen pixelnyivel lelóg az ellenséges tank kontúrjáról.

A találati arányom olyan egyetlen egy az ezerből. Legalább is érzésre.

Már vagyonokat fizettem ki lőszer utánpótlásra, de tízezer kilőtt lövésből kb egy olyan volt ami a kukkoló parancsnok füle hegyét megsúrolta, de az is lepattant sebzés nélkül az übermensch Hansról.

Szerk: Ez nem szarkazmus, tényleg így van! Sőt, az ágyúim az estek felében hátrafelé lőnek. Esetenként pedig bumerángként jönnek vissza a lövedékek és magamat lövöm ki.

Szerk2: Inkább megyek Simsezni. Beküldöm őket a medencébe és kiveszem a létrát.

[ Szerkesztve ]

(#10629) vbbb


vbbb
őstag

Biztosan a játék úgy gondolta nagyon jól megy a játék....az előző két napban mind a kétszer 0-0rá jöttem ki, tegnap meg +5re....ma -20....arányos mit ne mondjak...

(#10630) Stauffenberg válasza vbbb (#10629) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem ma a játék mindenkit kollektíven szívat. Ha veszítesz akkor nehogy azt hidd, hogy a másik csapat nyer! Nekik is azt írja ki, hogy Defeat! :)

(#10631) mynames válasza Atlantis (#10627) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem a 7.5 óta rosszabb lett sokkal rosszabb ez...addig fejlesztgetik amíg a végére elqrják...

(#10632) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem ma sikerült pluszban zárnom, bár csak vékonyan.

mynames: Szerintem nem, előtte is ilyen volt. A spot rendszerrel variálhattak valamit, mert több a furcsaság.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10633) vbbb válasza Stauffenberg (#10630) üzenetére


vbbb
őstag

(#10634) marked one94


marked one94
őstag

Na akkor én ma el se kezdek játszani ha enynire rossz a helyzet :DD Pedig már bevagyok lépve.

You'll Never Walk Alone

(#10635) Skyhunter válasza marked one94 (#10634) üzenetére


Skyhunter
senior tag

E50M helyzetjelentés......13 meccs 2 győzelem, vagy elfeljtettem játszani, vagy visszafele fejlődök. Bár a 13 meccsből 10X-er eddig ilye 20%-os nyerési esélyeket jósolt csak az xvm...:)

(#10636) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Ilyen meccsem sem volt még mostanában, mondom elgurítom az object 704-et az ellen bázisához, Steppes pálya csata indul azonnal középen folyosón elindulok , el is jutok egész a kezdőkörükig anélkül hogy észrevettek volna.... ott felvillantak az artyk, egyet kilőttem, a többit szétszedték a sajátjaink.

Egy Is3-at lebontottam még, persze kilőttek utána de simán nyertük így a meccset, az ellenből is nekem gratuláltak, pedig nem volt benne sok logika :DDD

=^-^=

(#10637) Fel


Fel
addikt

Végre valami jó is összejött az M48A1-el:

Victory!
Battle: Cliff 2012. augusztus 7. 21:59:46
Vehicle: M48A1
Experience received: 3 212 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 58 546 (fine for causing damage to allies: 1 050; compensation for damage caused by allies: 2 065)
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun, Sharpshooter, Reaper

Egy Böelter már van, Tank Ace még mindig nincs...
Replay itt: [link]
Szerintem a vége felé belémlőtt egy kedves csapattárs.. Majd megnézem.

(#10638) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valamit kéne b*szni ezzel a kárpótlási rendszerrel.
(Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 1 020; kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 5)
Kis lórika nekimegy az ST-1-emnek, neki -39, nekem -1. Kell f*sznak a kárpótlás, tök hülyeség az egész. Úgy lenne igazságos, ha a sértett megkapná a TELJES javítási költséget, amit az egyik csapattárs direkt/véletlen okozott benne. Fizetni pedig 2x-es szorzó is bőven elég lenne, szerintem egyeseket az 1-es vagy a feles szorzó is eltántorítana a csapat dmg-től.

ST-1-ről eddig annyi vélemény, hogy nem olyan rossz, van, hogy pattan róla valami, a mai napon egy E-75, és egy IS-4 pattant rólam, természetesen mindkettő fullos, persze ezek külön csatákban voltak. Már annak örülök, hogy a javítási költséget tudja fedezni a keresett pénz, nemhogy a lőszert, fogyócikkeket esetleg a sok figyelmetlen hülye javítását is még ezen kívül.

