Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) szaki26a válasza King Unique (#28600) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Gyors leszek, mert meccs van :)
Identity Shieldnek része egy a Zamana anti keyloggerhez hasonló technologia. Gyakorlatilag, ismeretlen folyamatot nem enged másikhoz hozzáférni. Jelszavak így védve vannak. Van olyan bank ami csak ezt veszi, és adja az ügyfeleinek, olyan erős védelmet jelent.

(#28602) blattida válasza szaki26a (#28601) üzenetére


blattida
nagyúr

Kolumbia vagy Uruguay a kedvezményezett? :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28603) szaki26a válasza blattida (#28602) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Kolumbia :))

(#28604) King Unique válasza szaki26a (#28601) üzenetére


King Unique
titán

Ha valóban ennyire hatékony, akkor nincs mért aggódnom. :)
Mármint xy bank gondolom ezt a technológiát alkalmazza, v netán Zemana, WSA?

Köszönöm a leírtakat :R

(#28605) szaki26a válasza King Unique (#28604) üzenetére


szaki26a
aktív tag

WSA használ saját technologiát.
.
Itt egy link a banktól:
[link]

(#28606) King Unique válasza szaki26a (#28605) üzenetére


King Unique
titán

Rosszul fogalmaztam, azt tudom, h WSA sajátját, csak azt hittem xy bank használja uazt, v 1-1-ben Zemana, WSA, de link alapján választ kaptam.
Ki tudja többi bank, pl. itthoniak milyen védelmi rendszert használnak...?

+1 kérdés: WSA-nál OK e téren a dolog, de pl. többi AV (GData, ESS) esetében érdemes felrakni egy Zemanat, v felesleges, bekavar? Látom van már cloud malware is belőle.

[ Szerkesztve ]

(#28607) blattida válasza King Unique (#28606) üzenetére


blattida
nagyúr

A zemana is egy tradicionális hips, ezért olyan mellé van értelme fölrakni, amiben nincs teljes értékű hips, így az általad említettek mellé nyugodtan fölmehet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28608) King Unique válasza blattida (#28607) üzenetére


King Unique
titán

OK, azért majd még meglátom. :)

(#28609) kivlov


kivlov
aktív tag

Bocsi elírtam egy sort az eredményeknél :)

360 IS 1291/1387 93,0%
360 TS 1303/1387 93,9%

ígérem nem írok több hülyeséget... :R

[ Szerkesztve ]

(#28610) CJ4567 válasza kivlov (#28609) üzenetére


CJ4567
veterán

Ts-Ben van +1 motor, azért jobb.

No Sana No Life

(#28611) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Windows Defender
-1

(#28612) blattida válasza kivlov (#28609) üzenetére


blattida
nagyúr

Sehol sem írtál hülyeséget. :N
:R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28613) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

F-Secure Internet Security 2015 RC

New features

Common:

User interface colors changed to black theme
Fixed issues

Common:

Unsuccessful download is displayed as successful (CTS-94833)
Network installer displays glyphs instead of proper text (CTS-94824)
When stub is run again, confusing message appears (CTS-94823)
Updates are not downloaded properly when network reconnects (CTS-94821)
Subscription renewal flow broken when upgrade available (CTS-94817)
Too small font on download error dialog (CTS-94812)
No icon for removed product (CTS-94811)
Bad colors for license terms dialog (CTS-94810)
Dialog layout broken when stub run again (CTS-94807)
Truncation (da, de) in "Accept and install" dialog (CTS-94806)
Truncation in "Clear all" button in Product timeline (CTS-94803)
Truncation in Action Center list view (CTS-94802)
Installation confused if stub run quickly after uninstall (CTS-94796)
If user attempts to close "Enter key" and cancels he can no longer enter key (CTS-94795)
Dialog layout broken when renewing subscription (CTS-94792)
Downloading ASPAM updates failed (CTS-94791)
Network installer exits if double-click on titlebar (CTS-94780)
Security Cloud participation text ambiguous (CTS-94777)
Confusing dialog when installing with disabled key (CTS-94775)
Security Cloud privacy policy opens help from wrong location (CTS-94764)
"Accept and install" dialog disappears if user opens My Subscriptions (CTS-94748)
Update check malfunction when disk space very low (CTS-94734)
Truncation in license terms page tab captions (CTS-94712)
Launch pad flashes after installation even when it should be hidden (CTS-94678)
Antivirus:

