Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) #65388800 válasza eurolac (#36700) üzenetére


#65388800
törölt tag

Én még nem is találkoztam telefonos vírussal soha sem. 2010 óta van okostelefonom és nem is volt rajta vírusírtó. Hogyan lehet bekapni vírust vagy mit csináltak hogy az lett?

(#36702) Pano válasza eurolac (#36700) üzenetére


Pano
addikt

Csak áruházból kell alkalmazásokat telepíteni, nem kell tört appokat felrakni (s ugye kikapcsolni a "csak hiteles forrásból telepíthető csomagok futtatását" ) és a lehetőségek 99,9%-a ezzel ki is van küszöbölve. Ugye sokan szeretik lewarezolni mondjuk az IGO-t és társait.

[ Szerkesztve ]

(#36703) szaki26a


szaki26a
aktív tag

Azért ilyet ne nagyon hangoztass, mert aki nem ért hozzá még elhiszi. Simán lehet kapni vírust a playstore-on keresztül, illetve most már mms-en keresztül is fognak jönni. (Nem, a Google nem javította a hibát a frissítéssel).
Ügyesen előkészített weblapokon keresztül is meg lehet fertőződni. Kb olyan a terület mint 2000 körül pc-n. Felfigyeltek a lehetőségekre a támadók, de a potenciális áldozatok még nem.

(#36704) #65388800 válasza szaki26a (#36703) üzenetére


#65388800
törölt tag

De a play áruházban már nem ellenőrzik az appokat? Korábban írták hogy csak az után jelenik meg hogy átnézték.

(#36705) szaki26a


szaki26a
aktív tag

Sok konferencián volt téma, milyen egyszerűen kijátszható a teljes folyamat.

[ Szerkesztve ]

(#36706) Pano válasza szaki26a (#36705) üzenetére


Pano
addikt

Sebezhetőség rengeteg van, naponta azonosítanak több tucatot, amiken keresztül be lehet juni/le lehet futtatni/hozzáférni/kikapcoslni stb stb stb.
Ez nem újdonság, ilyen minden rendszeren van, ami létezik (Windows, Linux, Android, Windows Phone, OSX, MacOS).
A kérdés inkább az, hogy létezik-e olyan kártevő ami fogja és kihasználja? Nem nagyon.
Tehát annak az esélye, hogy amit én írtam -azt betartva- vírust tegyél a telefonra hihetetlenül csekély.
A reklámokat dobáló marhaságokat meg ne nevezzük már vírusoknak, mert nem azok!

[ Szerkesztve ]

(#36707) savior


savior
őstag

Az igaz, hogy ha sandbox-ban futtatjuk a programot az olyan, mintha linuxban futtatnánk?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#36708) Pano válasza savior (#36707) üzenetére


Pano
addikt

Nem.

Tömör voltam :D A linux használ hasonló megoldást, de nem olyan mint ha linuxban futtatnád. Amiről te beszélsz az teljesen más dolog.

[ Szerkesztve ]

(#36709) maxklausen válasza #65388800 (#36698) üzenetére


maxklausen
csendes tag

Válasz a kérdésedre: http://www.avg.com/eu-en/faq.num-5222

(#36710) #65388800 válasza maxklausen (#36709) üzenetére


#65388800
törölt tag

Köszi. Megpróbálom a gmail-eset hátha jó. T-online-nal nem megy. Pedig a kimenő és a bejövő szerver is mail.t-online.hu ha minden igaz nem?

(#36711) zazenke


zazenke
őstag

benyeltem egy adaware-t emsisoft internet security mellett . végül is immel ámmal megfogta de egy két dolog így is átíródott a böngészőben amit kínlódva tudtam csak kitakarítani. Az emsisoft amúgy nagyon jó védelem de ő sem isten. Az lenne a kérdésem lenne valami mellé kiegészítő védelemnekami nem akad össze nem fog rá a gépre és nem csak keresni de realtime is fut? a malwarebytes az jó lenne de drágállom és mostanság már nem is lehet vele szórakozni ha értitek mire gondolok. 7000 ft sok érte mert ennyiért kaspersky is van de az nem másodlagos védelemnek való.

(#36712) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Matousec listán jó helyezést ért el a Spyshelter, ill náluk is elérhető a lifetime licensz. Ők már win10 kompatibilisek elvileg, használja/próbálta esetleg valaki?

