Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36951) dqdb válasza filipanits (#36950) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nehogy megvedd azonnal, inkább használd ki a 30 napos trialt belőle, és azután döntsél csak, különben könnyen kidobott pénz lehet az elhamarkodott vásárlásból. Ez amúgy igaz bármelyik védelemre, de a Kasperskyre különösen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#36952) Mikulásbá válasza filipanits (#36950) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jó lesz a 2015-ös kulcs a 2016-hoz,de ahogy írták,a 30 napos próbaidővel teszteld.

(#36953) Szellem. válasza filipanits (#36948) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Vagy használhatsz pl. Eset termékeket, esetleg F-Secure-t, bitdefendert, stb. Van pár jó termék a piacon!

(#36954) blattida


blattida
nagyúr

Egy kis olvasnivaló.
Szépen kiderül belőle, mely reklámblokkolókat, mely böngészőn érdemes használni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36955) GEPESZ66 válasza blattida (#36954) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Akkor Chrome esetében melyik reklámblokkolót érdemes használni?Olyat olvastam valahol,hogy az AdBlock esetében nagyon felmegy a RAM használat.

(#36956) Mikulásbá válasza GEPESZ66 (#36955) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Most akkor a Ghostery és a uBlock Origin ugyanarra való kiegészítő?

(#36957) Dévacsen válasza Mikulásbá (#36956) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Szia,a ghostery adatvédelemi funkció ra van,követő cégek ellen,tehát nem hirdetések re,reklámokra,mivel ilyen modul van az uBlock ban,ezért mellé a ghosteryt felesleges is feltenni. :) Bár már vagy 2 éve nem használom a ghosteryt épp ez miatt,nem valószínű hogy tettek bele reklám blokkolót.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#36958) Mikulásbá válasza Dévacsen (#36957) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Értem,azért kérdeztem,mert ugye egy teszten szerepelnek.Akkor a Ghostery-t kikapcsolom.

(#36959) Dévacsen válasza Mikulásbá (#36958) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Igen ide vették közéjük mert a területén évek óta a legkedveltebb program a ghostery,egyébként a no script nek is van egy uj verziója,(Noscript Suite Lite néven)(Firefox nál néztem)barátságosabb kezelőfelülettel,például ha azt felteszi az ember,akkor jön rá hogy mennyi háttérben futó cucc van,pl: a pc mag oldalán közel 90 valahány cuccost blokkolt,úgy töltődtek befelé az oldalak hogy öröm volt nézni,az uBlock mellett teszteltem át is vett az uBlocktól szinte mindent,alig maradt dolga,csak ugye az a baj mint az eredeti nosrcipt nél hogy néhol körülményessé válik a helyzet,és így nekem nem frankó.

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#36960) Cs1csó válasza blattida (#36954) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszönöm szépen!

(#36961) jegenye77


jegenye77
addikt

Sziasztok!
Olyan problémám lenne,hogy Chrome böngészőben folyamatosan megjelenik egy bővítmény amit nem tzdok törölni.
Avast megtalálja majd törlöm is de utána megnyitom a Chrome-ot akkor egyből megint ott van.Kezdőlapot is megváltoztatja és a keresőt is.
Chrome beállításoknál töröltem őket de akkor is újra ezek jönnek elő:
kezdőoldalnak: mystartsearchen
Avast meg ezt a bővítményt találja:Download Protect
Hogy tudnék megszabadulni ezektől?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#36962) Mikulásbá válasza jegenye77 (#36961) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#36963) jegenye77 válasza Mikulásbá (#36962) üzenetére


jegenye77
addikt

Anti Malware végigfuttatva,törlés és akkor is ott van :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#36964) Mikulásbá válasza jegenye77 (#36963) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Próbáld a SpyHunterrel,hátha az leszedi.ha ez sem,Kaspersky Rescue Disc futtatása javasolt.
A programjaidnál nincs valami oda nem illő?

[ Szerkesztve ]

(#36965) t72killer válasza jegenye77 (#36963) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pár ötlet még.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36966) jegenye77 válasza Mikulásbá (#36964) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem találok semmi nem oda illőt.
Most a stopzilla-t próbálom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#36967) jegenye77


jegenye77
addikt

ADWCleaner megoldotta! :B
mindkettőtöknek :R :R

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#36968) Mongkut


Mongkut
újonc

Sziasztok.
Qihoo TSE vagy Panda IS a jobb?