· Sidegrade step skipped during install (CTS-94819)

· Big gap between lines in launch bar (CTS-94818)

· Excluded from the scan file not working (CTS-94800)

· Antivirus does not restart after computer sleeping (CTS-94799)

· Old Cleanup Tool is launched (CTS-94685)

· Unreadable tab text when hovering (CTS-94778)

· Remove old CompSec Help (CTS-94758)

· Multiple Errors in TP114 Logs (CTS-94770)

Browsing protection:

Please note: This release of Browsing Protection will be delivered separately to the rest of the components, so you will not see it immediately.
· ms-sysdev / TP99.6 / Multiple fs_ie_https.dll crashes (CTS-94248)

· Green rating-icon should be displayed for links that are white-listed (CTS-94306)

· [Child-mode] "Deny" icon is dispayed in search engine results (CTS-94266)

· OLS CA using incorrect settings handle (CTS-94720)

· BUG-03353: No deny icon displayed for blocked unrated sites (CTS-94694)

· TP111 RU: Help translation issues, OLS and Gaming Mode (CTS-94493)

· Banking Protection flyer requires a border with brighter colour. (CTS-94423)

· OLS rating icons are not injected into SafeSearch portal. (CTS-94839)

· Incorrect positioning of rating icons on Bing (CTS-94566)

· Something with Bing and Rating pictures by F-Secure (CTS-94527)

· Glass effect on tab hover (CTS-94779)

· [WinXP] Rating icons are all green for Google in IE8 (CTS-94755)

· OLS & SS extensions have multiple versions of customization in FF & CH (CTS-94674)

· Missing rating icons on Google (CTS-94847)

· Missing rating icons for sub-links (CTS-94846)

TP114: Nifbin update installation failed (CTS-94809)
SafeSearch help confusing regarding ratings (CTS-94651)
Fine-tune Safe Search extension's user interface.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28614) kivlov válasza CJ4567 (#28610) üzenetére


kivlov
aktív tag

igen de proaktív védelemben gyengébbnek bizonyult..

(#28615) CJ4567 válasza kivlov (#28614) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez miatt kb. egyenlőek :K

No Sana No Life

(#28616) kivlov válasza CJ4567 (#28615) üzenetére


kivlov
aktív tag

nem összehasonlítható...mert a behatolások ellen kevésbé véd míg a vírusokkal szemben hatékonyabb...

(#28617) CJ4567 válasza kivlov (#28616) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor most már tudom mire jó a proaktív védelem :K

No Sana No Life

(#28618) Dhampir válasza atomanti19 (#28501) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Avast hatékonysága növelhető, ha a Beállítások/ Aktív védelmekben (Fájlrendszer védelem, Levelezés védelem, Web védelem) az Érzékenység szekcióban kipipálod a "PUP és gyanús fájlok" opciót.

(#28619) mekker


mekker
őstag

Sziasztok!
Ezen szempontok szerint melyik lenne az ideálisabb? Avira, Avast, vagy ESET?
(óvatosabb használat mellett)
-Kis erőforrásigényű
-Ne terhelje le a merevlemezt
-Ne akarjon helyettem csinálni mindent
-Nagyjából mindent meg tudjon fogni

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#28620) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

McAfee Anti-Malware Engine 5700
Detection Enhancements:

Enhancements to Java class format scanning to improve exploit detection capabilities
Live memory scanning on Windows for detecting and removing malicious processes, threads and files
Enhanced generic unpacking to detect more threats
Native unpacking for newer versions of ASPack, AutoIt and MSI

Performance Enhancements:

General performance optimizations, including initialization and scanning
Improvement in extra.dat load times

Platform Enhancements:

New supported platforms: AIX 7.1, Linux 3.12 Kernel, FreeBSD 9.x, Solaris 11 on Intel
End of Life platforms: Win2000, FreeBSD 6.x, Mac on PowerPC, HP-UX on Itanium

Updated Release Schedule for the 5700 Engine:

- Beta on May 6, 2014 - Release Candidate (RC) in mid-Aug 2014
- RTW (elective download) in mid-Sept 2014
- RTW (AutoUpdate) in Jan 2015
- 5600 Engine End Of Life (EOL) Mar 31, 2015

