Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) ƵøŁĭ válasza Daemos (#28048) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Itt egy teszt: [link].

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28052) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Vettem egy új laptopot, amin már 8.1 fut. Ha jól vettem észre, integrálva van az MSE.
Ha az értelmesebb internetezők közé tartozok, ezzel el lehetek, vagy ez is egy defender szintű semmire nem jó védelem?

(#28053) King Unique válasza csokoládé13 (#28052) üzenetére


King Unique
titán

MSE=Defender, ami 8/8.1-ben alapban a rendszer része, de számtalan példát lehetne mondani, h kis túlzással gyakorlatilag semennyire nem véd... :U Ha nem akarsz úgy járni, mint pl. mostanában haverom [link], melegen ajánlott feltenni egy normálisat, még egy egyszerű Avast, AVG is sokkal többet ér. Számtalan free megoldás van és megvan 5 perc alatt az egész.

Jóformán csak azért rakta bele MS, mert a sok kósza tévhit miatt, ahogy rengeteg user, pl. Windows frissítést alapból kikapcsolva, úgy sokat vírusírtót sem tesznek fel....Szal csak azért, h ezen rétegnek is legyen vmi. . :DDD

(#28054) kgpassat


kgpassat
csendes tag

Sziasztok!

Egy egyszerű kérdéssel jövök, melyik vírusírtót ajánljátok, ami megfelelő védelmet nyújt?
A Microsofté gagyi? Ez jön le a hozzászólásokból, kicsit visszaolvasva.

Köszi.

(#28055) King Unique válasza kgpassat (#28054) üzenetére


King Unique
titán

Igen az...és ingyenesség se érv mellette, mert van egy rakás sokkal jobb védelmet adó free megoldás.
Elolvasod fenti összefoglaló 8. és 9. pontját, szerintem választ kapsz a kérdésedre. :K

(#28056) kgpassat válasza King Unique (#28055) üzenetére


kgpassat
csendes tag

Köszönöm, az Avast mellett döntöttem. ;)

(#28057) ƵøŁĭ válasza artiny (#28049) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Mivel az AVGből van fizetős promóció ezért őt mondanám . [link]
Avirat 2012-ben használtam utoljára ,mivel számomra lényeges védelmi modulok hiányoznak belőle .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28058) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Agnitum Security Suite Pro ajánlott? Be merjem vállalni?

A Kaspersky antivirustól most váltam meg, mert olyat csinált, hogy ha meg akartam nyitni egy rar fájlt, fél nap mire megnyílt, mert gondolom vizsgálta. Főleg pendrive-on meg sem tudta. :(((

A másik csoda a Bitdefeneder, ami Outlook alatt nem engedte megnézni a leveleim.

Többet ártanak ezek, mint használnak...

[ Szerkesztve ]

(#28059) ƵøŁĭ válasza rayoliviero (#28058) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Keresőmotorja gyengécske ,viszont proaktiv képességei jók . Próba szerencse .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28060) al-ma


al-ma
csendes tag

Szia !
Én egy hete telepítettem az 1 éves promós agnitum OSS 9.1-t. Ez idő alatt 1 virust talált a HitmanPro.

(#28061) blattida válasza al-ma (#28060) üzenetére


blattida
nagyúr

Mi volt az?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28062) artiny válasza ƵøŁĭ (#28057) üzenetére


artiny
őstag

helo weezy :)

csak most olvastam a valaszod.
es mar elotte feltettem a bitdeffender free valtozatat...ez nem lessy jo?

[ Szerkesztve ]

(#28063) riki


riki
senior tag

Elég hamar elkapták öket:[link]

(#28064) csabi10


csabi10
senior tag

Bitdefender Internet Security 6 hónapos free.
Szerintetek ez jó?

(#28065) al-ma


al-ma
csendes tag

Szia Blattida!

A HitmanPro lett lefutatva és az alábbi találta:
Malware: (1AA60054-57D9-4F99-9A55-D0FBFBE7ECD3) Hijacking PUP.Optional.BrowserFox.A

Nem jártam kétes oldalakon, csak a napi hírek, toto, tippmix oldalak.
Az elmúlt 2 évben vásárolt McAfee-t használtam, de a támogatás miatt gondoltam váltok magyar támogatású védelmi programra. Nem volt vírusom, amivel pedig találkoztam azt eddig megfogta a McAfee .Ezért jött jól az éves promós Agnitum OSS 9.1 .
Mellette havonta lefutattam a HitmanPro-t v. Malwarebytes Anti-malware. Cookie-n kívűl mást nem talált.

(#28066) ƵøŁĭ válasza artiny (#28062) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nyugodtan használhatod egy kicsit szolid program. Azonban a fizetős termékük folyamatosan elérhető 6/9 hónapra ingyen .

(#28065) al-ma
Valószínűleg itt a probléma okozója .
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28067) blattida válasza al-ma (#28065) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Ez egy pup, azaz nem kártevő, hanem egy potenciálisan kéretlen alkalmazás, emiatt ne cseréld le az outpost ss-t, csak beállítás kérdése és ezek ellen is védelmet biztosít.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28068) al-ma


al-ma
csendes tag

Köszönöm Blattida!

