Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) ollie válasza fsb1000 (#9059) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon nem akarod megérteni. Pont az ellenkezőjét állítod a tényeknek.

***

(#9152) Atlantis válasza AlexWolf (#9150) üzenetére


Atlantis
veterán

Így van, kivéve a könnyű tankokat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9153) #21346560 válasza ollie (#9151) üzenetére


#21346560
törölt tag

Istenem, hisz ismerhetnéd már :DDD

(#9154) fsb1000 válasza ollie (#9151) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MIért? Szerinted mik a tények?

(a tegnapi beszélgetésben azt az álláspontot képviseltem hogy több ok miatt a prémium acc-al nem rendelkezők nehezebben és/vagy csak kevesen jutnak el t10 szintig, több t10 tankjuk meg szinte biztosan nem lesz az összegyűjtendő kredit és XP mennyiségek miatt.
Hoztam néhány számszerű példát is.... ha ezekben van a hiba akkor számoljuk újra)

[ Szerkesztve ]

(#9155) Murder3 válasza vhw (#9034) üzenetére


Murder3
addikt

speciel én már kifogytam..a német tankokon kívül a többi nem érdekel igazából, nincs is türelmem nekem azokat húzni.

a német tankok meg így meg elég érdektelenek, h nincs semmi értelmük.
tehát t6-on hiába van 3 med mégis kb feleslegesek mert mind ugyan azzal a fegyverrel van és páncélzatba meg 1 normális van a többi felesleges 3001h is max l/70-el ér vmit 105-el vagy 88-assal én nem láttam értelmét.
3001P-nek meg sehogy sincs semmi értelme ezeknek kéne vmi értelmet faragni akkor lenne motiváció.

akkor t7-en hiába van 2 különböző med vonal kb a panther ahogy van felesleges a vkdb-meg attól eltekintve h ágyúja matt up tank semmi extra.
mivel a panther semmire nem jó így a db.nek könnyű nagyobb értelmet találni mert arra még így is mondhatni használható.

t8-nál megint az h ha már minden ki van fejlesztve értelmét nem látom feleslegesen kínozni magam ilyen kt féle förmedvényekkel.
a kt az a panther heavy változata azzal a különbséggel, hogy ez már 1 valamire használható, ha még megint ez sem arra amire egyébként kitalálták...
a vk45a meg vk-db h amúgy gyenge, de gyorsasága miatt ha ez sem arra amire kéne de jó.
t7-en legalább 1 heavy van ha a másik megint totál feleslegesen van a heavy ágba.
t9-en is ez a helyzet h van egy e-75 ami még jó is, de a másik oldalon a vk45B ami kb mindenbe rosszabb mint az E-75, ugyan az az ágyú..akkor kérdem én mi a jó francért akarjam kifejleszteni?
aztán a t10-ről nem is beszélek mert azokra a tankokra már nem is vágyok mert semmi plusszt nem adnának.

speciel az orosz ágon valahogy érdekes módon sokkal jobban kijön h eggyik tank másra jó.
pl t6-on a kv2,t150,kv1s szerepe is(igaz a kv-2-n a 107-es ágyú nagyon nem kéne)
t7-en a 2 heavy vonalon szintén mert ott inkább érzem h 2 heavy úgy van szembe egymással, hogy a kv3 tényleg a kemény míg az is a gyors de az is ugyna úgy heavy védelmet ad...

de hogy a német vonalhoz visszatérjek a med vonal is ezért hagy hidegen...
E-50 eddig sem izgatott,(panther 2 is elég hamar beunalmasadottt náalm ezért nem is erőltettem, pedig jó, de számomra nagyon unalmas/átlagos volt)
E-50M meg méginkább nem...irritál már a neve is annak a tanknak.
artyk nem érdekelnek a td-kbe lehet bízni de azokat meg nem szeretem, sose szerettem td-ként játszani mert halálra unom magam ha camplenem kell.

amúgy játékmódok unalmasak,random kéne a halál faxának,
compabny megint felejtős,cw szintén,sőt önmagába a multi játékse kéne már ebbe a játékba..ha kiadnák 7-10k-ért a teljes játékot singlébe,missziókkal megvenném azt és lexarnám ezt az ingyenes mmo-t.
balancsz nincs,ütemezett szivatás van,teljesen érdektelen csaták vannak..