A CFW sajnos nem megy win10 alatt, ill nekem amikor volt, eléggé fogta a gépem. Így keresek egy könnyűsúlyú de erős alternatívát Avira pro mellé.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36713) maxklausen válasza #65388800 (#36710) üzenetére


maxklausen
csendes tag

Igen, nekem gmail-lel működött , az elv ugyanaz.

(#36714) JoePAPES válasza t72killer (#36712) üzenetére


JoePAPES
csendes tag

Spyshelter Firewall, én is ezt használom, Windows 10 alatt, szerintem (szubjektív vélemény) a legjobbak egyike, erős HIPS, nuku terhelés=0.

[ Szerkesztve ]

(#36715) ƵøŁĭ válasza zazenke (#36711) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Na rakjunk össze egy receptet . Hozzávalók :
- Unchecky
- Adguard
- naprakész vírusirtó
Elkészítési idő: 1 perc .

Nem kell semmi más valósidejű védelem . Talán ha eltudsz kapni még valahonnan egy lifetime kulcsot [MBAM] akkor paranoid igényeidet némiképp kielégítheted .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36716) zazenke válasza ƵøŁĭ (#36715) üzenetére


zazenke
őstag

köszi megfogom nézni ezeket a hozzávalókat. egyébként ott hibáztam hogy a vírus még nem volt benne az adatbázisában és elkezdett kérdezgetni és úgy gondoltam annak ellenére hogy rányomtam az egyszer engedélyezi gombra attól még úgy is ráfog a folyamat végén ha kiderül hogy vírus. a végére ki is dobta hogy vírus de addigra már telepedett egy két összetevője és idegesítően átrajzolta a böngészőimet. ma megpróbáltam ismét most már a folyamat elején ráharapott és nem lett baj . ennyit jelent 1 nap :)

(#36717) t72killer válasza JoePAPES (#36714) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez jó hír:R Milyen vírusirtót használsz mellette? Nálam Avira pro mellett kéne dolgoznia.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36718) JoePAPES válasza t72killer (#36717) üzenetére


JoePAPES
csendes tag

Most raktam fel az AVIRA PRO-t betát . Kíváncsi vagyok , hogy fognak együtt muzsikálni ????!!!

(#36719) t72killer válasza JoePAPES (#36718) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már fent is van a Spyshelter, semmi baja nem volt az avirával (és vica versa). Nagyon könnyű kis programocskának tűnik, szeretni fogjuk:). Megpróbálok majd rájönni, hogy url-eket/url-listákat be lehet-e neki adni blokkolásra, hogy ő végezze el az adblock feladatot is a gépen.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36720) Szellem. válasza Pano (#36697) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az F-Secure IS és a Safe nem ugyan az a termék! Ha írsz róla, kérlek nézz utána!Félrevezető a téves információ amit leírtál!

A windows update és klite problémát be rakhatnád képben. Kíváncsi lennék rá, mert konkrétan egy modulja nincs ami az update funkcióba belenyúlna! Szerintem ott mással van összeakadva. Az tény, hogy az F-Secure hálózati kártya szinten ellenőrzi a hálózati forgalmat (web, e-mail), de ez nem érinti a windows rendszerszolgáltatásait. Többek között éppen ezért nincs benne saját tűzfal, csak a windwos sajátját használja!

A klite-os lejátszót nézted a Deepguard alatt, hogy be van rakva figyelésbe vagy blokkolásba? Ha igen, ott lehet kezelni és simán megy magától. Ha nincs a listában, nem figyeli, ha igen, van oka rá.

[ Szerkesztve ]

(#36721) Pano válasza Szellem. (#36720) üzenetére


Pano
addikt

Jó, első körben kérlek ha a letöltésnél kiválasztod az Internet Security-t, akkor töltsd le a próba verziót és nézd meg, hogy mi fog feltelepülni. Nekem a letöltő a Safe-et töltötte le!
Elkísér erre az oldalra. Itt még bizony bal oldalon még mindig az Internet Security van (még a link nevében is). Be kell regisztrálni, hogy letöltsd.

Az otthoni megoldásokat választottam, a menüben meg a desktop &laptops ->F-secure Internet Security-t.

A másik meg, hogy irány a webshop. Én ott se láttam sima Internet Securityt.
Lehet, hogy én vagyok a totál hülye, vagy nem kicsit át akar vágni az f-secure oldala.

A másik meg, hogy ezt a stílust jobb ha hanyagolod az irányomba, mert kb olyan a megfogalmazásod, hogy azzal együtt hazugnak is nevezel.