(#36969) ƵøŁĭ válasza Mongkut (#36968) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Qihoo

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36970) Mikulásbá válasza jegenye77 (#36967) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azért ha lesz egy kis időd,a Kaspersky-t futtasd le,nem csodálkoznék,ha találna az is még pár szemetet.

(#36971) jegenye77 válasza Mikulásbá (#36970) üzenetére


jegenye77
addikt

Ok!
Avast,helyett maradhat is az?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#36972) Mikulásbá válasza jegenye77 (#36971) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mármint a Kaspersky Rescue Disc-et,akár lemezről,akár pendrive-ról futtatva.
A Kaspersky-vel,mint IS védelemmel vannak problémák egyeseknél,nálam rendben megy
Inkább ESS 8-ra cseréld az Avastot.

[ Szerkesztve ]

(#36973) Mongkut válasza ƵøŁĭ (#36969) üzenetére


Mongkut
újonc

Hm, valóban így lenne?

(#36974) Cs1csó válasza ƵøŁĭ (#36969) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üd, a QIHOO "csak" saját motorral, (+felhő stb.) vagy egyik vagy mindkét liszenszelt motor bekapcsolásával jobb?

[ Szerkesztve ]

(#36975) ƵøŁĭ válasza Mongkut (#36973) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Valóban .

csicso82
Szia!
Maximális védelem eléréséhez mindkét motort be kell kapcsolni .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36976) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Sziasztok eddig nagyon tetszik a Mcafee Live Safe! Egészen jól véd direkt kipróbáltam malware oldalakkal meg virusokkal és eddig jól szuperál! A ramot sem fogyasztja olyan nagy mértékben! Kb az AVG free is ennyit fogyasztott pedig az nem annyira összetett virusírtó mint ez!

(#36977) ƵøŁĭ válasza Kumblee88 (#36976) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Friss kártevőket futtass és gyere vissza :) .

;]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36978) g.gergo válasza ƵøŁĭ (#36977) üzenetére


g.gergo
senior tag

Ha visszatud. :DDD

(#36979) ƵøŁĭ válasza g.gergo (#36978) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Na lelőtted a poént . :B

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36980) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

A lent olvasható gépen jelenleg a Panda free fut. Kérdésem, hogy megfelelő védelmet ad-e, vagy esetleg volna más javaslat? Ha van akkor olyan ami magyar nyelvű, illetve tűzfalból mi volna megfelelő, mert jelenleg a win7-é van bekapcsolva?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#36981) t72killer válasza Winnie The P (#36980) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha a böngésződ rendesen ki van bélelve (adblock/guard, BDTL, scriptblock, HPA)+alkalmanként lefuttatsz egy MBAM-ot, akkor nincs ok az aggodalomra. SzVSz manapság az embert nem a vírusirtója, hanem a józan esze és az egyéb kieg-védelmek védik meg leginkább.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36983) ƵøŁĭ válasza Winnie The P (#36980) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ha nem hivatalos forrásból szerzed be a dolgaid többségét akkor javasolt az alábbi 2 termék .
- Comodo
- avast!
Mind a kettő ingyenes és jobb védelmet biztosít . Azonban fontos megjegyezni ,hogy a Panda se rossz de nem a legjobb .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36984) akaido válasza Winnie The P (#36980) üzenetére


akaido
addikt

A Pandamaci kevesebb memóriával rendelkező gépekre lehet jobb. Néhány éve "zabbencsolta" az erőforrásokat,de ezt megoldották.
A melóhelyi 36 gépes hálózatunk gépeinken Panda Free AV meg Panda Cloud AV virnyzargatók futnak.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#36985) Fandango válasza t72killer (#36981) üzenetére


Fandango
veterán

BDTL mennyire befolyásolja a böngészés sebességét, oldalbetöltést?

(#36986) Winnie The P válasza t72killer (#36981) üzenetére


Winnie The P
őstag

Kösz a választ.
LIl és akaido nektek is köszi

Lil: a gépet néha egy kis torrentre használom semmi egyéb különleges dologra, fórum, facebook, filmnézés, és ritkán játék (steam-en).

