Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) blattida válasza gyurcsy (#36900) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez warez, ne folytasd, mert törölve lesz.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36902) bullseye válasza gyurcsy (#36900) üzenetére


bullseye
addikt

Bár nem tudom melyik lapból van, de általában működni szoktak a kódjaik, inkább félrekattintások fordulnak elő aktiváláskor. Másrészt hamarosan itt a szeptemberi kód. Harmadrészt, ilyenkor érdemes a laphoz fordulni, mármint ugye ha vásárlóként van ilyen problémád. Ha csak olvastad valahol a kódot, akkor meg ejnye.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36903) gyurcsy válasza blattida (#36901) üzenetére


gyurcsy
újonc

ELNÉZÉST, AKKOR ROSSZUL TETTEM FEL A KÉRDÉST!
Tehát helyesbítve: Tudja-e valaki, miért nem működik a fent nevezett kód (vásárolt újságból származik)?!
Mivel csak installálni lehet vele, aktiválni nem a G-DATA is programot.

:W

(#36904) Dévacsen válasza gyurcsy (#36903) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Szia,hallottam már olyanról több esetben is különböző ujságos védelmi programoknál,hogy pont amiatt hogy már valakik hozzáfértek a kódhoz,mire megvette az illető már nem működött,üzletben volt is hogy szóltam,mert a fólia le volt tépve róla,volt hozzá lemez amin sok program volt,az sem volt benne stb...az őr azt mondta nem tudnak mit csinálni vele,még én éreztem magam furán hogy szóltam.Nem biztos hogy nálad ez van,de sajnos van ilyen.

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#36905) bullseye válasza gyurcsy (#36903) üzenetére


bullseye
addikt

Írj az újságnak, ők talán tudják.

Én már láttam olyat, hogy valaki a licenckulcsos aktiválásra kattintott, ezért nem ment a dolog, miközben az Activate full Verision/Enter Login Credentials útvonal működött. + lehet, hogy lejárt a kód, lehet, hogy 0/o/O csere vagy ilyesmi van benne – és lehet, hogy tényleg rossz a kód. De itt is kaphatsz segítséget.

A netes "Robin Hood"-oknak köszönhető túlaktiválás is előfordulhat, de manapság ritkább.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36906) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Remélem a Dr.Web 11-es verziója optimalizáltabb lesz mint a jelenlegi . Közel 350MB-os memóriafogyasztás nem zavaró viszont a processzorhasználat már annál inkább . :(

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36907) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek a Mcafee Live Safe virusírtóról? Érdemes megvenni vagy melyiket ajánlanátok?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#36908) Pano válasza ƵøŁĭ (#36906) üzenetére


Pano
addikt

Hát igen, sose volt velük gond, de a 10-es óta átmentek Kasperskybe :D

(#36909) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

ez a 360 total security mennyire jó antivírus?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#36910) blattida válasza Pano (#36908) üzenetére


blattida
nagyúr

Nekem azért többször is volt a webdoktorral ilyen jellegű problémám, már ami a processzor használatot illeti, viszont az igaz, hogy mióta kijöttek a szép új felületükkel, azóta ez erőteljesebben jelentkezik...

UnSkilleD
Eléggé.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36911) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek a Mcafee Live Safe virusírtóról? Érdemes megvenni vagy melyiket ajánlanátok?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#36912) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!
Ugyanazon az oldalakon jártam,ahol eddig is tettem de mégis valahol bekaptam pár vírust. A sima oldalak oldalsávjában kihagyhatatlan faroknövelő,és zsírégető tabletták reklámjai bukkannak fel számolatlanul. Lefutattam az updatelt Search and Destroyt ,meg az Ad-aware-t de nulla eredménnyel zárult a keresés. Mivel tudom ezeket a retkeket eltávolítani? :U Előre is köszönöm!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#36913) Pano válasza GoTReX (#36912) üzenetére


Pano
addikt

AdwCleaner, aztán utána Malwarebytes

(#36914) UnSkilleD válasza GoTReX (#36912) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

és a hitmant se hagyd ki, ha azok után még mindig gond van

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#36915) GEPESZ66 válasza Kumblee88 (#36911) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nagy a memória igénye.

(#36916) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Mármint a mcafee-nak nagy a memória igénye? Amugy jó felismerésben meg védelemben?

[ Szerkesztve ]

(#36917) GoTReX válasza Pano (#36913) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm,megpróbálom amiket ajánlottatok.:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#36918) GEPESZ66 válasza Kumblee88 (#36916) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Tavaly a feleségem laptopjához kaptuk a Live Safe-t,majd meg is vettem.10 hónapig használtam több gépen.Gépigénye miatt váltottam ESS8-ra.

(#36919) Kumblee88 válasza GEPESZ66 (#36918) üzenetére


Kumblee88
csendes tag

Amugy jól védett a live safe?