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28621) kivlov válasza mekker (#28619) üzenetére


kivlov
aktív tag

Avira avast free vagy fizetős mert nem mindegy....
Én az avirát nem szeretem mert kevés szolgáltatást ad free verzióban az avast nagyon jó mert sok extra van benne a freeben is és jól véd és jól konfigolható viszont néha akadhat a gép tőle ,az esetből,a smart securityt ajánlom, mert ahoz is jó az újságos kód és többet nyújt av, tűzfal, hips, stb...és szerintem többmindent megfog és jobban konfigolható...szerintem! :))))
Én szoktam javasolni a böngészőbe is az ad block plust és a trafficlight és ghostery kiegészítőket mert sok mindent megfognak

(#28622) mekker válasza kivlov (#28621) üzenetére


mekker
őstag

Mindegyikből az ingyeneset.
Grimefighter, meg egyéb hasonszőrű szolgáltatásokból én nem kérnék, csak egy alap vírusirtó kéne, ami nem falja fel a gépet, de jól működik. Tűzfalnak nekem megfelel a gyári is, bár az sem zavar, ha van valami hatékonyabb is a gépen.
Még egy fél éve próbáltam a Comodot. Nagyon jó antivírus+tűzfal és ingyenesen is elérhető szinte minden funkció, van rajta kioszk stb., de egyszerűen annyira a képembe mászott, hogy az meg már zavaró volt (port forwardingot egy rémálom beállítani, plusz állandóan kioszkban akart futtatni egyes programokat, vagy épp kérdés nélkül letörölt dolgokat).

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#28623) CJ4567 válasza mekker (#28622) üzenetére


CJ4567
veterán

360 IS, vagy ha kell karbantartás, meg plusz egy motor, de picit gyengébb proaktív védelem, akkor TS.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28624) blattida válasza mekker (#28622) üzenetére


blattida
nagyúr

...vagy épp kérdés nélkül letörölt dolgokat

Ilyet biztos, hogy nem csinált, már csak azért sem, mert maximum karanténba rakhatta őket (a törlés nem opció), de ez pusztán beállítás kérdése.

CJ4567
Szerinted mire jó?

Ugyanarra jó, csak az adatbázis személyleírás alapú, a proaktív meg viselkedés alapú.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28625) CJ4567 válasza blattida (#28624) üzenetére


CJ4567
veterán

Megint okosodtam, akkor most már tudom mire jó a proaktív, és mi alapján működik :R

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28626) kivlov válasza mekker (#28622) üzenetére


kivlov
aktív tag

Ha kell tűzfal, hips és magyar nyelv akkor eset ESS7...
Ha kell sandbox és nem akarsz havonta kódot írogatni és megy az angol akkor 360 IS már ha nem vagy bizalmatlan a kínai termékekkel...
Én az asztali gépemen ESS7 et a kis házi szerveremen pedig 360 IS-t használok peerblock-kal...mindkettővel elégedett vagyok...egyik sem eszi a gépet...
Comodo nem olyan erős antivirusban csak tűzfalban de nekem is ezért lett elegem belőle ment a levesbe, mert agyamra ment a sok kérdezősködés miatt...ha valamit engedélyeztem még vagy 10x megkérdezte biztos biztos? :))

[ Szerkesztve ]

(#28627) mekker válasza kivlov (#28626) üzenetére


mekker
őstag

Rendben, akkor kipróbálom az ESETet és a 360-at és meglátjuk mi lesz.

@blattida
Nem emlékszem pontosan miket csinált, de rémlik ilyesmi, hogy letöltöttem mondjuk egy cracket, vagy nem is feltétlen valami kalóz dolgot és bekaranténozta. Meg hasonlók

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#28628) blattida válasza kivlov (#28626) üzenetére


blattida
nagyúr

A comodo erős antivírusban, átlagos tűzfalban és erős hips-ben.
Ha nem akarsz sok kérdést, ne használj erős, igazi hips-et, mert mindegyik sokat kérdez és ez nem cégfüggő.
Amikor a comodo esetében valamit engedélyeztél a hips-ben, akkor azért kaptál újabb kérdést, mert az adott folyamat rengeteg összetevőhöz próbál hozzáférni és attól, hogy x registry kulcshoz engedélyezted, attól még x-hez és z-hez nem.
Ha nem akarsz klikkelgetni, akkor vagy tanuló módra teszed a hips-et vagy telepítő módra állítod vagy nem használod.
A sok klikkelgetni való nem a program hibája vagy hülyesége... :N

mekker
Oké, de a törlés és a karanténozás nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28629) kivlov válasza blattida (#28628) üzenetére


kivlov
aktív tag

ESS7 ben is van hips és egy kicsit finomabban működik használhatóbb...

