Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8214) adam_ válasza tzahola (#8212) üzenetére


adam_
senior tag

Persze, 2 hónapja járok edzeni, hetente 3 alkalommal, és jelenleg a Myproteines fehérje koncentrátumát fogyasztom. Még szénhidrátot sose próbáltam, ezért gondoltam érdeklődöm, hogy ki, milyet ismer, mit javasol. Korábban említették nekem a VitarGo-t, nekem az sajons túl drága, ezért néztem alternatívák után, és gondoltam megkérdezem, hogy ki, mit hallott erről a BioTeches szénhidrátról, mert a pénzemért nem szeretnék olyan rosszat se venni, viszont meg kell valahol húzni a keretet. ;)

És én is tisztába vagyok vele, hogy munka nélkül nincs eredmény, és nem az ilyen porokba kell bízni, de azért nem fűrészport szeretnék rágni, és szeretnék informálódni, hogy ki, milyet fogyaszt, mit javasol, melyiket éri meg jobban venni.. később váltani rá, ha a jelenlegi elfogy. Mert sajnos a 2 hónapos jártaságomban sajnos még felmerülhetnek kérdések, amelyeket a "szakmában" régebb óta bennlevők, komolyabban, jobban megválaszolhatnak, és tanácsaikat, tapasztalataiket szívesen hallgatom, elvégre ezért van ez a fórum, nemde?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.