Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Atlantis válasza #48613632 (#10550) üzenetére


Atlantis
veterán

Bevallom, ezt nem teljesen értem...megnyomom még egyszer és visszalép valós nézetbe, már ha egyre gondolunk. :F

Runo: igen, csak alapot használok.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10552) Timyyy


Timyyy
őstag

Researched:
GW Tiger researched. Undistributed experience spent: 162 000. Free Experience spent: 0.

Juhéé :C már csak 1,8 millió kredit kell. :))

(#10553) Dudor7373


Dudor7373
csendes tag

Szerintetek meik a jobb: Jagdpanther2 vagy a Ferdinánd?

(#10554) Dryman válasza Timyyy (#10552) üzenetére


Dryman
aktív tag

hajrá...és ha ezt még egy kicsit meg is aranyozod, akkor hamarabb összejöhet....:)

(#10555) psycroptic válasza Timyyy (#10552) üzenetére


psycroptic
őstag

Majd vígasztaljon a tudat, hogy a GW Type E jobb lesz... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#10556) AlexWolf válasza Dudor7373 (#10553) üzenetére


AlexWolf
senior tag

T28 Prot. :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10557) đe$|re válasza Stauffenberg (#10535) üzenetére


đe$|re
senior tag

Én az M18 Hellcat-nél járok, de már a T49 is nagyon élvezetes tank. Nemrég lett meg rá a nagyobb ágyú és mit is mondjak...szépen lehet szopatni vele a népet. :DD Az MM talán kegyesebb vele, bár többnyire így is inkább a középmezőnyben helyez el.

[ Szerkesztve ]

(#10558) #48613632 válasza Atlantis (#10551) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nálam, ha teljesen le van véve a zoom, tehát ha legmesszebbről nézem a tankom, - mondjuk így -, akkor a shiftre ugye beugrik a zoom, vagy sniper mode, de még a görgővel tudok egy picit rázoomolni, tehát shift-tel nem ugrott maxra.
És ugyanez vissza, azaz ha max zoomon vagy, akkor shift, de erre nem ugrik a legtávolabbi nézetre, hanem még a görgővel tudsz távolítani.
Na remélem így már érthető, erre mondtam, hogy nem teljes a zoom átfogása.

(#10559) Timyyy


Timyyy
őstag

Dudor7373: JP2-nek semmi páncélja, igaz, hogy mozgékonyabb, de akkor is a Ferdinand jobb.

Dryman: nem tudom mire gondolsz, de goldot nem költök semmire, nincs is.

psycroptic: igen, ezzel vígasztalom magam :DDD fogok én még sírni a löveg kitéríthetőség miatt, de hát ez van, ezt kell szeretni.

(#10560) marked one94 válasza jozefgucci1 (#10540) üzenetére


marked one94
őstag

Én az összes amcsi med tankot dicsérem imádom őket és jól is megy velük ;)

You'll Never Walk Alone

(#10561) Atlantis válasza #48613632 (#10558) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagy úgy. Nálam SHIFT-tel max zoomra ugrik, majd onnan ugyanoda vált vissza, ahonnan indultam.

Timyy: Grat, türelem az kelleni fog hozzá.

Dudor7373: Ferdinand talán jobb, de amíg nincs meg rá a legnagyobb ágyú, nem fogod szeretni. Sőt, a legnagyobb motor is kell, mert anélkül meg egy tetű(maxosan se egy iramszarvas). Nálam is csak mostanában kezdi megszerettetni magát, hogy féltávon vagyok vele a JT felé, az elején viszont nagyon utáltam. Azt is nézd, hogy német nehéz tankok közül melyikkel akarsz foglalkozni, mert a Ferdinand a Porsche-vonalba illik, a motorok azzal kompatibilisek, míg JPantherII Maybach-vonalra illeszkedik. Sok XP-t lehet ezzel megtakarítani, ha csak az egyik német nehéz tank vonal érdekel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10562) #48613632 válasza Atlantis (#10561) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát ez érdekes, mert a szomszéd srácnak ugyanez, mármint hogy nem zoomol maxra, vagy ha maxra húzod, nem ugrik vissza alapra. Ezt be lehet állítani valahol?