Comoldo sajna nem erős antivirusba teszteltem elég sokat nem ismer fel és mindehol ezt írják..
Mindenhol csak a tűzfal részét javasolják más antivirus mellé (lásd matousec teszt eredmények)...ez és az online armor a két legjobb tűzfal mindenhol ezt hallani és én is ezekre jutottam tesztjeim során a legjobb eredmények ezekkel lettek.

Ha egy programot engedélyezek, hogy hozzáférjen bármihez akkor utánna ne kérdezgessen szerintem...de kinek mi :) ha nem használom akkormeg nem is kell a program se, így váltottam ess-re mert ott jobban működnek a dolgok nekem legalábbis jobb ha valamit engedek akkor azt egyszer kell :) de kinek mi...

(#28630) blattida válasza kivlov (#28629) üzenetére


blattida
nagyúr

Az eset hips-e nem teljes értékű hips (szomszédainknak nem volt ilyen céljuk), egyébként az is beállíthatod úgy, hogy sokat kérdezzen, mindez alapvetően ezen múlik.

Az elég sokat nem tudom, mennyit jelent, de ezek szerint nem eleget és gondolom, hogy a szokásos méretű és összetételű csomagokon, így gyakorlatilag irreleváns az eredmény, pár száz minta nem minta, ellenőrizetlen összetétel, ismétlődő kártevők, sok ártalmatlan, sérült fájl, soroljam még?

Mi az, hogy mindenhol? A nagy tesztelős oldalak közül egyedül az avtest.org-nál szerepel, nem mondanám azt, hogy rosszul, rajtuk kívül a pcmag "tesztjein" szokott felbukkanni, ott sem arról híres, hogy rosszul szerepelne vagy hogy a Te szavaiddal élve: elég sokat nem ismer fel.
Csak úgy kérdezem, hol írják?

Próbáljunk egy kicsit tényszerűek maradni. Más programok esetében is ezt teszem és mások esetében is leírom, ha valaki saját impulziói vagy olvasmány élményei alapján állít valamit, ami nem igazán felel meg a valóságnak. Ha comodo, akkor azt, ha eset, akkor azt, ha emsi, akkor azt, ha qihu, akkor azt, ha panda, akkor azt, ha avast, akkor azt, etc...

UI: a comodoban is be lehet állítani, hogy egy folyamatra csak egyszer kérdezzen, de ha nem teszed, akkor nem úgy fog viselkedni, de, ismétlem, ez megint csak nem a program hibája.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28631) kivlov válasza blattida (#28630) üzenetére


kivlov
aktív tag

pl.: [link]

nem kezdek felsorolásba de sok helyen olvasható, miszerint nem olyan nagyon jó az av védelme de itt is sok "szakértő" hangoztatta már...

Igen tudom, hogy be lehet állítani, hidd el megtettem de random módban hol tartotta is magát hol leszarta ezeket a beállításokat, ugyanazon folyamatokat futtatva többször is és ez ment az agyamra...illetve a laggolása...azért vannak benne bugok még...

szomszédainknál legalább megjegyzi mit állítok be...

Nekem ez tényszerű : Comodo 1209/1387 87,1%

(#28632) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom a Outpost Firewall Pro 9.1 használatán WSA melett. Hol tart jelenleg az Agnitum ebben a technológiai fejezetben, érdemes-e feltenni W8.1-re, adna-e jelentősebb védelmi pluszt? Pro vs. kontra?

