Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Orlin válasza Timyyy (#10043) üzenetére


Orlin
addikt

invitel :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10052) #48613632 válasza Djuree (#10048) üzenetére


#48613632
törölt tag

lesz@rom az olimpát, amúgy meg rohadt drága a jegy, kaphattam volna valami asztalitenisz elődöntőre, meg még valahová egyet ingyen, de bakker bemész, nézed tíz percig, utána átcaflatsz egy másik helyszinre, és ott is nézed tíz percet. Aztán ennyi :W

ha megveszem meg került volna 50-100ezerbe, magyarra lefordítva, amiért látok 2x 10 percet, de utazok 5 órát, meg még a két helyszin között is másfelet.
Hát nem kellett ingyenjegy, inkább elsörözöm a járulékos költségeket. :DDD

Atlantis

Ja öröm az ürömben, de azért jobb az ha megy a net, és nincs refund

[ Szerkesztve ]

(#10053) virkir válasza garcia66 (#10042) üzenetére


virkir
veterán

Szerezz egy régebbi telepítőt, 0.7.4-est rakd fel és a régiket társítsd ahhoz.
A kretének megint csavartak egyet a replay fájlokon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10054) Djuree válasza #48613632 (#10052) üzenetére


Djuree
félisten

hát de jól fizetett angliában dolgozó ember vagy nem? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10055) #48613632 válasza Djuree (#10054) üzenetére


#48613632
törölt tag

LOL :DDD

szerk : a jó fizetésem inkább sörre, asszonyra és jövő havi premiumra költön. Itt jó a lé, de rohadt drága minden.
Egy példa: A lakás, amit bérlünk havi szinten kb 800-850 fontocska rezsivel cakkpúder. Szal van hová tenni, hidd el :O

[ Szerkesztve ]

(#10056) #56230144 válasza #48613632 (#10055) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nálunk megoldották néhányan!

Építettek szemétből házat,lopják az áramot,és 80 ezres fizetésükből jócskán marad. :DD

(#10057) #48613632 válasza #56230144 (#10056) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ja épp most olvasom. De milyen 80ezres fizetés? 120ezres segílyke lesz az :W

(#10058) #56230144 válasza #48613632 (#10057) üzenetére


#56230144
törölt tag

magyarorszagon ez az atlag fizetes

(#10059) Bingisz válasza #56230144 (#10058) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nem éppen annyi... :U

De vissza a Wothoz: Jól látom hogy most csak a HUNS és a HAD van térképen? (utóbbi pedig Afrikában)

Más: Szép tank nem lesz hónap tankja sose???

T1 heavy

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10060) jozefgucci1 válasza Bingisz (#10045) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Velük nagyon jó játszani . Volt ,hogy 15 körből mind nyerő bolt. Teljesítményem alapján nem jutnék be de szerencsére az alapító ismerős és mindig meghív. Te milyen nicken játszol ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10061) Bingisz válasza jozefgucci1 (#10060) üzenetére


Bingisz
addikt

Bingisz néven :))

Tag én se vagyok, de meghívó az szokott jönni! :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10062) #56230144 válasza Bingisz (#10059) üzenetére


#56230144
törölt tag

nagymamam miniszteriumi dolgozokent keres ennyit

(#10063) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Na fiuk egy darabig bucsut intek azoknak, akikkel szoktam szakaszban menni.

Letoroltem a jatekot, letoltottem a masik particiora, errefel megint csomagolasi hiba, most egy masik allomany, nem tudom mi a baj... :W

Egyszeruen nem tudok jatszani, hogy a fene egye meg, amig meg nem oldom ezt a csomagolasi hibat...

(#10064) Timyyy


Timyyy
őstag

(#10065) Atlantis válasza Antonius1978 (#10063) üzenetére


Atlantis
veterán

Tömörítési hibákat jellemzően a RAM-ok hibázása szokott okozni. Bár ha eddig jó volt a gép...mindenesetre én futtatnék egy éjszakán át Memtest-et.