Mert konkrétan ennek a játéknak csak addig van értelme amíg fejlesztesz vmit, mert az h a csapat nyer vagy veszít hát azt ahogy lexarom!
A csaták rég nem élvezhetőek pontosan ezek miatt a körülmények miatt.
Ha megyek egy t7,t8,t9-el kb csak az a lényeg h ne menjen mínuszba vagy nagy mínuszba a tank, mert akkor nem hátráltatom magam és nem kell feleslegesen kínoznom magam egy t5-ös farmmenettel.

speciel más free mmo-kba(és itt nem mmorpg-ket értem) is van nyeréshez,vereséghez,teljesítményhez kötve a jobb dolgok elérése, de ott végig a győzelemre lehet játszani ott végig van rangja a győzelemnek,
itt van?Nem itt nincs, főleg nem azután mikor olyan pályán vagy ahol zsinórba olyan csaták jönnek, hogy a csapat kb 2 perc alatt leamortizálódik...
Számít az egyéni teljesítmény?
Hiába segítesz sokat vagy ölsz sokat,sebzel sokat attól még ugyan úgy veszít a csapat vagy akár az sem baj ha kb suicide scoutolsz egy top heavyvel mert ha olyan az elosztás úgyis nyerni fog a csapat..
na pont ezért nincs itt a győzelemnek rangja csak annak, hogy mennyi xp-t és mennyi kreditet szereztél.

(#9156) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok (Csajok)!
Van 1 olyan sanda gyanúm hogy az EU szerverre ma jön ki a 7.5!

(#9157) #56230144 válasza GaburroSan (#9156) üzenetére


#56230144
törölt tag

Pont amikor szarakodik a gépem..De amúgy miből gondolod?

(#9158) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Má megent ez van!!!!!
[link]

(#9159) Jamboo529 válasza GaburroSan (#9156) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Ezt miből gondolod?

(#9160) AlexWolf válasza GaburroSan (#9156) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azt csak bejelentenék má'...bár a Sztálingrádi csatáról is csak a fórumon írtak.

Mi van már megint? :S

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9161) Atlantis válasza GaburroSan (#9156) üzenetére


Atlantis
veterán

Az meg szokták hirdetni, csak úgy suttyomban nem fog jönni. Szerintem jövő hétnél előbb már nem jön.

Murder3: remélem, nincs szolgálati fegyvered, főbe ne lődd magad (vagy mást). :) Én pl.: még mindig izgalmasnak találom a játékot, csak random csatákat megyek, sok a bukta, de soksuzor én is balfék vagyok, nekem ez belefér Német tankok szerintem igenis jók, inkább az orosz vonal nem tetszik annyira.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9162) Patrick76496 válasza jozefgucci1 (#9101) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én ilyenkor mindig azt írom, hogy nincs. :D Erre általában nevetve válaszolnak, de akinek nem esik le, annak köszönök is. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9163) Murder3 válasza Atlantis (#9161) üzenetére


Murder3
addikt

nem azért, de eggyáltalán nem indulatból írtam.

(#9164) Djuree válasza Murder3 (#9155) üzenetére


Djuree
félisten

ha ennyire nem jön be minek játszol? vagy miért nem mész akkor orosz ágra? hmm?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9165) #56230144 válasza Djuree (#9164) üzenetére


#56230144
törölt tag

Gondolom nincs kedve fejlesztgetni a ruszki tankokat (néha tényleg lehet velük szívni)

[ Szerkesztve ]

(#9166) Atlantis válasza Murder3 (#9163) üzenetére


Atlantis
veterán

Persze, hogy nem indulatból, csak mindig eléggé negatívan nyilatkozol a játékról és a német tankokról...ennek ellenére még mindig játszol vele, ezt valahogy nem értem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9167) Djuree válasza #56230144 (#9165) üzenetére


Djuree
félisten

hát én minden nemzetet fejlesztek össze-vissza, így nem uncsi :) most a németet hanyagolom, majd a tiger meg tiger 2 érdekelni fog, a többi nem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9168) #56230144 válasza Djuree (#9167) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nekem sajnos a csodálatos gépem miatt ( :((( ) nincs játékra lehetőségem..Ezért most a T-34-85-is áll az event ideje alatt :W

(#9169) vhw válasza Murder3 (#9155) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg őszintén nem értem miért játszol te még mindig ezzel a játékkal. Szemmel láthatóan nem neked való (nem azért mert béna lennél vagy bármi, előbb is a single player módot emlegetted, hát szét kell nézni a játékpiacon, nem kell játszani a WoT-tal)

Túl vagyok 13k csatán összeségében, engem még mindig szórakoztat, ha nagyon nem tudok magammal mit kezdeni veszek egy új kis tankot akár prem tankot is, eljátszogatok velük.