Csak az vígasztal, hogy lett ma egy Top Gun a Su-100-al

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10639) Skyhunter válasza Skyhunter (#10635) üzenetére


Skyhunter
senior tag

E50M hajnalban....20 meccs 4 győzelem...:( Visszamegyek M6-ozni ott 62%-on vagyok.....vicc ez az egész MM, az utolsó 5 csatám így nézett ki (xvm becslés alapján) 5%, 27%, 12%, 8%, 6%.....asszem Murder mondta itt 1xer, hogy itt ütemezett szívatás megy, egyetértek vele. Miért van az mindig, hogy az egyik oldalra egy komplett világválogatottat rak össze....nem vok pro, csak átlagos júzer 8k-1240 eff-51% statokkal, de az ilyen csapatok ellen ha a legjobb formám hozom, akkor sem tudok meccset megfordítani vagy nyerni.

2 egymást követő meccsen E50M-el 5 kill aztán 6 kill, mégis buktunk.A nagy számok törvénye alapján 20 ilyen szemét sorsolás után 20 jó csapatba kellene kerüljek, persze a valóságban sosem így van. Én sem adom fel csak úgy, de amikor meglátja az ember hogy az egyik oldalon full "sötétzöld" meg "lila" stattal rendelkező playerek vannak összerakva, elmegy a kedve a játéktól. Nem hiszem el, hogy a wg nem tudná megcsinálni, hogy ne csak a tiereket, hanem a statokat is figyelembe vegye a sorsolás.

A t**öm tele van a játékkal. :(

(#10640) Dobi 562 válasza Skyhunter (#10639) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem az egész hétvégém ilyen volt, tegnap még volt egy 5% és egy 12% győzelmi esélyes csata. Ma reggel IS-8 meg akartam csinálni a duplázót, nem jött össze (21% és 28% győzelmi esély). A másodikban a top tankok statjai húzták le az esélyünket...

Ha teli van piroskával a csapat, olyankor csak arra törekszem, hogy minél több sebzést bevigyek. Bár néha még azt is nehéz, mert a csapattárs piroskák még azt is képesek akadályozni. Előbb IS-7 kéri, hogy menjek vele segíteni (E-75-el voltam). Jön utánunk egy piroska KV-4 és T34. Felbukkan a sarkon két IS-7. Na mi történik? Piroskáink vérszemet kapnak, előre törnek, lövik az egyik IS-7-et, akit egyébként nem tudnak megsebezni, mivel nem tudják hol kell lőni, mi meg a saját IS-7-el őket próbáljuk kerülgetni hogy tudjunk lőni... Persze aztán a piroskáink roncsai kiváló fedezéket is nyújtanak az ellennek, tehát még halálukban is csak hátráltatnak...

(#10641) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A tegnapi csatáim "eredménye": többségében IS-8-al játszottam, volt pár csata E-75-el, IS-3-mal és egy E-50-el.

Majd 2300 csatánkénti sebzéssel még 50%-os győzelmi arányt sem tudtam produkálni, a 7.5 peccs előtt volt olyan napom, hogy 1700 körüli csatánkénti sebzéssel 70%-os győzelmi arányt hoztam...

Nem akarok beképzelt lenni, de ahogy elnézem a játékosok teljesítményét, a 2300 átlagsebzés 9-es tankkal már bőven jobb mint az átlag, akkor a győzelmek miért nem jönnek? Ez a rapszodikusan változó győztes/vesztes széria ami nekem egyre inkább elveszi a kedvem az egésztől. Ne buherálják meg fű alatt az MM-et, rakjon mindenkit 50% győzelmi esélyes csatákba (+/-10%).

(#10642) Atlantis válasza Dobi 562 (#10641) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt a stat-táblázatot mivel csináltad?

Egyébként az XVM-színkódjait lehet állítani? Mert nálam a lila a legbénábbakat jelöli, azonkívül van a piros és zöld, utóbbi jelenti az 1200 feletti játékosokat. Ezt csak azért kérdem, mert úgy írtak feljebb a "lila" emberekről, hogy ők a profik...

No, krónikus kredithiányom csökkentése érdekében tegnap vettem egy T34-et. Egészen jó gép, még ismerkedünk ugyan, de ha olyan 2300 körül sebzek vele egy csatában, akkor 70-80k bevételt generál, ami több, mint elfogadható nekem. Tegnap sikerült vele egy 5 kill-est menni, ~2800 sebzéssel, az 109k-t fizetett. T29-ből kiindulva kicsit tartottam ettől a géptől, de talán nem lesz vele baj.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10643) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Győzelem! :))
Csata: Sand River 2012. augusztus 8. 7:20:28
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 2 834 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 32 410
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun, Elit lövész

magyarsrac

(#10644) Jamboo529 válasza Atlantis (#10642) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Az XVM-xvmconf fájl végefelé keresd meg ezeket a sorokat:

