Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

AVG Internet Security 2014

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#27402) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#27401) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez valami pakk volt?

(#27403) olivera88


olivera88
veterán

Dangerous new Zeus Trojan fools anti-virus. Az új és a "rendkívül veszélyes" változata a hírhedt Zeus rosszindulatú fedezték fel, hogy bolond érzékelő rendszerek mögé bújva egy látszólag legitim digitális aláírás.
[link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27404) choco01


choco01
addikt

Hali.
Windows 8.1-re milyen vírusirtót ajánlatok, ami működik is rajta stabilan?
Köszi. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#27405) micafighter válasza choco01 (#27404) üzenetére


micafighter
nagyúr

Már nem nagyon vannak olyan komoly kompatibilitási problémák mint eleinte. Pl Avast, Comodo ingyenesek, Bitdefender, Webroot, AVG promó keretében szintén ingyenes a fizetős programjuk. De egész nap sorolhatnám a kompatibilis programokat 8.1-re.

(#27406) choco01 válasza micafighter (#27405) üzenetére


choco01
addikt

Értem.
Köszi, a Comodon gondolkozok.. nem tudom mennyire vannak neki még olyan hibái hogy néha fogja a gépet, vagy akadozik..? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#27407) micafighter válasza choco01 (#27406) üzenetére


micafighter
nagyúr

A Comodo 7.0 viszonylag friss, nem biztos, hogy fel akarod tenni, - ne értsd félre, én nem mondom, hogy ne tedd fel, de megoszlanak a vélemények és a tapasztalatok róla - előbb olvasgass itt : [link] , aztán dönts el, melyik verziót akarod feltenni :)

[ Szerkesztve ]

(#27408) choco01 válasza micafighter (#27407) üzenetére


choco01
addikt

És akkor a v6-ot fel se lehet tenni ugye?
Egyenlőre lehet várok, amíg nem adnak rá ki még frissítést..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#27409) neduddki válasza choco01 (#27406) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a szoposnak van w8.1es joszaga 30 nap free utanna meg csak javul az arany

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27410) choco01 válasza neduddki (#27409) üzenetére


choco01
addikt

Az a a baj hogy ha már vennék, akkor olyat vennék ami legalább magyar..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#27411) Cs1csó válasza choco01 (#27410) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Bitdefendernél a program angol nyelvű, de ha jól tudom magyar nyelven van hozzá támogatás, telefonon stb.

(#27412) olivera88 válasza choco01 (#27408) üzenetére


olivera88
veterán

Valahol biztos találni még 6 os verziót.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27413) neduddki válasza choco01 (#27410) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem azt monodm vvedd meg,hanem hogy hasznlad 30 napig azalatt csak alakul a piac kisse jobban, amugy meg kb szophosnal trok mindegy a nyelv szerintem

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27414) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni vírusirtó témában.
Adott egy Dell Laptop celeron 1 magos 2GHz-es procival, 4GB memóriával és szerintem egy piszok lassú HDD-vel.

Erre a gépre keresek valami vírusirtó programot, ami jó védelmet biztosít, lehetőleg 60-90 napos próbaverzió is elérhető belőle, s ha ezek után úgy gondolom akár olcsón meg is vásárolhatom.
A Norton Antivirust váltaná.

(#27415) neduddki válasza smiti (#27414) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

webroot

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27416) micafighter válasza smiti (#27414) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szia, próbáld ki a webrootot, a gyenge gépek nagy barátja. 180 napos promo keretében van időd bőven tesztelésre, akció is szokott lenni, én 2500ért vettem belőle egy éves, 5 gépes licenszet a legtöbbet tudó verziójából (complete). Ha van valami kérdés a webroot topicjába szívesen segítünk.

A Comodot is lehet ajánlani fogják, én nem ajánlanám, mert több embernél is előjött egy olyan bug, hogy ok nélkül ír folyamatosan a merevlemezre, ha lassu HDDd van, ez akár teljesen be is fagyaszthatja.