Timyy: egyik se tűnik nagy business-nek...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10066) virkir válasza Antonius1978 (#10063) üzenetére


virkir
veterán

1 Biztos, van elég hely ahova ki akarja csomagolni?
2 Memtest futtatása.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10067) Dobi 562


Dobi 562
addikt

6137 sebzés és persze bukunk. Újra és újra. Ma 10-ből 8 csatában 20-35% alatti volt az esélyünk a győzelemre, ebből egyet nyertünk a többit buktuk. Tök mindegy mivel megyek.

(#10068) Mewryck válasza Antonius1978 (#10063) üzenetére


Mewryck
tag

ilyen hiba nállam is elöfordult,mégpedig:ha a böngészővel szedtem le(opera),akkor kb a fele állománynál hiba az olvasásban,tömöritésben,mikor mi volt a gond,leszdtem a torrent változatot,gond nélkül megy...annyi a bibi,ha kijön valami uj frissités,mindig le kell szednem a teljes játékot,a patch file nállam sosem müködött,igy mindig uj verziom van

lehet nállad is igy működik...egy probát megér

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#10069) vbbb


vbbb
őstag

Az MM szerintem nem javult semmit...inkább szarabb lett...Olyan tankkal amikkel eddig hozni tudtam a meccseket, most bele se tudok szólni. Elmehetnek a jó édes ******

(#10070) Preda


Preda
aktív tag

Na ma olyat láttam amit meg sose. Megyek KT-vel maxon erre egy T50 hátulról belem rongyol és meghal. Meg még fizessek neki egy ezrest. Hozza kell tenni, hogy előtte már másnak is ment. Mennyi idióta van :(

(#10071) Imilenni válasza vbbb (#10069) üzenetére


Imilenni
addikt

Nálam pont az ellentéte van :D

Press "F" to pay respects.

(#10072) Djuree


Djuree
félisten

na kilőttem egy jgpze100-at, persze még előtte 1100-at belémperecelt :W mi a csöcsért kellett ezt beletenni?! :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10073) Djuree válasza jozefgucci1 (#10060) üzenetére


Djuree
félisten

engem is hívhatnátok néha :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10074) Atlantis


Atlantis
veterán

Ma én se panaszkodom, sikerült pluszban zárni a napot, bár kiemelkedő csatám egy se volt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10075) Bingisz


Bingisz
addikt

Valaki aki ért a medekhez, elmondaná hogy hogyan használjam a panther 2-őt?

Ez az első 8as medem, tetszik is csak nem tudom használni :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10076) Murder3


Murder3
addikt

From the 1st to the 15th August, you can earn 125% of your normal credit revenue on the T1 tank. From the 16th of August to the 31st, you can earn 125% credits on the M6 tank!

kérdés hogy ha msot elhet ilyet akkor a pz4-nél vagy az arl44-nél mért kellett sazros 10%-al kiszúrni a szemünket?

meg még van pár totálisan megnem érős gift shop ajánlat, amx a francai 17euróért talán megméri mert ott 2 tankot kapsz viszonylag olcsón, de a jt88-as pl ugyan úgy nem éri meg mintha boltba vennéd.

(#10077) AlexWolf válasza Bingisz (#10059) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem jó látod. Aha is ott van nyugat afrikában.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10078) marked one94 válasza Bingisz (#10075) üzenetére


marked one94
őstag

okosan :P Használd ki az ágyúját, vagy keres meg a játékban és mehetünk párat ;)

You'll Never Walk Alone

(#10079) D.Orion válasza Bingisz (#10075) üzenetére


D.Orion
veterán

Wot off topikba nézz be. Ma szereztem meg rá a nagy tornyot, de még l/100 van, mert kell a lánc előtte. Mondjuk lehet, hogy ha kiveszem a közepes motort és leveszem a 3 kiegészítőt, akkor lánc nélkül is felmegy a nagy löveg. Majd ha hazaérek megnézem. P2-t sniperként kell használni az elején mindenképpen.

marked one: 3db Panther II egy században? Durva lenne szerintem.

(#10080 ) Bingisz: Thx az infót, ha nagyon szenvedek majd vele, akkor leveszem aranyért a cuccokat. Érdekes, hogy a p1-el megtanultam vigyázni az ammo ráfordított és csak fedezékből harcolni. P2re már nem is vettem war-t, mert mire visszalőnének rám addigra ott se vagyok már, vagy valami szilárd mögött.

