Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) mr.nagy válasza drr (#28900) üzenetére


mr.nagy
tag

Köszönöm! :R

HMNote10Pro

(#28902) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!

A gépemet megfertőzte az interpol-os vírus (ami 25000Ft-ot kér, hogy feloldja a számítógép korlátozását). Sokfajta infót találtam a neten, de mivel frissített avg van a gépemen, ezért valószínűleg a legújabb verziója fertőzött. Kikaptam a winchestert a gépből. Az volna a kérdésem, hogy ha beteszem egy kaspersky anti virus-os gépbe, az le tudja-e szedni illetve ami fontosabb: helyre tudja-e állítani a file-okat (csak mert a korábbi verzióinál olyat olvastam, hogy titkosítja a gépen a file-okat).

Előre is köszi!

ez a kedvenc aláírásom

(#28903) Mikulásbá válasza ROBERTOH (#28902) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

#28876

Ha már ki van szedve a HDD,azon is le lehet futtatni a keresést külsőként csatlakoztatva is,egy olyan géppel,amiről tudod futtatni a Kaspersky Live CD-jét.

(#28904) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

HitmanPro 3.7.9 Build 221 BETA
-Fixed: User32.dll false positive related to reading from specific encrypted filesystems
-Fixed: Support for Windows 2003 64-bit and XP 64-bit
-Improved: Closing of Chrome when removing cookies
-Changed: Restore point is no longer created when removing cookies only

SUPERAntiSpyware 5.7.1026

-Technology Changes
-Fix/workaround for the IE10 crash issue
-Added support for Pale Moon cookie cleaning
-Product stability fixes
-Malware detection engine enhancements
-Preparations for the next major revision of SUPERAntiSpyware!

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28905) ROBERTOH válasza Mikulásbá (#28903) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Mi az a Kaspersky Live CD? A Kaspersky Rescue Disk-re gondolsz?
Az úgy nem jó, ha usb-sata átalakítóval rádugom a kaspersky-s számítógépre és lefuttatok rá egy teljes vizsgálatot?
A másik kérdésemre még nem kaptam választ:
"helyre tudja-e állítani a file-okat (csak mert a korábbi verzióinál olyat olvastam, hogy titkosítja a gépen a file-okat)."

ez a kedvenc aláírásom

(#28906) angelius válasza mr.nagy (#28899) üzenetére


angelius
aktív tag

A Baiduhoz itt [link] találtam. Ha megcsináltad ami le van írva akkor újra kell indítani és benne lesz a magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 / Windows 10 Pro /

(#28907) Mikulásbá válasza ROBERTOH (#28905) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen az a Rescue Disc,érdemes arról bootolva,frissítve futtatni,ki sem kellett volna venni a gépből a HDD-t.
Második kérdésedre-attól függ,mit kaptál be.Majd a Rescue Disc után kiderül.

(#28908) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Interpol/cbercrime/fbi/nsa stb. ransomware-t melyik antivirusok blokkolják, melyikek ismerik fel időben.?
Google találatok mindegyike szinte csak az eltávolításról szól.

(#28909) #10234880


#10234880
törölt tag

Sziasztok. az lenne a kérdésem,hogy tud/tudna valaki ESS7-re érvényes fhn-t és jelszót? Mer én találtam egyet, ami 10ik, hónapig jó,de és most délután, meggondolta magát, mert mikor frisitette volna a bázisát, akkor kidobta,hogy érvénytelen jelszó és fhn. Valaki valami ötlet? Mer eddig nemtaláltam semmi használhatót. Vagy esetleg tudnátok olyan virusirtókat mondani,ami van olyan jó mint az ESS7? És ami persze magyar, és win8.1-el kompatibilis?

(#28910) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán


Description
NANO Antivirus Sky Scan is freeware which provides you with maximum comfort during use of cloud scan service of NANO Antivirus. Moreover, if the desktop version of NANO Antivirus is installed on your device, you can use NANO Antivirus Sky Scan as the functional tool, which is specially designed for Windows 8 and makes control of your antiviral protection extremely easy.
Features
Cloud-based scanning of suspicious files.
Easy control of the desktop version of NANO Antivirus.
Informing about protection status of your device (if NANO Antivirus is installed).
Easy resolving emerging issues of antiviral protection (if NANO Antivirus is installed).
Getting information about security threats and means to counter them.
[link]
NANO Antivirus Sky Scan is freeware which is specially designed for Windows 8 touch screen devices.