(#36920) Szellem. válasza GEPESZ66 (#36918) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

És mit tapasztaltál a McAfee val? Fogta a gépet nagyon? Nekem is Lenovo Yoga 3-ra McAfee volt előtelepítve, de leszedtem. Valahogy nem bízok meg benne. Nem tudom, változott e a program a védelem tekintetében? Az új verziók kijöttek már? Ha igen, milyenek lettek?

(#36921) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Erre én is kiváncsi vagyok mit változott a Mcafee az utóbbi időben! Nekem is előre telepítve volt a Lenovo laptopomon és külföldi rokonomék is ezt használják!

(#36922) Szellem. válasza Kumblee88 (#36921) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Valóban jó lenne, ha lenne róla egy kis teszt vagy tapasztalati leírás. Érdekelne engem is.

(#36923) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Az létezik hogy az AVG-ben nincsen szülői felügyelet?

(#36924) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Én McAfee-t használok, tesztek szerint nem a legjobb, de számomra jó. Korábban nekem is előtelepítve volt a laptora, sőt, az alaplaphoz is mellékelték egy CD-n, de nem használtam, csak a Windows sajátját, a nagygépen meg mást (Avast, de megutáltam a sok (ön)reklám miatt). Kipróbáltam közben a Baidut meg a Qihoo 360 TSE változatot, ezek is jók, és ingyenesek. Végül csak maradtam a McAfee-nél. Mivel most már van összehasonlítási alapom, az Avast meg a Baidu minden processével teljes vizsgálat alatt több memóriát eszik, mint a McAfee, a Qihoo kevesebb volt, de 4 GiB RAM-nál, vagy afelett mindegy már teljesen. Kétmagos gépem van, egyik sem zavaró háttérben, vagyis nem lassítja a gépet, talán az Avast meg a Baidu (bekapcsolt Avira motorral) magasabb processzoridőt igényelt, mint a másik kettő - bár ez lehet rendszerfüggő. Az Avast lassú volt nálam, bekapcsolásnál is lassabban állt fel a rendszer.
Én azért vettem meg a McAfee-t, mert telefonon/táblagépen (Android) is bevált, én elégedett vagyok vele. Meg szerintem az Intelnél jó kezekben van. De érdemes kipróbálni az ingyenes alternatívákat.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#36925) Pano válasza Szellem. (#36920) üzenetére


Pano
addikt

Elvileg itt jól szerepelt a McAfee, de hát én a teszteket már rég nagy fenntartással kezelem.

(#36926) Szellem. válasza Pano (#36925) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Köszi! Igen, ezt néztem én is. Nem most jön ki az új verziója? Állítólag az új motort kap.

(#36927) GEPESZ66 válasza Szellem. (#36920) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én úgy vettem észre, hogy jobban fogta, mint az ESS.
Nem tetszettek egyébként a beállítási lehetőségei.
Egyébként a céges gépeken, ill. a mobiltelefonokon is a McAfee van.

(#36928) kanál01


kanál01
tag

Sziasztok!

sajnos a gondom nem oldódott meg, gondoltam még egyszer rákérdezek, még ötlet lenne-e, hogy a mozilla+chrome reklámok+lelassulást megszüntetni?

ezt végig csináltam, +avast böngészőtakarító se látott semmit, ezen kívül még mit próbálhatnák ki?
köszi előre is :R :R

Adwcleaner+MBAM+HitmanPro, takarítás után pedig a gép gazdája legyen kedves civilizált ember módjára netezni/telepíteni. (friss, védett böngésző, nemrakjukfelasz&rt a gépre, stb).

Sziasztok!
ismerősöm új notebookjára win 8.1, office 2013, gyári cd driver, avast, flash, java lett felrakva + classicshell
és legelső megnyitáskor már a mozilla és a chrome is teli volt reklámmal oldalt és elég lassan jöttek be
(sehol nem voltam fent a neten előtte és csak ezek lettek felrakva)
ugyan ezzel találkoztam egy másik korábbi gépen win7-nél(de az nem friss telepítés volt) is, 4fajta vírusírtót(Avast, Malwarebytes, SUPERAntiSpyware és a Hitman Pro), lepörgetve és 1-2nap után visszajöttek
mivel kellene próbálkoznom illetve van amelyik megmutatja, melyik feltelepített programot kellene letörölnöm pl a fentiek közül?
köszi előre is a segítséget!!

(#36929) t72killer válasza kanál01 (#36928) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hú, ragadós szemetek ezek:U. 3rd party böngészőket (átmenetileg) leszedni, pár rescue-diskkel újra pucolni?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36930) Dévacsen válasza kanál01 (#36928) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Szia,tegyél fel reklámblokkolót, firefox és chrome hoz is van,pl: uBlock origin,(kiegészítőknél keresd)azután állítsd be a szűrőket.Ezek letiltanak minden szemetet,ez nem az antivírusok feladat köre,és repülni fognak az oldalak.Mondjuk az avastnál a böngészőbe épülő cucc felfog egy két dolgot ha telepítve van de sanjos lassulás árán,és koránt sem eleget.[link]

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#36931) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Ne lehet a Mcafee olyan rossz azért pláne hogy átvette az Intel csak nem vettek volna meg szart...