[ Szerkesztve ]

(#10080) Bingisz válasza D.Orion (#10079) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én freeből ráraktam a tornyot, a nagy gun meg cuccok nélkül rámegy a kisebb láncra is.

A három p2ben benne vagyok.

Mumble van ha kell

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10081) marked one94


marked one94
őstag

Akkor holnap kipróbálhatjuk ha gondoljátok ;) majd keresetek meg a játékba ugyan ez a nevem.

You'll Never Walk Alone

(#10082) Bingisz válasza marked one94 (#10081) üzenetére


Bingisz
addikt

Én sajna a hétvégén nem leszek :(

De jövőhéten végig igen! :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10083) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Megvan az új rekord.

#Earned,Awards
XP : 4,886 (2x)
Churchill

Visszajátszás

Mentem oszt lőttem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10084) Murder3


Murder3
addikt

Vannak Ilyen játékosok... :C

a lőszerpazarlás és a hülyeség mintapéldánya.

(#10085) Fel


Fel
addikt

Egy kis titokra fény derül a 8.0-val kapcsolatban: [link]
Brit tankok helyett a második szovjet TD ág fog bemutatkozni. Újabb Tier10-ként az Obj. 263 fog szerepelni (IS-7 alváz, S-70 löveg).

(#10086) bullseye válasza AlexWolf (#10083) üzenetére


bullseye
addikt

szép menet volt, jó móka lehetett...

felbuzdultam a példádon, első próbálkozásra azonnal szembe jött egy GBR44, és megölt 20 mp alatt :) (franciák kissé durva átütést kaptak, különösen középszinten)
másodikra már jobb volt, bár sokat levettek tőlem (egy rohadt t-50 vicceskedett, aztán amikor meglőttem elfutott - később levadásztam), de könnyed, élvezetes 1800 xp lett, 38k kredit, és 3k költség... nem rossz! kap majd ventit, meg célzásgyorsítót is :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10087) Mcray


Mcray
senior tag

Nektek megy rendesen a játék?

Ma 3 órát csesztem el az életemből azzal hogy próbáltam játszani.

-Elveszítem a szinkront a szerverrel. Ott vagyok a csatában de semmit nem tudok csinálni.
-Betölt a játék csík, de nem kerülök be a csatában. örökre odafagy.
-Néha igen, néha nem tudok írni a platoon társaimnak

T82. Kedvenc TD-met megölték. Sebzés fele, sebesség fele, fordulás fele a ráginek. Ez hol szerepelt a patch értesítőben? Én sehol nem találtam ilyet.

Más tankokkal sem használható a HE. Megint nerfelték a HE-t?

Olyan minth fogták volna a T82 adatait és egy az egyben áthelyezték volna az AMX ELC-be. Akinek van, próbálja ki a T82-t most. Sűrűn fog anyázni...

Mindezzel én úgy összegzem ezt, hogy egy bug javítva, jött helyette 3.Köszönöm Wargaming Net. :W :W

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10088) AlexWolf válasza bullseye (#10086) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nekm töltésgyorsító és ventri van rajta, így 96%-os legénységgel olyan 1,95 körül tölt. Valamint 25%-os távcső. mondjuk majd minden tankomra raktam most távcsövet. Kicsit kompenzálja, hogy elqrták a láthatóságot.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10089) csaabz


csaabz
őstag

Tegnap egy csata során a T-62A-val ellőttem az összes lőszerem 50 db (42 APCR + 8 HE)
Nem semmi... :C
Nyertünk... :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10090) Atlantis válasza Bingisz (#10075) üzenetére


Atlantis
veterán

Alapon se rossz, kifejlesztve meg igen jó gép. Ugye alapvetően oda kellene vele érni a medek számára fontos helyekre, de ebben nem lesz első, vannak nála gyorsabbak a kategóriájában, szerintem kissé lassan indul meg, gyenge a motor hozzá. Nem is első sorba való tank, messziről jól lehet vele szedegetni, pontos, ütős ágyúja van. Elrejteni nehéz, mert eléggé méretes darab, de tudnak róla pattogni is rendesen. Szerintem nem különösebben sérülékeny, legalábbis a Pershing sokkal inkább az.