When install this application you will get the useful tool for easy access to the cloud scanning service of NANO Antivirus. Now any file up to 20 MB can be promptly scanned for viruses “in the cloud”, even if NANO Antivirus is not installed or not running on your device. At the same time NANO Antivirus Sky Scan is fully compatible with known antivirus programs.

(#28909) CskSimánGabi
PM.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28911) kivlov válasza #10234880 (#28909) üzenetére


kivlov
aktív tag

Google beírod "pcworld eset kód" és megtalálod a kódot amivel hivatalos licencet tudsz kérni itt eset.hu/pcworld kb 2 hónapra ezt megteszed minden hónapban és van egy hivatalos ESS 7 -ed :))

(#28912) ƵøŁĭ válasza kivlov (#28911) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Köszönjük a warez megnyílvánulásodat ,nem csalódtunk . :K

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28913) kivlov válasza ƵøŁĭ (#28912) üzenetére


kivlov
aktív tag

mintha a pm-ebn adott infó nem lenne warez :)
de akkor azt mondom vedd meg az újságot vagy menj el egy könyvtárba ahol elolvashatod és lesz eredetid :)
A nagyképűségedben sem csalódtam :)

(#28914) stingy2 válasza #10234880 (#28909) üzenetére


stingy2
senior tag

ezeknek itt annyi licencük van, hogy el is adják....[link]
és ha találsz egy nyugdíjast, diákot, eü.dolgozót,v tanítónénit a családban, szomszédban stb, akkor 50% kedvezményt is adnak. így akár évi 6000ft-ért lesz egy jó vírusirtód. meg kellene tisztelni annyival a fejlesztőket, hogy fizetsz a munkájukért,ha már nem ingyen adják.
ha meg nem akarsz fizetni, ott van kismillió ingyenes alternatíva.(vagy a Pc World-os megoldás, de ugye ott is meg kell venni a lapot, vagy fizetni a könyvtári belépőt:))

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#28915) ƵøŁĭ válasza kivlov (#28913) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem regálok ,mert idősebb vagy :) .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28916) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Ez a rohadék Daemontools már megint felrakott nekem 1-2 malware-t... (innen is köszönöm nekik)
Mivel lehet ezeket a legjobban leírtani? Hitman, spybot vagy melyik a legjobb ilyen írtó program?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#28917) CJ4567 válasza TheProb (#28916) üzenetére


CJ4567
veterán

Junkware Removal Tools

No Sana No Life

(#28918) blattida válasza ƵøŁĭ (#28915) üzenetére


blattida
nagyúr

És?
Nehogy már azért ne reagálj, mert idősebb. Ez, elvileg, egy szakmai fórum, ahol, elvileg, nyilvános párbeszéd zajlik.
Nem számít az életkor, nem számít a nem, nem sok rombolóbb dolog van a tekintélyelvűségnél, szerintem kerüljük és foglalkozzunk inkább az adott témával.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28919) Cs1csó válasza TheProb (#28916) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem is az agyamra megy a daemon tools " bónusz" cuccai de magát a programot már túlságosan megszoktam, de szerintem ezek a bónusz dolgok nem kártékonyak max kéretlenek. azért a kettő nem ugyanaz. toolbarok stb.

[ Szerkesztve ]

(#28920) milan26 válasza Cs1csó (#28919) üzenetére


milan26
senior tag

Vannak más alternatívák is, amik nem telepítenek pup-okat, pl virtualclonedrive vagy dvdfab virtualdrive. Szintén ingyenesek.

(#28921) sklopp válasza milan26 (#28920) üzenetére


sklopp
őstag

Virtual Clonedrive-ra +1.

(#28922) TheProb válasza CJ4567 (#28917) üzenetére


TheProb
veterán

köszi, úgy néz ki sikerült.

(#28920) milan26: igen, csak a megszokás hatalma... Bár ezek után kétszer is megfontolom hogy következő alkalommal felrakjam-e...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#28923) kivlov válasza ƵøŁĭ (#28915) üzenetére


kivlov
aktív tag

Csak nyugodtan de nem tudom mitől warez ha veszek egy újságot és azt esetleg miután elolvastam odaadom bárkinek és ő is felhasználja a kódot vagy csak eldobom és aki megtalálja az használja de biztos....
nincs leírva sehol hogy az újságban talált kód csak egyszeri felhasználásra jogosít és azt nem adhatom tovább..de cáfolj meg...