// Dynamic color for effectiveness (only with XWM-full)
"eff": [
{ "value": 600, "color": "0xDD0000" },
{ "value": 900, "color": "0xDD3333" },
{ "value": 1200, "color": "0xFFCC33" },
{ "value": 1500, "color": "0x99FF33" },
{ "value": 1800, "color": "0x33FF33" },
{ "value": 9999, "color": "0xCC66CC" }
],
// Dynamic color for victory percentage (only with XWM-full)
"rating": [
{ "value": 42, "color": "0xDD0000" },
{ "value": 46, "color": "0xDD3333" },
{ "value": 49, "color": "0xDDDD33" },
{ "value": 51, "color": "0xFFCC33" },
{ "value": 53, "color": "0x99FF33" },
{ "value": 57, "color": "0x33FF33" },
{ "value": 101, "color": "0xCC66CC" }
],
// Dynamic color for the number of thousands of battles ("kilo-battles") (only with XWM-full)
"kb": [
{ "value": 1, "color": "0xDD0000" },
{ "value": 3, "color": "0xDD3333" },
{ "value": 5, "color": "0xFFCC33" },
{ "value": 8, "color": "0x99FF33" },
{ "value": 12, "color": "0x33FF33" },
{ "value": 999, "color": "0xCC66CC" }
],
// Dynamic color for the number of battles for current tank (only with XWM-full)
"t_battles": [
{ "value": 100, "color": "0xDD0000" },
{ "value": 200, "color": "0xDD3333" },
{ "value": 300, "color": "0xFFCC33" },
{ "value": 500, "color": "0x99FF33" },
{ "value": 800, "color": "0x33FF33" },
{ "value": 9999, "color": "0xCC66CC" }

(#10645) Fel válasza Dobi 562 (#10641) üzenetére


Fel
addikt

Nekem így alakult a tegnap: [link]
Játszottam délelőtt is, és este is. Azokkal a tankokkal, amelyekkel 1-ből 1-re összejött a dupla, mind délelőtt csatáztam. Amelyekkel nem, vagy csak másodikra, már csak este 10 után került sor. Akkor, ott valami fordult.. Onnantól megkezdődött az őrület. Ensk Encounter csata, senki nem marad a mező oldalán, hanem mindenki be a városba. Na de nem foglalni, hanem csak kempelni egy kupacban, egy ház sarka mögött..

Atlantis: Innen van: [link]
Regisztrálni kell, majd másnaptól működik.

[ Szerkesztve ]

(#10646) Skyhunter válasza Dobi 562 (#10640) üzenetére


Skyhunter
senior tag

"........Ha teli van piroskával a csapat, olyankor csak arra törekszem, hogy minél több sebzést bevigyek. Bár néha még azt is nehéz, mert a csapattárs piroskák még azt is képesek akadályozni....."

Ezen besírtam, a tegnap esti mérgelődésemet is elfeledtetted.....milyen igaz ez. :) :) :)

(#10647) Atlantis válasza Jamboo529 (#10644) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz, délután ránézek.

Fel: Köszönöm. Kell valamit állítgatni vagy megy magától? Be kell lépni ide is játék előtt vagy megy magától? :B Amúgy nagyon jó, miket meg nem tudtam belőle...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10648) Timyyy válasza Atlantis (#10647) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem kell se állítgatni, se belépni, csak regisztrálni.
És a mai eredményeket majd csak holnap látod. :)

(#10649) KaLeun


KaLeun
senior tag

Múltkor valaki tamáskodott amikor megjegyeztem, hogy a JgPzE100 sebzésében se lehet bízni. Tegnap pl, végig 870 és 1050 közt lövöldöztem vele, az utolsó két meccsemen aztán volt 2 maxos lövésem... Az egyik csatában, 6-ból 5 lövésem 0-át sebzett, egy IS-4-re és 2 t9 medre...

Szóval nem lehet arra alapozni, hogy majd jó kis 1100-1300 lövöldözök vele, mert pl. olyan 850(?) és 1313 közt lehet sebezni vele, ami azért elég nagy intervallum.

Úgy vettem észre, hogy itt is gyengébb a gazda tankhoz képest az ufp és az lfp, mint a JT/KT esetén. T8 nehezek simán átlövik az lfp-t, de még a front páncél élén is volt átütés, sőt tegnap az ufp-t is átlőtte egy AMX50 100...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#10650) forras2


forras2
őstag

A PzIV-et kicsit megáldották ahogy nézem :))

Ez előtt akkor kaptam ennyit, amikor premem volt, és 8-et lőttem ki ill 4-ot sebeztem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.