Ettől függetlenül megérhet egy próbát a comodo, ingyenes, és ha nálad nem jön elő a bug, akkor jó szolgálatot tehet. Azt azért még hozzátenném hogy a cput és a ramot is szereti használni, úgyhogy kis gépekre nem biztos hogy ideális választás.

Ajánlom függően figyelmedbe még a BitDefendert, rendszeresen van belőle promo és akciók is akadnak, a gépterhelés szempontjábol egész jó, viszont sok adatot szeret letölteni a BD szerverekröl, és ez a lassu merevlemez miatt szintén akadásokhoz vezethet.

Érdemes lehet még kipróbálni az Avast freet vagy az AVGt promoban.

(#27417) neduddki válasza micafighter (#27416) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bitdefenderrel tortent vmi az utobbi fel evben??? mert az meg tisztesseges gept is meg tud fpogni, itt emg egy kifejezetten lassu joszahoiz ajnalod? /comodo sem az eroforras szukmarkusagarol hires jegyszem meg hallkan/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27418) smiti


smiti
addikt

Köszönöm a tippeket, majd utánanézek ennek a Webroot-nak. :R

A Bitdeffenderről mi a véleményetek? Kaptam ilyen 180 napos kódot, lehet kipróbálom azt is ha jó. :B

(#27419) micafighter válasza neduddki (#27417) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezeket én itteni és személyes tapasztalatok alapján állítottam. A bitdefender 2014es verziója nagyon fürge, bár nem annyira mint a webroot. A comodo ISre és az FWre is pedig többen is panaszkodtak itt, illetve a comodo topicban gépterhelés kapcsán. Amúgy a comodot én is "nem" előjelezéssel ajánlottam ;)

[ Szerkesztve ]

(#27420) micafighter válasza smiti (#27418) üzenetére


micafighter
nagyúr

Próbáld ki akkor az először ;) aztán majd gyere vissza a tapasztalataiddal :)

(#27421) neduddki válasza micafighter (#27419) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tavajj okotber elejn neztem abitdefendert, de nem tom hogy az mejjik vlatozat volt amjjieket toltotem honlaprol, de akkor ujr amegneze mkivancis vagyok arra a furgesaegre:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27422) ZsizsiZsozsó


ZsizsiZsozsó
tag

Sziasztok!

Egy olyan dolgot szeretnék kérdezni tőletek, hát ha valaki tud nekem segíteni a problémámban, nem biztos, hogy vírusirtó probléma, de én 90%-ban arra tippelek. Van nekem egy AVG Anti-Virus Business vírusirtóm, amely gond nélkül üzemel bizonyos programoknál, /Windows XP alatt használom/, a gond ott kezdődik ha leveleket,e-mailokat nyitok meg az Outlook Express programon keresztül és az üzenet tartalmaz mondjuk egy weboldal linket amit az outlookon keresztül szeretnék megnyitni, akkor le fagy az egész rendszer, ctrl+alt+delete nagy nehezen oldja meg a problémámat, általában egy manuális újrainditás amitől helyre áll a rendszer. Folyamatosan ezt csinálja,outlookon keresztül egyszerűen nem akar weboldal linket megnyitni. Hozzá tenném Google Chrome böngészőnél gond nélkül megnyitja. Azért tippelek virusirtó problémára vagy jobban mondva valami virusírtó beállításra,mert az AVG elméletileg blokkolhatja a linkek megnyitását levelező programon keresztül, valamint másik vírusirtónál NOD32 semmi ilyen problémát nem tapasztaltam. Szerintetek mi lehet a megoldás? Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

The Power Is Yours!

(#27423) micafighter válasza ZsizsiZsozsó (#27422) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nagyon egyszerüen ki tudod próbálni, hogy az AVG-e a bünös: küldj magadnak egy emailt egy biztonságos linkkel, kapcsold ki az AVG-t, állítsd le az összes folyamatát, és próbáld megnyitni a linket outlookon keresztül.