(#28924) Mr.White


Mr.White
senior tag

sziasztok!
valószínű hogy vírusos a gépem.bizonyos oldalak, mint facebook, ncore (nem én használom :D ), és még pár egyéb oldal nem tölt be.
feladatkezelőben megnéztem hogy van e valami fura, nos párat találtam.
-akamai netsession client
-igfxtray.exe
-igfxhk.exe
-igfxem.exe
próbáltam volna utánanézni, hogy mik is ezek de nyilván a kereséseket blokkolja a drágalátos vírusunk, így csak annyit tudtam meg, hogy az integrált vga-hoz tartozó fájl, vagy vírus. :D
malware-t se semmit nem tudtam letölteni, mert mind blokkolva van.
csökkentett módban hálózattal is próbáltam azzal se tudtam letölteni semmit.
valaki valami megoldást nem tud?
köszi előre is!

(#28925) Qasam válasza Mr.White (#28924) üzenetére


Qasam
aktív tag

Szia! Ezek nem vírusok, hanem Inteles videokártya driver-csomagjának a része. Más lehet a gond.
Üdv

(#28926) Mr.White válasza Qasam (#28925) üzenetére


Mr.White
senior tag

[link]
én csak ezek alapján gondoltam hogy az lehet.
de a keresésnél tovább nem jutottam ugye.

(#28927) Mr.White válasza Mr.White (#28926) üzenetére


Mr.White
senior tag

hát ezt én tényleg nem értem.
skype sem működik, de rengeteg oldal, mint a ph is megy...

(#28928) Visormail válasza bobalazs (#28908) üzenetére


Visormail
addikt

Hitmanpro alert, mbae, emet.

renard: host fájl-t nézd meg.

TheProb: lassan mindegyik programnál figyelni kell, hogy mit kínál még fel, még a java/flash frissítő is. A next-next-finishről le kell szokni különben egyre többször szívatnak meg. Unchecky-t ha felteszed az segít, a legtöbb ilyen pipát kiveszi neked, én szeretem.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#28929) TheProb válasza Visormail (#28928) üzenetére


TheProb
veterán

tudom sajnos. még a DX telepítő is felrakná a kretén bing bart..., de daemonnál ezeket nem lehet így kiszűrni :S

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#28930) ƵøŁĭ válasza kivlov (#28923) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

1.Most saját csapdádba estél bele .

"Google beírod "pcworld eset kód"

Utólag írtad le ,hogy vegye meg vagy kölcsönözze ki .

1-0
2. Warez
bárminemű szoftver jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás;

Mivel te a topicba be írtad ennek egyik lehetőségét te hibáztál ,ezáltal nem kell utalgatni rám ,hogy PM-be mit küldtem ,mert azt nem tiltja a fórum .

2-0

3.

Kód használatára csak az újságot megvásárló felhasználók jogosultak "jogilag" de köztudott ,hogy ez nem így megy .

3-1

4. Innentől kezdve hagyjuk a témát ,mivel nincs értelme .
-te mindekinél jobban tudod mi a warez
-comodo-t nem tudod használni ezért lemínősíted
- clt tesztet nem tudtad normálisan lefuttatni
-megcáfolsz olyan embert aki a termékkel kapcsolatban van
-szignatúra alapján ítélsz el egy terméket
- állításod alapján 30 éve vagy az informatikába és jó párszor vírusos lett a géped (valahol írtad)

(nekem is vannak hibáim biztos de nem szeretem ha valaki okoskodik)

"30éve" -> ezért az egy dologért nem akartam reagálni ,mert jóval idősebb vagy . Nem olyan ember vagyok aki szemtelen ,beképzelt ahogyan azt te állítod de most kijött belőlem . Hanyagoljuk a témát .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28931) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

AWWW FUCK.
Így könnyen belépnek mindenembe.
A cikk mai, úgyhogy aktuális a téma.

(#28932) lck válasza TheProb (#28929) üzenetére


lck
senior tag

Most direkt kipróbáltam egy Daemoontools telepítést Unchecky-vel. Nem rak fel semmi genyát. Unchecky dolgozik ahogy kell.