Miért kell mindig vérben forgó szemmel arról írni, hogy mennyire szarok (szerinted) a német tankok, mások egész jól elvannak velük, köztük én is. Német tankokkal sem kell játszani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9170) fsb1000 válasza Murder3 (#9155) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Ha megyek egy t7,t8,t9-el kb csak az a lényeg h ne menjen mínuszba vagy nagy mínuszba a tank, mert akkor nem hátráltatom magam és nem kell feleslegesen kínoznom magam egy t5-ös farmmenettel."
Én ebből arra következtetnék, hogy egy átlagos képességű játékosnak - aki nem használ prém acc-ot- nem elsősorban az XP megszerzésével van gondja, hanem a kredit megszerzéssel.

Egy t10 tankhoz kell 6,1M kredit és 180K XP. Tételezzük fel hogy van t9 tankja és azzal elég jól is játszik, csatánként eléri az 500XP átlagot, de nem tud kreditet termelni, örül ha 0 szaldós.
Ebben a példában 183.000/500 = 366 csata elég lenne az XP megszerzéséhez, de további 300 csatát kell menni egy másik tankkal hogy a kredit is meglegyen (csatánként nettó 20K kredittel számolva)

A példát lehet árnyalni... pl egy mégjobb játékos aki sokat sebez képes nettó 10K kreditet termelni t9 tankkal prém nélkül. Akkor csak 150 csata kell a másik a tankkal.
---

ollie fórumtárstól kérdezem: most is úgy gondolja a ellenkezőjét állítom a "tényeknek"-nek.
(ha valaki szándékosan állítja ellenkezőjét a tényeknek azt hazugságnak tekintjük)
Mindketten full prémesek vagyunk a WoT-ban, nem kell fájnia ha elfogadjuk, hogy a nem prémesekkel szemben óriási az előnyünk. Ezért fizetünk.

(#9171) #56230144


#56230144
törölt tag

Rászántam magam a játékra...12fps-el,de legalább próbálkozok.

Volt egy meglepetés: Csak nekem tűnik úgy,hogy laposabb lett a T-34-85?

[ Szerkesztve ]

(#9172) Murder3 válasza Djuree (#9164) üzenetére


Murder3
addikt

talán ha elolvasnád akkor lehet leesne...
leírtam...

(#9173) fsb1000 válasza #56230144 (#9171) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én a helyedben azt a "leesett" CPU clockot visszaállítanám. Már 20 fps alatt is játszhatatlan a játék. (pl: Load Bios Default)
---
Szerk: "xp nem látja a dual core-t" .. ezt inkább máshol vitassuk meg. Bios hoz nem kell érteni, F2 vagy Del-el belépsz és amit fent javalottam manűpontot megkeresed.

[ Szerkesztve ]

(#9174) #56230144 válasza fsb1000 (#9173) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem értek a BIOS-hoz,az a gond,hogy az xp nem látja a dual core-t,ezért néha néha csak 1ghz-t lát a 2-ből.

(#9175) AlexWolf válasza #56230144 (#9174) üzenetére


AlexWolf
senior tag

A játék tudomásom szerint csak 1 magot használ. Ha a gépedben 2x1 GHz-es proci van (amit kétlek), akkor is eddig csak 1 magot használtál 1 GHz-cel. Ezt viszont kétlem, mert 1 Ghz-es procival el sem indul a WoT.

Ha esetleg picit árnyaltabban leírnád a géped paramétereit, illetve, hogy pontosan mi történt vele, akkor elképzelhető, hogy tudunk segíteni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9176) #56230144 válasza AlexWolf (#9175) üzenetére


#56230144
törölt tag

Megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#9177) ollie válasza #56230144 (#9174) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, se az oprendszer, se a processzor nem így működik. Ha 2 magos egy processzor és 2GHz-s az nem azt jelenti, hogy 2x1 GHZ, hanem azt, hogy 2x2GHz. Azért látja időnként 1GHz-nak, mert ténylegesen visszaveszi a processzor az órajelet, hogy spóroljon neked.