Szerintem egyébként nem AVG hiba lesz, simán lehet, hogy az outlook egyik összetevője sérült meg, de van még rengeteg lehetőség. A lényeg ezzel kiderül, hogy az AVGnek van e hozzá köze.

(#27424) ZsizsiZsozsó válasza micafighter (#27423) üzenetére


ZsizsiZsozsó
tag

Értem köszönöm a segítséget, mindenképp kifogom szűrni, hogy akkor most mi is okozhatja a hibát. Még annyi kérdésem volna, hogy ha az outlookon belül lesz a probléma forrása(pl. ahogy te is írtad "az outlook egyik összetevője sérült meg"), akkor milyen úton induljak el a probléma kiderítésére, mert tudom onnantól kezdve lehet ezer féle hiba forrásom.

The Power Is Yours!

(#27425) micafighter válasza ZsizsiZsozsó (#27424) üzenetére


micafighter
nagyúr

Most egyenlőre az fog kiderülni, hogy az AVG-nek van-e hozzá köze. Ha nincs, akkor onnantól az operációs rendszered topicjában segítenek a fórumtársak ;) Ha ott nem kapnál segítséget, akkor majd írj privátot.

[ Szerkesztve ]

(#27426) májkiy válasza micafighter (#27069) üzenetére


májkiy
tag

Köszi szépen!

(#27427) ZsizsiZsozsó válasza micafighter (#27425) üzenetére


ZsizsiZsozsó
tag

Oké rendben még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítségedet. :)

The Power Is Yours!

(#27428) micafighter válasza ZsizsiZsozsó (#27427) üzenetére


micafighter
nagyúr

& (#27426) májkiy nagyon szívesen ;)

[ Szerkesztve ]

(#27429) borix


borix
őstag

Kaspersky fórum kihalt ezért itt is megkérdezem hátha valaki tud segíteni.
Az előző verzióinál is előjött,hogy a ,D,vizsgálatakor valamelyik videó rar-nál kifagy a vizsgálat.
Más vírusirtóknál soha nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#27430) HZoli87 válasza borix (#27429) üzenetére


HZoli87
veterán

2014-es verzióból kivették azt a beállítást, amiben módosítani lehetett a ellenőrizendő archívumok maximális méretét, ezért áll le nálad a keresés. 2015-ös verzióba újra visszakerül, sok egyéb opcióval együtt.

(#27431) micafighter válasza borix (#27429) üzenetére


micafighter
nagyúr

A "K"nak sajnos már jóideje meggyülik a baja a tömörített fájlokkal.. :\

[ Szerkesztve ]

(#27432) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok ezt találta a HITMAN Pro a gépemen mit kell tudni róla?HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Wow6432Node\CLSID 1AA60054-57D9-4F99-9A55-D0FBFBE7ECD3

[ Szerkesztve ]

(#27433) Qasam


Qasam
aktív tag

(#27434) t72killer válasza #85154688 (#27432) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elvileg egy PUP (potentially unwanted program), nyírd ki.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27435) borix


borix
őstag

Köszi.

(#27436) olivera88


olivera88
veterán

Ijesztő térkép: ön sincs biztonságban. HVG [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27437) Narxis válasza olivera88 (#27436) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tyűű ez hátborzongató.

Thanos was right.

(#27438) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Érdekesség: a HPA letölthető verziója a címmel ellentétben valójában 2.6.4 (és nem 2.6.3).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27439) micafighter


micafighter
nagyúr

SharewareOnSale-en még 70 óra és 30 percig ingyenes a Panda Cloud Pro. :)

HOW TO DOWNLOAD AND REGISTER THIS OFFER

Before we tell you how to get this freebie, please take note the terms and conditions of this specific giveaway dictate you must download, install, register, and activate before this offer is over.