(#10563) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

A Hummel van olyan jó mint a Grille?

magyarsrac

(#10564) Bingisz


Bingisz
addikt

Aki délelőtt nem találkozott high tier artyval, annak mondom, hogy nem kell megijedni, még mindig játszanak:

Teljes méret:[link]

A noobok is megvannak köszönik szépen:

teljes méret:[link]

És még csak a nap felénél járunk..... :W

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10565) Atlantis válasza #48613632 (#10562) üzenetére


Atlantis
veterán

Fogalmam sincs.

[Hun]Dani: Grille a saját osztályában sokkal jobb, mint a Hummel az övében. T5-ös arty-k eléggé kiegyenlítettek.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10566) Patrick76496 válasza csaabz (#10529) üzenetére


Patrick76496
őstag

Eddig vegyes érzéseim vannak ezzel a tankkal kapcsolatban, valamikor top tier vagyok, valamikor Tier 10-be rak be. Érdekes módon még mindig nem érzem magam valami nagy biztonságban köztük, bár lehet, hogy csak szokatlan még a T9, és ráadásul BL-9 van rajta, viszont arra az is elég, hogy hason keresztül szétszedjek egy IS-7-et. :D A T8 heavy is szokatlan volt elsőre (IS-3) egy ideig utáltam is, de erre nem tudnék haragudni, olyan baxott jól néz ki. :U (Az IS-3 is szép, de csak nagy toronnyal). E-75 KT löveggel szinte bárhol átlövi, remélem egy cseppet erősödik majd a torony a másodikkal, cink lenne, ha a nagy tornyát is átvinnék szemből. Bár láttam egy 7.5-ös visszajátszásban, hogy az M103 átlövi a löveg mellett és viszi is a löveget, ez nem tudom már tankoknál hogy van.

Más: KV-5 :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10567) Sanya válasza Bingisz (#10564) üzenetére


Sanya
nagyúr

melyik addon írja ki ezeket?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10568) Patrick76496 válasza Patrick76496 (#10566) üzenetére


Patrick76496
őstag

*más tankoknál

elnézést, lejárt a szerkesztési idő

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10569) Bingisz válasza Sanya (#10567) üzenetére


Bingisz
addikt

Az XVM-re gondolsz?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10570) bullseye válasza Atlantis (#10565) üzenetére


bullseye
addikt

grille erős, nagyon, főleg most érzem, hogy más kicsi artival megyek, de a hummel nagyon kellemes, szép nagy kitéríthetőséggel, elég gyors meneküléshez vagy felderítéshez, stb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10571) csaabz válasza Patrick76496 (#10566) üzenetére


csaabz
őstag

A nagy tornyot már nem fogja átlőni szemből semmi. Viszont a testet tényleg nagyon kell óvni.
A patch-el jött kis buff jót tett neki, bár a reload idejét lehetne még csökkenteni, figyelembe véve, hogy a damage nem olyan nagy...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10572) Timyyy válasza Bingisz (#10564) üzenetére


Timyyy
őstag

MA valamiért ultimate arty nap van.
Iszonyat sok van belőlük, kis szinten nemtudom, 8-9-10-be megyek, de top artykból nincs hiány, 4-5 oldalanként ma alap. :F

(#10573) Patrick76496 válasza csaabz (#10571) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, akkor jó. :K Próbálkozok a beforgatással, néha ezzel is bejön. :U

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10574) KaiotEch válasza Timyyy (#10572) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És a 90%-a német fogadok! :D