(#9170) fsb1000: folyamatosan azt kifogásolod, hogy szinte lehetetlen elérni a t10-et nem prémium accounttal. Ez az ami erős túlzás, mert egyáltalán nem nehéz elérni, csak jóval többet kell játszani. És jól van ez így, ha valaki könnyített játékot akar, akkor fizessen. A te általad kívánt nem prémium könnyítésekkel azt érnénk el, hogy egyre kevesebben vennének prémiumot (mert minek, ha nem ad jelentős pluszt), egyre kevesebb lenne a bevétele a WG-nek, és így vagy a játék színvonala romlana le még jobban, vagy jelentősen megemelkednének a prémium árak.

[ Szerkesztve ]

***

(#9178) #56230144 válasza ollie (#9177) üzenetére


#56230144
törölt tag

Jaaaa értem,elnézést.Amúgy paraméterek.

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61GHZ
3gb(4 van benne,csak hármat lát) RAM
Nvidia 9600GT videókártya
Directx9
Net Framework 4.0

Ezt az órajeles cuccot hol tudom át állítani?

[ Szerkesztve ]

(#9179) Murder3 válasza vhw (#9169) üzenetére


Murder3
addikt

singlét nem véletlen emlegettem, mert pont h a játékosok nagytöbsége miatt nem lehet normálisan játszani.
Mondjuk egy mmofps-ről ezt általában nehezebb elmondani és ellene felhozni.
és még mindig nincs konkurencia...a játék önmagába tetszik, csak az egész szarul van kivitelezve és előadva.
Vagy mond egy másik ilyen tankos játékot.
ebben ami bejön az a sokszinűség, sokszínűség ami nem abból kéne, hogy álljon h van 1000féel tank ami ugyan ara jó kb.

Pusztán zavar ennyi.
Zavar, ha kv-3 al játszok és látom h mennyi lepattanó,mennyi elnyelt sebzés van vagy hogy egy kv-t oldalról az m3 nem tud sebezni mert minden lövést elnyel pl.
zavar az h mondjuk ugyan ez egy tigrissel szembe meg semmi,lepattanó alig van nem h elnyelt sebzés.
Zavaró h látom bizonyos tankok előnyeit pl orosz tankok ebben abban és német oldalon ez nincs megfelelően kompenzálva
és mint mondtam én azért nem fogok egy tankal játszani mert épp az a pillanatnyi op vagy a legerősebb vagy a legjobb stb.
ha 4X ennyi német tank lenne mint most a játékba valszeg lexarnám a többi ágat és fejlesztgetném a németeket tovább.
szimplán a helyekért metnem az orosz ágra semmi másért.
francia-val is csak küszködök mert nem akaródzik játszani azokkal se, pedig ottt még t5,t6 heavy érdekelne is.

mint elmodntam engem csak a német tankok érdekelnek igazából, ha nem lettek volna alapból soha el sem kezdem, igazából csak azokkal szeretnék játszani és elvárnám h ott is legyen vmiféle kompenzáció.
és néhány orosszal nem csak ellene játszva de vele játszva is van rálátásom, de ellene játszva is mert német tankok ellen is ugyan annyit mentem mint orosz tankok ellen pl.

ez egyszerűen nem balancolt így és itt nem arról van szó, hogy most kinek mi a kedvence, ki mivel játszik.
és itt nem ilyen kv3 szintű elnyelésekről beszélek hanem h egy tigrisnek elgyen már értelmet adó páncélja vagy vmi ami értelmet ad neki...
egy kt-t ne legyen már olyan pofon egyszerű átlőni low tierrel is vagy egy panther se legyen már olyan semmilyen nulla és ami még megint fontos, hogy ágyúakt tekintve se legyen már sok helyen 1 tierrel rosszabb átütésű.

leegyszerüsítve egy heavyt lehessen heavyként egy med meg működjön már medként.
szerintem ez nem annyira nagy dolog.
hidden stattokról most szót se ejtsünk.

ja és még ugyan ilyen fontos, ha nem fontosabb, hogy legyen értelmük mert pl a német t6 medeknek nem sok van..de a vk3001P-nek semmiképp nincs.