[ Szerkesztve ]

(#36722) Szellem. válasza Pano (#36721) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem neveztelek hazugnak, de amit leírtál az nem pontos információ.
Ezt írtad:
(mondjuk most már F-secure Safe.. már ezek is kezdik ezt a nortonos majmolást."
Az F-Secure IS nem a Safe. Ezen nincs mit magyarázni. Amit leírtál az valóban félrevezető.

Ha felmész a www.fsecure.hu oldalra onnan az IS és az AV webes telepítőkészletét le tudod tölteni és próba változatban fel tudod tenni őket.
De, innen is le tudod tölteni a megfelelő webes telepítőt és most néztem meg valóban az IS települ.
https://www.f-secure.com/en/web/home_global/downloads

Stílust meg nem hinném, hogy kikérheted. Tényt írtam le és nem személyeskedtem. :R

[ Szerkesztve ]

(#36723) Pano válasza Szellem. (#36722) üzenetére


Pano
addikt

Lehet nem pontos, de megnézted amit linkeltem?

Nem azt mondom, hogy nincs igazad, csak ha végig követed a metódust az f-secure oldalán félre van vezetve a felhasználó -mint én is félre lettem-.
Végig az Internet Security-ről van szó amikor az ember navigál, annak az ismertető oldalán is vagy, azt választod ki a menüből. Ott rákattintasz a try-ra, elnavigál egy oldalra ahol regisztrálnod kell (szintén az IS képével), beregisztrálsz és letölti, feltelepíti neked a SAFE-et.
Az internet security adatlapján ott van szintén az, hogy vásárold meg, az Internet Security ára 49.99 euro. Rákattintasz és a tétel soroláson már az F-secure Safe van.

Én se azt írtam, hogy személyeskedtél, csak kb egyből a torkomnak ugortál, hogy miként merek ilyet állítani, amit, meg kb szégyelljem el magam. De továbbra is fenntartom azt, hogy én a fenti információk alapján alkottam véleményt.
Arról én nem tehetek, hogy az F-Secure valótlant állít és félrevezet (lásd fentiek + a linkek)

[ Szerkesztve ]

(#36724) Szellem. válasza Pano (#36723) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Megnéztem, de nem próbáltam ki azt a metódust, mert fentebb írtam neked a bevált módszerem.
Jelen esetben, nem azon volt a lényeg, hogy amit kipróbáltál az nem volt az amit szerettél volna, hanem a honlapon van egyértelműen leírva, hogy melyik termék micsoda, és mit tartalmaz!

A windows frissítési problémád esetén nem derült ki a számomra, hogy pontosan melyik windows esetében nem ment a frissítés. Jelen esetben egy laptopon küzdök mert nem fut le a frissítés, viszont ezen nincs f-Secure. Windows 10 és a beépített Defender fut.

Azt nem állítom, hogy az F-Secure termékei nem hibátlanok. Az viszont biztos, hogy kevesebb a probléma, és közel nem követnek el olyan szarvas hibákat mint pl. a Kaspersky. Jelenleg amióta használom, ez már majdnem fél év, semmi bajom nem volt a termékükkel! Pedig, aki ismer a fórumban azt tudja, hogy nagyon háklis vagyok mindenféle bugra, vagy rendellenes működésre és rendszerterhelésre.

A torkodnak meg nem estem. Az esetleges félreértést pedig keresd magadban. Tényt közöltem, és semmilyen letorkolás és egyéb nem állt szándékomban. Megsérteni, meg pláne nem szerettelek volna. Szerintem nem is volt miért.

Kérlek, próbáld ki azt a megoldást amit írtam neked feljebb, ha érdekel az F-Secure IS. Ha nem akkor nincs miről tovább vitáznunk. :R

[ Szerkesztve ]