(#10575) Atlantis válasza KaiotEch (#10574) üzenetére


Atlantis
veterán

Mert mint tudjuk, mindenben a német a legjobb. :DD

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10576) KaiotEch válasza Atlantis (#10575) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most jól megsértettél tegnap vettem meg az SU-14-et! :W :DD

És itt abba is hagyom a WoT-ozást! :D

(#10577) Atlantis válasza KaiotEch (#10576) üzenetére


Atlantis
veterán

Mert nem hallgattál a tanácsra, hogy a német arty-k a legjobbak (meg szerintem az amerikaiak). :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10578) Sanya válasza Bingisz (#10569) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10579) KaiotEch válasza Atlantis (#10577) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igazából biztos jól sebez 100%-on, de az a mozgás... Nameg az orosz csajok jobban néznek ki mint a németek, ezért is választottam ezt az oldalt :D

(#10580) Stauffenberg válasza jozefgucci1 (#10536) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én sem rajongok a T20-ért. Szerintem nagyon béna a matchmaking miatt. Amikor még M4 és M4A3E8 volt addig csodáltam is, hogy baromi ritkán látok T20-at. Aztán megtudtam miért... hát mert folyton magasabb tierű csatákba rakja.

Mindenesetre legalább a sebességével nincs gond, ha az égvilágon semmit sem fejlesztesz rajta akkor is felgyorsul 45-50 km/h-ra. Csak a gyors "fedezékről fedezékre" átrohanásokban nem jó, mert nem gyorsul túl jól. De a csata elején jól előre lehet vele szaladni valami fasza lőállásig ahol bevárhatod a társaidat.

Azért az M4 és M4A3E8 sokkal élvezetesebb volt, azokkal igazán mókás játszani, csak ott meg az alacsony tier miatt túl sok a noob. Ami csak akkor kedvez neked, ha nem a társaid azok, mert ha az ellenséged bénázik, akkor hatalmas kaszálásokat lehet művelni.

# Atlantis: Nekem eddig csak német artym volt, de nem érzek késztetést arra, hogy másik arty ágat is elkezdjek. Elvagyok velük. Sajnos az USA med ágba kezdek beleunni, szóval ezért kezdtem az USA (forgó tornyos) TD ágat. Egy M18 Hellcat a vágyam, remélem megtarthatom majd farmolós tanknak! :D

[ Szerkesztve ]

(#10581) Timyyy válasza KaiotEch (#10574) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem, teljesen vegyes. 7-es 8-as arty-val dugig van most a játék.

(#10582) Atlantis válasza KaiotEch (#10579) üzenetére


Atlantis
veterán

Juj....ezt ne írtad volna... :) Csak annyit reagálnék, hogy nem értek egyet, de nem akarok ilyen témájú vitát indítani.

Stauffenberg: hát most már én is maradok a németnél, de ha új vonalat indítanék, az amerikai lenne. Egy M40/43-at szívesen használnék, de a tököm fog még egyszer annyit szívni, hogy addig eljussak. M41-es megvan, ott abba is hagytam.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10583) Stauffenberg válasza Atlantis (#10582) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na ja, az arty a legrosszabb ilyen szempontból, mert azt a legidőigényesebb fejleszteni. Na meg a medium tankokkal is lehet sokat pöcsölni ha rossz ágat választottál.

Ez az USA med ág elhagyva az M4 tankokat egyre nagyobb katasztrófának tűnik. Ellenben a forgó tornyos TD-k elég jók.

De amivel a legjobban lehet haladni azok a heavy tankok. Mész, belegázolsz az ellenségbe, osztod a hatalmas DMG-t és csak úgy pörög az XP számláló. Csak aztán győzzed farmolni hozzá a kreditet amiből vásárolhatsz újakat... :D

A KV szériát nagyon csípem. Most vagyok KV-3-nál, de nagyon szeretem. Szerintem a jelenlegi tankjaim közül azt csípem a legjobban. Általában kényelmes pozícióba oszt be a match making is, szóval ritka, hogy ne tudjak vele érdemben érvényesülni.