Rendben. Így megspórolnán egy év licensz díját.
Jó hétvégét!

(#28069) Qasam válasza csabi10 (#28064) üzenetére


Qasam
aktív tag

Szia!
Ez az egyik legjobb védelmi program manapság.

(#28070) csabi10 válasza Qasam (#28069) üzenetére


csabi10
senior tag

Akkor fél évig jó lesz, utána meg úgyis lesz megint szerintem.

(#28071) Qasam válasza csabi10 (#28070) üzenetére


Qasam
aktív tag

Elég valószínű, mert mostanában hetente van új BDIS promó.

(#28072) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Bitdefender Internet Securityben, hogy lehet beállítani, hogy pendrive-ot ne vizsgálja, amikor gépre dugom? :(((
Kaspersky-től (anti virus) emiatt kellett megválnom, ott be tudtam állítani, de akkor is vizsgálta. Egy fájlt nem tudtam törölni a pendrive-ról amiatt. :W

(#28073) csabi10 válasza rayoliviero (#28072) üzenetére


csabi10
senior tag

Settings -- Antivirus -- Exclusions -- Scan USB devices állítsd disabled-re

[ Szerkesztve ]

(#28074) rayoliviero válasza csabi10 (#28073) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm szépen. :R

Meg is csináltam, frankó. :)

[ Szerkesztve ]

(#28075) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Kéne egy ingyenesen használható vírusírtó program. Jelenleg Avast-ot használok, de ez nagyon megeszi a gépem. Csak netezni meg játszani szoktam, illetve letölteni sorozatokat, tehát nem kell nagyon erős program.
Ajánlották a bitdefender free editiont. Ez jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#28076) csabi10 válasza gyenesmartin (#28075) üzenetére


csabi10
senior tag

Bitdefender Internet Security 6 hónapos free.
Vagy 360 Internet Security esetleg a 360 Total Security

[ Szerkesztve ]

(#28077) Daemos válasza ƵøŁĭ (#28051) üzenetére


Daemos
tag

Köszönöm a linket.

Megnézem ;)

(#28078) gyenesmartin válasza csabi10 (#28076) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Köszönöm.

(#28079) _stick_ válasza csabi10 (#28076) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi, a 360 kipróbálom. Sajnos a Bitdefender IS nekem nem vállt be. Nagyon megfogta a rendszert, folyamatosan dolgoztatta a vinyót, ezzel minden progi betöltését igencsak belassította. Érett már akkor az új wint telepítés, amit egy új SSD-re tettem és hát nem volt lényegi változás, sőt rendszerbetöltési idő is drasztikusan megnőtt, illetve sokszor pár percig nem is adott életjelet.

(#28080) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Panda 2015 Beta

[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28081) csabi10 válasza _stick_ (#28079) üzenetére


csabi10
senior tag

A 360 jó teljesít a teszteken eddig én is ezt használtam, de miután ezt elolvastattam inkább lecseréltem.

(#28082) kivlov


kivlov
aktív tag

Azt ugye látjátok, hogy a 360 IS is a Bitdefender motorját használja gyakorlatilag a TS pedig még az Aviráét is...

(#28083) csabi10 válasza kivlov (#28082) üzenetére


csabi10
senior tag

Igen tudom.

(#28084) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Emsisoft v9 végleges változata hamarosan elérhető lesz .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28085) L7wy válasza csabi10 (#28081) üzenetére


L7wy
őstag

Azért ez a cikk nekem erősen bűzlik, se forrás, se egy link, csak szövegek... Comodora is írtak egy időben mindenféle hülyeséget...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#28086) gézu válasza csabi10 (#28081) üzenetére


gézu
őstag

Lehet benne valami, viszont az összes víruskergető hozzáfér az adataidhoz és kezeli. Kérdés mennyi ideig tárolnak személyes adatot és mire használják fel. A másik oldala a dolognak, hogy ezzel a módszerrel lehet a legegyszerűbben egy biztonsági szoftvert kilőni a piacról.
A következő lépés az lehetne, hogy egy másik oknyomozó újságíró utánanéz annak, hogy a cikkíró bankszámlájára honnan érkezett nagyobb összegű utalás. ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#28087) csabi10 válasza gézu (#28086) üzenetére


csabi10
senior tag

Lehet, hogy lenne meglepetés. Amúgy nincs a pirogival semmi gond.

(#28088) ƵøŁĭ válasza ƵøŁĭ (#28080) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán


New interface: easy-to-use interface, making it much easier than ever.
Much smaller local signature files. Nothing to do with traditional solutions.
All in cloud, not on your PC.
Developed from scratch to achieve 0% impact on system performance.
New heuristics-based protection to catch new malware without needing to know it first.
New signature cache for offline virus detection.
Proven efficiency: Over 5 million users can’t be wrong.
"Cloud inside": New architecture based on Panda’s cloud.
New PC Tuneup module. Keep your computer clean and tidy. You won't see the difference, but you will notice it.
Data Shield: Control access to sensitive data. Protect your confidential documents.
Parental Control. Give your kids the freedom they need with the protection you demand.
New smart firewall - Protect your Wi-Fi from intrusions and attacks.
Rescue Kit. Boot infected PCs in safe mode and disinfect them.