(#28933) Mikulásbá válasza bobalazs (#28931) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ugyanez magyarul : [link]

(#28934) kivlov válasza ƵøŁĭ (#28930) üzenetére


kivlov
aktív tag

Köszönöm észrevételed de...

1. leveleztem az Eset-tel és válaszban megírták, hogy az újágos licencet nem korlátozzák, mert nem eladásra szánt így annyi gépre tehetem fel amennyire csak akarom a lényeg, hogy más más e-mail címet kell megadni...pont

2. sose volt vírusos a gépem, ilyet nem írtam sehol... más gépek voltak amiket más userek használnak

3. comodo-t tudom használni nyugodj meg de ezt sem írtam sehol...
azt írtam hogy átlag usereknek gondot okoz a sok kérdezősködése ha meg úgy állítom be hogy ne kérdezzen akkor meg felesleges is mert nem nyújt többet mint más termék
(mellesleg ezt sok helyen lehet olvasni más szakirányú tesztoldalakon is hogy macerásabb beállítani)

4. clt tesztet mitől nem tudtam normálisan lefuttatni ezt hol írtam? (bazi nehéz egy exe-t lefuttatni igaz)
különböző programokkal és beállításokkal teszteltem és csupán ezeknek az eredményét publikáltam

5. nem ítéltem szignatúra alapján csupán leírtam a teszteredményeimet, hogy ezekben melyik milyen eredményt ért el.... ettől függetlenül leírtam ez csak egy része a védelemnek

azét mert értelmezés problémáid vannak ezzel minősíted magad de ettől még nem kell kioktatóan reagálni

én csupán a saját eredményeimet publikáltam mindig is kihangsúlyozva, hogy ez csak egy szempont és csak az én szubjektív eredményeim!...

:R

De meghajlok nagyságod előtt ami kimerül a copy-paste funkcióban :R :R :R
nem tudtam attól lehet itt valaki nagy mert be tudja ide linkelni a gyártók weboldaláról a feature list-et

(#28935) ƵøŁĭ válasza kivlov (#28934) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Jól van akkor itthagyom a témát ,hogy menő lehess . Szevasz ! (sima user vok nem tudom hol élsz )
Kb 2400x írtam ide ennyiben vagyok kiemelkedő ,mivel csak ezzel a témával foglakozok . De ilyen emebrek miatt ,mint te abbahagyom .Pá .

"De meghajlok nagyságod előtt ami kimerül a copy-paste funkcióban"

:O . Olyat írnék most ,hogy bannolnának .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#28936) Rol06 válasza ƵøŁĭ (#28935) üzenetére


Rol06
tag

Mi a ...nak húzod fel magad ismeretlen embereken? :D

(#28937) TFSi válasza kivlov (#28934) üzenetére


TFSi
őstag

Talán ideje lenne félre tenni a személyeskedést, hova tovább a sértegetést egy szakmai fórumon. Tudom, hogy a PH sok egyéb topicjában olykor ez a színvonal uralkodik, de eddig mindig olyan jó volt beleolvasni a Vírusírtó topicba, mert kellemes hangulat fogadott. A copy-paste-es dolog pedig csak csemege az idelátogatónak, aki nem szándékszik meglátogatni valamennyi gyártó megfelelő what is new list site-ját. Sőt mi több, nem csak rendszergizdák látogatják az oldalt, hanem lelkes amatőrök is. Egyébként a magas szakmai kvalitású tagok részéről is csak ritkán történik kioktató hangnem. Jó lenne, ha ez a továbbiakban is így lenne. :K

Béke legyen Veletek! :R

Más: van-e már hírek a legújabb Webroot generációról? Hol tartanak a fejlesztésben?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#28938) kivlov válasza ƵøŁĭ (#28935) üzenetére


kivlov
aktív tag

Én menő? az Te akarsz lenni én csak megosztottam a tapasztalataim amiket Te csak fikázni tudtál akkor ki akar menő lenni? Én is tehettem volna fel ide annyi beírást, hogy "őstag" rangom legyen de nem ez volt a célom...
Részemről is vége nem én kezdtem személyeskedni, mivel ismét csak az utolsó sorba tudtál belekötni.
Ja mert a többi állításod alaptalan volt mert én sose ítélkeztem egyetlen program felett se csak a tapasztalataim osztottam meg...
Elnézést ha bárkit félreinformáltam a saját tapasztalataimmal !