(#9180) Imilenni válasza Murder3 (#9179) üzenetére


Imilenni
addikt

:K Kb. énis ezen a véleményen vagyok

A Tigris is csak tigris :D nincs Tigrisem a játékban..de azt tudom hogy nagyon erős volt a II.Vh ban...de viszont én úgy hallottam hogy nem valami erős... vagy Tigris II "500m-ről akár a 220mm-es páncélzat sem akadály neki" Szóval a tankok nagy részét ki kéne tudni lőne 1hit/1 kill ... mert én úgy vettem észre hogy 500m-en belül szoktak lövöldözni a tankok egymásra

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#9181) vhw válasza Murder3 (#9179) üzenetére


vhw
addikt

Mit tudjanak csinálni a Tigrissel, ha egy nagy sík lapokkal határolt tégla az egész és nincs semmi döntése a páncélnak? Maximum lebutíthatnák T6-ba... de akkor mi legyen a helyén?

A KT-t sem pofonegyszerű átlőni low tierrel, szemből egy jó 160-170 pen kell, hogy átüsse az alsó frontpáncélt, ott se mindig.

Minden ágban vannak elcseszett tankok, van ahol több, van ahol kevesebb.
(T6nál tartok francia heavy ágon, ami hulladék tank volt ott eddig... és még nem látom az alagút végét, csak abban reménykedem az AMX M4 nem lesz rosszabb a Tigrisnél, mert akkor semmi gond)

"leegyszerüsítve egy heavyt lehessen heavyként egy med meg működjön már medként."
Minden tankot úgy kell használni, ahogy a képességei engedik, nem a ráragasztott matrica szerint. Ennyire egyszerű.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9182) fsb1000 válasza ollie (#9177) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én másként látom.
Nem csak a WoT-ból kinyerhető statisztikai adatok alpján, de nekem van nem prém nélküli acc-om is amivel elég sokat játszom/játszottam, és megtapasztaltam mennyivel nehezebb előre haladni.
Szóval a véleményünk nem egyezik ez ügyben, szerintem jótékonyan hatna a játékra ha csökkentenék a tankokhoz szükséges fejlesztési és beszerzési értékeket, és talán lehetne olyan középutat is találni amitől nem csökenne a WG profitja.

-----
Sajnos nem tudom elfogadni azt az állításod, hogy pont az ellenkezőjét mondom a TÉNYEK-nek. Remélem nem kell kifejtsem neked a TÉNY és a vélemény közötti különbséget.

(#9183) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hivatalos special: [link]
És reggel óta aktív, azaz a bejelentés késöbb jött.

A Matildát próbálgatom.. papiron minden jellemzője jobb mint a Churchillnek vagy a T14-nek, mégis jó vele menni. Pattógos és egész pontos az lövege.
Lehet csak az első 10 csatában kapok extra +randomfaktort, de egy játszható tanknak tünik.
XP-t közepesen hozza (legénység jól fejlődik) kreditre viszont jobbnak tünik a Churchill, mivel azzal többet tudtam sebezni, kicsit mozgékonyab is.

(#9184) AlexWolf maximálisan egyetértek!

[ Szerkesztve ]

(#9184) AlexWolf válasza vhw (#9181) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Tigris nevét szádra ne vedd...

Viccet félre téve, azért a Tigris 2, Királytigris, vagy nevezzük ahogy akarjuk, nem a világháború egyik legerősebb tankja, hanem A LEGERŐSEBB tankja volt. Itt meg tier 8 és a kis lópikula tankok is meglövik.

Kijelenthetjük, hogy:
-történelmi hűség nincs
-orosz tankok erősebbek, mint kéne, mert ez egy orosz játék
-MM nem a legjobb
-nincs más tankos online játék (BF3-ban hiába van tank, nem számít)

-de élvezhető a játék, a hibái ellenére is.
És remélhetőleg a folyamatos pofozgatásnak, finomhangolásnak egyszer csak meglesz az eredménye.