(#36725) eurolac válasza #65388800 (#36701) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Én is anno az üzletben láttam fertőzött mobilokat. A legtöbbjén a következő "tünet" volt: az alkalmazások maguktól nyíltak és záródtak be, totál belassultak, stb. A szervizes sem tudott semmit csinálni velük, újrarakta őket. Egy nő hozott be egyszer egy Sony-t, Avast volt rajta. Az üzleti levelezését nézte és rákattintott egy mellékletre. Utána az Avast dobálta az ablakokat, mindig mást észlelt, semmit nem lehetett csinálni azzal a telóval sem. Többségük biztosan warezolt, ez a nő nem.
Én a szülinapp megérkezéséig máshonnan szereztem be az iGO-t, de soha nem kaptam be semmit.
Viszont a feleségem vagy egy hónapja a tabletjén nézegette az FB-t. Egy kerékpározással kapcsolatos cikkre kattintott, utána rögtön szólt, hogy a Zoner zöldről pirosra váltott az értesítő sávban. Lehúztam és a következő üzenet fogadott. Mivel akkor nem volt időm bíbelődni és az eltávolításra sikertelent írt így csináltam rajta egy gyári visszaállítást. Vagy FP volt a Zoner részéről vagy ennyire jó a Zoner AV.
Mindezek után én úgy gondolom, ha nem lassítja az adott mobiltelefont, nem árt az AV.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#36726) #65388800 válasza eurolac (#36725) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!
Lehet én is kipróbálok valamilyen vírusirtót kár hogy facen sok hülyeséget meg lehet osztani ami vírusos is lehet. Vannak olyan oldalak amit csak like vagy megosztás után lehet megtekinteni, de nincs alatta semmilyen tartalom. Elvileg próbál a face valamit tenni ellene de nem sok sikerrel eddig úgy látom.

Például volt olyan megosztás nemrég hogy "minden idők legnagyobb vihara csap le az országra" gyerek megosztja alatta hosszaszólás.
"na és milyen vihar jön"?
"semmilyen nem volt semmi"

Később össze vissza jelölgetett meg embereket mindenféle képeknél videóknál.

Bár én is jártam így igaz nem facebook útján kaptam meg a vírust hanem valamilyen programot telepítettem és a böngészőbe is telepített. Mivel használom a tampermonkey-t nagyon nem volt nehéz dolga, Beállított egy scriptet és folyamatosan valami kínai ember képeit osztotta meg, Én persze nem tudtam róla csak akkor amikor rám írtak miért jelölöm meg őket. De nem is volt nehéz törölni mivel csak a scriptet kellett törölni és kész.

Látszik hogy facebook-on mennyire meg lehet fertőződni.

(#36727) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jöhet az özönvíz...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36728) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
Frissítettem w7-ről w10-re és eltűnt a Kaspersky (KIS) vírusirtóm.
Nem tudja kezelni a W10? Törölte?
Ha már megvásároltam szeretném használni a KIS-t.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#36729) savior válasza net91 (#36728) üzenetére


savior
őstag

Tölts le újabb verziót belőle.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#36730) Mikulásbá válasza net91 (#36728) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tedd fel a 2016-ost,még csak angol van,de az működik.

(#36731) net91 válasza Mikulásbá (#36730) üzenetére


net91
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Eddig magyar nyelvűt nem találtam, de akkor nem is keresek tovább.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#36732) Tetete1 válasza net91 (#36728) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem sem működött a W in 10-el a Kaspy. Leszedtem, de nem is hagyta újratelepíteni. A friss Win10 a klaviatúrámat sem érzékelte, bármit tettem is vele (nem tudtam vele írini). Az Avast IS pedig nagyon jól működött vele. Visszatöltöttem a Win 8-at és minden rendben (azóta nem hagy békén állandóan freissítene. De leginkább az bosszant fel a Win10, hogy a friisítéssel meghagyja a régit ( eddig nem volt több a 10-es Windows(próbaverzió) és a programok 25 GB-nál, most meg 50 Gb, tehár fenn hagyja a régit is. Ha mentek, akkor megduplázódik az idő is és feleslegesen foglalja a wincsit.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#36733) Mikulásbá válasza Tetete1 (#36732) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Töröld a windows old mappát,az már úgy sem fog kelleni.

(#36734) riki válasza eurolac (#36725) üzenetére


riki
senior tag

Sajnos a Zoner a futottak még kategória mobilos fronton . Töröld le ,majd válasz ezek közül [link] Ha ezek is jelzik ,meg fognak vele birkózni.

(#36735) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

AdwCleaner 5.00

Version 5.00:
[NEW] - Debug mode added
[NEW] - New generic detections engine
[NEW] - Quarantine manager is now fully integrated into AdwCleaner
[NEW] - Compatibility with W10
[NEW] - "Reset Proxy settings" option added
[NEW] - "Reset Winsock settings" option added
[NEW] - "Reset TCP/IP settings" option added
[NEW] - "Reset Firewall settings" option added
[NEW] - "Reset IPSec settings" option added
[NEW] - "Reset BITS queue" option added
[NEW] - "Reset Internet Explorer policies" option added
[NEW] - "Reset Chrome policies" option added
[NEW] - Generic.BrowseFox added to generic detections

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36736) daczkó


daczkó
aktív tag

Arról tudni valamit, hogy az AV TEST miért vette ki a Qihoo termékeket termékeket a tesztekből?