KV-2 meg már csak a 152mm-es trollcannon miatt is meg van tartva. Néha ha felcsesz a többi tank, akkor előveszem és megyek pár kört. Imádom, hogy 2-3 tierrel feljebb lévő tankok is összerezzennek a félelemtől ha ki kell jönni elém egy épület mögül! :D

(#10584) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Győzelem!
Csata: Cliff 2012. augusztus 7. 14:04:49
Jármű: JagdPanther II
Szerzett tapasztalat: 3 572 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 59 946
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"
(prémes, nercbundás)
Jujj de jól esett!
Ja a lőszer és a javítás 28 000 kp

(#10585) GaburroSan válasza Atlantis (#10582) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Az M12 az valami szopás én is ott hagytam abba az Amerikai arty vonalat

(#10586) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Még 28 000 Xp kell a tier X Löveg 12.8 cm PaK 44 L/55-hez és a pusztítás megkezdődik! :)

(#10587) Atlantis válasza Stauffenberg (#10583) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért nem olyan vészesen rosszak az amerikai med tankok, T20 és a Panther még egálban vannak, sőt szerintem kicsit jobbak, mint a KV-13.

Aha, pörög az XP-számláló, meg a javítási költségé is. :) T7-ben még el lehet bohóckodni, de T8-tól már átgondolod ezt a "belegázolsz az ellenségbe" taktikát. KV-3-at már régen használtam (még 7.1 környékén), nekem a KV-tankok a lassúságuk miatt eleve nem annyira jöttek be. Ellenben az IS-t kedvelem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10588) Stauffenberg válasza Atlantis (#10587) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hát én Tier 7-ben is tudok csúnyán mínuszos köröket menni. Főleg ha ádáz küzdelem bontakozik ki, sokáig védek, aztán a legvégén én is elhullok. A javítás mellé be lehet zsebelni 18-20 ezer kredites lőszer utánpótlási számlát.

Ami azt tekintve, hogy 25-30 ezer kredit prémium nélkül már igen jónak számít ezen a szinten... hát nem kellemes. De hát ugye nem mindig jön össze ennyi.

(#10589) Timyyy


Timyyy
őstag

Lálálláá :))

Purchased:
'GW Tiger' purchased successfully. You have spent credits: 2 910 000.

(#10590) jahrn válasza Stauffenberg (#10588) üzenetére


jahrn
senior tag

Megint nerfeltek a US med credit gain-t ? Merthogy azert vicc, kiosztok T20al 3k+ sebzest es kapok erte 20k creditet.
Akarmennyire is imadom a T20at, elegge karcsun hozza a zsetont. Meg jo h fun tanknak tartottam meg.
Masreszt ELC AMX-el mentem 1 kort, ellottem 7 loszert meg scoutoltam es 30k feletti credit jott.

[ Szerkesztve ]

(#10591) virkir válasza Timyyy (#10589) üzenetére


virkir
veterán

Na erre a boldog Lálálláá-ra térjünk vissza úgy 30-40 lefutott kör után.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10592) marked one94 válasza virkir (#10591) üzenetére


marked one94
őstag

Jaaajj ne legyél már ilyen ünnep rontó :) Inkább gyere majd este játszani ;)

Más: Amúgy az új amcsi T10 med tank m48nak jobb a mozgékonysága mint a patch előtti Patton-nak?

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#10593) sutyi^


sutyi^
senior tag

Így a szűkebb MM tierrel élvezetesebb a játék szvsz.

Tier 7-ben elég jókat lehet lőni mostanság.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#10594) Stauffenberg válasza jahrn (#10590) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tegnapi tapasztalatom T20-al (ezek szar csaták, de ezekre emlékszem pontosan, hogy leírjam).

1.) Csata:

Nem csináltam lószart sem, mert nem tudtam igazán bekerülni a csata sűrűjébe. Párat durrantottam és bevittem egy kevéske sebzést. Bekaptam egy-két találatot is, mert elnéztem egy fedezéket.