Egy kicsit résztelesebben :) .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28089) blattida válasza csabi10 (#28087) üzenetére


blattida
nagyúr

Persze, csak lecserélted, mert elolvastad ezt a semmire sem alapozott cikket, itt pedig megosztottad ezt a kis történetet.
De azért nincs vele gond...

L7wy
Mivel másoktól vesznek el felhasználókat, ezért elég sok embernek és cégnek érdeke az, hogy pusztán azért, mert a qihu kínai, ezért egyszerűen rájuk húzzák a vizes lepedőt, mivel más, tényszerű fogódzót nem találnak.
A szarkeverésekkel nem kell foglalkozni.

LiLxWaYnEx
A tipikus maci ráncfelvarrás, porhintés a nép szemébe, amúgy mindenki kenje a hajára és persze, előtte vegye meg.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28090) csabi10 válasza blattida (#28089) üzenetére


csabi10
senior tag

Először is biztosan elkerülte a figyelmedet de nem én osztottam meg elsőnek hanem -Morrowind- az előző oldalon.Másodszor azért cseréltem le mert kiakartam próbálni a Bitdefendert és kapóra jött nekem a 6 hónap free. Azért írtam azt hogy a 360- al nincs baj, mert nekem nem volt vele. Harmadszor azért engedd meg hogy had higgyek el amit akarok.

[ Szerkesztve ]

(#28091) daimonion válasza csabi10 (#28090) üzenetére


daimonion
senior tag

Harmadszor azért engedd meg hogy had higgyek el amit akarok.
de miután ezt elolvastattam inkább lecseréltem.
Bocsi de ha megosztod és nem határolódsz el konkrétan akkor úgy lehet értelmezni hogy egyetértesz a dologgal..
Ennyi erővel senki NE használjon ZA termékeket se mert annak meg Izraeli a tulaja és székhelye és tuti azok is adatokat gyüjtenek..természetesen amerikai termékeket sem mert azok meg tuti nsa befolyás alatt állnak Főleg a comodo és annak TÖRÖK alapító CEO ja :C

[ Szerkesztve ]

(#28092) blattida válasza csabi10 (#28090) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem kerülte el a figyelmemet.
Te magad írtad, hogy miután elolvastad a linkelt cikket, lecserélted. és nem azt írtad, hogy a bd próba miatt szedted le.
Ha nincs vele baj, akkor nem kell lecserélni, ha meg azt gondolod, hogy adatkezelésük nem megfelelő, akkor viszont , szerinted, baj van vele.
Tőlem azt hiszel el, amit akarsz, csak nem kellene a linkelt cikkre, mint tényre hivatkozni és beszámolni arról, hogy miatta váltál meg a 360 IS-től, majd azt állítani, hogy nem is.

Szerintem.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28093) #41133696


#41133696
törölt tag

Facebook-os csúnyaság:

Facen PM-ben futottam bele, egyelőre csak az AVG ismeri, de az illető jelezte az idővonalán, hogy a profilja valahogyan fertőzödött, és jelszót váltani nem árt.

https://www.virustotal.com/hu/file/5d9254ae744d82c96f88cdbca329968336a14d680f5197f50ab2bd00eac904af/analysis/1402434718/

(#28094) Dhampir válasza blattida (#28089) üzenetére


Dhampir
félisten

A tipikus maci ráncfelvarrás, porhintés a nép szemébe, amúgy mindenki kenje a hajára és persze, előtte vegye meg.

Ez hatalmas! :C

(#28095) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. Adatlapomon lévő gépre milyen virusirtó lenne jó, amI az általános teljesítménybe(játék is ide tartozik) nem nagyon szól bele, és védi is jól a rendszert? Panda Cloud kilőve, elég sokat kell várni hogy a programok megnyíljanak.

No Sana No Life

(#28096) ƵøŁĭ válasza CJ4567 (#28095) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szia!

Ingyenes : Avast .
Fizetős (promóció keretében ingyen) : AVG-> 1 év . [link]

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28097) CJ4567 válasza ƵøŁĭ (#28096) üzenetére


CJ4567
veterán

Avastom volt, de fogta a hálózati másolást(ami kiderült hogy nem is az avast! volt hanem a netbooknak volt valami baja), AVG-t meg kipróbálom, nem is tudtam a promóról, nagy köszi! Az AVG-ből melyik verzió kell, az Internet Security vagy az Antivirus, mi a különbség közöttük? Sep 5, 2013 hát nem valami új a topik, még működik?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28098) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

(#28097) CJ4567
IS tartalmaz tűzfalat illetve anti spam modult . [link]
(#28099) CJ4567
Fehér szaggatott vonal .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28099) CJ4567 válasza ƵøŁĭ (#28098) üzenetére


CJ4567
veterán

Hol a Security Essentials? Anti Spam nem kell 1. böngészőben levelezek, 2. nem szoktam spamot kapni, tűzfal meg elég a gyári.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28100) ƵøŁĭ válasza CJ4567 (#28099) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Akkor ott a Qihoo termékei .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.