/ignore wwenigma

(#36737) Tetete1 válasza Mikulásbá (#36733) üzenetére


Tetete1
senior tag

Megteszem, de nem emlékszem rá, hogy lett volna (legfeljebb titkosítva)..

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#36738) Mikulásbá válasza Tetete1 (#36737) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha úgy frissítettél Win 10-re,hogy minden adatod megmaradjon,akkor lennie kellett.

(#36739) Gabis válasza ƵøŁĭ (#36735) üzenetére


Gabis
őstag

"Compatibility with W10"
ez jó hír mert, mert több hsz-ben is panaszkodtak, hogy a korábbi verzió csinált érdekes dolgokat a rendszerrel
:R

(#36740) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Virus-Finding Engine updated in Dr.Web software
Issues involving routines for extracting and parsing .NET, and ZIP files have been resolved. The defect causing false positives during heuristic analysis of PE and MS Office files has been corrected.
The structural entropy scan is now available for PE-files under 64-bit versions of Windows and the heuristic routines for analysing RTF files have been upgraded.
Furthermore, Dr.Web Virus-Finding Engine routines processing ELF- and Mach-O files now support UPX.
In addition, the engine's detection capabilities have been enhanced.
The update will be downloaded and installed automatically.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#36741) bullseye válasza daczkó (#36736) üzenetére


bullseye
addikt

Volt pár hete (hónapja?) némi botrány, hogy más motorral megy a nekik küldött, és mással a "civileknek" letölthető verzió.
Sőt, akkor szó volt róla, hogy egy másik cég is érintett, de már nem tudom mi lett a dologból.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36742) code1005 válasza bullseye (#36741) üzenetére


code1005
senior tag

Ebbe futottam én is bele, a play-es változat nagyon nem hasonlít az av tesztes változathoz. Töröltem is.

plata o plomo

(#36743) Mart10000 válasza daczkó (#36736) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Kérdésedre itt a válasz.

(#36744) viralmind válasza code1005 (#36742) üzenetére


viralmind
aktív tag

Teljesen masrol van szo, androidos verziobol pedig van 2 egy a kinai piacra es egy global, de a kizaras nem emiatt tortent, hanem mert a tesztre bekuldott verzioban alapbol be volt kapcsolva a 2 licenszelt motor, amit pedig az oldalukrol letoltottel a kis pici ujjaiddal kellett aktivalni, ennyi volt a nagy csalas.

(#36745) daczkó válasza Mart10000 (#36743) üzenetére


daczkó
aktív tag

Ez minden? :D Jesszus, maximum egy megrovást érdemeltek volna, maximum.

/ignore wwenigma

(#36746) Mart10000 válasza daczkó (#36745) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Mikor egy rövid ideig használtam a 360 Internet Securityt a valós idejű védelmi funkcióból valóban ki volt kapcsolva gyárilag a Bitdefender motor, amit első indítás után bekapcsoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36747) daczkó válasza Mart10000 (#36746) üzenetére


daczkó
aktív tag

Igen, ezt én sem értem. Alapból a BD engine ki van kapcsolva, az avira be van, de kizárólag passzív védelemként (értsd: szkenneléskor használja). Lehet, hogy a terheléssel próbálnak így játszani? Bár ha igen, akkor igazán bele tehettek volna egy opciót a telepítésbe, ahol kiválaszthatom, hogy mit is akarok.

/ignore wwenigma

(#36748) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
F-secure-ban hogyan tudok kivételeket megadni?
Köszi a választ! :R

(#36749) Mikulásbá válasza bombibmw (#36748) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szabály létrehozásának megkezdése:

A fő lapon kattintson a Beállítások elemre.
Válassza a Hálózati kapcsolatok > Tűzfal lehetőséget.
Kattintson a Szabályok fülre.
Kattintson a Hozzáadás gombra.
Megnyílik az Új szabály hozzáadása párbeszédpanel.
A Név mezőben adjon nevet a szabálynak. Olyan nevet válasszon, amely alapján könnyen azonosítani tudja a szabályt.
A forgalom letiltásához, illetve engedélyezéséhez válassza a Tiltás, illetve az Engedélyezés jelölőnégyzetet.
Kattintson a Tovább gombra.

(#36750) daimonion válasza daczkó (#36747) üzenetére


daimonion
senior tag

Itt lehet bekapcsolni Real timr scanhez a dolgokat ha a custom fülre kattintasz akkot meg saját magad választod ki , hogy mi legyen bekapcsolva

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.