Köszi szépen! :R

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#28633) Daemos válasza TFSi (#28632) üzenetére


Daemos
tag

Én Security verzióját használom és megvagyok vele elégedve. :)

Van hozzá promó is bár nem tudom hogy él-e még :F

(#28634) ƵøŁĭ válasza Daemos (#28633) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Működik . [link]
EG897-U6FV4-8CCG8-GWS44-AXT2F

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28635) blattida válasza kivlov (#28631) üzenetére


blattida
nagyúr

Ismét egy mintát alig tartalmazó teszt, éppen ezért az ilyet nem lehet komolyan venni.
Ha már ennyire az adatbázis tesztekkel vagy elfoglalva, akkor olyat nézz, amin legalább értékelhető mintaszámot használnak.

Értékelhető teszteket nem tudsz felsorolni, de ezt Te is tudod, az internet huszárjainak youtube-os tesztjei és a különféle cégekhez kötődő független tesztlaborok pedig megint csak nem a tényszerűségükről híresek.

Ha akarod én is linkelhetek neked ilyen nesze semmi, fogd meg jól teszteket, de sok értelme nem lenne, mert csak össze vissza eredményeket eredményezne és a nem hozzáértőket csak összezavarná.

Cis beállításhoz: pedig csak kellően kellett volna beállítani. Az, hogy Te azt gondolod, hogy ugyanazon folyamatok, attól még azok a háttérben ilyen-olyan okból fakadóan megváltoztak, az nem baj, ha ezt nem tudod, de ismétlem, ne használj hips-et, arról nem a program tehet, hogy nem tudod megfelelően használni/beállítani.
Persze, bugok vannak benne, voltak is és lesznek is, egyik sem hibátlan és ennek az ellenkezőjét senki sem állította, így én sem. Jómagam már hónapok óta nem használok cis-t és egyelőre nem is tervezem, hogy visszarakjam, ám ennek nem az az oka, hogy rossz lenne vagy idegesítően bogaras, hanem pusztán csak megváltozott az érdeklődésem és más elvárásaim lettek a védelmi programokkal szemben.
Ha utálod a cis-t, engem nem érdekel, mondhatni teszek rá, mivel nekem mindegy, azt viszont nem szeretem, ha valaki az érzelmeitől vezérelve tévedéseket ír be a topikba és ezt úgy teszi, mintha ezek a leírások tényszerűek lennének. Az, hogy ilyen kis mintaszámok mellett végzel házi teszteket, azok nagyon jópofa dolgok, adott esetben érdekesek is lehetnek, de a valósághoz, ebben a formában, nem sok közük van. Lehet belekapaszkodni ezekbe az eredményekbe, csak nincs értelme, már csak azért is, mert nagyon félrevisz téged is és azokat is, akik nem túl tájékozottak és tapasztaltak a témában.

Nyugodtan visszaolvashatsz, akár éveket is, mindig, minden védelmi program esetében ilyen voltam, ha valaki csak valódi okok és érvek nélkül ócsárolt, sokszor védtem már itt sokféle termékeket, válogatás nélkül és továbbra is ezt fogom tenni.

Nem attól lesz tényszerű egy eredmény, hogy számokat szerepeltetsz benne, ugyanis fogalmad sincs arról, hogy miket tartalmaz az adott tesztcsomag, amit beírtál, azok pusztán üres számok.
Ha szeretnéd, én is berakok neked ilyen "tényeket", bármelyik védelmi programra vonatkozólag, gyakorlatilag bármilyen számokkal.

TFSi
WSA mellé, minek? ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28636) TFSi válasza blattida (#28635) üzenetére


TFSi
őstag

Feldobnám egy kicsit az ikonsort a tálcámon. :D Igazából magam sem tudom, hogy szükségem van-e rá egyáltalán. Eddig nem volt gondom Outpost FW Pro nélkül sem. :)

Egyébként már fent van a tűzfal program, és eltűnt a Onedrive bugom, ami így feltehetőleg a Windows beépített tűzfalával akadt össze. :U Többeknél is van ez a gond W 8.1 alatt. :U

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#28637) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Bitdefender 2015
Nem jelent meg hivatalosan de már tölthető . Nehéz volt rájönni a letöltési linkre :) .

Bitdefender 2015 Installers (x86):

[link] - AV Plus
[link]- IS
[link] - TS

Bitdefender 2014 Installers (x64):

[link]- AV Plus
[link]- IS
[link] - TS

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28638) Gaberking válasza ƵøŁĭ (#28637) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi!
Csak az első link működik!