Furthermore, please take note this freebie is really an extended trial of Panda Cloud Antivirus Pro instead of an actual license. In terms of features and protections, there are no differences between a trial and a real license — you get all the same features, updates, and protection. The difference arises in who can install it. If you have used Panda Cloud Antivirus Pro in the past, then you might not be able to install an extended trial and thus won’t be able to get this freebie. (If you haven’t used Panda Cloud Antivirus Pro in the past, then you can get this freebie.)

Lastly, note during install Panda Cloud Antivirus Pro will try to install Panda Toolbar, set Yahoo as your default search engine, and set MyStart as your homepage. Be sure to uncheck the relevant options during install of Panda Cloud Antivirus Pro to avoid these changes.

That said, the download link for Panda Cloud Antivirus Pro is given to you above. Download and install Panda Cloud Antivirus Pro. After installation, run Panda Cloud Antivirus Pro if it doesn’t launch automatically and click the “Active Panda Cloud Antivirus Pro” button to active you free license and then enjoy! (You will be asked to enter email and password to create a Panda Cloud Community account — creating an account is optional, you don’t have to enter your email if you don’t want to.)

Ez az email jött, röviden ez egy meghosszabbított próba verzió, semmi különbség nincs a fizetős liszenszel szemben, viszont ha volt már fent a gépedenen a Panda Cloud Pro akkor lehet nem fogod tudni feltelepíteni. Telepítés közben Panda toolbart akar majd telepíteni, Yahoot beállítani alapértelmezett keresőnek, és MyStart-ot beállítani kezdőlapnak. Ezeket nyilván el lehet utasítani.

[ Szerkesztve ]

(#27440) micafighter


micafighter
nagyúr

Megmosolyogtam : http://blog.emsisoft.com/2014/04/04/cryptodefense-the-story-of-insecure-ransomware-keys-and-self-serving-bloggers/?ref=ticker140407&utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_content=onlineversion&utm_campaign=ticker140407

:D

(#27441) t72killer válasza micafighter (#27440) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sérülékenység a malwareben, szuper :C

A malware-író hisztijét esetleg megpróbálhatnák felhasználni arra, hogy elkapják, és elküldjék wc-t takarítani egy lakájos kolumbiai börtönbe.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27442) micafighter válasza t72killer (#27441) üzenetére


micafighter
nagyúr

:D :D

(#27443) Narxis


Narxis
nagyúr

Autoupdatel a Malwarebytes, akkor gondolom kijavították a hibákat. :)

Thanos was right.

(#27444) t72killer válasza Narxis (#27443) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Más a verziószám, mint a problémásnál? (a felajánlott: 201.1004, nem tudom, hogy hívták a bajkeverőt)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27445) Narxis válasza t72killer (#27444) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hopp, nem. Ennél a verziónál is panaszkodtak itt páran. Na majd akkor meglátjuk...

Thanos was right.

(#27446) t72killer válasza Narxis (#27445) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor ezt még kihagyom. Uis lesz pár változás mostanában, pl win 8.1 update 1...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27447) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Kinek mi a véleménye tapasztalata a PC Tools Spyware Doctor with AntiVirus szoftver kapcsán?
Megbízható? magyar nyelv van még benne?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#27448) Kékes525


Kékes525
félisten

Mi a véleményetek arról, hogy nagyon sokan azt mondják, hogy teljesen felesleges a vírusirtó a mobilokra, csak lassítják azokat, vak lárma az egész, illetve pénzügyi megfontolások miatt ajánlják csak őket.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27449) Narxis válasza Kékes525 (#27448) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez így van bár ha ingyenest használsz akkor max a lassítás lesz a bajod. :)

Thanos was right.

(#27450) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok,
itt is felvetem, hátha: [link]
ahogy ott is írtam, azóta ismét kaptam levelet egy görögországbóli próbálkozás után.
Bármilyen tippet szívesen veszek, köszi!

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.