Ez hihetetlen! Ez az amerikai szervereken lévő hétvégi akció.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9185) Atlantis válasza AlexWolf (#9184) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9186) AlexWolf válasza fsb1000 (#9183) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Matilda jó kis tank! Ami meglepő hogy a T-127 szerintem még jobb. Az szemből a saját (meg talán még a felette lévő 1-2) tierjével szemben olyan mint a maus :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9187) marked one94 válasza AlexWolf (#9184) üzenetére


marked one94
őstag

orosz tankok egyáltalán nem erősek, de mindegy... :U

You'll Never Walk Alone

(#9188) Eagle16 válasza AlexWolf (#9184) üzenetére


Eagle16
addikt

- ez nem második világháborús játék
- ez egy JÁTÉK, történelmi hűség kimerül a páncélzat adatokban
- az MM-et javítják a jövőhéten
- tényleg nincs

A játékban mi neved? Csak hogy lehessen ellenőrizni ezt az "orosz tankok erősebbek" dolgot...hogy ilyet kijelenthessen az ember, nem árt mind a két oldallal hasonló számú csatát lejátszani hasonló tier-ben.

Ja bocs, látom már. Vak vagyok.

Akkor nem értem :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9189) Atlantis


Atlantis
veterán

Azt reméltem, a délelőtti játékosállományban több az értelem...tévedtem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9190) marked one94 válasza Atlantis (#9189) üzenetére


marked one94
őstag

Én már rájöttem ezért se kelek korán :)) Este több az értelem ;)

You'll Never Walk Alone

(#9191) #21346560 válasza marked one94 (#9190) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ebben sem vagyok olyan biztos :DDD

(#9192) marked one94 válasza #21346560 (#9191) üzenetére


marked one94
őstag

:P Nem tudom este olyan 7 fele már egész jó köröket lehet menni, de néha olyan bukó sorozat is össze szokott jönni hogy csak lesek :D Korán reggel nagyon nem játszok, mert nincs is kivel, meg lusta vagyok :D Este azért a +60% win ratio megvan :)

You'll Never Walk Alone

(#9193) AlexWolf válasza Eagle16 (#9188) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Elég ellentmondásos érzelmeim vannak a játékban fellelhető tankokkal kapcsolatban... megpróbálom összefoglalni.

Játszottam minden oldallal.
Alapvetően a német tankokat szeretem...mégiscsak NÉMET tankok! Közölük is kiemelkedik számomra a Tigris, Tigris 2, Leopard, Maus (bár tudom, hogy ez utóbbi kettő nem létezett az életben, de ugye a Mausról mindenki hallott, Leopárd meg olyan számomra, mint a tankok Ferrarija, még ha manapság egy csomó gyorsabb tankot is betettek). Ezek a nagy kedvenceim, de pont az elhiteltelenítésük miatt, ritkán játszok velük, és nem elsődleges célom a E-50-75-100 típusok kihúzása. De a garázsban b*szott jól néznek ki!
Az orosz tankok nem a kedvenceim mégis az első tier 10-esem a IS-7 volt. Elég sokat mentem vele, CW-kben, csináltam a dolgom...és megszerettem, de mégis ritkán megyek vele, mert egyedül, vagy platoonban szerintem nem jó t10-zel menni.
Van azonban pár tank amikkel szívesen játszok.
Ilyen a Löwe (lassú, nehézkes, de legalább pontos), T29, PzKpfw 4, T1 Cunningham, M4 Easy 8, KV (mivel nem toltam sokat mióta szétváltak, nem tudom, hogy az 1 vagy a 2 felel-e meg jobban a régi nagybetűs KV-nak) és mostanában az összes forgótornyos amcsi TD.
A legélvezetesebb köröket a következőkkel mentem: T1 Cunningham, Pz IV, Stug III, KV-3 (ezzel van a mai napig 10 killem, bár most már a stat azt írja, hogy T-150-nel csináltam), Pz S35 739 (f), Panther 2, Hellcat, Slugger és T12,5 (25/2).

Amiket utálok: Francia tanknak nevezett szörnyűségek. Német TD ág Stug III fölött. Orosz med tankok.
A többi tankkal néha játszok, de nem elsődleges célom, hogy top tank legyen belőlük, csak néha jó velük menni.