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#36987) Butcher-HUN válasza Butcher-HUN (#36946) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Erre valaki. :F

[link]

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#36988) Mongkut válasza ƵøŁĭ (#36975) üzenetére


Mongkut
újonc

Értem, és F-secure Antivirus (él az 1 éves promóció) vs Qihoo TSE összehasonlításban?

(#36989) t72killer válasza Fandango (#36985) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Minimális, ahol sok link van (pl google találat), ott 1-2 sec.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36990) ƵøŁĭ válasza Butcher-HUN (#36987) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

MBAM-ot távolítsd el . Csinálsz egy képet a jelzésről ,hogy biztos ami biztosra menjünk . Addig is ide küld el a téves riasztást .

(#36988) Mongkut

Mindkettőnek meg van az előnye és a hátránya . Nézd meg milyen képességekkel rendelkeznek és dönts . Nem egyszerű megmondani ,hogy melyik a jobb . Ehhez alapos információgyűjtés ,tapasztalat és egy alvás szükséges :D .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36991) Butcher-HUN válasza ƵøŁĭ (#36990) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Eltávolítottam aztán reinstall. Most mar nem is jelezz be a KIS. Viszont a MBAM továbbra sem indul el. :W

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#36992) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Avira 2016

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36993) blattida válasza Butcher-HUN (#36991) üzenetére


blattida
nagyúr

Szedd le az mbam eltávolítóját, takaríts vele és telepítsd újra az mbam-ot.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36994) zsirosgazsi


zsirosgazsi
újonc

ezek most a legjobb antivírus programok. Ha valakit érdekel! http://topfivehir.wix.com/topfive#!Top-5-legjobb-antivírus-program-Melyik-a-legjobb-vírusirtó-PCre/c1r22/55decc3c0cf29a3653b9702f

(#36995) ƵøŁĭ válasza zsirosgazsi (#36994) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Micsoda részletes ,átfogó tartalmakkal kecsegtető ,megbízható információkat közlő ,hihetetlen szakmai alátámasztásokat magában foglaló teszt . McAfee már is repülhet a 3. helyről .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36996) savior válasza ƵøŁĭ (#36992) üzenetére


savior
őstag

Avira free-ből nincs még 2016 verzió?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#36997) stingy2


stingy2
senior tag

Tegnap "sírva" menekültem vissza a nod32-höz néhány hét avira pro után.(megvettem... :W )most 30 napos trial van nod-ból, de ha lejár nem akarom "újságos" kóddal használni.
tegnap kaptam 1 éves promós kulcsot f-secure av-hoz.
esetleg van vkinek tapasztalata, h ez a program is van annyira hatékony, mint a nod? (főleg on demand felismerés és PUP téren) vmelyik teszt oldalon láttam, h iszonyú sok fals riasztást produkált, máshol meg átlag alattit...most melyik a valós?(mondjuk ez a teszt oldalakat is minősíti :U )

INTJ

(#36998) t72killer válasza stingy2 (#36997) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mi volt a baj az Avira PRO-val :F Kb 10éve használom különböző erősségű gépeken és soha nem okozott semmilyen gondot.:U

Arra meg pláne nem adott okot, hogy visszatérjek a nod-ra, ami után 1x még a jóöreg XP-s időkben tucatnyi vírust pucolt ki a KAV a gépemről. OK, tudom, más időket élünk, én se kóválygok annyit a sötét bugyrokban, mint anno, és az OS védelmi képességei is fényéveket fejlődtek.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36999) g.gergo válasza stingy2 (#36997) üzenetére


g.gergo
senior tag

És mi volt a gondod vele, ugyanis én is azt használom, és az égvilágon nincs semmi baja. :F

(#37000) ƵøŁĭ válasza savior (#36996) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Még várj szerintem ,mert hivatalos oldalon sem látok utalást az új verzióra .

(#36997) stingy2

PUP terén nem olyan hatékony de ezt a felhasználó is megelőzheti . Védelem tekintetében pedig az ő esetében sem lehet panaszkodni . Téves riasztásokat meg valószínűleg a a Hydra adja .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.