(#36932) csasaKKP válasza Kumblee88 (#36931) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én is ezt mondom, Intelnél jó kezekben van.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#36933) zazenke


zazenke
őstag

milyen érdekes belefutottam most egy olyan androidos nyavajába a facebookról, hogy felvisz egy oldalra ott azt az üzenetet kapod hogy vírusos a telefon ezért azonnal le kell töltened egy alkalmazást és egy telefonszámra elküldeni egy kódot. ez eddig tiszta sor hogy emeltdíjas szolgltatásra akarnak rávenni. viszont az már sokkal érdekesebb hogy amikor felvisz erre az oldalra akkor anélkül hogy a telefonra bármit telepítettél volna már a telefon elkezd észnélkül rezegni. ez egy kicsit ilyesztő volt és ki is próbáltam többször. telepítés nélkül is tudnak olyan parancsot kiadni a telefonnak hogy beindítsa a rezgő motorját. Az oldalról alig lehet kilépni mert üzenetekkel bombáz.

(#36934) GEPESZ66 válasza csasaKKP (#36932) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Érdekes, hogy a Live Safe esetében sehol nem találni a RAM igényt.

(#36935) ƵøŁĭ válasza GEPESZ66 (#36934) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Érdekes.

:P

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36936) GEPESZ66 válasza ƵøŁĭ (#36935) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A 2016-os verziónál rátaláltam.

Systemanforderungen

Arbeitsspeicher 2 GB RAM
Prozessor 1,0 GHz Pentium od. 100% kompatibler Prozessor
Weitere Internet-Verbindung

(#36937) bullseye válasza zazenke (#36933) üzenetére


bullseye
addikt

16060?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36938) dqdb válasza zazenke (#36933) üzenetére


dqdb
nagyúr

telepítés nélkül is tudnak olyan parancsot kiadni a telefonnak hogy beindítsa a rezgő motorját
Van rá sajnos HTML5 API, hozzá példaprogram, és néhány böngésző támogatja is.

Szerintem rettentő nagy hülyeség volt ezt nem engedélyköteles API-vá tenni, mint a helymeghatározást, hiszen kiválóan alkalmas rombolásra és átverésre, mint a példa is mutatja.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#36939) mmdms


mmdms
addikt

Halihó!

Vártam egy ismerőst hogy vegyen fel skypon, beléptem, egyből jött is a felkérés, de figyelmetlen voltam és valami amerikai account vett fel, hy, would you like to share a picture... Tovább nem is olvastam, töröl tilt bejelent minden egyszerre, majd később elővettem a telóm, természetesen az üzenet már azon is megjelent, feloldottam a billentyűzárat, a skype nem válaszol felirat fogadott. Az imént meg valami olyasmit írt ki, hogy All log application closed. Tudtommal ilyen nincs is a telómon. Ez most mi a szösz? Virnyák?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#36940) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Szerintem feltelepítem a Mcafee Live Safe-t aztán tesztelgetem kicsit veszteni valóm nincs!

(#36941) GEPESZ66 válasza Kumblee88 (#36940) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Várjuk a tapasztalatokat.

(#36942) zazenke válasza bullseye (#36937) üzenetére


zazenke
őstag

semmilyen számra nem emlékszem már

(#36943) Orlin


Orlin
addikt

Nálam most a McAfee® Free Antivirus Beta van fent.Még béta nagyon tudom.A gépet nagyon nem fogja ,alig venni észre.Viszont még tényleg elég butuska és nem is frissít... :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#36944) Kumblee88 válasza Orlin (#36943) üzenetére


Kumblee88
csendes tag

Fogott már meg vírust?

(#36945) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Amugy egész jó teszteredményeket olvastam a Mcafferól :)

(#36946) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! A KIS 2015 FakeAV-nak nézi az MBAM Free-t Reinstallaltam az MBAM-ot most pedig nem tudom elindítani. A KIS 2015 karanténjában semmi nincs. Mit lehet ilyenkor csinálni. :F :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#36947) Cs1csó válasza Kumblee88 (#36945) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hol?

(#36948) filipanits


filipanits
újonc

Sziasztok, holnap jön meg az új laptopom és arra gondoltam, hogy arra free avast helyett egy előfizetős teljes biztonsági csomag kéne, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Tudnátok ajánlani esetleg olyat, ami rendkívül erős védelmet nyújt? (Erőforrás: i7-5500U, 8GB RAM) Köszi a segítséget előre is! :)

(#36949) Mikulásbá válasza filipanits (#36948) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pl.KIS 2016 + MBAM

(#36950) filipanits válasza Mikulásbá (#36949) üzenetére


filipanits
újonc

És azt az angol oldalon tudom megvenni, mert a magyaron még csak a 2015-ös van? Ha a magyaron veszem akkor frissíthetek 2016-ra?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.