És a mi a legfontosabb...szeretek játszani és gyűjtöm a tankokat :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9194) Szovie


Szovie
csendes tag

Kb. 2 hete estem neki tankozni 6 év wowozás után/mellett. Artyval nyomultam/ok eddig, van egy szép kis Hummelem, ezzel már nagyon szépen tudok operálni. :) Kipróbálnám a heavy ágat is vagy TD-t, a light/medium rohangálós agilis szúrkáláshoz szerintem még nincs elég skillem.
Az lenne a kérdésem, hogy heavy és/vagy TD ágon melyik ország tankjait ajánlanátok egy kezdőnek? Német párti lennék, de ha azt mondjátok más ország tankjai jobban állnak kezdőnek akkor azt indítanék.
Perpill 960-as eff ratingem van ami nagyon alacsony hozzátok képest, de növekvő tendenciát mutat. :)

(#9195) fsb1000 válasza AlexWolf (#9193) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"És a mi a legfontosabb...szeretek játszani és gyűjtöm a tankokat "

Ez nekem nagyon szimpi... valószinűleg ezért tudok sok hsz-eddel max. egyetérteni.
(az aláírásod is jópofa)
---

(#9194) Szovie: Szerintem orosz, esetleg amcsi, ha nagy a vonzódás akkor német.
Sokan próbálják elkenni a különbségeket, nem tudom miért...
Én mindhármon végigmentem, sőt t5-6-ig többször is, és mindannyiszor az jött le, hogy orosz tankokkal eredményesebb vagyok. (természetesen nem minddel)

Kezd kialakulni az a véleményem, hogy általában azok mondják mindegy melyik nemzet, illetve hogy a német tankok épp olyan jók, akik vagy nem húzták ki a német ágat és/vagy az oroszon hizlalták a satjukat és most önérzet romboló lenne elismerni, hogy a könnyeb utat választották. Főleg akkoriban amikor még az IS4 t9 volt, a KV meg egy bástya.

[ Szerkesztve ]

(#9196) csaabz válasza Szovie (#9194) üzenetére


csaabz
őstag

A kezdőknek általában az orosz heavy ágat szokták ajánlani, de ha a németeket jobban szereted, akkor mindenképp azokat válaszd... Kicsit nehézkesebb velük haladni, de ahogy már előbb is irták, azok mégiscsak a német tankok! :K

Gratu, hogy váltottál a wowról! :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#9197) Eagle16 válasza AlexWolf (#9193) üzenetére


Eagle16
addikt

Így hogy a németeket ennyire szereted, illene tudni hogy a Maus létezett igazából is :)

Én játszottam mind a 4 nemzet mindenféle tankjával, de nem érzem hogy akkora különbségek lennének...még E-100-zal is eredményes vagyok, pedig az aztán sokak szerint a legalja az összes német tanknak és használhatatlan.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9198) fsb1000 válasza Eagle16 (#9197) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az itt a probléma, hogy a legtöbb esetben csőlátással kerülnek összehasonlításra olyan dolgok, amelyek eléggé különböznek egy TOP játékos (kiváló eredményel és képességgel rendelekező egyén) esetén és a reggelt felhsználók több mint 90%-át kitevő átlagjátékosok esetén.

A péládnál maradva, semmi meglepő nincs abban, hogy te minden tankkal jól teljesítettél, mert sok-sok csatában a személyes "skill"-jeid kompenzálták a tankok közötti különbségeket.
Értsd 90%-ban gyengébb játékosokkal találkoztál.

Egy olyan játékos esetén aki 90%-ban hozzá hasoló képességű játékosokkal találkozik a csatákban már igenis meglátszik a tankok közötti különbség.

[ Szerkesztve ]

(#9199) AlexWolf válasza Eagle16 (#9197) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Jogos, de én az 1 db prototípust, aminek van tornya, nem tekintem "létező" tanknak. Lehet rossz a szóhasználat és az kellett volna mondanom, hogy "sorozatgyártott". (Azért egyszer el kéne menni a múzeumba és megnézni személyesen. ;) )

(#9195) fsb1000 Thx. Amúgy asszem Woody Allen mondta, amit lent látsz.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9200) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most , hogy akciós a Churcill és a Matilda melyiket érdemesebb megvenni . Nem igazán farmolni kellene arra ott a T34 és a Typ csak úgy lazítani vele mint pl a BT2-vel. Amúgy este hattól esetleg valaki szakasz ? Kellene még 20 K Xp az Isu-ba és végre megvan az OB704 .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.