Kredit: 16.000

2.) Csata:

Scoutoltam 4 tankot, kilőttem 3 nálam nagyobb szintű tankot (D.Max, JagdTiger, IS-3), persze nem nulláról, de azért osztottam sebzést is, nem pár százalékról kaptam le őket. Plusz sebeztem még két másik tankot (JagdTiger 88 meg T44). Nem kaptam be egy találatot sem.

Kredit: 18.000

Sajnos ez az egész WoT-ra igaz... egy totál gyenge nudli és egy közepes teljesítmény között NINCS SEMMI különbség, sem XP-ben, sem kreditben. A szorzó csak akkor ugrik meg ha baromira odateszed magad (de ehhez nem casual játékosnak kell lenni, mint én, hanem napi több órákat elszopni játékkal, amire nekem sem időm, sem kedvem, én csak funolni szeretek egy munkanap után).

(#10595) sutyi^ válasza Patrick76496 (#10566) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ha megnyugtat az én T-54-men egy csóka olyat lőtt KT-val hogy beszartam.

Ember az ágyún eltalálta, majd a lövés rácsúszott a lovegpajzsra, azon átment és bele állt az ammorackbe. :DD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#10596) virkir válasza marked one94 (#10592) üzenetére


virkir
veterán

Az esély ölég kicsinyke mivel alig három órát aludtam a kurva vihar miatt.
Meg sikeresen beizzítottam pár régi kedvencet azt inkább azokkal játszom. Hát vazze egy 96-os AI ötször taktikusabb mint az átlag csapattársak.

Stauffenberg
én csak funolni szeretek egy munkanap után).
Akkor javaslom az ultit, snapszert esetleg a sakkot egy kiskocsma kerthelyiségében némi sör mellett.
Hidd el többet érnek :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10597) jahrn válasza Stauffenberg (#10594) üzenetére


jahrn
senior tag

Tudja a fene. Az a 30k+-os ELC AMX kor sem volt egy nagy durr - igaz mastery badge jart erte.
Jah, most beszeltem cimbivel es azt irta h nala a Lowe sem hozza ugy a zsetont mint 7.5 elott. Namost ez vagy csak a veletlen osszjateka, vagy mindketten agyhalott noob-ok vagyunk, vagy megint tekergetik a potmetereket WG-nel. Ha utobbi akkor szivesen adok nekik otleteket h melyik testreszuket tekergessek intenziven...

(#10598) psycroptic válasza Stauffenberg (#10594) üzenetére


psycroptic
őstag

Ne aggódj! Lesz ez még rosszabb is... :DDD
Én is a minap mentem egy kanyart a Panther II-vel. Egész csata alatt rohangáltam, mint a töketlen lőttem egy csomót amiből egy csomó mellé ment, kaptam egy "tankászt" csak nem tudom, hogy mire: ~6200 expé (háromszorozva) meg asszem 50-60k közötti credit. Pedig tényleg nem csináltam semmi kiemelkedőt.

PSNID: Tomy83PS

(#10599) Napfénysüti válasza virkir (#10596) üzenetére

Én már várom hogy újra WoT-ozzak. Ez a bő 2 hét szünet elég unalmasan telt mikor egyedül voltam otthon.

Ui: szurkoljatok hogy holnap az új inverteremmel működjön a gépem mert ha nem akkor idegbajt fogok kapni és továbbra sem csatázhatok senkivel. :DDD
Aztán persze az lehet még jobb is hogy nem tolom mert legalább nem bénázok. :))

Més que un club!

(#10600) Snooker


Snooker
senior tag

Szerintetek lesz 2. német td ág amibe belekerül a jgpanther 2??? Nem akarom visszavenni a jgpanther azért, hogy kifejlesszem belőle a folytatását, viszont más tankból szívesen kifejleszteném, majd...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.