[ Szerkesztve ]

(#28939) TFSi válasza kivlov (#28938) üzenetére


TFSi
őstag

Miért állítasz olyat, hogy a fórumtárs csak a copy-paste-es hsz-val lett őstag? Baromira nem ismered az előéletét, de az ítélkezéshez feljogosítva érzed magad. Jó volna már normális mederbe terelni az eszmecserét, mert ez a kényszeres beszólogatás nem ide való stílus!

Más: ismét reszeltek egy kicsit a Webroot-on, de most is csak rövid chagelog-ot tettek közzé, ami ennek ellenére sem jelentéktelen. Talán tovább csökkennek majd az FP-k..

Version 8.0.4.104 (Released July 14th, 2014)
Fixed

Compatibility issues.

Added

Proxy bypass key functionality.
Active threat registry key.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#28940) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Sziasztok!

Figyelmetlenségből belefutottam a McAfee Automatikus megújításába, még egy tavaly augusztusi promóban próbáltam ki az Internet Security-t tőlük, kb 1 hónapig volt fenn, azóta nem, így feledésbe is merült, tegnap meg jött a banktól az SMS, hogy terheltek 32 USD-t...
Írták azt is, hogy 60 napom van visszaigényelni az összeget, amennyiben nem felel meg a szolgáltatás. Innen jutottam el a http://www.mcafeerebates.com/-ra, ahol viszont csak USA és Canada választási lehetőség van, mint vásárlási ország.

Van esetleg valakinek tapasztalata ez ügyben?

(#28941) daimonion válasza ƵøŁĭ (#28935) üzenetére


daimonion
senior tag

Szia !
Látom, hogy használod ezt a progit 360 Total Security és lenne egy kérdésem a progival kapcsolatban ..
Te a müködésében tapasztaltál-e valamilyen fura dolgot ?
mert ITT olyan dolgokat feszegetnek a progival kapcsolatban hogy nem tudom, hogy most mi van..mennyire lehet a felvetésnek valóságalapja szerinted ,

Előre is köszönöma válaszodat...

tudom, hogy volt már érintőlegesen szó a témáról, de mivel használod a progit így több tapasztalatod van ebbena témában..

(#28942) King Unique


King Unique
titán

Aki használja az új Bitdefender IS/ TS 2015-öt, meg tudja mondani mennyi helyet foglal a Windowsban, mekkora a mappája??
Illetve megvannak még azok a hülyeségei, h néhány dolgot beakaszt, v letilt (pl. rendszervisszaállítást nem engedte), valamint berakott Windows Boot Managerbe egy indító hivatkozást a saját helyreállító tesztjével, amit még a maga uninstall tooljával sem lehetett kivenni, csak registrys turkálással (2014-es verzióban)... :F

(#28943) CJ4567 válasza daimonion (#28941) üzenetére


CJ4567
veterán

Én már lassan 1hónapja használom, minden probléma, lassulás nélkül :)

No Sana No Life

(#28944) TheProb


TheProb
veterán

Norton IS-ról mi a vélemény itt a topicban? Személy szerint évek óta ezt használom és azóta nincsenek vírus gondjaim, általában rinyál 1-1 crack-ért de ezt lehet orvosolni. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. De kíváncsi vagyok ti mit mondotok.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#28945) CJ4567


CJ4567
veterán

Hogy állapítja meg hogy gyenge a jelszó? :Y

No Sana No Life

(#28946) jani04 válasza King Unique (#28942) üzenetére


jani04
aktív tag

[link]

Hülye dolgai még nem jöttel elő eddig.2 hete használom kb.

(#28947) HZoli87 válasza King Unique (#28942) üzenetére


HZoli87
veterán

1GB körül foglal, amit előttem linkeltek az csak a telepítési mappája.

(#28948) King Unique válasza jani04 (#28946) üzenetére


King Unique
titán

OK, köszi az infót :R
Nem tudom, h látszik-e nálad, de indításnál berak egy recovery lehetőséget?

(#28947) HZoli87: igen, 2014-es kapcsán hasonlóra emlékeztem én is. :K

[ Szerkesztve ]

(#28949) Qasam


Qasam
aktív tag

(#28950) daimonion válasza CJ4567 (#28945) üzenetére


daimonion
senior tag

Miért van az az érzésem hogy a DW röl csippentetted ki a képet ? :( :W

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.