Én legtöbbször nem szoktam a többi med-el menni, mert általában gyorsabbak nálam, inkább vagy a HT-knek scout-olok vagy hátulról támogatom őket. Ha van még rajtam kívül másik Panther, akkor vele szoktam menni (már persze ha vélek némi értelmet felfedezni a játékában), esetleg a gyorsabb med-eket támogatni. Mint mindig, pálya-és csapatfüggő, mire használom.

McRay: valamit buzeráltak a HE-n, az biztos, de elvileg csak a legénység kihalását érinti. Kár a T-82-ért, remek gép volt, én is szerettem és örök emlék, hogy azzal lett meg először a Tankász. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10091) Mcray válasza Atlantis (#10090) üzenetére


Mcray
senior tag

KV-2-t nem próbáltam még, de úgy tapasztaltam, hogy a HE sebzést 30-50%-kal csökkentették a 105mm-es lövegnél a T82 esetében. Szégyen...

Legénységem meg minden találatra meghal. Tegnap tier 3 és 7 között ezt tapasztaltam...

Ez mind rendben van, mert ha engem szopat, másnak sem jobb, de a bugokkal és instabilitással, meg ugrálo FPS-sel nem bírok megbarátkozni.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10092) AlexWolf válasza Timyyy (#10064) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Tegnap előtt kint volt, de a WG csak tagnap szólt, hogy már kint vannak. ahogy néztem sajna egyik sem éri meg olyan nagyon. Kb ugyanannyira jönnek ki árban, mintha külön-külön vennéd meg a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10093) Djuree válasza D.Orion (#10079) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap 3 patton volt velünk egy században. durván mentek előre, igaz takarítottam előttük artyval, jó kis meccs volt :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10094) Djuree válasza Fel (#10085) üzenetére


Djuree
félisten

ó az nagyon fog kelleni :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10095) AlexWolf válasza Djuree (#10093) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Tegnap mentem pár kört Hummellel. Nem is emlékszem már, hogy miért hagytam abba a német arty ágat, valszeg az S-51 hamarabb megvolt és nem akartam még egy artyt.
De tegnap nagyon jó volt. Pontos és sebez. Lehet hanyagolom a ruszkikat, pedig ott már Obj. 212-es van.

Azokhoz akik artyznak, esetleg több top artyjuk van: Melyik a legjobb arty (leszámítva a franciákat, mert azokkal soha többé nem akarok játszani)?
A következő dolgok fontosak számomra egy artyban: viszonylag gyorsan szűküljön és legyen pontos.
Sebesség, töltési idő nem érdekel annyira.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10096) Sanya válasza Mcray (#10087) üzenetére


Sanya
nagyúr

ez az amx elc nem tudom, hogy mióta light tank. TD-re jellemzően forog a tornya, td-re jellemző nagy páncélátütés...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10097) D.Orion válasza AlexWolf (#10095) üzenetére


D.Orion
veterán

" gyorsan szűküljön és legyen pontos.
Sebesség, töltési idő nem érdekel annyira."

Ha otthon lennék, akkor bedobnám kép formájában a három adatlapot a játékból. Ezzel arra célzok hogy tech free-ről ezt mind le tudod olvasni.

(#10098) D.Orion válasza D.Orion (#10097) üzenetére


D.Orion
veterán

tree, mobil szótár -.-'

(#10099) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Jó pár type kör után az az érzésem hogy emelhettek a szorzóján, mert valahogy még jobban jön vele a kredit, lehet ez csak a visszakönnyített MM miatt van, vagy csak szimplán jobban játszok, de gyanús hogy megpiszkálták kicsit jó irányba :D

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#10100) AlexWolf válasza D.Orion (#10097) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Rohadtul lényegtelen mi van a tech treeben. Mindenki tudja, hogy ami ott szerepel nem fedi a valóságot. Amikor object 212-höz az van írva, hogy 6,9 sec és a 100%-os legénységgel szemmel láthatóan kb 10 sec mire beszűkül és még úgy is mellé lő, akkor a tech treet maximum iránymutatásként lehet használni.

Engem a személyes tapasztalat érdekel, nem a tech-tree, szóval ha van személyes tapasztalatod, akkor nyugodtan megoszthatnád velem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.