(#28640) Gaberking válasza HZoli87 (#28639) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszönöm szépen!
Ezek ugye már nem béta verziók?

(#28641) HZoli87 válasza Gaberking (#28640) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem, múlthéten már kipróbáltam. Meglévő kulcsokat elfogadja.

(#28642) Gaberking válasza HZoli87 (#28641) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszönöm szépen! :R

(#28643) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#28637) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

És milyen az új Bitdefender 2015?Mik az újdonságok?

(#28644) kivlov válasza blattida (#28635) üzenetére


kivlov
aktív tag

Ok legyen igazad... nem mozgat de még sehol sem olvastam olyat hogy a comodonak jó lenne az av motorja...
Biztos csak hüje vagyok beállítani hogy tc-ből egy azon fájt ami csak egy dolgot csinál mert én írtam a programot folyton megkérdezze de legyen na hülye vagyok a comodohoz minden más progiban meg tudom csinálni csak itt szar de legyen....( és több más progim is így viselkedett alatta de volt amit meg tudott jegyezni is )
Mutass te egy tesztet ahol jól szerepelt amire te hivatkozol itt..mert még te se mutattál semmi kézzelfoghatót ha visszanézem a hozzászólásaid....
:R

(#28645) ƵøŁĭ válasza Szellem. (#28643) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem érzek késztetést arra ,hogy kipróbáljam . [link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28646) Gaberking válasza ƵøŁĭ (#28645) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Jelenleg milyen védelmet használsz?

(#28647) blattida válasza kivlov (#28644) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha nincs digitális aláírás, akkor eleve háklisabb lesz és ha ehhez társul, hogy alacsonyabb szinten akar valamit matatni, akkor bizony kérdezni fog, de ebben az esetben is beállíthatod úgy, hogy csak egyszer kérdezzen (ami gyakorlatilag lehet kettő is, mivel adott esetben kérdezhet a tűzfal és a defense+ is).

Két tesztet említettem, az avtest.org-ét, amit nem szeretek, mert kevés mintát használnak, de legalább 0. napi kártevőkkel is tesztelnek, és a pcmag-ét, ami megint csak nem a szívem csücske az alacsony mintaszámok miatt, de legalább ők is kiteszik a programokat 0. napi cuccoknak. Ahogy láthatod, egyik helyen sem szerepel rosszul az av rész, de ez nem lényeges, mert csak a valódi életben, éles helyzetekben mutatott teljesítmény és képesség számít.

Arról is lehetne beszélni, hogy manapság az adatbázis alapú felismerés mennyire nem tartozik a legfontosabb képességek közé, többek között azért, mert a naponta megjelenő új kártevők és azok különböző variánsai akkora számban árasztják el a világhálót, hogy a leíró kódjaikat nem lehet ugyanakkora ütemben berakni az egyes adatbázisokba, de erről is már rengeteg szó esett itt, ebben a topikban is, ezért a megelőzés, a proaktivitás felé tolódik el a védelmi stratégia/stratégiák gerince...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28648) ƵøŁĭ válasza Gaberking (#28646) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szia!

ESET .Továbbá a Norton/AVG beta-ra leszek kíváncsi . Lényegében nekem mindegy mi van a gépen ,hiszen egy db steames játékom van illetve csak filmet nézek . Nem rég az alábbi termékeket telepítettem ismerőseimnek : 1gép McAfee ,1 gép Webroot ,1 gép ESET, 1 gép Avast ,1 gép AVG .
Arra lennék kíváncsi ,hogy vajon használ e valaki Bullguard/TrendMicro terméket :) .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28649) Gaberking válasza ƵøŁĭ (#28648) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszönöm szépen!

(#28650) drr


drr
őstag

Sziasztok!

Régi gépre (Celeron 2.6GHz, 1GB RAM) szerettem volna vírusirtót rakni, de szinte mindegyik fogta a gépet. Aztán a topicot olvasgatva rátaláltam a Qihoo 360 termékekre. Ezek közül melyiket? Először a TS-t raktam fel de állítólag az IS kevésbé bugos... Az erőforrásokkal nagyon baráti mind a kettő, szinte észrevétlen. Melyik maradjon?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.